Warta Kerajaan - Sabah

sabah.gov.my

Warta Kerajaan - Sabah

1 Ogos 2002

WARTA KERAJAAN NEGERI SABAH 1,415

Place:

Kudat District

Date:

Time

6.8.2002 (Tuesday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

7.8.2002 (Wednesday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

8.8.2002 (Thursday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

9.9.2002 (Monday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

10.9.2002 (Tuesday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

15.10.2002 (Tuesday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

16.10.2002 (Wednesday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

13.11.2002 (Wednesday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

14.11.2002 (Thursday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

16.12.2002 (Monday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

17.12.2002 (Tuesday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

Place:

Karakit District

Date:

Time

23.9.2002 (Monday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

11.11.2002 (Monday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

Place:

Matunggong District

Date:

Time

9.9.2002 (Monday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

7.11.2002 (Thursday) Between 6.00 a.m. to 6.00 p.m.

Dated at Kudat, this 19th day of July, 2002.

HAJI SUHAIMI BIN HAJI WIRO, A.S.P.,

Officer -in-Charge of Police,

District of Kudat.

No. 560 [No. JKM. PHB. 600-2/5/4/(47)

ORDINAN PENGAMBILAN TANAH

Bab 69

ARAHAN DI BAWAH SEKSYEN 5

Bahawasanya Yang di-Pertua Negeri berpendapat bahawa tanah yang disebut

dalam Pemberitahuan Warta No. 471/2002 hendaklah diambil. Walau bagaimanapun,

More magazines by this user
Similar magazines