Madl'Art - Aukcija antikviteta i slika

vladimirmojsilovic

Ulje na platnu Pikaso Vladimira Mojsilovića izložen je i prodat u okviru ove aukcije.

,

AUKCIJA ANTIKVITETA I SLIKA

Izložba:

4 - 9. oktobar 2016. godine. Vreme: 10 – 20h

Opera & Theatre MADLENIANUM

Ul. Glavna 32, Zemun

Aukcija:

9. oktobar 2016. godine. Vreme: 19h

Opera & Theatre MADLENIANUM

Ul. Glavna 32, Zemun

ANTIQUITIES & PAINTINGS AUCTION

Viewing:

4 - 9. Oktober 2016. (10 a.m. – 8 p.m.)

Opera & Theatre MADLENIANUM

32 Glavna st. Zemun

Auction sale:

9. Oktober 2016 . (7 p.m.)

Opera & Theatre MADLENIANUM

32 Glavna st. Zemun

1 2 3

1. Cvet od mermera

Visina: 20 cm. € 150

2. Stakleni bokal

Ručno oslikan floralnim motivima.

Visina: 35 cm. € 75

3. Rosenthal činija za bombone

Prečnik: 17 cm. € 50

4. Porcelanski servis za ručavanje, kafu i čaj

za 8 osoba (78 kom.) Noritake, Montrose No 6956,

Japan 1968. € 375

(N.B. Na fotografiji je samo deo kompleta)

5. Porcelanska figura žene

Visina: 26 cm. € 50

6. Porcelanska figura boginje milosrđa (Guan Yin)

Kina, početak XX veka.

Visina: 42 cm. €800

7 8

7. Neobarokno kandilo

Oko 1870. Mesing, posrebrenje. Visina: 93 cm.

€ 375

5 6

8. Kandilo

Između dva rata. Visina: 48 cm.

€ 175

9. Lampa sa figurom fudbalera

1938 (za vreme Kraljevine Jugoslavije).

Cin, emajl, lim, gvožđe. Visina: 48 cm.

€ 325

10. Art Deco lampa

Staklo u boji, niklovano. Visina: 40 cm.

€ 325

11. Art Deco lampa

Dvoslojno staklo, mesing. Visina: 35 cm.

€ 375

9 10 11

12. Kaminski sat sa dva svećnjaka

Francuska, oko 1890. Visina sata: 48

cm, visina svećnjaka 40 cm.

€ 750

13 14

13. Čitačica knjige

Špialter. Visina: 29 cm.

€ 75

14. Art Deco mastionica

Oko 1920. Mesing, staklo. 17x11x11 cm.

€ 150

15. Ženska torbica

sa medaljonom

Vezeno platno, mesing.

20x18 cm. € 100

16. Bareljef

Antička scena. 7x15 cm.

€ 50

17. Impozantni kandelabr

Francuska, druga polovina XIX veka.

Bronza, šlifovano staklo, 4 sijalična

mesta. Visina : 96 cm.

€ 1700

18. Sv. Florian

Polihromirano drvo. Austrija,

XIX vek. Visina: 56 cm.

€ 700

19. Neobarokni sekreter-komoda

Druga polovina XIX veka.

Orah, javor. 98x97x65 cm.

€ 1000

20. Ikona Sv. Nikola

Ulje na limu, 59x40 cm, XIX vek.

€ 150

21. Ikona Sv. Nikola

Ulje na platnu, 59x48 cm, kraj XIX veka.

€ 200

22. Apostoli Sv. Petar i Sv. Pavle

Ulje na platnu, 74x58 cm, 1896.

€ 500

23. Sv. Stefam Dečanski

Mira Ćuković

Kombinovana tehnika, 40x24 cm, 2003.

€ 300

24. MOMA ANTONOVIĆ (1938)

Ženski akt

Tuš na hartiji, 30x21 cm, Sign.

€ 100

25. MILAN ANDRIĆ (1933-2010)

Hipodrom

Ulje na platnu, 60x73 cm, 2001. Sign.

€ 450

26. STJEPAN BAKOVIĆ (1890-1960)

Primorsko mesto

Akvarel, 32x24 cm, 1939. Sign.

€ 150

27. MRĐAN BAJIĆ (1957)

Bez naziva

Kombinovana tehnika, 50x50 cm, 1996. Sign.

€ 700

28. HENRI ALPHONSE BARNION (1882-1940)

Marche de Dol de Bretagne

Houil sur toile, 61x73 cm, Sign.

€ 5600

29 PAVLE BLESIĆ (1924)

Kapija

Ulje na dasci, 79x59 cm, Sign.

€ 350

30. SLAVA BOGOJEVIĆ (1922-1978)

Veče u Palestrini

Ulje na planu, 40x60 cm, 1971. Sign.

€ 750

31. BOSA TUCAKOVIĆ BELOŽANSKI

(1904-1986)

Park

Akvarel, 37x26,5 cm, Oko 1950. Sign.

€ 100

32. ĐORĐE ČUTUKOVIĆ (1888-1976)

Akt

Ulje na platnu, 68x97 cm, oko 1925. Sign.

€ 850

33. EDOUARDO CAINERO

Portret L.T.

Olovka na hartiji, 21,5x16,5 cm, 1914. Sign.

€ 75

34. EDOUARDO CAINERO

Profil L.T.

€ 75

35. STEVAN ČOLIĆ (1945)

Motiv iz Slovenije

Akvarel, 33,5x46 cm, Sign.

€ 150

36. STEVAN ČOLIĆ

Tri breze

Akvarel, 45x34 cm, Sign.

€ 100

37. VERA ČOHADŽIĆ (1910-2003)

Zadar

Akvarel, 24x42 cm, 1971. Sign.

€ 150

38. MARKO ČELEBONOVIĆ (1902-1986)

Zeleni bokal

Ulje na platnu, 92x73 cm, Oko 1960. Sign.

€ 7800

39. STOJAN ĆELIĆ (1925-1992)

Bez naziva

Kombinovana tehnika, 24,5x20 cm, 1962. Sign.

€ 400

40. RADOMIR DAMNJANOVIĆ DAMNJAN (1936)

Un falso G.de Chirico: il Figliol prodigo

Ulje na platnu, 105x70 cm, 1976. Sign.

€ 3300

41. RADOMIR DAMNJANOVIĆ DAMNJAN

Ko to voli De Sada?

Grafika A.O. 46x32 cm, (68x48 cm), 1959. Sign

€ 350

42. DRAGUTIN CIGARČIĆ (1922-1985)

Sanjica (umetnikova kći)

Ulje na kartonu, 24x20 cm, 1959. Sign.

€ 450

43. MILORAD ĆIRIĆ (1912-1994)

Pogled sa Kalemegdana

Ulje na platnu, 65x50 cm, 1960. Sign.

€ 225

44. VASA DOLOVAČKI (1960)

Devojka u prugastoj majci

Ulje na platnu, 40x50 cm, Sign.

€ 400

45. VASA DOLOVAČKI

Otac Petar

Crtež olovkom, 35x24 cm, 2003. Sign.

€ 100

46. KSENIJA DIVJAK (1924-1995)

Litica

Ulje na platnu, 51x66 cm, Oko 1970. Sign.

€ 400

47. HENRIETTE DESPORTES (1877-1951)

Les couturieres pres de la lampe

Huile sur toile, 82x68 cm, Sign.

€ 1700

48. ZVONIMIR DVORNIKOVIĆ (1898-1986)

Sarajevo

Akvarel, 24x31,5 cm, Oko 1930. Sign.

€ 125

49. EMIR DRAGULJ (1939-2002)

Par

Grafika A.O. 10,5x12,5 cm, 1987. Sign.

€ 100

50. ŽIVKO ĐAK (1942-2011)

Ženski akt na lokvanju

Ulje na platnu, 55x65 cm, 2004. Sign.

€ 700

51. SLOBODAN ĐURIČKOVIĆ ĆAKO (1943)

Kompozicija

Ulje na platnu, 81x65 cm, 1979. Sign.

€ 275

52. STOJAN ĐURIĆ (1962)

Vaza sa cvećem

Ulje na lesonitu, 60x43 cm, 1996. Sign.

€ 400

53. ERRO (1932)

Robin Hud

Grafika A.O./H.C. 90x63 cm, 1992. Sign.

€ 600

54. ANGELINA GATALICA (1925-2001)

Figura

Drvo, Visina: 21 cm, Sign.

€ 75

55. ANGELINA GATALICA

Torzo

Kamen, Visina: 13 cm, Sign.

€ 75

54 55

56. VALENTINE GREEN (1739-1813)

Otmica Leukipidovih kćeri

Mezzotinta na svili, 60x50 cm, Sign.

€ 650

57. NIKOLA GRAOVAC (1907-2000)

Cveće

Ulje na platnu kaš. na karton, 28x6 cm, Sign.

€ 100

58. NIKOLA GRAOVAC

Bez naziva

Kombinovana tehnika, 4,5x5,5 cm, Sign.

€ 100

59. NEDELJKO GVOZDENOVIĆ (1902-1988)

Mrtva priroda

Akvarel, 19x15 cm, Sign.

€ 275

60. MILOŠ GVOZDENOVIĆ (1926-2006)

Zelenilo ispred MSU

Ulje na platnu, 90x60 cm.

€ 500

61. NEVENA HADŽI JOVANČIĆ (1954)

Ženski akt

Olovka u boji, 18x12 cm.

€ 75

62. ĐORĐE ILIĆ (1920-2010)

Harmonikaš i igračice

Tuš/akvarel na hartiji, 20,5x28,5 cm, 1970. Sign.

€ 100

63. KSENIJA ILIJEVIĆ (1924-1995)

Na Tamišu

Pastel, 20x38 cm, 1956. Sign.

€ 200

64. LJUBA IVANOVIĆ (1882-1945)

Ženski lik

Crtež olovkom, 13,5x11 cm, Sign.

€ 100

65. LJUBA IVANOVIĆ

Muški lik

€ 100

66. LJUBINKA JOVANOVIĆ MIHAJLOVIĆ (1922-2015)

Bez naziva

Kombinovana tehnika, 108x74 cm, Sign.

€ 650

67. BOŽA ILIĆ (1919-1993)

Enterijer

Ulje/tempera, 52x71 cm, 1967. Sign.

€ 1300

68. BOŽA ILIĆ

Devojka

Ugalj na hartiji, 47x32 cm, 1988. Sign.

€ 150

69. PIVO KARAMATIJEVIĆ (1902-1962)

Berba

Ulje na lesonitu, 50x110 cm, Sign.

€ 1500

70. TARA KARAMATIJEVIĆ

Sv Stefan

Ulje na platnu, 50x70 cm, Sign.

€ 400

71. BOŠKO KARANOVIĆ (1924-2009)

Tri lika

Ulje na platnu, 87x87 cm, 1968. Sign.

€ 400

72. LAZAR KATIĆ (1893-?)

Selo u Bosni

Ulje na kartonu, 33,5x49 cm, Oko 1925. Sign

€ 250

73. DRAGAN KECMAN (1956-2008)

74. MITO KOMATINA (1956)

Mrtva priroda

U iščekivanju...

Ulje na kartonu, 37x32 cm, Sign. Olovka na hartiji, 66x55 cm.

€ 150 € 150

75. BOŽIDAR KOVAČEVIĆ (1934-2010)

Pejzaž sa Zlatibora

Akvarel, 29,5x40 cm, 1985. Sign.

€ 150

77. BOGDAN KRŠIĆ (1932-2009)

Nesporazum

Meka prevlaka, bakropis, akvatinta, 52x66 cm, 1970. Sign.

€ 250

76. PJER KRIŽANIĆ (1890-1962)

Žena na terasi

Ulje na šperu, 58x44 cm, 1943. Sign.

€ 2000

78. ALEKSANDAR KUMRIĆ (1898-1983)

Pejzaž

Ulje na kartonu, 50x70 cm, 1953. Sign.

€ 800

79. ALEKSANDAR KUMRIĆ

Fontana

Ulje na kartonu, 50x70 cm, Sign.

€ 600

80. MILICA KOJČIĆ (1957)

Putnici

Akril na platnu, 60x80 cm, 1986. Sign.

€ 2500

81. IVAN LACKOVIĆ CROATA (1923-2004)

Koliba

Tuš na hartiji, 30x41 cm, 1968. Sign.

€ 200

82. DRAGO KOZOMARA (1956)

Zimski pejzaž I

Ulje na platnu, 40x50 cm, oko 2000. Sign.

€ 250

83. DRAGO KOZOMARA

Zimski pejzaž II

€ 250

84. LAZAR LIČENOSKI (1901-1964)

Debar

Ulje na platnu, 48x68 cm, 1932. Sign.

€ 3200

85. SVETOLIK LUKIĆ (1908-1980)

Cveće u bokalu

Ulje na platnu, 46x38 cm.

€ 650

86. FRANTA MALY (1900-1980)

Kafana Kičevo

Ulje na platnu, 64x89 cm. Sign.

€ 600

87. ANA MARINKOVIĆ (1882-1973)

Grad

Ulje na dasci, 18,5x23,5 cm, oko 1925. Sign.

€ 450

88. ZDRAVKO MANDIĆ (1935-2012)

89. MOMA MARKOVIĆ (1927-2013)

Stena, obala Dunava

Pejzaž iz okoline Beograda

Akvarel, 41,5x 51 cm, 1975. Sign. Ulje na kartonu, 30,5x41 cm, 1975. Sign.

€ 150 € 200

90. DUŠAN MIKONJIĆ (1940)

Beograd, Kalemegdan

Ulje na platnu, 50x60 cm. Sign.

€ 200

91. DUŠAN MIKONJIĆ

Beograd, Pristanište

€ 200

92. VELIMIR MATEJIĆ (1934)

Amsterdam

Ulje na kartonu, 26x36 cm, 1990. Sign.

€ 100

93. GEORGES PH. MARIONIEZ (1865-1933)

Clair de lune

Houile sur bois, 27x21 cm, Oko 1895. Sign.

€ 900

94. BRANKO MILJUŠ (1936-2012)

Bez naziva

Preparatura na svili, 80x60 cm, 2001. Sign.

€ 1700

95. PREDRAG PEĐA MILOSAVLJEVIĆ (1908-1987)

Oružje

Tuš na hartiji, 14,7x10,5 cm, 1951.

€ 200

96. PREDRAG PEĐA MILOSAVLJEVIĆ

Zopir

Kombinovana tehnika, 42x26 cm, 1968. Sign.

€ 350

97. MILIĆ OD MAČVE (1934-2000)

98. MILIĆ OD MAČVE

Spaljeno pismo

Boj na Mišaru / Milenijum, milenijum

Tempera, 33x23 cm, 1955. Sign. Tuš, 15x20 cm i 35x23 cm, 1971/73. Sign.

€ 400 € 250

99. MILUN MITROVIĆ (1922-2010)

Ženski akt

Tuš na hartiji, 48,5x77 cm, 1959. Sign.

€ 150

100. MILUN MITROVIĆ

Žena u poluležećem položaju

Akvarel, 28x39 cm, 1970. Sign.

€ 100

101. DUŠAN MIŠKOVIĆ (1915-1993)

Novi Beograd

Pastel, 18x25 cm, 1974. Sign.

€ 200

102. RADENKO MIŠEVIĆ (1920-1995)

Cveće

Ulje na kartonu, 30x40 cm, Sign.

€ 475 103. DRAGAN MOJOVIĆ (1942-2001)

Bez naziva

Ulje i komb. Tehnika na kartonu, 70x100 cm, 1995. Sign.

€ 1000

104. LUKA MLADENOVIĆ (1909-1999)

Varoš kapija, krčma Radnička kasina

Crtež olovkom, 30x41 cm, 1932. Sign.

€ 200

105. LUKA MLADENOVIĆ

Ugao ulica Džordža Vašingtona i Dobre Mitrovića

Crtež olovkom, 30x45 cm, 1958. Sign.

€ 200

106. ISMET MUJEZINOVIĆ (1907-1984)

Partizanska konjica

Ulje na šperu, 42x53 cm. Sign.

€ 1200

107. VLADIMIR MOJSILOVIĆ (1973)

Zaboravio sam cigarete na glasoviru

Ulje, akril na platnu, 100x100 cm, 2014. Sign.

€ 950

108. VLADIMIR MOJSILOVIĆ

Pikaso

Ulje, akril na platnu, 50x70 cm, 2015. Sign.

€ 400

109. ZORAN ANTONIO MUŠIČ (1909-2005)

Dalmatinski motiv

Grafika E.A. 41x55 cm, 1959. Sign.

€ 600

110. N.N.

Bretonac sa beretkom

Olovka na hartiji, 12,5x8 cm, 1927. Sign.

€ 50

111. N.N.

Stara Bretonka

€ 50

112. MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988)

Granje u vodi V

Probni otisak, 28x37 cm, (44x54 cm) 1959. Sign.

€ 125 113. MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ

Siva vrata

Pastel’, 31,5x21,5 cm, Oko 1955. Sign.

€ 200

Reprodukovano na str. 168 Monografije, Galerija

Matice Srpske, Novi Sad, 2003.

114. MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ

Radnik

Tuš na hartiji, 19x11 cm, Oko 1950.

€100

115. STEVAN NIKŠIĆ LALA (1853-1938)

Pralja

Akvarel, 29,5x20,5 cm, 1938. Sign.

€ 125

116. PETAR OMČIKUS (1926)

Lastovo

Kombinovana tehnika, 79x115 cm, 1975. Sign.

€ 800

117. MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950)

Pariz (Sena i Notre-Dame)

Ulje na platnu, 54x76 cm, Oko 1920. Sign.

€ 1200

118. ZORAN PETROVIĆ (1921-1996)

Bez naziva

Tempera na hartiji, 8x12,5 cm, 1962. Sign.

€ 100

119. ZORAN PETROVIĆ

Lajanje na mesec

Kombinovana tehnika, 18x15 cm, 1956. Sign.

€ 350

120. ZORAN PETROVIĆ

Kuće

Tuš, 17x25 cm, 1954. Sign.

€ 150

121. DIMITAR AVRAMOVSKI PANDILOV

(1898-1963)

Pruga u Makedoniji

Ulje na lesonitu, 45x60 cm, Oko 1930. Sign.

€ 3000

122. JEFTA PERIĆ (1895-1967)

Šumski put

Ulje na platnu kaš. na karton, 55x47 cm, Oko 1935. Sign.

€ 1900

123. MIHAILO PETROV (1902-1983)

124. MIHAILO PETROV

Barke i mesec

Stog

Drvorez, 15x17 cm, 1923. Sign. Ulje na platnu, 53x65 cm, 1956. Sign.

€ 100 € 950

125. ŽIVOJIN PIPERSKI (1898-1966)

Motiv iz predgrađa

Tempera na hartiji, 26x32 cm, Oko 1940. Sign.

€ 100

126. TATJANA PIROVIĆ (1964)

Beograd

Ulje na lesonitu, 48x98 cm, 2015. Sign.

€ 200

127. TATJANA PIROVIĆ

Kapela

Kombinovana tehnika,

29x22 cm, 2000. Sign. € 75

128. TATJANA PIROVIĆ

Proleće

Pastel, 37x57,5 cm, 2011. Sign.

€ 100

129. VASA POMORIŠAC (1893-1961)

Gospođa sa brošem

Ulje na platnu, 81x65 cm, 1940. Sign.

€ 2900

130. MIĆA POPOVIĆ (1923-1996)

Mrtva priroda na stolu

Ulje na šperu, 72x51 cm, 1986. Sign.

€ 2600

131. MIĆA POPOVIĆ

Mrtva priroda sa lubenicom

Grafika u boji, 33 x 39 cm, E/A III-1, 1990. Sign.

€ 150

132. ZORA PL. PRERADOVIĆ (1867-1927)

Mrtva priroda sa cvećem

Ulje na platnu, 45x67 cm, Oko 1920. Sign.

€ 2200

133. MIRKO RAČKI (1879-1982)

Pogubljenje Kneza Lazara

Ulje na platnu, 115 x 105 cm, Oko 1920. Sign.

€ 3200

134. BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006) 135. BOŽA PRODANOVIĆ

Primorsko mesto

Pejzaž

Akvarel, 30x39,5 cm, 2001. Sign. Grafika, suva igla A.O. 17x23 cm, 1979. Sign.

€ 150 € 75

136. MIODRAG B. PROTIĆ (1922-2014)

Buket

Ulje na platnu, 54x65 cm, 1965. Sign.

€ 1700

137. MIODRAG B. PROTIĆ

Kompozicija I

Akvarel, 23x13 cm, 1992. Sign.

€ 250

138. MILAN RAŠIĆ (1931)

Žeteoci

Grafika u boji 37/45, 43x32 cm, Sign.

€ 75

139. IVAN RADOVIĆ (1894-1973)

Na plaži

Akvarel, 20x28 cm, Oko 1920.

€ 225

140. KEMAL RAMUJKIĆ

(1947)

Fenêtre

Grafika u boji, 16x12 cm,

(32x25 cm) 1977. Sign.

€ 100

141. LÉON RICHET

(1847-1907)

Motif de Fontainebleau

Huile sur toile, 32,5x52 cm,

oko 1890. Sign.

€ 2300

142. MIODRAG ROGIĆ (1932)

Mrtva priroda

Pastel, 34x48 cm, 1991. Sign.

€ 175

143. LUDWIG SEITLER (1812-?)

Šumska staza

Ulje na platnu, 42x53 cm, 1846. Sign.

€ 900

144. SRETEN STOJANOVIĆ (1898-1960)

Bitka

Tempera na hartiji, 22x35 cm, Sign.

€ 200

145. TRAJKO STOJANOVIĆ KOSOVAC (

1934-2002)

Snovi

Grafika A/O, 41x34 cm, 1982. Sign.

€ 200

146. TOMISLAV SUHECKI (1950)

Bik

Ulje na platnu, 40x50 cm, 1994. Sign.

€ 200

147. TOMISLAV SUHECKI

Petao

Ulje na platnu, 49x65 cm, 1994. Sign.

€ 300

148. VLADIMIR STOJANOVIĆ (1924-2013)

Bor

Akvarel, 14,5x21 cm, Oko 1947. Sign.

€ 50

149. LJUBICA CUCA SOKIĆ (1914-2009)

Velika vaza i plava kutija

Ulje na platnu, 46x61 cm, 1983. Sign.

€ 1400

150. LJUBICA CUCA SOKIĆ

Geometrijske forme

Pastel, 18x20 cm, Oko 1970. Sign.

€ 200

151. MLADEN SRBINOVIĆ (1925-2009)

Čovek koji sedi

Ulje na platnu, 117x92 cm, 1959. Sign.

€ 5600

152. TODOR STEVANOVIĆ (1937)

Jabuke

Kombinovana tehnika, 70x40 cm, 1989. Sign.

€ 400

153. SVETISLAV STRALA (1891-1957)

Ribe

Ulje na šperu, 50x70 cm, Oko 1925. Sign.

€ 1700

154. MILOŠ ŠOBAJIĆ (1945)

Na Drini ćuprija

Kombinovana tehnika, 40x30 cm,

2016. Sign. na poleđini

€ 400

155. MILOŠ ŠOBAJIĆ

Portret

Ulje na platnu, 95x65 cm, 2016. Sign. na poleđini

€ 4000

156. MILOŠ ŠOBAJIĆ

Bez naziva

Kombinovana tehnika, 60x40 cm, 2014.

€ 800

157. LEONID ŠEJKA (1932-1970)

Bez naziva

Grafika 16/38, 46x31 cm (70x50 cm) 1961.

€ 250

158. IVAN TABAKOVIĆ (1898-1977)

Trkalište Longchamps, Pariz

Tuš, 19x25 cm, oko 1925.

€ 450

160. UROŠ TOŠKOVIĆ

Bez naziva

Tuš, 39x27 cm, 1985. Sign.

€ 175

159. UROŠ TOŠKOVIĆ (1932)

Bez naziva N.B.

Tuš, 49x33 cm, 1956.

€ 800

Reprodukovano na str. 216 monografije Mediala,

Bgd, 2006.

161. OLIVER TIHI (1943-1995)

Verona/Piazza delle Erbe

Ulje na platnu, 70x50 cm, 1969. Sign.

€ 500

162. RAJKO TOMIĆ (1905-1988)

Devojke u nošnji

Ulje na lesonitu, 28,5x17,5 cm, 1968. Sign.

€ 125

163. RAJKO TOMIĆ

Jedrilice i galebovi

Ulje na lesonitu, 24,5x24,5 cm, 1969. Sign.

€ 150

164. RAJKO TOMIĆ

Vodopad

Ulje na lesonitu, 21x21,5 cm, 1967. Sign.

€ 150 165. MIODRAG VUJAČIĆ MIRSKI (1932-1997)

Bez naziva

Ulje na platnu, 73x92 cm, Sign. na poleđini

€ 375

166. SILVA VUJOVIĆ

Ulaz br. 25

Akvarel, 38x28 cm, 2001. Sign.

€ 100

167. VLADA VELIČKOVIĆ (1935)

Exit

Ulje na platnu, 100x80 cm. Sign. na poleđini

€ 9000

168. VIKTOR ŽIVKOVIĆ (1894-1925)

Motiv pored Dunava

Akvarel, 13x21 cm, Oko 1915/16.

€ 250

169. SLOBODAN BODA VUKDRAGOVIĆ (1938)

Knez Mihailova ulica

Ulje na platnu, 100x70 cm, 1998. Sign.

€ 400

170. SLOBODAN BODA VUKDRAGOVIĆ

Enterijer

Ulje na platnu, 60x60 cm, 1977. Sign.

€ 300

171. LAZAR VUJAKLIJA (1914-1995)

172. LAZAR VUJAKLIJA

Bez naziva

Beograd

Ulje na lesonitu, 70x49 cm, Sign. Ulje na lesonitu, 64,5x49,5 cm, Sign.

€ 350 € 350

173. LAZAR VUJAKLIJA

No 9

Grafika, 70x50 cm.

€ 50

174. LAZAR VUJAKLIJA

No 12

Grafika, 70x50 cm.

€ 50

175. LAZAR VUJAKLIJA

Kretanje

Grafika A.O, 50x70 cm, 1972. Sign.

€ 150

More magazines by this user
Similar magazines