folder 0809 210808.cdr - Esbjerg Svømmeklub

esbjergsvoemmeklub.dk

folder 0809 210808.cdr - Esbjerg Svømmeklub

TURNERINGSANSVARLIGE

Begynder- Jørgen Svejgaard Nielsen 76 11 90 92

stævner Skyttens Kvarter 30

6710 Esbjerg V

svejgaard@privat.tele.dk

Talentstævner: Børge Larsen 75 32 48 06

Dalsøvej 185, 7200 Grindsted larsen.grindsted@mail.dk

Bronze/ Thomas Stub 75 13 04 50

Sølv-stævner: Kvædevej 1 20 62 13 50

6700 Esbjerg stub@swim.dk

ANDRE NYTTIGE ADRESSER

DGI Sydvest:

Idræts-

Nygade 2, 6753 Agerbæk 75 19 60 22

sydvest@dgi.dk

www.dgi.dk/sydvest

koordinator: Carsten Jensen 76 10 53 56

DGI SYDVEST 25 30 72 49

Nygade 2, 6753 Agerbæk carsten.jensen@dgi.dk

Ragu-Ku: Strandvejen 1, 6840 Oksbøl 75 27 11 10

info@ragu-ku.dk

www.ragu-ku.dk

OVERDOMMERE

EA: Ejvind Andersen 75 38 17 50

Vestervang 3, 6650 Brørup erlander@stofanet.dk

OJ: Ole Jørgensen 75 14 06 25

Stadionvej 33, Assentoft

8900 Randers

owj@tdcadsl.dk

MJ: Mona Jørgensen 75 15 45 54

Krebsens Kvarter 87, 6710 Esbjerg V jespermus@esenet.dk

NB: Niels Bonde 75 33 82 62

Flintemarken 20, 7190 Billund niels.bonde@ddf.dk

SD: Stefan Dracea 21 41 60 81

Lodsvænget 6, 6710 Esbjerg V sdr@pwc.dk

Ved afbud kontakt venligst: Den stævneansvarlige

Klik ind på www.dgi.dk/sydvest 5