AAS BALTIKUMS APDROŠINĀŠANAS AĢENTU REĢISTRS

baltikums.online.lv

AAS BALTIKUMS APDROŠINĀŠANAS AĢENTU REĢISTRS

AAS BALTIKUMS APDROŠINĀŠANAS

AĢENTU REĢISTRS

Aģenti (juridiskās personas)

Reģistrs atjaunots: 21.01.2013

Nr. Nosaukums Reģ. numurs Juridiskā adrese Tālrunis

1 KOMPASS TRANZITS 40003373441 Mazā Pils iela 13, Rīga, LV-1050 29239039

2

3

Starpnieka

kontaktpersona

Jānis Saiva

E-pasts

ventspils.info@compass-transit.com

LKB LIFE 40003053851 Jāņa Daliņa iela 15, Rīga 67092757 Olga Čerkovska olga.cerkovska@lkb.lv

MERKŪRIJS DL 4240311512

Dzelzceļa iela 8-1, Zilupe, Zilupes

nov., Ludzas raj.

65781838 Anatolijs Lapiks merkurijsdl@inbox.lv

4

MERKŪRIJS EU 42403016384

Dzelzceļa iela 8-1, Zilupe, Zilupes

nov., Ludzas raj.

65707266 Ingrīda Ludborža merkurijsdl@inbox.lv

5

AS "PrivatBank" 50003086271 Muitas iela 1, Rīga, LV-1010 80001515 info@privatbank.lv

6

VAS "Latvijas Hipotēku

un zemes banka"

40003132437 Doma laukums 4, Rīga, LV-1977 80000100 80000100@hipo.lv


Aģenti (pašnodarbinātās personas)

Vārds, uzvārds e-pasts Kontakttālrunis Struktūrvienība Struktūrvienības tālrunis

Agnis Meijers agnismeijers@inbox.lv 26622620 KAN Valmiera 64281143

Aija Tiltiņa aija.tiltiņa@inbox.lv 28617121 KAN Kuldīga 63341588

Aksana Litavnieka aksana.litavnieka@inbox.lv 29813343 KAN Preiļi 65322343

Alida Suveizda alida.suveizda@inbox.lv 26952523 KAN Krāslava 65624250

Anastasija Prikule anastasija.prikule@inbox.lv 28819456 KAN Preiļi 65322343

Anatolijs Ļeonovs analeo@inbox.lv 28667011 KAN Tukums 63125137

Anatolijs Silovs spektrs2@inbox.lv 22484823 KAN Dobele 63781075

Andis Dravants dr.dravant@gmail.com 28484499 RC Cēsis 64107141

Andis Ozoliņš-Vīksna andozo@inbox.lv 26331433 RC Cēsis 64107141

Andris Mazrims uno80@inbox.lv 29616885 KAN Dobele 63781075

Anita Bunde anita.bunde@inbox.lv 28385206 KAN Aizkraukle 65121080

Anita Magina rugajubiblioteka@inbox.lv 26310989 KAN Balvi 64521235

Anita Romere anitapele@inbox.lv 26498600 KAN Alūksne 64322050

Anita Vikšere anita11@inbox.lv 25911345 RC Daugavpils 65425225

Anita Vimba vanita2@inbox.lv 29956220 KAN Valmiera 64281143

Anna Muceniece muceniece54@gmail.com 26334954 RC Talsi 63291568

Anna Vanaga anna.vanaga@inbox.lv 26318429 KAN Preiļi 65322343

Antoņina Berednikova nina070348@hotmail.com 26750353 KAN Jēkabpils 65231070

Antoņina Ivanova antonina.ivanova@inbox.lv 26320381 RC Rīga 67165384

Artūrs Žaka arturs.zaka@gmail.com 29193803 RC Cēsis 64107141

Baiba Mīlīgā milulite83@inbox.lv 29393864 KAN Valmiera 64281143

Česlava Aļehina bagira52@inbox.lv 29504239 RC Daugavpils 65425225

Daiga Goža daiga@baltais.lv 29688561 KAN Tukums 63125137

Daiga Ivanova daiganuxe@inbox.lv 26439038 RC Cēsis 64107141

Dainis Pilskungs dpinvest@inbox.lv 29333046 KAN Kuldīga 63341588

Dzintra Zīverte dzintra.ziverte@baltikums.lv 26459447 KAN Tukums 63125137

Edgars Putnis edgars.putnis@inbox.lv 65475431 KAN Ilūkste 65462720


Edgars Sprukts bass86@inbox.lv 26577465 KAN Ludza 65723679

Edmunds Žvīgulis edmundszvi@inbox.lv 29132787 RC Rīga 67165384

Emīlija Baleiša emilija.baleisa@inbox.lv 65462919 KAN Ilūkste 65462720

Eva Bormane eva@purefood.lv 26412740 KAN Tukums 63125137

Evija Brīvniece evija.brivniece@tukums.lv 26402912 KAN Tukums 63125137

Evija Bumbule evijabumbule@inbox.lv 26704229 KAN Dobele 63025906

Gaļina Kuzmina galinakuzmina@inbox.lv 29781242 RC Rīga 67165384

Gaļina Morozova galina0501@inbox.lv 29167750 RC Rēzekne 64628485

Guna Jostsone gujo@delfi.lv 29475183 KAN Valmiera 64281143

Ģirts Rozentāls daceragi@inbox.lv 26416920 KAN Tukums 63125137

Ilona Sipoviča ilona.sipovica@inbox.lv 29842613 KAN Jēkabpils 65231070

Imants Millers imants_millers@inbox.lv 26565509 KAN Valmiera 64281143

Ināra Mūriņa inaramurina@inbox.lv 26314330 RC Rēzekne 64623554

Inese Āboliņa inesef39@inbox.lv 29462077 RC Cēsis 64107141

Inese Grava apkartpasaulei@inbox.lv 26384535 KAN Alūksne 64322050

Inese Puriņa ineserauna@inbox.lv 29417396 RC Cēsis 64107141

Inga Nalivaiko inga-nalivaiko@inbox.lv 29497300 KAN Ludza 65723679

Inga Tama inga_tama@inbox.lv 29463783 RC Talsi 63291568

Inita Žīgure incite2@inbox.lv 29383928 KAN Alūksne 64322050

Irina Sapotina irinasapotina@inbox.lv 26457181 KAN Balvi 64521235

Ivars Jeske justas40@tvnet.lv 25991182 KAN Valmiera 64281143

Iveta Bētere ripoiveta@inbox.lv 29127558 KAN Valmiera 64281143

Jānis Frīdmanis janisfridmanis@inbox.lv 29403749 RC Liepāja 63407179

Jeļena Mateuša mateusa21@inbox.lv 26418581 KAN Alūksne 64322050

Jeļena Ņikitina elena196008@inbox.lv 28609620 RC Daugavpils 65425225

Jolanta Kerija artiskerijs@inbox.lv 26412369 KAN Kuldīga 63341588

Jūlija Aizbalte aizbalte@gmail.com 29685112 KAN Ogre 65046802

Kintija Birkmane asja.kore@baltikums.lv 26369866 RC Talsi 63291568

Kristīne Korovina- Romanova kristina.korovinaromanova@baltikums.lv 27085405 RC Rīga 67165384

Laimnesis Eidonis ale2005@inbox.lv 29811851 KAN Valmiera 64281143


Laura Jakstoviča jakstov@apollo.lv 29357337 RC Cēsis 64107141

Liāna Igovena nirzaskola@inbox.lv 29358219 KAN Ludza 65723679

Lidija Matvejeva matvejeva26@inbox.lv 28628460 RC Rēzekne 64623554

Lidija Vilnīte lidijavilnite@inbox.lv 29152715 RC Cēsis 64107141

Liene Kurka minex@inbox.lv 25968572 KAN Dobele 63781075

Līgija Butāne ligijabutane@inbox.lv 26442496 KAN Madona 64823832

Ligita Kuzmina-Grigele ligita68sintija@inbox.lv 25882100 KAN Dobele 63781075

Lita Isaka zaisan@inbox.lv 29687630 KAN Jēkabpils 65231070

Ludmila Mihailova ludmih@inbox.lv 29434484 RC Cēsis 64107141

Maija Šmite ladyilusion@inbvox.lv 29663419 KAN Valmiera 64281143

Malda Rācene maldaracene@inbox.lv 29962009 KAN Aizkraukle 65121080

Margita Minčonoka margita.minconoka@baltikums.lv 29197037 RC Rīga 67165384

Marija Kravceva marijakravceva@inbox.lv 29687500 KAN Ludza 65723679

Māris Baranovskis emija@apollo.lv 26322264 KAN Alūksne 64322050

Māris Kalniņš ladyilusion@inbvox.lv 29663419 KAN Valmiera 64281143

Mārīte Avotiņa marite1602@inbox.lv 28352544 RC Cēsis 64107141

Mārtiņš Bērics supermartins@inbox.lv 29490125 KAN Kuldīga 63341588

Mihails Gersimovs mihails.gerasimovs@gmail.com 29373713 RC Rīga 67165384

Natālija Bondarenko bona5@inbox.lv 29420932 RC Liepāja 63407179

Raisma Brandule zasaspp@inbox.lv 26337227 KAN Jēkabpils 65231070

Romans Korovins- Romanovs romkor@inbox.lv 25524942 RC Rīga 67165384

Sanita Cimdiņa sanitacimdina@inbox.lv 26494263 RC Cēsis 64107141

Sanita Guša sanita4416@inbox.lv 28689881 KAN Alūksne 64322050

Silvija Teilāne silvat@inbox.lv 29127740 KAN Aizkraukle 65121080

Sintija Grigale sintija.grigale@baltikums.lv 22007095 RC Rīga 67165384

Svetlana Kozure kozurehelena@gmail.com 26426312 RC Talsi 63291568

Svetlana Muižarāja lanasaldus@inbox.lv 28351367 RC Rīga 67165384

Svetlana Pikša foreva7@inbox.lv 28204883 RC Rīga 67165384

Tamāra Gavrilova tamriko@inbox.lv 26820045 RC Daugavpils 65425225

Tatjana Černova tatjana.cernova@baltikums.lv 29209078 RC Rīga 67165384


Tatjana Matvejeva daugavpils.viestura60@mego.lv 25914657 RC Daugavpils 65425225

Valda Lāčplēse valdalacplese@inbox.lv 28330499 KAN Jēkabpils 65231070

Valērijs Ambrosovs wal25@inbox.lv 29979705 RC Daugavpils 65425225

Veneranda Kustova veneranda.kustova@ape.lv 28330886 KAN Alūksne 64322050

Vera Ostapova Veranika01@inbox.lv 29850549 RC Daugavpils 65425225

Vilnis Celmiņš vilnis67@inbox.lv 29153355 KAN Dobele 63781075

Visvaldis Čamāns visvaldis77@inbox.lv 29245286 RC Rīga 67165384

Vita Linde vitinja23@inbox.lv 25917702 RC Cēsis 64107141

Vitolds Laucenieks bozeni@inbox.lv 26609959 KAN Madona 64823832

Vladimirs Sedovs vladsedov12@rambler.ru 28678555 KAN Valmiera 64281143

Zigurds Dosbergs dosbergs.z@inbox.lv 26476664 KAN Dobele 63781075

More magazines by this user
Similar magazines