Granite - TOKA.cz

toka.cz

Granite - TOKA.cz

GraniteČesk yEnglish


Granite je sofa s chladnou a strohou formou.Je to skála, která dominuje, přitahujepozornost, stává se centrálním bodemprostoru. Tvary inspirované žulovými blokydávají pocit stability a bezpečí. PohovkaGranite, upoutá svým harmonickými nevšedním vzhledem.Granite is a sofa with a cool and austere form.It is a furniture range that dominates, drawsattention and becomes the focal point of anyroom. The shapes, inspired by blocks of stone,give a sense of stability and security. Granite isa sofa that is both stylish and intriguing.


solidní partner


a solid partner


Granite je masivní nábytek,působící stroze a důstojně, aleje výjimečně komfortní. Ideálnězapadne do každého prostoru,přičemž zdůrazňuje prestiž kancelářeči místa pro schůzkya odpočinek. Je to spolehliváa elegantní firemní vizitka.Granite is a large piece of furniturewhich is dignified andexceptionally comfortable. It fitsperfectly into a variety of spaces,emphasizing the prestige of theoffice or meeting areas. Graniteis a credible and elegant callingcard for any company.


Granite křesloGranite armchair79 × 88 cmVnější rozměryexternal dimensions70 cm Výškaheight45 cmVýška sedákuseat heightGranite dvoumístná pohovkaGranite 2-seater sofa147 × 88 cmVnější rozměryexternal dimensions70 cm Výškaheight45 cmVýška sedákuseat heightGranite trojmístná pohovkaGranite 3-seater sofa181 × 88 cmVnější rozměryexternal dimensions70 cm Výškaheight45 cmVýška sedákuseat heightSkupina pohovek Granite obsahuje křeslo,dvoumístnou a třímístnou pohovku.Zajímavě působí čalounění nábytku vedvou různých barvách stejného materiálu.Bohatý výběr potahových materiálůdokáže přizpůsobit vzhled pohovkydoslova každému interiéru. Při výroběsofa jsou použity pružiny vysoké kvalityDUX, které jsou zárukou velmi kvalitníkonstrukce a pohodlného sezení. Atraktivníocelová podnož je v chromovémprovedení.The Granite line of sofas consists of anarmchair, 2-seater sofa and 3-seater sofa.A unique feature of this range of furnitureis the ability to upholster it in twodifferent colours in the same material.The extensive range of finishing materialsmakes this furniture range suitablefor any interior arrangement. The seatis constructed using the highest class ofDUX springs to ensure maximum comfortof use. The attractive chrome base ismade from steel rods.


Copyright © BN Office Solution

More magazines by this user
Similar magazines