Festool atsarginių dalių kainoraštis

festool.lt

Festool atsarginių dalių kainoraštis

Festool atsarginių dalių kainoraštis.

Galioja nuo 2013.01.01

Kodas Pavadinimas Tipas

Kaina be PVM Kaina su PVM

(LTL) (LTL)

2025 HOSE CLIP C-3/8-P9 17,34 20,98

2028 VERSCHRAUBUNG CK -1/8-PK-6 4,25 5,14

2031 CONNECTOR CK-1/4-PK-9 9,45 11,43

2032 CONNECTOR CK -3/8-PK-6 7,41 8,97

2143 COUPLING SOCKET KD-1/4 2143 37,93 45,90

2144 COUPLING SOCKET KD -3/8 2144 33,96 41,09

2145 COUPLING SOCKET KD -1/2 2145 40,13 48,56

2150 COUPLING PLUG KS-PK 4 10,97 13,27

2151 COUPLING PLUG KS-PK-6 10,53 12,74

2153 COUPLING PLUG KS-P-9 11,17 13,52

2154 COUPLING PLUG KS-1/4 14,90 18,03

2155 COUPLING PLUG KS-3/8 11,82 14,30

2178 Pressure ring 14,94 18,08

2186 Adaptor 2186 (2186) 19,43 23,51

2194 Stiffening wire 6,93 8,39

2208 Dust bag 61,40 74,29

2216 Insulating boar 5,97 7,22

2223 JOINT RING O -1/8 2,40 2,90

2224 JOINT RING O -1/4 2,40 2,90

2225 SEAL O -3/8 2,40 2,90

2226 SEAL O -1/2 2,40 2,90

2234 DRUCKL.SCHLAUCH P -13 38,41 46,48

2238 PLASTIC TUBE PU - 9 BLUE 22,55 27,29

2254 SLEEVE QM-1/8-1/8 4,69 5,67

2255 SLEEVE QM-1/4-1/4 5,13 6,21

2256 SLEEVE QM-3/8-3/8 12,18 14,74

2257 SLEEVE QM-1/2-1/2 11,37 13,76

2309 Slopintuvas U-3/8 46,18 55,88

2313 Guide strip 15,54 18,80

2348 Cover with poin 10,57 12,79

2364 Plug 2364 2364 2,28 2,76

2380 Joint 2380 2380 4,25 5,14

2399 Scale plate 19,43 23,51

2402 Locking disc 8,53 10,32

2526 Gear cover 42,14 50,99

2577 New article No. 622581 (old No. 2577) head scr M 5 x 8 2,16 2,61

2615 Protection 2615 2615 12,50 15,13

2623 Angle piece for 57,48 69,55

2666 Leaf spring 10,17 12,31

2674 Base 2674 (2674) 184,48 223,22

2690 Protection 2690 2690 57,48 69,55

2704 Torsional sprin 1.5B x 17 x 13.5 4,97 6,01

2712 Rabbeting depth 28,36 34,32

2925 New article No. 462228 (old No. 2925) lining 13,62 16,48

2933 Slideway lining 2933 2,40 2,90

2941 Slideway lining 2941 2,40 2,90

2965 UEBERWURFMUTTER MCK-PK- 4 2,40 2,90

2966 NUT MCK-PK- 6 2,56 3,10

2968 Shield 2968 2968 8,21 9,93

2984 Chip deflector 10,17 12,31

3326 KUPPL.STECKER KS -PK-4-1/8 11,78 14,25


3417 Base plate 512,31 619,90

3478 COUPLING PLUG KS -PK-6-1/8 11,78 14,25

3492 COUPLING PLUG KS -1/8 10,01 12,11

3506 Strap 3506 3506 1,84 2,23

3565 SEAL O -M5 1,84 2,23

3568 Welsh plug B -1/8 Welsh plug B -1/8 3,60 4,36

3570 PLUG B -3/8 5,05 6,11

3571 BLINDSTOPFEN B -1/2 6,57 7,95

3576 DOUBLE NIPPLE E-1/4-3/8 5,29 6,40

3577 REDUCT. NIPPLE D-1/8I-1/4A 3,20 3,87

3578 DOUBLE NIPPLE E-3/8-3/8 6,13 7,42

3579 DOUBLE NIPPLE E-3/8-1/2 9,01 10,90

3581 REDUCTION NIPP. D -1/4I-3/8A 5,41 6,55

3585 REDUCT. NIPPLE D-3/8I-1/2A 11,25 13,61

3587 Distributor FR-3/8-A/I 21,31 25,79

3607 Spare part SCHLAUCHTÜLLE N-1/4- 33,48 40,51

P-9

3609 HOSE CLIP N-3/8-P-9 12,30 14,88

3611 Įvorė N-1/2-P-13 12,58 15,22

3689 New article No. 625661 (old No. 3689) scr M 6 x 16 5,61 6,79

3714 SCREWING ACK-1/8-PK-4 13,18 15,95

3727 Shim ring 7.2 x 13 x 0.3 1,84 2,23

3824 Clamping piece 16,90 20,45

4097 CONNECTOR CK -3/8-PK-13 22,07 26,70

4099 CONNECTOR ACK-1/2-PK-13 34,73 42,02

4103 PLASTIC TUBE PL -13 BLUE 36,53 44,20

4470 L-VERSCHRAUBUNG LCK-1/8-PK-6 4470 15,18 18,37

4472 L-VERSCHRAUBUNG LCK-1/4-PK-6 4472 14,66 17,74

4474 SCREWING LCK-3/8-PK-9 36,29 43,91

4534 Spare part MAGNETSPULE MSFW-

24-50/60

182,36 220,66

4806 HOSE CONNECTOR RTU-PK-4/4 3,60 4,36

4945 L-STÜCK LJK-1/8 19,71 23,85

4946 L-SCREWING LJK-1/4 22,31 27,00

4947 L-PIECE LJK-3/8 33,44 40,46

4951 PIECE-T TJK-3/8 48,02 58,10

6204 HOSE PU-4 5,41 6,55

6255 SCREWING CK -1/8-PK-6 KU 3,68 4,45

6276 DISTRIBUTOR FCK-3-PK-9 KU 16,90 20,45

6460 CONNECTOR CK -3/8-PK-6 KU 5,29 6,40

6681 PART OS -1/8 B 90,76 109,82

6703 DISTIBUTOR FR -4-3/8 B 67,41 81,57

6764 VERTEILER FRZ-3/8-S B 66,33 80,26

6836 New article No. 153049 (old No. 6836) LCS-1/4-PK-6 KU 11,70 14,16

7604 HOSE CONNECTOR RTU-PK-4/6 3,68 4,45

7658 CUTTER R-S ZRS 106,94 129,40

8668 New article No. 153110 (old No. 8668) TCS-1/4-PK-6KU 17,62 21,32

9076 CAP GWB-O,1 11,82 14,30

9159 PLASTIC TUBE PU - 6 BLUE 7,81 9,45

9274 HOSE CLIP SK-10...16 3,97 4,80

9275 HOSE CLIP SK -16...25 4,69 5,67

9586 HOSE CONNECTOR Y-PK-4 3,85 4,66

9691 GEGENMUTTER MKVM-PG-21 3,08 3,73


9964 Spare part MAGNETVENTIL MFH-3-

1/4

1.468,68 1.777,10

9972 SCREWING SCM -3/8 28,92 34,99

11045 New article No. 761402 (old No.

11045)

11045 11045 2,16 2,61

12134 PLASTIC TUBE PU - 9 BLACK 18,18 22,00

13552 FINE FILTER LFM-3/8-S B 333,68 403,75

15623 DOPPELNIPPEL E -1/4-1/4-MS 4,97 6,01

15624 DOPPELNIPPEL E -1/4-3/8-MS 5,77 6,98

15625 DOUBLE NIPPLE E-3/8-3/8-MS 6,21 7,51

15632 TÜLLE N -1/4-P9-MS 0,04 0,05

16144 Plug 9.5 x 12 x 9.5 16144 2,20 2,66

16306 New article No. 761404 (old No.

16306)

spring 16306 15,82 19,14

16314 Carbon 16314 16314 16,30 19,72

16322 Cheese-head scr M 4 x 13 2,40 2,90

16535 New article No. 761408 (old No.

16535)

16535 16535 2,16 2,61

16543 New article No. 761409 (old No.

16543)

16543 16543 2,16 2,61

16772 Brass ring 11.3 x 21.5 x 10 1,84 2,23

16861 Carbon L52F6 220-250 20,71 25,06

25720 Fan 18 x 91 S 12 25720 14,94 18,08

25771 Fan 20 x102 S 12 25771 18,18 22,00

25984 Cord with plug H07RN-F2x 1.0 79,86 96,63

x4200

30821 SCHEIBE,ELASTIS 7x4x1 2,40 2,90

30971 ÖLER LOE-3/8-S B 230,50 278,91

32409 Compression spr 1.0C x 8.5 x 33.5 2,04 2,47

32611 Hexagon screw M 8 x 30 3,24 3,92

32859 New article No. 202824 (old No.

32859)

M 5 x 20 DIN 933 2,16 2,61

32867 Hexagon screw M 5 x 25 2,16 2,61

32883 Hexagon screw M 6 x 10 1,84 2,23

32921 New article No. 761422 (old No.

32921)

M 6 x 16 2,16 2,61

32980 New article No. 761423 (old No.

32980)

screw M 6 x 20 2,16 2,61

33006 Hexagon screw M 6 x 25 2,40 2,90

33014 Hexagon screw M 6 x 30 2,20 2,66

33030 New article No. 228619 (old No.

33030)

M 6 x 40 DIN 933 2,40 2,90

33081 Hexagon screw M 8 x 16 2,40 2,90

33146 Hexagon screw M 8 x 20 2,20 2,66

33162 Hexagon screw M 8 x 25 1,84 2,23

33227 Hexagon screw M 8 x 35 1,84 2,23

33251 New article No. 761431 (old No.

33251)

screw M 8 x 40 3,08 3,73

33391 New article No. 772638 (old No.

33391)

screw M 10 x 60 4,53 5,48

33669 New article No. 761433 (old No.

33669)

screw M 4 x 12 2,16 2,61

33677 New article No. 761434 (old No.

33677)

screw M 4 x 16 2,16 2,61

33715 New article No. 761435 (old No.

33715)

screw M 5 x 8 2,16 2,61

33723 New article No. 761436 (old No.

33723)

screw M 5 x 10 2,16 2,61


33758 ZYLINDERSCHRAUB M 5 x 12 2,40 2,90

33766 New article No. 761438 (old No.

33766)

screw M 5 x 16 2,16 2,61

33774 New article No. 761439 (old No.

33774)

screw M 5 x 18 2,16 2,61

33782 New article No. 761440 (old No.

33782)

screw M 5 x 20 2,16 2,61

33790 New article No. 761441 (old No.

33790)

screw M 5 x 22 2,16 2,61

33804 New article No. 761442 (old No.

33804)

screw M 5 x 25 2,16 2,61

33820 New article No. 761443 (old No.

33820)

screw M 5 x 35 2,16 2,61

33839 New article No. 761444 (old No.

33839)

screw M 5 x 40 2,16 2,61

33847 New article No. 761445 (old No.

33847)

screw M 5 x 45 2,16 2,61

33855 New article No. 761446 (old No.

33855)

screw M 5 x 50 2,16 2,61

33901 Allen screw M 6 x 10 2,40 2,90

33928 New article No. 761449 (old No.

33928)

screw M 6 x 12 2,16 2,61

33936 New article No. 761450 (old No.

33936)

screw M 6 x 16 2,16 2,61

33944 New article No. 761451 (old No.

33944)

screw M 6 x 20 2,16 2,61

33952 New article No. 761452 (old No.

33952)

screw M 6 x 25 2,16 2,61

33987 New article No. 761453 (old No.

33987)

screw M 6 x 45 2,16 2,61

34029 New article No. 761454 (old No.

34029)

screw M 8 x 16 2,16 2,61

34061 New article No. 761455 (old No.

34061)

screw M 8 x 25 2,16 2,61

34096 Allen screw M 8 x 35 1,84 2,23

34312 Allen screw M 5LH x 16 5,41 6,55

34398 Allen screw M 6 x 10

34398

2,40 2,90

34401 Allen screw M 6 x 12 2,20 2,66

35459 New article No. 761460 (old No.

35459)

M 4 x 8 DIN 84 2,16 2,61

35491 New article No. 761461 (old No.

35491)

scr M 4 x 10 2,16 2,61

35610 Cheese-head scr M 4 x 16 4,25 5,14

35637 Torsional sprin 1.0B x 6 x 13 6,93 8,39

35807 Cheese-head scr M 4 x 60 2,20 2,66

35815 New article No. 761465 (old No.

35815)

scr M 4 x 65 2,16 2,61

35858 Cheese-head scr M 5 x 8 2,20 2,66

35939 Cheese-head scr M 5 x 12 2,40 2,90

35971 Cheese-head scr M 5 x 16 2,20 2,66

36145 New article No. 761469 (old No.

36145)

M 5 x 75 2,16 2,61

36160 HOSE CLIP N-3/8-P-13 25,51 30,87

36172 SLEEVE QM -3/8-A/I 14,06 17,01

36269 Cheese-head scr M 6 x 12 2,20 2,66

36285 Cheese-head scr M 6 x 16 1,84 2,23

36374 Cheese-head scr M 6 x 25 2,20 2,66


36382 New article No. 761473 (old No.

36382)

scr M 6 x 30 2,16 2,61

36641 Cheese-head scr M 4 x 12 1,84 2,23

36757 Allen screw M 6 x 30 1,84 2,23

36889 Cheese-head scr M 4 x 10 36889 1,84 2,23

37273 New article No. 761478 (old No.

37273)

sc ST 2.9 x 9.5-C-H 2,16 2,61

37281 New article No. 203796 (old No.

37281)

ST 3,9 x 13-C-H DIN 7981 2,16 2,61

37338 Self-tapping sc ST 4.8 x 19-C-H 2,28 2,76

37362 Self-tapping sc ST 4.8 x 45-C-H 2,20 2,66

37435 Cheese-head scr M 5 x 5 4,69 5,67

37583 New article No. 444362 (old No.

37583)

square bolt M 6 x 16 2,40 2,90

37605 Cup square bolt M 6 x 20 2,40 2,90

37613 New article No. 761486 (old No.

37613)

square bolt M 6 x 25 2,40 2,90

37648 New article No. 761487 (old No.

37648)

square bolt M 6 x 30 2,16 2,61

37656 Cup square bolt M 6 x 35 2,16 2,61

37672 Cup square bolt M 6 x 40 2,40 2,90

37680 Cup square bolt M 6 x 55 2,20 2,66

38423 Grub screw M 5 x 18 2,20 2,66

38431 Grub screw M 6 x 5 1,84 2,23

38474 Grub screw M 6 x 8 2,20 2,66

38520 Grub screw M 6 x 16 2,40 2,90

38547 Grub screw M 6 x 18 2,20 2,66

39101 Headless screw M 5 x 16 2,40 2,90

39284 Stud M 6 x 20 39284 2,20 2,66

39314 Stud M 6 x 25 39314 2,20 2,66

39705 Round head wood 3 x 20 1,84 2,23

39853 New article No. 761500 (old No.

39853)

nut M 3 2,16 2,61

39896 New article No. 761510 (old No.

39896)

nut M 4 2,40 2,90

39985 Sechskantmutter M 5 DIN 934 2,16 2,61

40088 New article No. 625691 (old No.

40088)

nut M 8 2,16 2,61

40150 Hexagon nut M 10 2,16 2,61

40282 New article No. 761506 (old No.

40282)

nut M 5 2,16 2,61

40320 New article No. 761507 (old No.

40320)

nut M 6 40320 2,16 2,61

40347 Hexagon nut M 6 40347 2,20 2,66

40398 Hexagon nut M 8 40398 2,20 2,66

40673 New article No. 761510 (old No.

40673)

nut M 4 40673 2,40 2,90

40703 Sechskantmutter M 5 DIN 985 2,16 2,61

40738 Hexagon nut M 6 2,28 2,76

41068 New article No. 761513 (old No. A 4.3 41068 2,16 2,61

41068)

41076 Washer A 4.3 41076 2,20 2,66

41092 Scheibe A 5,3 DIN 125 2,16 2,61

41114 Washer A 6.4 41114 2,28 2,76

41149 Washer A 8.4 41149 2,20 2,66

41181 Washer A 10.5 41181 2,04 2,47

41335 Scheibe 4,3 DIN 9021 2,16 2,61

41343 New article No. 761520 (old No.

41343)

6.4 41343 2,16 2,61


41564 Spring washer A 4 2,40 2,90

41580 Spring washer A 5 1,84 2,23

41610 New article No. 200588 (old No.

41610)

washer A 6 DIN 137 2,16 2,61

41645 Spring washer A 8 2,28 2,76

41688 Spring washer B 16 1,84 2,23

41815 SCHEIBE,PA 10X16X0,1 DIN 988 0,84 1,02

41823 Pakeista į 761527 10X16X0,3 DIN 988 2,04 2,47

41831 New article No. 761528 (old No.

41831)

ring 10 x 16 x 0,5 2,16 2,61

41882 Shim ring 12 x 18 x 0.5 1,84 2,23

41920 Shim ring 15 x 22 x 1.0 1,84 2,23

41939 New article No. 761531 (old No.

41939)

16x22x0,3 DIN 988 2,16 2,61

42188 Shim ring 35X45X0,1 DIN

988

2,40 2,90

42196 Shim ring 35 x 45 x 0.3 2,20 2,66

42218 New article No. 761534 (old No.

42218)

ring 37 x 47 x 0.1 4,69 5,67

42250 New article No. 761535 (old No.

42250)

gear A 4.3 2,16 2,61

42293 New article No. 761536 (old No.

42293)

gear A 6.4 2,40 2,90

42307 Crown gear A 8.4 2,20 2,66

42412 New article No. 761538 (old No.

42412)

lock was B 5 2,16 2,61

42447 Spring lock was A 6 2,20 2,66

42501 Spring lock was A 10 1,84 2,23

42641 New article No. 761541 (old No.

42641)

gear S 4 2,16 2,61

42668 ZAHNSCHEIBE S 5 2,40 2,90

42684 New article No. 761543 (old No.

42684)

gear S 6 2,40 2,90

42706 Crown gear S 8 1,84 2,23

42811 Slotted spring 3 x 8 2,20 2,66

42889 Slotted spring 3 x 18 1,84 2,23

42897 Slotted spring 3 x 20 1,84 2,23

42919 Slotted spring 3 x 24 2,20 2,66

42943 Slotted spring 4 x 14 1,84 2,23

43451 Parallel pin A 4 x 10 EN 22338 2,20 2,66

43508 New article No. 761552 (old No. pin A - 4 X 26 EN

2,40 2,90

43508)

22338

43524 Parallel pin A - 5 x 14 1,84 2,23

43605 Parallel pin A - 6 X 28 EN

22338

2,28 2,76

43621 Parallel pin A 6 x 40 1,84 2,23

44520 New article No. 200617 (old No.

44520)

8 x 0,8 DIN 471 2,16 2,61

44547 New article No. 761558 (old No.

44547)

10 x 1 44547 2,16 2,61

44555 Circlip 12 x 1 44555 2,20 2,66

44571 New article No. 761560 (old No.

44571)

15 x 1 44571 2,16 2,61

44598 Circlip 16 x 1 44598 1,84 2,23

44652 Circlip 20 x 1,2 44652 2,20 2,66


44679 Circlip 25 x 1.2 44679 2,20 2,66

44865 Circlip 26 x 1.2 44865 1,84 2,23

44873 Circlip 28 x 1.2 DIN 472 2,20 2,66

44903 New article No. 761566 (old No.

44903)

32 x 1.2 44903 2,16 2,61

44938 New article No. 761567 (old No.

44938)

35 x 1.5 44938 4,69 5,67

45071 Circlip 3.2 45071 2,40 2,90

45098 New article No. 400106 (old No.

45098)

4 45098 2,40 2,90

45101 Circlip 5 45101 2,40 2,90

45322 Engineer.wrench 19 72,54 87,77

45667 New article No. 761572 (old No.

45667)

6 45667 2,16 2,61

45675 Ball 8 45675 2,20 2,66

45853 New article No. 761574 (old No.

45853)

head rive 2.5 x 6 2,16 2,61

46337 New article No. 761575 (old No.

46337)

key A 6 x 6 x25 4,69 5,67

46345 New article No. 761576 (old No.

46345)

key A 6 x 6 x28 2,16 2,61

46825 Compression spr 0,7B x 6,9 x 18 4,97 6,01

46876 Compression spr 0,8C x 6 x 28 5,17 6,26

46965 New article No. 462230 (old No. spr 1,0C x 6,3 x 10 2,40 2,90

46965)

47503 STOPFEN M.KOPF 2410 4,13 5,00

47716 Plate HOLZ-HER 19 x 90 4,97 6,01

47910 Disc spring A10 x 5.2x 0.5 1,84 2,23

47937 New article No. 761584 (old No.

47937)

spring 18 x 6,2x 0,7 2,16 2,61

47945 New article No. 761585 (old No.

47945)

spring 18 x 6.2x 0.8 2,16 2,61

48496 Elastic washer 28 x 42 x 7 5,97 7,22

48720 O-ring 4 x 1,5 DIN 3771 2,28 2,76

48747 New article No. 761588 (old No.

48747)

4.47x 1.78 48747 6,53 7,90

48755 New article No. 761589 (old No.

48755)

5 x 1.5 48755 2,16 2,61

48763 O-ring 5 x 1.75 48763 1,84 2,23

48798 O-ring 6 x 2 1,84 2,23

48909 New article No. 761592 (old No.

48909)

10 x 1.3 48909 4,69 5,67

49018 O-ring 16 x 1.25 49018 7,21 8,72

49190 New article No. 761594 (old No.

49190)

40 x 1.5 49190 6,53 7,90

49239 O-ring 46 x 2 49239 5,97 7,22

49425 Plug V 3 49425 1,84 2,23

49689 Toothed belt T-5.08 140XL x 19 82,07 99,30

49697 Toothed belt T-5.08 130XL x 19 49,30 59,65

50172 Knurled nut M 5 3,24 3,92

50199 New article No. 462891 (old No.

50199)

screw M 5 x 20 7,57 9,16

50202 New article No. 620351 (old No.

50202)

nut M 6 Wing-36 2,16 2,61


50210 New article No. 482934 (old No.

50210)

M 6 x 25 / Flügel-36 2,60 3,15

50229 Wing screw M 6 x 65

/Wing-36

10,17 12,31

50237 New article No. 761604 (old No. screw M 6 x 15

9,57 11,58

50237)

/Wing-36

50253 Wing screw M 6 x 20

/Wing-36

2,76 3,34

50385 Cross handle K 40/ M 8 38,61 46,72

50733 Ball knob C 40/ M 8 18,98 22,97

50970 Ball bearing 627 2ZC3

Asonic GHY 72

34,73 42,02

51098 Ball bearing 6000 2Z Asonic

GHY 72

34,57 41,83

51101 Ball bearing 6000 RS

Chevr.grease SRI

42,14 50,99

51128 Ball bearing 6001 2Z Unirex

N3

36,13 43,72

51160 New article No. 761612 (old No. bearing LLU Isoflex

65,89 79,73

51160)

LDS18 Super

51195 Pakeista į 761613 bearing 2Z Chevron

grease SRI 2

34,41 41,64

51357 New article No. 761614 (old No. bearing 6201 2Z Asonic

36,13 43,72

51357)

HQ 72

51373 Ball bearing 6201 2ZC3

Asonic GHY 72

42,14 50,99

51780 Rotary shaft se G 9 x 13 x 3 16,30 19,72

57142 KABELSCHELLE 2411 2,40 2,90

57720 Display Set TS 75/55 234,31 283,52

57723 Displai Set INT C-12 176,23 213,24

58491 Sicherungslack Rot flüssig Dose 1 Ltr. 213,68 258,55

65439 Slide,complete 65439 65439 196,14 237,33

65447 Slide 65447 65447 193,73 234,41

65633 End shield 65,93 79,78

65668 End shield,moun 88,96 107,64

65676 Rip fence 191,89 232,19

65749 Protective atta 79,86 96,63

67105 Plate 67105 67105 62,76 75,94

67113 Guide angle 76,90 93,05

68047 Clamping flange 31,80 38,48

68241 Tool flange 80,63 97,56

70696 Friction wheel 212,48 257,10

71048 Thrust roller 113,59 137,44

100003 Įdėklas į MAXI Systeiner 127,77 154,60

105201 Įdėklas rankiniams įrankiams į MAXI Systeiner 63,88 77,29

107490 "SCHALE", filtras 3/8-S-B 36715 158,41 191,68

107495 SCHALE,OELER 3/8-S B 119,28 144,33

109292 Korpusas BV 50-40-SA 406,81 492,24

110930 Elektroninis Flanšas 102,05 123,48

111910 Armature,comple 230V t 744,82 901,23

112039 Motor flange 112039 (112039) 332,48 402,30

112040 Motor flange,co 424,84 514,06

113747 OILER ADAPTER LOE-1/4...1/2-S B 37,89 45,85

120538 TUBE LOE-D-MIDI 7,65 9,26

123188 Gear wheel,angu 50 teeth 375,93 454,88

123584 Vamzdelis "LOE-D-MINI" 21,55 26,08

125712 Gaubtuvas "LOE-D-MINI/MIDI" 38,05 46,04

140283 Varžtas ABM-S 5x6.4x14 26,44 31,99


147117 Varžtelis BS M 4 X 10 DIN 933 6,81 8,24

150030 REGELVENTIL LFR-3/8-S B 457,48 553,55

151522 DOUBLE NIPPLE ESK-3/8-3/8 22,19 26,85

153049 L-STECKVERSCHR. OSL-1/4-8 153049 14,34 17,35

153110 T-STECKVERSCHR. QST-1/4-8 153110 22,47 27,19

158497 KOND.ABLASSVENT WA -1 B 158497 213,16 257,92

159582 FILTER LFR-3/8-D-MIDI 373,21 451,58

159586 OILER LOE-3/8-D-MIDI 189,37 229,14

159589 WARTUNGSEINHEIT FRC-3/8-D- 159589 518,48 627,36

MIDI-A

159592 DISTRIBUTOR FRZ-D-MIDI 72,90 88,21

159593 HALTEWINKEL HFOE-D-MIDI/MAXI 19,99 24,19

159594 FILTER CARTRIDG LFP-D-MIDI- 5M 159594 32,80 39,69

159625 Spare part REGELVENTIL LR-1/4-D-

MINI

277,92 336,28

159640 FILTER CARTRIDG LFP-D-MINI- 5M 159640 25,03 30,29

161276 Needle roller 1.5 x 8 1,84 2,23

162786 DISTRIBUTOR FRZ-D-MINI 60,92 73,71

162836 MANOMETER MA-40-16-1/8-EN 35,05 42,41

162839 PRESSURE GAUGE MA-50-16-1/4-EN 41,41 50,11

167894 Needle sleeve HK0608 6,85 8,29

169854 Gear rim chuck "1/2""-20UNF

0.5-10mm"

103,06 124,70

174238 Gear rim chuck "1/2""-20UNF

165,82 200,64

1.5-13mm"

174254 Chuck key 19,43 23,51

187704 O-ring 52 x 2 187704 10,69 12,93

192558 Filtras LF-D-5M-MIDI 0,04 0,05

193496 Needle sleeve HK0609 12,50 15,13

200048 Varžtas M 5 * 25 DIN 912 2,40 2,90

200049 Varžtas M 5x35 DIN 912 2,40 2,90

200052 Žiedas 5x1,5 PERBUNAN 2,40 2,90

200053 Žiedas 8x2 PERBUNAN 2,40 2,90

200128 Varžtas M 6x25 DIN 912 3,04 3,68

200131 Žiedas 17x1.5 perbunan 2,64 3,19

200201 SCHRAUBE,ZYL. M 8 X 16 DIN 912 2,56 3,10

200204 Žiedas 12x2 PERBUNAN 2,40 2,90

200208 Žiedas 20x1,5 PERBUNAN 2,56 3,10

200268 Varžtas B M 16 DIN 439 2,56 3,10

200352 Sicherungsring A 20X1,2 DIN 471 2,40 2,90

200414 Žiedas A 24X1,2 DIN 471 2,40 2,90

200459 Schmiernippel D 6 DIN 3405 2,40 2,90

200474 Atsarginė dalis A 30X1,5 DIN 471 2,56 3,10

200495 STIFT,ZYL 2,5 M6X 8 DIN 7 2,04 2,47

200508 Schraube.senk M 3x8 DIN 963 2,40 2,90

200521 Varžtas (Troseliui AXP 132) M 3x8 DIN 912 2,40 2,90

200522 SCHRAUBE,ZYL. M 3 X 10 DIN 84-4.8 2,16 2,61

200525 Schraube.zyl. M 4x10 DIN 84 2,40 2,90

200527 Schraube.zyl. M 4x35 DIN 84 2,40 2,90

200566 SCHRAUBE,ZYL. M 5 X 60 DIN 84 2,04 2,47

200569 Atsarginė dalis M 6x60 DIN 84 2,40 2,90

200576 Scheibe B 4,3 DIN 125 2,40 2,90

200577 Scheibe B 5,3 DIN 125 2,40 2,90

200578 Poveržlė B 6,4 DIN 125 2,40 2,90

200579 Scheibe B 8,4 DIN 125 2,48 3,00

200582 Poveržlė B 17 DIN 125 2,40 2,90

200585 Federring A 6 DIN 127 1,24 1,50


200587 Atsarginė dalis A 5 DIN 137 2,40 2,90

200588 Federscheibe A 6 DIN 137 2,40 2,90

200589 SCHEIBE,FED A 8 DIN 137 2,04 2,47

200600 Mutter.6kt B M 5 DIN 439 2,40 2,90

200601 Mutter.6kt B M 6 DIN 439 2,40 2,90

200602 Mutter.6kt B M 8 DIN 439 2,40 2,90

200614 Circlip A 4X0,4 DIN 471-4 2,40 2,90

200615 Atsarginė dalis A 5X0,6 DIN 471 2,40 2,90

200616 Atsarginė dalis A 6X0,7 DIN 471 2,40 2,90

200617 Fiksatorius A 8X0,8 DIN 471 2,40 2,90

200618 Sicherungsring A 10X1 DIN 471 2,40 2,90

200619 Fiksatorius A 12X1 DIN 471 2,40 2,90

200621 Sicherungsring A 14X1 DIN 471 2,40 2,90

200635 Sicherungsring I 47X2 DIN 472 7,69 9,30

200651 Gewindestift M 4x10 DIN 553 2,40 2,90

200664 Varžtas M 4x16 DIN 912 2,40 2,90

200665 Varžtas, zyl. M 4 X 18 DIN 912 2,16 2,61

200667 Varžtas, zyl. M 4 X 40 DIN 912 2,16 2,61

200669 SCHRAUBE,ZYL. M 5 X 10 DIN 912 2,40 2,90

200671 SCREW M 5 X 16 DIN 912 2,40 2,90

200672 SCHRAUBE,ZYL. M 5 X 20 DIN 912 2,16 2,61

200677 SCHRAUBE,ZYL. M 5 X 45 DIN 912 2,04 2,47

200681 SCHRAUBE,ZYL. M 5 X 70 DIN 912 2,04 2,47

200682 SCHRAUBE,ZYL. M 6 X 8 DIN 912 2,84 3,44

200683 Varžtas M 6x10 DIN 912 2,40 2,90

200684 Atsarginė dalis M 6x12 DIN 912 2,40 2,90

200685 Varžtas.zyl. M 6x16 DIN 912 2,40 2,90

200687 SCHRAUBE,ZYL. M 6 X 18 DIN 912 2,16 2,61

200688 Pakeista į / Changed to 228612 M 6x20 DIN 912, 2,32 2,81

Varžtas.zyl.

200689 varžtas.zyl. M 6 * 22 DIN 912 2,40 2,90

200691 Varžtas.zyl. M 8x12 DIN 912 2,56 3,10

200692 Varžtas.zyl. M 8x20 DIN 912 2,56 3,10

200693 Varžtas M 8x25 DIN 912 2,56 3,10

200695 Atsarginė dalis M 8x35 DIN 912 2,56 3,10

200715 Veržlė M 4 DIN 934 2,40 2,90

200717 Veržlė M 5 DIN 934 2,40 2,90

200719 Poveržlė M 8 DIN 934 2,40 2,90

200727 MUTTER,6KT B M 12X1,5 DIN 439 2,16 2,61

200734 New article No. 625175 (old No. M 5 DIN 985 2,16 2,61

200734)

200735 Poveržlė M 8 DIN 985 2,40 2,90

200738 Atsarginė dalis M 16 DIN 985 3,08 3,73

200747 Spannhuelse 2x12 DIN 1481 2,40 2,90

200750 Spannhuelse 3x14 DIN 1481 2,40 2,90

200755 STIFT,ZYL 4 M6X18 DIN 6325 2,40 2,90

200757 Kaištis 5 M6X14 DIN 6325 2,40 2,90

200759 STIFT,ZYL 8M6X40 DIN 6325 5,09 6,16

200762 Fed.zahnscheibe A 4,3 DIN 6797 2,40 2,90

200764 SCHEIBE,FED,ZA A 5,1 DIN 6797 2,56 3,10

200765 Riebokšlis A 6,4 DIN 6797 2,40 2,90

200769 SCHEIBE 4 DIN 6799 2,40 2,90

200773 Scheibenfeder 4X5 DIN 6888 2,40 2,90

200859 Šaratėlis 2 MM X40CR13 DIN

5401

2,48 3,00

200861 KUGEL 3 MM X40CR13 DIN 5401 2,40 2,90

200863 Kugel 5 mm 5 MMx40CR13 DIN 5401 2,40 2,90


200866 Kugel 7 mm X40CR13 DIN 5401. 1,54 1,86

200868 KUGEL 9 MM 100 CR 6 DIN 5401 2,84 3,44

200876 Guolis 6001 RS DIN 625 19,95 24,14

200885 RING 10X18X5,5 PERBUNAN 11,41 13,81

200904 Tarpinė 3x1 PERBUNAN 2,40 2,90

200910 O-ring 4x1 PERBUNAN 2,56 3,10

200911 O-RING 4 x 1,5 PERBUNAN 2,40 2,90

200915 O-RING 6 X 2 PERBUNAN 2,40 2,90

200916 O-RING 7 X1,5 PERBUNAN 2,84 3,44

200920 O-RING 8 X 1 PERBUNAN 2,40 2,90

200923 O-Ring 9 X 1,5 PERBUNAN O-Ring 9 X 1,5

2,40 2,90

PERBUNAN

200926 O-RING 10 X1 PERBUNAN 2,56 3,10

200929 O-RING 11,5 X 1,5 PERBUNAN 2,40 2,90

200931 O-RING 13 X2 PERBUNAN 2,20 2,66

200934 O-Ring 15 X 1,5 PERBUNAN O-Ring 15 X 1,5

2,40 2,90

PERBUNAN

200936 O-RING 16 X2 PERBUNAN 2,56 3,10

200942 O-RING 19 X 1,5 PERBUNAN 3,40 4,11

200948 Ring 22x2 200948 2,72 3,29

200950 Guminė tarpinė 26x2 perbunan 2,56 3,10

200954 O-ring 30 X 2 PERBUNAN 4,21 5,09

200955 O-RING 32 X2 PERBUNAN 4,21 5,09

200957 O-RING 34 X2 PERBUNAN 5,09 6,16

200959 O-ring 36x2 PERBUNAN 5,09 6,16

200960 O-RING 38 X2 PERBUNAN 5,37 6,50

200965 O-RING 42 X2 PERBUNAN 5,37 6,50

200973 Tarpinė 71,5X1,5 PERBUNAN 11,78 14,25

200988 RING,NUT N16104 16X32X10

16,30 19,72

GUMMI

201028 Atsarginė dalis I 26X1,2 DIN 472 2,40 2,90

201030 RING,SI I 42X1,75 DIN 472 5,37 6,50

201092 BUCHSE,BUND 10 X14 X16 X15 6,81 8,24

201098 PLATE SPRING DGS- 40 2,60 3,15

201134 Spyruoklė GRA-1/4-B 2,40 2,90

201149 Troselio detalė HV-106 2,40 2,90

201241 FEDER,DRUCK V -106 2,04 2,47

201873 SCHEIBE DGS- 40 13,50 16,34

202626 DUESENEINSATZ GR -1/8 5,13 6,21

202751 Stiftschl..6kt SW 4 DIN 911 7,89 9,55

202752 Skt.stiftschl. SW 5 DIN 911 9,85 11,92

202824 Atsarginė dalis M 5x18 DIN 912 2,16 2,61

202908 RING,NUT N12100 12X24X10

10,73 12,98

GUMMI

202930 Sicherungsring I 24X1,2V SEEGER 2,40 2,90

202963 KUGEL 4 MM X40CR13 DIN 5401 2,40 2,90

203004 CIRCLIP A 16X1,5 DIN 471 2,40 2,90

203270 Fiksatorius A 9X1,0 DIN 471 2,40 2,90

203271 Passfeder A 3X3X14 DIN 6885 3,08 3,73

203284 Atsarginė dalis AV -12-4 2,40 2,90

203340 BUCHSE,GEWINDE ACK-1/8-PK-4 7,33 8,87

203345 BUCHSE,GEWINDE ACK-1/2-PK-13 16,46 19,92

203387 Gewindestift M 4x12 DIN 915 2,40 2,90

203602 Scheibe B 6.4 DIN 9021 1,24 1,50

203603 RING,NUT PNN 6X14 V01 12,14 14,69

203740 Varžtas M 5x40 DIN 7985 2,40 2,90

203741 Linsenblechschr C 3,5X13 DIN 7981 2,40 2,90


203743 Stiftschraube M 10X30 DIN 939 3,90 4,72

203744 Senkschraube M 6x20 DIN 963 2,40 2,90

203745 SCHEIBE B 10,5 DIN 9021 2,20 2,66

203747 Atsarginė dalis C 3,9X25 DIN 7981 2,40 2,90

203748 Varžtas 4 M6X24 DIN 6325 3,72 4,50

203751 Linsenblechschr C 3.9X32 DIN 7981 2,16 2,61

203752 Linsenblechschr C 3,9X16 DIN 7981 2,40 2,90

203755 Handgriff RW 900 E 36,57 44,25

203756 Scheibenfeder 5X6.5 DIN 6888 3,44 4,16

203758 Linsenblechschr C 3,9X19 DIN 7981 2,16 2,61

203760 Varžtas M 4x30 DIN 7985 2,40 2,90

203761 SCHEIBE A 6,5 DIN 6902 2,84 3,44

203763 Flachk.schraube M 6x6 DIN 923 6,57 7,95

203766 Niete B 5X8 ST DIN 7338 2,32 2,81

203769 Linsenblechschr C 3.9X38 DIN 7981 2,32 2,81

203772 Varžtai SAF alkūnei M 4x50 A3S 2,40 2,90

203773 Linsenblechschr C 3.9X22 DIN 7981 1,84 2,23

203775 Guolis 6003 DDU DIN 625 29,00 35,09

203777 Žiedelis 14x21,8X0,3 L+M N 110 2,40 2,90

203780 Zyl.schraube M 5x40 TAPTITE 4,53 5,48

203783 Varžtas M 5x4 DIN 923 2,56 3,10

203788 Flachrundschrb. M 6x10 DIN 603 2,16 2,61

203793 Atsarginė dalis 627-2 Z DIN 625 26,11 31,59

203796 Linsenblechschr C 3,9X13 DIN 7981 2,40 2,90

203798 Pakeista į / Changed to 203810 M 5x16 DIN 7985-8.8 2,16 2,61

Linsenschraube

203803 Linsenblechschr C 3.5x9.5DIN 7981 1,84 2,23

203805 Linsenblechschr C 3,9X22 DIN 7981 2,40 2,90

203806 Varžtas M 4x8 DIN 7985 2,56 3,10

203810 Zyl.schraube M 5x20 DIN 6912 4,05 4,90

203814 Flachk.schraube M 6X5x6 DIN 923 4,05 4,90

203816 Varžtelis liniuotės jungčiai M 6x6 DIN 551 2,48 3,00

203819 Fed.zahnscheibe V 6,5 DIN 6797 2,40 2,90

203820 Linsenschraube M 4x70 DIN 7985 2,56 3,10

203898 Zylinderstift 3 M6x8 DIN 6325 2,40 2,90

204011 Sicherungsring A 15X1 DIN 471 2,40 2,90

204021 Varžtas M 4x12 DIN 84 2,16 2,61

204026 STIFT,ZYL 6 M6X16 DIN 7 2,16 2,61

204027 SCHRAUBE,SE M 5 X 10 DIN 963 2,04 2,47

204030 Atsarginė dalis M 8x18 DIN 912 2,40 2,90

204118 Žiedelis 6x1 PERBUNAN 2,40 2,90

204120 Schraube.flachk M 5x8 DIN 921 5,37 6,50

204153 Mutter.6kt B M 14X1,5 DIN 439 2,56 3,10

204273 KUGEL 7 MM VULKOLLAN 5,37 6,50

204293 Scheibe B 3,2 DIN 125 2,16 2,61

204300 Feder.druck V-3-M5.,. 2,40 2,90

204301 Dichtstueck V-413 2,40 2,90

204465 Spannhuelse 4x10 DIN 1481 2,40 2,90

204470 SCHEIBE,VERSCH 8 DIN 470 2,16 2,61

204471 Fiksatorius I 22X1 DIN 472 2,40 2,90

204479 Stift.zylinder 4 M6X10 DIN 7 2,40 2,90

204482 Varžtas M 5x8 DIN 912-8.8 2,40 2,90

204484 ZYLINDERSCHR. M 8 X 12 DIN 7984 2,48 3,00

204485 SCHRAUBE,ZYL. M 8 X 40 DIN 912 2,84 3,44

204495 STIFT,GWD M 6 X 8 DIN 915 2,40 2,90

204506 O-RING 2,6X1,9 PERBUNAN 2,16 2,61

204551 O-ring 5x2 PERBUNAN 2,40 2,90

204797 SCHRAUBENDREHER SW 6 DIN 911 9,45 11,43


204996 Atsarginė dalis 20X10,2X0,9 2,20 2,66

205003 KUGEL 8 MM X40CR13 DIN 5401 0,04 0,05

205046 KLEMMSTUECK PW -307.1 61,00 73,81

205112 453584 . 1,24 1,50

205341 Feder.druck VLL-3-M5 6,49 7,85

205452 DU-BUCHSE 12X14X10 MB 1210 DU 15,98 19,34

205454 Atsarginė dalis I 35X1,5V SEEGER 4,69 5,67

205539 RING,NUT 11X16X4 PERBUNAN 23,75 28,74

205584 SCHEIBE H -M5 5,33 6,45

205614 Sicherungsring I 40X1,75 DIN 472 4,89 5,92

205846 Ring.lippen c 1 3X7X3 F81 26,07 31,54

206159 Atsarginė detalė 2X4 DIN 1476 2,16 2,61

206174 WASHER HPW-6 162,57 196,71

206180 KUPPLUNGSDOSE KD -1/8 48,94 59,22

206183 KUPPLUNGSDOSE KD -1/2 50,59 61,21

206326 Sicherungsring A 11X1 DIN 471 2,40 2,90

206400 SCHRAUBE,HOHL LCX-1/8-PX-4 6,65 8,05

206402 Pakeista į 4951 LCX-3/8-PX 24,63 29,80

206428 STIFT,ZYL 2 M6X 8 DIN 7 2,40 2,90

206490 O-ring 9x1 VITON 6,21 7,51

206504 NUT MCK-PK-13 7,77 9,40

206560 Leiste.klemm PZ-1501 5,81 7,03

206658 O-RING 14 X2 PERBUNAN 2,56 3,10

206666 Sprengring SW 8 SEEGER 2,40 2,90

206779 SCHRAUBE,ZYL. M 6 X 65 DIN 912 2,16 2,61

206935 Varžtas M 3x12 DIN 912 2,40 2,90

207718 Sicher.scheibe 1,9 DIN 6799 2,48 3,00

207729 SCHRAUBE,ZYL. M 5 X 10 DIN 7984 2,40 2,90

207730 Cheese head scr M 6 X 8 DIN 7984 2,44 2,95

207734 SCHRAUBE,ZYL. M 4 X 10 DIN 912 2,40 2,90

207781 Schraube.zyl. M 4x6 DIN 84 2,36 2,86

207804 Scheibe 10,5 DIN 433 2,40 2,90

207813 Atsarginė dalis VL -4-1/4 2,40 2,90

207887 Schraube.senk M 6x10 DIN 963 2,40 2,90

208102 Feder.druck A-5-1/4 POSITIV 2,20 2,66

208623 WASGER 5 DIN 6799 2,24 2,71

208831 EINSATZ SEU-1/8 0,04 0,05

208864 Schraube.zyl. M 8x50 DIN 912 2,84 3,44

209031 SCHEIBE,FILTER SEU-1/8 21,9X2 5,13 6,21

209032 TOPFMANSCHETTE SEU-1/8 0,04 0,05

209169 Spannhuelse 3x10 DIN 1481 2,56 3,10

209338 Pakeista į / Changed to New article 3X5 DIN 6888 2,16 2,61

No. 466338

209354 Atsarginė dalis M 6x 14 DIN 912 2,40 2,90

209537 SCHRAUBE,ZYL. M 4 X 8 DIN 912 2,40 2,90

209608 Sicherungsring I 26X1,2V SEEGER 2,40 2,90

210031 DU-BUCHSE 12X14X12 MB 1212 DU 11,17 13,52

210033 Du-buchse 16X18X20 MB 1620 DU 5,13 6,21

210201 EINSCHR.STUECK CK -3/8-PK-13 13,50 16,34

210293 SCHRAUBE,6KT M 6 X 14 DIN 933 2,40 2,90

211196 STECKER,KUPPL. KS -PK-6-1/8 12,78 15,46

211292 Pakeista į 2032 MCK-PK- 6 KU 2,04 2,47

211365 EINSCHR.STUECK CK -1/8-PK-6 KU 2,76 3,34

211370 Pakeista į 2032 CK -3/8-PK-6 KU 4,65 5,63

211484 STIFT,GWD M 5 X 8 DIN 913 2,04 2,47

211597 FEDER,DRUCK VLL-3-M5 B 1,84 2,23

212501 Schraube.zyl. M 5x20 DIN 84 2,40 2,90

213286 Atsarginė dalis GR.0-120x80 BLUE 0,44 0,53

213287 BEUTEL FESTOOL GR.1-150X110 GRÜN 0,04 0,05


213288 BEUTEL FESTOOL GR.2-210X150

GRUEN

0,68 0,82

213289 BEUTEL FESTOOL GR.3-270X210

GRUEN

0,44 0,53

213290 BEUTEL FESTOOL GR.4-400X300

GRUEN

0,64 0,77

213646 Fiksatorius ZA 6 2,40 2,90

214642 Atsarginė dalis B 15 DIN 125 1,44 1,74

214855 Gewindestift M 5x10 DIN 916 2,16 2,61

214962 Stiftschraube M 10X25 DIN 938 3,64 4,40

214989 RING ZJ - 20 2,04 2,47

215003 Stiftkabelschuh NR.165171-2.5QMM 3,44 4,16

215007 Flachrundschrb. M 8x35 DIN 603 4,89 5,92

215324 O-RING 33 X2 PERBUNAN

75SHORE

4,69 5,67

215499 Guminė tarpinė 33x1,5 PERBUNAN 4,69 5,67

215554 Tarpinė 26x1.5 PERBUNAN 2,84 3,44

216412 Scheibe B 5,3 DIN 9021 2,40 2,90

216415 Pakeista į / Changed to 414417

Schraube.senk

M 5x16 DIN 7991 2,16 2,61

216473 Schraube.linsen M 4x10 DIN 7985 2,16 2,61

216474 SCHRAUBE,LI M 4 X 16 DIN 7985 2,04 2,47

216519 Schraube.linsen M 4x25 DIN 7985 2,36 2,86

216630 GEWINDESTIFT M 3 X 5 DIN 417 2,24 2,71

216770 Fiksatorius A 13X1 DIN 471 2,40 2,90

216897 Feder.druck ST-300 5,09 6,16

217149 Poveržlė 6,4 DIN 433 2,40 2,90

217178 Tarpinė O-ring 51,5X1,5 VITON 26,23 31,74

217303 Spyruoklytė OH-10 2,40 2,90

217577 Schaltpl.tasche DIN A5 BT 7121 2,16 2,61

217632 DAEMPFEREINSATZ GRU-1/2 B 22,59 27,33

217718 SKT.-MUTTER M 6X0,75 5,69 6,88

218005 SCHEIBE,PA 8X14X1 DIN 988 2,96 3,58

218488 Schraube.senk M 3x10 DIN 965 2,40 2,90

218616 Spannhuelse 4x10 DIN 7346 2,40 2,90

218796 SCHRAUBE,ZYL. M 4 X 6 DIN 912 2,40 2,90

218801 Schraube.lisenk A M3x5 DIN 7988 2,40 2,90

219021 Guolis 6300 DDU DIN 625 29,44 35,62

219024 Cheese head scr M 5 X 30 DIN 6912 2,32 2,81

219029 Passfeder A 12X6X100 DIN 6885 6,97 8,43

219031 Varžtelis PT 3,5x10 2,40 2,90

219032 Žiedas ZA 6 2,16 2,61

219037 Linsenblechschr C 2.9X16 DIN 7981 1,54 1,86

219043 Varžtas. torx M 4x8 TAPTITE 2,40 2,90

219044 Senkschraube M 5x10 TAPTITE 2,40 2,90

219046 Scheibe A 3.2 DIN 9021 2,04 2,47

219047 Linsenschraube PT 3,5x8 KOMBI-TORX 2,40 2,90

219049 Poveržlė B 8,4 DIN 9021 2,40 2,90

219052 Linsenschraube M 6x10 DIN 7985 2,16 2,61

219053 Senkschr. torx M 4x12 TAPTITE 2,40 2,90

219054 Senkschraube M 8x25 DIN 7991 7,81 9,45

219056 Senkschr. torx TORxM 5x12 TAPTITE 2,40 2,90

219057 Zyl.schraube M 5x50 TAPTITE 4,41 5,34

219060 Gewindestift M 12x12 DIN 913 4,89 5,92

219061 Guolis 6200 Z/RS DIN 625 43,58 52,73

219062 Senkschraube M 6x50 DIN 965 2,40 2,90

219068 Linsenschraube PT 3,5x25 KOMBI-TORX 2,40 2,90

219069 Linsenschraube PT 3,0x12 2,40 2,90


219071 Atsarginės dalys PT 4,0x12 2,48 3,00

219075 Varžtas M 4x16 TAPTITE 2,40 2,90

219080 Linsenschraube PT 4,0x40 KOMBI-TORX 2,56 3,10

219082 Senkschraube M 4x6 DIN 965 4,89 5,92

219083 Zyl.schraube M 8x16 DIN 7984 2,12 2,57

219085 Guolis A 401523 AXT 50LA 16,50 19,97

219089 Flachk.schraube M 5x7 DIN 923 3,64 4,40

219092 Gewindebuchse G-M5 ST DIN16903 2,48 3,00

219095 Flachk.schraube M 5X2,5X5 DIN 923 2,60 3,15

219096 Scheibe 8 DIN 1440 2,40 2,90

219098 Veržlė M 8 DIN 557 2,56 3,10

219100 Linsensenkschr. M 5x20 DIN 966 2,40 2,90

219102 Senkschraube PT 4,0x10 2,48 3,00

219104 Augenschraube BASIS 1 23,83 28,83

219105 Flachk.schraube M 6x11,5DIN 923 3,68 4,45

219106 Zylinderstift 3 M6X12 DIN 6325 2,04 2,47

219107 Skt.-schraube M 6x22 DIN 933 2,40 2,90

219110 Zyl.schraube AM 6x80 DIN 84 2,96 3,58

219111 Atsarginė dalis 10X16X0,5 DIN 988 2,40 2,90

219112 Poveržlė 10X16X0,2 DIN 988 2,40 2,90

219113 Linsenblechschr C 4,2X22 DIN 7981 2,48 3,00

219115 Skt.-schraube M 8x55 DIN 931 2,16 2,61

219117 Stiftschraube M 6X12 DIN 835 7,21 8,72

219118 Flachk.schraube M 6X3x8 DIN 923 2,24 2,71

219120 Senkschr. torx PT 4,0x8 2,40 2,90

219541 Plate 219541 (219541) 2,04 2,47

219681 Rip fence 219681 (219681) 113,07 136,81

219703 Angle piece for 219703 19,43 23,51

219711 Mount for rip f 219711 97,41 117,87

219746 Angle piece for 219746 37,77 45,70

219789 Compression spr 3.2A x19.8 x 42 219789 6,53 7,90

219800 Elastic plate 219800 (219800) 18,18 22,00

219819 Torsional sprin 1.0B x 8 x 12 4,69 5,67

219855 Atsarginė dalis SB 32 SEEGER 2,40 2,90

219878 Brush holder 219878 (219878) 5,61 6,79

219940 Rabbeting depth 219940 14,50 17,55

220132 Cord with plug H05VV-F2x 1.0

x 4200

23,63 28,59

220183 Cord with plug H07RN-F2x 1.0

x 4200

62,76 75,94

220787 Square washer 6.1 x 20 x 2 5,41 6,55

220795 Rectangular nut M 6 2,16 2,61

222037 Atsarginė dalis 21x1,5 PERBUNAN 6,37 7,71

222490 Sicher.scheibe 3,2 DIN 6799 2,40 2,90

223518 STIFT,ZYLINDER 3 M6X16 DIN 6325 2,40 2,90

223541 Varžtas M 6x18 DIN 6912 2,56 3,10

223862 Atsarginės dalys A 7 DIN 137 2,40 2,90

224868 Halbmondring H 8X0,8 SEEGER 2,48 3,00

224954 Gewindestift M 4x6 DIN 914 2,40 2,90

225368 Guminė tarpinė 29x1,5 PERBUNAN 2,84 3,44

227448 Spir.spannstift 2x8 DIN 7343 2,40 2,90

227479 Atsarginė dalis 3 M6X32 DIN 7 2,84 3,44

227536 HEBEL 2410 12,86 15,56

227544 Atsarginė dalis 2288 4,41 5,34

227552 Fiksatorius 2411 4,41 5,34

227633 New article No. 460307 (old No. KNOB BS 105 M 8 x

11,66 14,11

227633)

17


227641 Poveržlė F.FEDER 8,2 X 18 X 6,5 2,40 2,90

227668 Poveržlė 2411 5,13 6,21

227749 Tarpinė. S 12,1X21X1 DIN 988 2,40 2,90

228036 LEISTE 2411 2,40 2,90

228354 SCHLEIFUNTERLAG 2411 11,09 13,42

228384 Žiedas 15,5X1,78 PERBUNAN 2,40 2,90

228502 Zyl.schraube M 8x30 TAPTITE 5,89 7,13

228503 Fiksatorius 13X19X0,5 DIN 988 2,84 3,44

228505 Flachk.schraube M 5x25 DIN 85 2,16 2,61

228506 Flachk.schraube M 5x30 DIN 85 1,64 1,98

228508 Linsenschraube M 5x10 DIN 7985 2,56 3,10

228509 Varžtas M 4x 12 TAPTITE 2,56 3,10

228510 Varžtas M 8x10 DIN 923 5,09 6,16

228511 Gewindestift M 5x10 DIN 551 2,04 2,47

228513 Linsenblechschr BZ 3,9X22 DIN 7981 1,34 1,62

228514 Varžtas M 4x20 DIN 920 2,40 2,90

228516 Varžtas M 5x25 TAPTITE 2,40 2,90

228517 Skt.-schr.links M 6X15 VERBUS-RIPP 2,40 2,90

228518 Poveržlė 6 DIN 6799 2,40 2,90

228519 Zylinderstift 4 M6X28 DIN 6325 6,57 7,95

228520 Veržlė M 5 DIN 557 2,56 3,10

228521 Senkschraube M 6x16 DIN 965 2,40 2,90

228523 Guolis 6203 RS/Z DIN 625 29,40 35,57

228524 Guolis 6301 DDU DIN 625 29,44 35,62

228527 Scheibe 8.4 din 8,4 DIN 7349 2,40 2,90

228528 Mutter.6kt M 3 DIN 985 2,40 2,90

228529 Senkschraube M 6x20 DIN 965 2,40 2,90

228532 art.401524 608 RS DIN 625. 13,64 16,50

228534 Flachrundschrb. M 6x40 DIN 603 2,40 2,90

228540 O-ring 64x2 PERBUNAN 2,40 2,90

228541 Skt.-mutter M 6 DIN 985 2,40 2,90

228542 Scheibe 4,3 DIN 7349 2,40 2,90

228543 O-ring 60x4 72 SH 18,66 22,58

228544 Passscheibe 20X28X0,2 DIN 988 2,16 2,61

228545 Passscheibe 20X28X0,5 DIN 988 2,16 2,61

228546 Poveržlė B 6,4 DIN 9021 2,56 3,10

228547 Varžtas M 6x10 DIN 912 2,76 3,34

228550 Passscheibe 5X10X0,2 DIN 988 2,40 2,90

228551 Žiedelis 74x2 NBR 4,89 5,92

228552 Faecherscheibe V 4,3 DIN 6798 2,04 2,47

228555 Senkschraube 4x12 DIN 965 2,40 2,90

228559 Guolis 608 2Z C3 DIN 625 23,15 28,01

228560 Zackenring ZA 4 2,16 2,61

228561 Zyl.schraube M 4x8 DIN 84 2,40 2,90

228562 Varžtas M 5x16 DIN 84 2,40 2,90

228563 Zyl.schraube M 5x70 DIN 912 2,16 2,61

228565 Mutter.6kt B M 4 DIN 439 2,40 2,90

228566 Vkt.-mutter M 6 DIN 557 2,76 3,34

228567 Varžtas PT 4,0x20 KOMBI-TORX 2,56 3,10

228568 Linsenschr. pzv M 4x12 DIN 7985 2,76 3,34

228569 Linsenschr.torx M 4x20 TAPTITE 2,56 3,10

228570 Varžtas M 4x 8 TAPTITE 2,40 2,90

228572 Linsensenkschr. M 4x10 DIN 966 A3F 2,40 2,90

228575 Senkschr. pzv PZV M 4x8 DIN 965 1,84 2,23

228576 Senkschr. pzv M 4x 6 DIN 965 2,40 2,90

228577 Zyl.schraube M 6x14 DIN 912 2,40 2,90


228580 Varžtai PT 4,0x25 KOMBI-TORX 2,40 2,90

228581 Senkschr. torx M 4x10 TAPTITE 2,40 2,90

228582 Varžtas M 4x 10 TAPTITE 2,40 2,90

228583 Zyl.schraube M 4x14 2,40 2,90

228584 Linsenschraube PT 3,5x14 2,40 2,90

228586 Linsenschr. pzv M 4x10 TUFLOK 2,40 2,90

228591 Linsenschr.torx M 4x40 DIN 7985 2,40 2,90

228592 Varžtas M 6x12 DIN 603 2,40 2,90

228594 Spax-schr. pzv PZV 4x25 2,40 2,90

228595 New article 228547 M 6x 10 DIN 912 2,16 2,61

228596 Zyl.schraube M 6x40 DIN 912 2,48 3,00

228598 Faecherscheibe A 6,4 DIN 6798 2,04 2,47

228599 Gewindestift M 4x6 DIN 551 2,16 2,61

228600 Scheibe B 6.4 DIN 125. 2,48 3,00

228601 Scheibe B 8.4 DIN 125. 2,16 2,61

228602 Fluegelmutter M 4 DIN 315 2,20 2,66

228603 Flachrundschrb. M 6x25 DIN 603 2,40 2,90

228607 Scheibe 13x4x0,5 1,34 1,62

228610 Sicher.scheibe 2.3 DIN 6799 2,40 2,90

228611 Skt.-schraube M 8x70 DIN 931 2,60 3,15

228612 Zyl.schraube M 6x 20 DIN 912 2,40 2,90

228613 Linsenschraube M 5x12 DIN 7985 2,04 2,47

228615 WING BOLT M 6 X 25 DIN

3,89 4,71

316

228616 Varžtas M 4x5 DIN 7985 2,40 2,90

228617 Zyl.schraube M 5x16 POWERLOK 2,40 2,90

228618 Pakeista į / Changed to art.200719 M 8 DIN 934. 1,92 2,32

228619 SCHRAUBE,6KT M 6 X 40 DIN 933 2,40 2,90

228620 Senkschraube M 4x10 TUFLOK 2,40 2,90

228621 Linsenschraube t M 4x 10 DIN 7985 2,32 2,81

228630 Guolis 6003 VV C3E D.625 20,10 24,32

228636 Linsenschr.torx M 3x6 DUO-TAP. 2,40 2,90

228637 Atsarginė dalis M 4x28 DUO-TAP. 2,32 2,81

228639 Varžtas su kairiniu sriegiu M 8x14 DIN 912 2,56 3,10

228641 Flachk.schraube M 6X2,5X12DIN 923 2,12 2,57

228642 Scheibe B 10,5 DIN 125 2,56 3,10

228643 Varžtas M 5x16 DIN 912 2,40 2,90

228644 Schraube.6kt M 8x30 DIN 933 2,40 2,90

228645 Kipp-klemmhebel GR.3 M 10X20 20 GR. 43,02 52,05

228646 Sicherungsring A 52X2 DIN 471 4,69 5,67

228647 Skt.-schraube M 8x35 DIN 933 2,88 3,48

228650 Art.401601 6200 2RS DIN 625 19,28 23,33

228651 Zylinderstift 4 M6X36 DIN 7 2,40 2,90

228652 O-ring 36x2 PERBUNAN. 11,78 14,25

228653 Zyl.schraube M 6x40 DIN 912. 2,84 3,44

228655 Gewindestift M 5x8 DIN 913 2,40 2,90

228656 Halbmondring H 16X1 SEEGER 2,40 2,90

228659 Guolis 6201 DDU DIN 625 29,40 35,57

228660 Linsenschr. pzv M 4x35 DIN 7985 2,40 2,90

228661 Flachrundschrb. M 6x20 DIN 603 2,40 2,90

228663 Varžtas PT 3,5x16 KOMBI-TORX 2,56 3,10

228664 Varžtas M 6x 16 DIN 912 2,40 2,90

228670 Flachrundschrb. M 8x20 DIN 603 2,40 2,90

228672 Guolis 626 2RS C3 DIN 625 25,03 30,29

228673 Senkschr. torx M 3,5x8 TAPTITE 2,40 2,90

228674 Guolis 3001 RS/Z DIN 628 71,96 87,07

228675 Guolis 6201 Z/DU DIN 625 19,68 23,81


228683 Zyl.schraube M 6x8 DIN 6912 3,08 3,73

228685 Senkschr. torx M 5x 10 TAPTITE 2,16 2,61

228686 Linsenschr.torx M 5x14 TAPTITE 2,40 2,90

228689 Veržlė M 6 DIN 934 2,40 2,90

228691 Senkschr. torx PT 4,0x38 2,16 2,61

228692 Spannhuelse 5x12 DIN 7346 2,48 3,00

228694 Linsenschraube PT 5,0x18 KOMBI-TORX 2,40 2,90

228695 New article No. 448735 (old No.

228695)

BASIS 1 A/T M 16 3,68 4,45

228697 Linsensenkschr. A M3x10 DIN 966 2,40 2,90

228698 Linsenschraube M 3x8 DIN 7985 2,16 2,61

228699 Linsenschraube M 5x55 DIN 7985 8,00 9,68

228700 Federscheibe B 6 DIN 137 2,40 2,90

228701 Guolis 3204 2Z DIN 628 111,39 134,78

228704 Guolis ------------------- 63,56 76,91

228705 O-ring 58x1 PERBUNAN 4,05 4,90

228707 Linsenschraube PT 4,0x50 KOMBI-TORX 2,40 2,90

228708 Varžtas PT 4,0x60 KOMBI-TORX 2,40 2,90

228709 Linsenschraube PT 5,0x70 KOMBI-TORX 2,40 2,90

228710 Toleranzring 0810-019-02 7,57 9,16

228711 Toleranzring 0810-042-01 11,98 14,50

228712 Toleranzring 0801-028-01 9,13 11,05

228713 Linsenschraube PT 4,0x16 KOMBI-TORX 2,40 2,90

228714 Linsenschraube KA 50X70 PT 240.842 2,84 3,44

228715 Guolis 608 DIN 625 15,62 18,90

228716 Guolis 6302 RS C3 DIN 625 26,35 31,88

228717 Varžtas PT 3,0x12 PZV 2,40 2,90

228718 Varžtas PS 2 E M 3x6,5 2,40 2,90

228719 Guolis 6000 Z/RS C3 DIN625 16,50 19,97

228721 Sicherungsring JK42X1,75 DIN 984 5,37 6,50

228722 O-ring 38x2 PERBUNAN 4,65 5,63

228723 Passscheibe 30X42X0.5 DIN 988 1,84 2,23

228725 Linsenschraube PT 3.5x25 KOMBI-TOR. 2,40 2,90

228726 Sprengring SW 14 FA.SEEGER 2,40 2,90

228727 Varžtas M 4x10 2,40 2,90

228729 Linsenschraube PT 4,0x10 KOMBI-TORX 2,40 2,90

228731 New article No. 441279 (old No.

228731)

M 8x140 DIN 7984 15,38 18,61

228732 Senkschraube M 4x 16 TAPTITE 2,40 2,90

228733 Varžtas M 4x10 Precote30 8.8 2,64 3,19

228734 Varžtas M 4x8 TAPTITE. 2,40 2,90

228735 Varžtas M 4x8 2,40 2,90

228736 Varžtas M 4x10 TAPTITE. 2,56 3,10

228737 Varžtas 4x8 TAF 2,40 2,90

228738 Linsenschraube M 4x 10 TAPTITE 2,40 2,90

228739 Senkschraube M 5x12 TAPTITE 2,40 2,90

228740 Scheibe AP 85 E 228740 3,08 3,73

228742 Pakeista į / Changed to 459853

Linsenschraube

PT 3.0x25 KOMBI-TOR 1,40 1,69

228743 Varžtas M 3x8 TAPTITE 2,40 2,90

228744 Zylinderstift 3 M6X10 DIN 6325 1,34 1,62

228746 Guolis 627 Z/D MC5E NSK 22,55 27,29

228756 Guolis 6003 DDU C3 FA.NSK 29,40 35,57


228757 Guolis pakeistas kodas į 400218

(replaced by 400218)

609 DD MC5 FA.NSK 32,76 39,64

228758 Guolis 6002 DDU C3 FA.NSK 28,72 34,75

228759 Žiedelis 15,8X21,8X0,2 L+M N

110

2,40 2,90

228760 Passscheibe 20X28X1,5 DIN 988 2,40 2,90

228764 Zyl.schraube M 6x90 DIN 912 2,84 3,44

228765 Zapfenschraube M 5x8 DIN 927 2,40 2,90

228767 Atsarginė dalis M 4x 10 DIN 7985 2,40 2,90

228768 Atsarginė dalis M 3x6 DIN 7985-8.8 2,16 2,61

228770 SCHRAUBE,LI M 4 X 8 DIN 7985 2,16 2,61

228771 Atsarginė dalis M 5x10 DIN 965 2,40 2,90

228784 Linsenblechschr C 2,9x9,5DIN 7981 2,40 2,90

228798 Guolis 6000 Z1D1 DIN 625 22,35 27,04

228799 Sicherungsring A 36X1,75 DIN 471 2,40 2,90

229490 FUSS 2420 27,24 32,96

229597 Halbmondring H 5X0,6 SEEGER 2,40 2,90

229598 Fan 14.90x 65 S 24 229598 8,57 10,37

229707 Guolis 625 2Z/C0 DIN 625 23,71 28,69

229784 Spyruoklė 1,6AX16,2X38 DIN 2098 2,40 2,90

229792 DRUCKFEDER 2,5Ax25,3x52,5 DIN 2098 4,41 5,34

229938 BUEGEL 2410 19,23 23,27

229949 Gewindestift M 4x8 DIN 915 2,40 2,90

232517 Guminė tarpinė 38x1,5 PERBUNAN 5,37 6,50

232957 Atsarginė dalis A 3 DIN 127 27 799 04 8,25 9,98

233066 Tarpinė 60x1,5 PERBUNAN 4,05 4,90

234833 Mutter.4kt M 3 DIN 562 2,40 2,90

234883 Zackenring ZA 5 2,40 2,90

236065 Shim ring 6 X12X1 DIN 988 Shim ring 6 X12X1

2,20 2,66

DIN 988

236222 Gewindestift M 6x10 DIN 915 2,40 2,90

236477 Atsarginė dalis 8X10x8 MB 0808 DU 2,40 2,90

237555 Zyl schraube M 3x25 DIN 84 2,40 2,90

245736 Hexagon nut M 4 DIN 985 2,76 3,34

247268 Atsarginė dalis I 32X1,2V SEEGER 4,05 4,90

247534 HALBMONDRING H 10X1 SEEGER 2,40 2,90

247556 Atsarginė dalis 17,17 * 1,78 2,40 2,90

250120 Spring-type str 5 x 40 2,20 2,66

252662 Toothed belt 112,51 136,14

252735 Plug M 6 1,84 2,23

253545 Grub screw M 6 x 10 2,20 2,66

253650 SCHEIBE,PA 10X16X1,0 DIN 988 2,32 2,81

253898 Hexagon nut M 8 253898 1,84 2,23

258598 FLACHKOPFSCHRAU M 5X2,5X7 DIN 923 3,85 4,66

260371 Claw 260371 260371 8,21 9,93

264911 Washer A 10.5 2,40 2,90

265616 PASS-SCHEIBE 12 x 18 x 0,1 DIN 988 2,40 2,90

266302 SCHEIBE 5,3 DIN 7349 2,40 2,90

272581 Spare part LAUFRAD TURBO 3091

OHNE

943,44 1.141,56

272852 Spare part LAUFRAD TURBO 3091

MIT

1.273,79 1.541,29

272867 Spare part DRUCKL.SCHLAUCH

TURBO 3091 P 9

396,16 479,35

272875 FILTER RC TURBO 3091 MIT LED 39,81 48,17


272882 Spare part NIPPEL TURBO 3091

D63/

50,23 60,78

272888 Spare part STUTZEN TURBO 3091

D63

46,34 56,07

272890 Spare part ROHR TURBO 3091 D63 84,51 102,26

272898 TIMER TURBO 3091 FEB3T 685,42 829,36

272905 Spare part GEBLÄSE TURBO 3091

2,2K

5.945,39 7.193,92

272907 Spare part GEBLÄSE TURBO 4001

3KW

7.164,99 8.669,64

272908 Spare part DÄMPFER TURBO 3091

GERÄ

337,92 408,88

272915 Spare part WINKELSTÜCK TURBO

3091 3/8"

40,69 49,23

272916 Spare part SEEGERRING D 20 2,40 2,90

272917 Spare part BUCHSE TURBO 3091

GEBL

27,28 33,01

272919 Spare part GRIFF TURBO 3091 FILT 90,92 110,01

272920 Spare part BEHÄLTER TURBO 3091 1.971,46 2.385,47

272921 Spare part MUTTER TURBO 3091 2" 63,40 76,71

272922 Spare part DECKEL TURBO 3091

FILT

1.232,05 1.490,78

272923 Spare part NIPPEL TURBO 3091

D50/

50,63 61,26

272924 Spare part WINKELSTÜCK TURBO

3091 90°

63,40 76,71

272925 Spare part ROHR TURBO 3091 D63

(272925)

84,51 102,26

272926 Spare part ANSCHLUSSMUFFE

TURBO 3091 ADAP

31,92 38,62

272927 Spare part SCHELLE TURBO 3091

2"

18,26 22,09

272931 Muffe TURBO 3091 2" 246,08 297,76

272932 Spare part ABDECKUNG TURBO

7501 SCHA

862,45 1.043,56

272933 Spare part ABDECKUNG TURBO

3091 MOTO

1.478,66 1.789,18

272935 Spare part FUSS TURBO 3091

SCHW

74,58 90,24

272936 Spare part ANSCHLUSSSTÜCK

TURBO 3091 VOLL

159,37 192,84

272977 Spare part VERSCHLUSS TURBO

3091 KLAP

493,01 596,54

272978 Spare part VERSCHLUSS TURBO

3091 HAKE

107,94 130,61

272979 BULB TURBO 3091 24V 3W 30,24 36,59

272980 Spare part DICHTUNG TURBO 3091 232,06 280,79

272981 RELAY TURBO 3091 12VAC 248,61 300,82

272987 FUSE BOX TURBO 3091 350,66 424,30

272991 TIMER PAUSA TURBO 3091 ARBEIT

24V

1.178,66 1.426,18

272994 TRANSFORMATOR TURBO 400/230/50/95VA 386,83 468,06


272995 Spare part SCHLAUCH TURBO

3091 D63

97,09 117,48

273072 HAUPTSCHALTER TURBO 3091 16A 721,67 873,22

273074 Spare part ABDECKUNG TURBO

7501 FILT

2.094,54 2.534,39

273093 Spare part RAHMEN TURBO 3091

VOLL

10.994,93 13.303,87

273423 Spare part SCHLAUCH TURBO

3091 D75

166,42 201,37

273854 CONTACTOR TURBO 3091 24VAC 426,40 515,94

273855 CONTACTOR TURBO 7501 24VAC 466,05 563,92

273856 SCHUTZSCHALTER TURBO 3091 3,6-6A 585,89 708,93

273857 SCHUTZSCHALTER TURBO 4001 6,3-10A 594,98 719,93

273858 SCHUTZSCHALTER TURBO 7501 10/16A 624,38 755,50

273859 BLOCK TURBO 3091/4001

1NO+1NC

85,71 103,71

273861 BLOCK TURBO 7501 101,81 123,19

273862 Spare part GEBLÄSE TURBO 7501

5,5K

10.675,39 12.917,22

274603 Guolis 629-2RS 34,86 42,18

281662 O-ring 16 x 2.5 281662 7,05 8,53

286427 Connecting part D-D 6.3 x E6.3 120,16 145,39

293296 Circlip A 7x0,8 DIN 471 2,40 2,90

295426 Cheese tapping ST 4.8 x 22-C 2,20 2,66

297631 Washer 15.1 x 27 x 0.5 297631 1,84 2,23

297674 Flange nut M 14 24,35 29,46

298360 Sealing ring,sp 298360 63,20 76,47

298395 Cover 298395 298395 29,60 35,82

298441 Cable clamp 4,29 5,19

298476 Hexagon nut,spe M 16 x 1 7,17 8,68

298514 Brush holder 298514 27,04 32,72

298581 Carbon 230V 298581 18,46 22,34

298603 Shim ring 86.1 x 93 x 0.1 4,41 5,34

298611 O-ring 80 x 2,5 2,68 3,24

298638 Gearbox cover 61,48 74,39

298646 Washer 16.1 x 22 x 3 298646 8,01 9,69

298700 Bevel wheel 15 teeth 131,21 158,76

298727 Hexagon nut,spe M 10 x 1 8,73 10,56

298808 Handle M 14 298808 42,34 51,23

299073 Electronic swit 220-250V 158,05 191,24

299537 Needle sleeve HK1010 44,58 53,94

320781 Torsional sprin SYMMETRIC 70 2,16 2,61

321439 O-ring 4 X 2 PERBUNAN 2,84 3,44

323667 Stator w.thrott 230V 322,98 390,81

326135 Pakeista į / Changed to 731602 Cord 11 /11.5 4,69 5,67

guard

336815 Atsarginė dalis A 12,5 DIN 2093 2,40 2,90

338849 ANSCHLUSS,SCHW. LJK-1/8 9,21 11,14

338855 Pakeista į 4951 TJK-3/8 17,06 20,64

342081 Raised-head scr PT 3,5X 10 A3S 2,20 2,66

342088 LINSENSCHRAUBE PT 3,5X 16 A3S 2,40 2,90

345071 O-RING 49 X 2 NBR 75 SHORE 13,10 15,85

345395 PRESSURE GAUGE MA-40-16-1/8 32,12 38,87

346772 SCHILD,HINWEIS BV 0,04 0,05

346782 ZYLINDERSCHR. M 10 X 55 DIN 912 0,04 0,05

349610 CAP LF/LFR-D-MIDI 2,40 2,90

352809 CAP LF/LFR-D-MINI 5,05 6,11

355429 Žiedas poz.15 DNC-125-....-S6 180,04 217,85


363665 FILTER CARTRIDG LFP-D-MINI-40M 363665 22,03 26,66

363667 FILTER CARTRIDG LFP-D-MIDI-40M 363667 27,20 32,91

368504 Gear rim chuck "1/2""-20UNF

1.5-13mm r/

125,64 152,02

382590 FLUEGELSCHRAUBE M 6 X 75 /FLÜGEL-36 19,95 24,14

383821 Adapter,komplet 383821 50,91 61,60

385247 New article No. 700509 (old No.

385247)

110-120V 385247 13,98 16,92

387770 Gearbox cover 387770 64,40 77,92

389935 Tool flange 389935 33,08 40,03

400004 Guoliukas L-1150 NMB 19,75 23,90

400005 Varžtas PT 3,5x50 KOMBI-TORX 2,40 2,90

400007 Linsenschr. pzv M 3.5x6-8.8 2,40 2,90

400008 Guolis HK 0810 159.271 6,81 8,24

400009 Poveržlė S 8x14X1,2 DIN988 2,40 2,90

400010 Toleranzring AN 0810-032-02 7,25 8,77

400012 Varžtas M 5x11,5DIN 923 7,21 8,72

400013 O-ring 8x2,2 PERBUNAN 2,84 3,44

400014 Varžtas PT 4,0X 10 2,40 2,90

400016 Rohrniete A4X0,4X7 DIN 7340 2,40 2,90

400018 Sprengring SW 9 SEEGER 1,74 2,11

400019 New article No. 467412 (old No. 3001 RS/Z C3 D.628 93,04 112,58

400019)

400021 Linsensenkschr. M 3x8 DIN 966 2,16 2,61

400022 Linsensenkschr. M 3x12 DIN 966 2,40 2,90

400027 Linsenschraube M 3x12 DIN 7985 1,34 1,62

400028 Zylinderstift AP 65 E 2,84 3,44

400038 Zylinderstift c 6x24 DIN 7979 5,69 6,88

400040 Zyl.schraube HL 850 E SPEEDLACK 2,56 3,10

400048 Guolis 6001 RS/Z DIN 625 C3 31,28 37,85

400049 Hohlniet 2.5X0.25X5 DIN7340A 2,40 2,90

400050 Linsenschraube M 4x 12 TAPTITE 2,40 2,90

400052 Zylinderstift 4 M6X45 DIN 7 1,74 2,11

400057 SCHRAUBE,FL,RD M 6 X 35 DIN 603 2,40 2,90

400059 Guolis 6302 2RS DIN 625 29,44 35,62

400062 Poveržlė M 4x7 DIN 84 2,40 2,90

400063 Linsenschr.torx M 5x 12 DIN 7985 2,40 2,90

400065 Guolis 6201 DDU C3 28,00 33,88

400067 Bronzinis varžtas BASIS M 6x11.5DIN 923. 6,37 7,71

400068 Zapfenschraube M 6x6 DIN 927 2,16 2,61

400070 SCREW M 4 X 25 DIN 931 2,32 2,81

400071 Flachk.schraube M 4x2,5DIN 923 2,48 3,00

400072 Sąvarža NR. 012,8-706R VERZ 6,81 8,24

400077 Varžtas M 3x8 TUFLOK 2,40 2,90

400078 Rohrniet B10X0,5X70 DIN 7340 3,36 4,07

400080 Zyl.schraube M 6x40 DIN 6912 4,05 4,90

400081 Linsenblechschr BZ 3,9X45 DIN 7981 2,40 2,90

400084 New article No. 458350 (old No.

400084)

M 3x45 8.8 A3S 2,16 2,61

400087 Cylinder pin 4 M 6X14 DIN 6325 2,48 3,00

400090 Linsensenkschr. M 5x12 DIN 966 2,40 2,90

400094 Raised head scr M 4 X30TORX-PLUS-

2,48 3,00

IPR20

400095 Varžtas M 5x12 DIN 912 2,40 2,90

400096 Varžtas M 4x16 DIN 912 2,40 2,90


400097 ZYLINDERSTIFT 10 M6X30 DIN 6325 4,05 4,90

400101 Varžtas M 4x10 RX-TT-POZ 2,48 3,00

400102 Varžtas M 4x16 RX-TT-POZ 2,40 2,90

400103 Veržlė M 8-6 DIN 917 3,08 3,73

400104 Senkschr. e-jot KB 30X12 WN 1413 2,16 2,61

400105 Poveržlė D.4,3 SCHNORR 2,40 2,90

400106 Fiksatorius 4 DIN 6799 2,56 3,10

400124 SCREW PT 3,0X 30 PZV 2,48 3,00

400126 450015 M 3x4 DIN 7985 1,34 1,62

400130 Flachk.schraube M 4x6 DIN 85-MS 2,40 2,90

400131 Gum.tarpinė 12,3x2,4 NBR 2,48 3,00

400135 Passscheibe 6X12X0,5 DIN 988 2,40 2,90

400136 Varžtas M 5x10 DIN 963 3,08 3,73

400139 PASSSCHEIBE 6`X12X0.2 DIN 988 1,24 1,50

400142 Screw M 6 X18 DIN 7985 PZV 2,40 2,90

400143 Zyl-schraube M 5x 12 DIN 912 2,84 3,44

400144 Guolis 6000 2RSD TVH 254.442 37,25 45,07

400146 Zyl.schraube M 8x16 DIN 912 2,56 3,10

400151 Guolis 607 2RSD TVH 254.443 31,72 38,38

400152 RIVET A4X16 DIN 7337 4,85 5,87

400153 cylinder screw M 8 X 20 A3H 3,24 3,92

400154 ZYL.SCHRAUBE M 8x16 A3H 2,56 3,10

400157 Guolis 51106 DIN 711 47,06 56,94

400159 Skt-schraube M 10x30 DIN 933 4,05 4,90

400160 ZYL.SCHRAUBE M 5x12 DIN 7984-8.8 3,68 4,45

400161 LINSENSCHR. PZV M 4x10 SPEDLACK 1,24 1,50

400162 LINSENSCHR. PZV PT 3.5x35 A3S 2,16 2,61

400163 Linsenschr. pzv M 4x16 TAPTITE 1,24 1,50

400173 Guolis T800-2Z-T9H-C3 TN5 54,27 65,67

400174 Linsenschraube PT 3,5x22 PZV 2,40 2,90

400193 Zackenring ZA 2 2,16 2,61

400196 Blind rivet 4X 8 ALU/STAHL 2,36 2,86

400197 Varžtas M 4x8 MICROVER 2,56 3,10

400199 Atsarginė dalis M 3x10 8.8 2,40 2,90

400201 Atsarginė dalis 4x26 DIN 7346 2,40 2,90

400205 Linsenschraube M 5*10 2,40 2,90

400206 SENKBL. SCHRAUBE B 3,5X13 DIN 7982 2,40 2,90

400207 New article No. 228733 (old No. M 4x10 8.8 2,16 2,61

400207)

400211 SENKSCHRAUBE M 4 X 8 2,40 2,90

400212 LINSENSCHRAUBE M 4x8 8.8 2,16 2,61

400213 Passscheibe 8X14X0,1 DIN 988 2,40 2,90

400214 SKT-SCHRAUBE M 6x16 DIN 933 1,44 1,74

400215 BLINDNIET 4x10 2,16 2,61

400217 New article No. 462795 (old No.

400217)

6003 DDU C3E DIN 625 26,67 32,27

400218 Guolis 609 2Z 20,79 25,16

400220 Ausgleichschei. 17,3X23,8X0,3 L+M N

2,92 3,53

1100

400225 Guolis EHL 65 EB 31,04 37,56

400230 Guolis EHL 65 EB 400230 30,44 36,83

400231 LINSENSCHRAUBE PT 3,0x10 PZV 2,40 2,90

400232 Atsarginė dalis M 4x16 DUO-TAPTITE 2,16 2,61

400233 Linsenschraube PT 3,5x25 PZV 2,40 2,90

400234 Linsenschr. pzv PZV M 4x10 TAPTITE 2,56 3,10

400235 Linsenschr. pzv M 3x 8 TAPTITE 2,76 3,34

400236 Guminė tarpinė 9x1,2 PERBUNAN 2,40 2,90


400240 New article No. 400571 (old No.

400240)

8X14X0,05 DIN 988 2,84 3,44

400244 WASHER 35X25X2 DIN 988 2,40 2,90

400253 DU-BUNDBUCHSE 8X10X15x7,5 BB 0808

DU

5,09 6,16

400254 NADELBUECHSE BK 1015 28,12 34,03

400255 LINSENSCHR. TORX M 5x 40 TAPTITE 2,40 2,90

400257 LINSENSCHR, TORX M 4x25 TAPTITE 2,16 2,61

400258 SCREW pakeistas kodas į 476795 SCREW PT 5,0X

2,20 2,66

(replaced by new art. no. 476795) 30 KOMBI-TORX

400259 SPANNHUELSE 8x16 DIN 7346 2,56 3,10

400260 ZYLINDERSTIFT 6 M6X24 DIN 6325 2,84 3,44

400264 LINSENSCHRAUBE PT 5,0x80 2,40 2,90

400271 DICHTRING 6-11X16,5 DIN46320 2,16 2,61

400273 Guolis 3202 B2RSR DIN 628-C3 115,87 140,20

400277 neužsakoma 10,5X15,8X0,3 L+M N

1100

2,40 2,90

400280 SCHLAUCHKLEMME 038.6-506 R 8,20 9,92

400286 Fed.Druckstueck CS 70 EB 2208.006 5,89 7,13

400287 Fed. Druckstueck CS 70 EB 2208.008 7,69 9,30

400288 Spannhuelse 6x10 DIN 7346 2,40 2,90

400289 Spannhuelse 6x36 DIN 7346 2,84 3,44

400290 Linsenschraube M 4x 12 DIN 7985 2,40 2,90

400291 Guolis 6901 VV AV2S DIN 625 40,45 48,94

400294 Federschaibe B 12 DIN 137 2,40 2,90

400302 SKT.-SCHRAUBE M 8x200 DIN 931 15,14 18,32

400304 ZYL.SCHRAUBE M 6x10-LH DIN 7984-8.8 2,56 3,10

400306 SENKSCHRAUBE M 6x10 DIN 7991 8.8 2,56 3,10

400309 SKT.-SCHRAUBE M 8x80 DIN 933 4,21 5,09

400312 Zyl.schraube M 3x6 DIN 84 2,40 2,90

400320 O-RING 6 X5 PERBUNAN 2,48 3,00

400322 O-RING 98x1,5 PERBUNAN 4,69 5,67

400323 FEDERRING B 6 DIN 127 2,40 2,90

400325 SCHEIBE R 6,6 DIN 440 2,40 2,90

400326 SENKSCHRAUBE M 6x40 DIN 965 3,64 4,40

400327 SENKSCHRAUBE M 8x16 DIN 7991 4,21 5,09

400331 FLACHKOPFSCHR. M 5x8 DIN 85 2,40 2,90

400334 ZYL. SCHRAUBE M 6x10 DIN 7984 V2A 3,76 4,55

400337 Varžtai M 3x8 DIN 7343 1,34 1,62

400341 New article No. 493048 (old No. M 10 DIN 466 8,37 10,13

400341)

400342 SKT.-MUTTER M 10 DIN 439 2,40 2,90

400343 ZYL. SCHRAUBE M 6x20 TAPTITE 2,40 2,90

400344 LINSENSCHR.TORX M 5 X 10 TAPTITE 2,40 2,90

400346 SENKSCHR.K-TORX M 4x 6 DIN 965 2,40 2,90

400347 ZYL.SCHRAUBE M 4x 16 DIN 912 11,50 13,92

400348 LINSENSCHR.PZV M 4x6 DUO-TAPTITE 2,40 2,90

400349 Guolis 61808 2RS DIN 625 88,52 107,11

400351 Zyl.schraube M 4x5 DIN 84 1,54 1,86

400353 Zyl.schraube M 4x 6 DIN 84 1,84 2,23

400360 Zyl.schraube M 4x16 DIN 84 2,40 2,90

400362 GEWINDESTIFT M 8x20 DIN 914 4,57 5,53

400363 GEWINDESTIFT M 5x25 DIN 913 3,00 3,63

400364 Zyl.schraube M 4x25 DIN 84 2,40 2,90

400368 REANDELMUTTER M 5 DIN 466-A3F 4,29 5,19

400370 Schraube.zyl. M 4x45 DIN 84 2,16 2,61

400371 SKT.-MUTTER M 8 DIN 439 2,84 3,44


400374 SKT.-SCHRAUBE M 8x50 DIN 933 2,56 3,10

400375 TELLERFEDER A 16X8,2X0,9 DIN 2093 3,08 3,73

400377 ZYL. SCHRAUBE M 6x30 DIN 912 2,56 3,10

400378 ZYL.SCHRAUBE M 6x70 DIN 912 2,56 3,10

400380 WASHER 35X25X0,1 DIN 988 2,16 2,61

400381 WASHER, netiekiama, no more 35X25X0,2 DIN 988 2,16 2,61

available

400382 Varžtas M 8x60 DIN 933 2,84 3,44

400384 AUSGLEICHSCHEI. 37x45x0,5 L+M N 1100 4,05 4,90

400385 SEEGERRING J 52 (SEEGERRING) 11,78 14,25

400387 SCREW KA 35X18 46248 2,16 2,61

400389 LINSENSCHR. PZV 5x25 TAPTITE 2,40 2,90

400402 Zyl.schraube M 5x8 DIN 84 2,04 2,47

400416 SKT.-MUTTER M 10 DIN 934 2,56 3,10

400417 Zyl.schraube M 5x45 DIN 84 2,16 2,61

400421 Zyl.schraube M 5x70 DIN 84 2,04 2,47

400425 NUT,6KT M 8 DIN 985 2,24 2,71

400426 ZYL. SCHRAUBE M 6x12-Z4 DIN 912-8.8 2,04 2,47

400428 SCHLAUCHSCHELLE CS 70 EB 8,73 10,56

400431 ZYL. SCHRAUBE AM 6x 80 DIN 84 2,56 3,10

400432 ZYL. SCHRAUBE M 5x12 DIN 6912-8.8 2,40 2,90

400433 DELETED ARTICLE !!! M 5x8 DIN 921-5.6 2,20 2,66

400434 Guolis 6003 ZZ-C3 D8S S 28,12 34,03

400437 SKT-SCHRAUBE M 14x50 A3F DIN 931 10,53 12,74

400440 LINSENSCHR. PZV M 4x4 DIN 7985 2,40 2,90

400444 LINSENSCHRAUBE PT 2,5x8 PZV 2,48 3,00

400446 ZYL. SCHRAUBE M 6x45 DIN 84 2,56 3,10

400447 ZYL. SCHRAUBE M 8x30 DIN 7984 2,56 3,10

400448 LINSENSCHRAUBE M 2x8 DIN 7985 2,40 2,90

400450 Zyl.schraube M 6x8 DIN 84 2,16 2,61

400452 FAECHERSCHEIBE A 8,4 DIN 6798 2,40 2,90

400453 SCHEIBE A 13 DIN 125 2,84 3,44

400456 Zyl.schraube M 6x30 DIN 84 2,16 2,61

400458 GEWINDESTIFT M 6x4 DIN 551 2,04 2,47

400461 Guolis 6200 2RS C3 27 671 21 28,90 34,97

400462 Guolis 627 2RS C3 27 684 09

26,92 32,57

neaktyvus

400464 SCHRAUBE,ZYL. M 3X 10 DIN 912-8.8 Z1 2,16 2,61

400465 VKT.-Mutter M 6 DIN 562 2,16 2,61

400467 Guolis 6004 Z/RS DIN 625 NSK 45,42 54,96

400468 Linsenschraube PT 3..5x14 KOMBI-TORX 2,40 2,90

400469 SCHRAUBE,6KT M 8 X 65 DIN 933-8.8 2,84 3,44

400470 Linsenblechschr 3,9x68 28 019 01 2,40 2,90

400471 Linsenblechschr 3,5x65 78 855 54 5,01 6,06

400472 Linsenblechschr B 3,5x25 BLACK 3,80 4,60

400473 Varžtas M 4x12 TAPT.48 163 03 2,60 3,15

400474 Tallerfeder RAP 150.03 E 27 882 01 13,18 15,95

400476 Passscheibe 14X20X0,2 DIN 988 2,84 3,44

400477 Varžtas M 6x25 DIN 912 2,40 2,90

400478 Varžtas AM 6x55 DIN 84 2,56 3,10

400479 Atsarginė dalis 4,3 DIN 134 2,48 3,00

400480 Poveržlė MFT 800 ST 6,4X25X1,25 2,40 2,90

400482 Spannstift 3x8 DIN EN 28748 2,40 2,90

400483 KUGELLAGER,RIL 6000 2Z C3 DIN 625 19,43 23,51


400485 New article No. 400678 (old No.

400485)

M 3x8 DIN 912 2,84 3,44

400488 O-RING 98 X2,5 PERBUNAN 5,09 6,16

400492 Varžtas OF 1000 EB 5,37 6,50

400497 Gewindestift M 6x4 DIN 913 2,56 3,10

400501 Atsarginė dalis M 6x55 DIN 7984-8.8 4,41 5,34

400502 SKT.-Mutter 400502 2,56 3,10

400503 ADJUSTING RING 12X22X12 A DIN

705

29,60 35,82

400504 THREADED PIN VS 600 12,42 15,03

400509 GEWINDESTIFT M 6 X 25 DIN 915 3,08 3,73

400516 Atsarginė dalis A 20 DIN 2093 2,40 2,90

400517 LINSENSENKSCHR PT 3,0X 12 TORX WN

1453

2,48 3,00

400523 Atsarginė dalis M 6x40 DIN 7985-4.8 2,40 2,90

400524 SCREW PT 3,5X 30 KOMBI-TORX 2,40 2,90

400526 Varžtas M 5 x 25 2,40 2,90

400528 Atsarginė dalis PT 4,0x30 KOMBI-TORX 2,40 2,90

400535 ZYLINDERSCHR. M 4 X 20 DIN 912-12.9 2,40 2,90

400536 PIN 4 M 6X22 DIN 6325 2,32 2,81

400551 SCREW M 4 X 20 DIN 965 2,16 2,61

400552 Varžtelis ES 125 ES 400552 2,48 3,00

400553 Varžtas M 8 X 25 DIN 603- 4.6 4,89 5,92

400555 SCREW KA 35X30 WN1411 3,52 4,26

400556 SCREW KA 35X 8 WN1411 6,45 7,80

400564 RING,SI I 30X1,2 DIN 472 2,76 3,34

400565 Varžtas PT 3,5X 70 KOMBI-TORX 2,56 3,10

400568 BOLT M 5 X 30 DIN 912 2,44 2,95

400569 BOLT M 5 X 14 DIN 912 2,40 2,90

400571 WASHER 8X14X0,15 DIN 988 3,00 3,63

400576 Varžtas M 5 X 8 DIN 912-12.9 2,40 2,90

400578 KUGELLAGER 6800 2Z 26,88 32,52

400582 Guolis 6800 ls 130 29,44 35,62

400583 KUGELLAGER,RIL 6000 DDU-CM NS7 S 20,99 25,40

400584 LINSENSCHRAUBE PT 3,5X 16 KOMBI-TORX 2,40 2,90

400585 Spannscheibe DIN 6796-4-FSt. 2,40 2,90

400586 Varžtas M8 x 130 DIN933 4,89 5,92

400588 NUT M 14 DIN 982 FE/ZN 8 BK 3,52 4,26

400598 SCREW M 6 X 60 DIN 912- 8.8 2,56 3,10

400605 SCHRAUBE,ZYL M 3 X 6,5 DIN 84 2,40 2,90

400606 Pakeista į 400750 M 4 X 10- 8.8 2,64 3,19

400607 SCHRAUBE,LI M 8 X 8 -10.9 4,41 5,34

400609 PIN SPANNER SW 2,5 DIN 911 4,61 5,58

400618 GEWINDESTIFT M 8 X 10 DIN 551-PA6.6 4,69 5,67

400619 Guolis 625 LS 130 Din 625 25,83 31,25

400620 SCHRAUBE M 6 x 45 DIN 965 2,40 2,90

400621 LINSENSCHR. PZV M 4 X 25 DUO-

TAPTITE

2,40 2,90

400626 KUGELLAGER,RIL 608 RS/Z C3 DIN625 NSK 18,74 22,68

400627 Vidinis guolis BK 0609 14,30 17,30

400635 Guolis 6005 66,49 80,45

400636 RING,SI A 25X1,2 DIN 471 2,84 3,44


400639 O-RING 11,8 X 2,4 - 70 SH 2,56 3,10

400643 WASHER 6X12X0,1 DIN 988 2,40 2,90

400644 HUELSE,SPN 8 X40 DIN 7346 3,08 3,73

400646 LINSENSCHRAUBE PT 3,5X 35 KOMBI-TORX 2,40 2,90

400647 Varžtas M 4 X 12 TAPTITE 2,56 3,10

400648 O-RING 5 X 1,5 PERBUNAN 2,40 2,90

400649 SPANNSCHEIBE DIN 6796 M5 2,16 2,61

400651 CIRCLIP 400651 2,48 3,00

400652 Fiksatorius A 10 DIN 7993 2,48 3,00

400653 Pakeista į / Changed to 400866

Varžtas

M 4 X 40 TAPITE PZV 2,16 2,61

400659 DU-BUCHSE OF 1010 DSM 1618-20 S 9,81 11,87

400660 New article No. 210031 (old No.

400660)

OF 1010 DSM 1214-15 S 8,89 10,76

400661 SCREW M 3 X 30 DIN 7985

8.8A3F

2,48 3,00

400663 LINSENSCHRAUBE M 4 X 8 PRECOTE 30 2,56 3,10

400667 HEXAGON.PIN KEY 3/32 ZOLL 20,23 24,48

400669 LINSENSCHRAUBE PT 3,5X 30 PZV 2,40 2,90

400670 Pin PS 300 EQ 2,32 2,81

400673 SCHRAUBE,6KT M 6 X 16 M. BUND

TAPTITE

2,40 2,90

400674 LINSENSCHRAUBE PT 3,5X 10 BLAU

VERZINKT

2,04 2,47

400678 Varžtas PS 300 3,36 4,07

400680 KUGELLAGER,RIL 607 2RS-C3 (NSK) 24,63 29,80

400681 SCREW M 4 X 10 PRECOTE 2,48 3,00

400683 SCREW M 5 X 12 TAPTITE 2,40 2,90

400685 WASHER 35X45X0,5 DIN 988 2,40 2,90

400686 SCREW TS 55 DG 50X25 2,40 2,90

400688 SCREW TS 55 DG 35X 8 2,40 2,90

400690 SCREW TS 55 DG 50X30 2,40 2,90

400691 SCREW TS 55 DG 40X12 2,40 2,90

400693 SCREW M 5 X 8 DIN 7991 2,40 2,90

400695 SCREW PT 4,0X 25 KOMBI-TORX 2,40 2,90

400699 SCREW C 3,9X13 DIN 7981

TORX

1,84 2,23

400701 Square nut,spec M 5 DIN 557-5 2,40 2,90

400703 SENKSCHRAUBE M 5X12 DIN 7991 2,56 3,10

400708 WASHER 5,3 DIN 134 2,40 2,90

400709 SCREW CS 50 DG 50X16 2,40 2,90

400710 Varžtelis apsaugai TS 55 DG 40X15 2,40 2,90

400711 SCREW M 5 X 22 DIN 912 2,56 3,10

400712 Pakeista į / Changed to 494124 CS 50 SF M 6X40

2,32 2,81

SCREW

TAPTITE

400714 Varžtas SYM 70 E 5,09 6,16

400725 CIRCLIP AV 16 BLS 2,40 2,90

400734 SCREW M 8 X110 DIN 931 2,40 2,90

400735 SCREW M 8 X 35 DIN 6912 2,40 2,90

400737 O-RING 43 X1 3,64 4,40

400740 Countersink PT 4,0X 20 Countersink PT 4,0X 20 2,36 2,86

400743 KUGELLAGER,RIL 6003 RS/Z C3 DIN 625 34,77 42,07

400745 KUGELLAGER,RIL 6902 2Z C3 DIN 625 39,17 47,40

400748 KUGELLAGER,RIL 6800 2Z C3 DIN 625 36,89 44,64

400750 Varžtelis M 4 X 10 PRECOTE 30 2,56 3,10


400752 THREADED PIN M 5 X 6 DIN 551 2,40 2,90

400785 SCREW M 6 X 28 DIN 933 2,52 3,05

400788 CIRCLIP A 18X1,2 DIN 471 2,40 2,90

400790 THREADED PIN M 3 X 10 DIN 913 2,40 2,90

400792 SCREW TORX PT 3,0X 14 2,40 2,90

400796 ZYLINDERSCHR. M 6 X 25 PRECOTE 30 2,48 3,00

400797 SCREW M 5 X 12 PRECOTE 30 2,56 3,10

400798 Guolis 696 DD C3/MC5 R3 NSK 20,79 25,16

400803 KUGELLAGER,SHRG 3002 ZRSR MA7S6 108,10 130,80

400804 SPANNER 19ml CS 50 EB SW 19 17,94 21,71

400809 Vidinis guolis Ro 150 feq 12,62 15,27

400823 Raised-head scr LHS 225 EQ DG 40X20 2,40 2,90

400824 Needle sleeve HK 0908 12,86 15,56

400826 SCREW M 6 X 25 DIN 6912 2,56 3,10

400827 CIRCLIP SB 35 3,08 3,73

400828 LINSENSCHRAUBE M 5 X 8 ISO 7380 15,38 18,61

400836 BOLT M 5 X 90 DIN 912-8.8 2,40 2,90

400840 Li.senkholzschr 5x50 DIN 95 2,48 3,00

400842 SCREW C 2,9X 9,5 DIN 7981 2,40 2,90

400848 Washer 3,7 DIN 9021 2,48 3,00

400850 Halbr.holzschr. 4x35 DIN 96 2,32 2,81

400851 Guolis 3202 netiekiamas, naujas

kodas 479745 (new Art. No. 479745)

RO 150 FEQ 113,71 137,59

400852 SCREW M 5 X16 DIN 7985-8.8 2,40 2,90

400854 BOLT M 4 X 14 DIN 912 2,32 2,81

400855 WASHER 18 x 25 x 0,1 DIN 988 2,40 2,90

400859 Varžtas M 6 X 25 DIN912

TUFLOK

2,40 2,90

400862 SENKSCHR. PZV M 4 X 12 PRECOTE 80 2,48 3,00

400864 SCREW M 6 X 30 DIN 6912 2,44 2,95

400865 BALL BEARING 6200 DDU C3 DIN 625 30,08 36,40

400866 SENKSCHRAUBE M 4 X 40 TAPTITE

TORX

2,40 2,90

400869 GEWINDESTIFT M 6 X 4 DIN 913-45H

A3S

2,40 2,90

400879 Cover plate DF 500 Q DIN 443-D8 2,52 3,05

400881 THREADED PIN M 4 X 6 DIN 916

PRECOTE

2,48 3,00

400882 THREADED PIN M 2,5X 8 DIN THREADED PIN M

2,20 2,66

915

2,5X 8 DIN 915

400884 Poveržlė pora 2,40 2,90

400886 SEALING LHS 225 EQ 7,01 8,48

400888 Spring washer A 8 DIN 6796 2,48 3,00

400893 O-RING 6,5 X 3 NBR 70 SHORE 2,40 2,90

400894 SENKSCHRAUBE M 6 X 30 DIN 965 2,48 3,00

400895 INBUS-SCHRAUBE M 10X50 INBUS-SCHRAUBE M

10X50

4,41 5,34

400896 Countersunk scr M 10 X140 DIN 933 8.8 8,73 10,56

400897 LOCTITE NR.243 50 ML 138,18 167,20

400901 LENTICULAR SCRE M 5 X 12 DIN 7985 2,48 3,00

400904 SCREW M 4 X18 TAPT.2000 180-

1

2,48 3,00

400905 Ring 46 x 2 NBR 70 3,04 3,68


400908 Guolis į korpusą OF 2200 EB 6005 52,19 63,15

400914 SCHRAUBE 3,5 X 38 NR. 909100364 2,48 3,00

400915 SCHRAUBE 3,5 X 60 NR. 909100365 2,48 3,00

400916 ZYLINDERSCHR. M5 X 35 X 5

NR.302001613

3,44 4,16

400917 SCHRAUBE 5 X 90 NR. 909100196 3,24 3,92

400918 BUSH HK 1412 12,22 14,79

400922 LINSENSCHRAUBE M 4 X 18 M 4 X 18 INBUS 2,44 2,95

INBUS

400925 SCREW M 8 X 65 DIN 6912 4,97 6,01

400926 WASHER 5 DIN 6799 2,24 2,71

400928 SCREW M 4 X 25 TAPTITE 2,44 2,95

400929 Washer KS 120 EB 4,3X20X1,25 2,44 2,95

400932 Guolis ant inkaro OF 2200 EB 629 26,43 31,98

400934 SCREW M 3 X 10 PRECOTE 30 2,40 2,90

400935 SCREW M 6 X 8 PRECOTE SCREW M 6 X 8

2,32 2,81

80

PRECOTE 80

400937 Hexagon head ca M 8 X 45 DIN 931 3,60 4,36

400940 Federscheibe A 3 DIN 137 1,44 1,74

400941 Federscheibe A 4 DIN 137 2,40 2,90

400948 CIRCLIP H 7X0,8 2,40 2,90

400949 CYLINDER PIN 6 M 6X22 DIN 6325 3,20 3,87

400951 Circlip 22 x 1,75 2,40 2,90

400953 Ball bearing 696 ZZ C3/MC5 R3 18,58 22,48

400955 Tallow-drop scr LHS 225 EQ DG 40X12 2,40 2,90

400962 BALL BEARING 6901 LLU V2 L19 22,91 27,72

400963 Flange bushing LHS 225 EQ 6,13 7,42

400969 Needle bush BK 0808 Needle bush BK 0808 13,42 16,24

400971 Fluegelmutter M 6 DIN 315 2,84 3,44

400975 Spring washer 42 X28,5X1 Spring washer 42

X28,5X1

15,14 18,32

400976 Circlip DIN 7993 B14 Circlip DIN 7993 B14 2,36 2,86

400977 Circlip SB 26 Circlip SB 26 2,36 2,86

400980 BEARING HK 1616 2RS BEARING HK 1616

2RS

16,82 20,35

400981 Cup square bolt PT 3,5X 14 KOMBI-TORX 2,44 2,95

400982 O-ring 16 x 1,5 2,56 3,10

400983 SCREW PZV M 3 X 6 CM TORX 10 2,44 2,95

400984 Cylinder pin 2 M 6X10 DIN 6325 2,40 2,90

400988 WASHER 28 X34,5X0,3 OF 2200

EB

2,40 2,90

400989 Screw KS 120 EB M4X10 DIN

2,44 2,95

912

400990 SCREW M 6X16 DIN 7991 2,40 2,90

400991 Washer 15 DIN 433 2,40 2,90

400992 SAFETY WASHER DIN 6799-12 2,40 2,90

400994 Bushing 16X18X10 GGB 1610

2,92 3,53

DP4

400995 Ventilation scr M 5 X25 DIN 912 14,22 17,21

400996 Washer 8,4 DIN 9021 A2 2,40 2,90

400998 Raised-head scr PT 3,5X 8 KOMBI-TORX 2,40 2,90

401004 WASHER 9 x15x0,5 DIN 988 2,40 2,90

401007 Sealing ring LHS 225 EQ 9X13X3 10,69 12,93

401013 CIRCLIP H 12X1,0 2,40 2,90


401014 CYLINDER PIN LHS 225 EQ 6 M 6X22 2,40 2,90

401015 SCREW M 5 X 10 DIN 966 2,40 2,90

401016 WASHER 10,5 DIN 134 2,40 2,90

401018 Guolis 6900 DD C3/MC5 R3 NSK 39,53 47,83

401019 LENTICULAR SCRE M 4 X 8 ISO 7380 2,40 2,90

401020 Hexagon nut M 10X1 DIN 439 LH

PRE.87

4,41 5,34

401021 SCREW M 4 X 6 INNENTORX

T15

2,40 2,90

401022 Countersunk scr M 6x12 DIN 7991 2,40 2,90

401026 Oval head screw M 3 X 6 PZ SW Oval head screw M 3 X 6

2,36 2,86

DIN 7985

PZ SW DIN 7985

401027 O-ring 26 X4 NBR 70 4,17 5,05

401035 Screw TP 220 4,69 5,67

401037 Cheese head scr M 5x 12 DIN 912 Cheese head scr M 5x 12

DIN 912

2,36 2,86

401038 Ventilation scr CS 50 DG 50X30 Ventilation scr CS 50 DG

50X30

2,40 2,90

401042 Pan-head Parker BZ 2,2X13 DIN Pan-head Parker BZ

6,05 7,32

7981

2,2X13 DIN 7981

401046 Guolis RAP 150 "Shinex" 18,14 21,95

401047 Oval head screw M 4 X 28 TAPTITE T20 2,32 2,81

401055 Screw M 8x70 8.8 A3F DIN Screw M 8x70 8.8

2,52 3,05

603

A3F DIN 603

401057 Needle bearing NK 12/16 Needle bearing NK 12/16 35,85 43,38

401062 Circlip AV 12-BLS Seeger Circlip AV 12-BLS

Seeger

2,20 2,66

401063 Cheese-head scr M4x8 10.9 2,40 2,90

401072 Ball bearing DF 700 Ball bearing DF 700 62,48 75,60

401073 Ball bearing DF 700 Ball bearing DF 700

401073

62,48 75,60

401076 Screw DF 700 EQ Screw DF 700 EQ 2,52 3,05

401077 O-ring 6 x 4 O-ring 6 x 4 2,52 3,05

401081 Fork wrench SW 12 DIN 894 Fork wrench SW 12

DIN 894

12,82 15,51

401082 Pan-head Parker ST 4,2X50 F EN Pan-head Parker ST

2,40 2,90

ISO 14585

4,2X50 F EN ISO 14585

401083 Spyruoklė TI 15 Impact 3,00 3,63

401085 Countersink M 3x30 10.9 TORX Countersink M 3x30

10.9 TORX

2,20 2,66

401086 Screw PT 3,0X 8 T10 2,32 2,81

401089 Oval head screw M 3 X14K-Torx DIN

7985

2,32 2,81

401104 Grub screw M 4 X 4 DIN 913 Prec. Grub screw M 4 X 4

2,48 3,00

30

DIN 913 Prec. 30

401107 Oval head screw M 3 X 10 TAPTITE Oval head screw M 3 X

10 TAPTITE

2,20 2,66

401111 Gewindeeinsatz M 6 x 1,5 RE-COIL Gewindeeinsatz M 6 x 1,5

RE-COIL

3,00 3,63

401117 Cup square bolt Torx-Plus 4,0x10 Cup square bolt Torx-Plus

2,20 2,66

Taptite

4,0x10 Taptite

401118 Kugellager

Kugellager

99,13 119,95

3002BRSRZRTNGCA45NN8MA7N 3002BRSRZRTNGCA45N

N8MA7N

401120 Augenschraube BM 8X70 DIN 444 22,83 27,62

401125 Guolis ETS/ES - 3001 98,13 118,74


401126 Oval head screw M 2 X 6 DIN 7985 Oval head screw M 2 X 6

DIN 7985

2,40 2,90

401127 Countersink M 2,5X 8 -4.8 DIN Countersink M 2,5X 8 -

2,20 2,66

965

4.8 DIN 965

401132 Rillenkugellag. 61808 2RS DIN 625 Rillenkugellag. 61808 2RS

DIN 625

38,65 46,77

401136 Kugellager 5001 RS/RU MG2 Kugellager 5001

RS/RU MG2

98,13 118,74

401145 Raendelmutter M 8 DIN 467 7,93 9,60

401156 Verschl.scheibe 10 DIN 470 2,16 2,61

401157 Verschl.scheibe 12 DIN 470 2,20 2,66

401159 Verschl.scheibe 20 DIN 470 2,16 2,61

401191 Fiksatorius A 17X1 DIN 471 2,40 2,90

401230 Schalthebel RTL 02-01 VOLLST. 43,76 52,95

401244 Fiksatorius I 28X1,2 DIN 472 2,56 3,10

401246 Sicherungsring I 32X1,2 DIN 472 3,08 3,73

401251 Sicherungsring I 37X1,5 DIN 472 3,08 3,73

401261 Sicherungsring I 60X2 DIN 472 5,33 6,45

401262 Sicherungsring I 65X2.5 DIN 472 8,45 10,22

401362 Gewindestift M 8x25 DIN 551 2,72 3,29

401445 Vkt.-mutter M 5 DIN 562 2,40 2,90

401463 New article No. 444362 (old No.

401463)

M 6x16 DIN 603 2,48 3,00

401518 Guolis 607 Z DIN 625 19,67 23,80

401520 Guolis 608 Z DIN 625 15,54 18,80

401522 New article No. 228559 (old No.

401522)

608 ZZ SD25M1MTLY1 17,02 20,59

401523 Guolis 608 2Z LHT42 18,74 22,68

401524 Guolis 608 RS DIN 625 19,75 23,90

401525 Guolis 608 DD1 MC3 DIN625

NSK

19,75 23,90

401548 New article No. 401550 (old No.

401548)

629 2z DIN 625 39,97 48,36

401550 Guolis *40 629 2RS C3 42,50 51,43

401551 Guolis 607 2Z DIN 625 18,74 22,68

401571 Guolis 6000 Z DIN 625 18,38 22,24

401576 Guolis 6001 2RS DIN 625 29,68 35,91

401583 Guolis 6002 2Z DIN 625 28,12 34,03

401595 Guolis 6004 2RS DIN 625 29,82 36,08

401600 Guolis 6200 2Z DIN 625 22,75 27,53

401601 Guolis 6200 DDU DIN 625 NSK 29,60 35,82

401606 Guolis 6201 2Z DIN 625 24,63 29,80

401612 Guolis 6202 2Z DIN 625 33,36 40,37

401614 Guolis 6203 Z CM DIN 625 26,39 31,93

401617 Guolis 6203 Z DU DIN 625 31,56 38,19

401628 Guolis 6301 Z DIN 625 26,84 32,48

401650 Raendelschraube M 5X12 DIN 653 7,48 9,05

401692 Atsarginė dalis 4x8 DIN 661 2,40 2,90

401739 Maulschluessel SW 8 DIN 894 8,45 10,22

401740 Maulschluessel SW 7 DIN 894 10,49 12,69

401743 Maulschluessel MS SW14 12,62 15,27

401745 Maulschluessel SW 22 DIN 894 27,60 33,40

401896 Zyl.schraube M 6x18 DIN 912 2,32 2,81

402162 Skt.-schraube M 10x70 DIN 931 5,13 6,21

402218 Skt.-schraube M 4x14 DIN 933 2,40 2,90

402220 Skt.-schraube M 5x20 DIN 933 2,24 2,71

402230 Skt.-schraube M 6x10 DIN 933 2,40 2,90

402231 Schraube.6kt M 6x12 DIN 933 2,16 2,61

402234 Skt.-schraube M 6x18 DIN 933 2,48 3,00


402256 Skt.-schraube M 8x90 DIN 933 6,05 7,32

402358 Senkschraube M 4x16 DIN 965 1,24 1,50

402365 Senkschraube M 6x10 DIN 965 2,40 2,90

402455 Knebelkerbstift 5X50 DIN 1475 2,52 3,05

402486 Halbr.kerbnagel 2X5 DIN 1476 2,16 2,61

402545 Spannhuelse 3x6 DIN 1481 2,16 2,61

402547 Spannhuelse 3x12 DIN 1481 2,32 2,81

402560 Spannhuelse 4x8 DIN 1481 2,16 2,61

402604 Wellendichtring 22X32X7 B1 22,39 27,09

402606 Raendelmutter AM 8 DIN 6303 19,27 23,32

402612 Zylinderstift 5 M6X22 DIN 6325 3,08 3,73

402633 Fed.zahnscheibe V 4.3 DIN 6797 1,54 1,86

402710 Sicher.scheibe 8 DIN 6799 2,04 2,47

402735 Passfeder A 4X4X8 DIN 6885 2,32 2,81

402829 Scheibenfeder 3X3,7 DIN 6888 2,40 2,90

402875 Zyl.schraube M 6x20 DIN 6912 3,08 3,73

402925 Spannhuelse 2x16 DIN 7346 2,56 3,10

402926 Kaištis 3x10 DIN 7346 2,16 2,61

402934 Spannhuelse 6x16 DIN 7346 2,40 2,90

402935 Scheibe 6,4 DIN 7349 2,40 2,90

403019 Linsenschraube M 4x6 DIN 7985 2,56 3,10

403020 Linsenschraube M 4x12 DIN 7985..., 2,04 2,47

403033 Senkschraube M 4x10 DIN 965 2,40 2,90

403038 Senkschraube M 6x25 DIN 965 2,40 2,90

403071 Senkschraube M 6x18 DIN 7991 2,56 3,10

403100 Poveržlė B 4,3 DIN 9021 2,40 2,90

403101 Scheibe A 5,3 DIN 9021 2,20 2,66

403131 Gewindebuchse G-M8 MS DIN16903 4,05 4,90

403199 Senkschraube M 3x4 DIN 963 2,04 2,47

403202 Varžtas M 3x10 DIN 963 2,56 3,10

403214 Schraube.senk M 4x18 DIN 963 2,40 2,90

403219 Senkschraube M 5x8 DIN 963 2,40 2,90

403229 Chuck key 403229 19,43 23,51

403231 Senkschraube M 4x22 DIN 963 2,56 3,10

403313 Linsensenkschr. M 4x12 DIN 964 1,56 1,89

403317 Linsensenkschr. M 4x22 DIN 964 2,16 2,61

403319 Linsensenkschr. M 4x30 DIN 964 2,04 2,47

403400 Schneidschraube F M 4X10 DIN 7513 2,40 2,90

403420 Druckring 307/8 D DIN46320 2,04 2,47

403683 Krumpliaratis IWP 20 / ESR 20 R 70,13 84,86

404233 Sealing washer 4,17 5,05

404302 CLIP MP 130 2,40 2,90

404324 Plate spring EVP 16-2S (404324) 2,40 2,90

404425 Pakeista į / Changed to 627024 Brush EBU 18-E2 (404425) 17,90 21,66

404443 Pakeista į / Changed to 404446

Sleeve

D8.5 4,21 5,09

404968 Hand screw EPK 16 (404968) 7,21 8,72

405155 Cover PDP 16 E 2,40 2,90

405170 Cover EPL 60-E5 2,64 3,19

405316 Exhausting devi EPK 16 405316 11,29 13,66

405525 Hand screw EVP 13 B-2S (405525) 4,21 5,09

405529 Brush cover AGP 180 (405529) 4,21 5,09

405600 Ventilator EBU 18-E2 17,14 20,74

405711 Throttle ML 030 (405711) 3,64 4,40

405712 Throttle MP 030 (405712) 3,04 3,68

405713 Throttle MR 030 (405713) 7,21 8,72

405714 Atsarginė dalis MR 030 405714 7,21 8,72

405715 Throttle MP 130 (405715) 7,05 8,53


405716 Conductor MP 030 (405716) 2,40 2,90

405718 Conductor MR 030 (405718) 2,40 2,90

405719 Conductor MR 030 (405719) 2,40 2,90

405720 Conductor MR 030 (405720) 2,40 2,90

405721 Conductor MR 030 (405721) 2,40 2,90

405980 Cover AGP 150 (405980) 39,65 47,98

406445 Exhaust device EPL 60-E5 18,58 22,48

406462 Clamp S 43 C (406462) 276,16 334,15

406527 Statorius "MP 030.00; 230 V" 65,45 79,19

406530 Stator "EPK 16; 230 V" 103,10 124,75

406537 Stator "MP 054.00; 230 V" 86,95 105,21

406571 Cord H05 RN-F 2x1 EURO

47,82 57,86

(406571)

406572 Kabel EPL 60 44,78 54,18

409758 Capacitor 409758 409758 19,55 23,66

410106 Dodge-einsatz 241.1004 M4X9.5 2,16 2,61

410152 Filzplatte 115-275-4 20,92 25,31

410168 Wasserhahn R-1/4 36,05 43,62

410184 Griffknopf RTR-S2 SCHWARZ 17,26 20,88

410191 Gummifuss 165 STA 5,61 6,79

410196 Gummituellen GR.2 2,16 2,61

410197 Gummituelle GR. 3 2,16 2,61

410200 Hammerschraube 0-1/8 1.9-3.2 2,04 2,47

410223 Adatinis guolis HK 0509 23,51 28,45

410224 Nadelhuelse HK 0709 21,39 25,88

410226 Adatinis guolis NK 10/12 52,47 63,49

410227 Nadellager NK 12/12 A 52,91 64,02

410229 Atsarginė dalis BK 1212 28,44 34,41

410260 Stocko-verbind. EHQ 451-2.5 E-CU 1,44 1,74

410280 Kohle RTR-S2 5X8X17 20,27 24,53

410283 Kohlebuerste ABM-S 5X6.4X14 37,37 45,22

410287 Kugel 4.8 mm 3/16 1,34 1,62

410290 Kugel 8 mm VULKOLAN 5,89 7,13

410377 Luesterklemme NR.323 2,40 2,90

410394 Moltoprenplatte 30x15x8 2,84 3,44

410408 Nilos-ring 608 AV 6,45 7,80

410409 Nilos-ring 6000 AV 5,13 6,21

410423 Suveržėjas RTR-S2 8,49 10,27

410522 O-ring 60x2 PERBUNAN 9,02 10,91

410632 Needle sleeve HK0912 11,66 14,11

410645 Serratub-schl. B7 65-80 MM 16,70 20,21

410653 Wellendichtring 22-32-7/8 BF:B1DSL 29,00 35,09

410657 Ring.spreng SB 19 2,16 2,61

410662 Synchroflex-z. V 295/6 BUZS 40,29 48,75

410722 Pvc-schlauch RTR-S2. , 6,85 8,29

410726 Schlauchklemme 3MM BREIT 2,84 3,44

410743 Toleranzring ANL 32-9 4,89 5,92

410745 Toleranzring AN 22X7/0.3/3.14/01 5,69 6,88

410754 Zwischenstecker NR.433 WEISS 8,17 9,89

410760 Stecker VSA-AUSF. 8,20 9,92

410785 Schalter 3510-12 2 POLIG 45,10 54,57

410802 Circlip 7 (410802) 2,40 2,90

410827 Tellerfeder CB 58-40-1.2 2.25MM 21,32 25,80

410993 Countersunk scr M 4 x 16 1,84 2,23

411019 Countersunk scr M 6 x 20 2,40 2,90

411138 Diržas RTR S2 102XL071 41,98 50,80

411139 Zahnriemen 108XL071 45,90 55,54

411159 Countersunk scr M 4 x 8 2,40 2,90

411183 Countersunk scr M 4 x 20 2,20 2,66


411256 Countersunk scr M 5 x 10 2,40 2,90

411259 Gew.schutzstopf RTR-S2 3,40 4,11

411272 Countersunk scr M 6 x 16 2,40 2,90

411273 Bandschelle OBO 8-46 2,48 3,00

411303 Schlauchklemme 5-7-6 3,08 3,73

411314 Atsarginė dalis 21x2.5 PERBUNAN 2,48 3,00

411331 Plasticflasche 50 CCM 3,08 3,73

411340 Filterstuetze BEST.NR.41358 218,49 264,37

411344 Befest.-schelle NR.2222051 TYP 255 1,94 2,35

411346 Plasticflasche 1000 CCM 8,82 10,67

411448 Stecker 2-polig 20A/250 V NR.117 176,39 213,43

411453 Drossel RTR-S2 19,11 23,12

411454 Kondensator RTR-S2 26,88 32,52

411456 Luesterklemme MS 2 10,45 12,64

411457 Moltoprenstr. RTR-S2 2,72 3,29

411477 Countersunk scr M 4 x 30 2,40 2,90

411530 Poveržlė metaliniam šepečiui Rustofix 19,31 23,37

411531 Poveržlė metaliniam šepečiui LD Rustofix 21,15 25,59

411555 Hutstopfen TYPE H9 2,16 2,61

411583 Filterpatrone TURBO M1S 5569.324 159,33 192,79

411599 Kondensator RS 3 21,47 25,98

411600 New article No. 486317 (old No. Naujas artikulas 486317 34,49 41,73

411600)

411603 Schalter AXT 55 O.RASTE 40,45 48,94

411604 Countersunk scr M 6 x 25 2,40 2,90

411610 Jungiklis RSM-EA 15,02 18,17

411612 Nadelbuechse BK 0912 20,47 24,77

411613 Žiedas TN 232012 2,40 2,90

411677 Perėjimas NR.302 2P 2,84 3,44

411680 Kondensator r SM-EA 12,60 15,25

411685 Deampf. Streifen BASIS PLUS 411685 2,36 2,86

411686 Inkaras WS 0506 139.440 618,25 748,08

411687 Feldpaket 220v WS 0506 159.387 214,12 259,09

411692 Tarpinė 6001 J 100.277 6,97 8,43

411693 Krumpliaratis WS 0506 250.813 186,56 225,74

411694 Windfluegel WS 0506 177.644 20,23 24,48

411696 Getriebedeckel WS 0506 152.072 42,22 51,09

411698 Gaubtas guoliui WS 0506 209.139 7,69 9,30

411700 Lagerdeckel WS 0506 154.997 12,14 14,69

411701 Distanzring 0.1 WS 0506 159.190 5,09 6,16

411702 Žiedas 48x1,2 PERBUNAN 4,89 5,92

411703 Tellerfeder 50X25,4X1,5 159.212 9,09 11,00

411704 Getriebewelle WS 0506 159.220 103,42 125,14

411705 Luftfuehrung WS 0506 159.247 19,95 24,14

411707 Kohle 6.3x 7 WS 0506 250.066 19,23 23,27

411710 Krumpliaratis WS 0506 161.179 154,20 186,58

411711 Tarpinė 14X24X4 160.512 6,81 8,24

411712 Poveržlė WS 0506 160.520 4,69 5,67

411713 Poveržlė WS 0506 160.539 4,69 5,67

411717 Raktas D115 18,54 22,43

411719 Kegelrad WS 0510 100.366 177,67 214,98

411720 Ritzel WS 0510 160.490 149,76 181,21

411742 Žiedas 6202 J 102.830 9,13 11,05

411745 Kabelschutzschl WS 0904 103.519 13,06 15,80

411747 Kabelschelle WS 0904 116.815 4,41 5,34

411748 Varomasis krumpliar. WS 0904 103.969 304,96 369,00

411751 Metalinė tarpinė 0.1 WS 0904 176.524 5,81 7,03

411752 Guminė tarpinė 68x2 176.559 11,17 13,52

411754 Varantysis krumpliar WS 0904 176.613 189,01 228,70


411756 Luftfuehrung WS 0904 176.648 16,70 20,21

411758 Lagerdeckel WS 0904 176.788 93,92 113,64

411759 Getriebewelle WS 0904 176.796 153,56 185,81

411761 Tellerfeder 70X30,5X1,5 176.826 14,30 17,30

411762 Tarpinė 18X31X4 176.834 7,21 8,72

411781 PAD NUT SM-M14/D180/D150 17,42 21,08

411783 Gaubtas WS 0506 188.425 64,40 77,92

411791 Durchf.tuelle AXF 45 1,54 1,86

411822 Kondensator RTM-EA 18,10 21,90

411830 Handgriff WS 0506 12,82 15,51

411846 Tarpinė 0.2 WS 0904 176.532 5,09 6,16

411847 Tarpinė 0.3 WS 0904 176.540 5,09 6,16

411848 Zylinderlager WS 0506 7,69 9,30

411849 Anker 42v WS 0506 182.753 565,18 683,87

411850 Feldpaket 42v WS 0506 182.761 272,04 329,17

411866 Zyl.schraube M 4x55 DIN 84 2,52 3,05

411869 Feldpaket 220v/ WS 0506 CH 159.387 207,35 250,89

411870 Kondensator/ch/ WS 0506 171.123 56,63 68,52

411871 Kabelschelle WS 0506 208.949 7,69 9,30

411886 Kondensator AXT 50LA 22,24 26,91

411888 Schalter MARQUARD 1263.0201 66,81 80,84

411892 Countersunk scr M 4 x 25 2,40 2,90

411898 Kunststoffkappe M1S-FAUE 7896 9,97 12,06

411901 Hutmutter va M 5 5097 DIN 1587 4,65 5,63

411922 New article No. 452078 (old No.

411922)

M1S-FAUE 14885 143,99 174,23

411923 Pakeista į / Changed to 630482 M1S-FAUE 11992 72,70 87,97

Jungiklis

411935 Kohlebuerste M1S-FAUE 5239 50,03 60,54

411943 Rad d 180 M1S-FAUE 5051 94,84 114,76

411944 Radkappe M1S-FAUE 3750 30,48 36,88

411949 Varžtas M 5LH x 12 DIN 912 4,41 5,34

411950 Fed.zahnscheibe A 5,3 3376 DIN 6797 2,32 2,81

411951 Skt.-mutter R1/2x5,5 DIN 5051 8,40 10,16

411960 Lasche f.zugent M1S-FAUE 5697 5,37 6,50

411962 Linsensenkschr. KA 50X14 10028 6,29 7,61

411965 Linsenschr. va M 5x8 DIN 7985 2,20 2,66

411966 Schr.sich.ring M5 PA 5286 2,20 2,66

411972 Toleranzring BN 6X6X6 7,45 9,01

411998 Steckerleitung/c M1S-FAUE CH 9241 133,05 160,99

412000 Gummifuss BASIS PLUS 7,17 8,68

412004 Mot.geh.m.k.h. WS 0506 201.316 146,79 177,62

412005 Linsenschraube KA 40X30 PT 195.693 2,84 3,44

412006 Jungtukas WS 0506 195.774 60,92 73,71

412007 Schaltstange WS 0506 195.812 6,73 8,14

412008 Schalthebel WS 0506 201.324 5,81 7,03

412009 Druckfeder WS 0506 195.820 3,68 4,45

412010 Kondensator RO1/P WS 0506 195.847 51,55 62,38

412012 Kabelschutzschl WS 0506 197.041 10,05 12,16

412016 Kabel 2.5 m 2,5 M WS 0510 CH

202.274

84,99 102,84

412024 Kabel/ch/ 4 m ws 4 M WS 0506 CH 203.165 89,00 107,69

412026 New article No. 457611 (old No.

412026)

AXT 55 47,26 57,18

412030 Anschlussmuffe D36 DREHBAR 15102 54,42 65,85

412031 Deichsel SR 11E 11238 361,79 437,77

412033 Einlassfitting SR 5 E 11180 110,91 134,20


412034 Adapterring SR 11E 11167 61,00 73,81

412035 Schmutzbehaelt. SR 11E 5225 1.000,59 1.210,71

412036 Rahmen SR 11E 11515 389,19 470,92

412037 Lenkrolle SR 11 E 11474 79,90 96,68

412038 Steckdose/d/ sr SR 11E 11310 51,95 62,86

412039 Dichtring SR 11E 11222 53,99 65,33

412041 New article No. 443261 (old No. SR 11E 11318 190,33 230,30

412041)

412043 Verteilerleiste SR 11E 11287 27,20 32,91

412044 Entstoerfilter SR 11E 14312 143,99 174,23

412046 Abweiser SR 11E 11109 173,55 210,00

412047 Ringbuerste SR 11E 11229 204,83 247,84

412048 Ringbuer.halt. SR 11E 11181 173,55 210,00

412049 Sicherungsring SR 11E 11544 4,89 5,92

412050 Klemmkappe SR 11 E D10 VA 11543 4,89 5,92

412051 Schaltknopf SR 11E 11213 26,07 31,54

412052 Fuehrungshuelse SR 11E 11111 94,84 114,76

412053 Schubstange SR 11E 11112 50,35 60,92

412054 Varžtas KA 50X20 11253 3,64 4,40

412055 Unterdruckanz. SR 11 E 11382 75,74 91,65

412057 Schwimmer lang SR 11E 11411 33,52 40,56

412060 Haube abreinig. SR 11E KPL.11782 651,41 788,21

412062 Schaltkasten SR 11E 14201 133,74 161,83

412063 Linsenschraube KA 35X10 PT 11254 5,45 6,59

412064 Spannplatte SR 11E KPL.11784 504,30 610,20

412065 Traegerplatte SR 11E 15478 420,67 509,01

412067 Unterdr.adapter SR 11E 11125 78,06 94,45

412069 Blende SR 11E 11514 163,33 197,63

412070 Filterspannmut. SR 11E 11068 51,67 62,52

412071 Schnellbefest. SR 11E 11267 4,45 5,38

412072 Filterspannsch. SR 11E 11124 60,40 73,08

412073 Filterstuetzko. SR 11E 11069 175,67 212,56

412074 Sicherungsstift SR 11E 11110 10,73 12,98

412075 Turbinenring SR 11E 11223 50,35 60,92

412076 Spannpl.absorb. SR 11E 11285 40,17 48,61

412077 Spannpl.absorb. SR 11E 11228 21,74 26,31

412078 Spannpl.absorb. SR 11E 11226 57,80 69,94

412079 New article No. 412085 (old No. SR 11E 11282 45,46 55,01

412079)

412080 Haubenabsorber SR 11E 11284 45,46 55,01

412081 Kuehlluftabsor. SR 11E 11281 43,30 52,39

412082 Motorring SR 11E 11224 45,46 55,01

412083 New article No. 458998 (old No. SR 11E 11225 35,65 43,14

412083)

412084 Haubenring SR 11E 11227 45,46 55,01

412085 Luftleitwinkel SR 11 E KPL. 11785 179,64 217,36

412086 Steckklammer SR 11E 11286 2,56 3,10

412087 Linsensenkschr. M 6x90 DIN 966 7,25 8,77

412088 Handgriff SR 11E 11519 136,74 165,46

412089 Blindniet SR 11E 15889 3,36 4,07

412090 Schaltkasten SR 10E 14200 142,63 172,58

412091 Kontaktfeder SR 11E KPL.10493 15,62 18,90

412092 Filterspannsch. SR 11E KPL.11762 118,03 142,82

412094 Linsenschraube KA 35X18 PT 11256 3,40 4,11

412096 Haube SR 10E KPL.18169 673,96 815,49

412097 Spannplatte SR 10E KPL.18172 334,28 404,48

412098 Traegerplatte SR 10E 11080 417,75 505,48

412102 Bausatz 2.STECKD. SR 5 E 249,18 301,51

412538 Parallel pin 5 x 16 - A 2,40 2,90


412600 Countersunk scr M 6 x 12 2,40 2,90

412872 SECHSKANTSCHRAU M 5 X 16 DIN 933 2,40 2,90

413003 Fiksacij. detalė B 6X1 X12 DIN 7340 2,40 2,90

413488 Countersunk scr M 4 x 35 4,73 5,72

413496 Countersunk scr M 4 x 40 2,40 2,90

413917 Hexagon nut M 10 413917 1,84 2,23

414042 Countersunk scr M 5 x 8 2,32 2,81

414050 Countersunk scr M 5 x 40 2,20 2,66

414069 Countersunk scr M 4 x 12 2,16 2,61

414131 Countersunk scr M 5 x 12 11,25 13,61

414166 Countersunk scr M 5 x 20 2,20 2,66

414395 New article No. 400703 (old No. M 5 x 12 (414395) 4,21 5,09

414395)

414417 Countersunk scr M 5 x 16 2,40 2,90

414611 Countersunk scr M 5 x 6 2,40 2,90

414913 Pakeista į / Changed to 425575 Ball bearing 6001 2RS 75,14 90,92

415111 New article No. 437811 (old No.

415111)

12 x 18 x 1,0 DIN 988 2,40 2,90

415138 PASS-SCHEIBE 12 x 18 x 1,05 DIN 988 2,40 2,90

415197 Allen key 4 3,60 4,36

415383 New article No. 617587 (old No. 6001 2 BRS C3 Multemp

29,88 36,15

415383)

SR

415413 Guolis 607 DDC3 Chevr.greas

SRI

29,44 35,62

415421 New article No. 789575 (old No. bearing 6000 DD C3

34,73 42,02

415421)

Multemp SRL

415634 Cheese tapping ST 2.9 x 16-F 2,20 2,66

415820 Cup square bolt M 6 x 12 2,28 2,76

415839 Adatinis guolis HK0808 SM01 Spezial BS

75

10,77 13,03

415960 Spring washer 6.5 2,20 2,66

416142 PASS-SCHEIBE 12 x 18 x 0,2 DIN 988 2,40 2,90

416584 Grub screw M 6 x 8

416584

2,16 2,61

416738 Allen screw M 8 x 60 6,21 7,51

418269 SCHEIBE A 5,3 DIN 9021 2,40 2,90

418390 Shim ring 8 x 14 x 0.5 2,20 2,66

419346 Feather key A 5 x 5 x16 1,84 2,23

419354 Ball bearing 6202 2Z Unirex N3

(419354)

62,04 75,07

419508 Cheese head scr CE M6 x 16-Z

Taptit

2,40 2,90

419605 Toothed belt T-5.08 100XL x

12.7

27,32 33,06

419788 New article No. 253650 (old No.

419788)

10X16X1,05 DIN 988 2,16 2,61

420107 Hexagon screw M 8 x 55 2,20 2,66

420662 Shim ring 28 x 40 x 0.5 2,20 2,66

420867 New article No. 228542 (old No.

420867)

4.3 DIN 7349 2,40 2,90

421065 Tapping screw w ST 2.9 x 9.5-C-H 2,04 2,47

421170 Grub screw,glue M 5 x 8 4,25 5,14

421197 Allen key 2.5 4,25 5,14

421200 Cup square bolt M 6 x 45 2,28 2,76

421464 Varžtelis M 4LH X 10 DIN 933 6,41 7,76


421472 Shim ring 5 x 10 x 0.1 2,04 2,47

421502 Cheese head scr CE M4 x 12-Z

Taptit

2,16 2,61

422789 Shim ring 7X13X1 DIN

988

2,40 2,90

422940 New article No. 761612 (old No. bearing 6002 LLB

26,59 32,17

422940)

Multemp SRL

423483 Countersunk scr M 5 x 28 2,20 2,66

423572 New article No. 228686 (old No.

423572)

CE M5 x 16-Z Taptit 4,89 5,92

423742 Square nut M 6 1,84 2,23

423777 Crown gear S 18 2,20 2,66

423793 Felt ring 16 x 27 x 4.5 2,20 2,66

423807 Countersunk scr ME M4 x 10-Z

Taptit

2,28 2,76

423815 Tarpinė. 16X22X0,1 2,16 2,61

423874 Grub screw M 5 x 6 2,20 2,66

423963 Flachkopfschrau CE M5 x 12-Z Taptit 2,16 2,61

424099 Washer 8.4 (424099) 2,40 2,90

425303 Cheese head scr CE M5 x 8-Z Taptit 2,40 2,90

425311 Cheese head scr AE M6 x 12

Taptit

2,20 2,66

425338 Grub screw M 5 x 25 2,20 2,66

425478 Self-tapping sc ST 3.9 x 9.5-F-H 2,40 2,90

425575 RILLENKUGELLAGE 6001 2RSR ISOFLEX

LDS18

64,80 78,41

425613 BALL BEARING 6201 LLB-C3 Multemp

SRL (425613)

23,91 28,93

425621 BALL BEARING 629 LLB-C3

Multemp SRL

29,44 35,62

425923 Countersunk nip M 6 x 30 2,28 2,76

426059 Spring ring SP 37 (426059) 2,40 2,90

426067 Shim ring 37 x 47 x 0.2 2,40 2,90

426075 Shim ring 37 x 47 x 0.3 2,40 2,90

426148 Ball bearing 607 DD

Chevr.grease SRI

31,00 37,51

426202 Spring-type str 3 x 22 2,40 2,90

426334 Bushing 8 x 11,6 x 8 6,93 8,39

426393 Shim ring 5 x 10 x 0.3 2,16 2,61

426407 Shim ring 26 x 37 x 0.3 2,20 2,66

426415 Cheese head scr CE M4 x 8-Z Taptit 2,40 2,90

426474 Spring-type str 4 x 14 2,40 2,90

426504 Self-tapping sc ST 3.9 x 60-C-H 2,16 2,61

426512 Cheese head scr CE M4 x 20-Z

2,20 2,66

Taptit

426695 Countersunk scr M 4 x 10 2,40 2,90

426717 Parallel pin 5 x 24 - A 2,40 2,90

426725 Felt ring 11 x 19.5 x 4 2,20 2,66

426733 Crown gear S 12.7 2,20 2,66

426768 O-RING 28 X 3 DIN 3771 2,40 2,90

426857 Cheese head scr M 6 x 16 14,42 17,45

427969 Shim ring 4 x 8 x 0.1 2,40 2,90

428035 Spring-type str 4 x 8 2,40 2,90

428078 Parallel pin 6 x 18 - A 6,01 7,27


428213 Shim ring 6 x 12 x 0.5 2,20 2,66

428299 Needle sleeve HK0910 (428299) 10,33 12,50

428434 Needle sleeve HK0709 10,17 12,31

428469 Shim ring 4 x 8 x 0.3 2,40 2,90

428493 Cup square bolt M 5 x 16 2,40 2,90

428590 Shim ring 8 x 14 x 0,2 1,84 2,23

428752 Felt ring 9 x 19 x 1.5 2,04 2,47

428809 Cheese head scr M 5 x 16 2,92 3,53

428817 SCHEIBE,PA 10X16X1,2 DIN 988 2,40 2,90

428825 Grub screw M 5 x 12 1,84 2,23

428914 Cheese head scr M 3 x 6.5 DIN

920

2,04 2,47

428949 Cup square bolt M 6 x 85 5,41 6,55

428957 Hexagon screw M 6 x 55 2,20 2,66

428973 Tapping screw w ST 2,9 X 6,5-F-

H

2,40 2,90

429112 Rillenkugellage 607 2ZC3 Chevr.Greas

SRI

12,86 15,56

429120 New article No. 615495 (old No. bearing 2ZC3 Chevron

20,71 25,06

429120)

grease SRI

429201 Cheese-head scr 4 x 8-Z/KU 2,40 2,90

429279 Hexagon nut M 8LH 2,16 2,61

429309 Circlip 34 x 1.5 429309 2,40 2,90

429325 Tubular rivet A 8 x 1 x 5.5 2,40 2,90

429333 Roller 4 x 8 429333 1,84 2,23

429341 Parallel pin 3 x 22 - A 1,84 2,23

429368 Parallel pin 4 x 8 - A 2,40 2,90

429384 Snap ring B 8 1,84 2,23

429465 Cheese-head scr 2.5 x 5-H/KU 2,20 2,66

429473 Cheese head scr M 5 x 1.4x 4 2,40 2,90

429503 Tubular rivet B 6 x 1 x 28 2,20 2,66

429554 Vierkantmutter M 6 DIN 562 1,84 2,23

429694 O-ring 55 x 2 429694 2,40 2,90

429724 Shim ring 35 x 45 x 0.5 2,40 2,90

429872 Pakeista į / Changed to New article

No. 625697

4 x 16-Z/KU 2,16 2,61

429880 Cheese-head scr 4 x 40-Z/KU 2,40 2,90

429902 Ball bearing 627 2Z Chevr.grease SRI 18,18 22,00

429937 Tubular rivet A 8 x 0.5 x 75 2,28 2,76

430072 New article No. 761390 (old No.

430072)

8 x 13 9,69 11,72

430080 Knurled screw M 4 x 8 2,60 3,15

430102 Kontaktspirale AAU 201 3,28 3,97

430122 HEBEL CSP 132 E 23,03 27,87

430137 Cheese-head scr M 5 x 12-H 2,40 2,90

430145 Linsenschraube 4 x 12-Z/KU 2,40 2,90

430153 New article No. 400528 (old No.

430153)

4 x 30-Z/KU 2,16 2,61

430226 Cheese-head scr 5 x 25-H/KU 2,20 2,66

430234 Countersunk scr M 5LH x 16 10,17 12,31

430282 Zahnrad AU 607 157,49 190,56

430289 Griffknopf AU 615 23,27 28,16

430298 Stiftschluessel AU 657 15,82 19,14

430361 Klemmbruecke AU 5027 2,40 2,90


430363 Schraubkappe AU 5029 2,36 2,86

430412 Countersunk scr M 5 x 8 430412 2,40 2,90

430419 Schutzbuechse AU 6012 3,08 3,73

430439 Countersunk scr M 5 x 50 4,25 5,14

430448 Kontaktspirale AU 6025 16,58 20,06

430536 Disc spring A20 x 8.2x 0.9 3,89 4,71

430641 Zahnrad z=12 BUZ 322 42,42 51,33

430652 Achse BUZ 132,64 160,49

430654 Korkplatte BUZ 340 3,90 4,72

430668 Abschlussdeckel BUZ-1211- 60,16 72,79

430671 Isolierscheibe BUZ 1214.1 15,78 19,09

430714 Square nut,spec M 6 3,52 4,26

430730 Shim ring 7 x 13 x 0.5 2,40 2,90

430749 Offset screw ke 6 x 110x 50 3,60 4,36

430803 Countersunk scr M 5 x 40 2,40 2,90

430811 New article No. 761381 (old No.

430811)

screw M 5 x 8 6,53 7,90

430838 Grub screw M 4 x 10 (430838) 2,40 2,90

430846 Taper grooved p 5 x 20 5,81 7,03

430862 Needle sleeve HK1312 28,84 34,90

430927 Rotary shaft se G 13 x 19 x 3 14,10 17,06

430935 Rotary shaft se G 10 x 14 x 3 14,10 17,06

430943 Parallel pin A - 5 x 16 2,20 2,66

430978 O-ring 28 x 2 430978 1,84 2,23

430986 O-ring 11 x 1 430986 1,84 2,23

431001 Cheese-head scr M 3 x 12-H 1,84 2,23

431044 Ball bearing 629 2Z/LHT23 17,46 21,13

431063 Drehrichtgs.sch CN 131 10,46 12,66

431087 Spindel DFS 114.1 38,64 46,75

431094 Drehbolzen DFS 126.2 9,17 11,10

431095 Grooved pin w.c 2 x 5 1,84 2,23

431106 Labyrinthring DFS 143 13,94 16,87

431108 Zwischenring DFS 201 15,38 18,61

431109 Aufsteckdorn DFS 203 90,00 108,90

431133 Circlip 21 x 1.2 431133 1,84 2,23

431225 BUNDSCHRAUBE DUO 301 2,16 2,61

431281 Locking plate 6.4 1,84 2,23

431303 Hexagon screw M 6 x 70 1,84 2,23

431435 Cheese head scr CE M4 x 30-Z

2,20 2,66

Taptit

431443 Cheese head scr CE M4 x 40-Z Taptit 2,16 2,61

431451 Supporting wash S 12 x 18 x 1.2 6,25 7,56

431477 Gummiring PI 188 6,53 7,90

431478 Grub screw M 6 x 25 1,84 2,23

431486 Allen screw,spe M 8 x 50 1,84 2,23

431499 Apsauga PI 258 2,60 3,15

431508 Allen screw M 6 x 70 1,84 2,23

431511 Gummipfropfen PI 161 3,52 4,26

431627 Prispaudėjas RTE 5,25 6,35

431672 Cheese-head scr M 6 x 12-H 2,40 2,90

431699 Cap nut M 10 4,97 6,01

431702 Tapping screw w ST 4.8 x 16-C-H 1,84 2,23

431710 Cheese-head scr 4 x 20-H/KU 2,40 2,90

431729 Lock washer,Sta 3 2,20 2,66


431739 Gummiring DUO-S 11,41 13,81

431741 Gummiplatte RTG 161,01 194,82

431745 Hexagon screw 6 x 22 /KU 2,28 2,76

431761 Fuse 5.2x 20mm T2.5 431761 3,24 3,92

431796 Achsstift RTH-5 2,56 3,10

431850 Stud M 8 x 30 431850 2,80 3,39

431893 Snap ring A 9 2,40 2,90

431894 Lagerbuegel RTK 1302.2 29,94 36,23

431899 Klemmbruecke /gb RTK-S 2,40 2,90

431902 Klemmbruecke RTK 1311 4,25 5,14

431923 Countersunk woo 4 x 16 2,20 2,66

431958 Hexagon screw M 8 x 60 2,20 2,66

431966 Countersunk scr ME M4 x 16-Z

2,20 2,66

Taptit

431974 Cheese-head scr 4 x 25-Z/KU 2,40 2,90

431982 Shim ring 5 x 10 x 0.2 2,40 2,90

431989 Sechskantschr. RTL 210 6,26 7,57

431990 Shim ring 5 x 10 x 1.0 2,16 2,61

432002 Drehfeder RTL 5,73 6,93

432016 Wing nut M 8 3,60 4,36

432075 Ball bearing 629 DD

Multemp SRL

27,72 33,54

432083 New article No. 789575 (old No. 6000 2URS C3

15,26 18,46

432083)

Isofl.LDS18

432091 Ball bearing 63000 2RS

Isoflex LDS 18

56,51 68,38

432121 Shim ring 7 x 13 x 0.2 1,84 2,23

432148 Shim ring 22 x 32 x 1.0 2,40 2,90

432173 Deckscheibe RTLF 1003 72,58 87,82

432176 Haube RTLF 1006 27,12 32,82

432177 Ausgl.gewi.oben RTLF 1007 9,22 11,16

432178 Buchse RTLF 1008 22,24 26,91

432179 Verschl.schrau. RTLF 1009 9,64 11,66

432181 Ventilstift RTLF 1011 29,52 35,72

432182 Druckfeder RTLF 1012 2,36 2,86

432183 Druckfeder RTLF 1013 3,68 4,45

432185 Gummimanschette RTLF 1015 25,42 30,76

432187 Flansch RTLF 1017 116,47 140,93

432190 Bundschraube RTLF 1020 9,64 11,66

432191 Sperrnocken RTLF 1021 2,36 2,86

432198 Tischplatte RTLF 2000 90,72 109,77

432199 New article No. 832605 (old No. B 16x8.2x0.6 2,04 2,47

432199)

432237 Spherical washe C 8.4 3,60 4,36

432245 Spherical washe C 10.5 3,60 4,36

432261 Hexagon nut M 14 x 1.5 3,24 3,92

432288 Cheese-head scr 4 x 60-Z/KU 2,40 2,90

432312 Bundschraube KF 209 49,83 60,29

432315 Bundschraube KF 208 52,47 63,49

432334 Grub screw M 5 x 14 2,20 2,66

432350 Grub screw M 4 x 6 2,20 2,66

432352 Riemenscheibe RTR 1401.1 65,25 78,95

432353 Riemenritzel RTR 1402.1 23,26 28,14

432377 Allen screw M 4 x 6 2,20 2,66

432391 Gummiplatte RTR-S 57,88 70,03


432398 New article No. 488294 (old No.

432398)

RTR 1404 30,32 36,69

432399 Exzenterwelle RTR 1405 173,55 210,00

432400 Sondermutter RTR 1406 5,33 6,45

432407 Hexagon nut M 6LH 2,40 2,90

432423 Cheese-head scr 3.5 x 8-Z/KU 2,68 3,24

432428 Lagerdeckel RTR 1512.1 251,61 304,45

432436 Kabelschutzschl RTR 1409 5,53 6,69

432441 Ventilator RTR 1002.1 14,66 17,74

432444 Versch..stopfen RTR 1518 6,46 7,82

432471 Isoliereinsatz RTS-S 5,44 6,58

432474 Grub screw M 6LH x 25 2,20 2,66

432482 Square nut,spec M 8 2,16 2,61

432512 Hexagon nut M 6LH (432512) 2,28 2,76

432547 Fuse 5.2x 20mm T4 432547 2,76 3,34

432548 Schutzmansche. RTU 404 21,19 25,64

432550 Deckscheibe RTU 406 4,21 5,09

432563 Slotted spring 5 x 24 2,40 2,90

432571 Allen screw E M6 x 40

Taptit

2,20 2,66

432601 Hexagon nut,spe M 5LH SW10 4,65 5,63

432695 O-ring 29 x 3 432695 1,84 2,23

432709 Cheese-head scr CE M4 x 10-Z TAPTIT 2,40 2,90

432733 Pakeista į 400711 M 5 X 22 2,20 2,66

432776 Varžtas 3,9 X 50 2,68 3,24

432792 Gleitplatte MBS 1701 5,22 6,32

432795 Getriebedeckel MBS 2001 99,64 120,56

432810 Gleitblech MBS 2019 17,30 20,93

432830 Parallel pin 4 x 20 - A 1,84 2,23

432903 Cheese head scr M 6 x 6 x 6 5,77 6,98

432954 Allen screw M 12 x 35 1,84 2,23

432970 Hexagon nut M 16 x 1 2,36 2,86

432989 Grub screw M 8 x 40 1,84 2,23

433004 Countersunk scr M 5 x 30 2,20 2,66

433012 Countersunk scr M 5 x 35 2,20 2,66

433020 Parallel pin 8 x 32 - A 3,60 4,36

433039 Conical socket D 7.1 4,29 5,19

433047 Spherical washe C 6.4 3,60 4,36

433063 Ball bearing 6003 LLB

Multemp SRL

34,73 42,02

433098 Knurled nut M 6 5,41 6,55

433105 Noppenwalze ZWK 2003 131,37 158,96

433106 Deckel ZWK 3000 51,95 62,86

433108 Deckel ZWK 4000 36,70 44,41

433109 Deckel ZWK 5000 51,95 62,86

433128 Allen screw M 6 x 10 4,77 5,77

433187 Ball bearing 6004 2RS (433187) 59,16 71,58

433195 Grooved pin 5 x 20 6,05 7,32

433208 New article No. 483424 (old No.

433208)

OF 900 25,15 30,43

433209 Spannzange DFS 3803 D 8 79,44 96,12

433215 Spannzange DFS 3809 D6 FRANKR. 111,12 134,46

433217 Ball bearing 6300 2RS 21,75 26,32

433225 Needle sleeve HK1012 13,62 16,48

433233 Abs-schlauch RTT 1654 15,38 18,61

433276 Pakeista į / Changed to 620010 Ball 609 LLB C3 Multemp SRL 15,82 19,14

bearing

(433276)

433314 Circlip 23 x 1.2 4,41 5,34

433327 Buchse ZW 31 RD 25/30 124,64 150,81


433328 Buchse ZW 32 RD 24/30 124,64 150,81

433329 Buchse ZW 33 RD 35/40 170,14 205,87

433335 Gewicht ZW 65 6.5 GR 8,61 10,42

433349 Washer R 6.6 3,89 4,71

433365 Anschr.-platte BUZ 1804 18,94 22,92

433389 Ueberwurfmutter KF S 3 35,05 42,41

433393 Noppenwalze ZW NR.155708000 146,23 176,94

433402 Schleifrahmen BUZ 1800 361,72 437,68

433403 Schutz BUZ 1803 8,62 10,43

433404 Aufnahmeblech BUZ 1801 11,82 14,30

433429 Gummihaube LTS 79,18 95,81

433441 Lagerdeckel LTS 133,62 161,68

433443 Art.491615 LTS 11,21 13,56

433447 Daempf.-einlage LTS 51,19 61,94

433454 New article No. 761452 (old No. screw M 6 x 25

2,40 2,90

433454)

433454

433478 Guminė juosta RTF 1908 47,42 57,38

433489 Slotted spring 8 x 12 1,84 2,23

433543 GEWINDESTIFT M 5 x 10 DIN 915 2,40 2,90

433823 Mutter LRB 9,02 10,91

433829 Distanzbuchse RTF 35,93 43,48

433875 Schlauchklemme RTF S 6,29 7,61

433972 Wasserrohr RTL-F-1 39,78 48,13

433973 Rohrtraeger RTL-F-1. 20,30 24,56

433974 Spannschraube RTL-F-1, 32,40 39,20

433977 Ball bearing 2RSR C3 Isofl.LDS18

27,00 32,67

Sup.

433978 Cheese head scr KB 30 x20 2,20 2,66

433979 O-ring 12.3 x 2.4 433979 4,97 6,01

433982 Washer 6,4 433982 2,20 2,66

433983 Countersunk scr 3 x 12-H/KU 2,76 3,34

433984 Cheese head scr 4 x 45-H/KU 3,04 3,68

433992 Hexagon screw M 8 x 65 2,04 2,47

433993 Countersunk scr M 5LH x 30-H 5,41 6,55

433994 Cheese head scr KB 30 x18 2,40 2,90

433995 Felt ring 15 x 15 x 1 2,40 2,90

433998 Allen screw M 4 x 25 2,40 2,90

433999 Countersunk scr M 4 x 8 DIN 96 2,40 2,90

434000 Grub screw,glue M 4 X 6 DIN

913

2,36 2,86

434001 Hexagon nut M 4 MT/8 METAL

BLOC

2,20 2,66

434004 Cheese head scr A M 4 x 25-Z 2,16 2,61

434005 Pakeista į / Changed to 472811

Kabelis

RTT-S2 CH-H05RR-F 63,16 76,42

434008 Sealing ring 25 x 35 x 7 87,71 106,13

434021 Pakeista į / Changed to 614869 Ball 6202 2URS Isoflex LDS

48,86 59,12

bearing

18

434026 Scheibenfraeser KF-S3 22X4 HM 2 SCH 310,21 375,35

434027 Aufsteckdorn KF-S3 172,63 208,88

434028 Scheibenfraeser KF-S3 40X4 HM 2 SCH 198,44 240,11

434029 Shim ring 63 x 80 x 1.0 2,88 3,48

434033 Schalthebel LTS 2 VOLLST. 40,01 48,41

434034 Ausgl.-ring LTS 2 4,33 5,24

434036 Ventilstift LTS 2 17,26 20,88

434037 Ventilbuchse LTS 2 , 39,49 47,78


434039 New article No. 614308 (old No.

434039)

M 4 x 6 2,16 2,61

434044 Lagerdeckel LRB-T 1 190,41 230,40

434047 Verschl.schr. LTS 2 12,30 14,88

434049 Cheese head scr M 2.5 x 10 2,32 2,81

434055 Countersunk scr M 5 x 7 Torx 12,86 15,56

434067 Spannschraube AXT 55 14,06 17,01

434130 Isolierscheibe AU-35 S2 16,58 20,06

434131 Cheese head scr M 5 x 12 DIN

923

3,85 4,66

434133 Allen screw M 6 X 22 DIN

6912

2,40 2,90

434134 SCREW A M 4 X 6-Z DIN 7985 2,28 2,76

434135 Sechskantmutter M 10 X 1 DIN 985 2,68 3,24

434136 Star knob 5,97 7,22

434139 Cheese-head scr 3 x 14-H/KU 2,20 2,66

434145 Adjusting base M 6 x 15 8,97 10,85

434146 Lock washer ST 7 2,40 2,90

434167 Cheese head scr M 6 x 8 6,37 7,71

434178 Circlip 35 x 1.5 434178 2,20 2,66

434179 Knurled nut,spe M 5 x 7 DIN 467 4,65 5,63

434180 SECHSKANTSCHRAU M 6 x 60 DIN 933 2,68 3,24

434184 Slotted spring 5 x 35 2,20 2,66

434186 Tellerfeder 34,6x 20,4x 0,4 DIN 2093 2,20 2,66

434209 Angliukų laikiklis RTM-EA 2,32 2,81

434256 Schalthebel LTS 2 LEER 29,16 35,28

434280 Griffhaelfte RTR-S2 28,88 34,94

434290 Aufsteckdorn KF- S3 128,49 155,47

434308 New article No. 500932 (old No. AXT 55 14,90 18,03

434308)

434311 Scheibenfraeser KF-S3 40X5 HM 2 SCH 238,10 288,10

434324 Lasche AXT 55 27,40 33,15

434326 Ventilator AXT 55 14,30 17,30

434330 Absaugglocke RTM-EA 6,41 7,76

434339 Spritzring AXT 55 8,93 10,81

434340 Hebel AXT 55 20,51 24,82

434341 Knopf AXT 55 5,89 7,13

434342 Luftfuehr.sche. AXT 55 6,37 7,71

434352 Drehfeder AXT 55 3,08 3,73

434356 Einlegeteil RTR-S2... 29,32 35,48

434381 Lagerdeckel LRB-W 1 107,72 130,34

434392 Absaugstutzen RTT-S2 18,18 22,00

434414 Klemme LRB-W1 2,92 3,53

434430 Luftfuehr.sche. RTM-EA 10,53 12,74

434437 Anschlagblech AXT 55 10,73 12,98

434480 Verschl.stopfen KF-S3... 7,89 9,55

434486 Ring LTS-2RA 39,78 48,13

434522 Lasche AXF 45 16,42 19,87

434525 Tarpinė RTM-EA 8,93 10,81

434527 Litze RTM-EA VOLLST. 11,78 14,25

434528 Achsstift RTM-EA 2,84 3,44

434561 Padas RSM-EA 43,54 52,68

434567 Tarpinė RSM-EA 4,25 5,14

434574 Luftfuehr.sche. RSM-EA 4,21 5,09

434577 Apspaudėjas iš vielos RSM-EA 6,73 8,14

434580 Svirtelė RSM-EA.. 4,00 4,84

434584 Apspaudėjo elementas RTB-EA 13,90 16,82


434585 Pakeista į / Changed to New article

No. 487808 (old No. 434585)

RTB-EA 5,97 7,22

434588 Spyruoklė RTM-EA 3,08 3,73

434589 Abschlussplatte RSM-EA 12,14 14,69

434590 Plokštelė RSM-EA., 1,12 1,36

434591 Scheibe WET-AZ 6,65 8,05

434596 Handle RTB-EA 14,94 18,08

434597 Handle RTB-EA 434597 9,13 11,05

434599 Platte RSM-EA 2,32 2,81

434608 Žiedas 19X26X0,5 DIN 988 2,40 2,90

434631 Apspaudėjo elementas RTB-EA , , , , , 2,84 3,44

434633 Tarpinė RTB-EA 15,90 19,24

434686 Zylinderstift AXT 55.. 3,90 4,72

434696 Atsarginė dalis FUER TURBOFILTER 5,77 6,98

434697 New article No. 457603 (old No. ZKS-22 DIN-H07RN-F 58,52 70,81

434697)

434707 Kabel m.stecker/ RTT-S2 CH-H07RN-F 58,52 70,81

434716 Moltoprenstr. STR AXT 55 3,08 3,73

434765 Ventilator AXF 45 41,49 50,20

434777 Tarpinė RSM-EA.,. 2,84 3,44

434780 Buchse AXF 45 5,44 6,58

434793 Tarpinė RTM-EA 434793 5,69 6,88

434802 Kabelschutzschl/ RSM-EA SCHWARZ 2,96 3,58

434844 Kabel m.stecker RSM-EA CH-H05RR-F 40,29 48,75

434848 Varžtas RSM-EA, 2,76 3,34

434861 Spyruoklė RSM-EA' 1,54 1,86

434863 Apvadas RSM-EA VOLLST. 11,78 14,25

434865 Litze RTM-EA VOLLST.. 11,78 14,25

434867 Kappe RTM-EA 16,00 19,36

434873 New article No. 486973 (old No. RSM-EA VOLLST. 7,25 8,77

434873)

434883 Gummipuffer RTB-EA.. 1,54 1,86

434900 Absaugstutzen AXT 55... 76,06 92,03

434901 Spannpratze AXT 55...... 14,36 17,38

434910 Kappe AXP 85 18,94 22,92

434933 Exzenterwelle WET-AZ VOLLST. 217,81 263,55

434939 Verstellwinkel AXP 85 84,99 102,84

434951 New article No. 439886 (old No. AXT 55 VOLLST. 8,93 10,81

434951)

434952 Entstoerdrossel AXT 55 , VOLLST. 7,28 8,81

435027 Klemmrohr BASIS 1 25,72 31,12

435045 Anschr.-platte AXP 85 22,14 26,79

435054 Atsarginės dalys RSM-EA 20,27 24,53

435055 Gummipfropfen RTB-EA 4,21 5,09

435057 Scheibe AXP 85 7,69 9,30

435058 Spaltkeil AXP 85 37,77 45,70

435059 Platte AXP 85 5,77 6,98

435066 Luftfuehr.sche. AXP 85. ,. 5,69 6,88

435068 Leitblech AXP 85 30,76 37,22

435069 Druckfeder DIN2098-

5,69 6,88

0,80x7,00X150,0

435070 Zugfeder AXP 85 6,97 8,43

435073 Spannpratze AXF 45.. 14,36 17,38

435083 Leitblech AXP 65 28,18 34,10

435084 Spaltkeil AXP 65 52,39 63,39

435089 Druckfeder DIN2098-

1,25X13,00X280,0

6,57 7,95

435090 Bolzen AXP 85 19,48 23,57


435096 Isolierscheibe AXP 85 '' 1,04 1,26

435102 Griffhaube WET-A 25,67 31,06

435103 Varžtas iš plastmasės WET-A 2,92 3,53

435107 Klemmhebel AXP 85 12,86 15,56

435108 Skt.-mutter AXP 85 8,82 10,67

435145 Bolzen AXP 65 23,35 28,25

435163 Getriebedeckel AXT 50LA. 287,10 347,39

435164 Zahnrad AXT 50LA 107,54 130,12

435165 Getriebewelle AXT 50LA 139,02 168,21

435167 Welle -lang AXT 50LA 171,75 207,82

435176 Flansch AXT 50LA 82,59 99,93

435182 Atsarginė dalis 200X3,0X30 HW/48 377,92 457,28

435283 Leistungsschild WS 0506 220V 4,17 5,05

435290 Plokštelė RTM-EA 5,77 6,98

435291 Plokštelė RTB-EA 5,09 6,16

435300 Entstoerdrossel RTM-EA VOLLST. 8,20 9,92

435320 Absaugstutzen AXP 85 VOLLST. 68,98 83,47

435323 Klemmhebel WET-AZ 34,32 41,53

435345 Skala AXP 65 4,00 4,84

435346 Skala AXP 85 4,00 4,84

435360 Distanzring 0.2 WS 0506 166.006 5,37 6,50

435361 Distanzring 0.3 WS 0506 166.014 5,37 6,50

435362 Getriebegehaeu. WET-AZ 193.259 145,24 175,74

435367 Zahnrad -links AXT 50LA 167,42 202,58

435368 Luftfuehr.sche. AXT 50LA 8,73 10,56

435369 Verschl.stopfen AXT 50LA 6,37 7,71

435370 Flachrundschrb. AXP 85 2,16 2,61

435379 Abdeckblech AXT 50LA 41,69 50,44

435385 Schlauchmuffe D36 11597 60,40 73,08

435402 Absaughaube AXT 50 LA 431,04 521,56

435417 Abdeckblech AXT 50LA. ; 10,93 13,23

435418 Druckfeder AXT 50LA;. 7,21 8,72

435423 Aufsteckdorn KF-S3; 103,26 124,94

435473 Lasche AXT 50LA 22,31 27,00

435474 Klemmpratze AXT 50LA 7,69 9,30

435475 Guminė apsauga RS 1 20,71 25,06

435490 Guminė apsauga RS 1 435490 23,03 27,87

435492 Ringkerndrossel AXT 50LA 63,12 76,38

435496 Dulkių išmetimo ventiliatorius RS 1 44,14 53,41

435500 Bundbuechse AXT 50LA 73,94 89,47

435509 Plastm.padas RS 1 138,42 167,49

435510 Dangtelis RS 1 23,83 28,83

435511 Buechse AXT 50LA 23,83 28,83

435512 Buerste AXT 50LA 104,90 126,93

435517 Scheibe AXF 45. 15,26 18,46

435518 Pakeista į / Changed to New article

No. 483086 (old No. 435518)

AXT 50LA 107,14 129,64

435522 Fuehrungsleiste AUP 3500 288,12 348,63

435523 Unterlage AUP 1750 67,61 81,81

435524 Unterlage AUP 3000 117,23 141,85

435525 Unterlage AUP 3500. 93,48 113,11

435548 Kabelschutzschl RTR-S3 38,61 46,72

435550 Kabel o.stecker RTR-S3;... 256,26 310,07

435551 Griffhaelfte RTR-S3 69,05 83,55

435552 Ausgl.-gewicht RS 1;, 71,89 86,99

435554 Anschlussbolzen RTR-S3. ,. 47,06 56,94

435568 Griffdeckel RTR-S3 40,41 48,90

435664 Lagerdeckel RW 2 E 524,85 635,07


435669 Scheibe RW 2 E 4,05 4,90

435670 Zahnrad RW 2 E 131,57 159,20

435671 Abtriebswelle RW 2 E 132,61 160,46

435672 Spritzring RW 2 E 4,92 5,95

435711 Buchse RW 2 E 3,76 4,55

435725 Drehfeder RTR-S3 12,38 14,98

435738 Flansch AXP 85 33,32 40,32

435739 Distanzring AXF 45 7,68 9,29

435740 Gegenflansch AXF 45 123,52 149,46

435870 Atsarginės dalys Basis plus-435870 51,46 62,27

435871 488931 , 51,46 62,27

435923 Auflagegummi BASIS PLUS RECHTS 8,73 10,56

435924 Auflagegummi BASIS PLUS LINKS 8,73 10,56

435935 Guminiai stabilizato RSM-EA 6,25 7,56

435936 Schwinger RTM-EA 5,81 7,03

435937 Atsarginė dalis. RTB-EA 5,33 6,45

435940 Halter BASIS 1 60,56 73,28

435942 Halter BASIS 2 66,57 80,55

436011 Scheibe AXT 55.... 3,08 3,73

436012 Scheibe AXT 55. . . . 3,08 3,73

436021 Guminė juostelė RSM-EA 5,09 6,16

436024 Aufsteckblech BASIS 1 17,50 21,18

436025 Haltewinkel BASIS 1 8,37 10,13

436027 Atsarginė dalis BASIS 1 33,32 40,32

436028 Lagerstueck BASIS 1 48,18 58,30

436038 Bundmutter BASIS 1 20,99 25,40

436039 Spannblech BASIS 1 5,69 6,88

436040 Ausgleichsfeder BASIS 1 7,69 9,30

436050 Zugstange BASIS 1 63,24 76,52

436056 Knopf BASIS 1 11,78 14,25

436060 Befest.schelle BASIS 2 7,69 9,30

436066 Exzentermutter BASIS 2 27,88 33,73

436067 Distanzbuchse BASIS 2 31,20 37,75

436068 Bundschraube BASIS 2 11,78 14,25

436072 Zugfeder BASIS 1 16,30 19,72

436078 Skala BASIS 1 15,82 19,14

436080 Aufkleber festo BASIS PLUS. 4,49 5,43

436085 Passfeder BASIS 1 14X9X100 20,27 24,53

436123 Bolzen BASIS 3 18,98 22,97

436124 Stalas BASIS 3 WALZENSCHL. 70,77 85,63

436125 Stalas BASIS 3 TELLERSCHL. 93,44 113,06

436135 Pratze BASIS 3 10,85 13,13

436137 Abdeckung BASIS 3 13,12 15,88

436139 Distanzhuelse BASIS 3 64,64 78,21

436140 Atsarginė dalis BASIS 3 74,78 90,48

436142 New article No. 451430 (old No. RTM 21,71 26,27

436142)

436146 Glocke BASIS 3 400,64 484,77

436159 Nockenscheibe BASIS 3 5,77 6,98

436160 Querstift BASIS 3 4,45 5,38

436161 Bolzen BASIS 3. 5,13 6,21

436162 Klemmhuelse BASIS 3 6,65 8,05

436176 Haltewinkel BASIS PLUS 11,78 14,25

436181 Zylinderlager RW 2 E 5,89 7,13

436188 Druckfeder DIN2098-

4,05 4,90

1,80X14,50x70,0

436189 Atsarginės dalys KF 4 E 13,38 16,19

436191 Griffhaelfte KF 4 E M8 11,17 13,52


436192 Rankena KF 4 E M8X12 13,58 16,43

436194 Drehknopf KF 4 E 6,65 8,05

436195 Atsarginės dalys KF 4 E M 6x10 10,25 12,40

436196 Pfropfen rw 2 RW 2 E 3,85 4,66

436197 Welle-kurz AXT 50LA 173,75 210,24

436199 Abdeckung RTM-E 13,66 16,53

436223 Druckfeder DIN2098-0,60x7,70x25,0 2,04 2,47

436225 Rastblech BASIS 1 5,89 7,13

436226 Blattfeder BASIS 1 17,94 21,71

436227 Litze AXP 85 VOLLST. 11,78 14,25

436229 Hebel BASIS 1 7,97 9,64

436235 Traeger vorne BASIS 1 30,76 37,22

436236 Traeger hinten BASIS 1 43,34 52,44

436246 Gleitstueck re. BASIS 1.. 9,22 11,16

436247 Gleitstueck li. BASIS 1.... 28,16 34,07

436253 Atsarginės dalys RTM-E 4,89 5,92

436254 Stellrad RW 2 E 4,49 5,43

436283 Zeiger FSW 436283 29,08 35,19

436295 451754 , 15,86 19,19

436296 Platte KF 4 E 31,56 38,19

436298 Fuehrungssaeule KF 4 E 436298 15,90 19,24

436300 Įvorė KF 4 E 5,77 6,98

436301 Druckring KF 4 E 13,06 15,80

436303 450206 , 2,36 2,86

436305 Fiksavimo ašelė OF 900 7,21 8,72

436343 New article No. 457042 (old No.

436343)

BASIS 1 4,21 5,09

436353 Geraetesicherg. BASIS PLUS 7,69 9,30

436376 Bolzen KF 4 E 436376 14,22 17,21

436377 Atsarginė dalis DIN2098-

5,69 6,88

1,25X11,50X255,0

436381 Befestig.rohr BASIS 2 113,83 137,73

436389 Befestg.blech BASIS 2 10,05 12,16

436392 Passfeder BASIS 1 14X9X36 13,82 16,72

436419 Scheibe BASIS 3 3,52 4,26

436420 Drehknopf d.23 BASIS 2 M 6x28 7,97 9,64

436422 Verschlussknopf BASIS 2 2,56 3,10

436442 Flachk.schraube BASIS 3 4,49 5,43

436451 Ventilatorius RS 1 18,94 22,92

436457 Abdeckung RO 1 E 6,97 8,43

436461 Absaughaube BASIS 3 436461 350,06 423,57

436462 Stator 220v BASIS 3 M. KLEMML. 522,76 632,54

436463 Kondensator BASIS 3 NR.42.074 74,54 90,19

436464 Kondens.schelle BASIS 3 NR.103.0050 22,39 27,09

436465 Klemmkastendeck BASIS 3 M.STOPFBU. 28,68 34,70

436466 Kabel m.stecker BASIS 3 NR.45.259 30,40 36,78

436467 Laeuferwelle BASIS 3 206.292.13 305,32 369,44

436468 Ausgleichschei. BASIS 3 NR.76.026 7,25 8,77

436469 Luefterrad BASIS 3 NR.62.213 50,84 61,52

436470 Lueft.hau.lack. BASIS 3 NR.235.0065 83,12 100,58

436471 Lagerschild BASIS 3 NR.212.0049 163,33 197,63

436472 Schraube m5x120 M5X120 BASIS 3

15,38 18,61

NR.67.053

436474 Absaugrohr BASIS 3 436474 59,52 72,02

436477 Padas OF 1 E 29,68 35,91

436479 Schraube KF 4 E 15,34 18,56

436481 Schraube KF 4 E 436481 46,90 56,75

436513 Splitterschutz KF 4 E 55,63 67,31


436516 Exzenterbolzen AXT 50LA 28,64 34,65

436517 Winkelstueck AXT 50LA 436517 27,04 32,72

436520 Gylio fiksatorius OF KF 4 E 24,83 30,04

436527 New article No. 444754 (old No.

436527)

DIN2098-0,80x7,50x13,8 2,16 2,61

436528 Spyruoklė DIN2098-0,50x6,50x15,0 2,40 2,90

436549 Atsarginė detalė KF 4 E 19,87 24,04

436567 Dichtung RW 2 4,89 5,92

436587 Behaelter SR 5 E 18531 546,56 661,34

436588 Doppelrolle SR 5E 14281 25,79 31,21

436589 Abweiser kurz SR 5E 11842 151,64 183,48

436591 Ats. detalė SR 5E 11835 33,52 40,56

436593 Filterstuetzko. SR 5E KURZ 11754 138,42 167,49

436594 Linsenschraube KA 50X18 11565 2,84 3,44

436595 Scheibe A 10,5 DIN 9021 2,60 3,15

436597 Stange RW 2 E 436597 395,96 479,11

436605 Entstoerfilter SR 5E 14311 135,78 164,29

436606 Haube SR 5E 11082 501,82 607,20

436607 Schaltkasten SR 5E 14199 122,24 147,91

436608 Spannplatte SR 5E 11081 314,13 380,10

436609 Luftleitwinkel SR 5E 11067 158,49 191,77

436611 Steckdose/ch/ s SR 11E 14190 194,53 235,38

436622 Deckel BASIS 3 436622 11,33 13,71

436623 Buchse RW 2 E 436623 16,14 19,53

436630 Passfeder BASIS 3 436630 19,87 24,04

436669 Zylinderlager RW 2 E 436669 13,38 16,19

436675 Griffdeckel AXP 85 23,26 28,14

436677 Griffdeckel AXP 85 436677 30,34 36,71

436679 Griffdeckel AXP 85.436679 52,87 63,97

436688 Isolierscheibe RTM 4,45 5,38

436695 Schaltkasten SR 10E 14291 169,30 204,85

436696 Ader kpl. SR 10E 26015 7,08 8,57

436697 Ader kpl. SR 10E 26073 7,08 8,57

436698 Ader kpl. SR 10E 26017 14,56 17,62

436708 Skala BASIS 3 8,85 10,71

436711 Eckverbindung BASIS PLUS LINKS 11,78 14,25

436712 Eckverbindung BASIS PLUS RECHTS 11,78 14,25

436713 Gewindebolzen BASIS 3 20,91 25,30

436715 Schleifteller BASIS 3 218,53 264,42

436719 New article No. 483047 (old No. BASIS 3 61,52 74,44

436719)

436720 Befest.feder AXT 50LA 35,73 43,23

436723 Litze RSM VOLLST. 6,89 8,34

436724 Litze RSM VOLLST. 7,25 8,77

436753 Kondensator RTM 21,39 25,88

436780 Adapter AXT 55 6,17 7,47

436782 Kabel m.stecker BASIS 3 CH 105,30 127,41

436800 Absaugstutzen BASIS 1 436800 98,33 118,98

436801 Buchse KF 4 E. 97,05 117,43

436811 Gylio fiks. varžtas M 5x20 LONGLOC 5,77 6,98

436812 Gylio fiks. varžtas M 5x25 LONGLOC 5,77 6,98

436813 Gylio fiks. varžtas M 5x30 LONGLOC OF 5,77 6,98

436820 Rundfuehrung KF 4 E 6,37 7,71

436822 Aliuminis profilis BASIS 1 478,51 579,00

436828 Tarpinė - fiksatorius 13,2X18,8X0,2 L+M N

2,84 3,44

110

436832 Haube BASIS 1 436832 30,76 37,22

436848 Befest.winkel BASIS 2 66,57 80,55


436867 Schaltkasten/d/ SR 5 LE 14518 121,36 146,85

436868 Schaltkasten sr SR 10 LE 14695 121,36 146,85

436876 Pakeista į / Changed to 445939

Unterdruckschl.

SR 5 LE 28006 33,84 40,95

436877 Druckschalter SR 5 LE 11994 78,34 94,79

436878 Haltebuegel SR 10 LE 14517 214,92 260,05

436879 Rohrschelle SR 10 LE 22553 20,19 24,43

436880 Federmutter SR 10 LE 11944 10,21 12,35

436887 Spaltkeil AP 85 E 436887 32,90 39,81

436888 Stellrad RSM-E 20,47 24,77

436894 Abdeckung AXP 85 7,49 9,06

436899 Abdeckung AXT 55 9,81 11,87

436902 Dichtring RS 1 436902 51,19 61,94

436912 New article No. 452078 (old No.

436912)

SR 5 LE 14797 104,58 126,54

436915 Atsarginės dalys RS4-436915 16,92 20,47

436924 Druckblech AXT 55 4,21 5,09

436925 Anschraubplatte BASIS 1 21,71 26,27

436926 Klemmsegment BASIS 1 41,93 50,74

436952 Halter SR 5 LE 14960 38,89 47,06

436959 Durchf.tuelle AXT 55 2,40 2,90

436960 Sąvarža KF 4 E 61045-2 3,68 4,45

436965 Metalinis užveržėjas RS 1 OBEN 6,37 7,71

436966 Metalinis užveržėjas RS 1 UNTEN 5,93 7,18

436986 Fuehrungsrohr BASIS 2 RECHTS 204,75 247,75

436987 New article No. 457183 (old No.

436987)

BASIS 2 LEFT 189,61 229,43

437001 Gummifuss BASIS 2 4,97 6,01

437003 New article No. 489369 (old No.

437003)

BASIS 2 63,16 76,42

437013 Spaltkeil AXT 55 34,49 41,73

437017 Spaltkeil AXF 45 30,52 36,93

437021 Saegebl.fuehr. PS 1 E 14,56 17,62

437022 Pratze PS 1 E 210.846 2,84 3,44

437023 Schieber PS 1 E 5,81 7,03

437024 Kabeltuelle/d/, pakeistas kodas į

472587 (replaced by new art. no.

472587)

RO 1 E 210.218 5,13 6,21

437027 Buegel PS 1 E 17,30 20,93

437028 Drehhebel PS 1 E 31,08 37,61

437029 Fuehrungsbuegel PS 1 E 23,95 28,98

437030 Anschlag PS 1 E' 52,95 64,07

437031 Laufsohle PS 1 E 15,38 18,61

437032 Spanflugschutz SF-PS 6,73 8,14

437040 Klemmwinkel BASIS 1 50,59 61,21

437044 Gleitstueck KF 4 E 5,37 6,50

437049 Du-buchse AXP 85 437049 10,46 12,66

437053 Lagerbock BASIS 1 17,32 20,96

437062 Spindel BASIS 2 132,81 160,70

437064 Schleud.scheibe RS 1 UNTEN 2,84 3,44

437075 Zentrierspitze PS 1 E 437075 14,78 17,88

437076 Adapterbolzen BASIS 3 437076 25,95 31,40

437082 Scheibe BASIS 2 4,89 5,92

437086 Metalinis žiedelis RS 1 OBEN 3,08 3,73

437093 Skt.stiftschl. BASIS PLUS RINGSATZ 10,05 12,16

437102 Verschl.scheibe RS 1 2,84 3,44

437106 Querprofil kurz BASIS PLUS VORNE 129,29 156,44

437107 Querprofil kurz BASIS PLUS HINTEN 129,29 156,44


437108 Querprofil BASIS PLUS VORNE 201,54 243,86

437109 New article No. 455405 (old No.

437109)

BASIS PLUS HINTEN 175,91 212,85

437125 Steckerleitung/g SR 5 E GB 15274 212,00 256,52

437159 Winkelfeder SP BASIS 1 8,73 10,56

437160 Haube PS 1 E 210.331 49,83 60,29

437161 Klemmplatte BASIS 4 ABSAUGSEITE 37,69 45,60

437168 Schaltkasten SR 5 LE 15315 88,16 106,67

437172 Klemmplatte BASIS 4 35,93 43,48

437173 Haube RO 1 E 210.714 52,19 63,15

437176 Drehverschluss BASIS 4 5,69 6,88

437177 Bolzen BASIS 4 17,82 21,56

437179 Lagerdeckel RO 1 E 106,26 128,57

437188 Klemmplatte BASIS 2 HINTEN 24,23 29,32

437189 Klemmplatte BASIS 2 VORNE 34,97 42,31

437194 Abdeckung AXF 45 14,94 18,08

437197 Anschlag OF 1 E VOLLST. 13,70 16,58

437202 Abdeckung AXT 55 437202 16,86 20,40

437223 Fuehrungsstueck BASIS 1 43,54 52,68

437224 Anschlagschieb. BASIS 1 56,95 68,91

437225 Anschlag OF 1 E 51,75 62,62

437277 Gewindestift M 8x10 TUFLOK 5,09 6,16

437278 Atrama RS 1 3,08 3,73

437292 Tarpinė RS 1 4,05 4,90

437294 New article No. 458430 (old No. BASIS 4 30,52 36,93

437294)

437307 Spaenefanghaube OF 1 E 29,76 36,01

437315 Stiftschluessel AXT 55 24,63 29,80

437322 Atsarginės dalys OF900-437322 6,37 7,71

437328 Abdeckung PS 1 E 210.358 31,24 37,80

437329 Deckel PS 1 E 252.565 10,45 12,64

437330 Dichtungsring 6000 A 100.471 11,13 13,47

437331 Sliekinis krumpliaratis PS 1 E 102.180 166,62 201,61

437333 Exzenterscheibe PS 1 E 196.398 119,24 144,28

437334 Sinterlager PS 1 E 196.770 13,74 16,63

437335 Įvorė (guoliukas) BK 0509 196.789 30,04 36,35

437337 Gegengewicht PS 1 E 196.363 77,58 93,87

437338 Perdelantiel PS 1 E 196.525 17,02 20,59

437339 Achse PS 1 E 196.509 92,96 112,48

437340 Poveržlė PS 1 E 196.517 7,69 9,30

437343 Linsenschraube KA 40X80 PT 196.797 7,93 9,60

437344 Rollenhalter PS 1 E 196.541 26,07 31,54

437346 Atraminis skriemulys PS 1 E 196.576 24,43 29,56

437347 Deckel PS 1 E 212.407 91,64 110,88

437348 Platte PS 1 E 196.037 13,10 15,85

437349 Blech PS 1 E 196.495 5,81 7,03

437350 Pleuel PS 1 E 196.428 53,35 64,55

437351 Feder PS 1 E 196.371 6,05 7,32

437352 Rolle PS 1 E 196.487 12,14 14,69

437363 Lagerbock BASIS 2 437363 138,42 167,49

437367 Lineal BASIS 5 VORNE 72,78 88,06

437368 Lineal BASIS 5 HINTEN 72,78 88,06

437373 Deckel BASIS 5 8,49 10,27

437377 Passfeder BASIS 5 14X9X36 8,93 10,81

437379 Verb.-hebel BASIS 2 437379 14,36 17,38

437380 Buchse KF 4 E 437380 8,25 9,98

437386 Verstellmutter BASIS 2 45,82 55,44

437388 Mitnehmer BASIS 5 41,49 50,20


437389 Einlassfitting SR 5 E-AS 15451 128,65 155,67

437391 Niederhalter RS 1 LINKS 4,05 4,90

437392 Niederhalter RS 1 RECHTS 4,05 4,90

437411 Anschlag KF 4 E 437411 67,85 82,10

437413 Zusatzleiste BASIS 2 347413 112,24 135,81

437420 Art.450199 BASIS 2 437420 24,80 30,01

437437 Platte BASIS 4 10,45 12,64

437439 Stange BASIS 4 33,28 40,27

437440 Blechmutter BASIS 4 13,06 15,80

437442 Schutzleiste BASIS 1 4374442 9,57 11,58

437443 Verstellblech BASIS 2 437443 137,74 166,67

437444 Verstaerk.blech BASIS 1 437444 6,46 7,82

437478 Atsarginės dalys OF900-437478 12,42 15,03

437483 Skt.stiftschl. AXF 45 8,33 10,08

437499 Tarpinė RS 1 437499 7,45 9,01

437507 Kabel o.stecker RTR-S3 148,71 179,94

437508 Griffhaelfte RTR-S3. 72,54 87,77

437509 Griffdeckel RTR-S3 . 52,59 63,63

437515 Dichtschnur RW 3 E 5,64 6,82

437560 Ventiliatorius RSM 14,42 17,45

437572 Ventilator KF 4 E 13,50 16,34

437607 Anker 220v WS 1204 205.923 548,40 663,56

437608 Feldpaket 220v WS 1204 205.893 216,76 262,28

437609 New article No. 458226 (old No. WS 1204 250.620 136,94 165,70

437609)

437610 Kohlehalter WS 1204 205.931 29,96 36,25

437611 Handgriff kpl. WS 1204 212.199 96,45 116,70

437612 Linsenschraube KA 50X30 200.336 2,36 2,86

437613 Linsenschraube KA 40X25 203.858 2,84 3,44

437614 Getriebegehaeu. WS 1204 205.877 260,46 315,16

437615 Įvorė 9X13X10 199.141 10,53 12,74

437616 Jungiklis WS 1204 212.229 139,78 169,13

437617 Schalthaken WS 1204 189.979 5,69 6,88

437618 Schr.druckfeder WS 1204 190.004 4,05 4,90

437619 Druckknopf WS 1204 192.139 6,37 7,71

437620 Filzring WS 1204 189.995 3,08 3,73

437621 Kondensator WS 1204 194.050 31,36 37,95

437622 Lagerdeckel WS 1204 205.885 23,83 28,83

437623 New article No. 484695 (old No. WS 1204 205.958 20,27 24,53

437623)

437624 Lasche WS 1204 194.816 5,09 6,16

437625 Kohl.halt.abd. WS 1204 212.156 7,49 9,06

437626 Linsenschraube KA 50X35 205.990 3,08 3,73

437627 Ventiliatorius WS 1204 207.144 27,20 32,91

437628 Linsenschraube KA 40X55 196.169 2,84 3,44

437629 Dichtplatte WS 1204 206.903 8,49 10,27

437634 Pakeista į / Changed to 457638 Kabel 4 M WS 1204 149.144 126,77 153,39

h07 4 m w

437669 Lupe BASIS 1 7,93 9,60

437671 Auflageblech BASIS 1 31,72 38,38

437672 Befestg.blech BASIS 1 76,10 92,08

437673 New article No. 489402 (old No. BASIS 1 68,97 83,45

437673)

437674 Gummifuss BASIS 1 4,05 4,90

437675 Passfeder BASIS 1 8,89 10,76

437708 ZEIGER BASIS 5 5,41 6,55

437809 Passscheibe 12X18X0.5 DIN 988 2,40 2,90

437810 Passscheibe 12x18x0.2 DIN 988 2,32 2,81

437811 SCHEIBE,PA 12X18X1 DIN 988 2,40 2,90


437814 Spannmutter OF 1 E 29,96 36,25

437817 Rohr SFS-RS 1 24,20 29,28

437826 Segment AXP 85 4,69 5,67

437827 Deckel AXP 85 5,09 6,16

437833 Verstellasche AXP 65 17,12 20,72

437851 Passscheibe 12x18x0.1 DIN 988 2,32 2,81

437858 Spannkeil OF 1 E 437858 48,34 58,49

437884 Suveržėjas RS 1 8,49 10,27

437889 Umlenkung ATF 55 E 437889 2,88 3,48

437969 New article No. 434707 (old No.

437969)

4 M WS 1204 CH 204.609 126,77 153,39

437985 Kabelband AXP 65 437985 2,40 2,90

437998 New article No. 400859 (old No.

437998)

M 6x25 TUFLOK 2,16 2,61

437999 Zyl.schraube M 6x8 TUFLOK 5,89 7,13

438005 Pakeista į / Changed to 228570 M 4x8 TAP.TUFL 5,33 6,45

Linsenschr. pzv

438022 Laufring RO 1 E 195,74 236,85

438025 Haube RO 1 201.332 35,41 42,85

438037 Ausgl.-gewicht RO 1 E 52,87 63,97

438048 Plastmasinė tarpinė AP 88 E 10,53 12,74

438051 Stange BASIS 5 438051 127,97 154,84

438053 Scheibe BASIS 5 438053 107,98 130,66

438055 Zufuehrleiste Zeichnung Gedruckt 3,28 3,97

438086 Abdeckplatte RS-2 8,17 9,89

438090 Dichtring RS 2 15,62 18,90

438091 Schleud.scheibe RS 2 14,30 17,30

438098 Verstellasche AXP 85 18,76 22,70

438099 Bock BASIS 5 56,78 68,70

438107 Krumpliaratis AXP 85 125,16 151,44

438118 Absaugglocke RS 2 12,26 14,83

438134 Anschlag PS 1 E 438134 38,17 46,19

438162 Klemmstueck BASIS 1 35,53 42,99

438171 Abdeckung AP 88 E 16,34 19,77

438172 Dangtelis AP 88 E 35,05 42,41

438173 Tarpines gaubtelis RS 3 5,01 6,06

438198 Langelis AP 88 E 7,81 9,45

438199 Gummipuffer MS 1 2,36 2,86

438258 Steckerleitung SR 10 E 17586 131,01 158,52

438276 Mygtuko fiksatorius OF 1 E 9,77 11,82

438293 Absaugglocke RS 3 5,89 7,13

438295 Zentrierbolzen AXT 55 6,57 7,95

438312 Schlauchschelle RTR-S2 9,09 11,00

438320 Drehknopf d.23 SFS-RS 1 M 6x12 6,89 8,34

438361 Greifring G 5.5 FA. SEEGER 2,16 2,61

438384 Rohrniet A4X0.4X10 STOCKO 2,16 2,61

438423 Tischeinsatz BASIS 1 438423 115,55 139,82

438427 Kondensator AP 88 E 212.628 11,58 14,01

438428 HINWEISTABELLE SR 13 E 17283 8,09 9,79

438448 Anschlussmuffe D 27 DM- AS 41,98 50,80

438449 Zwischenplatte RS 3 7,28 8,81

438469 Schaltkasten SR 12 E 18245 141,18 170,83

438472 Kohlebuerste N.ABSCHALTBAR 15922 39,41 47,69

438509 Tarpinė AP 88 E 12,26 14,83

438512 Kontaktfeder SR 5 E 17742 11,90 14,40

438513 Leitfolie SR 5 E 17741 7,68 9,29

438514 Ader kpl. SR 5 E 26021 12,46 15,08

438515 Atsarginė dalis RW 3 E 7,97 9,64


438517 Halteblech AXP 85 5,84 7,07

438519 Spannhuelse BASIS 3 NEUTRAL 20,50 24,81

438537 Stange OF 1 E 438537 30,96 37,46

438559 Ueberstrombegr. SR 13 E 17792 51,79 62,67

438560 Nockenschalter SR 13 E 17800 263,99 319,43

438561 EINSCHALTAUTOM. 200V-240V 18017 464,05 561,50

438563 Unterdruckschl. SR 13 E 28012 3,52 4,26

438564 Pakeista į / Changed to 445939

Unterdruckschl.

SR 13 E 28013 7,45 9,01

438565 Pakeista į / Changed to 445939 SR 13 E 28014 10,45 12,64

Unterdruckschl.

438566 Unterdruckschl. SR 13 E 28015 9,97 12,06

438567 Kuppl.stecker SR 13 E 18496 13,30 16,09

438595 Griffdeckel AT 55 E 43,22 52,30

438598 Ventilator AT 55 E 10,89 13,18

438599 Luftfuehr.sche. AT 55 E 3,90 4,72

438600 Gegenflansch AP 88 E 9,57 11,58

438607 Abdeckung AT 55 E 9,09 11,00

438608 Atsarg. dalis OF 1 E 438608 8,73 10,56

438613 Gumin.guolio tarpinė AT 55 E 2,96 3,58

438631 Gummilippe SR 5 E 30986 54,55 66,01

438632 Šepetėliai SR 5 E 6521 57,80 69,94

438637 Griffdeckel AT 55 E 438637 42,42 51,33

438693 Sicherungskappe BASIS PLUS 14,66 17,74

438696 Atsarginė dalis 200X2,8X30 PHW/16 323,60 391,56

438700 Spannexzenter BASIS 1 13,02 15,75

438702 Fiksatorius SR 13 E AS 19880 83,27 100,76

438703 Įžeminimo kontaktas SR 13 E KPL.19760 61,60 74,54

438714 Atsarginės dalys BASIS 1 6,97 8,43

438716 Verschlusskappe AP 55 E 5,89 7,13

438717 Dangtelis RS 3 14,06 17,01

438749 Lagerbolzen RO 1E 54,55 66,01

438773 Litze AT 55 E VOLLST. 4,52 5,47

438779 Kabel m.stecker/ RS 1 PVC-HEAVY-DUTY 65,01 78,66

438782 Distanzscheibe BASIS 1 17,50 21,18

438784 Anker 240v RO 1 139.440 484,80 586,61

438785 Statorius RO 1 202.118 178,83 216,38

438821 LEISTUNGSSCHILD RS 4 E AUS-240V 2,64 3,19

438845 Anker 240v WS 1204 222.607 436,66 528,36

438846 Feldpaket 240v WS 1204 222.615 165,64 200,42

438855 Plastmasinis kampukas AP 55 E HINTEN 12,42 15,03

438856 Plastmasinis kampukas AP 55 E VORNE 12,42 15,03

438857 Tischverbreit. AP 55 E 28,64 34,65

438858 Anschlag SA-ATF 23,51 28,45

438862 Gegenflansch AP 55 E 438862 2,84 3,44

438872 Querprofil. vo. BASIS V 650 203,75 246,54

438873 Querprofil. hi. BASIS V 650 203,75 246,54

438879 Deckplatte BASIS V 650 18,54 22,43

438883 Passfeder BASIS V650 14X6X100 14,94 18,08

438885 Dichtung PS 1 E 212.792 6,53 7,90

438886 Dichtung PS 1 E 213.063 5,81 7,03

438900 Deckel OF 2 E 36,37 44,01

438941 Rastbolzen AP 55 E 26,07 31,54

438943 Stikliukas WIN 55 E 7,45 9,01

438944 Rankenėlė AP 55 E, OF 2000; 4,49 5,43

438945 Bolzen AP 55 E 11,17 13,52

438947 Zugfeder AP 55 E 438947 3,85 4,66

438950 Klemmutter AP 55 E 11,78 14,25


438971 Anschlagring VS 500 FZE 12,78 15,46

438972 Stellring VS 500 GE 25,67 31,06

439009 Luftfuehr.sche. AP 55 E 439009 4,29 5,19

439010 Dangtelis AP 55 E 439010 48,48 58,66

439011 Spannschraube AP 55 E 439011 7,25 8,77

439012 Traeger AP 55 E 2 BLATT 89,64 108,46

439018 Spannbacken VS 500 GE 149,80 181,26

439019 Stopfen VS 500 GE 4,05 4,90

439020 Druckfeder DIN2098-

5,33 6,45

1,00X10,70x35,0

439024 WINKEL VS 500 SZE 27,92 33,78

439034 Schablone VS 500 DE 325,71 394,11

439035 Anschlag VS 500 DE 136,30 164,92

439041 Fuehlerlehre VS 500 DE 51,11 61,84

439042 Įvorė AP 55 E 5,37 6,50

439097 Profilis FST 660 102,89 124,50

439098 Laengsprofil FST 660 125,44 151,78

439100 Eckwinkel fst 6 FST 660 26,39 31,93

439103 Abschlussdeckel AT 55 E 41,65 50,40

439122 Abschlussdeckel AP 88 E 56,87 68,81

439125 Konsole BASIS 5 439125 280,89 339,88

439157 Zyl.schraube VS 500 FZE 4,09 4,95

439161 Zentrierdorn VS 500 FZE 9,57 11,58

439203 Bolzen BASIS 5 439203 19,28 23,33

439204 Blattfeder BASIS 5 439204 3,08 3,73

439205 Einstelleisen BASIS 5 439205 20,30 24,56

439206 Klemmblech BASIS 5 439206 7,08 8,57

439207 Querverst.stab BASIS 5 439207 54,35 65,76

439212 Fuehrungsplatte FST 660 14,96 18,10

439213 Verstellwinkel FST 660 16,00 19,36

439214 Verstellsegment FST 660 70,41 85,20

439215 Befestg.blech FST 660 22,03 26,66

439217 Anschlagblech FST 660 40,33 48,80

439220 Auflage FST 660 17,78 21,51

439236 Raktas pjūklui keisti AP 55 E MIT ZAPFEN 8,73 10,56

439260 Passfeder FST 660 10,21 12,35

439262 Lagerstueck FST 660 18,74 22,68

439264 Einlegeplatte FST 660 55,87 67,60

439266 Zentrierbolzen FST 660 11,33 13,71

439267 Vierkantstopfen FST 660 1,84 2,23

439269 Varžtas pjūklui AF 45 E 3,89 4,71

439274 Skt.stiftschl. AT 55 E SW 6 8,73 10,56

439275 Zeiger AP 55 E 6,57 7,95

439278 Buchse OF 2 E 41,25 49,91

439282 Atsarginės dalys OF 2 E 11,50 13,92

439288 Klemmbruecke /d/ RS 3 2,40 2,90

439318 Distanzring AT 55 E 11,94 14,45

439320 Distanzring AF 45 E 23,88 28,89

439323 Pakeista į / Changed to 484295 AT 55 E 439323 261,10 315,93

Schutzhaube

439324 Schutzhaube AF 45 E 439324 187,16 226,46

439331 Bundbuchse AT 55 E 8,73 10,56

439332 Verstellrad BASIS 1 A. 5,02 6,07

439333 Handrad BASIS 1 A 13,86 16,77

439334 Hebel BASIS 1 A 439334 2,88 3,48

439339 Gitterrost MIC 1600 277,96 336,33

439348 Rohr MIC 1600 222,97 269,79

439354 Distanzleiste FST 660 11,54 13,96

439361 Anschlag FST 660 439361 18,42 22,29


439362 Befestg.blech FST 660 439362 13,10 15,85

439363 Passfeder FST 660 439363 8,49 10,27

439364 Klemmblech FST 660 439364 19,31 23,37

439365 Distanzleiste FST 660 439365 28,64 34,65

439366 Befest.oberteil MIC 1600 5,89 7,13

439370 Abschl.stopfen MIC 1600 14,66 17,74

439381 Kabelis RS 3 PVC-ORDINARY-

DUTY

54,75 66,25

439392 New article No. 451403 (old No. RTM 16,82 20,35

439392)

439489 Scheibe AP 55 E 2,84 3,44

439493 Handgriff AXP 85 36,69 44,39

439494 Senkschraube PT 5,0x16 2,40 2,90

439497 Handgriff AXP 132 E 76,70 92,81

439584 Sujungimo mova konus IAS-AK 51,27 62,04

439588 Pakeista į / Changed to 467328 AH-OF 20,99 25,40

Absaughaube

439603 Lagerbolzen RO 2 E 37,77 45,70

439604 Ausgleichsgewi. RO 2 E UNTEN 74,00 89,54

439608 Ekscentrikas RS 3 439608 38,24 46,27

439655 Absaugstutzen RO 2 E 439655 5,44 6,58

439662 Laikiklis RO 2 E 2,40 2,90

439663 Schaltring RO 2 E 439663 43,56 52,71

439668 Getriebegehaeu. RO 2 E 439668 67,21 81,32

439670 Zentrierscheibe RO 2 E 439670 19,31 23,37

439671 Dichtring 20X28X4 INA 18,54 22,43

439694 Lagerbuechse AP 55 E 76,10 92,08

439696 Antgalis dulkėms AW-AP 55 17,90 21,66

439698 Scheibe AP 55 E 439698 2,40 2,90

439701 Scheibe BASIS 1 A 2,56 3,10

439702 Zyl.schraube VS 500 FZE M 5x8 2,16 2,61

439704 Bolzen BASIS 5 439704 43,98 53,22

439705 Schutzh.traeger BASIS 1 A 23,87 28,88

439708 Segment BASIS 1 A 6,37 7,71

439710 Versteifung BASIS 1 A 24,15 29,22

439711 Grundplatte BASIS 1 A 11,17 13,52

439714 Kabeltuelle/aus/ RO 1 E 215.848 4,10 4,96

439715 Distanzbuchse AP 55 E 5,09 6,16

439718 Querverst.stab BASIS 5 439718 52,68 63,74

439726 Spannblech BASIS 1 A 439726 3,90 4,72

439730 Halter BASIS 5 439730 139,78 169,13

439731 Bolzen BASIS 5 439731 139,78 169,13

439732 Leiste BASIS 5 439732 80,83 97,80

439733 Zufuehrleiste BASIS 5 KE 30,44 36,83

439753 Tiefenanschlag ATF 55 E 439753 5,37 6,50

439755 Griffdeckel KF 4 E 13,42 16,24

439760 Gewindeleiste FST 660 439760 60,16 72,79

439761 Blechwinkel FST 660 53,15 64,31

439770 Steckklammer SR 13 E 30605 16,86 20,40

439771 Rohrschelle FST 660 20,47 24,77

439773 Bolzen MIC 1600 38,13 46,14

439774 Passfeder FST 660 14X9X250 41,49 50,20

439777 Kegelrad BASIS 1 A 439777 34,24 41,43

439789 Gewindeleiste AP 55 E 5,89 7,13

439801 art.491949 BASIS 1 A 6,65 8,05

439802 Blende AP 55 5,89 7,13

439803 Raktas SW2/HL 850 E 7,45 9,01

439814 Atsarginė dalis SR 5 E UNTEN 31453 43,94 53,17

439822 Ekscentrikas RS 4 42,18 51,04


439824 Kappe AP 55 26,35 31,88

439833 New article No. 483741 (old No.

439833)

RS 2 150,20 181,74

439834 Tischplatte RS 3 90,12 109,05

439838 Kontaktfeder RS 1 439838 4,69 5,67

439839 Lagerdeckel RS 1 169,22 204,76

439840 Lagerdeckel RS 2 114,51 138,56

439841 Lagerdeckel RS 3 82,95 100,37

439846 Gewindespindel BASIS 1 A VOLLST. 59,68 72,21

439847 Exzenterbuchse RO 2 E 439847 5,61 6,79

439849 Bundmutter RO 2 E 439849 17,50 21,18

439851 New article No. 444254 (old No.

439851)

RO 2 E 439851 37,01 44,78

439858 Poveržlė ATF 55 E 5,69 6,88

439860 Prasketimo peilis ATF 55 E 17,02 20,59

439883 Kabelis AP 55 E DIN-H05RN-F 37,52 45,40

439884 Schalter AP 55 E M.EINSCH.SP. 21,39 25,88

439885 Litze AP 55 E VOLLST. 10,21 12,35

439886 WIRE AP 55 VOLLST. 6,97 8,43

439887 Spaltkeil AP 85 E 46,02 55,68

439888 Deckblech AP 85 E 3,76 4,55

439889 Umlenkung ATF 55 E 8,37 10,13

439890 Hebel ATF 55 E 4,05 4,90

439891 Schieber ATF 55 E 2,32 2,81

439892 Traeger AP 85 E 151,32 183,10

439896 New article No. 484817 (old No. AP 85 E 2 BLATT 111,35 134,73

439896)

439897 Kampukas (kairės pusės) AP 85 E 14,30 17,30

439899 Klemmstueck AP 85 E 5,89 7,13

439900 Kampukas (dešinės pusės) AP 85 E 14,30 17,30

439907 Lagerdeckel AP 85 E 87,07 105,35

439908 Deckel AP 85 E 439908 64,16 77,63

439910 Schutzhaube AP 85 E 265,79 321,61

439911 Spec. veržlė AP 85 E 13,86 16,77

439917 Pakeista į / Changed to 487376 RO 2 E 17,70 21,42

Haube

439918 Laikilis RO 2 E 2,40 2,90

439919 Gylio fiksavimo detalė ATF 55 E 4,41 5,34

439922 Rankenėlė AP 85 E 8,25 9,98

439924 Ring AP 85 E 19,43 23,51

439925 Dichtring AP 85 E FILZ 2,40 2,90

439932 Deckel AP 85 E 3,68 4,45

439933 Huelse AP 85 E 3,52 4,26

439935 Druckfeder RO 2 E 439935 1,24 1,50

439936 ISOLIERSCHEIBE AP 55 4,89 5,92

439938 Zugstange BASIS 1 A 51,75 62,62

439940 Verstellplatte BASIS 1 A 439940 63,40 76,71

439956 Detalė pjukl. gylio fiksavimui ATF 55 E 3,08 3,73

439972 Zylinderstift ATF 55 E 4,69 5,67

439973 Spyruoklė ATF 55 E 2,56 3,10

439977 New article No. 457598 (old No. RS 4 DIN-H05RN-F 46,58 56,36

439977)

439996 Ring LRB W1 IKARUS 99,73 120,67

440009 Wellendichtring DG 20X35X5/01Z01 22,51 27,24

440010 Abdeckung AP 85 E 10,57 12,79

440016 Klemmblech AP 55 E 440016 10,86 13,14

440035 Spaltkeil AP 55 E 16,34 19,77

440039 Gewindebolzen AH-WS D115 32,16 38,91


440041 Haltering AH-WS D115 . 33,96 41,09

440043 Achse AH-WS D115. 22,66 27,42

440044 Apsauga plastmas AH-WS D115 Ras 115.04 70,13 84,86

440048 Schenkelfeder AH-WS D115.. 15,38 18,61

440050 Ausgleichsring AH-WS D115 FESTO 42,42 51,33

440054 Bundschraube AH-WS D115 68,29 82,63

440055 Fuehrungsblech AH-WS D115 26,84 32,48

440057 Gehaeuse AH-WS D115 440057 96,76 117,08

440059 Distanzrohr AH-WS D115 440059 14,50 17,55

440060 Schluessel AH-WS D115 SW 22 17,90 21,66

440082 Fuehrung BASIS 1 A 16,82 20,35

440085 Rastbolzen AP 85 E 24,15 29,22

440089 Pjūklo laikiklis ATF 55 E 7,49 9,06

440091 New article No. 490844 (old No. ATF 55 E 19,51 23,61

440091)

440099 Laufrolle BASIS 1 A 440099 38,24 46,27

440102 Plastm. rankena ATF 55 E 43,70 52,88

440104 Atsarginės dalys BASIS 1 A 21,47 25,98

440105 Abstreifer BASIS 1 A 440105 2,12 2,57

440123 Bundbolzen BASIS 1 A 440123 6,21 7,51

440139 Getriebegehaeu. WS 115.05.E 80,95 97,95

440140 Getriebewelle WS 115.05.E 77,62 93,92

440158 Kette BASIS 1 A 4,85 5,87

440162 Spannhebel 1 RO 2 E 440162 4,21 5,09

440163 Spannhebel 2 RO 2 E 440163 4,21 5,09

440171 Ventiliatorius OF 900 E 18,94 22,92

440181 Gleitschuh SG-ATF 40,17 48,61

440182 Arretierbolzen WS 115.05.E 13,10 15,85

440186 Flachk.schraube ATF 55 E 4,05 4,90

440195 Anschlageleiste SA-ATF 440195 9,45 11,43

440209 Druckfeder DIN2098-

4,05 4,90

1,80X14,50X123,0

440212 Steckdose/aus/ 2 SR 5 E 33802 101,57 122,90

440213 Schaltkasten SR 5 E 33766 71,01 85,92

440214 Steckerleitung/a SR 5 E AUS 27032 89,24 107,98

440215 Schaltkasten/aus SR 5 LE 33767 80,67 97,61

440217 Profilverbreit. BASIS PLUS 391,11 473,24

440218 Profilverbreit. BASIS PLUS 440218 364,96 441,60

440221 Fuehrungsplatte ATF 55 E 2 BLATT 52,39 63,39

440223 Pjūklo laikiklis ATF 55 E 440223 18,66 22,58

440228 Lagerbuchse ATF 55 E 50,03 60,54

440237 Abdeckplatte BASIS 2 45,34 54,86

440238 Deckplatte BASIS PLUS 25,59 30,96

440240 Kabelis 4 M 4 M WS 0506 236.462 72,21 87,37

440242 New article No. 484695 (old No. WS 1204

23,79 28,79

440242)

ABSCHALT.241.733

440261 Klemmplatte f. a BASIS 2 A HINTEN 26,35 31,88

440262 Klemmplatte f. a BASIS 2 A VORNE 32,16 38,91

440266 Lineal AXP 132 E 124,40 150,52

440271 Zwischenflansch WS 115.05.E 46,34 56,07

440272 Raendelschraube BASIS 1 A 25,95 31,40

440273 Zugfeder BASIS 1 A 19,67 23,80

440275 Hebel BASIS 1 A 8,33 10,08

440279 Druecker WS 115.05.E 5,37 6,50

440280 Druckfeder DIN2098-0,60x6,40x10,7 5,37 6,50

440305 487836 , 59,56 72,07

440316 Aliuminis profilis Basis AP 800 112,76 136,44


440318 Griffdeckel AP 85 E 30,72 37,17

440320 New article No. 490843 (old No.

440320)

AP 55 E M.EINSCH.SP 21,71 26,27

440323 Zeiger BASIS 1 A 5,33 6,45

440328 Gleitplatte BASIS 1 A 25,03 30,29

440337 Auflagewinkel FST-TG LINKS 122,28 147,96

440338 Auflagewinkel FST-TG RECHTS 122,28 147,96

440341 Rastfeder FST-TG 440341 16,50 19,97

440344 Holmfuss FST-TG 60X22 16,30 19,72

440354 MONT.ANLEITUNG SFG-ATF/AP 55 ET-L. 0,04 0,05

440356 ETIKETT NEUTRAL KENNZEICHNUNG

FELDPAKET

0,04 0,05

440376 Filzdichtung PS 1 E 5,61 6,79

440441 Knopf KN AP 55 E 7,69 9,30

440442 Gleitschuh SG-AP 55... 49,30 59,65

440444 Einpressmutter BASIS 2 A 440444 3,28 3,97

440446 Spaltkeil BASIS 2 A 440446 73,18 88,55

440455 Flanschmutter WS 115.08.E 40,09 48,51

440457 tarpinė 33,05X1,78 PERBUNAN 4,69 5,67

440458 Tellerrad WS 115.05.E 151,92 183,82

440464 Ritzel WS 115.10 E 135,90 164,44

440465 Tellerrad WS 115.10.E 145,91 176,55

440469 Aliuminis padas RS 1 VOLLST. 160,69 194,43

440470 Kunststoffaufl. RS 1 4,10 4,96

440471 Zugfeder AP 55 E MIT RING 15,18 18,37

440474 Winkel BASIS 1 A RECHTS 28,64 34,65

440495 Detalė reguliuti pjūklo gyliui ATF 55 E 14,30 17,30

440496 Ritzel WS 115.05.E 84,27 101,97

440500 Lagerbuchse BASIS 1 A 440500 13,74 16,63

440503 Mutter BASIS 1 A 17,90 21,66

440504 Schraube BASIS 1 A 19,43 23,51

440505 Klemmring WS 115.05.E 440505 14,22 17,21

440506 Zyl.schraube ap 85 E 11,17 13,52

440514 Flansch AF 45 E 440514 49,46 59,85

440546 Filzring AP 55 E 2,40 2,90

440553 Isolierscheibe OF 650 4,89 5,92

440554 Zentrierbolzen ATF 55 E 2,84 3,44

440585 Litze /d/ of 9 OF 900 E VOLLST. 11,17 13,52

440586 Litze /d/ of OF 900 E VOLLST. 11,17 13,52

440624 Zugfeder RO 2 E 440624 3,48 4,21

440626 Frontplatte BASIS 1 A 2 BLATT 129,29 156,44

440627 Verstellplatte BASIS 1 A 440627 50,59 61,21

440632 Dichtlippe RO 2 E 440632 13,50 16,34

440654 Buchse WS 115.05.E 440654 7,08 8,57

440655 Abdeckplatte WS 180.04.E 227.439 7,21 8,72

440656 Dichtplatte WS 180.04.E 227.498 5,37 6,50

440660 Kondensatorius WS 180.04.E 194.042 38,13 46,14

440664 Endverbinder WS 180.04.E 108.278 2,52 3,05

440665 Distanzbuchse WS 115.05.E 8,40 10,16

440674 New article No. 492500 (old No.

440674)

BASIS 1 A 21,19 25,64

440675 Scheibe AP 85 E 5,69 6,88

440676 Inkaras WS 180.04.E 247.650 619,61 749,73

440681 Halter BASIS 1 A 36,89 44,64

440685 Schelle AP 85 E 4,21 5,09

440686 Handgriff AP 85 E 21,23 25,69

440687 Griffrad AP 85 E 11,50 13,92

440689 Zugfeder AP 85 E 440689 10,89 13,18

440690 Trosas AP 85 E 15,62 18,90


440691 Troso šarvas AP 85 E 26,35 31,88

440712 Rankenėlė KF 4 E M 6/8T 6,01 7,27

440713 Užveržimo rankenėlė AXT 55 M 6 COMPLETE 7,93 9,60

440723 Zugfeder AP 55 E 5,37 6,50

440725 Deckel AP 65 E 2 BLATT 43,06 52,10

440729 Spyruoklė DIN2098-

1,60X17,20x16,5

2,48 3,00

440731 Buchse WS 115.05.E 25,67 31,06

440732 Kontaktbuegel 1 WS 115.05.E 4,05 4,90

440749 Spaltkeil AP 65 E 33,28 40,27

440750 Aliuminė detalė AP 65 E 2 BLATT 141,31 170,99

440765 Huelse AP 55 E 2,40 2,90

440771 Haube PS 1 36,49 44,15

440923 Fuehrungsplatte BASIS 1 A 18,46 22,34

440924 Halteblech BASIS 1 A 10,86 13,14

440973 Rollenhalter HR 29,40 35,57

440974 Ratelis HR HR 28,28 34,22

440975 Achse HR 20,95 25,35

440976 Achse HR HINTEN 22,35 27,04

440977 Schutzhaube HR 472,90 572,21

440980 Winkel BASIS 1 A LINKS 28,12 34,03

440991 Greičio reguliavimo rankenėlė AP 55 E 13,86 16,77

440995 Kabelschutzschl AP 85 E ALLE LAEND 2,36 2,86

441034 Krumpliaratis AP 55 E 99,29 120,14

441035 Krumpliaratis AP 65 E 111,07 134,39

441037 Spannflansch WS 115.08.E 18,94 22,92

441042 Kette BASIS 2 A 8,25 9,98

441059 Svoris RS 1 76,10 92,08

441103 Atsarginė dalis AH-WS 115.05.E 32,16 38,91

441104 Gewindebolzen AH-WS 115.05.E 19,67 23,80

441105 Gehaeuse AH-WS 115.05.E 119,24 144,28

441106 Klemmring AH-WS 115.05.E 45,78 55,39

441108 Plokštė FST 660/85 29,00 35,09

441109 Plokštė FST 660/85 441109 24,63 29,80

441116 Verschl. Stopfen STP 2 E 2,16 2,61

441132 Exzenterbuchse RO 2 E 441132 5,02 6,07

441143 Federpaket RO 2 E 12,60 15,25

441144 Spannhebel 1 RO 2 E 441144 3,28 3,97

441145 Spannhebel 2 RO 2 E 441145 3,28 3,97

441153 Halteblech FST 660/85 6,65 8,05

441155 Guolis WS 115.05.E 6000,629 42,22 51,09

441156 Befestg.blech FST 660/85 27,96 33,83

441161 Haube WS 115.05.E 9,25 11,19

441214 TYPE PLATE FST 660/85 1,92 2,32

441218 Abstreifer AP 85 E 4,05 4,90

441219 Ring AP 85 E 441219 6,81 8,24

441221 NAUJAS ART>445440 AP 85 E 86,40 104,54

441231 Stellrad FA. SCHEER 5,61 6,79

441258 Fuehrungsplatte FST 660/85 20,67 25,01

441273 VERSCHL.STOPFEN AXT 55 2,68 3,24

441276 New article No. 457657 (old No.

441276)

AP 65 E 16,30 19,72

441277 Hebel AH-WS D115 14,90 18,03

441278 Rohr AH-WS D115 40,81 49,38

441279 Zyl.schraube AH-WS D115 15,22 18,42

441282 Griff AH-WS D115 71,61 86,65

441308 Gehaeuse AH-WS D180 248,49 300,67

441309 Zahnring AH-WS D180 163,61 197,97


441311 Deckel AH-WS D180 46,66 56,46

441312 Rohr AH-WS D180 54,75 66,25

441314 Klemmring AH-WS D180 56,28 68,10

441318 Dichtring 16X25X3A 20,99 25,40

441323 Passfeder FST-WA 10,21 12,35

441324 Gummischnur WS 115 2,40 2,90

441325 Schenkelfeder AH-WS D180 14,30 17,30

441327 Abdeckung AP 85 E 441327 2,40 2,90

441334 Rillenkug.lager AP 55 E 441334 20,70 25,05

441336 Streifen RO 2 E 441336 1,74 2,11

441381 Exzenterwelle RS 1 133,25 161,23

441384 Svirtis RO 2 E 441384 5,84 7,07

441386 Magnetinis žiedas WS 180.04.E 250.403 29,00 35,09

441387 New article No. 485202 (old No.

441387)

WS 180.04.E 250.409 22,23 26,90

441388 New article No. 485202 (old No. WS 180.04.E 250.439 49,58 59,99

441388)

441395 Schluesselbef. RO 2 E 441395 3,76 4,55

441397 Bundmutter BASIS 1 A 441397 7,68 9,29

441415 Griff AP 65 E 20,47 24,77

441416 Verstellfuss BASIS PLUS 16,14 19,53

441430 Linsenkopfschr. M 2.5x5 T 8 7,68 9,29

441441 Linsenkopfschr. M 3x6.5 T 8 11,78 14,25

441445 Linsenkopfschr. M 3.5x4 D7 T15 11,78 14,25

441447 Linsenkopfschr. M 3.5x4 D9 T15 11,78 14,25

441458 Varžtas frezos peliukui M 4x6 T15 11,78 14,25

441588 Plastm.šepetėliai BASIS 1 A 3,08 3,73

441612 Halter BASIS 1 A 441612 57,03 69,01

441613 Atsarginės dalys Basis plus-441613 5,89 7,13

441637 Atraminė galvutė M 5 D7 MFP 9,37 11,34

441682 Stirnlochschl. RAS 180.04 E 33,36 40,37

441685 Deampf. Streifen BASIS PLUS 441685 5,89 7,13

441696 Traeger BASIS 1 A 57,56 69,65

441700 Stange AXP 132 E 34,97 42,31

441716 Bevel wheel,com 227,38 275,13

441723 Motorgehaeuse AP 65 E 2 BLATT, 42,84 51,84

441731 Ventilator RW 900 E 18,94 22,92

441732 Pjūklo laikiklis AP 85 E 34,49 41,73

441733 Pjūklo laikiklis AP 85 E 441733 31,68 38,33

441735 Bundbuechse AP 65 E 31,58 38,21

441749 Kabel m.stecker/ AP 55 E GB-H05VV-F 81,43 98,53

441750 Kabel m.stecker/ RS 4 GB-H05VV-F 73,66 89,13

441837 Haltewinkel BASIS 1 A 25,59 30,96

441841 Tischverbreit. AP 65 E 37,37 45,22

442024 Ratukas BASIS 1 A 49,38 59,75

442025 Gewindebolzen BASIS 1 A 5,37 6,50

442034 Kabel M.Stecker RS 4 57,28 69,31

442046 Kabel m.stecker/ AXP 132 E 83,35 100,85

442063 Gegenflansch AP 65 E 23,87 28,88

442065 Fuehrungsplatte AP 65 E' 2 BLATT 114,39 138,41

442066 Schwenksegment AP 65 E VORNE 7,97 9,64

442067 Schwenksegment AP 65 E HINTEN 7,97 9,64

442068 Bundbuechse AP 65 E 442068 4,69 5,67

442070 Zugfeder AP 65 E 11,17 13,52

442085 Schutzhaube AT 65 E 125,66 152,05

442086 New article No. 453962 (old No. AT 65 E 2 BL. 75,94 91,89

442086)

442087 Segment AT 65 E 14,06 17,01

442090 Praskėtimo peilis AT 65 E 15,34 18,56


442102 Luftabweiser WS 180.04 E 215.724 5,89 7,13

442202 Distanzbuchse BASIS 5 A 7,97 9,64

442203 Skalenring BASIS 5 A 8,73 10,56

442204 Buchse BASIS 5 A 23,83 28,83

442205 Lineal-einlauf BASIS 5 A 442205 67,24 81,36

442206 Lineal-auslauf BASIS 5 A 442206 67,24 81,36

442207 Mutter BASIS 5 A 5,69 6,88

442214 Klemmleiste BASIS 5 A 25,83 31,25

442216 Pakeista į / Changed to 486259 RS 3 442216 98,97 119,75

Tischplatte

442217 COVER RS 3 91,12 110,26

442222 Klemmplatte f. a T 65E BASIS 2 A VOR 38,41 46,48

442223 Klemmplatte f. a T 65E BASIS 2 A HIN 32,16 38,91

442226 Flansch WS 115.05 E 63,12 76,38

442227 Steckdose gb SR 5 E 30798 182,80 221,19

442232 Hitzeschild RS HS-RS 1 15,14 18,32

442246 Welle WET-2E 55,07 66,63

442247 Flansch WET-2E 442247 40,65 49,19

442249 New article No. 466215 (old No. WET-2E 13,10 15,85

442249)

442267 Ritzel RSB 32,16 38,91

442275 Zugfeder AP 85 E 13,06 15,80

442276 Pendelschutzh. AP 85 E 106,06 128,33

442284 Lasche AP 65 E 8,25 9,98

442325 Korpusas WS 150.04 E 250.317 147,99 179,07

442403 New article No. 458800 (old No.

442403)

SA-LR32 19,79 23,95

442404 Platte SA-LR32. 4,85 5,87

442405 Platte SA-LR32, 5,69 6,88

442406 New article No. 458801 (old No. SA-LR32 29,80 36,06

442406)

442407 BOLZEN SA-LR32 19,15 23,17

442408 Stange SA-LR32 . 32,16 38,91

442413 Tarpinė 50x1,5 PERBUNAN 4,69 5,67

442414 New article No. 469074 (old No.

442414)

HK 0608 11,41 13,81

442415 Linsenschraube PT 4,0x70 KOMBI-TORX 2,40 2,90

442447 PRATZE FP-LR32 64,08 77,54

442448 Bolzen FP-LR32 10,21 12,35

442449 WIPPE FP-LR32 6,17 7,47

442480 Plokštelė PS 2 E 2,40 2,90

442481 Getriebedeckel PS 2 E 442481 34,24 41,43

442484 Achse PS 2 E 442484 5,84 7,07

442485 Laikiklis PS 2 E 10,86 13,14

442486 Federbuegel PS 2 E 442486 3,28 3,97

442488 Kreipiančioji PS 2 E 4,05 4,90

442490 Kreipenčioji plokštė PS 2 E 442490 1,34 1,62

442491 New article No. 485737 (old No.

442491)

PS 2 E 3,68 4,45

442492 New article No. 485737 (old No. PS 2 E 2,44 2,95

442492)

442493 Svertas PS 2 E 8,25 9,98

442494 Gewicht PS 2 E 23,27 28,16

442496 Ašis PS 2 E 40,17 48,61

442500 Laikiklis PS 2 E 442500 16,66 20,16

442501 Laikiklis PS 2 E 442501 10,17 12,31

442506 Dangtelis PS 2 E OBEN 12,18 14,74

442507 Veržlė PS 2 E 2,84 3,44


442536 Tarpinė WET 2 E 2,40 2,90

442537 Getriebeflansch AXP 132 E 238,31 288,36

442545 Atsarginė detalė AT 65 E 20,99 25,40

442551 Tisch PS 2 E 442551 13,94 16,87

442557 Tarpinė PS 2 E 442557 2,40 2,90

442572 Spanlippe BASIS 5 A RECHTS 13,94 16,87

442573 Spanlippe BASIS 5 A LINKS 13,94 16,87

442578 Druckblech BASIS 1 A 11,50 13,92

442579 Poveržlė BASIS 1 A 442579 2,56 3,10

442597 Varžtas M 6x12 DIN 551-5.8 2,56 3,10

442615 DRUCKFEDER DIN2098-0,75X 8,00X

3,36 4,07

44,5

442619 Getriebegehaeu. AXP 132 E 173,67 210,14

442656 Kohle RO 2 E 442656 6,46 7,82

442657 Kohle. abschalt RO 2 E 442657 13,54 16,38

442662 Abweiser TM 195 69,89 84,57

442663 Spannstueck SG-TPE/RS 1 21,71 26,27

442664 Einsatz TM 195 2,52 3,05

442676 Gabelstueck SG-TPE/RS 1 92,68 112,14

442677 Drehknopf BASIS 5 A VOLLST. 15,34 18,56

442729 Einsteckrohr LET 3 32,90 39,81

442742 Spannband RO 2 E 442742 8,17 9,89

442743 Spindelverlaen. AH-WS D115/M14X22 23,83 28,83

442754 Klemmstueck BASIS 5 A 8,25 9,98

442770 Passfeder BASIS 5 A 14X9X36 7,77 9,40

442771 Druckstueck BASIS 5 A 43,58 52,73

442772 Gleitstueck BASIS 5 A 13,06 15,80

442773 Kopfstueck BASIS 5 A 16,70 20,21

442774 Platte BASIS 5 A 16,70 20,21

442777 Klinke BASIS 5 A 5,37 6,50

442778 Gehaeuse BASIS 5 A 442778 120,74 146,10

442809 Plastmas. detalė FS AP 65 E 3,08 3,73

442817 Gewindestift SAF 85 E 6,85 8,29

442818 Absaugtisch SAF 85 E 34,44 41,67

442819 Arretierstift SAF 85 E 5,33 6,45

442822 Schraube FK 85 HM-SZ 36,49 44,15

442861 Linsenschraube RO 2 E 2,60 3,15

442888 Klemmutter AP 65 E 12,50 15,13

442898 Leistungsschild HL 850 E CH-220V 2,16 2,61

442901 Apsauga RO 2 E 4,69 5,67

442907 Schraube BASIS 5 A 16,14 19,53

442908 Abdeckung BASIS 5 A 14,38 17,40

442923 Lagerdeckel ET 2 E 102,61 124,16

442925 Abdeckung ET 2 E 2 BLATT 20,79 25,16

442927 Ašis ET 2 E 40,65 49,19

442950 AUFKLEBER RO 2 E 2,40 2,90

442961 Klemmstueck SG-TPE/RS 1 17,94 21,71

443042 Schutzh.traeger AP 85 E 82,87 100,27

443049 Schutzh.traeger AP 55 E 36,33 43,96

443050 Schutzh.traeger AP 65 E 45,34 54,86

443052 Exzenterwelle RO 2 E 443052 65,40 79,13

443054 Screw WA-OF 21,59 26,12

443071 Plate UP-OF 21,59 26,12

443080 GETRIEBEGEHAEUS PS 1 E 251.499 143,43 173,55

443081 Deckel PS 1 E 252.230 64,93 78,57

443109 Plastmasinis indėklas RS 1 6,57 7,95

443131 Tarpinė ET 2 E 7,05 8,53

443134 Skt.-schraube AXP 132 E 4,49 5,43

443139 Druckblech AXP 132 E 6,53 7,90


443140 Wellschlauch IAS 52,47 63,49

443142 Filter IAS 11,17 13,52

443148 Druckstueck BASIS 5 A 443148 4,69 5,67

443152 Rolle PS 2 E 3,70 4,48

443161 Angliukai pakeista i 627029 AXP 132 E 443161 28,60 34,61

443195 Umlenkung AT 65 E 4,05 4,90

443210 Kabelschutzschl RO 2 E 2,12 2,57

443228 Verschluss SG-TPE/RS 1 22,71 27,48

443237 Bolzen BASIS 5 A 17,02 20,59

443244 Haube m.l.bedr. WS 150.04 E 250.424 47,98 58,06

443247 Druckfeder WS 150.04 E 250.589 5,69 6,88

443249 O-ring WS 150.04 E 250.266 5,69 6,88

443261 Nockenschalter SR 6 E-AS 42687 191,01 231,12

443262 Spannplatte SR 6 E-AS 40374 290,74 351,80

443263 Traegerplatte SR 6 E-AS 40371 251,37 304,16

443264 Drahtring SR 6 E-AS 40390 36,13 43,72

443270 New article No. 487648 (old No.

443270)

RO 2 E 6,73 8,14

443271 Zyl.schraube AT 65 E 18,02 21,80

443273 Druckfeder DIN2098-

4,49 5,43

1,60X15,00X207,4

443318 Varžtas pjūklo diskui AT 65 E 443318 11,17 13,52

443331 Jungtis angliukams AP 65 E 2,16 2,61

443332 Chip guard SF-OF 37,13 44,93

443333 Bolt SF-OF 20,79 25,16

443335 Clamping suppor SF-OF 5,01 6,06

443336 Krumpliaratis ATF 55 E 96,09 116,27

443338 Kasten PS 1 E 251.495 3,68 4,45

443339 New article No. 437328 (old No. PS 1 E 252.236 17,26 20,88

443339)

443347 Bundbuechse AT 65 E 443347 30,34 36,71

443348 Einstellstueck AP 55 E 443348 1,84 2,23

443355 Clamping elemen AT 65 E 4,61 5,58

443389 Bolzen BASIS 5 A 443389 13,12 15,88

443392 Lineal BASIS 5 A 92,72 112,19

443437 Deckblech PS 1 E 196.614 14,06 17,01

443438 Plokštė PS 1 E 252.119 6,41 7,76

443443 Manschette ET 2 E 41,61 50,35

443447 Atsarginės dalys RTM 3 BLATT 53,10 64,25

443464 Žiedas AP 55E 6,73 8,14

443474 Blattfeder RO 2 E 443474 4,01 4,85

443513 Metalin. plokštelė WS 150.04 E 12,26 14,83

443515 Laikiklis RO 2 E 443515 4,52 5,47

443524 Rohr AH-WS D150 13,50 16,34

443525 Buechse AH-WS D150. 2,32 2,81

443529 Krumpliaratis RO 2 E 80,87 97,85

443530 Krumpliaratis RO 2 E 443530 89,64 108,46

443531 Krumpliaratis RAS 115.05 E 81,55 98,68

443574 Handschutz BASIS 5 A 56,11 67,89

443615 453388 , 29,32 35,48

443621 Kissen SG-TPE/RS 1 47,58 57,57

443660 Tarpinė ET 2 E 443660 3,24 3,92

443756 Ašis Tx93 E 71,85 86,94

443757 Atsarginė detalė TX 93 E 12,50 15,13

443760 Atsarginė dalis TX 93 E 81,71 98,87

443785 Tarpinė RO 2 E RO 2 E 11,98 14,50

443800 Adapter PS 2E 12,50 15,13

443836 Schwenksegment BASIS 1 A 83,63 101,19

443837 Aufnahme BASIS 1 A/T 38,17 46,19


443838 Fuehrungsleiste BASIS 1 A 13,22 16,00

443839 Knopf BASIS 1 A 4,21 5,09

443840 Indexbolzen BASIS 1 A/T 7,65 9,26

443841 Užveržimo plokštelė BASIS 1 A 14X6X80 8,25 9,98

443843 Drehknopf d.34 BASIS 1 A 8,25 9,98

443847 Zentrierbolzen AT 65 E 4,89 5,92

443877 Zylinderstift AT 65 E 2,84 3,44

443878 Litze ET 2 E 10,21 12,35

443879 Getriebegehaeu. TX 93 E 75,26 91,06

443883 Ašelė PS 2 E 4,05 4,90

443944 Mutter AT 65 E 443944 5,69 6,88

443955 Schutzh.traeger AT 65 E 71,85 86,94

443959 Plokštelė BASIS 1 A 4,21 5,09

443971 Plastm. detalė AT 65 E 2,84 3,44

444018 Magnetinis žiedas RO 2 E 6,81 8,24

444038 Eckprofil BASIS PLUS 292,54 353,97

444041 Ausgleichsgewi. RO 2 E OBEN 34,77 42,07

444042 Exzenterwelle RO 2 E 59,86 72,43

444047 Gleitstueck BASIS 1 A 2,48 3,00

444048 Druckfeder DIN2098-0,63x6,93x17,0 2,48 3,00

444053 Druckfeder DIN2098-

0,80X27,40x85,0

2,40 2,90

444058 New article No. 482083 (old No.

444058)

RS 4 444058 62,16 75,21

444076 Toleranzring BN 6X6X6 KALIBRIERT 4,52 5,47

444079 Lager BASIS 5 A 4,69 5,67

444080 Naujas art.492208 RO 2 E 55,11 66,68

444099 Gehaeuse RO 2 E 139,98 169,38

444114 Rastbolzen AP 65 E 26,35 31,88

444126 Joint piece PS 2 E Joint piece PS 2 E 2,40 2,90

444127 SPRING DIN2098-0,45X 2,90X

10,0

2,40 2,90

444129 Schutzhaube AP 65 E 2 BLATT 153,76 186,05

444142 Stuetzscheibe AP 65 E 2,40 2,90

444172 Pakeista į 444236 RAS 180.03E 102.911 278,69 337,21

444173 New article No. 493569 (old No.

444173)

RAS 180.03E 177.105 201,94 244,35

444210 Korpusas RAS 180.04E 248.371 235,23 284,63

444211 Griffhaube RAS 180.04E 252.631 66,57 80,55

444212 ABLAGELEISTE RAS 180.04E 250.694 16,34 19,77

444213 FUEHRUNGSHUELSE RAS 180.04E 250.708 2,56 3,10

444218 Bundbuechse AP 65 E 444218 47,78 57,81

444219 Bundbuechse AT 65 E 46,34 56,07

444234 Žiedas 12,8X3,2 PERBUNAN 2,40 2,90

444235 Tellerfeder AT 65 E 4,69 5,67

444236 New article No. 493569 (old No.

444236)

RAP 180.03E 250.239 281,93 341,14

444249 Gewindebolzen BASIS 5 A 444249 10,53 12,74

444254 New article No. 446277 (old No.

444254)

RO 2 E 73,38 88,79

444257 Apsauga RO 2 E 444257 15,62 18,90

444258 Flansch WET 2 E 50,63 61,26

444261 Getriebegehaeu. ATF 55 E 2BL. 166,18 201,08

444285 Kohle PS 2 E 444285 6,46 7,82

444305 Gehaeuse RO 2 E 444305 135,14 163,52

444308 Žiedas STP 2 E 188,21 227,73

444326 Praskėtimo peilis BASIS 1 A 37,37 45,22

444327 Bundschraube RS 3 2,40 2,90


444337 New article No. 457600 (old No.

444337)

AP 85 E DIN-H05RN-F 51,83 62,71

444345 Gummiring AT 65 E 3,08 3,73

444349 Getriebewelle RAS 115.08E 62,52 75,65

444356 Platte PS 2 E 2,56 3,10

444362 Varžtas AP 65 E 2,40 2,90

444376 Nusiurbimo gaubtas AH-OF 2000 38,61 46,72

444381 Tiefeneinstell. OF 2000 EB 038.956 36,13 43,72

444420 Korpusas SAF 750 E 97,25 117,67

444421 Getriebewelle SAF 750 E 108,26 130,99

444422 Dichtring SAF 750 E 14,06 17,01

444449 Distanzbuchse SAF 750 E 13,38 16,19

444452 Huelsenmutter TPE-RS 1 3,40 4,11

444453 STIEL TPE-RS 1 70,13 84,86

444466 Plastm. žiedas su krumpliais CDD 7,2 2,56 3,10

444467 Krumpliaratis CDD 7,2 2,40 2,90

444471 Krumpliaratis CDD 7,2 4444771 2,64 3,19

444473 Plokštelė CDD 7,2 4,89 5,92

444486 Filter TPE-RS 1 25,83 31,25

444488 Gehaeuse RO 2 E 444488 99,22 120,06

444508 Hohlrad CDD 7,2 15,62 18,90

444511 Handgriff TPE-RS 1 11,78 14,25

444517 Kabelschutzschl ET 2 E W.HOSE-

SUPPORT

4,33 5,24

444535 Verschlusskappe RO 2 E 444535 1,34 1,62

444540 Luftfuehrungsr. OF 2000 EB 200.700 9,25 11,19

444614 Varžtas ATF 55 E 2,40 2,90

444616 Fikstorius CDD 7,2 2,40 2,90

444621 New article No. 451974 (old No.

444621)

CDD 7,2 2,16 2,61

444628 Jungiklis CDD 7,2 VOLLST. 101,13 122,37

444633 Rankenėlė su varžtu OF 2000 EB 200.729 5,53 6,69

444650 HUELSE SH-SP 25,83 31,25

444652 Druckring CDD 7,2 3,08 3,73

444656 Druckfeder DIN2098-

3,50X35,30x22,8

2,72 3,29

444657 Druckscheibe CDD 7,2 2,56 3,10

444658 Abdeckscheibe CDD 7,2 2,48 3,00

444659 Rastfeder CDD 7,2 2,56 3,10

444663 Schutzhaube AT 65 E 2 BLATT 120,74 146,10

444676 Grąžto tvirt.patronm CDD 7,2 75,46 91,31

444707 Kabelschelle OF 2000 EB 029.584 2,40 2,90

444708 Kabeltuelle OF 2000 EB 086.064 3,44 4,16

444709 Jungiklis OF 2000 EB 087.710 89,00 107,69

444711 ADAPTER OF2000EB 200.739

D12/12

0,04 0,05

444714 Atramos detalė OF 2000 EB 200.713 149,20 180,53

444719 Gleitbacken OF 2000 EB 038.978 38,13 46,14

444720 Schalterdeckel OF 2000 EB 200.704 8,93 10,81

444721 Zeiger OF 2000 EB 038.951 13,38 16,19

444722 Plastm. detalė inkarui OF 2000 EB 033.011 6,09 7,37

444723 Motordeckel OF 2000 EB 200.714 34,97 42,31

444724 Rankena OF 2000 EB 200.709 11,21 13,56

444725 Rankena OF 2000 EB 200.708 9,05 10,95

444726 Handgriff. li. OF 2000 EB 200.711 11,01 13,32

444727 Griffdeckel li. OF 2000 EB 200.710 8,97 10,85

444728 Reguliavimo ratukas OF 2000 EB 200.716 12,50 15,13

444730 Fiksatorius OF 2000 EB 200.697 29,00 35,09

444732 Varztas OF 2000 EB 038.957 34,00 41,14


444733 Distanzring OF 2000 EB 038.958 60,04 72,65

444734 Kotelis OF 2000 EB 200.732 456,60 552,49

444737 Kabel OF 2000 EB 085.131 97,01 117,38

444738 Kabel OF 2000 EB 085.132 97,01 117,38

444739 Magnetinis žiedas OF 2000 EB 038.975 37,77 45,70

444744 Traverse BOF 2000 EB 038.976 88,00 106,48

444745 Kreipiančiosios OF 2000 EB 039.115 30,44 36,83

444746 Bronzinis varžtas OF 2000 EB 200.703 7,21 8,72

444748 Padas OF 2000 EB 200.707 45,34 54,86

444751 Angliukai OF 2000 EB 063.134 19,48 23,57

444752 Buerstenhalter OF 2000 EB 063.133 12,72 15,39

444753 Tiefenskala OF 2000 EB 077.602 5,37 6,50

444754 Spyruoklė fiksavimo mygtukui OF 2000DIN2098-

0,70x7,50x14,7

5,21 6,30

444756 Druckfeder DIN2098-

5,69 6,88

1,50X13,50X300,0

444796 Perjungėjas CDD 72 2,40 2,90

444804 Rolle PS 2 E 444804 3,28 3,97

444805 Krumpliaratis PS 2 E 67,85 82,10

444807 Ašis PS 2 E 444807 5,64 6,82

444808 Korpuso gaubtas PS 2 E 444808 34,24 41,43

444828 New article No. 487842 (old No. PS 2 E 29,80 36,06

444828)

444859 Griffdeckel EHL 65 EB 28,64 34,65

444863 Lagerdeckel EHL 65 EB 62,72 75,89

444865 Sicherungsblech EHL 65 EB 2,40 2,90

444869 Ventiliatorius EHL 65 EB 15,34 18,56

444870 Luftfuehrungss. EHL 65 EB 5,89 7,13

444878 Schenkelfeder EHL 65 EB 2,84 3,44

444879 Huelse EHL 65 EB 3,64 4,40

444880 Schutzblech EHL 65 EB 4,41 5,34

444881 Gehaeusedeckel EHL 65 EB 14,18 17,16

444882 Druckfeder DIN2098-0,63x7,00x11,0 2,56 3,10

444883 Atsarginė dalis. EHL 65 EB 7,69 9,30

444885 Stellsegment EHL 65 EB 6,57 7,95

444887 Stellrad EHL 65 EB 6,17 7,47

444897 New article No. 457606 (old No. AP 55 E 4,69 5,67

444897)

444905 Laikiklis BD-CDD 13,38 16,19

444906 Zapfenschraube BASIS 1 A/T 2,40 2,90

444914 Metalinis korpusas RO 2 E 140,70 170,25

444915 Pakeista į / Changed to New article

No. 489161 (old No. 444915)

RO 2 E 444915 47,58 57,57

444943 Getriebegehaeu. SAF 750 E 253.938 161,77 195,74

444944 Krumpliaratis SAF 750 E 250.307 369,28 446,83

444945 Krumpliaratis SAF 750 E 250.305 174,31 210,92

444979 Ventilator OF 900 19,95 24,14

444983 Ausgleichsgewi. RO 2 E. OBEN 27,98 33,86

444986 Gehaeuseboden MC 60 CDD 2BL. 15,90 19,24

445004 ZYL.SCHR. TORX M 4 X 8

2,40 2,90

TUFLOK

445008 Blattfeder CDD 7,2 2,40 2,90

445046 Ausgleichsgewi. RO 2 E UNTEN 73,66 89,13

445115 Ventilator AP 85 23,03 27,87

445129 Transformator MC 60 CDD 153,56 185,81

445130 Deleted article MC 60 CDD 166,06 200,93


445131 New article No. 462450 (old No.

445131)

MC 15 CDD 445131 330,15 399,48

445137 Naujas Art 446280 AP 65 EB 50,64 61,27

445139 New article No. 467928 (old No.

445139)

LET 4 85,23 103,13

445140 Auswuchtgewicht LET 4 25,83 31,25

445143 New article No. 457657 (old No.

445143)

AP 65 E 445143 5,81 7,03

445145 New article No. 457603 (old No.

445145)

OF 2000 E 087.323 88,32 106,87

445148 SCHRAUBE,SE M 4X 12 DIN 965-8.8 2,40 2,90

445171 Exzenterwelle RO 2 E 445171 62,72 75,89

445172 New article No. 457185 (old No.

445172)

RO 2 E 73,66 89,13

445174 New article No. 490844 (old No.

445174)

ATF 55 445174 19,51 23,61

445175 Schalter AP 55 M.EINSCH.SP. 21,71 26,27

445184 New article No. 467243 (old No.

445184)

SAF 750 E 4,69 5,67

445188 Motorgehaeuse ATF 55 EB 2 BLATT 54,94 66,48

445189 Korpusas AT 65 EB 445189 naujas

art.446283

49,20 59,53

445191 Motorgehaeuse AP 85 VOLLST. 139,02 168,21

445192 art.445205 AP 65 16,22 19,63

445205 Ventiliatorius AP 65 445205 12,62 15,27

445206 Behaelter SR 201 E 47727 686,90 831,15

445207 Schublade SR 201 E 42597 97,25 117,67

445208 Linsenschraube KA 35X53 PT 17721 3,36 4,07

445209 Ratukas d100x28 SR 201 E 43433 23,91 28,93

445210 Radsicherung SR 201 E 43975 6,61 8,00

445211 Radkappe d75 SR 201 E 43436 6,81 8,24

445212 Ratukas d60 SR 201 E 46298 35,41 42,85

445213 Schraube KA 35*14 41353 5,69 6,88

445214 Haube SR 200 E 43441 301,31 364,59

445215 Spannplatte SR 200 E 44240 279,97 338,76

445221 Traegerplatte SR 201 E 44239 459,00 555,39

445222 Atsarginė detalė SR 201 E 46418 92,88 112,38

445223 Atsarginė dalis SR 201 E 45692 55,87 67,60

445224 Scheibe SR 201 E 46640 4,41 5,34

445225 Abdeckung SR 201 E 47025 7,69 9,30

445226 Daemmplatte SR 201 E 47006 123,40 149,31

445227 Atsarginė dalis SR 201 E 47014 36,81 44,54

445228 Variklis SR 201 E 48715 409,60 495,62

445230 Daemmplatte SR 201 E 47015 32,16 38,91

445233 Jungiklis SR 201 E 46774 50,91 61,60

445234 Rankenėlė SR 201 E 243600 21,71 26,27

445235 Steckdose SR 201 E 230V 46296 39,69 48,02

445236 New article No. 452031 (old No.

445236)

SR 201 E 46297 34,73 42,02

445237 Schraube KA 35X18 46248 3,36 4,07

445241 Drehknopf SR 201 E POTI 43694 11,78 14,25

445242 Pakeista į 436605 SR 201 E 47326 125,56 151,93

445244 Daemmplatte SR 201 E 47250 35,93 43,48

445246 New article No. 490668 (old No.

445246)

SR 201 E 47036 40,53 49,04

445247 Handgriff SR 201 E 42840 118,03 142,82

445248 Linsensenkschr. M 6x115 DIN 966 12,50 15,13

445258 Kappe AP 55 EB 22,04 26,67

445272 Jungiklis SAF 750 E 8,25 9,98


445273 Jungiklio detalė SAF 750 E 11,50 13,92

445277 Ašis atsuktuvui CDD 7,2 445277 59,00 71,39

445293 SCHALTER LO 50 E MIT RASTE 38,01 45,99

445313 New article No. 457408 (old No. AP 55 EB DIN-H05RN-F 46,58 56,36

445313)

445324 Platte LO 50 E 20,70 25,05

445327 Hubbegrenzung LO 50 E 445327 12,54 15,17

445328 Fuehrungssaeule LO 50 E 445328 31,16 37,70

445330 Schaltkasten SR 201 E VOLLST.

168,98 204,47

300330

445341 Varžtas, SAF 750 E 11,17 13,52

445342 Laidas AP 55 EB CH-H05RN-F 46,58 56,36

445347 Entstoerdrossel AP55 22,51 27,24

445350 Motorgehaeuse LO 50 E VOLLST. 76,90 93,05

445351 Griffdeckel LO 50 E 445351 16,82 20,35

445352 Kappe LO 50 E 4453542 2,36 2,86

445353 Stellrad LO 50 E 445353 4,45 5,38

445358 Kabel m.stecker AP 55 67,16 81,26

445410 Griffhaube SAF 750 E FLEX-NR. 45,58 55,15

445411 Kohle M.A. Organ SAF 750 E 254.435 13,54 16,38

445421 Padas PS 2 E 29,48 35,67

445435 Einlage KE-PS 2 E 30,60 37,03

445436 Einlage KE-RS 1 21,74 26,31

445437 Einlage KE-RS 2. 21,74 26,31

445439 Schutzhaube AP 85 E 445439 195,58 236,65

445440 Krumpliaratis AP 85 EB 445440 117,75 142,48

445441 Atsarginė dalis ASA 5000 215,28 260,49

445442 Konsole ASA 5000 884,60 1.070,37

445443 CONNECT.BRIDE ASA 5000 1.194,57 1.445,43

445444 LAGERBUCHSE ASA 5000 85,19 103,08

445445 Achse ASA 5000 185,00 223,85

445446 Distanzbolzen ASA 5000 88,32 106,87

445447 Atsarginė dalis ASA 5000 445447 157,29 190,32

445448 Zahnscheibe ASA 5000 44,54 53,89

445449 Atsarginė dalis ASA 5000 445449 85,71 103,71

445450 Atsarginė dalis ASA 5000 445450 753,99 912,33

445452 Atsarginė dalis ASA 5000 445452 937,31 1.134,15

445453 Atsarginė dalis ASA 5000 445453 1.439,73 1.742,07

445455 Instalat-Kanal ASA 5000/LH=3500 480,39 581,27

445456 Rohrklemme ASA 5000 42,22 51,09

445457 New article No. 489397 (old No. ASA 5000 445457 59,40 71,87

445457)

445458 Schutzschlauch ASA 5000 500 LONG 39,06 47,26

445459 Schutzschlauch ASA 5000 162,81 197,00

445460 Atsarginė dalis ASA 5000 445460 66,09 79,97

445461 Rohr ASA 5000 37,01 44,78

445462 New article No. 445461 (old No.

445462)

ASA 5000 38,41 46,48

445463 Schutzschlauch ASA 5000 445463 114,11 138,07

445464 New article No. 445461 (old No. ASA 5000 445464 33,68 40,75

445464)

445465 Mutter ASA 5000 16,70 20,21

445466 Schlauch ASA 5000 129,21 156,34

445467 Schlauchschelle ASA 5000 28,56 34,56

445468 Rohr ASA 5000 445468 142,63 172,58

445469 Blindniete ASA 5000 5,53 6,69

445472 Rohr ASA 5000 1700LG. 186,32 225,45

445473 Installation du ASA Installation du ASA 480,39 581,27

445496 Profilplate BASIS 2 A 573,03 693,37


445497 SPAENEFANGHAUBE OF 2000 E 39,17 47,40

445500 Behalter SR 201 E KPL. 300206 996,39 1.205,63

445503 Detalė nustatyti pjovimo gyliui ATF 55 E 5,53 6,69

445560 Klemmschuh PS 2 E 445560 25,84 31,27

445566 Linsenschraube M 4x14 TAPT. K. TORX 2,40 2,90

445568 Slydimo guoliukas 5x10x7 2,40 2,90

445582 Laufsohle PS 2 E 445582 12,00 14,52

445598 Einlage KE-ATF 55 28,18 34,10

445599 Einlage KE-AP 55. 28,18 34,10

445600 Einlage KE-AT 65 40,45 48,94

445601 Einlage KE-AP 65 40,45 48,94

445602 Einlage KE-HL 35,01 42,36

445603 Einlage KE-OF/KF 28,18 34,10

445604 Einlage KE-RS 4 22,14 26,79

445605 Einlage KE-RS 3 SET 29,20 35,33

445606 Einlage KE-ET 30,60 37,03

445607 Einlage KE-RAS 115 21,74 26,31

445608 AUFKLEBER KA-ATF 55 2,16 2,61

445609 DELETED ARTICLE !!! KA-AP 55 2,04 2,47

445610 AUFKLEBER KA-AT 65 2,16 2,61

445611 AUFKLEBER KA-AP 65 2,16 2,61

445615 AUFKLEBER KA-RS 3 SET 2,16 2,61

445616 AUFKLEBER KA-ET 2,16 2,61

445621 Steckdose SR 201 E-AS CH 48287 87,80 106,24

445622 Steckdose SR 201 E-AS AUS 48284 141,63 171,37

445623 Steckdose SR 201 E GB/250V 48278 102,01 123,43

445626 Schraube LO 50 E 445626 11,33 13,71

445630 Sukimo momento detalė CDD 12 4,69 5,67

445642 Lagerdeckel LO 50 E 445642 169,46 205,05

445654 INSET KA-PS 2 E 2,16 2,61

445655 AUFKLEBER KA-RS 1 2,16 2,61

445663 Litze AP 85 EB VOLLST. 19,67 23,80

445670 Einlage KE-SAF 29,20 35,33

445671 Einlage KE-TPE 30,60 37,03

445672 AUFKLEBER KA-TPE 2,16 2,61

445673 AUFKLEBER KA-SAF 2,16 2,61

445680 Fiksatorius ASA 5000 11,78 14,25

445688 Atsarginė dalis ASA 5000 445688 2,20 2,66

445692 Verteilerkasten ASA 5000 159,80 193,36

445698 Litze AP 65 E VOLLST. 8,62 10,43

445706 Einschaltautom. SR 211 LE-AS 48383 477,99 578,37

445708 LITZE ASA 5000

40,49 48,99

1*2x120grüngelb

445718 Kuehlkoerper CDD 7.2 445718 4,82 5,83

445725 MOTORDECKEL OF 2000 201.059 37,69 45,60

445738 Kabelio fiksatorius PS 2 3,64 4,40

445743 Varžtas PT 3,5x20 PZV 2,40 2,90

445745 Abdeckung LO 50 E 445745 8,93 10,81

445753 Rankena ZG-WS 19,23 23,27

445760 New article No. 450213 (old No. CDD 7,2 (F.SYSTAIN) 27,80 33,64

445760)

445773 Drehzahlbild LO 50 E 445773 10,53 12,74

445781 Dichtring TX 93 E 5,37 6,50

445866 Flachprofil CS 70 EB 267,83 324,07

445867 Kampo profilis CS 70 EB 183,44 221,96

445869 Pakeista į 459122 CS 70 EB IN FRONT OF 295,35 357,37


445873 Spaltkeil CS 70 EB 63,68 77,05

445875 Ašis CS 70 EB 79,62 96,34

445876 Zwischenwelle CS 70 EB 79,06 95,66

445877 Krumpliaratis CS 70 EB Z=18 29,44 35,62

445878 Krumpliaratis 2 CS 70 EB Z=62

COMPLETE

66,57 80,55

445879 New article No. 491936 (old No. CS 70 EB Z=18 22,79 27,58

445879)

445880 Krumpliaratis 4 CS 70 EB Z=28 51,75 62,62

445899 Einlage SYS 1 UNI 445899 30,60 37,03

445900 Abdeckung SYS 1 UNI 445900 9,77 11,82

445905 Kabel M.Stecker AP 55 E CH-H05RN-F 61,32 74,20

445906 KABEL M.STECKER AXP 132 E

CH-H07RN-F

92,96 112,48

445909 Ašies tarpinė AX8x16x3,5 INA 13,22 16,00

445912 New article No. 457604 (old No. AP 85 E DIN-H07RN-F 48,66 58,88

445912)

445922 Magnetinis žiedelis SAF 750 E 255.051 26,03 31,50

445923 Schalter CD 7,2 VOLLST. 32,16 38,91

445924 Rotary shaft se R 12 x 19 x 3 1,84 2,23

445926 Spaltkeilaufn. CS 70 EB 18,94 22,92

445927 Spaltkeiplate CS 70 EB 9,77 11,82

445937 Dichtring 108X86X18 EPDM 47364 35,93 43,48

445939 Atsarginė dalis 3X1,5X230 28117 15,38 18,61

445940 PVC-SCHLAUCH 14x2x35 28030 4,00 4,84

445942 Entstoerfilter SR 211 LE-AS EC 42103 207,87 251,52

445944 Abdeckring CD 7,2 6,73 8,14

445945 FIXIERSCHEIBE CD 7,2 0,04 0,05

445949 Schaltkasten SR 211 LE VOLLST.

48352

153,56 185,81

445972 Einlage AXT 50 LA-PLUS 445972 30,60 37,03

445980 Pad SYS 50X40X50 3,97 4,80

445982 PAD SYS 50X22X30 2,16 2,61

445989 Platine POTI EC VPE 48642 253,65 306,92

445990 Elektronika SR 212 LE EC 230V

48639

1.566,00 1.894,86

445992 Variklis 230v 230V R 211 LE-AS 48637 1.210,91 1.465,20

446002 Mygtukas RO 2 E 7,61 9,21

446063 Rankena pavertimui CS 70 EB 16,34 19,77

446072 Krumpliaratis CS 70 EB Z=14 11,17 13,52

446073 New article No. 451833 (old No. SYS 45X45X45 2,16 2,61

446073)

446074 Netzkabel MC 60 CDD 35,05 42,41

446096 Atsarginė dalis DX 93 Tx93 E OBEN 15,14 18,32

446115 Ausgleichsgewi. RO 150 E OBEN 29,12 35,24

446118 Litze HL 850 E 5,77 6,98

446119 ENTSTOERDROSSEL HL 850 E / 110V 21,39 25,88

446120 Atsarginė dalis OF 900 E/110V 1,24 1,50

446121 LITZE OF 900 E VOLLST. 10,21 12,35

446122 LITZE OF 900 E VOLLST. 10,21 12,35

446146 Kulisse CS 70 EB 2,56 3,10

446147 Blechsegment CS 70 EB 8,93 10,81

446153 Dangtelis SYS-PS 2 95X50 6,56 7,94

446168 Entstoerdrossel OF 900 E/110V 14,66 17,74


446175 Schnappverschl. SVG-

SYS/GELB/RAL1018

7,08 8,57

446177 New article No. 457603 (old No.

446177)

OF 2000 E 087.321 88,32 106,87

446178 Plokštelė OF 2000 E 200.698 2,76 3,34

446179 Kabelbaum OF 2000 E 085.142 41,49 50,20

446181 Atsarginė dalis HL 850 E GB-H05RN-F 84,31 102,02

446182 KABEL M.STECKER RW 900 E GB-

H07RN-F

446182 75,90 91,84

446203 Pakeista į 460847 OF 2000E CH-H07RN-F 94,76 114,66

446204 Atsarginė dalis OF 2000 085.144 27,60 33,40

446205 CABLE SET OF 2000 E 110V

085.143

26,51 32,08

446206 Lochwandhaken TC 2000 RW SET 10ST. 68,81 83,26

446209 Schaltkasten SR 200 E COMPL. 192,53 232,96

446210 Pakeista į 490755 230V SR 200 E 48770 425,56 514,93

446211 MOTOR 250V SR 200 E 48772 516,16 624,55

446215 Motorflansch CS 70 EB 446215 62,12 75,17

446221 Kondensatorius SR200E 13,10 15,85

446224 Kabeltuelle HV 2101 A (MC 60 CDD) 3,36 4,07

446228 Pad SYS 50X22X25 4,21 5,09

446248 Deckel SYS 446248 43,18 52,25

446249 Rankena SYS 446249 36,61 44,30

446250 Varžtas dangčio tvirtinimui SYS 2,48 3,00

446252 Schnappverschl. SVB-SYS 9,61 11,63

446253 Systeiner. fiksatorius SVG-SYS. 8,85 10,71

446259 Wagenfront CS 70 EB 242,00 292,82

446260 Rollentraeger CS 70 EB 131,29 158,86

446262 DREHSCHALTER SR 201 E 110V 48811 92,04 111,37

446263 STECKDOSE SR 201 E GB/110V 43238 96,53 116,80

446264 Zyl. Schraube M 5x20 DIN 912 2,40 2,90

446265 Drehzahlregler SR 201 E 120V 48842 216,92 262,47

446266 Einschalautom. SR 201 E 120V 48843 554,73 671,22

446268 Variklis 120 V SR 200 E 48853 727,71 880,53

446275 Schluesselbef. RO 150 E 4,21 5,09

446277 Atsarginė dalis RO 150 E 81,67 98,82

446280 Motorgehaeuse AP 65 EB 2 BLATT 71,61 86,65

446281 Motorgehaeuse AP 55 EB 2 BLATT 70,13 84,86

446282 Korpusas ATF 55 EB 2 BLATT 77,82 94,16

446283 Plastmasinis korpusas AT 65 EB 2 BLATT 70,13 84,86

446293 Lagerring EHL 65 EB 5,69 6,88

446294 Skalenring EHL 65 EB 7,65 9,26

446295 Blattfeder EHL 65 EB 4,05 4,90

446296 Varžtas M 4x40 DIN 912

2,84 3,44

PRECOTE

446297 Mutter EHL 65 EB 4,05 4,90

446298 Varžtas EHL 65 EB 2,40 2,90

446299 AIR CHANNEL EHL 65 EB 4,05 4,90

446302 Stelltisch EHL 65 EB 48,38 58,54

446309 Motorgehaeuse CS 70 EB 36,13 43,72

446310 New article No. 469886 (old No. CS 70 EB 6,33 7,66

446310)

446334 Gaubtelis TX 93 E 10,05 12,16

446335 Nut Ersatzteil 4,41 5,25

446336 Ableitdraht SR 201 E-AS 43439 31,68 38,33


446338 Angliukai SR 200 E TYP B VPE

48848

89,00 107,69

446339 Halteblech TX 93 E 13,66 16,53

446370 Varžtas CS 70 EB M 8x15 LEFT 12,78 15,46

446384 Dangtelis RAS 115.04 E 11,50 13,92

446406 Varžtas TX 93 E 7,97 9,64

446416 Metalinis žiedas-tarpinė CDD 7,2, DRC, PDC 2,40 2,90

446418 SCHALTER PICCO-P1 2,92 3,53

446448 Litze HL 850 E VOLST. 5,12 6,20

446454 Rozetė ASA 5000 125,64 152,02

446456 Sklendė ASA 5000 91,36 110,55

446458 Plokštė ASA 5000 353,98 428,32

446459 Klemmstueck ASA 5000 45,58 55,15

446460 Detalė su dulkių nutraukimo antgaliais ASA 5000 154,08 186,44

446467 Winkelskala CS 70 EB 13,30 16,09

446468 Rodyklė CS 70 EB 4,21 5,09

446469 Variklio dangtelis CS 70 EB 16,34 19,77

446470 Fuehrungslager CS 70 EB 6,81 8,24

446472 Poveržlė CS 70 EB 5,69 6,88

446473 Oro kanalas CS 70 EB 16,90 20,45

446474 Poveržlė CS 70 EB 446474 12,06 14,59

446493 Poveržlė RS 1 C 8,49 10,27

446528 Koppel CS 70 EB 4,05 4,90

446561 New article No. 457605 (old No.

446561)

AP 85 EB DIN-H07RN-F 49,22 59,56

446562 KABEL M.STECKER AP 85 EB

58,52 70,81

CH-H07RN-F

446564 KOPIERHUELSE OF 2000 D.40 20,99 25,40

446565 KOPIERHUELSE OF 2000 D.30 20,99 25,40

446566 KOPIERHUELSE OF 2000 D.27 20,99 25,40

446567 KOPIERHUELSE OF 2000 D.24 20,99 25,40

446568 Adapterring OF 2000 44,06 53,31

446569 Copying ring ho OF 2000 72,01 87,13

446570 Dangtelis (mažas) DX 93 E 2,40 2,90

446571 Dangtelis SYS VARI 36,17 43,77

446578 Schutzhaube CS 70 EB 62,16 75,21

446581 Clamping screw OF 2000 28,12 34,03

446582 EXZENTER KRH-OF 2000 35,85 43,38

446585 Plastmasinis korpusas AP 85 EB 127,37 154,12

446588 Absaugstutzen CS 70 EB 18,54 22,43

446602 SICHTBLENDE OF 2000 15,42 18,66

446643 Distanzbuchse RAS 115.08 E 24,63 29,80

446649 MANSCHETTE SR 200 E 47035 36,13 43,72

446654 Unterdruckanz. SR 6 E-AS 42732 117,83 142,57

446657 Atsarginė dalis BASIS PLUS 398,52 482,21

446658 Einlage SYS-STF D150 40,45 48,94

446660 Einlage SYS-STF D115 40,45 48,94

446662 Einlage SYS-STF 115X228 40,45 48,94

446664 Einlage SYS-STF 93X178 30,60 37,03

446666 Einlage SYS-STF 80X133 40,45 48,94

446668 Laidas RO 2 E VOLLST. 2,40 2,90

446669 Sperrhebel CS 70 EB 11,17 13,52

446670 Rasthebel CS 70 EB 13,70 16,58

446671 Reuckholhebel CS 70 EB 4,21 5,09

446674 Laidelis RO 2 E VOLLST. 2,40 2,90

446704 Stuetzblech CS 70 EB 10,73 12,98

446711 Padas ASA 2500 353,98 428,32

446758 Tuellen 633-03010 2,16 2,61


446759 Laidas 2.0 METER 28,92 34,99

446760 Laidas 0.60 METER 13,58 16,43

446761 Schukostecker WEISS 2,98 3,61

446762 Verteilerdose 80x80 mm 14,50 17,55

446763 Klemmverbindung .446763 8,57 10,37

446771 distance-unit ASA 2500 87,43 105,79

446825 Aufhaengerahmen ASA 5000 127,97 154,84

446826 Buegel , rechts ASA 5000 60,36 73,04

446827 Buegel , links ASA 5000 60,36 73,04

446828 Atsarginė dalis ASA 5000 446828 53,83 65,13

446829 Atsarginė dalis ASA 5000 446829 26,88 32,52

446833 New article No. 455269 (old No.

446833)

TX 93 E 4,45 5,38

446861 Winkelverschr. ASA 5000 23,03 27,87

446862 Atsarginė dalis 9x275MM LG. 3,08 3,73

446867 Pakeista į / Changed to 467745

Einlage-sys

OF 2000 E 446867 65,69 79,48

446882 Aufkleber 5000 ASA 5000 446882 8,37 10,13

446885 Floor SYS-VARI 10 MM DICK 13,66 16,53

446886 Pakeista į / Changed to New article

No. 487071 (old No. 446886)

SR 201 E-AS 23,07 27,91

446937 Fiksavimo plokštelė CS 70 EB 4,69 5,67

446958 PAD SYS 50X40X40

GESCHLITZT

2,16 2,61

446974 Griff 1 CS 70 EB 5,89 7,13

446978 Ekscentrikas RS 2 75,74 91,65

447108 Žiedas CDD 4,89 5,92

447112 Pakeista į 459123 CS 70 EB BEHIND 295,35 357,37

447114 Guminė kojelė PAKEISTA (REPACED CS 70 EB

BY - 701230)

8,69 10,51

447115 Greičio reguliavimo ratukas CS 70 EB 14,06 17,01

447116 New article No. 486759 (old No.

447116)

BAG HOLD RS 3 58,96 71,34

447119 Spannplatte SR 202 E GEBOHRT

49340

237,79 287,73

447120 Traegerplatte SR 202 E GEBOHRT

49341

179,23 216,87

447121 Artikulas 490754 230V 1200W SK2 VPE

49594

419,63 507,75

447122 Angliukai SR 202 E TYP I VPE

49627

92,68 112,14

447123 Schaltkasten SR 202 LE COMPL. 146,63 177,42

447124 Schaltkasten SR 203 LE VOLLST.

49345

141,02 170,63

447125 Schaltkasten SR 202 E VOLLST. 49342 137,30 166,13

447126 Schaltkasten SR 203 E COMPL. 147,75 178,78

447127 Schaltkasten SR 212 LE COMPL. 154,88 187,40

447128 Drehschalter SR 202 E 48413 141,87 171,66

447129 Drehschalter SR 202 LE 49293 234,47 283,71

447130 New article No. 626216 (old No.

447130)

SR 202 E U1,5-15VDC 130,93 158,43

447131 Filterstuetzko. SR 202 E 231 LONG 74,90 90,63

447132 Abweiser rund SR 202 E 228 LONG

45368

50,03 60,54

447133 Led-anzeige SR 202 E RED 66,61 80,60

447134 Pakeista į / Changed to 445939 Pvcschlauch

3X1,5X130 10,17 12,31


447135 Pvc-schlauch 14X2X35 4,69 5,67

447136 Linsenblechschr C 4,2X13 DIN 7981 2,40 2,90

447137 Lasche SR 202 E 17,58 21,27

447164 Sensotronikmod. 230V 6

UNTERDR.WERTE VPE

388,75 470,39

447165 Transformatorius MC 60 CDD/230V 94,96 114,90

447168 New article No. 447121 (old No. 250V 1200W SK2 VPE

602,71 729,28

447168)

49593

447169 Art.452876 SR 201 E TYP C VPE

49625

74,22 89,81

447170 New article No. 490755 (old No. 230V 1000W SK2 VPE

440,06 532,47

447170)

49598

447171 Variklis 250v 250V 1000W SK2 VPE 700,72 847,87

447174 Bohrfutterschl. CDD 7,2 2,92 3,53

447175 Guminis gaubtas LET 150-7 164,58 199,14

447181 Einstellring CDD 7,2 8,09 9,79

447206 Dangtelis AP 55 E 53,92 65,24

447207 art.486925 ATF 55 E 447207 174,51 211,16

447208 Dangtelis ATF 55 E 63,96 77,39

447209 Scutzhaube AP 85 E 266,43 322,38

447210 New article No. 453960 (old No.

447210)

AP 85 E 82,95 100,37

447219 NEBEGAMINAMA PS 2 4,20 5,08

447221 Filtras FE-LFC 34,61 41,88

447222 CABLE CLAMP AU 5027 2,40 2,90

447226 ETIKETTE MC 60 CDD 1,24 1,50

447239 Guolis 3203 2RS C3 DIN 628 118,27 143,11

447241 Lagerdeckel RS 2 N 129,33 156,49

447250 Einlage KE-RS 2 30,60 37,03

447258 Anschlussklemme SR 202 E 22,31 27,00

447262 Fiksuojanti spyruoklė CS 70 EB 2,40 2,90

447263 Spyruoklė CS 70 EB 2,56 3,10

447290 Alium. padas EHL 65 EB 31,00 37,51

447296 EINLAGE SYS-EHL 40,45 48,94

447299 Žiedas EHL 65 EB 3,08 3,73

447306 Stuetze EHL 65 EB 3,08 3,73

447329 Varžtas CDD M 5X27,5 LH 10.9 A3S 2,64 3,19

447337 Einlage SYS-BOX-EL 40,45 48,94

447338 New article No. 491641 (old No.

447338)

SYS-BOX-SD 36,61 44,30

447346 Atsarginė dalis CDD 7,2 SELBSTKLEB. 2,40 2,90

447349 GRIFF-OBERTEIL RS 1 C 10,05 12,16

447353 Tarpinė RS 2 N 17,14 20,74

447355 Netzkabel MC 60 CDD AUS 41,45 50,15

447356 Atsarginė dalis M 5X30 LH 10.9 A3S 2,16 2,61

447357 Atsarginė dalis RS 2 N. 3,36 4,07

447358 Varžtas CS 70 EB 4,05 4,90

447365 New article No. 483317 (old No.

447365)

RS 1 C 34,32 41,53

447407 Laikiklis 12v CDD 12 4,85 5,87

447412 New article No. 486926 (old No. AT 65 E 447412 145,03 175,49

447412)

447413 SCHUTZHAUBE AP 65 E 2 BLATT 201,38 243,67

447415 Dangtelis AP 65 E 2 BLATT 55,51 67,17

447416 Gewicht RS 1 C 22,51 27,24

447418 Dangtelis aliuminis. RS 1 C 4,89 5,92

447425 Abdeckung RS 1 C 5,89 7,13


447426 Aliuminis padas RS 1 C CPL. 168,18 203,50

447517 Guminė detalė, pakeistas kodas į

703070 (replaced by 703070)

LET 150 42,54 51,47

447519 Statorius WS 180.04.E 256.641 236,27 285,89

447520 PTC-WIDERSTAND RAP 180.03E 256.640 12,26 14,83

447528 Puffer CS 70 EB 10,93 13,23

447530 Ausgleichschei. 17,3X23,8X0,6 L+M

N1100

2,56 3,10

447534 Rankenos viršutinė dalis (gaubtas) CS 70 EB 12,62 15,27

447544 Intermediate ge 17 teeth 84,59 102,35

447555 Bundbuchse CS 70 EB 4,41 5,34

447558 AUFKLEBER KA-DX 2,16 2,61

447565 Suspaudimo žiedas CDD 12 3,68 4,45

447573 Atsarginė dalis PT 1,8x10 PZV 2,40 2,90

447577 Aufkleber CS 70 EB 2,16 2,61

447578 Spyruoklė DIN2098-

3,80X34,90x20,9

2,16 2,61

447579 Rotary shaft se 20 x 32 x10 6,85 8,29

447583 New article No. 463326 (old No.

447583)

125-7 17,70 21,42

447584 Dichtrahmen CS 70 EB 8,25 9,98

447585 Kabel M. Stecker AP 85 EB PVC-ORDIN.-

DUTY

80,83 97,80

447621 Atsarginė dalis IAS-FA

(HAMACH/HERKULES)

42,02 50,84

447623 Schaltkasten SR 201 LE VOLLST.

49849

159,25 192,69

447645 SENSOTRONIKMOD. 230V 6

UNTERDR.WERTE VPE

447645

340,45 411,94

447647 Excentr. ašis RS 1 C 106,50 128,87

447657 Fiksavimo plokštelė BASIS 1 A/T 447657 8,49 10,27

447668 Gear wheel,angu 41 teeth 42,34 51,23

447693 Achse,Laufrolle CMB 120 88,76 107,40

447702 Poveržlė CS 70 EB 447702 5,09 6,16

447703 Schaltergehaeu. CS 70 EB 6,53 7,90

447704 Dangtelis CS 70 EB 6,05 7,32

447706 Guminis žiedas CS 70 EB 2,40 2,90

447710 atsarginė dalis CS 70 EB 12,78 15,46

447713 Einlage MC-CDD 447713 25,47 30,82

447716 Einlage SYS-STF 93 V. 40,45 48,94

447728 Kabelis MC 60 CDD 76,58 92,66

447731 Bundmutter BASIS A/T 447731 8,73 10,56

447750 Dichtring CS 70 EB 15,90 19,24

447768 Dichtung CS 70 EB 2,40 2,90

447769 Bundmutter CS 70 EB 6,97 8,43

447770 Stopfen CS 70 EB 2,32 2,81

447789 Halteblech CS 70 EB COMPLETE 11,66 14,11

447790 Metalinė tarpinė CS 70 EB 447790 2,16 2,61

447807 DRUCKFEDER DIN2098-0,80X11,55X

26,0

2,40 2,90

447892 Auswuchtgewicht. LET 4 38,13 46,14

447949 Ventilatorius RS 2 18,94 22,92

447958 Lagerdeckel RS 1 C 75,06 90,82

447960 Filzeinlage CS 70 EB 1,44 1,74

447961 Federring CS 70 EB 3,68 4,45

447962 Filztreifen CS 70 EB 2,56 3,10

447963 Jungiklis CS 70 EB 163,33 197,63


447965 Stellfuss CS 70 EB 20,75 25,11

447966 New article No. 488636 (old No.

447966)

CS 70 EB 4,69 5,67

447968 Atsarg. dalis CS 70 EB 4,69 5,67

447995 Filtras CS 70 EB 52,71 63,78

447996 Filtergeheuse CS 70 EB 13,38 16,19

447997 Ferschlussdeck. CS 70 EB 6,37 7,71

448014 Schwenksegment CS 70 WA 76,78 92,90

448015 GRADUATED SCALE CS 70 EB 30,12 36,45

448016 Indexstift CS 70 EB 448016 15,88 19,21

448017 Klemmpratze CS 70 EB 58,92 71,29

448027 Klemmstueck CS 70 EB 448027 72,36 87,56

448028 Einlage KE-RS 4 448028 38,33 46,38

448054 Einlage KE-RO/WET 30,60 37,03

448056 Kabelis 4 m 4 M SAF 750 E 142.697 57,03 69,01

448057 Kabeltuelle RO 1 E 210.218 4,01 4,85

448063 Pakeista į 492395 CS 70 EB 73,70 89,18

448064 Druckfeder CS 70 EB B.-NR. VD-164 5,37 6,50

448065 Flachkopfschr. CS 70 EB 6,57 7,95

448066 Distanzbuchse CS 70 EB 21,47 25,98

448071 Liniuotės detalė CS 70 EB 6,57 7,95

448077 New article No. 488637 (old No. CS 70 EB UNTEN 4,69 5,67

448077)

448078 Filzeinlage CS 70 EB UNTEN.. 1,34 1,62

448082 INSET KE-RAS 115 30,60 37,03

448088 Aufnahme CS 70 EB 14,14 17,11

448091 BUNG CS 70 EB 2,56 3,10

448092 HANDLE CS 70 EB 2,56 3,10

448101 Blech-rolle D55 CMB 120 22,71 27,48

448102 Blech-Rolle CW D105X120 22,71 27,48

448111 Trennwand CS 70 EB 9,73 11,77

448117 New article No. 458744 (old No. CS 70 EB 448117 7,93 9,60

448117)

448118 Anschlag CS 70 EB 5,89 7,13

448141 Aliuminis profilis CS 70 EB 63,68 77,05

448148 Schlauchklemme RS 1 C 8,73 10,56

448149 Schlauchklemme RS 1 C 448149 9,13 11,05

448150 Pakeista į / Changed to 477046 RS 1 OBEN 21,39 25,88

Schlauchklemme

448157 Atsarginė dalis RS 1 C 30,60 37,03

448178 SCALE CS 70 EB 7,41 8,97

448200 Winkelfuss MFT 800 LEFT 58,28 70,52

448201 Winkelfuss MFT 800 RECHTS 58,28 70,52

448228 Dichtung CS 70 EB 448228 5,09 6,16

448233 Blattfeder CS 70 EB 5,69 6,88

448234 Spannpratze CS 70 EB 7,21 8,72

448235 Diržas EHL 65 EB 44,06 53,31

448236 Lagerblech CS 70 EB 3,08 3,73

448251 Aufkleber CS 70 EB 448251 5,09 6,16

448471 Scheibe CS 70 EB 5,69 6,88

448475 Laikiklis PS 2 E 448475 15,90 19,24

448476 Laikiklis PS 2 E 448476 10,86 13,14

448477 Blechmutter CS 70 EB 2,48 3,00

448483 Kabel M.Stecker CS 70 EB DIN-H07RN-F 68,49 82,87

448484 Schleppkabel CS 70 EB DIN-H07RN-F 38,89 47,06

448515 ZYLINDERSCHLOSS SYS-PORT

M.SCHLUESSEL

122,64 148,39

448531 ETIKETT KA-WET 2,16 2,61


448533 ETIKETT KA-RS 2 1,84 2,23

448578 Atsarginė dalis BASIS AP 560 123,24 149,12

448579 Aliuminis profilis BASIS AP 800 , 140,90 170,49

448584 Feder LEx150-7G 1,94 2,35

448592 Netzleitung 15A SR 201 E USA/CDN/J

27027

439,14 531,36

448593 Atsarginė dalis SR 201 E 230V 46296 101,61 122,95

448594 Atsarginė dalis SR 201 E 230V 46296

448594

203,39 246,10

448596 Plastmasinis stikliukas SF-PS 200 8,53 10,32

448632 Anschlussstueck LRS 93G 13,62 16,48

448633 New article No. 463535 (old No.

448633)

LEX 150-7G 47,06 56,94

448644 Cable with plug CMB 120 23,03 27,87

448646 Druckfeder DIN2098-

4,41 5,34

1,80X12,00x16,9

448651 Griffdeckel RS 2 E 448651 12,82 15,51

448663 Griff (naujas artikulas)451447 LEx150-7G 448663 36,60 44,29

448672 Laengsprofil CS 70 VB 223,73 270,71

448694 Splitterschutz CS 70 EB 4,69 5,67

448695 Splitterschutz CS 70 EB 448695 2,56 3,10

448703 Schaltkasten SR 301 E VOLLST. 25516 191,25 231,41

448704 Schaltkasten SR 301 LE VOLLST.

25517

174,31 210,92

448706 New article No. 455378 (old No.

448706)

SR 201 E 47727 334,20 404,38

448707 Blende SR 301 E RECHTS 25519 227,56 275,35

448708 Blende SR 201 E 47727 227,56 275,35

448711 Art.451583 CDD 12 92,60 112,05

448712 Art.451584 CDD 7.2/9.6 VOLLST. 92,60 112,05

448713 Schubbuegel SR 301 E 46134 169,22 204,76

448714 Atsarginė dalis SR 301 E M 6 4,29 5,19

448715 RAD D200x54x33 SR 301 E 95,61 115,69

448716 Radkappe D133 SR 201 E 43436 10,37 12,55

448717 Klemmring SR 301 E D28,6/D20

47302

5,69 6,88

448718 Blende SR 301 E 475X50 46301 87,07 105,35

448719 New article No. 455378 (old No.

448719)

SR 201 E 47727 17,26 20,88

448720 New article No. 455378 (old No.

448720)

SR 201 E 46298 150,24 181,79

448721 Schmutzbehaelt. SR 301 E 46218 808,32 978,07

448722 Žiedas SR 301 E D64XD78X5

46223

16,34 19,77

448723 Fitting SR 5 E-AS 15451 66,97 81,03

448724 New article No. 455378 (old No.

448724)

SR 301 E 163,77 198,16

448725 Guertel SR 301 E HINTEN 45745 124,24 150,33

448727 New article No. 455378 (old No.

448727)

SR 13 E AS 19880 77,82 94,16

448728 Deckel Rechts SR 201 E 47727 37,62 45,52

448729 Deckel Links SR 201 E 47727 37,62 45,52

448735 NUT BASIS 1 A/T M 16 9,45 11,43

448780 Passfeder CS 70 VB 14,58 17,64

448781 Spannblech CS 70 VB 6,37 7,71


448782 Klemmblech CS 70 VB 8,73 10,56

448783 Winkelblech CS 70 VB 10,05 12,16

448784 Bundschraube CS 70 VB 4,41 5,34

448785 Antgalis EHL 65 EB / OFK 500 7,21 8,72

448793 Auflageprofil CS 70 VL 500 LONG 277,24 335,46

448794 Auflageprofil CS 70 VB 691,6 LONG 283,05 342,49

448805 Bronzinis antgalis LEx125-3M 59,52 72,02

448808 Atsarginė dalis. IAS 2 3,08 3,73

448809 Drehfeder IAS 2 2,40 2,90

448810 New article No. 487978 (old No. IAS 2 13,70 16,58

448810)

448811 Druckring IAS 2 36,13 43,72

448812 Antgalis IAS 2 23,27 28,16

448821 Stuetzfuss CS 70 VB 74,54 90,19

448833 Rankena MFT 800 14,02 16,96

448838 Federhuelse BF-V 8,69 10,51

448841 Anschlagprofil MFT 800 45,78 55,39

448842 Zapfenplatte MFT 800 11,62 14,06

448843 Einstellblech MFT 800 5,89 7,13

448845 Winkelskala MFT 800 8,73 10,56

448846 Aufnahme MFT 800 MIT ZEIGER 22,51 27,24

448847 Bundschraube MFT 800 M 8 13,66 16,53

448848 Skt.-Mutter MFT 800 M 8 2,84 3,44

448857 Halteblech CS 70 VL RIGHT 20,75 25,11

448858 Stuetzblech CS 70 VL RIGHT 10,57 12,79

448863 Buchse Tiefenar BASIS 3 A 6,81 8,24

448864 AUFKLEBER KA-RS 4 2,16 2,61

448869 Winkelblech CS 70 VL 10,05 12,16

448870 Stuetzblech CS 70 VL LEFT 9,77 11,82

448871 Halteblech CS 70 VL LEFT 20,75 25,11

448873 Querprofil CS 70 VB IN FRONT OF 127,25 153,97

448874 Querprofil CS 70 VB BEHIND 96,69 116,99

448875 Leiste CS 70 VB 33,04 39,98

448884 Laikiklis MFT 800 12,50 15,13

448888 Klemmblech CS 70 EB 448888 2,40 2,90

448890 Erdungslitze CS 70 EB COMPLETE 2,32 2,81

448911 DRUCKLUFTROHR AD-IAS-IAS 2 47,34 57,28

448915 Druckluftrohr IAS 2 448915 28,44 34,41

448917 Schaumstoffeinl SYS-HM 32 448917 93,20 112,77

448927 Riemenscheibe EHL 65 EB 18,54 22,43

448928 Riemenscheibe 2 EHL 65 EB 19,95 24,14

448930 Quicksert M 6x14 BOELLHOFF 10,05 12,16

448945 Bundmutter CS 70 VB 4,89 5,92

448948 Druckluftmuffe IAS 2 20,23 24,48

448949 Scheibe IAS 2 2,56 3,10

448951 Plokštė FST 21,47 25,98

448953 Laikiklis FST 8,93 10,81

448964 Dangtelis plastm. RS 4 E 15,62 18,90

448971 Tischprofil CS 70 ST 226,74 274,36

448972 Stahldraht BASIS 3 A 19,23 23,27

449032 Allen screw M 4 x 63 1,84 2,23

449033 Flachstecker CS 70 EB 4,8X0,8 EVEN 2,16 2,61

449065 Kulisse CS 70 ST 12,50 15,13

449067 Lagerblech CS 70 ST 93,72 113,40

449068 Anbauwinkel CS 70 ST 14,06 17,01

449079 Festkoerper IAS 2 20,75 25,11

449080 Klammer CS 70 EB 2,60 3,15


449089 Ring BASIS 3 A 5,37 6,50

449091 Schlossschraube CS 70 ST 8,73 10,56

449092 Bolzen CS 70 ST 11,17 13,52

449096 Traeger CS 70 ST 85,07 102,93

449103 Blech-Oben D105 D105 CW D105X120 50,23 60,78

449105 Blech-Oben D55 CW D55/D105 51,19 61,94

449112 Detalė su krumpliais, pakeista į CS 70 EB 449112 8,05 9,74

702814 (replaced by 702814)

449122 Haltehuelse CS 70 EB 2,40 2,90

449159 Bundbuchse CS 70 EB 449159 14,42 17,45

449163 Stopfen CS 70 ST 9,13 11,05

449164 Verbindungsble. CS 70 ST 79,30 95,95

449165 Puffer CS 70 ST 449165 4,52 5,47

449167 Filzeinlage CS 70 ST 1,44 1,74

449168 Anschlagprofil CS 70 ST 70,81 85,68

449172 Antriebsrolle BF-V 77 509 01 50,39 60,97

449176 Druckfeder BF-V 21,15 25,59

449200 Klemmreiter CS 70 ST 4,89 5,92

449203 Poveržlė. CS 70 EB 16,70 20,21

449205 Druckfeder DIN2098-

1,60X14,10x24,0

2,84 3,44

449240 Atsarginė dalis HL 850 EB VOLLST. 6,81 8,24

449241 Atsarginė dalis HL 850 EB VOLLST.

6,57 7,95

449241

449242 Atsarginė dalis HL 850 EB VOLLST. 6,81 8,24

449243 Atsarginė dalis HL 850 EB MIT LITZE 8,49 10,27

449273 Kabelhalter CS 70 EB 4,21 5,09

449274 Einlage BF 1 E F.SYS 29,80 36,06

449349 Saugstutzen IAS 2 449349 57,56 69,65

449387 Schlauch LEX 150-7G 5,37 6,50

449396 Verbindungsrohr LRM-GA 15,90 19,24

449442 Angliukai SR 201 E TYP M VPE

26774

103,74 125,53

449443 Angliukai SR 201 E TYP L VPE

26775

103,74 125,53

449446 Distanzscheibe CS 70 ST 449446 3,80 4,60

449450 Variklis 100V 100V 1200W SK2 VPE

26783

853,96 1.033,29

449451 Variklis 120V 120V 1200W SK2 VPE

767,37 928,52

26784

449454 Hammerschraube BF-V 2,48 3,00

449458 Antgalis LEX 150-7G 47,38 57,33

449462 Qerprofil CS 70 ST 73,70 89,18

449466 Poveržlė CS 70 ST 5,37 6,50

449467 Anschlagprofil CS 70 ST 449467 96,45 116,70

449546 Nutenstein CMB 120 9,77 11,82

449553 Poveržlė B 9,3 DIN 6902 6,01 7,27

449556 Ventilkolben LET 3 13,86 16,77

449567 Dichtring SR 200 E (60X2) 29191 21,71 26,27

449572 New article No. 461121 (old No. EHL 65 DIN-H05RN-F 46,58 56,36

449572)

449591 Befest.Schele CS 70 EB 2,32 2,81

449640 Korpusas ( plastmasinis ) PSB 300 EQ 70,41 85,20

449657 PLATTE PS 300 EQ 2,56 3,10

449666 Poveržlė MFT 800 5,77 6,98

449669 Atsarginė dalis TDD 9,6 4,73 5,72

449713 Išorinė žarna IAS 2-3500 AS 261,42 316,32

449714 Absaugschlauch IAS 2-7000 AS 530,09 641,41

449715 Absaugschlauch IAS 2-3500 188,45 228,02


449716 Absaugschlauch IAS 2-7000 380,06 459,87

449718 Spyruoklė CS 70 EB B.-NR. D-115 J 1,74 2,11

449720 Druckluftschl. PAKEISTA i 453668 IAS 2-

3500

73,10 88,45

449721 New article No. 453670 (old No.

449721)

IAS 2-7000 153,96 186,29

449725 Abschlussleiste CS 70 VL 27,40 33,15

449726 Atsarginė dalis TDD 9,6 449726 7,69 9,30

449727 Atsarginė dalis TDD 12 9,09 11,00

449728 Žiedelis su krumpliais TDD 9,6 449728 6,09 7,37

449729 Atsarginė dalis TDD 9,6 449729 3,04 3,68

449744 Pakeista į 446002 ESP 150 E 5,17 6,26

449814 Abdeckplatte CS 70 ST 42,22 51,09

449817 Varžtas CMB 120 2,56 3,10

449820 RETAINER FE-FS/OF/KF 6,73 8,14

449821 CLAMP FE-FS/OF/KF 12,46 15,08

449822 SPINDLE FE-FS/OF/KF 13,54 16,38

449823 Druckl. Schlauch P-9x10 M LONG 232,42 281,23

449824 KST. -Schlauch P-9x10 M LG. 91,12 110,26

449830 Žiedas CS 70 EB 2,40 2,90

449835 SUPPORT DEVICE CS 70 EB 19,43 23,51

449836 Mygtukas CS 70 EB 4,05 4,90

449837 Kaištis CS 70 EB 12,06 14,59

449841 Klemmpratze CS 70 LA BEHIND 24,15 29,22

449867 Verschlusskappe CS 70 LA IN FRONT OF 4,41 5,34

449868 Edanschlag CS 70 EB 9,13 11,05

449869 Rankena CS 70 EB 2,56 3,10

449870 New article No. 489678 (old No.

449870)

BASIS AP 650 55,67 67,36

449884 Klemmreiter CS 70 LA 11,78 14,25

449885 HANDLE ZG-ES 18,22 22,05

449888 Sicherungsschr. CS 70 EB M6X12INBUS-

RIPP

2,48 3,00

449907 Atsarginė dalis MKV-PG 21 1650MM LG. 30,20 36,54

449908 Atsarginė dalis MKV-PG 21 850MM LG. 19,67 23,80

449910 Varžtas frezai M 2,5x5,5 9,77 11,82

449923 New article No. 453669 (old No.

449923)

IAS 2-5000 116,95 141,51

449924 Absaugschlauch IAS 2-5000 284,89 344,72

449925 Absaugschlauch IAS 2-5000 AS 396,72 480,03

449928 Ekscentrinė veržlė CS 70 EB 13,38 16,19

449929 Schutzbuegel PS 2 E 3,08 3,73

449931 SCHALTKASTEN RC SR 201 E-AS

VOLLST.28960

162,65 196,81

450001 Atsarginė dalis SE-EHL 24,35 29,46

450002 Atsarginė dalis SE-EHL 450002 115,87 140,20

450015 Atsarg. dalis PZV M 3 X 5 DUO-

TAPTITE

2,40 2,90

450018 Atsarginė dalis 3X1,5QMM H07RN-F 289,50 350,30

450019 Kabelis 3X1,5QMM H07RN-F

BLACK

290,30 351,26

450020 Atsarginė dalis ASA 6000 1.975,47 2.390,32

450021 Atsarginė dalis ASA 6000 54X2400

VORN

1.221,64 1.478,18

450029 Atsarginė dalis ASA 5000 450029 277,44 335,70


450031 Sliding guide CS 70 LA Sliding guide CS 70 LA 5,25 6,35

450032 Atsarginė dalis P-9x11 M LANG 251,57 304,40

450033 Atsarginė dalis P-9x11 M LG. 115,55 139,82

450039 Rozetė ASA 5000 EW BLAU 97,01 117,38

450040 Schloss TC 2000 MIT 2

49,22 59,56

SCHLUESSEL

450046 Pressbuchse RAP 80.02 E 72,45 87,66

450047 Tellerrad Gesch RAP 80.02 E 137,58 166,47

450049 Schelle CS 70 TR 25,23 30,53

450050 Kampas CS 70 TR LEFT 54,75 66,25

450051 Kampas CS 70 TR RIGHT 54,75 66,25

450052 Ašis CS 70 TR 47,34 57,28

450055 Gleitblech CS 70 EB 39,69 48,02

450065 HANDLE HALF RTR-S3 48,38 58,54

450066 HANDLE RTR-S3 48,38 58,54

450072 Litze EHL 65 E 5,69 6,88

450074 Litze EHL 65 E VOLLST. 5,69 6,88

450079 Einlage Tx93 E-PLUS 27,80 33,64

450089 New article No. 489367 (old No. CS 70 KA 70,13 84,86

450089)

450090 Verschlusskappe CS 70 LA BEHIND 8,25 9,98

450091 Adhesive label CS 70 EB Adhesive label CS 70 EB 10,01 12,11

450112 Atsarginė dalis RS 400 E 41,69 50,44

450115 Plastm. korpsas RS 400 59,60 72,12

450116 New article No. 488932 (old No.

450116)

EHL 65 E 16,82 20,35

450129 Aliuminis ventiliatorius RS 400 VOLLST. 22,35 27,04

450138 Ventiliatorius RS 400 15,62 18,90

450149 Klemmblech CS 70 LA 6,17 7,47

450151 Gleitplatte CS 70 LA 3,36 4,07

450158 Schlauchklammer CS 70 EB 5,37 6,50

450187 Keturkampis profilis CS 70 LA 221,97 268,58

450188 Ekscentrikas CS 70 LA 119,44 144,52

450189 Dangtelis CS 70 LA 6,37 7,71

450190 Veržlė CS 70 LA 6,17 7,47

450194 Distanzbuchse CS 70 LA 8,25 9,98

450199 Priedas CS 70 EB 14,18 17,16

450206 Atsarginė dalis OF 1000 EB 450206 3,08 3,73

450210 Einlage CDD 7,2 (F.SYSTAIN) 30,60 37,03

450213 Atsarginė dalis CDD 7,2 (F.SYSTAIN) 30,60 37,03

450221 Bockrolle CS 70 TR 20,71 25,06

450222 Stuetzblech CS 70 VB 13,06 15,80

450270 CABLE WITH PLUG RS 2 USA-

SJO

68,97 83,45

450271 Atsarginė dalis Dx93 E USA-SJO 53,63 64,89

450284 Gaubtas RAP 150.03 E 24,83 30,04

450302 Atsarginė dalis MC 60 CDD 120V (USA) 76,58 92,66

450353 Atsarginė dalis EHL 65 3,97 4,80

450375 Atsarginė dalis OF 900 E USA-SJO 88,32 106,87

450385 New article No. 459270 (old No.

450385)

SYS-OF 27,80 33,64

450507 Korpusas OF 1000 EB 450507 5,89 7,13

450508 Atsarginė dalis RS 400 450508 2,56 3,10

450511 KABEL M.STECKER EHL 65 E

CH-H05RN-F

56,87 68,81


450512 KABEL M.STECKER EHL65E-

AUS PVC-HEAVY-DUT

65,01 78,66

450518 AUFKLEBER KA-OF 900 2,16 2,61

450552 Atsarginė dalis OF 1000 EB 450552 27,68 33,49

450553 Atsarginė dalis OF 1000 26,47 32,03

450555 Termopasta CD 7.2 ES (50G-TUBE) 94,00 113,74

450573 Drehknoff D.23 ECS 70 LA M 6x48 8,93 10,81

450575 Y-Stueck CS 70 EB 40,17 48,61

450576 Atsarginė dalis HL 850 EB 30,72 37,17

450582 Schlauchschele IAS/IAS 2 12,06 14,59

450588 Atsarginė dalis CS 70 ST 4,69 5,67

450590 Plokštė MFT 800 450590 32,16 38,91

450592 Šliaužiklis FST 14,30 17,30

450626 New article No. 463317 (old No.

450626)

LEX 150-7G 2,16 2,61

450646 Buerstenstreif. L 400 MM 450646 72,70 87,97

450671 EINLAGE-SYS TDD 9,6 30,60 37,03

450677 Atsarginė dalis OF 1000 EB 450677 5,89 7,13

450678 Atsarginė dalis OF 1000 EB 450678 7,21 8,72

450679 Atsarginė dalis OF 1000 EB 450679 5,53 6,69

450682 Sicherungsschr. CS 70 EB

M6X12VERBUS-RIP

2,16 2,61

450683 SICHERUNGSSCHR. CS 70 EB M 8 X 25 2,40 2,90

450689 Pakeista į / Changed to 494930

NADELLAGER,AX

AX10 X 18 X 3,5 11,66 14,11

450693 Atsarginė dalis OF 1000 EB 450693 14,86 17,98

450694 Atsarginė dalis OF 1000 EB 450694 16,30 19,72

450739 Schaltkasten SR 202 E-AS 29768 322,18 389,84

450740 Schaltkasten SR 203 E-AS 29769 289,82 350,68

450741 Schaltkasten SR 202 LE-AS 29770 332,72 402,59

450742 Schaltkasten SR 203 LE-AS 29771 302,84 366,44

450743 Schaltkasten SR 212 LE-AS 29772 302,84 366,44

450744 Schaltkasten SR 302 E-AS 29773 332,72 402,59

450745 Schaltkasten SR 303 E-AS 29774 302,64 366,19

450746 Schaltkasten SR 302 LE-AS 29775 311,05 376,37

450747 Atsarginė dalis SR 303 LE-AS 29776 341,73 413,49

450748 Schaltkasten SR 312 LE-AS KPL.

29777

341,73 413,49

450749 Atsarginė dalis SR 202 E-AS VPE 54897 223,93 270,96

450750 Kabeltuelle SR 202 E-AS 44917 14,58 17,64

450751 Flowsensorelek. SR 202 E-AS VPE 54898 493,37 596,98

450752 Jungiklis (Kauno tiltams) SR 202 E-AS 25450 188,53 228,12

450775 Filterspannsch. SR 151 E-AS 29753 107,42 129,98

450776 Spyruoklė SR 151 E-AS 26792 21,47 25,98

450777 Korpusas SR 151 E-AS 29752 472,02 571,14

450778 Fiksatorius SR 151 E-AS 26797 8,73 10,56

450780 Griff SR 151 E-AS 26801 80,43 97,32

450781 Elektronika SR 151 E-AS 230V 28816 281,41 340,51

450782 Atsarginė dalis SRE-AS 48728 48,42 58,59

450783 Schaltkasten SR 151 E-AS 29757 253,65 306,92

450784 Oberteil SR 151 E-AS KPL. 29754 369,92 447,60

450785 Oro kanalas SR 151 E-AS 25700 71,01 85,92

450786 New article No. 490668 (old No.

450786)

SR 151 E SET L/M 28875 90,12 109,05

450797 Spyruoklė RAP 150.03 E 10,61 12,84


450920 ABDECKSTOPFEN LEX 125-3M 2,72 3,29

450934 Federblech MFT 800 5,81 7,03

450935 Skt. Stiftschl. CS 70 EB SW6 8,49 10,27

450942 PLATTE VE 1-ASA 143,79 173,99

450948 Sicherungsschei 6X10X0,7 NO. 08470108 2,40 2,90

450951 Atsarginė dalis TDD 9,6 4,05 4,90

450966 Kabelis CS 70 EB CH-H07RN-F 63,16 76,42

450967 Mygtukas RS 400 450967 4,69 5,67

450980 Rueckfoerdering RAP 150.03 E 62 477 01 47,06 56,94

450981 Guolio tarpinė RAP 150.03 E 57 937 01 7,81 9,45

450985 Lufterabdeck RAP 150.03 E 48 888 03 10,01 12,11

450986 Dangtelis RAP 150.03 E 78 802 05 8,61 10,42

450987 Poveržlė RAP 150.03 E 48 969 01 5,37 6,50

450988 Krumpliaratis RAP 150.03 E 57 127 01 274,20 331,78

450989 Winkelkopf RAP 150.03 E 78 908 01 192,25 232,62

450990 Metalinė tarpinė RAP 150.03 E 48 963 02 10,01 12,11

450991 Verschluss RAP 150.03 E 48 895 01 62,12 75,17

450996 Zwischenflansch RAP 150.03 E 78 868 01 30,00 36,30

450997 Pakeista į 492244 RAP 150.03 E 78 803 02 37,29 45,12

450998 Spindel RAP 150.03 E 48 898 01 69,41 83,99

450999 Guminė detalė laidui RAP 150.03 E 28 029 01 15,10 18,27

451000 Klemmbruecke RAP 150.03 E 35 183 01 3,00 3,63

451001 New article No. 492244 (old No.

451001)

RAP 150.03 E 78 804 04 10,73 12,98

451027 Atsarginė dalis ASA 5000 451027 624,50 755,65

451032 Gaubtas LO 50 E 2,84 3,44

451047 Atsarginė dalis RAP 80.02 E 11,50 13,92

451051 Kabel M. Stecker ZKS-22 DIN-H07RN-F 78,34 94,79

451067 Laidas CH-H07RN-F/FLEx4M 78,34 94,79

451076 SCHALTER RTR-S3 M.RASTE 30,68 37,12

451080 Atsarginė dalis ATF 55 E USA 5,13 6,21

451089 Atsarginė dalis RS 3 42,90 51,91

451098 Atsarginė dalis MFT-SP 7,85 9,50

451099 Atsarginė dalis MFT-SP 451099 2,40 2,90

451100 Atsarginė dalis MFT-SP 451100 16,14 19,53

451101 Atsarginė dalis MFT-SP 451101 9,77 11,82

451102 Atsarginė dalis MFT-SP 451102 26,11 31,59

451103 Atsarginė dalis MFT-SP 451103 6,25 7,56

451126 Ruletė MEASUCS 70 KA 98,85 119,61

451128 Atsarginė dalis CLUCS 70 KA 3,76 4,55

451130 Atsarginė dalis CS 70 KA 451130 19,95 24,14

451132 Atsarginė dalis CS 70 KA 451132 9,77 11,82

451133 Atsarginė dalis CS 70 KA 451133 16,14 19,53

451165 Lufter CMB 120 51,47 62,28

451166 Gaubtelis CMB 120 105,66 127,85


451168 Atsarginė dalis RS 2 E 10,73 12,98

451171 Atsarginė dalis OF 1000 E-USA 6,05 7,32

451172 Atsarginė dalis RS 2 E-USA 6,05 7,32

451173 Atsarginė dalis RO 150 E-USA 5,13 6,21

451175 LUFTFUEHRUNGSS. HL 850 E USA 6,33 7,66

451176 Atsarginė dalis ATF 55 E USA

COMPLETE

5,53 6,69

451177 Atsarginė dalis ATF 55 E USA

COMPLETE 451177

16,42 19,87

451178 Atsarginė dalis ATF 55 E USA

10,73 12,98

COMPLETE 451178

451190 BAFFLE AP 65 E 7,01 8,48

451227 Verteilerkasten ASA 6000 222,17 268,83

451228 GEAR SHAFT CDD 7,2 59,32 71,78

451265 Atsarginė dalis RS 400 BLACK 3,08 3,73

451270 New article No. 624301 (old No. AXP 132 274,20 331,78

451270)

451271 Padas AXP 132 E 356,91 431,86

451272 Gaubtas AXP 132 E 693,35 838,95

451275 Sisteineris OF 900 E RAHMENSET 153,76 186,05

451291 Veltinis PS 2 E 451291 1,44 1,74

451337 New article No. 489358 (old No.

451337)

LRB-IAS 2 11,41 13,81

451339 Atsarginė dalis CS 70 RB 198,42 240,09

451340 Atsarginė dalis CS 70 RB 451340 137,22 166,04

451341 Atsarginė dalis CS 70 RB 451341 100,05 121,06

451342 Atsarginė dalis CS 70 RB 451342 113,15 136,91

451346 Dangtelis PS 300 EQ UNTEN 48,70 58,93

451347 SCHIEBESCHALTER PS 300 E 6,37 7,71

451348 New article No. 465089 (old No.

451348)

PS 300 EQ 6,05 7,32

451354 Tarpinė - PS 300 E 4,89 5,92

451356 GEWICHT PS 300 EQ 26,59 32,17

451366 BIEGEFEDER PS 300 EQ 3,36 4,07

451367 SPANNHEBEL PS 300 E 16,14 19,53

451371 Įvorė PS 300 EQ Oben 5,69 6,88

451372 Buche PS 300 5,69 6,88

451376 New article No. 458983 (old No.

451376)

PS 300 EQ 26,67 32,27

451379 Detalė dulkių nutraukimui, netiekiama, PSB 300 EQ

pakeistas kodas į 700077 (replaced

by 700077)

7,49 9,06

451383 Jungiklis DF 700 EQ 15,02 18,17

451385 New article No. 458964 (old No.

451385)

PS 300 E 3,48 4,21

451402 Atsarginė dalis RS 2 E 451402 18,54 22,43

451403 Atsarginė dalis KF 4 E 18,54 22,43

451405 GEHAEUSE RS 2 E 72,13 87,28

451425 DRUCKLEISTE KE-AXP NR. 1310202 180,16 217,99

451430 Dangtelis RS 3 451430 27,80 33,64

451447 Netiekiama / No available Griff LEX 150/7G 0,04 0,05

451454 Atsarginė dalis CS 70 82,91 100,32

451466 CABLE SR 5 E 27032 368,60 446,01

451484 SICH.-MUTTER CS 70 EB M10 2,84 3,44

451500 Atsarginė dalis EC 60 CDD 230V 35,05 42,41

451501 Atsarginė dalis EC 60 CDD AUS 33,42 40,44

451502 Atsarginė dalis EC 60 CDD GB 41,45 50,15

451514 Gaubtas SR 151 E-AS 26803 477,35 577,59


451515 Atsarginė dalis SR 151 E-AS J/TW 22999 461,52 558,44

451524 Spyruoklė MFT 800 B.-NR. D-117-

H40

4,61 5,58

451527 Atsarginė dalis TDD 9,6 451527 4,89 5,92

451533 KNOB OF 1000 EB M 6X 8 8,73 10,56

451535 Threaded pin M 5x 20 LONGLOC 5,37 6,50

451536 Atsarginė dalis M 5x 25 LONGLOC 5,37 6,50

451537 Atsarginė dalis M 5x 30 LONGLOC 5,37 6,50

451538 Varžtas ATF 55 E 451538 4,41 5,34

451583 Jungiklis CDD 12 ES 118,64 143,55

451584 art.451583 CDD 9,6 97,29 117,72

451588 LAGERBLECH LS 130 EQ 10,77 13,03

451610 Atsarginė dalis TDD 9,6 451610 13,14 15,90

451612 Atsarginė dalis CDD 7,2 12,26 14,83

451613 Atsarginė dalis TDD 9,6 451613 13,14 15,90

451630 Atsarginė dalis CS 70 KA 10X6X25 7,97 9,64

451631 VENTILATOR LS 130 EQ 17,94 21,71

451633 LAGERBOLZEN RO 150 E 41,49 50,20

451659 Atsarginė dalis YCS 70 KA M 6x33 7,97 9,64

451676 AUFKLEBER VE "UNGEOELTE

DR.LUFT"

3,64 4,40

451680 SCHIEBER ATF 55 EB 2,56 3,10

451708 GRUNDPROFIL VS 600 524,41 634,54

451711 SEGMENT VS 600 38,13 46,14

451712 KLEMMACHSE VS 600 113,35 137,15

451714 CLAMPING PIECE VS 600 6,37 7,71

451717 PROFIL VS 600 GE 133,94 162,07

451720 GLEITLAGER VS 600 GE GFM-1214-07 16,90 20,45

451721 SCHEIBE VS 600 GE GTM-1224-

015

10,77 13,03

451722 DREHACHSE VS 600 122,24 147,91

451723 DRUCKFEDER VS 600 14,62 17,69

451728 SPANNBALKEN VS 600 173,75 210,24

451752 CENTERING CONE VS 600 15,14 18,32

451754 Strypelis KF 4 E 451754 20,95 25,35

451757 SCHALTER EHL 65 E M.

EINSCHALTSP.

16,82 20,35

451762 Varžtas LS 130 EQ 43,58 52,73

451763 Varžtas LS 130 EQ. 13,94 16,87

451768 SCREW M 5 X 12 F90HC 2,56 3,10

451796 Tarpinė PS 300 E 3,76 4,55

451824 Atsarginė dalis CS 70 RB 451824 4,89 5,92

451826 EINLAGE SYS-PS 300 E 30,60 37,03

451833 Atsarginė dalis SYS 45X40X50 2,00 2,42

451834 Atsarginė dalis SYS 50X20X30 2,00 2,42

451835 PAD SYS 50X20X50 2,16 2,61

451884 LADEGER.BODEN MC 15 CDD 2BL. 120V 36,17 43,77

451886 Žiedas RO 150 E 63,68 77,05

451893 Rotary knob RS 400 D 23 6,53 7,90

451900 SUPPORT OF 2000 E 201.872 3,36 4,07

451905 New article No. 457185 (old No.

451905)

UNTEN RO150 E 73,66 89,13

451906 New article No. 457184 (old No.

451906)

RO 150 E UP 36,13 43,72

451916 Atsarginė dalis CS 70 ST 451916 2,40 2,90

451917 FILZEINLAGE CS 70 EB OBEN 2,40 2,90

451918 FILZEINLAGE CS 70 EB UNTEN 2,40 2,90


451931 EINLAGE KE-RS 400 30,60 37,03

451947 EINSTECKPUFFER B.-NR. 0921,86

SCHWARZ

5,61 6,79

451974 Atsarginė dalis CDD 7,2 451974 2,40 2,90

451995 EINLAGE KE-HL EB 30,60 37,03

451998 Atsarginė dalis SRM 152 E-AS CH 60442 145,79 176,41

452003 BODEN CT 51,75 62,62

452004 KLAPPE CT 10,25 12,40

452009 Ašis galinio rato CTL 22 21,43 25,93

452012 KLAMMER,HAUBE CT 9,77 11,82

452016 BEARING BOLT CT 17,86 21,61

452021 GABEL,ABREINIG. CT 18,18 22,00

452029 SEALING CT 49,38 59,75

452031 ABDECKUNG CT STECKDOSE MIT

RAHMEN

24,07 29,12

452050 SWITCH CT I/0/AUTO SWITCH CT

I/0/AUTO

45,18 54,67

452051 O-RING 9,3X2,4 PERBUNAN O-RING 9,3X2,4

PERBUNAN

2,56 3,10

452052 SOCKET CT 16A/250V SOCKET CT

16A/250V

51,43 62,23

452053 Plug socket CT CH 230V Plug socket CT CH

230V

67,89 82,15

452057 SOCKET CT USA 120V SOCKET CT USA

120V

76,10 92,08

452059 HANDLE VENTOS HANDLE VENTOS 18,02 21,80

452068 HEBEL,SPERR CT 10,53 12,74

452069 HALTER,ROHR CT BEHAELTER 30,20 36,54

452071 New article No. 452921 (old No.

452071)

CT 161,65 195,60

452078 KABEL M.STECKER CT DIN-

H07RN-F 7,5M

157,45 190,51

452079 CABLE WITH PLUG CT CH-

H07RN-F 7,5M

136,74 165,46

452080 CABLE WITH PLUG CT GB-

H07RN-F 7,5M

162,57 196,71

452082 CABLE WITH PLUG CT USA-SJT

W 7,5M

250,69 303,33

452083 Priekinis ratukas pakeista į 452840

(replaced by 452840)

CT 26/36 40,85 49,43

452091 STUETZE CT HAUBE 10,05 12,16

452094 CABLE CLAMP CT 3,20 3,87

452099 ANSCHLUSSKLEMME CT 300V/16A 3-POLIG 12,78 15,46

452103 Rotary knob D45

Rotary knob D45

31,96 38,67

CT_MAN/AUTO

CT_MAN/AUTO

452117 REED-KONTAKT CT BG 31,00 37,51

452149 PTC-WIDERSTAND CT BG 18,94 22,92

452170 LINSENSCHRAUBE CT M 6 X 25 DIN 7985 2,40 2,90

452171 LINSENSCHRAUBE PT 5,0X 16 PZV 2,32 2,81

452196 SEALING CT SEALING CT 5,37 6,50

452226 HEBEL CT 11 11,29 13,66

452290 SLIDE D 36 HR-K SLIDE D 36 HR-K 6,49 7,85

452358 REDUCING SLEEVE D 36 MUFFE 452358 69,93 84,62

452381 Cable clamp grey Cable clamp grey 3,36 4,07

452447 SCREW PT 5,0X 30 TORX 2,56 3,10

452448 SCREW TORX PT 5,0X 80 TORX 2,48 3,00


452449 SCREW TORX PT 5,0X 40 TORX 2,44 2,95

452450 SCREW TORX PT 3,5X 14 T15 3,32 4,02

452451 SCREW PT 5,0X 25 TORX 2,64 3,19

452452 SCREW M 4 X 8 DIN 965 T15 2,56 3,10

452453 MUTTER,4KT M 6 VERZINKT DIN 562 2,40 2,90

452456 SCREW M 4 X 18 DIN 7985- 4.8 2,48 3,00

452477 RASTFEDER CT 4,69 5,67

452751 New article No. 456773 (old No.

452751)

CT 11/22/33/44/55 E 263,59 318,94

452753 New article No. 456774 (old No.

452753)

CT 22/33/44/55 402,13 486,58

452765 ANTRIEBSEINHEIT CT M.LITZEN

DOMEL230V BG

447,19 541,10

452794 SCHALTER,DRUCKL CT KPL. BG 497,57 602,06

452796 PISTON CT PISTON CT 16,10 19,48

452807 Tvirtinimo detalė CT 91,56 110,79

452808 SCHIEBER CT 11 BG 73,46 88,89

452837 KABELHAKEN CT ET-BG 30,84 37,32

452840 Ratukas siurbliui CT ROLLER 48,74 58,98

452841 Fahrwerk CT ET-BG 279,09 337,70

452844 CONTAINER MODUL CT 44/55 425,92 515,36

452845 CONTAINER MODUL CT 33/44/55 425,92 515,36

452846 TUBE CT 452846 64,48 78,02

452847 BEARING SHELL CT 43,50 52,64

452848 CONTAINER CT 324,39 392,51

452849 TIE-ROD CT 55 185,60 224,58

452851 TIE-ROD CT 44 172,27 208,45

452852 Atsarginė dalis Gintarui CT . 92,80 112,29

452853 TIE-ROD CT 22 61,72 74,68

452854 Rankena CT 11-55 33,40 40,41

452857 Rozetė CT(M) 11/22/33/44/55 E 70,41 85,20

452858 CLAMP CT 20,71 25,06

452862 Jungiklis CT 11-55/E 72,70 87,97

452864 HANDLE CT 31,52 38,14

452866 BEARING BOLT CT 31,44 38,04

452867 New article No. 454966 (old No.

452867)

CT 266,71 322,72

452869 Filtrų korpusas ET-BG 124,20 150,28

452870 CONTACT CT 87,43 105,79

452871 CABLE CLAMP CT 26,55 32,13

452872 HOOD CT 452872 63,68 77,05

452873 Plastm. gaubtas varikliui CT 22-55 140,82 170,39

452874 INTAKE MANIFOLD CT 86,79 105,02

452876 Angliukai CT 11/22/33/44/55 85,91 103,95

452934 Šepetėliai antgaliui D 36 BS-BD 370 68,29 82,63

452935 Šepetėliai antgaliui D 50 BS-BD 450 77,42 93,68

452936 Gummilippe D 36 GL-BD 370 76,30 92,32

452937 Burststreifen D 50 GL-BD 450 86,27 104,39

452938 GELENK D 36 TKB ET-

BAUGRUPPE

50,63 61,26

452939 REINIGUNGSKLAP. D 36 TKB ET-

BAUGRUPPE

26,11 31,59

452940 TURBINE D 36 TKB ET-

BAUGRUPPE

71,21 86,16

452941 GEHAEUSEUNTERT. D 36 TKB ET-

BAUGRUPPE

103,90 125,72


452942 BUERSTENWALZE D 36 TKB ET-

BAUGRUPPE

105,66 127,85

452943 ZAHNRIEMEN D 36 TKB ET-

BAUGRUPPE

30,44 36,83

452944 WHEEL D130 CT 11 33,60 40,66

452945 TANDEM CASTOR CT 11 D50 26,31 31,84

452949 SOUND INSULATOR CT 66,41 80,36

452951 Ratas CT 11/22/33/44 90,36 109,34

452955 DOOR CT 93,24 112,82

452959 SIGNAL GENERATO CT 57,15 69,15

452960 Filtro laikiklis HOLDER CT-

STANDARD

43,70 52,88

452965 RATCHET CT 21,35 25,83

452966 FLOOR CT 11 454,68 550,16

452967 INTAKE MANIFOLD CT 11 94,08 113,84

452968 SPEEDSENSOR CT-FLOW 79,58 96,29

452992 KNOB CT 32,52 39,35

452993 WIRE CT 78,82 95,37

453013 Atsarginė dalis SRM 152 E-AS 60241 118,03 142,82

453014 Atsarginė dalis SRM 152 E-AS 60245 86,79 105,02

453015 Atsarginė dalis SRM 152 E-AS SW 24

60466

27,40 33,15

453016 Atsarginė dalis ASA 5000 453016 253,69 306,96

453019 Atsarginė dalis KD -1/8 123,96 149,99

453020 Aliuminio profilis vidinis CS 70 KA 453020 79,90 96,68

453032 Feather key FS-AW 7,65 9,26

453064 Atsarginė dalis CS 70 KA SHORT 33,52 40,56

453065 Aliuminio profilis išorinis ilgas CS 70 KA LONG 125,76 152,17

453066 New article No. 490429 (old No.

453066)

OF 1000 M 6x12-MS 8,17 9,89

453067 Atsarginė dalis CS 70 KA M 6x42,5 8,93 10,81

453072 Atsarginė dalis BU PS 2 E 16,90 20,45

453082 Plokštelė PS 300 EQ 3,08 3,73

453085 KONSOLE ASA-W/D 261,42 316,32

453220 Atsarginė dalis ET 2 E-USA 9,25 11,19

453226 ABTRIEB S TDD 14,4 6,17 7,47

453272 EINLAGE CDD 9,6 C (F.SYST.) 30,60 37,03

453282 EINLAGE-SYS TDD 9,6 MC15 30,60 37,03

453283 BÜGEL ASA 5000 10,57 12,79

453300 GEHAEUSEBODEN EC 60 CDD 7,2-14,4V

2BL

35,33 42,75

453301 GEHAEUSEDECKEL EC 60 CDD 7,2-14,4V

2BL

41,57 50,30

453305 CABLE MC 60 CDD 120V (USA) 38,13 46,14

453315 LUFTFUEHR.SCHE. ES 150 E 6,81 8,24

453316 Ventiliatorius ES 150/3/5 19,43 23,51

453320 Korpusas iš plastmasės ES 150 46,22 55,93

453346 New article No. 462293 (old No. RS 300 27,80 33,64

453346)

453371 Detalė (vietoj plug-it) ES 150 E' (453371)' 2,40 2,90

453373 ABDECKUNG,unten ES 150 14,38 17,40

453374 ABDECKUNG,oben ES 150 7,25 8,77

453375 New article No. 461321 (old No. ES 150 72,49 87,71

453375)

453378 Art.491517 ES 150 E 40,09 48,51

453384 EINLAGE f.SYS ES 150/3/5 E-Plus 30,60 37,03


453388 Guminis stabdis pakeistas kodas

701156 (replaced by 701156)

ES 150 41,61 50,35

453392 KNOP ES 150 7,89 9,55

453404 PROFIL,ANSCHLAG CS 70 AR 33,52 40,56

453406 Atsarginė dalis EAA 3 EW 22,71 27,48

453412 Atsarginė dalis RS 400 DIN-H05RN-F 43,10 52,15

453418 Atsarginė dalis ASA 2500 215,76 261,07

453419 STICKER SYS-CDD/EC60 2,16 2,61

453420 STICKER SYS-TDD/EC60 2,16 2,61

453429 KLEMME,SCHLAUCH D.45 - 60 MM 11,94 14,45

453441 GEWINDERING EAA 3/3 50,03 60,54

453442 KLEMMSTUECK EAA 3/3 54,03 65,38

453462 Atsarginė dalis SR 301 E-AS 60741 384,18 464,86

453463 Atsarginė dalis SR 301 E LEFT 60752 309,97 375,06

453464 BLENDE SR 301 E RECHTS 60754 273,24 330,62

453465 SCREW SR 301 E-AS 60771 5,29 6,40

453466 STOPFEN SR 301 E-AS 60767 2,44 2,95

453467 KAPPE SR 301 E-AS 7895 10,53 12,74

453468 Atsarginė dalis SR 301 E 60739 1.088,35 1.316,90

453469 GUERTEL SR 301 E VORNE 60738 240,35 290,82

453470 GUERTEL SR 301 E HINTEN 60737 199,62 241,54

453471 New article No. 228600 (old No.

453471)

B 6,4 DIN 125 2,16 2,61

453472 SCREW M 6 X 20 DIN 933- 8.8 2,52 3,05

453474 SCREW M 8 X 30 DIN 7991- 8.8 5,65 6,84

453490 HEBEL PS 300 EQ 3,36 4,07

453491 Stikliukas SF-PS 300 EQ 6,81 8,24

453547 SCREW TS 55 EBQ 3,00 3,63

453563 Atsarginė dalis RS 400 E-CH/H05RN-F 61,00 73,81

453584 Varžtas RO 150 E 453584 2,76 3,34

453652 Atsarginė dalis RS 400 453652 39,69 48,02

453668 Atsarginė dalis IAS 2-3500 AS 88,76 107,40

453669 Atsarginė dalis IAS 2-5000 AS 128,81 155,86

453670 Atsarginė dalis IAS 2-5000 AS 453670 169,22 204,76

453703 STELLRAD OF 1000 E 4,45 5,38

453707 Spannband RS 400 12,18 14,74

453751 HANDLE OF-FH 2000 11,62 14,06

453754 SCALE AXP 130 9,33 11,29

453817 STICKER SYS-ES 125 2,16 2,61

453841 GETRIEBEDECKEL PS 2 E 48,70 58,93

453844 EINLAGE KE-ES 125 30,60 37,03

453851 EINLAGE-SYS TDD 14,4 30,60 37,03

453897 COVER SRM 312 LE-AS/B1 53,95 65,28

453898 HOUSING SRM 312 LE-AS/B1 53,95 65,28

453899 O-RING SRM 312 LE-AS/B1

32746

8,61 10,42

453900 ADAPTOR SRM 312 LE-AS/B1 130,45 157,84

453921 HOUSING AP 85 E 266,43 322,38

453925 B1-SLEEVE SRM 312 LE-AS B1-SLEEVE SRM 312

LE-AS

140,18 169,62

453935 Pakeista į / Changed to 474938 LR 32-SYS 27,80 33,64

EINLAGE

453937 EINLAGE BV-SYS unten 35,01 42,36

453938 EINLAGE KB-SYS 27,80 33,64

453940 SPANN-VERLEGEH. BV-SYS SVH 151,12 182,86


453941 SAUGADAPTER BV-SYS VSA 175,95 212,90

453942 ABSTANDHALTER BV-SYS PVA 128,81 155,86

453956 Balansavimo elementas LS 130 EQ 25,95 31,40

453957 Ašelė LS 130 EQ 43,22 52,30

453958 Atsarginė dalis AP 55 E 74,18 89,76

453959 Atsarginė dalis AP 65 E 62,92 76,13

453960 Atsarginė dalis pakeistas kodas į AP 85 E 89,52 108,32

638721 (replaced by 638721)

453961 Atsarginė dalis ATF 55 E 102,13 123,58

453962 Atsarginė dalis AT 65 E 90,88 109,96

453965 FILTERVLIES,ANS SRM 312 LE SQ C 60994 35,53 42,99

453966 Pakeista į / Changed to New article

No. 452899 (old No. 453966)

SRM 312 LE-AS DN50

14775

36,21 43,81

453967 LUFTFILTERCASS. LFC-SRM 312/B1 48739 143,07 173,11

453968 Pakeista į / Changed to 445942

VARISTOR

SRM 312 LE-AS 15,14 18,32

453972 Druckfeder TDD 14,4 2,56 3,10

453976 LAGERFLANSCH LS 130 EQ 91,56 110,79

453978 KAPPE LS 130 EQ 24,35 29,46

454043 New article No. 469008 (old No.

454043)

TC 111,63 135,07

454044 MAGNETSCHNÄPPER TC 02-10-101-MAGNETSCHNÄPPER

31,48 38,09

10

TC 02-10-101-10

454089 KST.-SCHLAUCH PL -13 BLAU 2400MM 125,20 151,49

454094 SOCKET CT AUS 240V SOCKET CT AUS

240V

108,66 131,48

454095 CABLE WITH PLUG CT PVC-

HEAVY-DUTY 7,5M

136,74 165,46

454118 Strainer VENTOS 25 DECKEL Strainer VENTOS 25

DECKEL

14,70 17,79

454165 TIEFZIEHEINLAGE D 36 WB-RS 30,60 37,03

454296 SCREW PT 3,5X 12 PZV 2,44 2,95

454322 CABLE WITH PLUG CT RC-SJT

W 7,5M

146,47 177,23

454328 SUPPORT CONTACT CT 2,64 3,19

454371 HANDLE CT HANDLE CT 15,74 19,05

454396 KABEL M.STECKER CT DK-

H07RN-F 7,5M

143,07 173,11

454402 CABLE WITH PLUG CT JP-VCTF 146,47 177,23

454571 TUERSCHLOSS TC 3000 FH 184 FA.

RONIS

60,08 72,70

454597 SCHRAUBHÜLSE PLUG-IT

SCHWARZ/GRÜN

12,42 15,03

454602 SPRING PLATE CT MINI SPRING PLATE CT

MINI

4,97 6,01

454640 SCREW CT MINI CONTACT 3,08 3,73

454642 SOCKET CT MINI 230V 89,64 108,46

454650 PLASTIC PLUG CT MINI 4,93 5,97

454651 SCREW TORX CT MINI PT

5,0X 119 T 25

9,33 11,29

454653 New article No. 456833 (old No. M.STECKER CT mini CH- 151,44 183,24

454653)

H07RN-F 8M

454654 New article No. 456835 (old No. WITH PLUG CT mini DK 151,44 183,24

454654)

H05 RR-F 8M


454655 New article No. 456836 (old No. WITH PLUG CT mini GB 156,12 188,91

454655)

H05 RR-F 8M

454656 CABLE WITH PLUG CT MINI

AUS PVC-HEAVY DU

148,67 179,89

454657 New article No. 456830 (old No. WITH PLUG CT MINI

173,95 210,48

454657)

USA-SJT W 8M

454659 Pakeista į / Changed to 456832 WITH PLUG CT MINI JP- 163,13 197,39

CABLE

VCTF 8M

454689 New article No. 456886 (old No.

454689)

CT MINI 20,99 25,40

454706 SEAL COVER LOE-D-MIDI 127,13 153,83

454707 SEAL pakeistas kodas į 496082 COVER LF/LFR-D-

136,58 165,26

(replaced by 496082)

MIDI-A

454735 CASTOR SUB-FRAM CT 11 260,94 315,74

454736 TUBE SUPPORT CT 85,43 103,37

454737 Variklis CT 11/22/33/44/55/E 462,13 559,18

454743 LEVER CT 21,15 25,59

454746 HOUSING CT 173,11 209,46

454747 SOUND INSULATOR CT 454747 65,37 79,10

454748 SEALING-SET CT 37,93 45,90

454749 HOOD CT 454749 89,44 108,22

454750 Sandarintojų komplektas CT 22-55 80,02 96,82

454774 FLOOR CT 11 454774 174,27 210,87

454775 Tvirtinimo detalė VE-CT 70,09 84,81

454777 MONTAGESATZ DLM-CT ET-BG 27,40 33,15

454794 ELECTRONIC CT STANDARD 120V 411,86 498,35

454795 DRIVE UNIT CT DOMEL

120V

424,04 513,09

454796 SOCKET CT 120V 107,54 130,12

454797 SOCKET CT CH 230V 100,89 122,08

454798 SOCKET CT AUS 240V 163,97 198,40

454799 SOCKET CT GB 230V 100,89 122,08

454800 SCHALTER,DRUCKL CT ET-BG 467,85 566,10

454802 KLEMMLEISTE VE-TC 3000 ET-BG 44,38 53,70

454805 SCHALE,OELER LOE-D-MINI ET-BG 83,27 100,76

454806 SCHALE,FILTER pakeistas kodas į

496083 (replaced by 496083)

LF/LFR-D-MINI-A ET-BG 187,17 226,48

454807 SCHRAUBE,VERSCH LOE-D-MINI/MIDI ET-BG 13,46 16,29

454874 KOHLE CT DOMEL 100-120V ET-

BG

74,10 89,66

454875 WIRE CT 100-120V 71,69 86,74

454877 CONTACT CT 120V 79,58 96,29

454901 SOCKET CT DK 230V 100,89 122,08

454909 DRIVE UNIT CT DOMEL

100V

436,89 528,64

454910 KLEMMUNG CT NETZK. AUS/RC/J ET-

BG

24,19 29,27

454966 HOOD CT 454966 293,06 354,60

455004 PLATTE ASA 5000 46,38 56,12

455015 New article No. 491837 (old No.

455015)

SVG-SYS/Gr©n/HKS 67 11,21 13,56

455106 PLANET 2 S TDD 14,4 2,56 3,10

455111 ZYLINDERROLLE ZRB 4 X 6 2,40 2,90

455119 ROLLE ASA 5000 30,52 36,93

455124 Plokštė su kreipiančiosiomis BASIS 1 A/T VOLLST. 554,37 670,79

455126 KABEL M.STECKER OF 1000 EB

DIN-H05RN-F

39,41 47,69


455134 KABEL M.STECKER OF 1000 EB

CH-H05RN-F

455135 CABLE WITH PLUG OF 1000EB

PVC-HEAVY-DUTY

61,32 74,20

62,12 75,17

455160 LUFTF.SCHEIBE LS 130 EQ 7,21 8,72

455161 SCHEIBE LS 130 EQ 2,56 3,10

455167 PROFIL,FUEHRUNG BASIS SAS 500 243,44 294,56

455170 LAUFWAGEN BASIS SAS 500 180,44 218,33

455185 LABEL-SYSTAINER SYS-RS 400/DS 400 2,16 2,61

455186 Švaistiklio guoliukas PS 300 E 35,05 42,41

455219 CABLE WITH PLUG ES 125 72,94 88,26

455227 O-RING 22 x 3 RS3 3,28 3,97

455242 Atsarginė dalis MFT 1080 172,51 208,74

455246 Atsarginė dalis MFT 1080 455246 59,60 72,12

455251 EINLAGE SYS-PSB 300 E 30,60 37,03

455269 SLEEVE DX 93 E 2,40 2,90

455288 DELETED ARTICLE !!! OFK 500 Q 86,55 104,73

455289 Atsarginė dalis OFK 500 Q 14,06 17,01

455356 KLEMMUTTER BASIS SAS 500 13,66 16,53

455357 LEISTE ASA 5000 61,32 74,20

455364 AUFNAHME-M TDD 14,4 17,94 21,71

455365 Atsarginė dalis DD-ES 50,99 61,70

455378 Atsarginė dalis SR 300 2.038,15 2.466,16

455398 SCREW BASIS SAS 500 M 6 7,69 9,30

455399 SCHRAUBE,EXZ. BASIS SAS 500 M 6 13,38 16,19

455405 END RAIL BASIS PLUS

HINTEN

193,29 233,88

455406 END RAIL BASIS PLUS

VORNE

221,41 267,91

455419 SCHEIBE ASA 5000 17,14 20,74

455440 BEARING 28/36/44/28 F9270 BEARING

29,44 35,62

ASA

28/36/44/28 F9270 ASA

455461 LACE ASA 5000 1*2 x 400 lg. 19,55 23,66

455463 LITZE ASA 5000 1*2x120 braun 40,49 48,99

455464 LITZE ASA 5000 1*2x120 blau 40,49 48,99

455482 DRUCKL.SCHLAUCH ASA 5000 (P-13x10m) 568,10 687,40

455483 DRUCKL.SCHLAUCH pakeistas

kodas į 495748 (replaced by 495748)

ASA 6000 (P-13x11m) 400,85 485,03

455488 PASSFEDER FS-RAPID 7,97 9,64

455489 DRUECKER FS-RAPID 10,77 13,03

455491 SPANNBACKEN FS-RAPID 7,21 8,72

455492 ANSCHLAG FS-RAPID 9,45 11,43

455495 LAGERBOCK FS-RAPID 13,06 15,80

455496 EINLAGE SYS-STF Delta 30,60 37,03

455500 STUETZFUSS BASIS VL 700 80,59 97,51

455501 VERBINDUNGSPL. BASIS VL 700 13,86 16,77

455502 ANSCHRAUBWINKEL BASIS VL 700 52,95 64,07

455509 New article No. 491513 (old No. OFK 500 Q 27,04 32,72

455509)

455521 EINLAGE SYS-STF D125 30,60 37,03

455549 TISCHEINLAGE BASIS VL 700 RECHTS 199,62 241,54

455550 TISCHEINLAGE BASIS VL 700 LINKS 199,62 241,54

455568 SLEEVE ASA 5000 SLEEVE ASA 5000 66,85 80,89


455583 Žiedas S TDD 14,4 8,93 10,81

455584 SCHEIBE S TDD 14,4 4,05 4,90

455585 GETRIEBEHAUBE HL 850 E 34,65 41,93

455589 MOTORDECKEL HL 850 E 18,94 22,92

455593 SCREW PS 300 EQ 2,40 2,90

455609 Plastmasinė detalė OFK 500 Q 28,44 34,41

455613 MUTTER, 6KT. M5 DIN 934

2,56 3,10

PRECOTE 85

455615 DICHTUNG LS 130 EQ 4,69 5,67

455616 SCHALTER K LS 130 EQ 32,56 39,40

455626 PAD SYS 45X40X50 geschlitzt 2,00 2,42

455628 New article No. 490885 (old No.

455628)

ES 150/3 E 24,43 29,56

455629 New article No. 490885 (old No.

455629)

ES 150/5 E 24,43 29,56

455654 CABLE WITH PLUG RS 400

USA-SJO

83,15 100,61

455663 Art.458559 WRA 500 14x6x80 13,30 16,09

455671 GUMMIPLATTE FS-RAPID 5,97 7,22

455695 Relė CS 70 EB 129,49 156,68

455733 BUCHSE BASIS 6 37,69 45,60

455770 Dangtelis PS 300 Q/OFK 500 Q

UNTEN

44,78 54,18

455777 CAPACITOR PSB 300 13,74 16,63

455791 Plastmasinė detalė OF 1000 15,82 19,14

455805 Mova Basis WRA 500 10,97 13,27

455807 AUFLAGEPLATTE BASIS ZK-LA 650 37,37 45,22

455808 EINPRESSMUTTER BASIS 6 PEM-S-M6-2 5,09 6,16

455810 SYS-EINLAGE FS-SYS 25,47 30,82

455852 ANSCHLUSS-V DD-ES 32,80 39,69

455857 Antgalio detalė DD-ES 18,98 22,97

455935 SLEEVE BASIS 1 A/T 3,68 4,45

455953 FLANSCH ATF 55 E 16,14 19,53

455961 LITZE ES 150 E VOLLST. 10,77 13,03

455974 FEDER,DRUCK OFK 500 Q 10,97 13,27

455996 PASSFEDER BASIS 6 14,86 17,98

455998 BOLZEN BASIS 6 15,34 18,56

455999 BOLT BASIS 6 15,34 18,56

456045 SCHLAUCH CT D27 X 0,4M-AS 58,24 70,47

456047 SCHLAUCH pakeistas kodas į

456045 (replaced by 456045)

CT D27 x 0,4M 46,94 56,80

456054 SCHRAUBHÜLSE pakeistas kodas į

454597 (replaced by 454597)

PLUG-IT SILBER 12,54 15,17

456056 HOOD pakeista į 471127 (replaced by CT MINI

471127)

100,17 121,21

456057 Fiksatorius sys (žalias) CLIP GREY SVG-CT

MINI

9,77 11,82

456061 HOUSING CT MINI 184,52 223,27

456065 SEALING CT MINI 14,58 17,64

456066 SEALING CT MINI 456066 49,38 59,75

456068 PTC CT MINI 25,39 30,72

456070 TUBE CT MINI 64,48 78,02

456072 SEALING CT MINI 456072 9,29 11,24

456079 Pakeista į 456829 WITH PLUG CT MINI DIN-

H05RR-F 8M

136,26 164,87

456080 CABLE CLAMP CT MINI 4,49 5,43


456081 Pakeista į / Changed to 471030

INSERT

CT MINI 62,96 76,18

456089 SEALING CT MINI 456089 30,44 36,83

456092 PLASTIC PLUG CT MINI 456092 4,93 5,97

456095 SPRING CT MINI 4,41 5,34

456096 BOLT CT MINI 12,18 14,74

456118 Pakeista į / Changed to NEW article: CT MINI old article

226,42 273,97

471752 HOUSING

456118

456127 CABLE SET CT mini 12,62 15,27

456154 CABLE SET CT mini 14,54 17,59

456701 Door TC 3000 ET-BG 178,67 216,19

456703 New article No. 493353 (old No.

456703)

TC 137,18 165,99

456704 WHEEL TC 3000 54,83 66,34

456705 WHEEL TC 3000 456705 190,13 230,06

456731 HINGE TC 3000 130,61 158,04

456746 Žarna su Plug IT jungtimi D 27x3,5m-AS 481,29 582,36

456748 neuzsakoma plug it D 27x3,5m 316,59 383,07

456750 SAUGSCHLAUCH CH PLUG-IT D27/D30X3,5M-

AS

400,69 484,83

456759 FOOT CT MINI 13,14 15,90

456763 SLEEVE VENTOS 96,69 116,99

456764 SPRING PLATE CT MINI 17,94 21,71

456771 CABLE SET CT MINI 456771 15,86 19,19

456773 ELECTRONIKA CT DK STANDARD 373,37 451,78

456774 ELECTRONIC CT DK FLOW 501,22 606,48

456799 SOCKET CT GB 110V 234,67 283,95

456801 SPRING PLATE CT MINI USA 16,82 20,35

456804 ELECTRONIC CT STANDARD GB110V

ET-BG

504,30 610,20

456807 Variklis, pakeistas kodas į 498299 CT MINI 230V ET-BG 386,51 467,68

(replaced by new. art. no. 498299)

456808 TURBINE CT MINI 120V60HZ 451,71 546,57

456809 TURBINE CT MINI 100V 451,71 546,57

456810 HOUSING CT MINI 230V 228,82 276,87

456811 HOUSING CT MINI USA 120V 252,65 305,71

456812 Fiksatorius CT MINI 24,35 29,46

456813 Oro sraut. regul. rankenėlė CT MINI 31,00 37,51

456814 JUNGIKLIO RANKENĖLĖ CT MINI 456814 42,70 51,67

456815 Elektronika - pakeistas kodas į CT MINI 230V 320,74 388,10

498509

456816 ELECTRONIC CT MINI 120V 314,25 380,24

456817 Angliukai CT mini 230V ET-BG 81,47 98,58

456818 KOHLE HG 26 120V ET-BG 86,23 104,34

456819 CONTAINER CT MINI 200,90 243,09

456820 RAHMEN CT MINI FILTER ET-BG 52,71 63,78

456821 SOUND INSULATOR CT MINI 140,78 170,34

456822 WIRE CT MINI 25,39 30,72

456823 WIRE CT MINI 456823 27,72 33,54

456824 FILTER HOUSING CT MINI 239,95 290,34

456825 FILTER HOUSING CT MINI

263,67 319,04

456825

456826 Jungiklis CT MINI 89,84 108,71

456827 SWITCH CT MINI 456827 88,32 106,87

456828 ELEKTRONIK CT MINI 110V GB ET-BG 314,25 380,24


456829 New article No. 452078 (old No.

456829)

CT MINI ET-BG D+ROK 143,07 173,11

456830 CABLE CT MINI ET-BG USA 173,95 210,48

456832 CABLE CT MINI ET-BG J 100V 179,27 216,92

456833 CABLE CT MINI ET-BG CH 151,44 183,24

456834 CABLE CT MINI ET-BG AUS 156,12 188,91

456835 CABLE CT MINI ET-BG DK 151,44 183,24

456836 CABLE CT MINI ET-BG GB 240V 156,12 188,91

456837 CABLE CT MINI ET-BG GB 110V 156,12 188,91

456877 KLEMMUNG CT NETZKABEL ET-BG

USA

26,55 32,13

456886 RAD CT MINI D100X28 ET-BG 23,03 27,87

457032 SLEEVE BASIS 6 37,69 45,60

457034 PAD ES 150 2,16 2,61

457042 DAEMPFER BASIS 1 A/T 5,37 6,50

457043 SCHEIBE PS 300 EQ 2,84 3,44

457061 SPRING 457061 2,48 3,00

457063 DRUCKFEDER DIN2098-1,10X14,00X

30,0

4,69 5,67

457074 New article No. 490429 (old No.

457074)

OF 1000 6,41 7,76

457075 New article No. 490429 (old No. OF 1000 2,84 3,44

457075)

457086 EINLAGE LS 130 EQ 30,60 37,03

457115 Fiksavimo detalė OFK 500 Q. 7,69 9,30

457116 Fiksacijos detalė OFK 500 Q 5,37 6,50

457150 MAIN PIECE BASIS 5 A 22,71 27,48

457151 PLATE BASIS 5 A 22,71 27,48

457163 QUERPROFIL BASIS ST 1120 91,56 110,79

457165 TIEFZIEHEINLAGE BV2-SYS 26,19 31,69

457166 SCHAUMST.EINLAG BV2-SYS 139,54 168,84

457173 New article No. 463087 (old No.

457173)

OF 1010 EBQ 71,01 85,92

457174 New article No. 463088 (old No.

457174)

RS 51,95 62,86

457175 GEHAEUSEDECKEL OF 1010 EBQ 22,39 27,09

457176 GEHAEUSEDECKEL OF 23,27 28,16

457177 New article No. 463093 (old No.

457177)

COVER RS E 24,43 29,56

457178 Dangtelis PAKEISTA i 463094 RS 22,39 27,09

457183 FUEHRUNGSROHR BASIS 2 LINKS 204,23 247,12

457184 COUNTERWEIGHT RO 150 E 39,69 48,02

457185 COUNTERWEIGHT RO 150 E 457185 80,87 97,85

457196 SCHRAUBE,SKT FS-RAPID 9,45 11,43

457197 BUCHSE FS-RAPID 10,53 12,74

457200 DRUCKFEDER FS-RAPID B.Nr. D-122A-

13

4,09 4,95

457255 SLEEVE BASIS SAS 500 4,69 5,67

457265 DECKEL pakeista į 473550 (replaced

by 473550)

OF 1000 E 38,17 46,19

457284 Ventiliatorius OFK 500 Q 17,58 21,27

457301 RITZEL AXP 132 E

165,62 200,40

GESCHLIFFEN

457329 LUFTFUEHR.RING OF 2000/1 038.968 34,04 41,19

457332 DISTANZBUCHSE OF 2000/1 201.603 42,22 51,09


457333 Korpusas OF 2000 EB 457,16 553,16

457337 BUNDSCHRAUBE PS 300 EQ 14,30 17,30

457343 HUBBEGRENZUNG OF 2000/1 203.082 29,00 35,09

457351 Reguliavimo ratukas OF 1010 EB 11,50 13,92

457352 New article No. 492173 (old No.

457352)

OF 1010 EB 5,13 6,21

457360 KLAMMER M 3 9,17 11,10

457368 New article No. 463095 (old No.

457368)

RTM 3,48 4,21

457383 Ventiliatorius PS 300 EQ 15,90 19,24

457408 KABEL M.STECKER AP 55 DIN-

51,75 62,62

H05RN-F GRUEN

457410 Kabelis pl p 55 DIN-H05RN-F 51,95 62,86

457586 LITZE RTM OF VOLLST. 11,17 13,52

457587 ELETRIC CONNEC RTM OF 3,36 4,07

457598 KABEL M.STECKER RS 4 DIN-

H05RN-F GRUEN

51,75 62,62

457599 KABEL M.STECKER RS 400 DIN-

H05RN-F GRUEN

47,06 56,94

457600 KABEL M.STECKER AP 85 DIN-

H05RN-F GRUEN

51,75 62,62

457601 New article No. 461121 (old No. M.STECKER EHL 65 DIN- 47,06 56,94

457601)

H05RN-F GRUEN

457602 KABEL M.STECKER OF1000 DIN-

H05RN-F GRUEN

53,47 64,70

457603 KABEL M.STECKER ZKS-22 DIN-

H07RN-F GRUEN

65,77 79,58

457604 KABEL M.STECKER AP 85 DIN-

54,51 65,96

H07RN-F GRUEN

457605 KABEL M.STECKER AP 85 DIN-

H07RN-F GRUEN 457605

54,51 65,96

457606 LUFTFUEHR.SCHE. AP 55 E 9,37 11,34

457611 SCHALTER AXT 55

M.EINSCHALTSPERRE

45,34 54,86

457615 Įdėklas SYS-OFK 500 30,60 37,03

457638 KABEL M.STECKER RAS180

DIN-H07RN-F GRUEN

78,34 94,79

457657 BAFFLE AP 65 E 457657 6,57 7,95

457731 DREHZAHLBILD OF 2000 E/1 203 6,81 8,24

457740 Redukcinis žiedas TDK 12 12,30 14,88

457741 Žiedas su krumpliais TDK 12 35,21 42,60

457742 Krumpliaratukas 1 TDK 12 3,24 3,92

457743 Perjungimo žiedas TDK 12 6,17 7,47

457744 krumpleratukas TDK 12 3,24 3,92

457748 krumpleratukas TDK 12 (457748) 3,24 3,92

457751 STEG ABTRIEB TDK 12 13,06 15,80

457753 Spyruoklė TDK 12 2,72 3,29

457754 SWITCH CLAMP TDK 12 8,61 10,42

457755 SLIDE TDK 12 2,48 3,00

457758 TELLERFEDER TDK 12 2,40 2,90

457762 Solenoid C 12 Solenoid C 12 3,00 3,63

457766 FEDER TDK 12 2,40 2,90

457767 ZYLINDERROLLE D 4,5 X 6 2,56 3,10

457859 COVER BASIS 5 A 17,94 21,71

457877 New article No. 490778 (old No.

457877)

TDD 14,4 69,65 84,28

457913 FESTSTELLBLECH BASIS SAS 500 8,73 10,56

457920 Tachometras OF 2200 EB 19,95 24,14


458226 MOTORGEHAEUSE RAP 180.03 150,48 182,08

458282 DECKEL HR 42,06 50,89

458344 DECKEL SYS-PS 300

KLEINTEILFACH

2,52 3,05

458350 SCHRAUBE,LI M 3X43,5-10.9T10

DIN7985

2,16 2,61

458409 SPRING 458409 13,54 16,38

458420 Art.451372 PS 300 EQ unten 4,53 5,48

458430 SUPPORT BASIS 4 33,52 40,56

458482 New article No. 463618 (old No.

458482)

RS 400 EQ 36,21 43,81

458483 New article No. 463619 (old No.

458483)

RS 400 Q 34,53 41,78

458518 SPEED CONTROL AXT 50 LA

COMLETE

69,17 83,70

458546 COVER DISC TDD 14,4 2,40 2,90

458557 O-RING 52 X 2 NBR 70 SHORE A 4,05 4,90

458559 Užveržimo plokštelė Basis 1 A/T 14,78 17,88

458570 MOTORGEHAEUSE PS 300 EQ 74,30 89,90

458593 CAPACITOR OFK 500 Q 13,74 16,63

458613 RUBBER RING CS 70 EB 2,40 2,90

458614 BEFEST.SCHELLE CS 70 EB 2,56 3,10

458617 TISCHPROFIL CS 70 ST 650 192,45 232,86

458622 DRUCKFEDER FS-RAPID B.Nr.VD-179J-

01

4,69 5,67

458689 Pakeista į / Changed to 469796 RS/DS 400 Q 27,80 33,64

INSET

458690 EINLAGE ES 125 Q 30,60 37,03

458722 BALL BEARING 37,93 45,90

458723 VERSCHL.MUTTER DD-AS 32,80 39,69

458724 CIRCLIP 458724 2,48 3,00

458744 STUETZLAGER CS 70 EB 7,93 9,60

458748 SCHRAUBE,SENKK. M 3 X 46 TORX 2,40 2,90

458753 KABEL M.STECKER CS 70 EB

DIN-H07RN-F

75,26 91,06

458754 Pakeista į / Changed to 472806 M.STECKER CS 70 EB

68,49 82,87

KABEL

CH-H07RN-F

458756 CABLE CS 70 EB DIN-H07RN-F 42,70 51,67

458800 HALTER LR32 32,84 39,74

458801 SCHIEBER LR32 21,71 26,27

458871 Securing ring SW 18 2,52 3,05

458897 QUERPROFIL CS 70 ST 650 64,84 78,46

458938 LITZE HL 850 E VOLLST. 19,67 23,80

458942 LAGERBOLZEN LEX 185 66,97 81,03

458943 HUELSE A LEX 185 25,83 31,25

458944 HUELSE I LEX 185 24,35 29,46

458945 EXZENTER WET 2 E 133,94 162,07

458957 BRACKET BASIS 4 35,93 43,48

458964 LUFTFUEHR.SCHE. PS 300 EQ 3,76 4,55

458983 Aliuminis padas PS 300 EQ 29,48 35,67

458987 New article No. 490668 (old No. SR 151 E 458987 46,10 55,78

458987)

458998 DICHTUNG,MOTOR SR 6/14 E 458998 39,05 47,25

459060 CABLE WITH PLUG RS 400 J-VCTF 459060 58,52 70,81

459077 GUARD CS 70 E 12,10 14,64

459110 CENTERING CONE VS 600 SZ 14/20 29,76 36,01


459115 DICHTBUCHSE 24 X 14 X 5,2 23,83 28,83

459116 GEAR HOUSING RAS 180.04

E 259.666

235,23 284,63

459122 PORTAL CS 70 EB VORNE

BEARBEIT.

392,19 474,55

459123 PORTAL CS 70 EB HINT.

BEARBEIT.

392,19 474,55

459137 BEARING BASIS 1 A/T 8,25 9,98

459175 WIRE CS 70 EB 20,67 25,01

459176 Korpusas plastm. TS 55 EBQ 78,62 95,13

459177 Plastmasinė rankena TS 55 EBQ 43,90 53,12

459179 DEFLECTOR PLATE TS 55 EBQ 459179 5,61 6,79

459181 Bundbuchse TS 55 EBQ Bundbuchse TS 55

EBQ

4,41 5,34

459182 Aliumininis korpusas TS 55 EBQ 183,24 221,72

459183 ANGLE PIECE, pakeistas kodas į

10002627 (replaced by new art. no.

10002627)

TS 55 EBQ 17,18 20,79

459184 Pakeista į / Changed to 495798

Krumpliaratis, naujas nr. 495798

TS 55 EQ 87,43 105,79

459185 BASE PLATE TS 55 EBQ 50,03 60,54

459186 Varžtas M 8 X 18 DIN 7991 TS 2,40 2,90

459187 SPRING TS 55 EBQ 4,29 5,19

459188 MANDREL TS 55 EBQ 2,80 3,39

459195 PUSHER TS 55 EBQ 6,33 7,66

459199 VENTILATOR TS 55 EBQ 18,98 22,97

459202 SCREW TS 55 EBQ (459202) 3,00 3,63

459212 Kampukas d TS 55 EQ 12,86 15,56

459213 Kampukas TS 55 EQ 11,37 13,76

459214 BAR TS 55 EBQ 6,77 8,19

459215 INDICATOR TS 55 EBQ 6,77 8,19

459218 LEVER TS 55 EBQ 11,37 13,76

459220 WASHER TS 55 EBQ 4,85 5,87

459222 SHAFT LOCK CLAM TS 55 EBQ 459222 5,85 7,08

459224 Rankena TS 55 EBQ 4,85 5,87

459225 SPRING TS 55 EBQ (459225) 2,40 2,90

459226 HAND GRIP SOFT TS 55 EBQ 18,98 22,97

459227 Rankena TS 55 EBQ (459227) 7,61 9,21

459229 LEVER TS 55 EBQ (459229) 5,29 6,40

459250 SCHLAUCH CT D27 x 2M 110,50 133,71

459251 SCHLAUCH CT D36 X 1,5M 127,97 154,84

459253 O-RING 40 X1,5 PERBUNAN 2,40 2,90

459254 Zylinderlager TS 55 EBQ Zylinderlager TS 55 EBQ 3,60 4,36

459255 Raktas TS 55 EBQ 8,85 10,71

459270 Įdėklas SYS-OF 1010 30,60 37,03

459271 STECKBUEGEL RTM 2000 2,40 2,90

459286 GUIDE TUBE CS 70 126,13 152,62

459287 TUBE CS 70 114,79 138,90

459288 HOLDER PS 300 EQ 12,98 15,71

459319 LAGERDECKEL RS 200 133,94 162,07

459404 CABLE BASIS PLUS DIN- CABLE BASIS

49,30 59,65

H07RN-F

PLUS DIN-H07RN-F

459405 CABLE BASIS PLUS CH- CABLE BASIS

74,06 89,61

H07RN-F

459406 CABLE WITH PLUG BASIS PLUS

DIN-H07RN-F

PLUS CH-H07RN-F

CABLE WITH PLUG

BASIS PLUS DIN-H07RN-

F

63,56 76,91

459419 BOLT, pakeistas kodas į 10002634 TS 55 EBQ 5,25 6,35


459427 Žiedas TDK 12 14,02 16,96

459433 LABEL TDK 2,92 3,53

459434 WASHER TS 55 EBQ WASHER TS 55

EBQ

2,32 2,81

459439 ANSCHLAGREITER MFT-AR 20,51 24,82

459443 ANSCHLAGBLECH MFT-AR 22,15 26,80

459596 INSET RS 200 30,60 37,03

459597 EINLAGE RS 100 30,60 37,03

459737 New article No. 491938 (old No.

459737)

SYMMETRIC 70 66,17 80,07

459738 New article No. 491939 (old No.

459738)

SYMMETRIC 70 459738 66,17 80,07

459739 Stop rail,left SYMMETRIC 70 115,27 139,48

459740 Stop rail,right SYMMETRIC 70 115,27 139,48

459741 Compression spr 1,0 X 11,5 X 21 DIN

2098

2,56 3,10

459742 SPANNACHSE SYMMETRIC 70 58,92 71,29

459762 DEFLECTOR PLATE LS 130 EQ 14,58 17,64

459829 INSET SYS-CDD 9,6/12/FX/EC 26,47 32,03

459830 INSET SYS-TDD 9,6/12 FX/EC 32,76 39,64

459847 Guminė detalė BS 75 E 4,05 4,90

459852 ADAPTER BS 75 E 24,63 29,80

459853 SCREW PT 3,0X 25 KOMBI-TORX 2,40 2,90

459860 FUSS 2411 KOMPL. 43,02 52,05

459873 DICHTRING BS 75 E 4,41 5,34

459879 Handle M 6 459879 16,30 19,72

459881 PUSH-BUTTON SWI 2411 ME WITH

88,16 106,67

LOCKING DEV

459887 FINGER LEVER GN 300-45-M6-25-SZ 36,73 44,44

459889 RUBBER RING TDK 12 2,40 2,90

459897 WINKELSTUECK BS 75 E 26,59 32,17

459933 Sanding support 14,94 18,08

459934 Handle 459934 34,57 41,83

459935 Gear rim chuck "3/8""-24UNF

125,64 152,02

1,5-10mm r/

459936 Poveržlė 4MM QUICKLOCK 2,40 2,90

459937 SICHERUNGSSCHEI 6MM QUICKLOCK 2,40 2,90

459938 SICHERUNGSSCHEI 8MM QUICKLOCK 1,84 2,23

459940 Allen screw M 4 x 8 2,40 2,90

459941 Shim ring 5 x 10 x 0.5 2,20 2,66

459942 Fuse 5.0x 20mm T63mA 5,97 7,22

459943 Shim ring 7 x 13 x 0.1 1,84 2,23

459944 Ball bearing 6203 2Z 32,12 38,87

459945 Hexagon nut M 8 x 1LH 1,84 2,23

459946 Hexagon nut M 8 x 1 2,20 2,66

459948 Grub screw,glue M 4 x 8 2,40 2,90

459950 Cheese head scr 5 x 20-H/KU 2,08 2,52

459954 Cover 459954 86,71 104,92

459955 Grip 459955 35,25 42,65

459956 Gear wheel,stra 42 teeth 29,64 35,86

459957 Gear wheel,stra 33 teeth 26,51 32,08

459958 Compression spr 1,84 2,23

459959 Cord guard 3,04 3,68

459960 Gear casing 93,24 112,82


459961 Intermediate ho 90,60 109,63

459962 End shield 459962 7,05 8,53

459963 Elastic bushing 1,84 2,23

459964 Selector lever 18,98 22,97

459965 Slotted disc 36,29 43,91

459966 Flat gasket 1,84 2,23

459967 Gearshift fork 5,13 6,21

459968 Selector lever 459968 6,85 8,29

459970 Supporting wash 8.1 x 16 x 1 2,40 2,90

459971 Locking plate 1,84 2,23

459972 Slide,complete 459972 70,49 85,29

459974 O-ring 8 x 1.1 1,84 2,23

459975 Insulation f.br 4,29 5,19

459976 Supporting wash AS1226 136,34 164,97

459977 Compression spr 459977 1,84 2,23

459978 Carbon 230V 459978 11,66 14,11

459980 Wire 459980 4,97 6,01

459981 Wire 459981 4,29 5,19

459982 Hold down 5 x 6 1,84 2,23

459983 Capacitor 0.2 UF+2x2500PF 240V 21,15 25,59

459984 Motor housing 58,68 71,00

459986 Air deflector c 10,33 12,50

459987 Bushing 459987 1,84 2,23

459989 Wire 459989 2,72 3,29

459990 Wire 459990 3,08 3,73

459991 Hold down 5 x 9 1,84 2,23

459992 Screening choke 7,05 8,53

459994 Brush holder 459994 6,85 8,29

459996 Wire 459996 3,60 4,36

459997 Spindle w.hex.s "1/2""-20UNF-2A" 60,36 73,04

459998 Hold down 5 x 7.5 1,84 2,23

459999 Ball 3.8 2,16 2,61

460000 Ball 3.6 2,16 2,61

460001 Ball 3.4 2,16 2,61

460003 Wing screw M 6 x 54 2,16 2,61

460004 Depth stop 7,05 8,53

460005 Stator,complete 240V 60,36 73,04

460006 ANSCHLAGWINKEL BS 75 E 27,60 33,40

460007 Gear casing 460007 141,55 171,28

460008 Gearbox cover 460008 65,89 79,73

460009 Gear wheel,angu 43 teeth 218,17 263,99

460010 Tool flange SYMMETRIC 50,27 60,83

460011 Clamping flange SYMMETRIC 460011 12,86 15,56

460012 Motor hood 34,57 41,83

460013 Welle 2411 5,09 6,16

460014 Carbon 220-250 12,50 15,13

460015 Feldp. 100-120V 2411

EINBAUFERTIG

151,64 183,48

460016 Statorius BS 75 / BS 75 E 460016 148,47 179,65

460017 Feldpaket 230V 2411

EINBAUFERTIG

METABO

133,62 161,68

460018 Anker 100-120V 2411

KOMPLETT

233,67 282,74

460019 Anker 230V 2411 KOMPLETT 205,87 249,10


460020 New article No. 490724 (old No. 230V 2411 KOMPLETT

192,13 232,48

460020)

METABO

460021 Motor housing 460021 131,09 158,62

460022 Scale f.angular 2,20 2,66

460023 Guard,fixed 460023 154,60 187,07

460024 New article No. 559946 (old No.

460024)

guard,c 149,08 180,39

460025 Lock washer 6 CAMLOC NR.

06530950005

2,84 3,44

460026 Stop bushing 10,17 12,31

460027 Belt clip 4,69 5,67

460028 Bushing 9 x 15 x 9.5 460028 14,10 17,06

460101 Dangtelis angliukui TDK 12 2,92 3,53

460129 GRIFF,STERN BS 75 E 4,41 5,34

460134 SCHRAUBE,RAENDE BS 75 E-SR 19,23 23,27

460135 DECKEL BS 75 E LINKS 4,29 5,19

460136 DECKEL BS 75 E RECHTS 4,29 5,19

460137 FUEHRUNG,STAUB BS 75 E 5,13 6,21

460138 GRIFFDECKEL BS 75 E 7,25 8,77

460153 SCHLEIFRAHMEN BS 75 E 187,57 226,96

460159 FUEHRUNG,LUFT BS 75 E 6,17 7,47

460178 STELLRAD BS 75 E 4,41 5,34

460185 GUIDE SYMMETRIC 70 23,51 28,45

460218 BUEGEL BS 75 E 19,23 23,27

460219 Maišas (be tvirtinimo) BS 75 E,105 E 56,55 68,43

460231 LABEL SYS-CDD/FX/EC 2,28 2,76

460254 Fiksatorius BS 75 E 13,30 16,09

460275 DREHFEDER BS 75 E 5,21 6,30

460277 ABLUFTSCHLAUCH IAS 2 3700mm 50,63 61,26

460278 ABLUFTSCHLAUCH IAS 2 5200mm 69,89 84,57

460279 ABLUFTSCHLAUCH IAS 2 7200mm 97,25 117,67

460288 BEHÄLTER SYS MAXI 194,62 235,49

460289 COVER SYS MAXI 65,01 78,66

460290 HALTEVERSCHLUSS SYS MAXI 9,25 11,19

460300 Adapteris BS 75 E 7,21 8,72

460302 DRUCKSTUECK BS 75 E 9,33 11,29

460307 Ratukas-rankenėlė BS 105 M 8 X 17 10,77 13,03

460462 CABLE WITH PLUG BS 105 E USA-

SJO

460462 88,36 106,92

460463 KABELIS M.STECKER BS 75 DIN-

H07RN-F GRUEN

51,75 62,62

460483 SWITCH EHL 65 E USA 28,40 34,36

460673 FUEHRUNG,STAUB BS 105 E 14,58 17,64

460674 DECKEL BS 105 E LINKS 7,21 8,72

460675 DECKEL BS 105 E RECHTS 7,21 8,72

460676 GRIFFDECKEL BS 105 E 16,70 20,21

460677 FUEHRUNG,LUFT BS 105 E 7,21 8,72

460681 DECKEL BS 105 E OBEN 5,77 6,98

460683 Dirželio apsauga BS 75 16,70 20,21

460686 INSET SYS-MAXI BS 75 72,94 88,26

460687 INSET SYS-MAXI BS 105 72,94 88,26

460724 BUFFER B.-NR. 0922, SCHWARZ 6,17 7,47

460737 HOUSING CS 70 EB 65,37 79,10

460738 ABDECKUNG BS 105 16,70 20,21

460743 LABEL SYS-BS 105 2,20 2,66

460819 KABELSCHELLE BS 105 2,32 2,81

460820 Dangtelis diržui BS 105 27,40 33,15

460840 SANDING FRAME BS 105 ESR 179,40 217,07


460847 KABEL M.STECKER BS 75 E CH-

H07RN-F

460848 KABEL M.STECKER BS75E-AUS

PVC-HEAVY-DUTY

66,21 80,11

66,89 80,94

461121 CABLE WITH PLUG EHL 65 DIN-

H05RN-F

461121 51,75 62,62

461122 CABLE WITH PLUG EHL 65 CH-

H05RN-F

461122 60,84 73,62

461123 CABLE WITH PLUG EHL 65AUS

PVC-HEAVY-DUTY

461123 63,88 77,29

461124 CABLE WITH PLUG ATF 55 DIN-

H05RN-F

53,83 65,13

461126 CABLE WITH PLUG AP 55 AUS PVC- 461126

HEAVY-DUTY

57,64 69,74

461170 LABEL SYS-BS 105 461170 2,60 3,15

461203 Pakeista į / Changed to 472808

KABEL M.STECKER CT CH-H05RN-

F

461203 77,62 93,92

461204 CABLE WITH PLUG CT PVC-HEAVY- 461204

DUTY

83,67 101,24

461234 Drožlių gaudytuvas REFLECTOR

SYMMETRIC 70

7,97 9,64

461236 Air guiding 8,73 10,56

461239 Belt cover SYMMETRIC 8,49 10,27

461241 Housing SYMMETRIC 70 25,39 30,72

461242 Housing cover SYMMETRIC 70 8,93 10,81

461244 Cover SYMMETRIC 70 9,77 11,82

461321 Pakeista į / Changed to 473247

COVER

ES 150 EQ 73,38 88,79

461343 Eccentric lever SYMMETRIC 70 5,09 6,16

461380 LÜSTERKLEMME SYMMETRIC 70 E 3-

POLIG

15,94 19,29

461381 CABLE SET 1 SYMMETRIC 70

VOLLST.

18,18 22,00

461389 Atsarginė dalis TS 55 EBQ 461389 19,75 23,90

461397 Motor support SYMMETRIC 70 39,69 48,02

461401 Pakeista į / Changed to 465723

INSET

SYS-TS 55 EBQ 27,80 33,64

461407 BAR TS 55 EBQ (461407) 6,77 8,19

461678 SCHEIBE,ELASTIS 8X17,5X2 2,40 2,90

461879 Gear wheel,angu SYMMETRIC

70 32 teeth

92,20 111,56

461881 WERKZEUGWELLE SYMMETRIC 70 64,08 77,54

461882 DRUCKFEDER 0,63 x 6,3 x 17 DRUCKFEDER 0,63 x

2,60 3,15

DIN 2098

6,3 x 17 DIN 2098

461902 Krumpliaratis PF 1200 E 167,62 202,82

461904 WASHER TDK 12 4,17 5,05

461938 Cover 2111 21,19 25,64

461946 Cord with plug AWG16SJ2x

1.31x2150

88,96 107,64

461949 Set wheel SYMMETRIC

70 E

7,45 9,01

461985 DEFLECTOR PLATE OFK 500 USA 6,97 8,43

461987 Raktelis pjūklelio apsp. (naujas) PS/PSB 300 EQ 11,78 14,25

462003 COVER BS 75 E LEFT 5,09 6,16


462019 LINSENSCHRAUBE PT 4,0X 16 KOMBI-TORX 2,04 2,47

462020 Housing cover 5,97 7,22

462039 Bumper 462039 462039 2,40 2,90

462047 Pin 10 x 88 462047 7,57 9,16

462059 INSET SYS-CDD/FX/MC 26,47 32,03

462060 INSET SYS-TDD/FX/MC 32,76 39,64

462064 COVER PF 1200 E 120,80 146,17

462072 Diržas T-5.0 5MR x 19 28,00 33,88

462096 FLANGE PF 1200 E 41,69 50,44

462097 SLEEVE PF 1200 E 32,56 39,40

462098 Depth stop 462098 16,30 19,72

462101 Indicator 462101 (462101) 2,40 2,90

462106 FLAP PF 1200 E 30,44 36,83

462109 FLANGE PF 1200 E 462109 16,70 20,21

462115 BLADE KEEL TS 55 EBQ 17,66 21,37

462119 BASE PLATE COMP RS 300 Q 112,95 136,67

462126 Termodaviklis pakeista į 491722

(replaced by 491722)

TS 55 EBQ 12,06 14,59

462135 Tarpinė RS 300 18,74 22,68

462136 ECCENTRIC BALAN RS 300 Q 43,86 53,07

462150 CABLE WITH PLUG BASIS PLUS CABLE WITH PLUG

93,80 113,50

AUS-HEAVY DUT

BASIS PLUS AUS-

HEAVY DUT

462151 CABLE BASIS PLUS AUS- CABLE BASIS

70,29 85,05

HEAVY DUT

PLUS AUS-HEAVY DUT

462179 Tool flange 20 24,43 29,56

462187 Varžtelis PIN M 4 X 12 2,76 3,34

462190 HOUSING POLLUX 180 E 294.144 150,48 182,08

462191 HANDLE POLLUX 180 E 294.802 96,45 116,70

462192 GEAR HOUSING POLLUX 180

E 258.589

271,08 328,01

462193 COVER POLLUX 180 E 266.558 64,08 77,54

462194 SPINDLE STOP KN POLLUX 180 E 35,57 43,04

294.187

462195 SPRING POLLUX 180 E 251.419 5,69 6,88

462196 O-RING POLLUX 180 E 252.540 5,69 6,88

462197 BUSH POLLUX 180 E 120.375 23,51 28,45

462200 O-RING POLLUX 180 E 120.197 12,78 15,46

462201 DISTANCE RING POLLUX 180 E

272.493

5,37 6,50

462202 Tarpinė RING POLLUX 180 E

5,37 6,50

272.507

462203 Dangtelis Pollux 180 E 93,92 113,64

462204 Tarpinė metalinė Pollux 180 E 462866 7,41 8,97

462205 Ašis Pollux 180 E 153,56 185,81

462206 Tarpinė Pollux 180 E 18,90 22,87

462207 Žiedelis Pollux 180 E 17,02 20,59

462208 Metalinė plokštelė COVER POLLUX 180 E

253.460

23,83 28,83

462215 Inkaras Pollux 180 E 541,79 655,57

462216 FIELD COIL POLLUX 180 E

237,99 287,97

280.240

462217 Riving knife 12,50 15,13

462218 BRUSH CAP WS 1204 296.139 8,29 10,03

462219 Elektronika Pollux 180 E 320,14 387,37

462220 Jungiklis Pollux 180 E 139,78 169,13


462221 CAPACITOR POLLUX 180 E 260.064 38,13 46,14

462225 New article No. 491606 (old No.

462225)

Pollux 180 E 36,89 44,64

462227 COVER OFK 700 EQ 230V 7,21 8,72

462228 Tekstolit. padelis OFK 700 21,55 26,08

462229 COVER SHEET OFK 700 EQ 14,78 17,88

462230 Compression spr 1,0C x 6,3 x 10

462230

4,69 5,67

462233 Collar bushing 4.2x6.8-10x3.6 2,20 2,66

462234 PROTECTION PLAT OFK 700 EQ 21,71 26,27

462256 SCREW PF 1200 E 12,50 15,13

462268 FUEHRUNGSWINKEL OFK 700 EQ 44,78 54,18

462270 New article No. 491845 (old No.

462270)

OFK 700 EQ KPL. 27,72 33,54

462275 Spyruoklė TS 55 EBQ (462275) 7,81 9,45

462293 INSET SYS-RS 300 EQ 30,60 37,03

462298 Set wheel BS 75 E 5,09 6,16

462309 BRIDGE PLATE BS 105 E 55,39 67,02

462319 Stellrad 2423 ME Stellrad 2423 ME 4,49 5,43

462325 KLEMMBRUECKE BS 75 E AUS 11,46 13,87

462332 TAP PF 1200 E 3,08 3,73

462336 ZEIGER PF 1200 E VORNE 33,72 40,80

462337 ZEIGER PF 1200 E HINTEN 33,72 40,80

462345 PLATE ES 150 E 8,61 10,42

462347 LUFTBLENDE OFK 700 EQ 230V 6,17 7,47

462357 STANGE PF 1200 E 47,34 57,28

462384 SCREW KA 40X20 206.245 2,56 3,10

462385 BEARING PALIER POLLUX 180 E

257:354

7,69 9,30

462397 Headless screw M 5 x 16 DIN 427 2,40 2,90

462402 CABLE WITH PLUG RAP 150.03 RC 462402 113,07 136,81

462419 PORTAL CS 70 EB IN FRONT OF

462419

379,30 458,95

462420 PORTAL CS 70 EB BEHIND

462420

379,30 458,95

462444 SPANNRING 10 X13,5-22,5 X 8 7,21 8,72

462450 Elektronika MC 15 CDD 445131 364,16 440,63

462478 CABLE SET OF 2000 E 120V 39,85 48,22

462480 CABLE WITH PLUG EHL 65 GB-

H05RN-F

462480 92,28 111,66

462505 KABEL M.STECKER BS 75 E GB

240V-H07RN-F

66,21 80,11

462565 Jungiklis TDD 12 VOLLST. 113,95 137,88

462575 SPANHAUBE H OFK 700 EQ 15,90 19,24

462594 MOTORFLANSCH TDK 12 10,61 12,84

462602 KNOB (REAR HALF OF 1400 EBQ 462602 23,39 28,30

462603 HOUSING COVER OF 1400 EBQ 26,88 32,52

462604 RETAINER OF 1400 EBQ 3,64 4,40

462606 PUSHER OF 1400 EBQ 6,17 7,47

462608 AXLE OF 1400 EBQ 7,45 9,01

462611 COVER OF 1400 EBQ 16,06 19,43

462613 SLEEVE OF 1400 EBQ 3,24 3,92

462615 SPRING OF 1400 EBQ 2,40 2,90

462616 SCHALTBLECH OF 1400 EBQ 4,17 5,05

462619 LUFTFÜHRUNGSSCH OF 1400 EBQ 10,61 12,84

462620 Ventiliatorius OF 1400 EBQ 20,95 25,35


462621 Set wheel OF 1400 EBQ 11,58 14,01

462628 WASHER 17x24x0,3 DIN 988 2,40 2,90

462635 CLIP OF 1400 EBQ 12,10 14,64

462637 Tekstolit. padas OF 1400 EBQ 31,96 38,67

462638 CLAMP OF 1400 EBQ 5,01 6,06

462647 JUSTIERSCHEIBE OF 1400 EBQ 41,17 49,82

462653 SLEEVE 16X15 5,13 6,21

462656 STAUBBLENDE OFK 700 EQ 230V 7,69 9,30

462657 SCREW M 5 X 35 LONGLOC 6,37 7,71

462668 NUT OF 1400 EBQ 7,65 9,26

462693 MAGNET TDK 12 BITHALTER 2,72 3,29

462760 MUTTER SP-TS 55 MUTTER SP-TS 55 2,40 2,90

462767 INSET SYS-OFK 700 EQ 30,60 37,03

462795 Guolis BEARING 6003 DDW

CM DIN 625 NSK

33,36 40,37

462834 AUFNAHMEPLATTE FS-KS 70,65 85,49

462837 PLATE FS-KS 65,65 79,44

462838 Brake disc FS-KS 19,99 24,19

462839 SUPPORT PROFILE FS-KS 462839 111,19 134,54

462856 RIEGEL SYS 3 SORT RIEGEL SYS 3

SORT

19,02 23,01

462863 Tarpine Pollux 180 E 5,69 6,88

462864 Krumpliaratis Pollux 180 E 309,73 374,77

462865 Guolis Pollux 180 E 43,62 52,78

462866 Tarpinė Pollux 180 E 462866 8,61 10,42

462867 CIRCLIP POLLUX 180 E 114.456 5,37 6,50

462868 DISTANZSCHEIBE FS-KS 4,85 5,87

462871 AUFLAGE FS-KS 3,72 4,50

462874 LEVER LEX 2/3 7,69 9,30

462875 LEVER LEX 2/7 7,69 9,30

462876 WEIGHT LEX 35,05 42,41

462877 PIN LEX 2 10,53 12,74

462879 Pakeista į / Changed to 200601

NUT,6KT

B M 6 DIN 439 2,16 2,61

462890 ADJUSTING SCREW MFK700E 20,99 25,40

462891 KLEMMSCHRAUBE OFK 700 EQ BLAU 12,78 15,46

462895 KLEMMSCHRAUBE OFK 700 EQ GRUEN 12,78 15,46

462896 New article No. 491859 (old No.

462896)

LEFT ASA 5000 151,00 182,71

462897 New article No. 491860 (old No.

462897)

RIGHT ASA 5000 151,00 182,71

462914 Staubführung HBSE 75 AC MILW 6,05 7,32

462915 Cover,left HBSE 75 AC MILW

LINKS

5,01 6,06

462916 Cover,right HBSE 75 AC MILW

RECHTS

5,01 6,06

462917 GRIFFDECKEL HBSE 75 AC MILW 8,61 10,42

462961 STECKDOSE CT MINI GB 110V STECKDOSE CT

MINI GB 110V

101,53 122,85

462962 CABLE WITH PLUG CT GB-H07RN-

F 7,5M

462962 178,91 216,48

462981 IDICATOR FS-KS 8,85 10,71

463001 DUST-GUIDE PIEC BS 75 E 6,17 7,47

463003 COVER BS 75 E RIGHT 5,09 6,16

463004 HANDLE COVER BS 75 E 8,73 10,56

463082 SCHLEUDERSCHEIB OFK 500 5,73 6,93

463087 Korpusas OF 1010 EBQ 78,02 94,40

463088 Korpusas RS 57,03 69,01


463090 HOUSING COVER OF 1010 EBQ 78,02 94,40

463091 HOUSING COVER OF 1010 Q 26,88 32,52

463093 HOUSING COVER RS E 463093 26,88 32,52

463094 Dangtelis COVER RS 26,88 32,52

463095 CABLE RTM 3,76 4,55

463100 RULER BASIS 5 A 113,99 137,93

463102 Flanšas TS 55 EBQ 9,69 11,72

463106 DELETED ARTICLE !!! screw l SYMMETRIC 70

16,86 20,40

M 6LH X 12

463140 Spannhuelse BASIS 3 58,02 70,20

463147 STAFF OF 1400 24,39 29,51

463148 BACKEN OF 1400 EBQ 6,81 8,24

463162 PORTAL CS 50 EB 369,16 446,68

463169 TABLE INSERT CS 50 EB 173,63 210,09

463170 TISCHPLATTE CS 50 EB 176,11 213,09

463171 AXLE CS 50 97,01 117,38

463172 SUPPORT CS 50 EB 397,28 480,71

463173 ROHR CS 50 EB 58,12 70,33

463176 RETAINING INSER CS 50 463176 3,64 4,40

463178 DREHGRIFF CS 50 16,46 19,92

463179 GEAR CS 50 EB Z=14 9,65 11,68

463180 TAP CS 50 EB 5,93 7,18

463181 INDICATOR CS 50 2,92 3,53

463189 SAW GUIDE CS 50 3,64 4,40

463190 HOOD CS 50 43,10 52,15

463193 GEARBOX COVER CS 50 64,84 78,46

463195 FLANGE CS 50 18,54 22,43

463197 GLIDE PLATE CS 50 EB 3,64 4,40

463199 MOTOR HOUSING CS 50 EB 29,32 35,48

463200 HOUSING COVER CS 50 22,91 27,72

463201 BLADE KEEL CS 50 EB 62,36 75,46

463202 STAB CS 50 ST 26,88 32,52

463203 QUERPROFIL CS 50 ST 66,53 80,50

463204 GEHÄUSE CS 50 ELEKTRISCH 24,19 29,27

463205 SEITENWAND CS 50 EB 193,33 233,93

463251 BRACKET CS 50 EB 4,73 5,72

463255 COVER SYS MINI 27,40 33,15

463256 HANDLE SYS MINI 19,55 23,66

463260 FLANSCH CS 50 5,41 6,55

463268 KLAPPBEIN CS 50 EB HINTEN

VOLLST.

381,78 461,95

463269 KLAPPBEIN CS 50 EB VORNE

381,78 461,95

VOLLST.

463277 SUPPORT VS 600 58,88 71,24

463280 LÜFTER CS 50 EB RECHTS 16,46 19,92

463281 GUIDE FENCE CS 50 EB 8,41 10,18

463291 Gearbox cover RO 125 EQ 93,28 112,87

463293 kORPUSAS RO 125 EQ 463293 119,72 144,86

463294 BOLT IAS 2 3,64 4,40

463299 BLECH CS 50 EB 2,40 2,90

463315 NEW kod 466338 LEX 2 2,84 3,44

463317 PRESSURE SPRING LEX 2 463317 2,40 2,90

463325 Plastmasinė dalis PIECE LEX 2 23,43 28,35

463326 Nusiurbimo gaubtas LEX 2 19,55 23,66

463349 TISCHPLATTE CS 50 EB (463349) 199,50 241,40

463350 COVER CS 50 5,93 7,18

463351 TISCHPLATTE CS 50 EB (463351) 194,57 235,43

463352 LEISTE CS 50 EB 12,10 14,64

463357 Guminis stabdis RO 125 EQ 14,54 17,59


463358 Eccentric disc RO 125 EQ 120,68 146,02

463360 TELLERRAD RO 125 EQ 46,82 56,65

463361 GEAR RO 125 EQ 68,73 83,16

463362 GEAR RO 125 EQ (463362) 34,20 41,38

463363 GEAR RO 125 EQ (463363) 48,78 59,02

463364 New article No. 467819 (old No.

463364)

RO 125 EQ 8,73 10,56

463400 SLEEVE CS 50 EB 16,26 19,67

463512 LUFTFÜHRUNG CS 50 7,21 8,72

463513 Pakeista į / Changed to NEW Article: CS 50 EB 5,37 6,50

470064 LEVER

463521 INSET New article 476177 463521 27,80 33,64

463522 ROHR CS 50 145,31 175,83

463535 Rankena LRS 51,75 62,62

463536 CAP LRS 13,58 16,43

463548 ANGLE CS 50 EB 42,14 50,99

463567 MOTOR HOUSING ES 150 57,03 69,01

463590 SPRING CS 50 EB 3,64 4,40

463598 SCHRAUBE PT KB 35X14 WN 1411

2,16 2,61

EJOT

463618 HOUSING RS 400 EQ 463618 41,69 50,44

463619 HOUSING RS 400 Q 463619 39,69 48,02

463638 Jungiklis TDD 7,2/9,6 VOLLST. US 125,04 151,30

463639 Jungiklis TDD 14,4 FX 125,08 151,35

463673 TASTER CS 50 EB 3,64 4,40

463682 Cable with plug CS 50 EB EU-H07RN-F 74,10 89,66

463723 NUT FS-RSP M 6 2,40 2,90

463724 AUFKLEBER CS 50 3,40 4,11

463725 BLANKING PLUG CS 50 4,73 5,72

463751 RIVING KNIFE CS 50 EB 5,73 6,93

463766 TAP ASA 5000 5,09 6,16

463814 KEIL CS 50 5,93 7,18

463815 CLAMPING PART CS 50 EB 12,30 14,88

463816 PLUG (LEFT) CS 50 9,65 11,68

463817 TISCHPLATTE CS 50 EB LINKS 214,28 259,28

463818 TISCHPLATTE CS 50 EB RECHTS 214,28 259,28

463819 QUERPROFIL CS 50 VB VORNE 125,64 152,02

463820 SUPPORT CS 50 VB 74,62 90,29

463823 BAR BASIS VL 700 26,11 31,59

463830 SPACER RO 125 EQ 13,06 15,80

463831 SUPPORT PLATE CS 50 15,02 18,17

463832 RETAINING CLAMP CS 50 463832 22,23 26,90

463833 RETAINING CLAMP CS 50 463833 22,23 26,90

463834 SUPPORT PLATE CS 50 (463834) 15,02 18,17

463837 PROFIL CS 50 EB 28,04 33,93

463918 FLAT CS 50 EB 27,16 32,86

463933 SEALING CS 50 2,92 3,53

463934 STÖSSEL CS 50 2,48 3,00

463936 rėlė CS 50 EB 82,47 99,79

463948 COVER BS 105 E UP 6,81 8,24

463954 CABLE CS 50 EB LIYY 33,96 41,09

463970 SWITCH TS 55 EBQ SWITCH TS 55

65,25 78,95

EBQ

463973 INSET SYS-TDK 12 27,80 33,64

463990 SEALING CS 50 (463990) 6,17 7,47

463998 Angle piece OF 1400 EBQ 3,24 3,92

464027 SLEEVE CS 50 EB (464027) 3,24 3,92

464028 SLEEVE CS 50 EB (464028) 4,17 5,05


464030 BLECH CS 50 EB (464030) 3,24 3,92

464031 ZUGFEDER CS 50 EB 4,73 5,72

464087 SPRING 0,80 X 6,30X 23,00X SPRING 0,80 X

2,32 2,81

8,50

6,30X 23,00X 8,50

464116 Įvorė į korpusą BS 75 15 x21 -22 x 14. 10,81 13,08

464129 Sheet metal OF 1400EBQ 6,13 7,42

464142 PLATTE PF 1200 E ANSCHLAG 73,02 88,35

464143 PLATTE PF 1200 E STUETZ 73,02 88,35

464164 CENTERING CONE VS 600 36,89 44,64

464179 ZEIGER PF 1200 E VORNE

44,10 53,36

(464179)

464182 HEIGHT ADJUSTOR PF 1200 E 464182 47,62 57,62

464212 MOTORGEHÄUSE TS 75 EBQ 87,67 106,08

464213 SCHUTZHAUBE TS 75 EBQ 246,08 297,76

464215 BOLZEN TS 75 EBQ 6,37 7,71

464216 DRUCKFEDER TS 75 EBQ 7,17 8,68

464217 DORN TS 75 EBQ

5,45 6,59

FEDERAUFNAHME

464218 SCHWENKSEGMENT TS 75 EBQ VORNE 17,46 21,13

464226 LAGERFLANSCH TS 75 EBQ 54,47 65,91

464227 O-RING 52 X 1,5 PERBUNAN 3,52 4,26

464228 BUNDSCHRAUBE TS 75 EBQ 4,01 4,85

464232 SPALTKEIL TS 75 EBQ 40,25 48,70

464238 RASTHEBEL TS 75 EBQ 5,17 6,26

464239 HEBEL TS 75 EBQ UMLENKUNG 7,17 8,68

464276 SPACER LRS 400 4,73 5,72

464277 ECCENTRIC BALAN LRS 400 464277 97,25 117,67

464278 GEHÄUSE LRS 400 240,92 291,51

464279 WEIGHT LRS 400 97,81 118,35

464285 TISCHPLATTE LRS 400 245,52 297,08

464334 SPRING 0,75 X 9,25X 25,00X 6,00 3,44 4,16

464350 ZYLINDERSCHLOSS SYS-PORT M.SCHLUESSEL 60,08 72,70

464351 GUMMIABLAGE SYS-PORT GUMMIABLAGE SYS-

PORT

69,21 83,74

464377 ETIKETT SYS-TS 55 4,93 5,97

464453 Ašelė DF 500 57,48 69,55

464456 CLIP CS 50 EB 2,76 3,34

464498 SUPPORT CS 50 VL 82,23 99,50

464500 EXTRACTION PC. LRS 400 7,45 9,01

464502 SCREWDRIVER NR.844 A 5x150 27,16 32,86

464515 EXZENTERWELLE CS 50 LA 113,07 136,81

464516 SQUARE PROFILE CS 50 LA 194,37 235,19

464517 PROFILE RAIL CS 50 LA 69,85 84,52

464518 FS ADJUST FS-KS 2,80 3,39

464523 GUIDE PROFILE CS 50 EB 85,23 103,13

464525 STUD M 6X20 DIN 938 2,40 2,90

464655 Protection CMS OF 32,80 39,69

464691 INSET CDD 12 FX/MCU15

SORTAINE

30,60 37,03

464695 INSET PS 300 EQ-SORTAINER 30,60 37,03

464707 SCHWENKSEGMENT TS 75 EBQ HINTEN 13,54 16,38

464713 SCREW M 8 X100 DIN 933 4,73 5,72

464736 CABLE CS 50 EB LIYY USA 40,61 49,14

464782 New article No. 467412 (old No.

464782)

ETS 150 NSK 3001 93,52 113,16


464783 QUERPROFIL CS 50 VB HINTEN 97,25 117,67

464787 STANGE CS 50 AF 38,41 46,48

464788 PROFILE RAIL CS 50 AF 95,85 115,98

464820 Pagrindas, pakeistas kodas į DF 500 96,15 116,34

10000348

464821 angle plate DF 500 Q 6,61 8,00

464822 Slide DF 500 Q 11,50 13,92

464829 Spring-locked c DF 500 Q 10,17 12,31

464836 INSET SYS-TS 55 EBQ (464836) 25,47 30,82

464837 Roller DF 500 Q 2,76 3,34

464839 LEVER DF 500 Q 4,41 5,34

464840 PENDELHEBEL DF 500 99,49 120,38

464844 BOLT pakeistas kodas į 701474

(replaced by 701474)

DF 500 Q 26,67 32,27

464847 Tarpinė DF 500 2,48 3,00

464854 KANAL RO 125 EQ 19,43 23,51

464865 BEARING 699 DD C3/MC5 EA3

NSK

37,13 44,93

464866 BEARING DF 500 Q NSK 6810_CO

DDU

131,01 158,52

464873 BEARING DF 500 Q NSK 6901 VV

34,77 42,07

C3

464877 FEDER CS 50 VB 15,02 18,17

464879 SCHLÜSSELBEFEST TS 75 4,57 5,53

465006 cover DF 500 Q 2,76 3,34

465008 SCREW M 6 X 8 DIN 923 SCREW M 6 X 8

3,20 3,87

DIN 923

465015 Toggle lever BS 75/105 6,17 7,47

465023 PROFIL CS 50 ST 307,44 372,00

465024 Washer 5,3x10x1 2,48 3,00

465026 Pakeista į / Changed to 472807 Cable CS 50 EB CH-H07RN-F 67,81 82,05

465027 CABLE CS 50 EB PVC-HEAVY-

DUTY 465027

83,51 101,05

465032 CAP DF 500 Q 28,28 34,22

465039 Įdėklas SYS-RO 125 30,60 37,03

465070 Ašis 12-M 8 X 150 87,92 106,38

465072 VENTILATOR TS 75 EBQ 19,39 23,46

465075 EINLAGE SYS-TS 75 EBQ 85,11 102,98

465079 Lever DF 500 Q 465079 6,21 7,51

465089 SWITCH ROD PS 300 EQ 6,77 8,19

465095 Profilis CS 50 EB 63,80 77,20

465104 Scale DF 500 Q 4,85 5,87

465111 Krumpliaratis RO 150 FEQ 42,50 51,43

465112 GEARWHEEL RO 150 FEQ 37,93 45,90

465113 GEAR RO 150 FEQ 73,34 88,74

465121 FIELD COIL POLLUX 180 E 301.760 258,62 312,93

465131 SCREW M 6 X 12 PRECOTE 30 2,40 2,90

465163 RUBBER FOOT CS 50 EB 465163 8,73 10,56

465165 CLAMP SLEEVE OF 1400 EBQ 19,43 23,51

465166 CLAMPING PIECE OF 1400 EBQ 31,04 37,56

465171 CONIC.GEAR SHAF RO 150 FEQ 82,07 99,30

465172 BALANCE WEIGHT RO 150 FEQ 30,60 37,03

465174 Gearbox cover RO 150 FEQ 93,28 112,87

465175 EXZENTERSCHEIBE RO 150 FEQ 139,58 168,89

465176 Ekscentriko dangtis RO 150 FEQ 61,36 74,25

465184 Krumpliaratis OF 1400 EBQ. 2200 EB 15,26 18,46

465193 AIR GUIDING DF 500 Q 6,41 7,76


465198 Angle piece OF 1400 EBQ (465198) 61,92 74,92

465202 FEDERKONTAKT RO 125 2,72 3,29

465203 Intake flange DF 500 Q 5,53 6,69

465204 Dulkiu nusiurbimo gaubtas Domino 10,81 13,08

465225 KLEINSCHÜTZ CS 50 E 120V 88,12 106,63

465228 BLANKING PLUG SGA 5,05 6,11

465229 Flügelmutter SGA 7,81 9,45

465231 Cable with plug CS 50 EB GB H07RN-F 91,12 110,26

465232 Cable with plug CS 50 EB GB 110V

H07RN-F

112,07 135,60

465263 CABLE WITH PLUG BS 75 E CN-

YZW 300/500V

465263 74,34 89,95

465284 TACHO pakeista į 491723 (replaced

by 491723)

TS 75 EBQ 26,03 31,50

465323 RUBBER FOOT CS 50 EB 465323 8,69 10,51

465326 SPANNMUTTER CS 50 M14X1 LI.

BEDRUCKT

150,28 181,84

465333 Feather key A 10 x 8 x 32 6,57 7,95

465340 INDICATOR DF 500 Q 6,61 8,00

465360 PLATE RO 150 FEQ 5,29 6,40

465367 Connection flan LHS 225 EQ 74,02 89,56

465372 Pipe LHS 225 EQ 303,52 367,26

465382 Clevis LHS 225 EQ 83,63 101,19

465383 Clevis LHS 225 EQ 465383 83,63 101,19

465386 Nusiurbimo žarna prie pado,

pakeistas kodas į 499186 (replaced

by 499186)

Planex 22,71 27,48

465387 Clamping ring LHS 225 EQ 7,21 8,72

465388 BUSH LHS 225 EQ 4,41 5,34

465390 Shaft LHS 225 EQ 72,54 87,77

465391 Ring gear LHS 225 EQ 72,01 87,13

465392 SWITCH COVER LHS 225 EQ 27,72 33,54

465393 THREADED BOLT LHS 225 EQ 11,62 14,06

465394 Connection flan LHS 225 EQ

GETRIEBEGEH.

73,58 89,03

465395 Output shaft LHS 225 EQ 67,93 82,20

465396 GEAR LHS 225 EQ 85,19 103,08

465398 Gasket LHS 225 EQ 8,53 10,32

465399 Gear cover LHS 225 EQ 75,30 91,11

465401 Pressure spring LHS 225 EQ 2,84 3,44

465402 Raised-head scr LHS 225 EQ MIT

SCHEIBE

2,40 2,90

465404 Connection piec LHS 225 EQ SCHLAUCH 8,29 10,03

465405 Holder LHS 225 EQ 91,04 110,16

465407 Brush cover str LHS 225 EQ

GEBORSTET

23,03 27,87

465449 BEARING CS 50 EB 15,82 19,14

465456 ZUGFEDER CS 50 EB (465456) 17,98 21,76

465457 SEALING LHS 225 EQ 465457 10,89 13,18

465465 Jungiklis ro 150 feq 7,81 9,45

465469 Korpusas RO 150 FEQ 81,87 99,06

465470 CAP RO 150 FEQ VOLLST. 44,82 54,23

465479 Clamp Bracket PA-TS 75 6,73 8,14

465489 ABSTÜTZUNG MFS 14,54 17,59

465507 PUSHER SYS PORT 1000 PUSHER SYS

PORT 1000

3,20 3,87

465522 GUIDE TUBE BASIS 5 A 63,32 76,62

465524 Buchse CMS OF 25,07 30,33


465528 ABSORBING SPRIN CS 50 465528 4,73 5,72

465555 ADJ. RING OF 1400 9,13 11,05

465559 SPRING RO 150 FEQ 4,85 5,87

465561 Jungiklio dalis ro 150 fe 8,05 9,74

465565 LEVER RO 150 FEQ 3,89 4,71

465566 DICHTRING RO 125 2,48 3,00

465575 Spec varžtas DF 500 8,93 10,81

465606 GEAR CS 50 EB Z=44 128,25 155,18

465654 O-RING 5 x 1 GRÜN O-RING 5 x 1

1,04 1,26

GRÜN

465708 GUIDE PROFILE CS 70 EB 85,23 103,13

465723 INSET SYS-TS 55 EBQ (465723) 30,60 37,03

465725 EINLAGE FS-SYS/2 30,60 37,03

465791 EINLAGE SYS-CDD 9,6/12/EC CE 30,60 37,03

465792 Pakeista į / Changed to New article

No. 469072 (old No. 465792)

SYS 60X40X40 geschlitzt 2,24 2,71

465796 AXLE CT-ASA 65,29 79,00

465797 EINLAGE OF 2000 E 64,89 78,52

465842 SPRING OF 1400 EBQ (465842) 6,17 7,47

465846 c12 bituku laikiklis C 12 34,32 41,53

465859 CABLE WITH PLUG OF 2000 E USA- 465859 139,46 168,75

SJO

465868 SPINDLE BASIS 6 A 132,93 160,85

465875 DECKEL C 12 2,40 2,90

465877 SPACER BASIS 6 A 13,86 16,77

465881 BOLT BASIS 6 A 14,30 17,30

465883 FOOT CS 50 EB 20,75 25,11

465926 Limit plate OF 1400 5,89 7,13

465947 CAMSHAFT DF 500 Q 26,92 32,57

465962 TABLE INSERT CS 50 E 183,04 221,48

465973 BLADE KEEL CS 50 E 73,34 88,74

466005 EINLAGE SYS-CDD 9,6/12/MC CE 42,74 51,72

466015 INSERT DF 500 Q 3,89 4,71

466031 LENTICULAR SCRE M 5 X 16 TAPTITE 2,56 3,10

466073 CAP CS 50 2,40 2,90

466074 SLEEVE BASIS 6 A 36,89 44,64

466075 SLEEVE BASIS 6 A (466075) 36,89 44,64

466084 SPRING C 12 3,24 3,92

466093 CAP DF 500 Q LINKS 3,44 4,16

466094 CAP DF 500 Q RECHTS 3,44 4,16

466215 LOWER HOUSING WTS 150/7 E 14,30 17,30

466221 KAPPE BASIS-MT 1600 M5

82,87 100,27

20X20

466226 WINKEL BASIS-MT 1600 139,78 169,13

466227 BLECH BASIS-MT 1600 68,69 83,11

466228 LENKROLLE BASIS-MT 1600 51,67 62,52

466229 ROLLE BASIS-MT 1600 22,27 26,95

466247 Pakeista į / Changed to 474777

INSET

SYS-RO 150 FEQ 27,80 33,64

466249 Pakeista į / Changed to 494387 RO 150 FEQ 15,78 19,09

SWITCH

466262 Įdėklas DF 500 Q 466262 5,05 6,11

466292 Contactor BASIS PLUS GB 110V 149,44 180,82


466293 CABLE WITH PLUG BASIS PLUS

GB110-H07RN-F

CABLE WITH PLUG

BASIS PLUS GB110-

H07RN-F

CABLE BASIS

PLUS GB110-H07RN-F

466294 CABLE BASIS PLUS GB110-

H07RN-F

466305 NUTENSTEIN BASIS-MT 1600 NUT5 X

M5

466314 Angle piece SYS PORT 500/1000 Angle piece SYS PORT

BELOW

500/1000 BELOW

90,20 109,14

72,82 88,11

17,46 21,13

67,73 81,95

466326 KUNSTSTOFFBRETT B-SYS 1-4 KUNSTSTOFFBRETT B-

SYS 1-4

106,38 128,72

466328 Pakeista į / Changed to 495189

Wheel

RB SYS 1-4 28,96 35,04

466335 NUT BASIS 5 A 12,30 14,88

466338 Kaištis 3X5 3,64 4,40

466353 Sujungimo komplektas IPM-VP-05-AV-ST 22,79 27,58

466354 Centravimo mechanizmas MFS šablonui 81,31 98,39

466355 Priedas MFS 107,30 129,83

466356 Atsuktuvas MFS 27,16 32,86

466382 STAFF SYS PORT 1000 31,96 38,67

466389 BEARING PALIER OF 1400 EBQ 10,69 12,93

466390 HOOD OF 1400 EBQ 33,24 40,22

466402 Spare part MUFFE TURBO 7501 2"1/ 71,49 86,50

466403 Spare part ROHR TURBO 7501 D75 97,65 118,16

466404 Spare part DRUCKBEGR.VENT.

TURBO 3091 M.RE

654,02 791,36

466405 Spare part RAHMEN TURBO 7501

VOLL

14.109,17 17.072,10

466406 Spare part NIPPEL TURBO 7501

D75/

61,32 74,20

466407 Spare part ROHR TURBO 7501 D75

(466407)

84,51 102,26

466409 Spare part DECKEL TURBO 7501

FILT

1.256,69 1.520,59

466410 Spare part ABDECKUNG TURBO

7501 SCHA (466410)

616,13 745,52

466411 Spare part ABDECKUNG TURBO

7501 MOTO

1.478,66 1.789,18

466490 HEX SHAFT DOSH 2,92 3,53

466495 INSET DF 466495 30,60 37,03

466509 HOLDER PS 300 EQ (466509) 15,82 19,14

466677 SLEEVE CS 50 EB (466677) 10,13 12,26

466680 KABEL M.STECKER CS 50 EB EU-H07RN-F 74,10 89,66

466681 KABEL CS 50 EB CH-H07RN-F 67,45 81,61

466682 CABLE CS 50 EB PVC-HEAVY-

DUTY

75,98 91,94

466683 KABEL M.STECKER CS 50 EB GB H07RN-F 82,95 100,37

466684 KABEL M.STECKER CS 50 EB GB 110V

H07RN-F

101,97 123,38

466695 Sujungimo elementas MFS VP 20,71 25,06

466698 CONTACT SPRING CS 50 3,64 4,40

466779 BALL BEARING 626 VV C3 DIN 625 24,19 29,27

466782 Washer 5,3x11x1 2,40 2,90

466875 VERL.LEITUNG CT-ASA DK- VERL.LEITUNG CT-

148,75 179,99

H07RN-F 1,5M

ASA DK-H07RN-F 1,5M

466885 COVER,LEFT KSF-OF 1010 6,17 7,47


466890 TAP DF 500 Q 2,52 3,05

466910 Sliding block 191587IPM-VN-05-157M4-

ST

8,73 10,56

466911 CLAMPING SLEEVE MFS 3,80 4,60

466969 SHAFT LRS 400 121,48 146,99

466970 Centering MFS 9,85 11,92

467000 SLEEVE CS 50 EB (467000) 10,13 12,26

467241 SCHIEBESCHALTER RGP 80-8 314.889 8,29 10,03

467243 SPANNELEMENT RGP 80-8 E 5,13 6,21

467283 Sticker CS 50 2,64 3,19

467297 Padelis tekstolit. OFK 500 29,68 35,91

467310 HAUBE RGP 80-8 E 314.978 45,90 55,54

467328 EXTRACTION HOOD VS 500 GE 23,03 27,87

467412 Guolis ETS/ES, pakeistas kodas į

401125 (replaced by 401125)

3001 102,73 124,30

467445 Sticker REPARATUR SCHILD

RUND

0,20 0,24

467456 SCREW PT 5,0X 30 T25 SCREW PT 5,0X

30 T25

2,36 2,86

467468 TOP HOUSING KSF-OF 1010 31,96 38,67

467469 Seal VCP 3,64 4,40

467475 Sticker REPARATUR SCHILD

ECKIG

0,20 0,24

467534 TISCH OFK 500 Q 99,89 120,87

467601 CABLE WITH PLUG OF 2000E GB

110V-H07RN-F

467601 153,20 185,37

467604 Cable LHS 225 EQ

ROBOTFLEX 2X1

37,13 44,93

467605 MOTOR HOUSING LHS 225 EQ 52,63 63,68

467606 CAP LHS 225 EQ 19,63 23,75

467609 Channel LHS 225 EQ GABEL 15,50 18,76

467610 Dust Extraction attachment Planex 62,28 75,36

467630 CLAMP SHOE CS 50 EB 2,72 3,29

467650 SCREW PT 3,0X 20 T 10 SCREW PT 3,0X

20 T 10

6,29 7,61

467673 ZUGFEDER TS 75 EBQ 9,17 11,10

467692 Suction holder DF 500 7,61 9,21

467699 Ring VCP 170 E 2,76 3,34

467709 TRÄGER TS 55 SPALTKEIL 37,49 45,36

467712 REEDKONTAKT EAA 2 EW TURBO 51,67 62,52

467713 STEUERLEITUNG 2X0,75 SENSOR

ASA/EAA 2

16,62 20,11

467715 CABLE WITH PLUG EHL65 GB110V DIN-

H05RN-F

98,29 118,93

467743 New article No. 469816 (old No.

467743)

467743 2,16 2,61

467745 INSET OF 2000 E/1 72,70 87,97

467762 EINSCHALTKLAMM. CMS-GE 9,97 12,06

467788 Body LHS 225 EQ 41,49 50,20

467789 CLAMPING LEVER LHS 225 EQ 31,44 38,04

467790 CON-ROD LHS 225 30,32 36,69

467792 SPRING PLATE LHS 225 EQ 3,68 4,45

467794 Bracket LHS 225 EQ

SPANNHEBELS.

8,53 10,32

467795 Pakeista į / Changed to 474460

COUNTER SUPPORT

LHS 225 EQ 18,94 22,92

467796 Bracket LHS 225 EQ

GEGENHALTER

7,45 9,01

467797 Cover LHS 225 EQ RECHTS 8,93 10,81


467798 Cover LHS 225 EQ left 8,93 10,81

467810 Cover LHS 225 EQ 5,01 6,06

467819 AUSWUCHTGEWICHT RO 125 FEQ 9,65 11,68

467870 Spare part BEHÄLTER TURBO 7501 1.806,53 2.185,90

467871 Spare part WINKELSTÜCK TURBO

7501 D 75

238,23 288,26

467877 RETAINER KSF-OF 2000 10,89 13,18

467882 SEITENWAND CMS GE RECHTS 299,55 362,46

467883 SEITENWAND CMS GE LINKS 277,08 335,27

467884 FAN RO 150 FEQ 15,90 19,24

467892 ADJUSTING SCREW LHS 225 EQ 8,53 10,32

467909 BLENDE CMS GE 13,98 16,92

467922 WHEEL VCP 320 22,99 27,82

467928 EXZENTER LEX 2 150/3 110,58 133,80

467929 EXZENTER LEX 2 150/7 115,99 140,35

467930 EXZENTER LEX 2 125/7 121,52 147,04

467934 DICHTRING LEX 2 TRK 6,77 8,19

467938 BLECHWINKEL CMS GE 17,70 21,42

467943 LAIDELIS RO 150 FEQ 20,71 25,06

467946 PORTAL CMS GE BEARBEITET 376,57 455,65

467956 BUNDSCHRAUBE TS 75 EBQ (467956) 4,29 5,19

467959 SPRING 0,70X 7,80X 24,7

D115H11

2,76 3,34

467961 SCREW M 4 X 8 TAPTITE 2,48 3,00

467983 PROFILPLATTE CMS-TS 55 485,08 586,95

467992 Atsarginė dalis ETS 125 EQ 29,40 35,57

467996 CLAMPING PIECE DF 500 Q 11,74 14,21

469008 FEINRIEFENMATTE TC CSA-3 122,68 148,44

469040 Ašis DF 500 19,11 23,12

469072 PAD TS 55 1,56 1,89

469074 NADELHÜLSE HK 0608 INA GEFETTET 12,54 15,17

469075 Atsarginė dalis DF 500 19,11 23,12

469092 STIFTSCHLÜSSEL ISO 2936-3 FE/ZN 8

BKCB

8,61 10,42

469140 WASHER DOSH 3,44 4,16

469141 Pin DF 500 Q 6,81 8,24

469145 PRATZE CMS VORNE 16,34 19,77

469147 insert SYS-OF 84,87 102,69

469150 ROLL HOLDER LA-DF500 45,54 55,10

469151 GUIDE FENCE LA-DF500 21,03 25,45

469152 SOCKET CATCH LA-DF500 10,17 12,31

469159 ANGLE PIECE FOR AW-DF500 41,21 49,86

469161 PRATZE CMS HINTEN 16,34 19,77

469221 MITNEHMER CMS-GE 14,94 18,08

469228 End Stop QA-DF500 5,29 6,40

469261 CABLE CS 70 EB GB 240V 108,06 130,75

469292 Spring VCP 170 E 2,96 3,58

469313 Knurled nut LA-DF 500 7,61 9,21

469328 Ventiliatorius ETS 125 EQ / Q 15,38 18,61

469427 KABEL M.STECKER CMB 120 AUS PVC-

HEAVY DU

36,25 43,86

469428 KABEL M.STECKER CMB 120 GB 240V

H07RN-F

55,87 67,60

469452 CABLE BASIS PLUS GB240- CABLE BASIS

76,58 92,66

H07RN-F

PLUS GB240-H07RN-F


469453 CABLE WITH PLUG BASIS PLUS

GB240-H07RN-F

CABLE WITH PLUG

BASIS PLUS GB240-

H07RN-F

82,87 100,27

469459 SLEEVE RO 150 FEQ 7,41 8,97

469468 BLENDE CMS GE (469468) 16,62 20,11

469471 Connection piec LHS 225 EQ 6,53 7,90

469475 Antgalis DD-DC 34,20 41,38

469484 Plate spring DD-DC 6,69 8,09

469499 HANDLE SEGMENT LEX 2 7,21 8,72

469502 Clamping screw LA-DF500 5,53 6,69

469515 Ring gear T 12 13,22 16,00

469516 Tarpinė T 12,DRC,PDC 2,92 3,53

469565 Retainer VE-SRM 45 49,42 59,80

469577 Pistol stock LHS 225 EQ LINKS 96,49 116,75

469578 Pistol stock LHS 225 EQ RECHTS 96,49 116,75

469583 Plastm. korpsas ETS 125 EQ 58,84 71,20

469585 Antgalių laikiklis DD-DC patronui 25,51 30,87

469587 Stellrad BS 105 E Stellrad BS 105 E 5,21 6,30

469589 Retainer VE-SRM 70 26,63 32,22

469608 Įvorė CMS-GE 5,29 6,40

469620 Clamping screw AW-DF500 5,29 6,40

469625 BUCHSE OF 1010 EQ USA 37,21 45,02

469627 HALTER OF 2000 E USA 50,43 61,02

469643 Bolt DF 500 Q 469643 4,85 5,87

469645 PIN 2,5 M 6X18 DIN 7 2,48 3,00

469682 Tolerance ring LHS 225 EQ 4,17 5,05

469683 SCHRAUBE M 6 X 16 PRECOTE 30 2,48 3,00

469689 STAFF SYSVAC 33,40 40,41

469694 GUARD TUBE SYSVAC VP 214,00 258,94

469699 SWITCH 19353114 2-POLIG 41,93 50,74

469702 SEALING SYSVAC UNIT 1 50,23 60,78

469703 VAKUUMMETER SYSVAC VP VAKUUMMETER

SYSVAC VP

60,92 73,71

469705 SCREWING SYSVAC UNIT 1 P

186151

76,42 92,47

469706 SCREWING SYSVAC UNIT 1 P

102,61 124,16

186210

469724 SLEEVE VAC SE 1 32,80 39,69

469725 DICHTUNG OF 1400 4,29 5,19

469726 TAP SYSVAC UNIT 1 2,40 2,90

469730 SPRING SYSVAC UNIT 1 4,81 5,82

469733 Tappet VAC SYS SE 5,49 6,64

469741 SLEEVE VAC SE 1 469741 60,52 73,23

469743 HANDLE SYSVAC UNIT 1 34,77 42,07

469755 Y-CONNECTOR SYSVAC UNIT 2 47,78 57,81

469756 CONTAINER SYSVAC UNIT 1 14,90 18,03

469763 Anti-slip cover DF 500 Q 3,24 3,92

469769 SKALA CMS-TS 55 8,93 10,81

469775 Profile plate CMS-TS 75 486,36 588,50

469778 PAD RO 150 FEQ 2,08 2,52

469785 SPACER RO 150 FEQ 3,40 4,11

469796 EINLAGE RTS 400 30,60 37,03

469800 fix scale DF 500 Q 8,93 10,81

469816 AUSGLEICHSCHEIB C 12 2,40 2,90

469817 PAD TS 75 2,80 3,39

469826 Plug SYSVAC 3,28 3,97

469842 Nipple TURBO 7501 D75/D90X2 94,04 113,79


469856 Tarpinė RO 150 FEQ 2,48 3,00

469867 SOCKET CATCH QA-DF500 5,77 6,98

469881 Cover D 64 6,53 7,90

469882 Cover D 52 6,53 7,90

469883 Cover D 40 6,53 7,90

469884 Cover D 28 6,53 7,90

469885 Cover D 16 6,53 7,90

469886 LUFTFÜHRUNGSSCH CS 70 EB 6,81 8,24

469888 Washer T 12 4,05 4,90

469925 CONTACT SPRING CS 50 469925 17,22 20,84

469941 Tarpinė O-Ring rustofix new 24x1 5,01 6,06

469942 Tarpinė plastik rustofix new (26x14x3,5) 17,06 20,64

469943 Tarpinė aluminium rustofix new 46,06 55,73

469944 Guolis 6000 DDU-C3 D8S L 42,38 51,28

470023 BUCHSE POLLUX 180 E 311.316 13,66 16,53

470024 Inkaras POLLUX 180E 317.675

541,79 655,57

230V

470025 DICHTRING 32x26x 1,5 E 301.310 9,05 10,95

470026 ELEKTRONIK POLLUX 180 E 321.907 279,89 338,67

470027 SCHUTZSCHLAUCH POLLUX 180 E 319.279 6,77 8,19

470029 Gaubtas nuo dulkių OF 2200 EB 10,89 13,18

470030 EXTRACTION PC. OF 2200 EB 20,79 25,16

470033 Bridge Plate OF 2200 EB 5,49 6,64

470034 Tekstolitinio pado pagrindas OF 2200 EB 58,96 71,34

470035 Tekstolitinis padas OF 2200 EB 54,59 66,05

470036 CLAMPING DEVICE OF 2200 EB 58,96 71,34

470039 SPRING OF 2200 EB 4,17 5,05

470040 Clamping plate OF 2200 EB 32,80 39,69

470041 BOLT OF 2200 EB 8,53 10,32

470048 Leg spring OF 2200 EB 4,81 5,82

470049 Limit stop OF 2200 EB 25,55 30,92

470057 PIN SPANNER SW 2,5 DIN 911

470057

4,61 5,58

470064 Hebel CS 50 EB 5,97 7,22

470090 Pakeistas kodas į 497770 (replaced guolis 6901 32,04 38,77

by 497770)

470091 EINLAGE SYS TDK 12 TDK 12 30,60 37,03

470094 EINLAGE DS/DTS 400 30,60 37,03

470098 Hexagon screw M 5 x 16 SI 2,48 3,00

470102 Casing box CS 50 ELEKTRISCH 24,19 29,27

470110 AUFHÄNGER CMS-GE KARABINER 16,78 20,30

470111 EINLAGE SYS SYS-C12 30,64 37,07

470159 Protective cove BASIS 1 A/T RECHTS 34,77 41,38

470160 Protective cove BASIS 1 A/T LINKS 34,77 41,38

470179 INSET SYS-DX 93 30,60 37,03

470198 HOOD CT-SG 11/22/33/44/55 91,76 111,03

470199 RETAINER CT-SG 11/22/33/44/55 47,14 57,04

470200 CLAMP CT-SG 11/22/33/44/55 9,41 11,39

470201 CLAMP CT-SG 11/22/33/44/55

470201

9,17 11,10

470216 SCREW M4X12 INBUS DIN 7380

A3F

2,48 3,00

470237 BEHÄLTER SRM 45 LE-EC

302001812

393,03 475,57

470238 RADKAPPE SRM 45 LE-EC

5,97 7,22

302001813

470240 HAUBE SRM 45 LE-EC

302000703

541,43 655,13


470241 SPANNPLATTE SRM 45 LE-EC

302000371

218,37 264,23

470242 TRÄGERPLATTE SRM 45 LE-EC

302000372

276,80 334,93

470245 ABWEISER SRM 45 LE-EC

302000379

87,39 105,74

470248 HALTER SRM 45 LE-EC 60877 103,46 125,19

470249 ELEKTRONIKA 230V SRM 45 LE-EC

302000833

1.289,45 1.560,23

470251 SCHILD-BEDIENF. SRM 45/70LE-EC

302001825

135,66 164,15

470252 ELEKTRONIK FLOW SRM 45 LE-EC

302001809

604,63 731,60

470254 DREHKNOPF SRM 45 LE-EC

909100232

21,39 25,88

470255 STRÖMUNGSWÄCHT. SRM 45 LE-EC 60392 213,80 258,70

470269 SEIL CMS-TS 55 14,94 18,08

470273 SCHALTKASTEN SRH 45 E 302000375 137,50 166,38

470276 SCHILD-BEDIENF. RH 45 E SCHILD-BEDIENF. RH 45 160,01 193,61

302001824

E 302001824

470277 ELEKTRONIK FLOW SRH 45 E 302000426 670,88 811,76

470278 CHAIN SRH 45 E 24,19 29,27

470301 EXZENTERBUCHSE DF 500 Q 15,90 19,24

470321 HOUSING COVER OF 2200 EB 23,83 28,83

470322 COVER OF 2200 EB 4,61 5,58

470342 CONICAL GEAR OF 2200 EB 28,40 34,36

470345 Jungiklis C 12 41,01 49,62

470359 Compression spr KC 13 FF 3,36 4,07

470382 Gear box PDC 104,74 124,64

470433 Crossheaded gui OF 2200 EB 470433 61,12 73,96

470441 Spyruoklė OF 2200 EB 470441 8,53 10,32

470444 BUCHSE SRM 70 LE-EC

302002182

45,74 55,35

470449 SCREW PT 4,0X 20 TORX A 3 F 2,32 2,81

470460 ADAPTER SRM 70 LE-EC

302001470

208,79 252,64

470461 GRUNDRAHMEN SRM 70 LE-EC

302001437

623,10 753,95

470462 RAD SRM 70 LE-EC

302000334

95,69 115,78

470463 LENKROLLE SRM 70 LE-EC 2011054 80,02 96,82

470464 BEHÄLTER SRM 70 LE-EC

302001362

1.069,12 1.293,64

470465 ANSCHLAG SRM 70 LE-EC

302001363

16,14 19,53

470466 ABLEITKLAMMER SRM 70 LE-EC

302001351

74,26 89,85

470467 ABLEITKLAMMER SRM 70 LE-EC

302001352

21,83 26,41

470476 ADAPTER SRM 70 LE-EC

302001641

135,66 164,15

470477 DICHTRING SRM 70 LE-EC

302001546

18,66 22,58

470478 NETZLEITUNG H07 RN-F 302000559 157,25 190,27

470501 Drive shaft OF 2200 EB 41,49 50,20

470502 Pressure screw OF 2200 EB 33,00 39,93

470505 Angle piece OF 2200 EB 2,84 3,44

470506 Screw sleeve OF 2200 EB 48,26 58,39


470507 Threaded rod OF 2200 EB 82,51 99,84

470508 BRACKET KS 120 EB 11,25 13,61

470509 PLASTIC KNOB KS 120 EB 20,59 24,91

470510 Bearing sheet KS 120 EB 12,46 15,08

470511 DRIVING PIN KS 120 EB 2,72 3,29

470513 SPRING KS 120 EB 2,72 3,29

470514 SCREW KS 120 EB 17,38 21,03

470515 Locking bolt KS 120 EB 11,78 14,25

470518 HOOK KS 120 EB 19,67 23,80

470559 BOLT KS 120 EB 36,01 43,57

470560 Bushing KS 120 EB 3,85 4,66

470561 Threaded rod KS 120 EB 44,78 54,18

470571 GROMMET OF 2200 EB 4,17 5,05

470574 KNOB (REAR HALF OF 2200 EBQ LEFT 11,09 13,42

470575 Handle cover OF 2200 EBQ left 9,13 11,05

470576 Pakeista į / Changed to 495553 22X15X15 GGB 2215

0,04 0,05

bushing

DP4

470577 Dangtelis, pakeistas kodas į 703429 OF 2200 EB 470577 10,09 12,21

470593 Ventiliatorius OF 2200 EB 37,37 45,22

470594 Air guide washe OF 2200 EB 10,89 13,18

470596 HANDLE OF 2200 EB 5,61 6,79

470597 INDICATOR OF 2200 EB 5,61 6,79

470599 Knob lever OF 2200 EB 6,33 7,66

470601 Thumbwheel OF 2200 EB 10,29 12,45

470602 Connecting rod OF 2200 EB 37,61 45,51

470611 EXTRACTION LHS 225 EQ 10,89 13,18

470612 Rotary switch LHS 225 EQ GRIFF 6,33 7,66

470613 SWITCHING HOUSI LHS 225 EQ 8,93 10,81

470614 KNOB LHS 225 EQ 4,61 5,58

470615 Casing box LHS 225 EQ PLUG IT LI. 8,29 10,03

470616 Casing box LHS 225 EQ PLUG IT RE. 8,29 10,03

470617 Frame KS 120 EB 576,88 698,02

470620 Atrama KS 120 180,56 218,48

470622 Pakeista į / Changed to 496034 Limit

stop

KS 120 EB 108,94 131,82

470623 Pakeista į / Changed to 496035 Cart KS 120 EB 209,03 252,93

470627 INDICATOR KS 120 EB 3,20 3,87

470628 INDICATOR KS 120 EB 470628 3,20 3,87

470630 COVER KS 120 EB 23,79 28,79

470631 Pusher KS 120 EB 8,13 9,84

470632 Knob lever KS 120 EB 11,58 14,01

470634 CLAMPING LEVER KS 120 EB 15,86 19,19

470635 COVER KS 120 EB 470635 31,44 38,04

470636 Laikiklis KS 120 5,45 6,59

470639 SPINDLE STOP KN KS 120 EB 3,85 4,66

470640 BRACKET KS 120 EB 470640 22,43 27,14

470641 CABLE CLAMP KS 120 EB 4,57 5,53

470642 Cable holder KS 120 EB 25,07 30,33

470644 Pistol stock KS 120 EB right 55,39 67,02

470645 Pusher KS 120 EB 470645 11,58 14,01

470646 Lock-out mechan KS 120 EB 6,33 7,66

470647 Bolt KS 120 EB

6,73 8,14

SCHUTZHAUBE

470648 Rotary knob KS 120 EB 8,61 10,42

470649 Pusher KS 120 EB LASER 7,49 9,06


470650 MOTOR HOUSING KS 120 EB 44,10 53,36

470651 DEFLECTOR PLATE KS 120 EB 6,13 7,42

470652 CAP KS 120 EB 22,43 27,14

470655 Pjūklo disko apsauga KS 120 EB 44,10 53,36

470657 Pado įdėklas KAPEX 8,81 10,66

470660 INDICATOR KS 120 EB 470660 4,29 5,19

470661 Eccentric lever KS 120 EB 6,73 8,14

470662 GLIDE PLATE KS 120 EB 6,53 7,90

470663 Scale KS 120 EB GE?TZT 90,28 109,24

470664 Catch KS 120 EB 21,91 26,51

470665 Spring plate KS 120 EB 10,61 12,84

470676 FILTERVLIES SRM 70 LE-EC

50,35 60,92

302001870

470685 RETAINING INSER KS 120 EB 4,77 5,77

470686 BOLT KS 120 EB 470686 11,58 14,01

470687 BOLT KS 120 EB 470687 3,40 4,11

470692 DICHTUNG SRM 70 LE-EC

302001432

50,15 60,68

470693 SCHUTZSPIRALE AC SE 1 SCHUTZSPIRALE AC

11,09 13,42

SE 1

470703 FAN KS 120 EB 17,86 21,61

470705 Part of grip OF 2200 EBQ right 11,09 13,42

470706 Handle cover OF 2200 EBQ right 9,85 11,92

470708 HOOD OF 2200 EB 470708 10,89 13,18

470716 SPRING OF 2200 EB 470716 4,41 5,34

470717 Stikliukas KS 120 EB 7,93 9,60

470739 Hose piece LHS 225 EQ 15,30 18,51

470740 Swivelling segm LHS 225 EQ RECHTS 9,13 11,05

470741 Swivelling segm LHS 225 EQ LINKS 9,13 11,05

470742 SPRING LHS 225 EQ 7,21 8,72

470743 SPRING LHS 225 EQ 470743 8,29 10,03

470744 Rubber bellows LHS 225 EQ

12,46 15,08

ANSAUGKAPPE

470760 O-RING 35 X 1,5 PERBUNAN 3,85 4,66

470761 O-RING 63 X 1,5 PERBUNAN 2,40 2,90

470762 SPRING KS 120 EB 470762 5,17 6,26

470766 Spring washer pakeistas kodas į 31,5X16,3X0,8 DIN 2093 2,40 2,90

479669 (replaced by 479669)

470767 Pjūklo disko fiksavimo detalė Kapex 8,13 9,84

470772 Spyruoklė KS 120 EB 470772 6,13 7,42

470774 RETAINING CLAMP KS 120 EB 7,25 8,77

470775 SPACER KS 120 EB 8,61 10,42

470776 Buffer KS 120 EB 5,17 6,26

470783 DRUCKFEDER 0,9 x 7,5 x 22 DIN 0,9 x 7,5 x 22 DIN 2098 2,92 3,53

2098

470784 COVER KS 120 EB USA 20,35 24,62

470785 SPRING KS 120 EB 470785 29,40 35,57

470793 HOSE IAS 2-10000 AS 249,45 301,83

470794 Air exhaust hos IAS 2 10200MM 129,45 156,63

470795 EXTRACTION HOSE IAS 2-10000 AS 756,43 915,28

470804 CLAMP CONNECT. OF 2200 EB 37,37 45,22

470805 SPRING OF 2200 EB 470805 3,28 3,97

470807 Connect termina OF 2200 EB 2,64 3,19

470817 Varžtas kapex diskui M 22,43 27,14

470834 ECCENTRIC LEX 2 150/11 122,04 147,67

470835 BALANCE WEIGHT LEX 2 150 /11 96,33 116,56

470885 PINION KS 120 EB 12,86 15,56

470886 Pavertimo pavaros krumpliaratis KS 120 EB 16,50 19,97

470890 GLIDE SHOE OF 2200 EB 3,68 4,45


470892 SEAL TRK 100300 5,45 6,59

470894 Linear bearing KS 120 EB 69,45 84,03

470949 Pistol stock KS 120 EB right USA 88,24 106,77

470950 MOTOR HOUSING KS 120 EB 470950 61,08 73,91

470951 CAP KS 120 EB 470951 31,44 38,04

470952 DEFLECTOR PLATE KS 120 EB 470952 17,86 21,61

470978 Compression spr KS 120 EB 3,40 4,11

470981 Special screw l OF 2200 EB 26,88 32,52

471013 WIRE KS 120 EB VOLLST. 7,05 8,53

471024 Compression spr 2,5 X 16 X 61 DIN 2098 5,45 6,59

471026 Compression spr KS 120 EB 471026 4,29 5,19

471027 SPRING KS 120 EB 471027 5,17 6,26

471029 INSERT CTL MINI 69,17 83,70

471030 INSERT CT MINI 471030 69,17 83,70

471031 INSERT CTL MIDI 68,05 82,34

471032 INSERT CT MIDI 68,05 82,34

471127 Talpykla žarnoms CTL MIDI, Mini 110,06 133,17

471141 Speed diagram OF 2200 EB 2,64 3,19

471142 TYPE PLATE OF 2200 EB 2,64 3,19

471143 TYPE PLATE OF 2200 EB USA 2,64 3,19

471178 GUIDE FENCE AB-KS 120 22,43 27,14

471179 Knob lever OF 2200 EB 471179 11,09 13,42

471192 TAP KS 120 EB 5,69 6,88

471193 Washer KS 120 EB 2,40 2,90

471202 TENSION BOLT DF 500 Q 33,88 40,99

471209 HALTEBLECH KS 120 EB KS 120 EB 7,69 9,30

471290 Fiksavimo ratukas (žalias), kampainiui KS 120 13,82 16,72

471291 Guide SM-KS 120 42,30 51,18

471293 Cover SM-KS 120 43,02 52,05

471298 Pin SM-KS 120 18,98 22,97

471301 STUTZEN TURBO 3091 D63 X 2" 97,21 117,62

471302 GLIDE PIECE SM-KS 120 22,43 27,14

471313 ADJ. WHEEL KS 120 EB 41,81 50,59

471315 Fiksatorius KS 120 EB 4,97 6,01

471316 Guminis pjuvenų gaudytuvas KS 120 15,58 18,85

471318 COVER KS 120 EB 471318 20,35 24,62

471388 Lever OF 2200 EB 6,41 7,76

471428 BOLT KS 120 EB 471428 6,33 7,66

471448 Lever KS 120 EB SCHALTER 6,73 8,14

471450 Label KS 120 EB 6,73 8,14

471452 Labels KS 120 EB LASER 6,73 8,14

471469 ANGLE PIECE OF 2200 EB 471469 10,89 13,18

471476 HANDLE UP OF 2200 EB 5,49 6,64

471477 SCREW OF 2200 EB 4,17 5,05

471525 CABLE KS 120 EB CH H05 BQ-F 52,03 62,96

471526 CABLE KS 120 EB AUS HEAVY

DUTY

52,03 62,96

471527 CABLE KS 120 EB USA SJO 79,18 95,81

471528 CABLE KS 120 EB GB 240

H07RN-F

67,89 82,15

471529 CABLE KS 120 EB GB 110

H07RN-F

106,78 129,20

471541 Cord H05 VV-F CH 164,90 199,53

471542 Cord H05 VV-F DK 164,90 199,53

471543 Cord H05 VV-F GB 170,02 205,72

471565 Bumper SYSVAC UNIT 1 2,60 3,15


471568 Snap-in nozzle SYSVAC UNIT 1 24,03 29,08

471588 Label KS 120 EB USA 6,73 8,14

471641 SLEEVE DF 500 Q 6,81 8,24

471659 Angle piece MFK 700 EQ Angle piece MFK 700

62,08 75,12

EQ

471673 CAP OF 2200 EB 2,84 3,44

471674 DEPTH STOP OF 2200 EB 28,40 34,36

471686 WIRE KS 120 EB USA 8,41 10,18

471688 WIRE KS 120 EB USA 471688 7,05 8,53

471690 Pivoted lever OF 2200 EB 5,01 6,06

471691 Buchse DP4 7,45 9,01

471743 GLIDE PLATE MFK 700 EQ 47,78 57,81

471744 Button D 23 MFK 700 EQ 5,69 6,88

471745 Korpusas Ct mini oben 199,50 241,40

471746 Padas MFK 700 EQ 155,04 187,60

471748 Binding post MFK 700 EQ 33,40 40,41

471749 Spindle MFK 700 EQ 41,29 49,96

471750 SUPPORT PLATE MFK 700 EQ 7,89 9,55

471751 RUBBER DUST COV MFK 700 EQ 15,90 19,24

471752 Gehause USA CT MINI old article

244,84 296,26

456118

471767 Angle CS 50 ST 42,30 51,18

471768 Clamping plate CS 50 ST 22,43 27,14

471820 Cover KS 120 EB 471820 2,92 3,53

471832 Upholstery KS 120 EB 14,02 16,96

471861 Channel LHS 225 EQ 38,21 46,23

471863 ADJ. WHEEL LHS 225 EQ 18,38 22,24

471864 Insert piece LHS 225 EQ Insert piece LHS 225 EQ 142,39 172,29

471864

471866 SEALING OF 2200 EB 2,40 2,90

471873 Switching clip OF 2200 EB 10,69 12,93

471878 clamp washer S 5 clamp washer S 5 2,36 2,86

471879 Atsarginė dalis Kapex 12,86 15,56

471880 COVER KL-KS 120 5,77 6,98

471881 SPANNBACKE KL-KS 120 SPANNBACKE KL-KS

120

7,01 8,48

471888 Support KL-KS 120 8,45 10,22

471894 Crossheaded gui OF 2200 EB 471894 61,12 73,96

471911 Guminis stabdis pakeistas kodas į

479703 (replaced by 479703)

RO 150 FEQ 471911 34,97 42,31

471929 WIRE OF 2200 EB VOLLST. 5,01 6,06

471930 CABLE WITH PLUG OF2200 EB DIN H07 RN-

F

76,42 92,47

471931 CABLE WITH PLUG OF2200 EB SJO 120,12 145,35

471932 CABLE WITH PLUG OF2200 EB GB110V H07

RNF

120,12 145,35

471933 CABLE WITH PLUG OF2200 EB PVC-HEAVY- 98,29 118,93

DUTY

471948 INNERRING KS 120 EB D10/14X13 20,87 25,25

471949 Scale TS 75. 9,01 10,90

471952 PLATE LHS 225 EQ 8,29 10,03

471986 KNOB OF 2200 EB M 8 11,62 14,06

472013 RETAINER LHS 225 EQ 6,33 7,66

472014 Cover LHS 225 EQ UNTEN 8,73 10,56

472015 SPRING DF 500 4,09 4,95

472017 Sticker T 12 B/S 2,12 2,57

472034 Housing insert T 12 6,37 7,71

472035 Housing insert T 15 6,37 7,71


472045 CAP KL-KS 120 5,69 6,88

472059 CAP LHS 225 EQ 472059 15,30 18,51

472060 CAP LHS 225 EQ 472060 15,30 18,51

472061 FLANGE LHS 225 EQ 6,53 7,90

472062 Insert piece LHS 225 EQ Insert piece LHS 225 EQ 5,49 6,64

472063 Insert piece LHS 225 EQ BALG Insert piece LHS 225 EQ

BALG

4,61 5,58

472065 Pressure spring LHS 225 EQ 472065 3,28 3,97

472066 Flange bolt TS 75 EBQ Flange bolt TS 75 EBQ 4,49 5,43

472586 Support CMS-TS 75 SPALTKEIL 65,61 79,39

472587 CABLE SLEEVE RGP 80-8E 215.848 6,01 7,27

472589 Rotary switch LHS 225 EQ

ANSAUGKAPPE

6,73 8,14

472608 ANGLE PIECE VES 10 20,31 24,58

472647 INSERT T 12 4,29 5,19

472661 Crossheaded gui CS 50 LA Crossheaded gui CS 50

LA

3,36 4,07

472725 Pakeista į / Changed to 474459

COUNTER SUPPORT

LHS 225 EQ 472725 18,94 22,92

472731 ADJUSTING SCREW OF 2200 EB 20,99 25,40

472752 Pakeista į / Changed to 495306

CONTACT LEAD

LHS 225 EQ 12,42 15,03

472753 Pakeista į / Changed to 495305

CONTACT LEAD

LHS 225 EQ 472753 12,42 15,03

472770 Washer RO 150 FEQ 2,96 3,58

472806 Cable CS 70 EB CH-H05BQ-F 94,72 114,61

472807 Cable CS 50 EB CH-H05BQ-F 90,28 109,24

472808 Cable SYM 70 CH-H05BQ-F 93,92 113,64

472809 CABLE WITH PLUG BASIS PLUS CH-CABLE

WITH PLUG

78,70 95,23

H07BQ-F

BASIS PLUS CH-H07BQ-

F

472811 CABLE WITH PLUG DX 93 CH-H05BQ-F 89,40 108,17

472813 CABLE WITH PLUG CT CH-H07BO-F 7,5M 180,76 218,72

472815 CABLE WITH PLUG EHL 65 CH-H05BQ-F 82,55 99,89

472816 Pakeista į / Changed to 456833 CT MINI CH-H07BO-F

174,07 210,62

CABLE WITH PLUG

8,0M

472825 HOSE IAS 2-15000 AS 360,83 436,60

472826 Outgoing air ho IAS 2 15200MM 161,09 194,92

472827 EXTRACTION HOSE IAS 2-15000 AS 1.040,40 1.258,88

472860 Leg MFT/3 right 85,19 103,08

472861 Leg MFT/3 left 85,19 103,08

472862 Profile MFT/3 128,85 155,91

472863 Profile MFT/3 472863 181,24 219,30

472885 Hanger CMS-TS 75 KARABINER 17,94 21,71

472931 SWITCH 19353128 2-POLIG 120V 68,13 82,44

472932 GEAR COVER CMS-OF 41,49 50,20

472933 Extractor conne CMS-OF 43,50 52,64

472980 Locking plate RAP 150 FE Locking plate RAP 150

FE

9,57 11,58

472981 Shim ring RAP150 FE Shim ring RAP150 FE 4,29 5,19

472982 closing plate RAP150 FE closing plate RAP150 FE 6,17 7,47

472985 Krumpliaratis RAP 150.03 "Shinex" 82,87 100,27

472987 Ašis RAP 150 "Shinex" 91,60 110,84


472991 Limit stop disk RAP150 FE Limit stop disk RAP150

FE

26,23 31,74

472994 Ventiliatorius RAP 150 "Shinex" 14,90 18,03

472998 Filter RAP150 FE Filter RAP150 FE

472998

7,89 9,55

472999 Filter RAP150 FE Filter RAP150 FE 7,69 9,30

473000 Brush cap RAP150 FE Brush cap RAP150 FE 3,20 3,87

473001 Brush cap RAP150 FE Brush cap RAP150 FE

473001

3,20 3,87

473023 Cover VAC SYS VP 5,69 6,88

473041 Adhesive label REPARATUR SCHILD

RUND FR

0,20 0,24

473042 Adhesive label REPARATUR SCHILD

RD. ESP

0,20 0,24

473043 Sticker REPARATUR SCHILD

RUND CH

0,20 0,24

473044 Adhesive label REPARATUR SCHILD

RUND NL

0,20 0,24

473045 Sticker REPARATUR SCHILD

RUND BG

0,20 0,24

473049 Sticker REPAR.SCHILD ECKIG

BG Q

0,20 0,24

473060 WIRE LHS 225 EQ VOLLST. 4,61 5,58

473090 Jungiklis RAP 150 "Shinex" 76,06 92,03

473100 Hose 8 X 1,25 45,86 55,49

473128 CLIP VAC SE 1 3,20 3,87

473177 Įdėklas OF 1400 30,60 37,03

473182 CABLE WITH PLUG OF2200 EB CH H07 RNF 93,92 113,64

473183 CABLE WITH PLUG OF2200 EB GB240V H07

RNF

98,29 118,93

473189 Draw spring KS 120 EB 6,13 7,42

473192 Rail CS 50 14,22 17,21

473200 Profile VL-MFT/3 161,37 195,26

473205 CABLE CLAMP LHS 225 EQ 2,40 2,90

473215 Bushing 15X17X10 GGB 1510

DP4

3,40 4,11

473244 Gasket LHS 225 EQ 473244 4,17 5,05

473247 LAGERDECKEL ETS 150 80,71 97,66

473284 Įdėklas netiekiama, naujas kodas

478827 (new Art. No. 478827)

T 12+3/15+3 29,80 35,46

473295 DEFLECTOR PLATE LHS 225 EQ 6,13 7,42

473304 Socket housing LHS 225 EQ USA 10,09 12,21

473306 Housing cover LHS 225 EQ USA 10,09 12,21

473314 Screw M 6 X25 PRECOTE 6 2,44 2,95

473320 DISC OF 2200 EB 2,84 3,44

473323 CLAMPING DEVICE CMS-OF 2200 25,55 30,92

473324 Stop rail,right CMS-OF 8,53 10,32

473325 Guide tube CMS 25,55 30,92

473326 CLAMP CMS-OF 7,89 9,55

473331 Support CMS-OF 2200 71,01 85,92

473333 Cradle CMS-OF 2200 25,23 30,53

473334 Bearing flange CMS-OF 2200 15,30 18,51

473343 Guide plate CMS-OF 2200 12,66 15,32

473344 Adjustment shee CMS-OF 2200 6,33 7,66

473345 Clamping ring pakeistas kodas į

475116 (replaced by 475116)

KS 120 EB 16,54 20,01


473363 Pistol stock KS 120 EB LINKS

BEDRUCKT

55,39 67,02

473369 CABLE WITH PLUG RAP 150 YZW 300/500V 113,11 136,86

473392 Cover LHS 225 EQ KOHLENH.

USA

6,53 7,90

473432 Band KS 120 EB 4,77 5,77

473449 BLADE HOUSING OF 2200 EB 8,73 10,56

473450 Spacer plate OF 2200 EB 41,49 50,20

473468 BOLT OF 2200 EB 473468 5,49 6,64

473469 spring clamp OF 2200 EB 5,69 6,88

473479 Catch KS 120 EB 473479 3,40 4,11

473480 SPRING KS 120 EB 473480 2,48 3,00

473500 Valve capsule VAC SYS SE 1 Valve capsule VAC SYS

SE 1

108,98 131,87

473505 Compression spr KS 120 EB 473505 8,13 9,84

473510 Profile plate RA-DF 500 61,28 74,15

473513 Profile CMS-VB 232,10 280,84

473514 Profile CMS-VB 473514 303,52 367,26

473517 Guide strip RA-DF 500 12,02 14,54

473547 Crankshaft CMS-OF 2200 60,92 73,71

473550 Metalinis dangtelis frezeriams OFK 41,98 50,80

473566 Cover VL-MFT/3 LINKS 9,13 11,05

473584 Seal RAP 150 FE Seal RAP 150 FE 3,60 4,36

473600 Profile VL-MFT/3 473600 232,10 280,84

473601 Profile VL-MFT/3 473601 303,52 367,26

473612 WERT! WERT! 7,01 8,48

473614 Lug support VL-MFT/3 8,53 10,32

473656 Mova KS 120 EB 6,73 8,14

473664 PAD 45X 40X 50 0,80 0,97

473670 Plate VAC SYS AD -MFT/3 305,52 369,68

473671 Pivot bearing VAC SYS AD -MFT/3 111,39 134,78

473673 Axle VAC SYS AD -MFT/3 59,20 71,63

473694 Adhesive label REPARATUR SCHILD

RUND BE

0,20 0,24

473699 Spanner KS 120 EB SW3/SW6 Spanner KS 120 EB

SW3/SW6

12,58 15,22

473744 PTC resistor RAP 150 FE PTC resistor RAP 150

18,10 21,90

FE

473746 Spindle CMS-OF 2200 101,77 123,14

473748 Bush IGUS GFM-1214-17 10,01 12,11

473749 Press nut CMS-OF M6/0,5-7,0x25,4 2,40 2,90

473762 Adhesive label REPARATUR SCHILD

RUND IT

0,20 0,24

473763 Aufkleber REPARAT.SCHILD Aufkleber

0,20 0,24

ECKIG IT

REPARAT.SCHILD

ECKIG IT

473765 Support QT-MFT/3 67,69 81,90

473766 Retaining angle QT-MFT/3 left 8,53 10,32

473768 PLATE OF-FH 2200 150,68 182,32

473791 Lug support FS-PA 44,90 54,33

473804 Adhesive label CMS-OF 2200 2,84 3,44

473808 Centering ring CMS-OF 2200 6,53 7,90

473809 Centering ring CMS-OF 1400 8,73 10,56

473810 Centering ring CMS-OF 1010 8,73 10,56

473812 Cover D 74 6,53 7,90

473822 Hood OF 2200 EB 473822 36,05 43,62


473827 Reservoir seal CT N 23,67 28,64

473831 Cover CT 26/36 Cover CT 26/36 48,58 58,78

473862 Schlauch Turbo 3091 D75X 1 M 189,57 229,38

473873 Gasket VAC SE 1 22,51 27,24

473886 Bolt LHS 225 EQ

BESCHICHTET

31,20 37,75

473901 Oval head screw PT3,5X22

2,40 2,90

DRC/PDC/IWC/IDC

473902 Rotary knob QT-MFT/3 12,86 15,56

473904 Brake KS 120 EB 6,53 7,90

473919 INSERT MFK 700 EQ 30,60 37,03

473934 Cover VAC SYS VP 473934 89,56 108,37

473966 Segment OF 1400 5,49 6,64

473968 Rail KL-KS 120 26,27 31,79

473981 CABLE SET CT_N CABLE SET CT_N

18,74 22,68

473981

473982 CABLE SET CT_N CABLE SET CT_N 19,19 23,22

473986 Connector FS-PA Connector FS-PA 91,60 110,84

473990 Clamping elemen FS-PA-VL 34,45 41,68

473991 Limit stop FS-PA-VL 26,23 31,74

474014 Sieve filter LHS 225 EQ 10,09 12,21

474036 Holding plate MFT/3 10,29 12,45

474044 Muff CT 26/36 Muff CT 26/36 9,13 11,05

474047 Pipe CT N Pipe CT N 29,60 35,82

474050 Screw VAC SYS AD -MFT/3 25,95 31,40

474051 clamp bolt VAC SYS AD -MFT/3 28,60 34,61

474122 Trim D200 CT26/36 Trim D200

5,37 6,50

CT26/36

474140 Water contact CT N Water contact CT N 10,01 12,11

474142 Seal CT 26/36 Seal CT 26/36 3,20 3,87

474151 Chuck lever FS-PA 12,94 15,66

474161 clamp bolt FS-PA 12,22 14,79

474167 Clamping plate FS-PA 12,94 15,66

474174 Leg CT 26/36 Leg CT 26/36 16,02 19,38

474179 ROLLER KS 120 EB 12,14 14,69

474202 Connector ERP 076152 24,47 29,61

474203 cock 06-6312.13-A cock 06-6312.13-A 66,17 80,07

474204 HOSE CONNECTOR 02-2500.13 23,83 28,83

474205 Rotary knob KA-KS 120 M 6X 37,5 9,49 11,48

474221 Pressure spring LHS 225 EQ 474221 3,04 3,68

474228 Rest WHR-LHS 225 148,27 179,41

474251 CONTAINER OF 2200 EB 3,28 3,97

474253 PLATE KS 120 EB LASER USA 6,73 8,14

474281 Warning plate KS 120 EB LASER 6,73 8,14

474284 Compression spr KS 120 EB 474284 3,40 4,11

474309 LICHTLEITER LHS 225 EQ LICHTLEITER LHS 225

EQ

2,36 2,86

474316 Clip QT-MFT/3 5,61 6,79

474317 Retaining angle QT-MFT/3 right 8,53 10,32

474318 Lock bolt QT-MFT/3 16,26 19,67

474336 LEVER LEX 2/11 7,69 9,30

474356 Guide roll SRM 45 E 302003036 74,90 90,63

474364 Plastikinis variklio korpusas PS 300 EQ 81,71 98,87

474365 Pinion PS 400 12,18 14,74

474388 Insert SYS ZS-OF 2200 72,94 88,26

474442 SPACER (0.1) 0,25mm 300.632 5,09 6,16

474446 Griffdeckel CT 26/36 Griffdeckel CT 26/36 11,29 13,66


474450 BOLT OF 2200 EB 474450 11,62 14,06

474455 Cylinder pin 4 m 6x20 DIN 7 5,01 6,06

474458 CABLE CLAMP CMS-OF 2200 5,89 7,13

474459 COUNTER SUPPORT LHS 225 EQ 474459 23,43 28,35

474460 COUNTER SUPPORT LHS 225 EQ 474460 23,43 28,35

474483 EINLAGE SYS SYS CENTROTEC EINLAGE SYS SYS

21,23 25,69

07 OBEN

474484 EINLAGE SYS SYS CENTROTEC

07 UNTEN

CENTROTEC 07 OBEN

EINLAGE SYS SYS

CENTROTEC 07 UNTEN

30,64 37,07

474542 Pressure spring KS 120 EB Pressure spring KS 120

EB

2,76 3,34

474553 Adapter SYS-CT 58,96 71,34

474554 Rest WHR-LHS 225 474554 148,27 179,41

474583 Tightening nut FS-PA 3,40 4,11

474617 PTC resistor LHS 225 EQ 19,83 23,99

474618 PTC resistor MFK 700 EQ 14,06 17,01

474625 solenoid SRM 45 E 12V

solenoid SRM 45 E

334,08 404,24

302000217

12V 302000217

474626 NETZLEITUNG SRM 45 GB 230V

302000752

233,63 282,69

474627 Mains cable SRM 45 GB 110V

302000760

261,18 316,03

474634 Electronics SRM 45 E 120V

302001426

797,00 964,37

474635 STECKDOSE SRM 45 GB 240V

302000148

186,72 225,93

474651 Pressure spring LHS 225 EQ 474651 3,04 3,68

474665 Cable bushing CT N Cable bushing CT N 6,61 8,00

474666 Cable clamp CT N Cable clamp CT N 6,57 7,95

474667 Inlet bush CT N Inlet bush CT N 4,05 4,90

474674 Plate OF 2200 EB VOLLST. 76,42 92,47

474681 Planet 1 T 12/T 15 3,85 4,66

474689 Pakeista į / Changed to 841467

Angular slide

EFH 36-E9 6,01 7,27

474722 Sticker REPAR.SCHILD ECKIG

AU

0,20 0,24

474723 Sticker REPARATUR SCHILD

RUND AU

0,20 0,24

474734 Stop support MFT/3 5,89 7,13

474735 Limit plate MFT/3 8,53 10,32

474741 Bush MFT/3-AR 7,89 9,55

474774 Rest Filtersack CT N Rest Filtersack

CT N

14,90 18,03

474775 Bolt CT N Bolt CT N 6,17 7,47

474776 Priekinio ratuko laikiklis CT 26/36 8,29 10,03

474777 Įdėklas RO 150 FEQ 30,60 37,03

474828 LINEAL SM-KS 120 OBEN LINEAL SM-KS 120

OBEN

29,40 35,57

474829 LINEAL SM-KS 120 UNTEN LINEAL SM-KS 120

UNTEN

29,40 35,57

474832 GLEITSTUECK SM-KS 120 GLEITSTUECK SM-KS

120

22,43 27,14

474853 Solenoid ring CT 26/36 Solenoid ring CT 26/36 16,02 19,38

474858 Mounting WHR-LHS 225 19,63 23,75

474888 Cover VL-MFT/3 RECHTS 8,73 10,56

474908 ADAPTOR VL-MFT/3 7,21 8,72

474909 Clamp rider MFT/3 15,30 18,51


474911 CHEESE HEAD PT5 x 140 T25 CHEESE HEAD PT5 x

140 T25

4,69 5,67

474912 Tape measure KA-KS 120 VOLLST. USA 116,87 141,41

474913 Switching ring T 12 6,17 7,47

474925 Sleeve MFT/3 RAMPA M 6 2,40 2,90

474938 INSET LR-32 30,64 37,07

474949 Y-distributor EAA EW/DW TURBO/A Y-distributor EAA

EW/DW TURBO/A

127,61 154,41

474953 Board segment CT 26/36 Board segment CT 26/36 4,49 5,43

474969 Lug support MFT/3-ZK 8,93 10,81

474970 Stud screw MFT/3-ZK 12,86 15,56

474990 Protective cap SHM 45 E-LHS 225

45551

7,89 9,55

474995 SPRING LHS 225 EQ 474995 3,93 4,76

474999 Reducer LEX 2 150/11 Reducer LEX 2

150/11

2,60 3,15

475009 Transportavimo dėžė Service BOX

(tinka Kapex,CS staklėms)

XL 384,10 464,76

475019 TRANSPORTSICHER KS 120 EB TRANSPORTSICHER KS

120 EB

2,20 2,66

475053 Seal 6 x 6 Seal 6 x 6 12,62 15,27

475079 Clamp rail EAA EW/DW TURBO/A Clamp rail EAA

EW/DW TURBO/A

28,76 34,80

475080 Clip EAA EW/DW TURBO/A Clip EAA EW/DW

TURBO/A

24,07 29,12

475085 Threaded rail EAA EW/DW Threaded rail EAA

35,37 42,80

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475100 Flat gasket EAA EW/DW TURBO/A Flat gasket EAA

EW/DW TURBO/A

9,73 11,77

475102 Fastening plate EAA EW/DW Fastening plate EAA

161,69 195,64

TURBO/A left

EW/DW TURBO/A left

475116 Clamping ring KS 120 Clamping ring KS 120 17,02 20,59

475117 Contact bracket EAA EW/DW Contact bracket EAA

14,50 17,55

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475120 Plate EAA EW/DW TURBO/A Plate EAA EW/DW

TURBO/A

23,43 28,35

475127 Frame VAC SYS VP 12,46 15,08

475130 Bush VL-MFT/3 19,63 23,75

475145 Rail EAA-W Rail EAA-W 75,34 91,16

475152 Collet 8 x 1 Collet 8 x 1 11,13 13,47

475156 Male connector QSM-M5-4 Male connector QSM-M5-

4

12,94 15,66

475157 Male connector QSM-M7-4-I Male connector QSM-M7-

4-I

12,66 15,32

475159 Swivel elbow QSLG1/2-16 Festo Swivel elbow QSLG1/2-

46,66 56,46

186126

16 Festo 186126

475160 Swivel elbow QSL-G3/8-12 Swivel elbow QSL-G3/8-

12

475162 Male connector EAA EW/DW Male connector EAA

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475163 Male connector EAA EW/DW Male connector EAA

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475163

475165 Coupler ERG 071 172 Coupler ERG 071

172

23,43 28,35

19,27 23,32

37,29 45,12

93,52 113,16


475167 Manifold EAA EW/DW TURBO/A Manifold EAA

EW/DW TURBO/A

168,26 203,59

475169 Flat gasket GSA 200-4 Flat gasket GSA 200-4 9,89 11,97

475171 Flat gasket GSSNA 300-2 Flat gasket GSSNA 300-

2

9,49 11,48

475203 Pivot bearing QT-MFT/3 5,49 6,64

475217 Aliuminio profilis MFT/3 86,47 104,63

475318 Apsauga nuo dulkių Kapex KS 120 8,81 10,66

475319 Deckelplakat LHS 225 links Deckelplakat LHS 225

links

1,00 1,21

475329 Hood CT 26/36 Hood CT 26/36 44,70 54,09

475358 Profile plate VL-MFT/3 86,47 104,63

475369 Profile MFT/KAPEX 115,71 140,01

475370 Profile MFT/KAPEX 475370 139,78 169,13

475375 Ventilation scr M 6 x80 DIN 912 Ventilation scr M 6 x80

DIN 912

6,65 8,05

475400 Pressure spring QT-MFT/3 4,05 4,90

475407 Mains cable H07 RN-F 3x1.5² 11m Mains cable H07 RN-F 289,50 350,30

DIN

3x1.5² 11m DIN

475412 Mounting EAA-D Mounting EAA-D 419,67 507,80

475427 Spring plate EAA EW/DW TURBO Spring plate EAA

EW/DW TURBO

14,38 17,40

475439 Cable with plug H07 RN-F 3X1.5² 10M Cable with plug H07 RN-F 263,10 318,35

DIN

3X1.5² 10M DIN

475441 Cable with plug H07 RN-F 3X1.5² 4M Cable with plug H07 RN-F 100,13 121,16

DIN

3X1.5² 4M DIN

475442 Cable with plug H07 RN-F 3X1.5² Cable with plug H07 RN-F 75,66 91,55

2.5M DIN

3X1.5² 2.5M DIN

475457 Profile plate MFT/3-VB pakeistas

kodas į 495528 (replaced by 495528)

Profile plate MFT/3-VB 541,31 654,99

475460 Casing box PS 400 6,09 7,37

475461 Casing box PS 400 475461 6,09 7,37

475474 Pendulum drive PS 400 6,09 7,37

475482 Gear box, pakeistas kodas į 498788

(replaced by 498788)

PS 400 119,56 144,67

475486 Seal OK-1/4 Festo 531772 Seal OK-1/4 Festo

11,09 13,42

531772

475492 Bridge WT-PS 400 64,20 77,68

475495 Threaded spindl WT-PS 400 14,70 17,79

475496 Axis WT-PS 400 11,98 14,50

475497 Insert WT-PS 400 35,65 43,14

475498 Pinion WT-PS 400 vollst. 52,43 63,44

475499 plastic base pl WT-PS 400 10,49 12,69

475500 plastic base pl WT-PS 400 475500 10,49 12,38

475510 Dog EAA Dog EAA 10,89 12,85

475513 Packing cord EAA EW/DW Packing cord EAA

10,73 12,66

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475516 Cover EAA EW/DW TURBO/A Cover EAA EW/DW

TURBO/A 475516

11,82 13,95

475526 Schaumteil EAA EW/DW Schaumteil EAA

7,41 8,97

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475527 Dichtring EAA EW/DW TURBO/A Dichtring EAA

EW/DW TURBO/A

8,01 9,69

475546 Cylinder pin 4 h 8X36 ISO 2338 2,40 2,90

475571 Cable PS 400 5xAWG28

310mm

24,15 28,50


475587 Support VAC SYS AD -MFT/3 29,08 35,19

475588 Claw PS 400 17,38 20,51

475607 Mygtukas pjūkliukui pakeisti PS 400 / PSB 400 3,16 3,82

475608 Slide PS 400 6,29 7,42

475609 Draw spring PS 400 2,52 2,97

475620 Clamp KS 120 EB Clamp KS 120 EB 2,56 3,02

475625 Protective cove TP 220 46,66 55,53

475628 Clevis TP 220 23,43 27,88

475635 Bearing CMS-OF 14,62 17,69

475636 Spacer bush EAA -I Spacer bush EAA -I 83,11 98,07

475638 Clamp QT-MFT/3 5,01 6,06

475688 Protective cap PS 400 GPN 910/2179 3,16 3,73

475717 Flexible lead EAA EW/DW Flexible lead EAA

11,01 12,99

475728 Adhesive label EAA EW/DW

TURBO/A Gewich

EW/DW

Adhesive label EAA

EW/DW TURBO/A

Gewich

11,50 13,57

475747 Insulation EAA EW/DW TURBO/A Insulation EAA

EW/DW TURBO/A

11,17 13,18

475748 Spacer plate MFT/3-VL 4,61 5,58

475760 Retaining bow CXS Retaining bow CXS 11,98 14,14

475766 Krumpliaratis CXS 12 9,01 10,90

475767 Plastikinis krumpliaratukas CXS 12 3,16 3,82

475769 Disc CXS Disc CXS 2,92 3,45

475770 Žiedas CXS 12 4,41 5,34

475771 Switching clip CXS Switching clip CXS 6,93 8,18

475772 Plastikinis krumpliaratukas - CXS 12 2,72 3,29

475774 Pin CXS Pin CXS 2,72 3,21

475775 Ring gear CXS Ring gear CXS 12,38 14,98

475776 Planet CXS Planet CXS 2,72 3,21

475778 Carrier CXS Carrier CXS 5,69 6,71

475780 Ring CXS Ring CXS 6,93 8,18

475783 Pressure disk CXS Pressure disk CXS 3,16 3,82

475784 Compression spr CXS Compression spr CXS 12,38 14,61

475785 Pressure ring CXS Pressure ring CXS 4,41 5,20

475787 Change-over swi CXS Change-over swi CXS 5,25 6,20

475788 Gear slide CXS Gear slide CXS 8,17 9,64

475800 Cover screw CXS Cover screw CXS 3,36 3,96

475818 Stripper EAA EW/DW TURBO/A Stripper EAA EW/DW

TURBO/A

17,26 20,37

475822 SOFTSTARTER Moeller DS4-340-7K5-MX 1.896,04 2.256,29

475829 Cover EAA EW/DW TURBO/A Cover EAA EW/DW

TURBO/A

10,09 11,91

475831 Aufkleber REPARATUR SCHILD Aufkleber

0,20 0,24

RUND PT

REPARATUR SCHILD

RUND PT

475839 Swivel elbow QSML-M7-4 Swivel elbow QSML-M7-

4

11,74 13,85

475841 Adhesive label EAA EW/DW Adhesive label EAA

11,09 13,09

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475875 PLATE OF-FH 2200 475875 150,68 182,32

475880 Edge protection EAA EW/DW Edge protection EAA

17,38 20,51

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

475922 Cheese head scr FS-PA 3,40 4,01

475962 Cable RAS115.04CN-YZW

300/500V

89,56 106,58

475998 Claw 475998 475998 8,21 9,93


476004 SCREW SCREW 3,20 3,78

476013 O-ring 5 x 4 2,40 2,90

476015 Kleber Weicon AN 305-42 Kleber Weicon AN

305-42

82,11 99,35

476016 Kleber Cosmoplast 500 Kleber Cosmoplast

500

24,03 29,08

476043 Magnetinis žiedas Pollux 180 E 219.983 26,63 32,22

476046 Shaft TP 220 21,91 26,07

476049 Glide plate TP 220 10,41 12,39

476052 Leg spring TP 220 8,61 10,25

476053 Axis TP 220 13,42 15,97

476085 Druckstück SE Druckstück SE 4,33 5,24

476114 CABLE SET CT_N CABLE SET CT_N

476114

16,42 19,38

476118 Adhesive label EAA EW/DW Adhesive label EAA

10,77 12,71

TURBO/A Öl

EW/DW TURBO/A Öl

476124 Plug socket EAA EW/DW Plug socket EAA

53,23 62,81

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

476128 Seal EAA EW/DW Seal EAA EW/DW 5,37 6,34

476131 Hose PUN 12x 2,00/370 lang Hose PUN 12x

2,00/370 lang

12,26 14,47

476132 Air hose Kondensat D6 Air hose Kondensat

D6

12,58 14,84

476133 Hose PUN 16X11,00/600 Hose PUN

19,71 23,26

LANG

16X11,00/600 LANG

476136 Lubricator LOE-D-MIDI Lubricator LOE-D-MIDI 159,77 188,53

476146 Terminal screw Fa. Oetiker 12600259 Terminal screw Fa.

Oetiker 12600259

8,73 10,30

476148 Pipe D50-350mm Pipe D50-350mm 124,84 147,31

476149 Cable harness EAA Cable harness EAA 85,03 100,34

476156 Restrictor EAA EW Restrictor EAA EW 10,85 12,80

476157 Cable harness EAA Cable harness EAA

476157

125,72 148,35

476158 Cable harness EAA EW/DW Cable harness EAA

EW/DW

184,28 217,45

476166 Ekscentrikas RO 90 DX FEQ 94,40 114,22

476167 Compression spr RO 90 DX FEQ 4,01 4,73

476168 Compression spr RO 90 DX FEQ 476168 3,16 3,73

476171 Compression spr RO 90 DX FEQ Compression spr RO 90

DX FEQ

3,16 3,73

476175 Control loop RO 90 DX FEQ Control loop RO 90 DX

FEQ

9,21 10,87

476176 Rotary knob RO 90 DX FEQ 8,61 10,16

476177 INSET 463521 old article 6,69 8,09

476178 Ring gear RO 90 DX FEQ 14,70 17,35

476179 Shift-fork RO 90 DX FEQ 9,45 11,15

476180 Diržo škyvas RO 90 DX FEQ 138,26 167,29

476183 Holding plate RO 90 DX FEQ 12,38 14,61

476185 Funnel RO 90 DX FEQ 69,21 81,67

476209 Saucer spring 23x10,2x1,25 Saucer spring

23x10,2x1,25

3,16 3,73

476211 Guolis RO 90 DX FEQ 19,95 24,14

476216 Krumpliaratis RO 90 DX FEQ 35,65 43,14

476217 Gear box RO 90 DX FEQ 56,63 66,82

476245 O-ring 7,52X 3,53 O-ring 7,52X 3,53 8,73 10,30


476267 Cylinder pin 8 M 6X40 DD-ES 5,09 6,06

476268 Catch spring CT N Catch spring CT N 3,20 3,78

476343 Clamp lever TP 220 14,90 17,73

476348 Stop angle ZA-DF 500 Stop angle ZA-DF 500 43,66 51,52

476349 Limit stop SA-DF 500 Limit stop SA-DF 500 6,29 7,42

476350 Limit stop SA-DF 500 Limit stop SA-DF 500

476350

6,29 7,42

476389 Connection piec LL-FIS Connection piec LL-FIS 8,61 10,16

476390 Cover LL-FIS Cover LL-FIS 5,73 6,76

476403 Fan PS 400 16,58 20,06

476487 Aliuminis padas PS 400 EQ 37,37 45,22

476490 Kablis Cable with plug H07RN-F

3x1.5² DIN CT N

157,41 190,47

476491 Cable with plug H07BQ-F 3x1.5² CH Cable with plug H07BQ-F 180,88 213,44

CT N

3x1.5² CH CT N

476492 Cable with plug H07RN-F 3x1.5² GB Cable with plug H07RN-F 180,88 213,44

CT N

3x1.5² GB CT N

476493 Cable with plug SJT W 3xAWG14 Cable with plug SJT W

3xAWG14

198,10 233,76

476494 Cable with plug SJT W 3xAWG12 Cable with plug SJT W

182,84 215,75

USA CT N

3xAWG12 USA CT N

476495 Cable with plug YZW300/500 3x1.5² Cable with plug

198,10 233,76

CN

YZW300/500 3x1.5² CN

476496 Cable with plug H07RN-F 3x1.5² GB Cable with plug H07RN-F 180,88 213,44

110V

3x1.5² GB 110V

476497 Cable with plug H07RN-F 3x1.5² DK Cable with plug H07RN-F 180,88 213,44

CT N

3x1.5² DK CT N

476498 Cable with plug PVC-Heavy Duty 3x1² Cable with plug PVC-

180,88 213,44

AUS

Heavy Duty 3x1² AUS

476499 Cable with plug VCTF 3x2² JP CT N Cable with plug VCTF

3x2² JP CT N

198,10 233,76

476520 Angle MFT/3-VL left 67,69 80,55

476521 Angle MFT/3-VL right 63,32 75,35

476525 Window CXS Window CXS 3,16 3,73

476557 Insert STF-D225/ST Insert STF-D225/ST 40,45 47,73

476558 Cable harness CT N USA Cable harness CT N

USA

25,35 29,91

476598 Cable harness EAA Cable harness EAA

476598

127,61 150,58

476601 Cable harness EAA EW/DW Cable harness EAA

156,40 184,55

TURBO/A

EW/DW TURBO/A

476615 Axis PS 400 8,37 9,88

476691 Angle piece R1/2axG1/2i Angle piece

R1/2axG1/2i

40,49 47,78

476692 Tachometer RO 90 DX FEQ vollst. 24,55 28,97

476695 contact TURBO7501 800E-3X10 contact TURBO7501

38,53 45,47

S1

800E-3X10 S1

476696 Holder Turbo 7501 S1 Holder Turbo 7501

S1

476697 toggle switch Turbo 7501 S1 toggle switch Turbo 7501

S1

476698 shield plate Turbo 7501 S1 shield plate Turbo 7501

S1

476699 Protection Turbo 7501 4A Protection Turbo 7501

4A

24,07 28,40

69,45 81,95

29,60 34,93

35,77 42,21


476700 Protection Turbo 7501 2A Protection Turbo 7501

2A

35,77 42,21

476701 Series terminal Turbo 7501 100SL Series terminal Turbo

37,29 44,00

4/35

7501 100SL 4/35

476702 Series terminal T7501

Series terminal T7501

24,91 29,39

100RK2.5/35N/2Q

100RK2.5/35N/2Q

476703 Series terminal T 7501 100RK2.5- Series terminal T 7501

24,91 29,39

4/35

100RK2.5-4/35

476704 Relay 40.52 8A 250V 12V Relay 40.52 8A

250V 12V

67,09 79,17

476705 Rest Turbo 7501 Blue 95.05 Rest Turbo 7501

Blue 95.05

65,01 76,71

476716 Socket EAA -CN Socket EAA -CN 57,52 67,87

476717 Plug socket EAA -CH Plug socket EAA -CH 53,23 62,81

476719 Plug socket EAA-DK Plug socket EAA-DK 63,88 75,38

476720 Plug socket EAA -GB 240V Plug socket EAA -GB

240V

63,88 75,38

476724 Gasket BLENDE - EAA Gasket BLENDE -

EAA

5,37 6,34

476727 Gasket STECKDOSE EAA- Gasket

5,37 6,34

I

STECKDOSE EAA-I

476765 Label KS 120 EB LASER GB Label KS 120 EB

LASER GB

6,65 7,85

476773 Pressure gauge MA-50-16-1/4 Pressure gauge MA-50-

45,90 54,16

Festo356759

16-1/4 Festo356759

476774 Connecting piec EAA Connecting piec EAA 10,65 12,57

476782 Grub screw M 5 x 4 DIN 913-45H A3S 2,40 2,90

476787 Oval head screw M 4 X 12 Precote 30 2,40 2,86

476795 Oval head screw PT5x30 PZV Oval head screw PT5x30

PZV

4,45 5,38

476802 Adhesive label VE Adhesive label VE 12,34 14,56

476859 Cylinder roller CXS Cylinder roller CXS 2,32 2,74

476872 Mains cable MXC Mains cable MXC 24,47 28,87

476953 Cable with plug EHL 65 E USA 120V SJO 78,86 93,05

476985 Cable harness CT N Cable harness CT N 11,94 14,09

476997 Hose PUN 4x 0,75/170 Hose PUN 4x

0,75/170

7,49 8,84

476998 Hose PUN 4x 0,75/340 Hose PUN 4x

0,75/340

14,94 17,63

477002 Oval head screw PT3.5x35 PS400 Oval head screw

PT3.5x35 PS400

2,32 2,74

477030 Threaded pin M 4 X 4 DIN 913 KLEB 12,94 15,27

477046 Terminal RS 1 C 23,27 28,16

477055 Schraubhülse OF 2200 EB Schraubhülse OF 2200

EB

49,58 59,99

477056 Threaded rod OF 2200 EB Threaded rod OF 2200

EB

84,75 100,01

477073 Lamp socket 24V Breter P22821T Lamp socket 24V

Breter P22821T

39,41 46,50

477080 Ball bearing 635 2RS DIN 625 20,35 24,62

477081 Chip guard PS 400 9,65 11,39

477083 Flexible lead EHL 65 E USA 120V Flexible lead EHL 65 E

USA 120V

5,77 6,81


477084 Flexible lead EHL 65 E USA 120V Flexible lead EHL 65 E

USA 120V 477084

5,77 6,81

477094 Spring DRP 18 Spring DRP 18 3,60 4,36

477100 Bow PS 400 6,49 7,85

477136 Sticker EAA EW/DW Sticker EAA EW/DW 13,06 15,41

477164 Cable harness CT N J

Cable harness CT N J

16,82 19,85

Gerätesteckdose

Gerätesteckdose

477165 Cable harness CT N AUS Cable harness CT N

AUS

20,71 24,44

477174 Adapteris dulkių nusiurbimui PSB 400 EQ 14,70 17,79

477197 Insert SYS-PS 400 Insert SYS-PS 400 30,64 36,16

477215 Insert SYS-PSB 400 Insert SYS-PSB 400 30,64 36,16

477216 Insert SYS-PSC 400 Insert SYS-PSC 400 30,64 36,16

477217 Insert SYS-PSBC 400 Insert SYS-PSBC

400

30,64 36,16

477253 Axis D 5x90 Axis D 5x90 5,25 6,20

477276 Flange bolt TS 75 8,17 9,64

477288 Trailing cable PSB 400 5xAWG28

435mm

24,15 28,50

477289 Trailing cable PS 400 C 5xAWG28

215mm

24,15 28,50

477312 Viewing glass LSR-D-MIDI Festo Viewing glass LSR-D-

44,70 52,75

646228

MIDI Festo 646228

477313 Viewing glass EAA Festo 120539 Viewing glass EAA Festo

120539

44,70 52,75

477327 Retaining sprin WT-PS 400 2,52 3,05

477328 Holding plate WT-PS 400 8,17 9,64

477329 Circlip SW 12 Seeger 2,32 2,74

477335 Raised-head scr PT 5X20 PZ Raised-head scr PT 5X20

PZ

2,36 2,78

477336 Adhesive label Reparaturschild rund NZ 0,20 0,24

477337 Adhesive label Repar.schild eckig NZ 0,20 0,24

477356 Closure LL-FIS Closure LL-FIS 8,93 10,54

477371 Wedge PS 400 2,72 3,21

477372 Oval head screw M6x30 Z ISO7045 Oval head screw M6x30 Z

ISO7045

2,36 2,78

477393 Catch spring WT-PS 400 4,01 4,73

477394 Bearing sleeve RAP 150 FE Bearing sleeve RAP 150

FE

21,11 24,91

477451 Extractor tube RO 90 DX FEQ Extractor tube RO 90 DX

FEQ

14,70 17,35

477475 Cover SYS2-DF 49,14 57,99

477476 Flap SYS-DF Flap SYS-DF 22,91 27,03

477477 Closure SYS2-DF

KLARSICHTKLAPPE

11,09 13,09

477478 Separator SYS-DF Separator SYS-DF 8,37 9,88

477509 Diržo škyvas - RO 90 DX FEQ 27,28 33,01

477518 Buffer RO 90 DX FEQ Buffer RO 90 DX

FEQ

61,08 72,07

477519 Felt washer RO 90 DX FEQ Felt washer RO 90 DX

FEQ

10,49 12,38

477522 Compression spr RO 90 DX FEQ Compression spr RO 90

DX FEQ 477522

3,16 3,73

477524 Diržas RO 90 DX FEQ 40,05 48,46


477586 Cable with plug SJTW 3XAWG14

11M USA 15A

477587 Cable with plug SJTW 3XAWG14

10M USA 15A

477589 Cable with plug SJTW 3XAWG14 4M

USA 15A

477590 Cable with plug SJTW 3XAWG14

2.5M USA15A

477591 Cable with plug YZW300/500 3X1.5²

11M CN

477593 Cable with plug YZW300/500 3X1.5²

4M CN

477594 Cable with plug YZW300/500 3X1.5²

2.5MCN

477595 Cable with plug PVC HD 3X1.0² 11M

AUS10A

477596 Cable with plug PVC HD 3X1.0² 10M

AUS10A

477598 Cable with plug PVC HD 3X1.0² 4M

AUS10A

477599 Cable with plug PVC HD 3X1.0²

2.5MAUS10A

477600 Cable with plug VCTF 3X2.0² 11M

J

477601 Cable with plug VCTF 3X2.0² 10M

J

477603 Cable with plug VCTF 3X2.0² 4M

J

477604 Cable with plug VCTF 3X2.0² 2.5M

J

477705 Cable with plug RAP 150 FE DIN-

H05BQ-F

477706 Cable with plug RAP 150 FE GB240-

H05BQ-F

477707 Cable with plug RAP 150 FE GB110-

H05BQ-F

Cable with plug SJTW

3XAWG14 11M USA 15A

Cable with plug SJTW

3XAWG14 10M USA 15A

Cable with plug SJTW

3XAWG14 4M USA 15A

Cable with plug SJTW

3XAWG14 2.5M USA15A

Cable with plug

YZW300/500 3X1.5² 11M

CN

Cable with plug

YZW300/500 3X1.5² 4M

CN

Cable with plug

YZW300/500 3X1.5²

2.5MCN

Cable with plug PVC HD

3X1.0² 11M AUS10A

Cable with plug PVC HD

3X1.0² 10M AUS10A

Cable with plug PVC HD

3X1.0² 4M AUS10A

Cable with plug PVC HD

3X1.0² 2.5MAUS10A

Cable with plug VCTF

3X2.0² 11M J

Cable with plug VCTF

3X2.0² 10M J

Cable with plug VCTF

3X2.0² 4M J

Cable with plug VCTF

3X2.0² 2.5M J

Cable with plug RAP 150

FE DIN-H05BQ-F

Cable with plug RAP 150

FE GB240-H05BQ-F

Cable with plug RAP 150

FE GB110-H05BQ-F

495,49 584,68

508,31 599,81

315,29 372,04

315,29 372,04

408,62 482,17

315,29 372,04

315,29 372,04

323,18 381,35

312,13 368,31

139,78 164,94

139,78 164,94

424,36 500,74

435,01 513,31

287,62 339,39

287,62 339,39

70,33 85,10

104,42 123,22

112,91 133,23

477708 Cable with plug RAP 150 FE AUS- Cable with plug RAP 150 112,91 133,23

H05BQ-F

FE AUS-H05BQ-F

477709 Cable with plug RAP 150 FE USA- Cable with plug RAP 150 112,91 133,23

H05BQ-F

FE USA-H05BQ-F

477719 Brush RAP 150 FE 120V Brush RAP 150 FE

120V

42,06 49,63

477723 Cable with plug H05BQ-F J Cable with plug H05BQ-F

J

112,91 133,23

477788 Insulating disk RO 90 DX FEQ 230V Insulating disk RO 90 DX

FEQ 230V

5,01 5,91

477791 Guolis RO 90 DX FEQ. 21,59 26,12


477792 Ball bearing NSK 6903 ZZ C3 MA7 33,36 39,36

477819 Protective grat UL CT 26/36 Protective grat UL

CT 26/36

6,17 7,28

477835 Slide switch RO 90 DX FEQ Slide switch RO 90 DX

FEQ

9,01 10,63

477836 Bearing bridge RO 90 DX FEQ 48,26 56,95

477837 Bearing cover RO 90 DX FEQ 10,89 12,85

477902 Closure EAA DL-MODUL Closure EAA DL-

MODUL

4,01 4,73

477905 Pipe EAA-AD-ASA Alu Pipe EAA-AD-ASA

Alu

234,35 283,56

477926 Hose nipple IAS 2-A/DA-CT Hose nipple IAS 2-A/DA-

CT

26,96 31,81

477932 Oval head screw M4 x 12 TX20 Oval head screw M4 x 12

TX20

2,36 2,78

477954 Y-distributor Y 38 IAS 2-DA-CT 27,44 32,38

477955 Connector ERP 076152 IAS 2-DA-CT 17,18 20,27

477958 Rod RO 90 DX FEQ Rod RO 90 DX

FEQ

10,69 12,61

477962 Clamping RAP 150 FE spodn? Clamping RAP 150

FE spodn?

2,56 3,02

477964 Clamping RAP 150 FE vrchn? Clamping RAP 150

FE vrchn?

2,56 3,02

477972 Corrugated hose ASA Corrugated hose ASA 181,08 213,67

477997 Bedding Sys C 12 DF Bedding Sys C 12 DF 30,60 36,11

478013 Insert C12/T12+3/T12+3 UT Insert

C12/T12+3/T12+3 UT

21,11 24,91

478014 Insert T12+3/T12+3 DF Insert T12+3/T12+3

DF

30,60 36,11

478021 Locking button PS 400 3,16 3,73

478022 Compression spr PS 400 2,72 3,21

478023 Compression spr PS 400 478023 2,72 3,21

478043 Shaft ring 2393-W-50 5,69 6,71

478146 Felt sealing RO 90 DxFEQ Felt sealing RO 90

DxFEQ

2,52 3,05

478189 Pado fiksavimo detalė RO 90 V93 14,90 18,03

478192 Compensating wa RO 90 DX FEQ Compensating wa RO 90

DX FEQ

8,17 9,64

478193 Stop collar RO 90 DX FEQ Stop collar RO 90 DX

FEQ

5,69 6,71

478209 Collet PS 400 5,01 5,91

478222 Guolis - RO 90 DX FEQ 32,96 39,88

478249 Seal EAA I Seal EAA I 5,77 6,81

478302 Bearing sleeve KS 120 EB Bearing sleeve KS 120

EB

11,09 13,09

478331 Adjusting wheel RO 90 DX FEQ Adjusting wheel RO 90

DX FEQ

7,37 8,70

478343 Drücker LEX 3 77 Drücker LEX 3 77 7,81 9,45

478347 Manschette LEX 3 Manschette LEX 3 38,05 46,04

478363 Dichtring LEX 3 Dichtring LEX 3 3,60 4,36

478370 Hose clamp IAS 2-A/DA-CT

T16700024

3,80 4,48

478375 Adjusting ring CXS Adjusting ring CXS 10,29 12,14

478397 Collar RO 90 DX FEQ Collar RO 90 DX

FEQ

15,74 18,57

478441 Oval head screw M 3 X 5 DIN 7985 Oval head screw M 3 X 5

DIN 7985

2,32 2,74


478509 Collet DC UNI FF Collet DC UNI FF 39,85 47,02

478510 Limit stop DC UNI FF Limit stop DC UNI FF 14,70 17,35

478516 Laikiklis BPC 15 14,70 17,79

478561 rubber piece CT26/36-ASA/SB rubber piece CT26/36-

ASA/SB

15,50 18,29

478562 Oval head screw M4x20, TX15 Oval head screw M4x20,

TX15

2,36 2,78

478563 Limit stop DC UNI FF Limit stop DC UNI FF

478563

14,70 17,35

478615 Insert DF 500 Q Insert DF 500 Q 30,60 36,11

478653 Insert RO 90 DX FEQ Insert RO 90 DX

FEQ

30,64 36,16

478675 Kabelis Cable with plug H07BQ-F

3x1.5² DIN CT N

187,45 226,81

478676 Cable with plug H07BQ-F 3x1.5² DK Cable with plug H07BQ-F 210,92 248,89

CT N

3x1.5² DK CT N

478677 Cable H07BQ-F 3x1.5² GB CT Cable H07BQ-F

210,92 248,89

N

3x1.5² GB CT N

478678 Cable with plug H07BQ-F 3x1.5² GB Cable with plug H07BQ-F 210,92 248,89

110V

3x1.5² GB 110V

478679 Cable with plug H07BQ-F 3x1.0² AUS Cable with plug H07BQ-F 210,92 248,89

CT N

3x1.0² AUS CT N

478717 Insert TG-LHS 225 Insert TG-LHS 225

478717

4,81 5,68

478719 Binding post TG-LHS 225 Binding post TG-LHS

225

10,69 12,61

478742 Tubular rivet LEX 2 150/11 Tubular rivet LEX 2

150/11

2,76 3,26

478743 Pistol stock ZG-LHS 225 Pistol stock ZG-LHS

225

23,27 27,46

478750 Gear box DWC 94,00 110,92

478753 Insert C 12 Li/ C 15 Li Insert C 12 Li/ C 15

Li

30,64 36,16

478792 Velcro strap Transportbox XL Velcro strap

Transportbox XL

12,42 15,03

478793 Closure TRANSPORTBOX XL Closure

TRANSPORTBOX XL

38,05 46,04

478794 Webbing strap TRANSPORTBOX Webbing strap

8,61 10,42

XL

TRANSPORTBOX XL

478804 Oval head screw MXC PT 3 x 18 Oval head screw MXC PT

3 x 18

2,36 2,78

478810 Plug KAPSTO GPN 320 GL 36 Plug KAPSTO

GPN 320 GL 36

8,01 9,45

478814 Conical Teflon VAC SYS VP Conical Teflon VAC SYS

VP

3,80 4,48

478827 Įdėklas T12+3/T15+3 30,64 37,07

478841 Plokštelė spaustui FS-HZ 160 FS-HZ 160 Plokštelė 6,37 7,71

478842 Abdeckung D36 BD-370 links Abdeckung D36 BD-

370 links

9,05 10,95

478843 Abdeckung D36 BD-370 rechts Abdeckung D36 BD-

370 rechts

9,05 10,95

478844 Connection piec D36 BD-370 Connection piec D36 BD-

370

39,09 47,30

478845 Sleeve D 36 BD-270 Sleeve D 36 BD-270 12,38 14,61

478846 Floor nozzle D 36 BD-270 Floor nozzle D 36 BD-

270

27,28 32,19


478847 Brush insert D 36 BD-270 Brush insert D 36 BD-

270

26,23 30,95

478848 Rubber strip D 36 BD-270 Rubber strip D 36 BD-

270

26,23 30,95

478849 floor nozzle D 36 BD-270 floor nozzle D 36 BD-

270 478849

26,23 30,95

478857 Adapter ZG-LHS 225 Adapter ZG-LHS 225 8,81 10,40

478883 Distance bush MS DH VE-CTASA- Distance bush MS DH

18,70 22,07

CT26/36

VE-CTASA-CT26/36

478893 Interlock BPC 15 Interlock BPC 15 2,00 2,42

478894 Label KS 88 E Laser Label KS 88 E

Laser

6,73 7,94

478895 Depresser KS 88 E Laser Depresser KS 88 E

Laser

7,49 8,84

478902 Label KS 88 E Label KS 88 E 6,73 7,94

478905 Rest KS 88 E Rest KS 88 E 11,50 13,57

478906 Bearing sleeve KS 120 EB Bearing sleeve KS 120

EB 478906

16,38 19,33

478909 ROLLER KS 120 EB ROLLER KS 120 EB 13,66 16,12

478928 Gasket CT-Mini/Midi Gasket CT-Mini/Midi 9,21 10,87

478934 Cover D50 BD-450 left Cover D50 BD-450

left

9,45 11,15

478935 Cover D50 BD-450 right Cover D50 BD-450

right

9,45 11,15

478936 Connection piec D50 BD-450 Connection piec D50 BD-

450

40,69 48,01

478938 Lager 6001T1XDDUC4E J Lager

23,83 28,83

MA7S

6001T1XDDUC4E J

MA7S

478960 Wellendichtring LEX 3 Wellendichtring LEX 3 7,01 8,48

478966 Scale DF 700 EQ Scale DF 700 EQ 5,41 6,55

478969 Slide DF 700 Slide DF 700 13,02 15,75

478970 Holding plate DF 700 EQ Holding plate DF 700 EQ 7,41 8,97

478973 Cover DF 700 EQ Cover DF 700 EQ 9,21 11,14

478978 Interlock DF 700 EQ Interlock DF 700 EQ 3,40 4,11

478979 Spring plate DF 700 EQ Spring plate DF 700 EQ 5,81 7,03

478981 Interlock DF 700 EQ Interlock DF 700 EQ

478981

3,40 4,11

478982 Spring plate DF 700 EQ Spring plate DF 700 EQ

478982

5,81 7,03

478995 Grub screw DF 700 EQ Grub screw DF 700

EQ

22,63 27,38

479011 Spring CXS Spring CXS 2,32 2,74

479012 O-ring 20 X 1 NBR Shore 70A O-ring 20 X 1 NBR

Shore 70A

3,48 4,21

479013 Insert TG-LHS 225 Insert TG-LHS 225 69,21 81,67

479024 PTC resistor RAP 150 FE 90°C PTC resistor RAP 150

FE 90°C

18,94 22,35

479055 Insert piece TI 15 Insert piece TI 15 11,01 13,32

479061 Window TI 15 Window TI 15 3,00 3,63


479101 Insert C 12 AL Insert C 12 AL 30,64 36,16

479102 Insert C12/T12/15 UT CL Insert C12/T12/15

UT CL

21,19 25,00

479103 Insert T12+3/15+3 DF AL Insert T12+3/15+3

DF AL

30,64 36,16

479113 Screw M5x16 479113 2,32 2,74

479114 Lock washer D 3,2 DIN 6799 2,32 2,74

479117 Hose ET-BG PUN 12x Hose ET-BG PUN 13,66 16,12

2,00/370

12x 2,00/370

479118 Hose ET-BG PUN

Hose ET-BG PUN 22,51 26,56

16x11,00/600

16x11,00/600

479119 Hose ET-BG PUN 4x Hose ET-BG PUN

8,41 9,92

0,75/170

4x 0,75/170

479120 Hose ET-BG PUN 4x Hose ET-BG PUN 15,94 18,81

0,75/340

4x 0,75/340

479200 Shim ring WT-PS 400 16X12,2X0,4 2,72 3,21

479210 Stop rail KA-UG 1800 104,18 122,93

479211 Scale KA-UG-R 20,79 24,53

479220 Rest KA-UG 1800 198,14 233,81

479242 Cable with plug H 05 RN-F 2X1,0 4M Cable with plug H 05 RN-

54,35 64,13

EU

F 2X1,0 4M EU

479243 Cable with plug ORDIN-DUTY 2X1,0 Cable with plug ORDIN-

73,82 87,11

4M AUS

DUTY 2X1,0 4M AUS

479244 Cable with plug H05 RN-F 2X1,0 4M Cable with plug H05 RN-F 56,63 66,82

EU

479245 Cable with plug ORDIN-DUTY 2X1,0

4M AUS

2X1,0 4M EU

Cable with plug ORDIN-

DUTY 2X1,0 4M AUS

479245

Cable with plug H 05 RN-

F 2x1,0 4m GB

73,82 87,11

479246 Cable with plug H 05 RN-F 2x1,0 4m

GB

73,82 87,11

479264 Cylinder pin DF 700 Cylinder pin DF 700 2,60 3,15

479289 Ratchet SYS-Centrotec 09 Ratchet SYS-

Centrotec 09

75,70 91,60

479303 Insert SYS-ZS-PS 400 Insert SYS-ZS-PS

400

30,64 36,16

479359 Muffe D 36 IAS 3 Muffe D 36 IAS 3 13,62 16,48

479363 Kupplung WPS 4-fach Kupplung WPS 4fach

12,62 15,27

479381 Casing box KS-PS 400 3,16 3,73

479382 Clamping elemen KS-PS 400 3,16 3,73

479383 Adjustment KS-PS 400 2,52 2,97

479385 Axis KS-PS 400 35,45 41,83

479409 Cable with plug YZW300/500V2X1,0- Cable with plug

77,62 91,59

4M CN-3

YZW300/500V2X1,0-4M

CN-3

479410 Cable with plug YZW300/500V2X1,0- Cable with plug

77,62 91,59

4M CN-3

YZW300/500V2X1,0-4M

CN-3 479410

479473 Cap KS 88 Cap KS 88 4,41 5,20

479479 Brad point KS-PS 400 Brad point KS-PS 400 14,70 17,35

479606 Compression spr DF 700 Compression spr DF 700 2,20 2,66

479610 Cover DF 700 Cover DF 700 5,41 6,55

479612 Compression spr DF 700 Compression spr DF 700

479612

2,20 2,66

479618 Lock bolt DF 700 Lock bolt DF 700 18,02 21,80

479619 Cap DF 700 Cap DF 700 2,80 3,39


479628 Axis DF 700 Axis DF 700 46,06 55,73

479637 Spring clamp DF 700 Spring clamp DF 700 2,80 3,39

479639 Compression spr DF 700 Compression spr DF 700

479639

2,60 3,15

479643 Cutter spindle DF 700 Cutter spindle DF 700 62,48 75,60

479644 Cover DF 700 Cover DF 700

479644

3,40 4,11

479645 Inside pot DF 700 EQ Inside pot DF 700 EQ 99,93 120,92

479647 Spindle housing DF 700 EQ Spindle housing DF 700

EQ

70,09 84,81

479649 Slide DF 700 EQ Slide DF 700 EQ 5,81 7,03

479650 Catch DF 700 EQ Catch DF 700 EQ 4,01 4,85

479656 Plunger DF 700 EQ Plunger DF 700 EQ 11,01 13,32

479661 Cover DF 700 Cover DF 700

479661

3,00 3,63

479666 Axis UG-KAPEX 99,65 117,59

479669 Spring washer - 31,5X16,3X0,8 DIN 2093 2,48 3,00

479674 Switch lever DF 700 Switch lever DF 700 5,81 7,03

479698 Air guide washe DF 700 Air guide washe DF 700 7,01 8,48

479703 Guminis stabdis RO 150 FEQ 36,09 43,67

479709 Luftfilter CT N B1 Luftfilter CT N B1 63,76 77,15

479711 Lüftungsgitter CT N B1 Lüftungsgitter CT N B1 28,60 34,61

479713 Filteraufnahme CT N B1 Filteraufnahme CT N B1 30,84 37,32

479714 Gummitülle CT N B1 Gummitülle CT N B1 10,49 12,69

479734 Supporting plat KA-UG 31,48 37,15

479735 Closure pakeistas kodas į 701123

(replaced by 701123)

KA-UG 6,93 8,18

479736 Clamp KA-UG 1800 6,49 7,66

479737 Bearing sheet KA-UG Bearing sheet KA-UG 56,27 66,40

479738 Limit plate KA-UG Limit plate KA-UG 4,81 5,68

479740 Distance ring RO 90 DX FEQ Distance ring RO 90 DX

FEQ

10,49 12,38

479745 Guolis 3202 ZR/RSR T9H MA7

C3

117,27 141,90

479747 Screw M 8 X 55 DIN 912 2,32 2,74

479748 Scale KA-UG-L Scale KA-UG-L 20,79 24,53

479749 Scale KA-UG-L 20,79 24,53

479755 Distance bush KA-UG 1800 Distance bush KA-UG

1800

11,98 14,14

479756 Deckeldichtung oben CT N B1 Deckeldichtung oben CT

N B1

17,46 21,13

479759 Schraube M5x15,5 TX Plus 20 Schraube M5x15,5

TX Plus 20

2,40 2,90

479771 Dichtung Filtergehäuse CT N B1 Dichtung

Filtergehäuse CT N B1

35,57 43,04

479792 Ring gear T 18+3 13,22 15,60

479801 Cable harness CTL 120V USA Cable harness CTL

28,20 33,28

Turbine

120V USA Turbine

479806 Scale KA-UG-R 479806 20,79 24,53

479809 Pipe CT 48 Pipe CT 48 32,68 39,54

479814 Label TI 15 Label TI 15 3,08 3,73

479816 Clip WD9 10-16 C7 W2 Clip WD9 10-16 C7

W2

4,61 5,44

479832 Mains cable MXC GB Mains cable MXC GB 27,36 32,28


479833 Mains cable MXC AUS Mains cable MXC AUS 27,36 32,28

479834 Mains cable MXC USA Mains cable MXC USA 27,36 32,28

479841 Holder CT 48 BG Holder CT 48 BG 10,29 12,45

479847 Rahmen Steckdose CT N LB38 Rahmen Steckdose

CT N LB38

17,06 20,64

479857 Rotary knob D34 M6x33 TG-LHS Rotary knob D34

5,69 6,71

225

M6x33 TG-LHS 225

479863 Insert LR-32 Insert LR-32 30,64 36,16

479930 Rahmen Steckdose CT N EC Rahmen Steckdose

17,06 20,64

LB42 5

CT N EC LB42 5

479932 snap hook TG-LHS 225 snap hook TG-LHS

225

9,45 11,15

479933 Brush Holder TG-LHS 225 Brush Holder TG-LHS

225

144,75 170,81

479956 Gear cover DF 700 Gear cover DF 700 71,49 86,50

479982 Cap RO 150 FE Cap RO 150 FE 44,82 52,89

479998 O-ring 22 X 1,5 EPDM 70Shore 2,72 3,21

479999 O-ring 30 X 1,5 EPDM 70Shore 3,16 3,73

480023 Motorgehaeuse AU-062-01.1 VOLLST. 201,10 243,33

480061 Ventilatorius AAU-050-02 VOLLST. 32,88 39,78

480259 Lagerdeckel BUZ-012-01 VOLLST. 140,22 169,67

480270 Griffpaar BUZ-016-01/02VOLLST 71,49 86,50

480333 Lagerdeckel RTK-013-02.2 VOLLST 113,58 137,43

480513 Anschlusstutzen RTR-015-03 VOLLST. 124,44 150,57

480514 Tischplatte kpl RTR-015.1 WASSERZUF 255,32 308,94

480518 Klemmhebel RTR-012-02 VOLLST. 21,67 26,22

480524 Motorgehaeuse RTR-013 VOLLST. 179,23 216,87

480543 Riemenritzel RTR-033.1 VOLLST. 239,51 289,81

480544 Auswuchtglocke RTR-036 VOLLST. 55,71 67,41

480585 Klemmhebel RTL-W VOLLST. 18,42 22,29

480601 Padas RTLF-010-01 VOLLST. 122,48 148,20

480602 Gehaeuse m.w. RTLF-010-02 VOLLST. 440,04 532,45

481068 Screw,special M 6 x 12 481068 16,30 19,72

481248 Zwischenplatte RTG VOLLST. 36,53 44,20

481477 Tischplatte RTR 041-01 VOLLST. 218,53 264,42

481478 Tischplatte RTR 041 KOMPL. 214,96 260,10

481545 Antriebswalze BUZ 318 VOLLST. 172,00 208,12

481556 Gummimanschette RTL F VOLLST. 49,50 59,90

481580 Geh.-einsatz LTS VOLLST. 341,57 413,30

481587 Abschlussdeckel RTF-013 VOLLST. 221,89 268,49

481603 Tischplatte RTR 015-05 VOLLST. 262,70 317,87

481660 Ausgl.-gewicht LRB KOMPL. 179,31 216,97

481715 Wasserrohr RTL-F-1 VOLLST. 88,98 107,67

481718 Handgriff A 53,51 64,75

481750 Lagerdeckel LRB-T 1 VOLLST. 186,08 225,16

481786 Laidas VOLLST. 330,75 400,21

481881 Inkaras 220v AXT 55 VOLLST. 407,97 493,64

481893 Anschlag AXT 55 VOLLST. 481893 57,03 69,01

481957 Wasserrohr LRB-W 1 VOLLST. 70,82 85,69

481984 Drehknopf d.34 AXT 55 M 6x8 8,73 10,56

482004 Ventilatorius RTM-EA VOLLST. 23,83 28,83

482007 Angliukai AXT 55 VOLLST. 13,74 16,63


482010 Doppelanschlag AXF 45 VOLLST. 99,02 119,81

482012 New article 494709 Inkaras 220v AXF 45 VOLLST. 419,07 507,07

482035 Ventiliatorius RSM-EA VOLLST. 15,62 18,90

482039 Prispaudėjas popieri RTM-EA VOLLST. 21,59 26,12

482049 Ventilatorius RTB-EA VOLLST. 20,99 25,40

482083 Aliuminis padas RSM-EA VOLLST. 70,41 85,20

482098 Drehknopf d.34 AXT 55 M 6x11,5 8,73 10,56

482110 Rankenėlė AXT 55 M 6x15,5 7,97 9,64

482117 Kontaktspirale AU-35-S2 VOLLST. 8,82 10,67

482120 DUST BAG SB-RSM 80,27 97,13

482159 Feldpaket 220v AXF 45 VOLLST. 170,74 206,60

482163 Befest.teile RTK-S 8,10 9,80

482166 Svertas AXT 55 VOLLST. 482166 12,00 14,52

482182 Angliukų laikiklis AXP 85 VOLLST. 12,50 15,13

482187 Tischplatte RTS-A VOLLST. 103,50 125,24

482266 Feldpaket 220v RSM-EA VOLLST. 132,81 160,70

482271 Drehknopf d.40 AXP 85 M 8/8T 13,10 15,85

482297 Feldpaket gen. AXP 65 482297 49,82 60,28

482299 Pendelschutzh. AXP 65 VOLLST. 108,74 131,58

482335 Getriebegehaeu. AXT 50LA VOLLST. 601,99 728,41

482461 Getriebegehaeu. WET-AZ KOMPL. 211,86 256,35

482480 Gegenflansch AXT 50LA VOLLST. 98,05 118,64

482524 Plastikinė detalė RS 1 VOLLST. 108,26 130,99

482551 Drossel AXT 50LA 33,64 40,70

482553 Pakeista į 582551 AXF 45 VOLLST. 20,39 24,67

482561 Laeufer RTR-S3 VOLLST. 255,94 309,69

482570 Atsarginė dalis RTB-EA 0,04 0,05

482588 Litze AXT 50LA VOLLST.

5,22 6,32

482588

482596 Spulenkoerper MS 1 KOMPL. 37,01 44,78

482647 Feldpaket 220v RW 2 E VOLLST. 119,62 144,74

482658 Tischplatte RTR-S3 VOLLST. 238,75 288,89

482659 Tischplatte RTR-S3 DAIMLER 361,87 437,86

482660 Tischplatte RTT-S3 KOMPL. 359,87 435,44

482662 Anschlussbolzen RTR-S3 70,29 85,05

482845 Fussgest. kurz BASIS PLUS VOLLST. 267,02 323,09

482854 Anschlusstueck RSM.-EA VOLLST.

482854

27,28 33,01

482884 Fussgestell BASIS PLUS LANG

267,02 323,09

VOLLST.

482929 Getriebegehaeu. RW 2 E VOLLST. 251,22 303,98

482934 Drehknopf d.34 BASIS 1 M 6x22,5 7,69 9,30

482950 Kabelio laikiklis D 27 KH 5 ST. 16,54 20,01

482957 Varžtas AXP 85 VOLLST. 16,30 19,72

483006 Feldpaket 220v KF 4 E COMPL. 104,34 126,25

483015 Tiefeneinstellg BASIS 1 483015 141,83 171,61

483025 Gleitstueck-set BASIS 1 RI.&LE. 32,64 39,49

483047 Traeger BASIS 3 VOLLST. 69,73 84,37

483086 Fuehrungsplatte AXT 50LA VOLLST. 432,05 522,78

483136 Motorgehaeuse AXT 55 VOLLST. 132,13 159,88

483137 Motorgehaeuse AXP 85 VOLLST. 483137 133,74 161,83

483138 Motorgehaeuse AXF 45 VOLLST. 483138 92,66 112,12

483139 Motorgehaeuse AXP 85 VOLLST. 483139 162,78 196,96

483149 Axial-nadell. RW 2 E KOMPL. 37,37 45,22


483150 Dorn BASIS 3 103,26 124,94

483152 Schleifteller BASIS 3 UMBAUSATZ 287,54 347,92

483154 Fuehrungsplatte AXT 50LA KOMPL. 526,81 637,44

483155 Fuehrungsplatte AXT 50LA KOMPL.

500,62 605,75

483155

483162 Drehknopf d.40 BASIS PL. M 8/12T 14,30 17,30

483193 Auflage KF 4 E 18,54 22,43

483200 Anschlagbolzen KF 4 E 180,68 218,62

483221 New article No. 490571 (old No.

483221)

RSM-E 220V VOLLST. 107,42 129,98

483223 Entstoereinheit KF 4 E VOLLST. 483223 87,34 105,68

483241 Fuehrungsplatte AXF 45 VOLLST. 135,58 164,05

483242 Fuehrungsplatte AXT 55 VOLLST. 483242 109,06 131,96

483257 Anschraubplatte BASIS 1 VOLLST. 73,70 89,18

483262 Feldpaket 220v AXP 65 VOLLST. 483262 236,67 286,37

483264 Inkaras 220v AXP 65 VOLLST. 411,62 498,06

483277 Schattenf.ansch SFA-AXF 45 110,71 133,96

483287 Tischeinsatz BASIS 1 VOLLST. 131,61 159,25

483291 Tischeinsatz BASIS 2 VOLLST. 123,72 149,70

483292 Halter AXF 45 VOLLST. 87,47 105,84

483293 Halter AXT 55 VOLLST. 92,84 112,34

483294 Varžtas AXT 55 VOLLST. 11,94 14,45

483304 Koja pastumos stalui BASIS AT-ST 133,66 161,73

483305 Verstellflansch AXP 85 VOLLST. 108,50 131,29

483308 Hoehenverstellg BASIS 2 483308 176,83 213,96

483313 Motorgehaeuse KF 4 E VOLLST. 56,48 68,34

483317 Guminė apsauga RS 1 C CPL. 56,31 68,14

483322 Dangtelis BASIS 3 VOLLST. 483322 18,66 22,58

483333 Magnetinis žiedelis RW 2 E VOLLST. 16,14 19,53

483336 Elelektronika PS 1 E 220V 210.374 145,35 175,87

483337 New article No. 483336 (old No.

483337)

RO 1 E 220V 210.730 154,88 187,40

483339 Ekscentrikas RO 1 E VOLLST. 241,36 292,05

483350 Užverž. rankenėlė d.34 BASIS 2 M 6/11T 13,58 16,43

483355 Tischplatte OF 1 E VOLLST. 483355 154,98 187,53

483357 Seitenanschlag O. FEINEINSTELLUNG 92,76 112,24

483435 Guminis stabilizatorius RS 2 VOLLST. 13,66 16,53

483439 Profilplatte BASIS 2 368,38 445,74

483440 Profilplatte BASIS 1 506,46 612,82

483446 Plastymasinė detalė RS 1 VOLLST. 12,78 15,46

483449 Fuehrung OF 1 E VOLLST. 30,72 37,17

483461 Eksentrikas PS 1 E KPL. 210.471 112,75 136,43

483462 Krumpliaratis PS 1 E KPL. 210.463 228,58 276,58

483465 Netiekiama / Hubstange PS 1 E KPL. 210.501 171,70 207,76

483466 Befestig.rohr BASIS 2 VOLLST. 483466 186,56 225,74

483471 Lagerbock BASIS 2 VOLLST. 206,63 250,02

483476 Handschutz BASIS 5 VOLLST. 168,98 204,47

483506 Befestig.rohr BASIS 1 VOLLST. 483506 265,51 321,27

483510 Schutzhaube BASIS 1 BREIT 67,66 81,87

483511 Traeger hinten BASIS 1 VOLLST. 483511 414,62 501,69

483528 Lagerdeckel KF 4 E KOMPL. 176,92 214,07


483557 Tischplatte RTR-S3 PORSCHE 235,54 285,00

483595 Inkaras 220v AS 1800 VOLLST. 270,70 327,55

483598 Klemmwinkel BASIS 1 483598 16,66 20,16

483600 Klemmstueck BASIS 1 VOLLST. 483600 9,13 11,05

483675 FILTER BAG PKT. FILTERSACK SFS-483675

RS 1

61,64 74,58

483696 Einstell-set BASIS 5 ES 0.5/1/2 50,75 61,41

483698 Laidas AS 1800 VOLLST. 26,84 32,48

483707 Schleifschuh RTT-S3 VOLLST. 231,66 280,31

483709 Schleifschuh RTT-S3 VOLLST. 483709 319,42 386,50

483710 Anschlag BASIS 5 VOLLST. 382,84 463,24

483719 Inkaras 240v OF 1 E VOLLST. 330,91 400,40

483723 Stabilizatoriai RS 3 VOLLST. 13,82 16,72

483729 New article No. 490060 (old No. BASIS 4 VOLLST. 553,08 669,23

483729)

483730 Verschraubung SR 5LE 14635 32,56 39,40

483735 Schutzhaube AXP 85 VOLLST. 232,36 281,16

483736 Schutzhaube AXP 65 VOLLST. 223,96 270,99

483741 Aliuminis padas RS 2 VOLLST. 191,25 231,41

483752 Fuehrungsplatte AXP 65 VOLLST. 483752 112,96 136,68

483753 Fuehrungsplatte AXP 85 VOLLST. 156,36 189,20

483758 Elektronika RW 2 E 220V VOLLST. 185,84 224,87

483763 Motorgehaeuse AP 88 E VOLLST. 123,72 149,70

483766 New article No. 488918 (old No.

483766)

AXP 85 VOLLST. 17,90 21,66

483782 Schleifschuh RTR-S3 VOLLST. 483782 210,76 255,02

483783 Rankena RS 1 VOLLST. 33,76 40,85

483785 Apspaudėjas RS 1 483785 27,20 32,91

483786 Apspaudėjas (2 vnt.) SPANNEINRICHTG.2ST. 128,49 155,47

483787 Gumin. apsauga ,MANSCHETTE 56,55 68,43

483788 Šlif. padas RTR-S3 VOLLST. 218,53 264,42

483808 Ventiliatorius AP 85 E VOLLST. 31,72 38,38

483819 Absaughaube RO 1 E VOLLST. 68,49 82,87

483820 488661 , 20,10 24,32

483828 Inkaras AP 88 E Vollst. 205,00 248,05

483830 New article No. 490290 (old No.

483830)

AP 88 E 220V VOLLST. 277,48 335,75

483833 New article No. 485664 (old No.

483833)

RW 2 E REGELELEKTR. 304,96 369,00

483834 Neužsakoma New kod 486686 RTM-E TRANSFORMER 176,19 213,19

483839 Einstellhebel PS 1 E VOLLST. 12,58 15,22

483841 Magnetinis žiedelis KF 4 E VOLLST. 483841 13,98 16,92

483842 Spanbeugel SFS-RS 1 VOLLST. 38,33 46,38

483843 Inkaras 220v OF 1 E VOLLST. 483843 243,14 294,20

483848 Motorgehaeuse KF 4 E 483848 53,30 64,49

483854 New article No. 493158 (old No.

483854)

RS 2 VOLLST. 153,56 185,81

483861 Spulenkoerper AP 88 E VOLLST. 28,88 34,94

483874 Padas aliuminis RS 3 (SENAS MODELIS)

VOLLST.

139,06 168,26

483902 Onderdruk plaat SR 13 E 18643 902,26 1.091,73


483903 Rankena RW RW 3 E 204,75 247,75

483913 Veldpakket 220v AT 55 E COMPL. 175,79 212,71

483918 Magnetinis žiedelis AT 55 E VOLLST. 483189 16,38 19,82

483926 Elektronika AT 55 E 220V VOLLST 211,68 256,13

483928 Spulenkoerper AT 55 E VOLLST. 19,87 24,04

483940 Inkaras KF 4 E 483940 472,42 571,63

483961 Inkaras 220v KF 4 E M.VENTILATOR 465,14 562,82

483963 Verb.kabel, bewerkt AP 88 E SORTIMENT 25,83 31,25

483970 New article No. 486371 (old No. STF 93X230 MM 82,91 100,32

483970)

483974 Nachruest-set AS-SET FUER SR 5 E 135,72 164,22

483992 Verb.kabel, bewerkt AT 55 E SORTIMENT 23,91 28,93

483994 Inkaras 240V AT 55 E VOLLST. 242,10 292,94

483995 Veldpakket 240v AT 55 E COMPL. 157,14 190,14

483996 Inkaras 240v AXP 65 VOLLST. 483996 390,22 472,17

483997 Veldpakket 230v AXP 65 VOLLST. 483997 189,52 229,32

483998 Inkaras 230v AP 88 E VOLLST. 447,55 541,54

484001 Veldpakket 240v RS 1 VOLLST. 484001 95,12 115,10

484003 Veldpakket 240v RS 2 VOLLST. 484003 118,60 143,51

484057 Aandrijvingshuis PS 1 E 222.917 254,93 308,47

484074 Pakeista į / Changed to 494788 OF 2 E VOLLST. 90,12 109,05

Dangtelis

484138 Fuehrung FS-OF 24,60 29,77

484139 Draaiknop BASIS 5 M 8x26 7,18 8,69

484140 Sverttas AP 55 E VOLLST. 484140 13,62 16,48

484141 Draaiknop VS 500 GE M 8x81 23,83 28,83

484189 Zinkenschablone VS 500 SZE 288,18 348,70

484190 Nustatymo varžtas VS 500 EL 33,96 41,09

484193 Fingerz.schabl. VS 500 FZE 153,28 185,47

484195 Basislichaam VS 500 GE 509,95 617,04

484227 Verstellstueck BASIS 5 VOLLST. 125,06 151,32

484228 Veerplaat BASIS 5 VOLLST.. 134,86 163,18

484229 Drukschoen BASIS 5 BREIT 223,57 270,52

484230 Drukschoen BASIS 5 SCHMAL 171,48 207,49

484231 Hulpschoen BASIS 5 VOLLST. 484231 112,54 136,17

484234 Geleidingsstuk BASIS 5 VOLLST. 484234 97,06 117,44

484240 Scheibegriff BASIS 5 VOLLST. 484240 64,68 78,26

484241 Lineaal-set BASIS 5 VOLLST. 151,60 183,44

484242 Hoekaanslag FST-WA 179,60 217,32

484243 Cilinderkopschroef AF 45 E VOLLST. 13,02 15,75

484247 Aanslagbout OF 2 E VOLLST. 36,13 43,72

484248 Veldpakket 220v OF 2 E VOLLST. 140,32 169,79

484256 Aandrijvingshuis AT 55 E VOLLST. 155,04 187,60

484257 Tandwielbehuizing AF 45 E VOLLST. 149,36 180,73

484261 Spanring MIC 1600 97,17 117,58

484262 Arm MIC 1600 VOLLST. 411,10 497,43

484270 Pasveer FST 660 VOLLST. 26,43 31,98

484277 Halter MIC 1600 169,22 204,76

484278 Bedieningstafel MIC 1600 VOLLST. 210,36 254,54

484279 Aufnahme MIC 1600 498,61 603,32

484280 Draaiknop MIC 1600 M 8x21 14,94 18,08

484293 Beschermkap AT 55 E VOLLST. 276,96 335,12


484294 Beschermkap zaagblad AF 45 E VOLLST.484294 207,66 251,27

484295 Beschermkap AXT 50 LA VOLLST. 414,46 501,50

484368 Handgreep AXP 85 KOMPL. 42,44 51,35

484369 Handgreep AXP 132 E KOMPL. 69,73 84,37

484371 Anker 220v RO 2 E VOLLST.484371 182,04 220,27

484372 Motorhuis RTR S3 200HZ VOLLST 270,91 327,80

484373 Veld RTR S3 200HZ. VOLL. 1.079,33 1.305,99

484410 Profilplattte BASIS 1 A VOLLST.

484410

376,48 455,54

484415 Gaubtas OF 2 E vollst. 24,20 29,28

484435 Statorius 220 V RO 2 E VOLLST. 484435 107,84 130,49

484439 Kap B RO 2 E VOLLST. 54,99 66,54

484456 Atrama Basis AT-V 650 145,35 175,87

484461 Elektronika RW 3 E 220V VOLLST. 198,86 240,62

484462 Veld RS 4 VOLLST. 120,08 145,30

484463 Statorius 240v RS 4 VOLLST. 484463 119,84 145,01

484464 Statorius RS 3 VOLLST. 112,44 136,05

484465 Veldpakket 240v RS 3 VOLLST. 118,60 143,51

484467 Veld RW 3 E VOLLST. 152,36 184,36

484476 Veerplaat BASIS 5 VOLLST. 484476 140,34 169,81

484477 Drukschoen BASIS 5 VOLLST. 484477 205,10 248,17

484487 Tandwiel RW 3 E VOLLST. 199,42 241,30

484496 Afstandkorf SR 13 E 31928 183,28 221,77

484497 Steunbuis FST 660 VOLLST. 95,81 115,93

484504 Motorgehaeuse RTM KOMPL. 61,70 74,66

484505 Korpusas OF 2 E kompl. 79,54 96,24

484508 Zakje HL 850 E VOLLST. 91,64 110,88

484524 Pakeista į / Changed to New article

No. 490668 (old No. 484524)

SR 5 E SET 31972 86,43 104,58

484525 Elektronika AP 55 E 220V VOLLST 187,48 226,85

484542 Filter-opname RS 1 KOMPL. 58,84 71,20

484550 Halter ATF 55 E VOLLST. 73,54 88,98

484556 Splijtwig-geleider AP 85 E 45,78 55,39

484561 Apsauga RO 2 E KOMPL. 48,30 58,44

484586 Inkaras AP 85 E VOLLST... 309,56 374,57

484598 Koolborstels SR 5 E SET 33353 85,15 103,03

484615 Fixeerpen atf BASIS 1 A VOLLST. 34,65 41,93

484623 Verstelwiel BASIS 1 A VOLLST. 27,20 32,91

484625 Montageset SR 5 LE 39,01 47,20

484626 Montageset SR 12 LE 46660 104,86 126,88

484632 Aufnahme BASIS 1 A VOLLST.

484632

144,52 174,87

484656 Spindel BASIS 1 A VOLLST. 160,49 194,19

484657 New article No. 491949 (old No.

484657)

BASIS 1 A VOLLST. 74,58 90,24

484658 New article No. 484715 (old No.

484658)

SA-ATF VOLLST. 62,96 76,18

484659 Variklis SR 5 0,04 0,05

484679 Varžtas ATF 55 484679 11,08 13,41

484681 New article No. 490528 (old No. BASIS PLUS CH 220V 445,90 539,54

484681)

484683 Diepte-aanslag ATF 55 E VOLLST. 5,37 6,50

484685 Metalinis padas ATF 55 E VOLLST. 126,21 152,71


484694 Angliukai WS 0506 1 PAIR 62,08 75,12

484695 Koolborstels WS 1204 1 PAIR 73,74 89,23

484697 Pjūklo apsauga BASIS 2 A VOLLST. 57,40 69,45

484714 Greičio reguliav. troselis BASIS FB 27,52 33,30

484716 Arreteerschuif AH-WS D115 SW 14 14,50 17,55

484717 Arreteerschuif AH-WS D115 SW 17 14,54 17,59

484735 Pendelschutzh. AP 55 E VOLLST. 484735 47,86 57,91

484737 Elektronika OF 900 E 220V vst. 199,36 241,23

484739 Steun FST-TG BREIT 339,44 410,72

484740 Steun FST-TG SCHMAL 332,68 402,54

484741 Voetscharnierbout FST-TG VOLLST. 16,20 19,60

484742 Hoekbevestiging FST-TG VORNE 42,34 51,23

484743 Hoekbevestging FST-TG HINTEN 39,85 48,22

484744 Stiftschraube FST-TG M. 2 MUTTERN 16,58 20,06

484753 Apsauginis gaubtas SH-RAS115 65,69 79,48

484754 Tischplaate RS 1 209,67 253,70

484762 Pendelbeschermkap AP 55 E KOMPL. 116,95 141,51

484763 Angliukai KF 4 E VOLLST. 484763 14,96 18,10

484764 Angliukai AT 55 E VOLLST. 15,58 18,85

484766 New article No. 488918 (old No.

484766)

, 25,87 31,30

484772 FIELD COIL RS 1 151,20 182,95

484774 Statorius 240v RS 4 240V 130,93 158,43

484777 Veldpakket 220v RS 3 VOLLST. 140,42 169,91

484779 Lagerdeksel RTT-S3 484779 352,34 426,33

484780 Frontkap RTR-S3 380,38 460,26

484781 Frontkap RTT-S3 508,07 614,76

484782 Tischplatte RS 1 484782 162,56 196,70

484791 Stelschroeven OF 2000 EB 200.718 36,53 44,20

484794 New article No. 492042 (old No.

484794)

OF 650 COMPL. 125,80 152,22

484803 Tegenflens AF 45 E VOLLST. 484803 65,25 78,95

484804 Veldpakket 220v HL 750 COMPL. 120,48 145,78

484817 Padas AP 85 E VOLLST. 156,20 189,00

484823 Inkaras 240 V OF 900 E VOLLST.

484823

236,98 286,75

484834 Atsarginė dalis 220V HL 750 VOLLST. 232,06 280,79

484838 New article No. 492151 (old No.

484838)

KF 4 E 548,64 663,85

484848 Atsarginė dalis AP 55 E KOMPL. 9,81 11,87

484856 Atsarginė dalis BASIS 1 A 313,65 379,52

484865 Elektronika WS 180.04.E 247.421 249,08 301,39

484878 Atsarginė dalis KF 4 E M.FELDP.230V 338,12 409,13

484890 Atsarginė dalis OF 2 E 220V VOLLST. 309,13 374,05

484906 Atsarginė dalis AP 65 E VOLLST. 2

BLATT

118,03 142,82

484908 Atsarginė dalis AP 65 E VOLLST. 146,23 176,94

484926 Atsarginė dalis AP 55 E VOLLST. 296,31 358,54

484927 TRANSPORTKOFFER TK-WS 180 HR 404,65 489,63

484995 Perėjimas AD-AP 85 16,42 19,87

485009 Laikiklis AP 65 E VOLLST. 35,57 43,04

485011 Atsarginė dalis BASIS 1 A VOLLST. 96,65 116,95

485052 Atsarginė dalis AP 55 E 485052 185,92 224,96

485053 Atsarginė dalis AP 55 E M.LUFTF.SCH 168,98 204,47

485054 Atsarginė dalis AP 55 136,54 165,21

485057 Atsarginė dalis OF 650 19,11 23,12


485086 Atsarginė dalis FST-VE 85 116,07 140,44

485087 Atsarginė dalis FST-AE 85 57,15 69,15

485108 Ventiliatorius RO 2 E VOLLST. 18,94 22,92

485109 Atsarginė dalis AP 55 E 2BL. 191,16 231,30

485114 New article No. 490291 (old No. FA. SCHEER 77,14 93,34

485114)

485116 Atsarginė dalis ATF 55 E 1 BLATT 170,46 206,26

485122 Atsarginė dalis FST 660/85 VOLLST. 9,13 11,05

485126 MOTORGEHAEUSE AXT 55 VOLLST. 171,46 207,47

485127 Atsarginė dalis AXT 50 LA VOLLST. 187,09 226,38

485128 Atsarginė dalis AXT 50 LA VOLLST.

217,44 263,10

485128

485131 Atsarginė dalis AXT 55 VOLLST. 47,78 57,81

485132 Atsarginė dalis AXT 55 VOLLST. 485132 46,70 56,51

485134 Atsarginė dalis AP 65 E VOLLST. 485134 142,71 172,68

485136 New article No. 489530 (old No.

485136)

, 287,94 348,41

485169 Atsarginė dalis AH-WS D180 88,00 106,48

485172 ABSAUGHAUBE AH-WS D180 324,30 392,40

485179 Atsarginė dalis WS 115.05.E 1 PAIR 21,55 26,08

485181 Atsarginė dalis RO 2 E 18,46 22,34

485202 Angliukai WS 180.04.E 1 PAIR 82,51 99,84

485204 Atsarginė dalis BASIS 1 A VOLLST.

485204

4,89 5,92

485275 Apsauginiai šepetėliai AHM-RAS D180 169,58 205,19

485328 Atsarginė dalis BASIS 1 A 485328 249,85 302,32

485329 New article No. 491949 (old No. BASIS 1 A VOLLST.

72,54 87,77

485329)

485329

485333 Atsarginė dalis BASIS PLUS VOLLST. 22,71 27,48

485343 New article No. 491884 (old No.

485343)

230V RW 900 E 257,62 311,72

485456 Inkaras pakeista 492439 230V RS 1 219,89 266,07

485464 Inkaras 240 RS 4 VOLLST. 187,77 227,20

485467 New article No. 485464 (old No.

485467)

RS 4 230,90 279,39

485469 New article No. 493160 (old No.

485469)

230V RS 3 230,90 279,39

485478 Statorius RS 4 VOLLST. 105,50 127,66

485479 New article No. 492442 (old No.

485479)

RS 1 COMPL. 119,08 144,09

485486 Atsarginė dalis AT 65 E VOLLST. 251,85 304,74

485488 Atsarginė dalis AT 65 E VOLLST. 485488 82,15 99,40

485490 New article No. 491885 (old No.

485490)

OF 900 E VOLLST. 128,13 155,04

485491 Atsarginė dalis BASIS 1 A VOLLST.

485491

54,75 66,25

485536 Atsarginė dalis AP 55 E VOLLST. 485536 159,09 192,50

485537 Pakeista į 493220 AP 55 VOLLST. 113,47 137,30

485553 SCHALTER BASIS PLUS GB 240V 419,39 507,46

485582 New article No. 492600 (old No.

485582)

BASIS 5 A VOLLST. 101,81 123,19

485583 Atsarginės dalys BASIS 5 A VOLLST. 133,25 161,23

485587 HOEHENVERSTELLG BASIS 5 A VOLLST. 364,24 440,73

485592 Atsarginė dalis RS 2 E M.VENT. 232,79 281,68

485593 Atsarginė dalis RS 2 E 485593 203,66 246,43


485594 Atsarginė dalis RS 3 E 257,90 312,06

485602 Pakeista į 490061 BASIS 5 A VOLLST.

485602

583,52 706,06

485613 Atsarginė dalis WS 115.05 E VOLLST. 5,69 6,88

485618 Atsarginė dalis RSB VOLLST. 42,70 51,67

485650 Atsarginė dalis AP 85 E KOMPL. 136,94 165,70

485663 Atsarginė dalis RW 900 E M. VENT. 310,53 375,74

485664 Atsarginė dalis RW 3 E 220V VOLLST. 270,71 327,56

485665 Atsarginė dalis BASIS 5 A M 6x70 11,78 14,25

485666 Atsarginė dalis D.34 BASIS 5 A M 6x95 12,50 15,13

485667 Atsarginė dalis BASIS 5 A M 6X111 13,06 15,80

485715 Inkaras RO 2 E VOLLST. 216,40 261,84

485716 Statorius 230v RO 2 E VOLLST. 89,18 107,91

485725 SCHLEIFSCHUH DB-RTR/STF 141,63 171,37

485732 Atsarginė dalis BASIS PLUS AUS-240V 360,99 436,80

485737 Tarpinė PS 2 E ET-MOUNTING

KIT

14,50 17,55

485760 LAENGENANSCHLAG LA-LR32 46,70 56,51

485762 Pjūklo disko apsauga BASIS 1 A 78,34 94,79

485802 Varžtas RO 2 E COMPLETE 2,56 3,10

485805 KOHLE OF 900 E VOLLST. 10,21 12,35

485810 New article No. 493158 (old No.

485810)

230V RS 3 VOLLST. 128,85 155,91

485811 New article No. 493160 (old No.

485811)

240V RS 3 243,88 295,09

485812 New article No. 493136 (old No.

485812)

230V RS 2 233,19 282,16

485813 New article No. 493136 (old No.

485813)

240V RS 2 223,69 270,66

485818 New article No. 492040 (old No.

485818)

230V OF 900 E 292,42 353,83

485826 ZENTRIERDORN D40/D8-LR32 35,05 42,41

485833 Atsarginė dalis AP 85 E VOLLST. 250,93 303,63

485843 Atsarginė dalis AXP 132 E VOLLST. 2.210,54 2.674,75

485845 DECKEL BASIS 5 A VOLLST. 34,49 41,73

485847 Atsarginė dalis AXP 132E M.GETR.FL. 413,48 500,31

485850 Angliukai RO 2 E 1 PAIR 36,01 43,57

485851 Atsarginė dalis RTR-S3 KOMPL. 69,21 83,74

485856 Atsarginė dalis RO 2 E VOLLST. 72,13 87,28

485889 Atsarginė dalis HL 850 E KOMPL. 526,21 636,71

485891 Atsarginė dalis LET 3 VOLLST. 48,90 59,17

485893 Inkaras WS 115.08 E 221,05 267,47

485898 Atsarginė dalis WS 115.08 E VOLLST. 240,56 291,08

485901 New article No. 490286 (old No.

485901)

RO 2 E VOLLST. 485901 269,27 325,82

485902 New article No. 492039 (old No.

485902)

230V OF 650 297,75 360,28

485903 Atsarginė dalis OF 650 COMPL. 119,60 144,72

485910 488960 , 164,42 198,95

485918 INDUCTOR RTR-S3 VOLLST. 310,41 375,60

485924 Atsarginė dalis HL 750 VOLLST. 223,53 270,47

485925 Atsarginė dalis HL 750 COMPL. 101,68 123,03

485937 New article No. 490288 (old No.

485937)

AP 65 E 230V VOLLST 237,87 287,82

485940 ANGLE SANDER WS 115.05 E

"SAUER"

720,74 872,10

485950 Atsarginė dalis SAF 85 E VOLLST. 158,93 192,31


485965 488856 . 96,89 117,24

486020 BOLZEN SA-LR32 VOLLST. 27,20 32,91

486049 ANKER 240V AP 55 E

M.SONDERLAG

297,43 359,89

486053 Atsarginė dalis KTR 20-OF 82,87 100,27

486054 Atsarginė dalis RH-OF 78,34 94,79

486059 Bolt UP-OF VOLLST. 58,96 71,34

486172 Pakeista į / Changed to Elektronika į

624329 Protool

AXP 132 E VOLLST. 415,46 502,71

486199 Kopijavimo guolis KTR 16-OF 67,61 81,81

486201 Atsarginė dalis KTS 3-OF 17,34 20,98

486202 Varžtas su rankenėle WA-OF M 6x27,5 7,41 8,97

486210 Atsarginė dalis RO 2 E 486210 71,89 86,99

486243 DREHKNOPF D.23 SF-OF M 6X 23 7,97 9,64

486245 Hubstange PS 1 E VOLLST. 169,02 204,51

486250 Inkaras PAKEISTA i 493219

230V AP 55

200,26 242,31

486255 Inkaras Pakeista į 493160 230V RS 3 214,32 259,33

486256 Pakeista į 493161 PAKEISTA i 493161

230V RS 3 VOLLST.

127,61 154,41

486259 Padas RS 3 VOLLST. 145,71 176,31

486278 Atsarginė dalis AP 55 E 486278 10,21 12,35

486279 Atsarginė dalis AP 55 E 486279 9,73 11,77

486293 Atsarginė dalis M. SCHALLD. O. ABS. 283,97 343,60

486314 Perėjimas AD-AP 65 52,47 63,49

486317 Jungiklis ES 150 E 41,41 50,11

486318 Servis. priemonė Optimol longt. PD 00 108,54 131,33

486331 Atsarginė dalis BASIS 5 A VOLLST.

486331

61,60 74,54

486333 Popieriaus prispaudimo detalė RS 100 VOLLST. 25,03 30,29

486372 Atsarginė dalis AP 65 E SORTIMENT 23,55 28,50

486384 Fiksacijos krumpliaratis OF 1400 6,61 8,00

486433 Atsarginė dalis AP 65 E MIT KOHLE 9,53 11,53

486434 New kod. 488915 AP 65 E MIT KOHLE 11,38 13,77

486435 Atsarginė dalis OF 900 E MIT KOHLE 9,81 11,87

486436 Pakeista į / Changed to New article

No. 488579 (old No. 486436)

OF 900 E MIT KOHLE 16,42 19,87

486437 KOHLEHALTER RS 1 MIT KOHLE 10,73 12,98

486438 Angliukai RS 1 MIT KOHLE 11,38 13,77

486439 Atsarginė dalis RS 2 E MIT KOHLE 9,81 11,87

486440 Angliukai RS 2 E/RS 3 E 12,60 15,25

486516 Atsarginė dalis PS 1 E VOLLST. 95,77 115,88

486520 New article No. 487648 (old No. Tx93 E VOLLST. 45,46 55,01

486520)

486536 Elektronika ET 2 E VOLLST. 100,04 121,05

486594 Atsarginė dalis BASIS 1 A/T 198,98 240,77

486599 Atsarginė dalis BASIS 1 A/T 486599 20,95 25,35

486604 TISCHPLATTE RTR-S3 (DB) 259,22 313,66

486605 Statorius pakeista į 493137 ET 2 E VOLLST. 119,20 144,23

486609 Atsarginė dalis RO 2 E 486609 90,36 109,34

486611 Inkaras 230v PAKEISTA i 493165

230V ES 125 VOLLST.

175,07 211,83

486614 FELDPAKET 230V AT 65 EB VOLLST. 266,47 322,43

486618 Inkaras PS 2 E VOLLST. 269,95 326,64

486626 Atsarginė dalis BASIS 1 A VOLLST. 44,46 53,80

486632 Atsarginė dalis PS 2 E VOLLST. 54,99 66,54


486636 Padas AT 65 E VOLLST. 486636 146,23 176,94

486639 Rankenėlė AP 55 E VOLLST. 16,34 19,77

486642 Atsarginė dalis RAS 115.05 E ET.GR. 149,80 181,26

486643 Atsarginė dalis RO 2 E ET-BAUGRUPPE 139,46 168,75

486654 Atsarginė dalis BASIS 5 A 191,13 231,27

486659 New article No. 487326 (old No.

486659)

SR 5 LE/12 LE 50,31 60,88

486686 Elektronika ET 2 E ET-

BAUGRUPPE

165,38 200,11

486687 Pjūklo disko poveržlė AT 65 E VOLLST. 486687 92,88 112,38

486688 Pjūkl. disko poveržlė AT 65 E VOLLST. 486688 73,46 88,89

486703 Atsarginė dalis RAS 180.04 E 35,57 43,04

486706 Atsarginė dalis RAS 180.04E VOLLST. 16,34 19,77

486707 Atsarginė dalis BASIS 5 A VOLLST.

486707

41,98 50,80

486709 New article No. 490286 (old No.

486709)

RO 2 E VOLLST. 265,59 321,36

486710 New article No. 490285 (old No.

486710)

RAS 115.08E VOLLST. 298,43 361,10

486734 STECKBUEGEL AT 65 EB M. LITZE 7,89 9,55

486735 New article No. 490288 (old No.

486735)

, 237,87 287,82

486736 REGELELEKTRONIK AT 65 EB 230V 261,10 315,93

486739 New article No. 488600 (old No.

486739)

, 221,29 267,76

486740 New article No. 488601 (old No.

486740)

AP 85 EB VOLLST. 222,53 269,26

486742 Servis.priemonė Optimol longt. PD 0 42,06 50,89

486744 Indikatorius AT 65 EB VOLLST. 23,83 28,83

486759 FILTERAUFNAHME RS 3 KOMPL. 64,84 78,46

486767 Atsarginė dalis RS 3 M 4x23 8,49 10,27

486770 Elektronika OF 2000 E 076.379 191,06 231,18

486772 New article No. 488952 (old No.

486772)

, 242,04 292,87

486773 New article No. 488955 (old No.

486773)

KF 4 E 486773 256,98 310,95

486774 488954 , 202,02 244,44

486775 Elektronika RAP 180.03 E 360,55 436,27

486780 Indikatorius AP 85 E VOLLST. 22,51 27,24

486781 Pakeista į / Changed to Statorius -

pakeista į 495626 (repaced by

495626)

AP 85 E COMPL. 241,36 292,05

486782 Statorius AP 65 E COMPL. 157,05 190,03

486783 New article No. 493221 (old No.

486783)

AP 55 E COMPL. 145,35 175,87

486794 New article No. 467929 (old No.

486794)

WET 2 E VOLLST. 101,37 122,66

486809 Guminis elementas SAF 750 E VOLLST. 234,95 284,29

486811 Varžtas SAF 750 E 14,30 17,30

486833 Stator DUO-S; 230V 1.172,74 1.419,02

486839 Atsarginė dalis CDD 7,2 486839 13,06 15,80

486840 Atsarginė dalis CDD 7,2 VOLLST. 14,30 17,30

486876 Pakeista į / Changed to New article

No. 487800 (old No. 486876)

, 12,14 14,69


486879 New article No. 487842 (old No.

486879)

PS 2 E MIT ACHSE 170,10 205,82

486880 Ventiliatorius OF 2000 EB 200.727 21,19 25,64

486925 Korpusas ATF 55 E ET-

BAUGRUPPE

244,40 295,72

486926 Atsarginė dalis AT 65 E ET-BAUGR. 173,55 210,00

486938 Korpusas OF 2000 EB 200.715 485,76 587,77

486951 Inkaras 230V OF 2000 E 088.117 647,37 783,32

486968 Atsarginė dalis CDD 7,2 VOLLST.

486968

13,82 16,72

486973 Kondensatorius RS 4 16,30 19,72

486981 Atsarginė dalis OF 2000 E 230V 084.439 511,55 618,98

486982 Statorius OF 2000 E 230V 084.441 336,00 406,56

486984 Inkaras 230V EHL 65 EB 161,77 195,74

486988 Pakeista į / Changed to 495162 EHL 65 EB 230V

98,05 118,64

Atsarginė dalis

pakeistas kodas -

replaced by 495162

486989 MAGNETICAL RING EHL 65 EB 8,73 10,56

486994 Atsarginė dalis RO 2 E 486994 90,36 109,34

486995 art.487662 Basis 1at 0,04 0,05

487000 489230 . 73,60 89,06

487004 Ašis su krumpliaračiais CDD 7,2/9,6 34,04 41,19

487005 Atsarginė dalis CDD 7,2 487005 52,95 64,07

487010 Laikiklis FS-OF2000 174,63 211,30

487016 Kopijavimo žiedas KR-D30/OF2000 41,65 50,40

487017 Kopijavimo žiedas KR-D40/OF2000 41,65 50,40

487018 Kopijavimo žiedas KR-D27/OF2000 41,65 50,40

487019 Kopijavimo žiedas KR-D24/OF2000 41,65 50,40

487065 Pakeista į / Changed to 523008 MOBILUx2 75,58 91,45

487066 Atsarginė dalis BASIS 1 A/T KOMPL. 53,10 64,25

487073 New article No. 486686 (old No.

487073)

ET 2 E ET-BAUGRUPPE 178,19 215,61

487080 Inkaras 230v 230V AP 65 325,03 393,29

487081 Pakeista į / Changed to 495668

Atsarginė dalis

AP 85 223,41 270,33

487084 GETRIEBEGEHAEU. PS 2 E ET-BAUGRUPPE 149,36 180,73

487085 Padas PS 2 E ET-BAUGRUPPE 39,25 47,49

487086 Atsarginė dalis AP 65 VOLLST. 144,31 174,62

487090 Atsarginė dalis SG-TPE/RS 1 81,15 98,19

487091 487753 , 95,42 115,46

487092 Elektronika SAF 750 E, pakeista -

replaced by 493036

274,84 332,56

487096 Atsarginė dalis AP 65 SORTIMENT 16,90 20,45

487097 Atsarginė dalis AP 88 SORTIMENT 17,34 20,98

487098 New article No. 488372 (old No.

487098)

487098 274,48 332,12

487099 Atsarginė dalis AP 85 E 110V VOLLST. 260,70 315,45

487100 New article No. 488375 (old No.

487100)

AT 65 E 120V 236,91 286,66

487102 New article No. 490305 (old No. HL 850 E 230V 215,24 260,44

487102)

487104 Plastm. krumpliaračių rinkinys RO 2 E ET-GRUPPE 159,60 193,12

487105 Atsarginė dalis RO 2 E ET-GRUPPE 119,08 144,09

487106 Užveržėjas SAF 750 E 14,30 17,30


487112 ELEKTRONIK RW 900 E 110V VOLLST. 305,08 369,15

487116 Elektronika SR 201 E 487116 400,88 485,06

487117 New article No. 447122 (old No.

487117)

SR 201 E SET 48224 73,50 88,94

487118 Atsarginė dalis SR 201 E KPL. 47366 651,89 788,79

487119 Atsarginė dalis SR 201 E KPL. 47368 362,39 438,49

487120 New article No. 490668 (old No.

487120)

SR 201 E SET C 31973 90,12 109,05

487121 Elektronika SR 201 E 48125 289,30 350,05

487125 488603 , 92,26 111,63

487126 Laidai AP 55 EB VOLLST. 21,47 25,98

487128 Laidai AP 55 EB VOLLST.., 31,84 38,53

487134 Pakeista į / Changed to 493075

Alkūnė

SAF 750 E 106,90 129,35

487135 Plastmasinis laikiklis SAF 750 E 23,83 28,83

487140 Gaubtas dulkėms AH-SAF 148,19 179,31

487146 Korpusas RO 2 E 93,12 112,68

487157 LOSTEILE SG-TPE/RS 1 23,51 28,45

487161 Frezos tvirtinimo veržlė UEM-OF2000 44,46 53,80

487164 Padas OF 2000 E 276,48 334,54

487165 Atsarginė dalis OF 2000 E 63,84 77,25

487166 Atsarginė dalis OF 2000 E 487166 17,34 20,98

487167 Atsarginė dalis 110V AP 55 303,96 367,79

487176 Varikliukas,K.9,6 ,K.7,2/9,6 CDD 7,2

KOMPL.

87,23 105,55

487177 Atsarginė dalis SAF 750 E FLEX-NR. 288,62 349,23

487178 Inkaras 230V SAF 750 E 655,54 793,20

487179 Atsarginė dalis AP 55 487179 11,33 13,71

487193 Atsarginė dalis RO 2E

EXZENTERWELLE

152,60 184,65

487201 Ašys SAF 750 E ET-BEDARF 147,39 178,34

487230 Angliukai SAF 750 E 1 PAIR 59,52 72,02

487237 Atsarginė dalis PS 2 E VOLLST. 487237 44,28 53,58

487238 Motorgeheuse AP 85 E 487238 94,30 114,10

487243 Atsarginė dalis 110V AP 65 E 300,35 363,42

487250 New article No. 492042 (old No.

487250)

230V OF 900 VOLLST. 125,80 152,22

487254 Inkaras 230V OF 2000 088.121 840,70 1.017,25

487255 Atsarginė dalis OF 2000 230V 503,42 609,14

487256 Atsarginė dalis OF 2000 230V 084.445 365,52 442,28

487257 MOTORAUFNAHME PICCO-P1 VOLLST. 2,52 3,05

487264 LITZENSORTIMENT AT 65 E 22,43 27,14

487267 New article No. 492776 (old No.

487267)

TX 93 E 253,21 306,38

487293 IAS CONNECTION IAS-A/ASA/SR 436,61 528,30

487294 New article No. 490668 (old No. SR 211LE-AS SET EC

90,12 109,05

487294)

4253

487295 ELEKTRONIK KPL. SR 211 LE-AS EC

60703

2.156,83 2.609,76

487296 Elektronika SR 211 LE-AS 48488 529,97 641,26

487297 Atsarginė dalis SR 211 LE-AS EC 48641 264,11 319,57

487307 New article No. 493504 (old No. 230V CS 70 EB

357,39 432,44

487307)

COMPLETE

487309 Atsarginė dalis CS 70 EB COMPLETE 136,62 165,31

487313 Atsarginė dalis AP 85 EB 24,23 29,32


487326 Pniaumo jungčių rinkinys DLS 124,76 150,96

487329 DELETED ARTICLE !!! 230V RAS 115.04 E

COMPL.

209,43 253,41

487331 Atsarginė dalis 110V HL 850 E 255,61 309,29

487333 ANKER 110V RW 900 E VOLLST. 255,41 309,05

487350 Atsarginė dalis ZG-RO 150 18,42 22,29

487376 Plastmasinė kepurė GK-RO/WET 2 47,98 58,06

487380 Jungiklis AP 85 EB 487380 91,44 110,64

487381 FILTERAUFNAHME RS 4 VOLLST. 43,54 52,68

487384 Elektronika OF 2000 E 268,63 325,04

487394 LITZENSORTIMENT AP 85 E 23,99 29,03

487405 Švaistiklis PS 2 E 487405 27,88 33,73

487407 KAPPE WET 2 E VOLLST. 54,99 66,54

487408 New article No. 493791 (old No.

487408)

230V AP 85 EB 407,41 492,97

487424 Kepurė RO 150 E 54,71 66,20

487426 Atsarginė dalis RW 2 E (ET-

533,22 645,20

BAUGRUPPE)

487429 Angliukas AP 85 EB 487429 16,60 20,09

487436 Laikiklis RO 2 E VOLLST. 25,03 30,29

487438 Atsarginė dalis RO 2 E KPL. ET-BEDARF 30,76 37,22

487439 Atsarginė dalis RO 2 E KPL. SATZ 6,73 8,14

487440 Atsarginė dalis OF 2000 110,06 133,17

487441 Kopijavimo žiedų rinkinys KRH-OF2000 Set 239,11 289,32

487445 Hubstange PS 2 E VOLLST. 27,88 33,73

487453 Statorius su korp. RO 2 E-FIELD COIL 420,55 508,87

487454 Statorius su gaubtu WET 2 E-FIELD COIL 151,64 183,48

487457 Atsarginė dalis RAS 115 FIELD COIL 151,64 183,48

487464 Angliukų laikiklis AP 85 EB VOLLST. 31,72 38,38

487466 Elektronika (maža) CS 70 EB COMPLETE

487466

24,35 29,46

487467 Greičio sensorius CS 70 EB COMPLETE

487467

20,47 24,77

487486 Korpusas CDD 7,2 VOLLST. 45,54 55,10

487491 Atsarginė dalis RW 900 E VOLLST. 204,55 247,51

487492 Atsarginė dalis RW 900 E VOLLST.

225,05 272,31

487492

487495 Atsarginė dalis SAF 750 E F22727/1 34,04 41,19

487496 Korpusas KF 4 E VOLLST. 151,70 183,56

487498 Atsarginė dalis Tx93 E VOLLST. 18,94 22,92

487502 New article No. 489566 (old No.

487502)

BASIS PLUS 220V 318,46 385,34

487503 New article No. 490528 (old No.

487503)

BASIS PLUS CH 220V 318,46 385,34

487504 Atsarginė dalis BASIS PLUS AUS 240V 311,60 377,04

487506 Atsarginė dalis RS 2 N 21,47 25,98

487507 Atsarginė dalis RS 2 N 487507 25,83 31,25

487513 Atsarginė dalis MC 60 CDD 235,76 285,27

487524 Pakeista į 493157 230V RS 2 225,62 273,00

487526 Atsarginė dalis CS 70 EB 487526 124,16 150,23

487530 Angliukai PS 2 E 1 PAIR 24,67 29,85

487532 Atsarginė dalis DX 93 E KOMPL. 31,72 38,38

487534 Atsarginė dalis Dx93 E KOMPL. 487534 41,25 49,91

487535 Sliek. krumplis DX 93 E KOMPL. 105,66 127,85

487536 Aliuminė plokšt. su guoliu DX 93 E KOMPL. 106,30 128,62


487537 Plastmasinė detalė Dx93 E KOMPL. 29,00 35,09

487541 Kontaktai CDD 7,2 17,66 21,37

487542 Patronas BF-SSB 10 145,63 176,21

487553 Atsarginė dalis RS 1 C 487553 9,13 11,05

487554 Rankenėlė RS 1 C 487554 15,90 19,24

487555 Rankena CS 70 EB COMPLETE

487555

10,93 13,23

487557 Brush holder RO 150 E VOLLST. Brush holder RO 150 E

VOLLST.

14,10 16,64

487566 Atsarginė dalis ATF 55 E VOLLST. 234,95 284,29

487567 New article No. 486925 (old No. ATF 55 E ET-

244,40 295,72

487567)

BAUGRUPPE 487567

487568 Atsarginė dalis CS 70 EB 487568 114,59 138,65

487569 Atsarginė dalis CS 70 EB COMPLETE

22,15 26,80

487569

487570 Atsarginė dalis MC 60 CDD KOMPL. 39,17 47,40

487571 Atsarginė dalis MC 15 CDD 54,03 65,38

487572 Korpusas AP 55 E VOLLST. 214,00 258,94

487579 Jungiklis CDD 12 487579 76,88 93,02

487582 Atsarginė dalis PS 2 E 137,74 166,67

487610 Statorius CS 70 EB 230V

247,40 299,35

COMPLETE

487612 Atsarginė dalis RS 2 N 487612 43,94 53,17

487614 Atsarginė dalis CMB 120 562,86 681,06

487624 Atsarginė dalis CMB 120 487624 177,43 214,69

487626 Atsarginė dalis CMB 120 487626 48,38 58,54

487637 PTC-WIDERSTAND OF 900 E KOMPL. 14,06 17,01

487639 New article No. 491885 (old No.

487639)

230V OF 900 E VOLLST. 128,41 155,38

487645 Statorius SAF US 230V SAF 750 E 256.732 272,84 330,14

487648 Atsarginė dalis RO 2 E 487648 28,44 34,41

487655 Atsarginė dalis HL 850 E VOLLST. 366,28 443,20

487656 Atsarginė dalis HL 850 E VOLLST.

487656

106,90 129,35

487661 ADAPTER AD-IAS/D 36 111,79 135,27

487662 Atsarginė dalis BASIS 1 A/T VOLLST. 62,52 75,65

487665 ZENTRIERLAGER OF-FZ 1300 GROSS

KOMPL.

89,36 108,13

487667 Atsarginė dalis OF-FZ 1300 KLEIN

KOMPL.

111,15 134,49

487670 New article No. 492443 (old No.

487670)

230V RS 1 C 242,04 292,87

487671 Pakeista į 492456 230V RO 150 E COMPL. 207,07 250,55

487674 Atsarginė dalis RO 2 E 487674 71,29 86,26

487677 Atsarginė dalis PS 2 ET-BAUGRUPPE 64,56 78,12

487681 Elektronika CS 70 EB 531,86 643,55

487683 New article No. 467930 (old No.

487683)

LEx125-7G 106,90 129,35

487706 New article No. 491652 (old No. CDD 12 42,66 51,62

487706)

487715 Atsarginė dalis 100V SAF 750 E 712,61 862,26

487716 Atsarginė dalis SAF 750 E 100V 283,09 342,54

487717 Atsarginė dalis SAF 750 E/110V 232,58 281,42

487726 Variklis CDD12 231,50 280,12

487737 Atsarginė dalis AP 55 E 2BL. 487737 265,67 321,46

487742 New kod. 492629 RAS 115.04 E 1 PAIR 36,65 44,35


487751 Elektronika 230V RO 150 E BASIC

UNIT ASSE

303,24 366,92

487752 Elektronika PS 2 E BASIC UNIT

ASEMBL

215,00 260,15

487753 Elektronika PS 2 ET-BAUGRUPPE

487753

177,03 214,21

487754 Elelektronika Dx93 E 171,75 207,82

487755 Užveržimo rankenėlė CS 70 EB 38,73 46,86

487756 Atsarginė dalis RS 2 E 487756 6,81 8,24

487759 Inkaras PS 2 E vollst. 487759 253,21 306,38

487785 SCHUTZHAUBE AP 85 E ET-

BAUGRUPPE

327,51 396,29

487791 Statorius RAS 115.04 E 222,33 269,02

487792 Plastmasinis korpusas RAS 115,04 E 103,01 124,64

487793 New article No. 487674 (old No.

487793)

RAS 115.04 E 64,56 78,12

487794 Jungiklis RAS 115.04 E BASIC

UNIT

20,71 25,06

487795 Atsarginė dalis RAS 115.04 E 487795 35,33 42,75

487796 Krumpliaračių komplektas RAS 115.04 E BASIC

UNIT

161,77 195,74

487797 Atsarginė dalis RAS 115.04 E 487797 135,42 163,86

487798 Rankenėlė RAS 115.04 E ET-

GRUPPE

45,14 54,62

487799 Korpusas RO 150 E 487799 50,02 60,52

487800 Perjungėjas RO 150 E 61,56 74,49

487805 489161 , 162,78 196,96

487806 Atsarginė dalis MC 60 CDD KOMPL.

487806

41,69 50,44

487807 Statorius RS 2 E 487807 177,07 214,25

487808 Prispaudėjo elementas RS 2 E 23,15 28,01

487809 Atsarginė dalis RS 2 E 487809 15,62 18,90

487815 Driving roller CMB 120 173,55 210,00

487822 Aliuminė detalė RS 2 E 267,71 323,93

487823 New article No. 491559 (old No.

487823)

RS 2 E 487823 20,99 25,40

487824 Stabilizatoriai 4vnt. RS 2 VOLLST. 55,31 66,93

487825 Aliuminis padas RS 2 E 487825 96,33 116,56

487826 Prispaudejas RS 2 E 28,52 34,51

487828 Atsarginė dalis RS 2 E 10 ST. 25,83 31,25

487834 Atsarginė dalis RS 2 E 487834 96,53 116,80

487836 Korpusas KF 4 E 117,23 141,85

487837 Atsarginė dalis UMBAUSATZ BASIS 5

AUF 5A

798,33 965,98

487839 Kraštinė atrama PA-OF 2000 509,95 617,04

487840 Statorius PS 2 E 230V ET-

BAUGRUPPE

163,01 197,24

487841 Padas PS 2 E 487841 26,63 32,22

487842 Ekscentrikas PS 2 E 487842 74,02 89,56

487843 Šliaužiklis PS 2 E 487843 71,14 86,08

487844 Ašelė su ratuku PS 2 E 12,42 15,03

487845 Laikiklis PS 2 E 487845 43,50 52,64

487846 Ratukas su ašele PS 2 E 56,79 68,72

487847 Kreipiančioji PS 2 E VOLLST. 50,55 61,17

487848 Jungiklis PS 2 E 23,27 28,16

487849 Gaubtas PS 2 E VOLLST. 35,93 43,48

487851 Korpusas PS 2 E VOLLST. 144,87 175,29

487878 Angliukai Dx93 E 1 PAIR 45,02 54,47


487887 Jungiklis RS 4 E BASIC UNIT

ASSEM

18,66 22,58

487888 Atsarginė dalis FE-LFC 42,86 51,86

487893 Atsarginė dalis CS 70 EB COMPLETE

487893

33,96 41,09

487903 Korpusas RS 4 53,35 64,55

487922 ROHR IAS VOLLST. 41,49 50,20

487923 Atsarginė dalis EHL 65 EB 26,59 32,17

487926 Atsarginė dalis BASIS 4 17,14 20,74

487943 Atsarginė dalis CS 70 ST OUT

COMPLETE

177,43 214,69

487944 Atsarginė dalis CS 70 ST IN COMPLETE 177,43 214,69

487948 Atsarginė dalis CS 70 ST COMPLETE 13,46 16,29

487956 Šlif.pop.laikiklis BF-SA 16/4 423,60 512,56

487957 Šlif.pop.laikiklis BF-SA 16/9 423,60 512,56

487958 Šlif.pop.laikiklis BF-SA 25/9 423,60 512,56

487959 Šlif.pop.laikiklis BF-SA 19/12 423,60 512,56

487965 Grafitinė plokštė CMB 120 vollst.. 33,52 40,56

487967 Atsarginė dalis AXT 50LA 56,63 68,52

487974 Apspaudėjas KA-RS 1 C/6 27,20 32,91

487975 New article No. 488267 (old No. 230V RO 150 E VOLLST. 227,18 274,89

487975)

487978 Atsarginė dalis IAS 2 60,12 72,75

487980 Antgalis juost.šlifatoriui BF-SA 23/18 483,39 584,90

487982 Atraminė plokštelė BF-KAH 6 47,02 56,89

487984 Atraminė plokštelė BF-KAH 11 64,93 78,57

488011 Atsarginė dalis HL 850 EB ET-GRUPPE 269,27 325,82

488039 New article No. 491566 (old No.

488039)

LEX 150-7G 74,38 90,00

488045 Atsarginė dalis CS 70 ST COMPLETE

488045

9,77 11,82

488067 Atsarginė dalis CS 70 VB 30,20 36,54

488077 PENDELSCHUTZH. AP 55 E VOLLST. 109,46 132,45

488091 Atsarginė dalis Dx93 E KPL. ET-GR. 197,82 239,36

488121 Atsarginė dalis BF-V ET-GR. 341,81 413,59

488122 Atsarginė dalis BF-V ET-GR. 488122 294,27 356,07

488123 Atsarginė dalis BF-V ET-GR. 488123 58,36 70,62

488124 Atsarginė dalis BF-V ET-GR. 488124 27,68 33,49

488125 Atsarginė dalis BF-V 16/4 242,76 293,74

488126 Atsarginė dalis BF-V 16/9 ET-GR. 253,21 306,38

488127 Atsarginė dalis BF-V 25/9 ET-GR. 248,73 300,96

488128 Atsarginė dalis BF-V 19/12 ET-GR. 253,69 306,96

488129 Atsarginė dalis BF-V 23/18 ET-GR. 223,21 270,08

488134 Angliukai CS 70 EB 1 PAIR 85,91 103,95

488135 Diržai - 2 vnt. komplektas CS 70 EB 102,61 124,16

488136 Laikiklis angliukams CS 70 EB 137,50 166,38

488137 Atsarginė dalis CS 70 EB 488137 24,39 29,51

488138 Skalė dešinė CS 70 EB 27,40 33,15

488139 Atsarginė dalis CS 70 EB 488139 184,56 223,32

488140 Atsarginė dalis CS 70 EB 488140 118,03 142,82

488141 New article No. 490367 (old No.

488141)

CS 70 EB IN FRONT OF 401,17 485,42

488142 New article No. 490368 (old No.

488142)

CS 70 EB BEHIND 401,17 485,42

488143 New article No. 488870 (old No.

488143)

CS 70 EB 488143 73,66 89,13

488145 Atsarginė dalis CS 70 EB EVEN 95,02 114,97


488146 New article No. 488869 (old No.

488146)

CS 70 EB 488146 142,11 171,95

488147 Atsarginė dalis CS 70 EB 488147 79,62 96,34

488148 Atsarginė dalis CS 70 EB 488148 333,72 403,80

488149 Atsarginė dalis CS 70 EB 488149 428,24 518,17

488150 Fiksatorius CS 70 EB 58,08 70,28

488151 Atsarginė dalis CS 70 EB 488151 189,93 229,82

488152 Atsarginė dalis CS 70 EB 488152 192,97 233,49

488153 Variklis (pilnas komplektas) CS 70 EB 230V 1.054,34 1.275,75

488154 A. dalis CS 34,65 41,93

488155 Atsarginė dalis CS 70 EB 488155 111,87 135,36

488156 Atsarginė dalis CS 70 EB 488156 45,78 55,39

488157 New article No. 492132 (old No.

488157)

CS 70 EB 488157 65,45 79,19

488158 Atsarginė dalis CS 70 EB 488158 197,14 238,54

488159 Disko gylio reguliavimo rankena CS 70 EB 488159 27,20 32,91

488160 Atsarginė dalis CS 70 EB 488160 284,17 343,85

488161 Atsarginė dalis CS 70 ST LEFT 198,06 239,65

488162 Atsarginė dalis CS 70 ST RIGHT 155,36 187,99

488163 Atsarginė dalis CS 70 ST OUT 93,36 112,97

488164 Atsarginė dalis CS 70 ST IN 93,36 112,97

488165 Atsarginė dalis CS 70 ST 488165 144,87 175,29

488169 Pakeista į / Changed to New article

No. 487674 (old No. 488169)

ESP 150 E ET-GRUPPE 59,92 72,50

488170 Pakeista į / Changed to New article

No. 487752 (old No. 488170)

ET-GRUPPE 198,46 240,14

488183 Atsarginė dalis CMB 120 488183 62,28 75,36

488184 Atsarginė dalis CMB 120 488184 64,84 78,46

488185 Angle plate CMB 120 41,98 50,80

488186 Plokštė CMB 120 120,56 145,88

488187 Atsarginė dalis CMB 120 488187 413,42 500,24

488188 Variklis CMB 120 230V 857,96 1.038,13

488189 Atsarginė dalis CMB 120 488189 22,51 27,24

488190 Atsarginė dalis CMB 120 488190 28,64 34,65

488191 Atsarginė dalis CMB 120 488191 71,21 86,16

488192 Amortizatorius CMB 120 ET-

155,36 187,99

BAUGRUPPE

488193 Atsarginė dalis CMB 120 488193 62,28 75,36

488194 Atsarginė dalis CMB 120 488194 157,61 190,71

488195 Atsarginė dalis CMB 120 488195 16,14 19,53

488196 Atsarginė dalis CMB 120 IN FRONT OF 26,59 32,17

488197 Atsarginė dalis CMB 120 BEHIND 26,59 32,17

488198 Atsarginė dalis CMB 120 488198 70,97 85,87

488199 Atsarginė dalis CMB 120 488199 24,15 29,22

488200 Plokštės fiksavimo detalės CMB 120 ET-

52,71 63,78

BAUGRUPPE

488201 Atsarginė dalis CMB 120 488201 96,45 116,70

488202 CMB 120 DRIVE 16,70 20,21

488203 Drive sleeve CMB 120 46,86 56,70

488204 Roller CMB 120 223,73 270,71

488205 Spacer CMB 120 UP 52,23 63,20

488206 Atsarginė dalis CMB 120 488206 40,17 48,61

488207 Atsarginė dalis CMB 120 488207 72,45 87,66

488216 Jungtis pneumo įrankiams IAS 2 488216 126,41 152,96

488219 Žarna CMB 120 125,44 151,78

488220 Atsarginė dalis CMB 120 230V 488220 807,94 977,61


488227 Pakeista į / Changed to New article

No. 487792 (old No. 488227)

488228 Pakeista į / Changed to New article

No. 487424 (old No. 488228)

ESP 150 E ET-BAUGR. 85,55 103,52

ESP 150 E ET-GR. 20,23 24,48

488229 BALL BEARING ESP 150 E ET-GR. 41,25 49,91

488231 Bearing Bolt ESP 150 E ET-GR. 108,82 131,67

488232 Atsarginė dalis CW D105X120 261,02 315,83

488233 Atsarginė dalis CW D55X120 ET-

227,82 275,66

GRUPPE

488257 Atsarginė dalis .D105 CW D105X120 44,26 53,55

488262 ELECTRONIC CS 70 E 353,26 427,44

488266 Switch Rod ESP 150 E ET-GRUPPE 24,91 30,14

488268 SCREW ESP 150 E ET-GRUPPE 14,14 17,11

488269 BRUSH HOLDER ESP 150 E ET-GRUPPE 28,24 34,17

488271 Ašis su sliekiniu krumpliu CS 70 EB VOLLST. 84,47 102,21

488278 Atsarginė dalis IAS 2 488278 22,51 27,24

488281 Atsarginė dalis SE-EHL COMPLETE 69,65 84,28

488285 art. 491605 RAP 80.02 E 230V 221,05 267,47

488287 Atsarginė dalis CDD 7,2 KPL. ET-GR. 16,90 20,45

488294 Atsarginė dalis RTT-S/RTR-S ET-BED. 84,91 102,74

488295 GRIFF-UMBAUSATZ RTR-S3/RTT-S3 ET-BED. 126,97 153,63

488296 GRIFF-UMBAUSATZ RTR-S3 ET-BED. 111,79 135,27

488307 New article No. 488630 (old No.

488307)

RS 400 E 230V 71,29 86,26

488312 Prispaudėjai 2 st. RS 1 C 89,84 108,71

488313 Atsarginė dalis RS 1 C KPL. 152,52 184,55

488314 Krumplių komplektas RS 1 C ET-BAUGR. 106,78 129,20

488315 Atsarginė dalis RS 1 C CPL. 15,62 18,90

488316 Atsarginė dalis RS 1 C CPL. ET-GR. 19,43 23,51

488319 Guminė apsauga (maža) RS 1 C CPL. 35,05 42,41

488326 Atsarginė dalis CS 70 LA COMPLETE 99,49 120,38

488327 Atsarginė dalis CS 70 LA COMPLETE

488327

84,47 102,21

488333 Metalinis korpusas pakeistas kodas į

497763 (replaced by 497763)

OF 900 VOLLST. 180,16 217,99

488362 ARMATURE 120V RS 2 231,42 280,02

488370 Atsarginė dalis 120V ATF 55 E

COMPLETE

147,75 178,78

488371 Atsarginė dalis 120V ATF 55 E 229,22 277,36

488372 Atsarginė dalis ATF 55 E 120V 274,20 331,78

488374 New article No. 489531 (old No.

488374)

120V AT 65 E 279,53 338,23

488375 Atsarginė dalis AT 65 E 120V 236,91 286,66

488377 New article No. 492043 (old No. OF 900 E COMPLETE

155,80 188,52

488377)

120V

488378 New article No. 492041 (old No.

488378)

120V OF 1000 E 315,93 382,28

488381 Atsarginė dalis OF 900 E 120V 273,96 331,49

488383 FELDPAKET, KPL. RS 2 E-120V ET-

GRUPPE

180,32 218,19

488384 Atsarginė dalis 120V HL 850 E 238,07 288,06


488385 Pakeista į / Changed to New article

No. 492190 (old No. 488385)

HL 850 E 120V 249,97 302,46

488389 Atsarginė dalis 120V PS 2 E COMPETE 260,22 314,87

488390 Atsarginė dalis PS 2 E 120V ET-

BAUGRUPPE

184,96 223,80

488391 Atsarginė dalis PS 2 E BASIC UNIT

ASEMBL

236,67 286,37

488395 ANKER 120V RO 150 E COMPL. 247,20 299,11

488397 Atsarginė dalis RO 150 E BASIC UNIT

ASSE

271,40 328,39

488399 REGELELEKTRON. DX 93 E 120V ET-GR. 173,07 209,41

488409 Atsarginė dalis CS 70 ST VOLLST. 18,54 22,43

488412 Atsarginė dalis RS 2 E 120V VOLLST. 152,16 184,11

488413 Atsarginė dalis EHL 65 E 191,13 231,27

488415 Atsarginė dalis RO 150 E 120V 1 PAIR 61,96 74,97

488423 Atsarginė dalis RAS 115.04 E 120V 315,41 381,65

488433 Atsarginė dalis CS 70 EB COMPLETE

488433

102,61 124,16

488435 Atsarginė dalis CS 70 ST 488435 176,87 214,01

488440 Atsarginė dalis CS 70 EB 488440 37,37 45,22

488441 New article No. 459251 (old No. CS 70 EB D 36

116,51 140,98

488441)

COMPLETE

488442 New article No. 459250 (old No. CS 70 EB D 27

100,41 121,50

488442)

COMPLETE

488452 Atsarginė dalis ASA 5000 ET-GR 1.262,41 1.527,52

488462 Atsarginė dalis BASIS PLUS 488462 378,30 457,74

488463 Atsarginė dalis BASIS PLUS 488463 378,30 457,74

488465 Atsarginė dalis CS 70 EB 488465 15,90 19,24

488472 Atsarginė dalis OF 2000 E 488472 37,52 45,40

488477 Atsarginė dalis TDD 9,6 VOLLST. 34,28 41,48

488478 New article No. 491654 (old No.

488478)

TDD 12 34,69 41,97

488482 New article No. 491238 (old No.

488482)

TDD 14,4 VOLLST. 14,42 17,45

488494 Systainer-Transportainer SYS 4 / red 88,12 106,63

488495 Systainer-Transportainer SYS-SERVICE 2 74,10 89,66

488504 HOBELKOPF EHL 65 EB ET-

BAUGRUPPE

417,63 505,33

488505 Angliukai EHL 65 EB 1 PAIR 51,95 62,86

488506 Atsarginė dalis EHL 65 EB 488506 16,70 20,21

488507 Plastmasinis korpusas EHL 65 E 2,06 2,49

488509 Atsarginė dalis ASA 5000 COMPL. 263,91 319,33

488510 Pakeista į / Changed to 450199 CS 70 EB COMPLETE

71,25 86,21

Atsarginė dalis

488510

488511 El. speed control OSP 23 E' (488511)' 314,97 381,11

488518 Inkaras 230V RAP 150.03 E 78

827 01

335,44 405,88

488519 Atsarginė dalis RAP 150.03 E 78 800 05 134,18 162,36

488523 Rankena CS 70 EB 488523 8,89 10,76

488526 FIELD COIL 120V DX 93 E

CPL.

214,80 259,91

488528 Sttorius RAP 150.03 E 203,99 246,83

488529 Elektronika RAP 150.03 E 488529 320,14 387,37

488530 Angliukai RAP 150.03 E 1 PAIR 68,73 83,16

488531 Magnetinis žiedelis RAP 150.03 E 488531 48,10 58,20


488541 Antgalis IAS 2 SAUGERSEITIG 104,46 126,40

488542 Antgalis IAS 2

MASCHINENSTEITIG

279,97 338,76

488546 Atsarginė dalis MFT-SP 488546 50,43 61,02

488549 Pakėlimo mechanizmas MFT 800 Front 108,78 131,62

488551 Pakėlimo mechanizmas MFT 800 back 173,31 209,71

488552 SCHWENKSEGMENT MFT 800 VOLLST. 155,36 187,99

488554 Atsarginė dalis MFT-SP 488554 77,06 93,24

488576 Atsarginė dalis OF 1000 COMPLETE 196,62 237,91

488577 Kreipiančiosios su padu OF 1000 EB COMPLETE 185,80 224,82

488579 Angliukai OF 1000 EB 1 PAIR 38,17 46,19

488581 Pakeista į 486643 ESP 150 E ET-GRUPPE 112,23 135,80

488584 New article No. 485802 (old No.

488584)

ESP 150 E E-TEIL 5,89 7,13

488585 New article No. 487840 (old No.

488585)

ESP 150 E ET-GRUPPE 162,09 196,13

488586 CABLE WITH PLUG ESP 150 E 488586 47,82 57,86

488588 Pakeista į 443443 ESP 150 E E-TEIL 33,00 39,93

488589 SHAFT ESP 150 E E-TEIL 44,14 53,41

488590 ECCENT C/W BAL ESP 150 E E-TEIL. 86,23 104,34

488591 FAN ESP 150 E E-TEIL 15,22 18,42

488593 Pakeista į 487878 ESP 150 E 35,45 42,89

488595 Atsarginė dalis MFT 800 RIGHT 192,05 232,38

488596 KLAPPBEIN MFT 800 LINKS ET-

BAUGR.

177,07 214,25

488597 Atsarginė dalis MFT 800 87,51 105,89

488598 Electronika AP 55 E 242,96 293,98

488599 New article No. 490288 (old No.

488599)

AT 65 E 488599 241,16 291,80

488600 Elektronika AP 85 E 488600 227,62 275,42

488601 Atsarginė dalis AP 85 EB 488601 250,93 303,63

488602 Atsarginė dalis AP 55 EB 101,78 123,15

488603 489831, ATF 55 EB 101,16 122,40

488604 Art.489830 AP 85 EB 110,70 133,95

488607 New article No. 624304 (old No.

488607)

AXP 132 E 377,86 457,21

488608 Jungiklis RS 400 E 28,44 34,41

488624 Atsarginė dalis RAP 80.02 E 488624 147,99 179,07

488630 Elektronika RS 79,54 96,24

488631 Jungiklis PAKEISTA i (REPLACED

BY) 488608

RS 4-97 ET-GRUPPE 31,48 38,09

488636 ABSTREIFER CS 70 EB OBEN

VOLLST.

16,46 19,92

488637 ABSTREIFER CS 70 EB UNTEN

VOLLST.

15,42 18,66

488638 Ašis CDD 7,2 70,89 85,78

488641 Pakeista į 491854 PS 300 EQ 193,49 234,12

488648 Statorius 230V PS 300 Q VOLLST. 111,63 135,07

488657 Atsarginė dalis KF 4 E 488657 73,70 89,18

488658 KERVENKOPF 160X80X30 HM 3M+6V 3.316,06 4.012,43

488659 New article No. 489832 (old No.

488659)

EC 60 CDD KOMPL. 39,61 47,93

488660 Atsarginė dalis EC 60 CDD KOMPL.

488660

37,49 45,36

488661 Dangtelis RS 3 E VOLLST. 30,60 37,03


488663 Elektronika EC 60 CDD 7,2-14,4V ET- 196,10 237,28

488664 Atsarginė dalis MC 60 CDD/230V 93,72 113,40

488700 Atsarginė dalis CS 70 EB 488700 80,06 96,87

488701 NEW kod. 492302 230V HL 850 EB

VOLLST.

125,32 151,64

488710 Atsarginė dalis ATF 55 E USA 488710 32,84 39,74

488723 MOUNTING SET VE-SR 300 198,66 240,38

488724 MOUNTING SET VE-TC 2000 205,35 248,47

488741 FELDPAKET 120V AT 65 E VOLLST. 183,84 222,45

488742 MOUNTING SET VE-SR 200 678,53 821,02

488748 Pakeista į / Changed to New article

No. 463638 (old No. 488748)

TDD VOLLST. 106,26 128,57

488749 Art. 462565 TDD 12 VOLLST. 97,29 117,72

488771 Aliuminis korpusas KF 4 E;OF 900 E COMPL. 231,42 280,02

488774 LITZENSORTIMENT AT 65 E USA 24,23 29,32

488854 MOTOR CDD 12 USA 222,93 269,75

488856 Ventiliatorius ET 2 E 114,07 138,02

488867 Atsarginė dalis CS 70 EB 488867 129,49 156,68

488868 Atsarginė dalis CS 70 EB 488868 153,56 185,81

488869 STUETZROLLE CS 70 EB ET-

150,28 181,84

BAUGRUPPE

488870 ROLL CS 70 EB 74,62 90,29

488890 Atsarginė dalis OF 1000 E 18,74 22,68

488891 Atsarginė dalis OF 1000 E USA 17,02 20,59

488892 Atsarginė dalis OF 1000 EB 488892 31,84 38,53

488915 Angliukai AP 65 E 1 PAIR 37,93 45,90

488916 Atsarginė dalis OF 1000 E 1 PAIR 50,87 61,55

488917 Angliukai AXP 132 E 1 PAIR 87,19 105,50

488918 Angliukai AP 85 E 1 PAIR 56,11 67,89

488919 Atsarginė dalis AP 85 E 110V 1 PAIR 44,54 53,89

488920 Angliukai AP 85 EB 1 PAIR 70,97 85,87

488921 Angliukai OF 2000 EB 1 PAIR 41,00 49,61

488930 Atsarginė dalis BASIS PLUS 488930 82,59 99,93

488931 Atsarginė dalis BASIS PLUS 488931 82,59 99,93

488932 Atsarginė dalis EHL 65 E 488932 248,49 300,67

488938 Atsarginė dalis 120V ET 2 E VOLLST. 102,25 123,72

488947 Atsarginė dalis PS 2 E 488947 77,26 93,48

488952 Elektronika OF 1000 / 900 E 246,48 298,24

488953 Jungiklis elektronik. OF 1000 EB 230V 137,74 166,67

488954 Elektronika RW 900 E 263,51 318,85

488955 Atsarginė dalis KF 4 E 488955 260,46 315,16

488957 Atsarginė dalis OF 1000 EB F 230V 185,92 224,96

488958 GEAR RO 2 E KOMPL. 135,18 163,57

488960 Pakeista į 493135 230V ET 2 E 206,11 249,39

488961 Atsarginė dalis KF 4 E 488961 61,64 74,58

488965 MAGNETRING AT 55 E D28 K2 VOLLST. 16,14 19,53

488966 Atsarginė dalis TDD 9,6 488966 19,11 23,12

488969 Varikliukas TDD 12 KOMPL. 228,62 276,63

488970 MAGNETRING OF 1000 E D28 K2

VOLLST.

13,66 16,53

488973 LITZENSORTIMENT OF 2000 E 20,99 25,40

488974 DROSSEL OF 2000 E UND LITZE 22,39 27,09

488991 Atsarginė dalis OF 1000 488991 18,74 22,68

488994 Atsarginė dalis SRM 152 E-AS 60373 256,30 310,12

489012 CONNECT. PEACE ASA 2500 ET-GR 1.249,92 1.512,40


489018 Angliukai ET2E/RS2/3/4 1PAIR 37,93 45,90

489023 Rotary knob FS-AW 7,89 9,55

489081 Armature 120v 120V ET 2 E 244,64 296,01

489083 FUEHRUNG,SPALT AP 85 E VOLLST. 64,08 77,54

489084 Elektronika SR 212 LE-AS 230V 1.607,47 1.945,04

489085 MOTOR SR 212 LE EC II 60561 1.726,58 2.089,16

489086 DREHZAHLREGLER SR 212 LE EC 60560 190,49 230,49

489089 New article No. 493131 (old No.

489089)

COIL RS 300 E 230V 133,98 162,12

489095 MAGNETRING ES 150 13,06 15,80

489096 Inkaras (Naujas Art. 493128) ES 150 /3/5 EQ 216,68 262,18

489097 Statorius PAKEISTA i 493131 ES /

150/3/5 EQ

123,80 149,80

489098 Art. 490897 ES 150/3/5 EQ 151,20 182,95

489109 New article No. 491919 (old No. ES 150/3 vollst. 96,49 116,75

489109)

489110 VENTILATOR ES 150/5 vollst. 91,88 111,17

489111 Atsarginė dalis EC 60 USA KOMPL. 38,33 46,38

489112 Atsarginė dalis EC 60