04.09.2013 Views

Vereniging Naam contactpersoon Adres Postcode Plaats Telefoon E ...

Vereniging Naam contactpersoon Adres Postcode Plaats Telefoon E ...

Vereniging Naam contactpersoon Adres Postcode Plaats Telefoon E ...

SHOW MORE
SHOW LESS

You also want an ePaper? Increase the reach of your titles

YUMPU automatically turns print PDFs into web optimized ePapers that Google loves.

<strong>Vereniging</strong> <strong>Naam</strong> <strong>contactpersoon</strong> <strong>Adres</strong> <strong>Postcode</strong> <strong>Plaats</strong> <strong>Telefoon</strong> E-mail adres Website<br />

Amnesty International Marie-José Kleinen-Heines Grotestraat 10 5991 AW Baarlo 4773333 kleinen@wxs.nl www.amnesty.nl<br />

Baarlo Kreatief Ruut Buskens Muntstraat 45 5931 LS Tegelen 3733626 baarlokreatief@gmail.com<br />

Baolderse Hofzengers Jac Houtzager Lijndenhof 13 5991 CB Baarlo 4772290 jac.houtzager@hetnet.nl<br />

Baarlose Trial Club Micha Erdkamp micha-btc@kpnplanet.nl www.btcbaarlo.nl<br />

Badmintonclub Baarlo Marlie Zeetsen Bong 14 5991 EB Baarlo 4772673 bcb-baarlo@hotmail.com<br />

Baolderse Ammy <strong>Vereniging</strong> Peter Smits Vergelt 5 5991 PJ Baarlo info@ammyday.nl www.ammyday.nl<br />

Basisschool De Bolleberg Els de Bock Sprunklaan 1 5991 XG Baarlo 4771357 info@bolleberg.kerobei.nl www.bolleberg.kerobei.nl<br />

Basisschool Panta Rhei Hertog van Gelrestraat 47 5991 BN Baarlo 4771785 info@pantarhei.kerobei.nl www.pantarhei.kerobei.nl<br />

Openbare Jenaplanschool De Omnibus John van de Ven Huissen 4 5991 PX Baarlo 4778239 info@omnibus-akkoord-po.nl www.omnibus-akkoord-po.nl<br />

Beugelclub De Flatsers Roy Geurts Van Goghstraat 43 5991 GS Baarlo 0615591690 deflatsers@hetnet.nl www.bcdeflatsers.nl<br />

De Bibliotheek Baarlo Marion Ribbens Markt 15 5991 AT Baarlo 4771716 baarlo@debibliotheekmaasenpeel.nl www.debibliotheekmaasenpeel.nl<br />

Biljartvereniging Centraal Ronald Peeters Kaldenkerkerweg 205 5915 AC Venlo 0646006789<br />

Blaaskapel de Baekvaegers John Hendriks St. Ursulahof 50 5995 CG Kessel 0610857428 info@baekvaegers.nl www.baekvaegers.nl<br />

Blaaskapel Bôggeskook nieje steyl Lars Bruijnen De Donckstraat 7 5975 AA Sevenum 0621224232 boggeskookniejesteyl@home.nl<br />

Brandweer Baarlo Mat van Lier (commandant) Zuivelstraat 1 5991 AN Baarlo 4773656<br />

Bridgeclub Never Down Ria Arnold Baron van Erplaan 16 5991 BM Baarlo 4771672 ria.arnold@home.nl<br />

Broederschap St.Anthonius/St.Urbanus Joost Hermans Koningin Julianastraat 3 5991 XV Baarlo 4772121<br />

Buurtoverleg Baarlo Piet van der Haas Helling 45e 5991 BD Baarlo 4772822 pietvanderhaas@planet.nl<br />

Buurtvereniging Napoleonsbaan Noord Henk Janssen Pastoor Geenenstraat 98 5991 BJ Baarlo 4772952 napoleonsbaan-noord@hotmail.com<br />

Buurtvereniging De Bong Marlie Zeetsen Bong 14 5991 EB Baarlo 4772673 marlie.zeetsen@kpnmail.nl<br />

Buurtvereniging De Hei Bernie Kirschbaum Hei 4 5991 PC Baarlo 4772778 b.kirschbaum@kpnmail.nl<br />

Buurtvereniging De Meuleberg Hans van Roij Molenberg 20 5991 AL Baarlo 0652066284 h.vanroij@home.nl<br />

Buurtvereniging De Sjilders Kim Geurts Van Goghstraat 43 5991 GS Baarlo 8501673 buurtverenigingdesjilders@hotmail.com<br />

Buurtvereniging De Vergelt Tina Smits Vergelt 5 5991 PJ Baarlo 0642249642<br />

Buurtvereniging Helling '77 Piet van der Haas Helling 45e 5991 BD Baarlo 0653868750 pietvanderhaas@planet.nl<br />

Buurtvereniging t Kerkveld Bertina Verstappen Prinses Irenestraat 9 5991 XS Baarlo 4773708 tina.verstappen9@gmail.com<br />

Buurtvereniging Kuukven Anja Edelijn Kuukven 1 5991 NK Baarlo 4770092 bestuur.kuukven@gmail.com<br />

Buurtvereniging Onger Os Marlies van Bergen Napoleonsbaan Noord 36 5991 NW Baarlo 4771314 vanbergendzs@wanadoo.nl<br />

Buurtvereniging Oyen-Hummeren Lian Peeters Oyen 5 5995 PN Kessel 4771392 buurtverenigingoyenhummeren@hotmail.com<br />

Buurtvereniging Rônk um 't Kepelke Miriam Bergsma Koningin Julianastraat 13 5991 XV Baarlo 4623024 miriambergsma@home.nl<br />

Buurtvereniging Soeterbeek Henk Janssen Soeterbeek 25b 5991 EH Baarlo 4772817 janssen_h@zonnet.nl<br />

Buurtvereniging 't Hetje Marie-Louise Holtackers Veldstraat 42 5991 AD Baarlo 8503751 pholtackers@home.nl<br />

Carnavalsvereniging De Kook Mario Noijen Diepenbroeklaan 10 5991 PT Baarlo 4773920 mnoijen@hetnet.nl www.dekook.baarlo.nl<br />

CDA Peel en Maas G. Grutters Baarlosestraat 28 5993 AW Maasbree info@cdapeelenmaas.nl www.cdapeelenmaas.nl<br />

Club van Aod Adjudante Jack Wilmer Molenberg 24 5991 AL Baarlo 4772272 jamawilmer@home.nl<br />

DSG Expression Anita Gielen Bong 65 5991 EA Baarlo 4771614 expression@baarlo.nl www.expression.baarlo.nl<br />

Dansvereniging Sensation Baarlo Marloes van den Eertwegh Bosbeeklaan 8 5991 MA Baarlo 4771352 info@sensation.nl www.dvsensation.nl<br />

De 1 mei vriendenclub Frits Engels Napoleonsbaan Noord 31 5991 NT Baarlo 4771303 frits.engels@home.nl<br />

Dorpsoverleg Baarlo Eric Vestjens Baroniestraat 1 5991 CR Baarlo 4772844 dorpsoverleg@baarlo.nl www.dorpsoverleg.baarlo.nl<br />

Drum- & Brassband Voorwaarts Wiel Noijen Looakker 1 5991 XA Baarlo 4772269 wielentheanoijen@hetnet.nl www.voorwaarts.baarlo.nl<br />

Duitse Herdershonden <strong>Vereniging</strong> Thea Görtz Napoleonsbaan Zuid 31 5991 NB Baarlo 4778110 wgoertz@ziggo.nl www.nrdlimburg.nl<br />

E.H.B.O. vereniging Baarlo Ger Tönnesen Vennekenstraat 3 5951 BA Belfeld 4752327 ehbo.baarlo@gmail.com<br />

E.H.B.O. ondersteuningsaanvragen Kelly Peeters 5951 JJ Belfeld 0611400260 inzet.ehbo.baarlo@gmail.com<br />

Fanfare Eendracht Maurice Caris Spijkerbos 3 5991 LX Baarlo 4773202 fanfare@baarlo.nl www.fanfarebaarlo.nl<br />

Fanfarekapel Cindy Claassen-Verkoelen Navpoleonsbaan Zuid 9 5991 NA Baarlo 4770124 fanfarekapel@baarlo.nl www.fanfarekapel.baarlo.nl<br />

Fitnesscentrum Body-Gym Herman Janssen Molenberg 14 5991 AL Baarlo 4773506 body-gym-baarlo@hetnet.nl<br />

Gemengd Kerkkoor (Dameskoor) Truus Jacobs Sprunklaan 20 5991 XG Baarlo 4770024 g.jacobsfleuren@ziggo.nl<br />

Gymnastiekvereniging Alcides Monique Ebus Gouverneur Houbenstraat 6 5981 BL Panningen 0621700835 secretaris@gvalcides.nl www.gvalcides.nl<br />

Handbalvereniging B.S.A.C. Harrie Weijs Tongerveldweg 26 5993 NH Maasbree 4651310 h.weijs@hccnet.nl www.hvbsac.nl<br />

Hengelsportvereniging Dave Ottenheym Looierstraat 17 5991 KC Baarlo 0620026961 dave.ottenheym@hotmail.com<br />

Historische Werkgroep De Borcht Sjaan Vaessen Napoleonsbaan Zuid 35 5991 NB Baarlo 4772182 sjaanvaessen@hotmail.com www.deborcht.baarlo.com<br />

Huurdersvereniging Regio Peel en Maas Piushof 79 5981 VW Panningen 4771616 info@hv-regiopeelenmaas.nl www.hv-regiopeelenmaas.nl<br />

I.V.N.Baarlo-Maasbree Petra van Nunen-Goumans Aldenhof 7 5991 LW Baarlo 3967779 ivn-baarlo-maasbree@hotmail.com www.ivn.nl/baarlo-maasbree<br />

Jagersver. WBE St.Hubertus Jan Kessels Borchtlaan 1 5991 KE Baarlo 4778400 johanneskessels@hotmail.com<br />

Jeu de Boulesclub Baarlo Herman Stevens Koningin Julianastraat 25 5991 XV Baarlo 4772099 hestevens@ziggo.nl<br />

Jeug Vastelaovend Baolder Monique Nijssen Prinses Christinastraat 13 5991 XL Baarlo 4770072 secretariaatjvb@ziggo.nl www.dekook.baarlo.nl<br />

Jong Nederland Baarlo Saskia op het Veld Koperslagerstraat 3 5991 MV Baarlo 4770075 info@jongnederlandbaarlo.nl www.jongnederlandbaarlo.nl<br />

Judovereniging Alcides Bertina Verstappen Prinses Irenestraat 9 5991 XS Baarlo 4773708 tina.verstappen9@gmail.com www.alcidesbaarlo.nl<br />

Kerkbestuur Secretariaat Pastorie Markt 3 5991 AT Baarlo 4771275 info@parochiebaarlo.nl www.parochiebaarlo.nl<br />

Kerkelijk Zangkoor Hay Joosten Obsenichtlaan 6 5991 BV Baarlo 8503655 hayjoosten@hetnet.nl<br />

Kindercentrum Bobo Monique Kerpen Hertog van Gelrestraat 47 5991 BN Baarlo 0649935672 info@bobokindercentra.nl www.kinderopvangbobo.nl


Kleindierenvereniging Gerrit Claassen Karel Doormanstraat 1c 5991 AH Baarlo 0623228187 gerritclaassen@home.nl<br />

Landelijke Rijvereniging Tom Mix Jeannoux Driessen Sterrenbosch 5 5991 PP Baarlo 0638747107 secretariaattommix@hotmail.nl<br />

Lokaal Peel en Maas Tiny Vennix Lijndenhof 11 5991 CB Baarlo 4773332 titoba@ziggo.nl<br />

Motorclub Wheely Harry Broekman Ridder van Baerlestraat 3 5991 CA Baarlo 4773985<br />

Mountainbike <strong>Vereniging</strong> Baarlo Wil Nijssen 5991 GP Baarlo 4773514 voorzitter@mtbbaarlo.nl www.mtbbaarlo.nl<br />

Cultuurpodia P en M: Muzieksalon Thalia Hans Jacobs Grotestraat 28 5991 AW Baarlo 4771718 jhgmjacobs@hetnet.nl www.shakespearelimburg.nl<br />

Nederlandse Rode Kruis Luc Vrenken Rinkesfort 15 5993 PV Maasbree 4653800 rode-kruis-peelenmaas@kpnmail.nl<br />

Ouderenvereniging KBO afd.Baarlo Herman Stevens Koningin Julianastraat 25 5991 XV Baarlo 4772099 hestevens@ziggo.nl<br />

Parochie H. Petrus Pastoor Chris Janssen Markt 3 5991 AT Baarlo 4771275 info@parochiebaarlo.nl<br />

Politiehondenvereniging Kuukven Wiel Noijen Looakker 1 5991 XA Baarlo 4772269 wielentheanoijen@hetnet.nl peter@phvkuukven.nl<br />

Postduivenvereniging De Postduif Peter Janssen Prinses Beatrixstraat 1 5991 XR Baarlo 4772056 ptmjanssen@home.nl<br />

PVDA/Groen Links Marie-José Kleinen-Heines Grotestraat 10 5991 AW Baarlo 4773333 kleinen@wxs.nl www.pvdagroenlinks.nl<br />

Race-Day friends Baolder Jan Kluthausen Diepenbroeklaan 64 5991 PT Baarlo 4773422<br />

Samen Zelfstandig Baarlo H. Stempher Pastoor Cremersstraat 24 5991 DK Baarlo 4771735 l.stempher@ziggo.nl<br />

Schietsportvereniging Baarlo Jos Görtz Hetterichstraat 5 5991 EE Baarlo 4778043 voorzitter@svbaarlo www.svbaarlo.nl<br />

Schutterij St.Antonius & St.Petrus Rob Fleuren Veldstraat 54 5991 AE Baarlo 0652641094 secretariaat@schutterijbaarlo.nl www.schutterijbaarlo.nl<br />

Senioren Biljartbond M & P Jac Habets Wilhelminastraat 15 5991 AX Baarlo 4771853<br />

Seniorenraad Maasbree-Baarlo Piet Rutten Pastoor Geenenstraat 21 5991 BH Baarlo 4771433<br />

Centrale Seniorenraad Gemeente P en M Chris van Huffelen Keverbergstraat 14 5995 XW Kessel 4622970 chr.vanhuffelen@home.nl<br />

Stichting Algemene Hulpdienst Baarlo Piet Thijssen Prinses Irenestraat 14 5991 XS Baarlo 4772001<br />

Stichting Baarlo Loopt Frank Rayer Looierstraat 13 5991 KC Baarlo 0611771505 baarloloopt@baarlo.nl www.baarloloopt.nl<br />

Stichting Baarlo Leeft! Piet van der Haas Helling 45e 5991 BD Baarlo 0653868750 baarloleeft@baarlo.nl<br />

Stichting JC Sjiwa Postbus 8333, 5990 AA Hoogstraat 1a 5991 XC Baarlo 3961040 www.sjiwa.nl<br />

Stichting Kinderfeesten Baarlo Rein Dahmen Ridder v.Baerlestraat 26 5991 CA Baarlo 4778000 r.m.dahmen@hetnet.nl<br />

Stichting Gehandicaptenplatform P en M Lilian van den Hombergh Albert Neuhuysstraat 1a 5991 XX Baarlo 7506912 gppm@ziggo.nl gehandicaptenplatformpeelenmaas.nl<br />

Stichting Kerstmiddag Baarlo Janine Beekman Diepenbroeklaan 81 5991 PT Baarlo 4772605<br />

Stichting Volksfeesten Baarlo Edward Wezenberg 5991 KB Baarlo 4773214 volksfeesten@baarlo.nl www.volksfeesten.baarlo.nl<br />

Tafeltennisvereniging Batave Baarlo Annemiek Coenen Pater Thijsstraat 6 5991 DE Baarlo 0629402130 annemiekcoenen@hotmail.com<br />

Tennisvereniging L.T.C. Tonido Ans van Heel-Sterken Postbus 8302 5990 AA Baarlo 8516516 ans.sterken@gmail.com www.tonido.nl<br />

Theatergroep Kameleon Hanneke Hoogstraten St. Urbanusweg 72 5914 CC Venlo 0612273732 tgkameleon@gmail.com<br />

Big Band Timbre Tajiri Piet Cootjans Scheresweg 14 5991 NG Baarlo 4771998 info@timbretajiri.eu www.timbretajiri.eu<br />

TWC Olympia Fiel Lamber Kwistbeeklaan 26 5991 XJ Baarlo 4778008 twcolympia@home.nl www.olympia.baarlo.nl<br />

Unicef Erna Kessels Borchtlaan 1 5991 KE Baarlo 4778400<br />

Voetbalvereniging Baarlo Len Gielen Hoefsmidstraat 31 5991 KB Baarlo 4772533 secretaris@vvbaarlo.nl www.vvbaarlo.nl<br />

Volkstuinvereniging De Sjoefel Henk Linders Van Laer Hoenlostraat 15 5991 CG Baarlo 4772814<br />

Volleybalvereniging Tupos Monique Thijssen Spinnerstraat 8 5991 MG Baarlo 4771576 secretariaat@vvtupos.nl www.vvtupos.nl<br />

Vrienden van de Hartstichting Arna Crienen Molenberg 12 5991 AL Baarlo 4772354<br />

Vrouwenbeweging L.K.V. Anneke Faasen Koningin Julianastraat 19 5991 XV Baarlo 4772795 hubfaassen@hetnet.nl<br />

VVD afdeling Peel en Maas Paul Grubben Broekstraat 44 5993 BC Maasbree 4650246 pgrubben@xs4all.nl www.vvdpeelenmaas.nl<br />

VVV Baarlo Markt 21 5991 AT Baarlo 4773666 baarlo@vvvnoordlimburg.nl www.toeristischmaasbreebaarlo.nl<br />

Werkgroep MOV en Wereldwinkel / O.S. Josefien Brueren Helling 4 5991 BE Baarlo 4771506<br />

Westerngroep Double Action R. Heshusius St. Petrusstraat 3 5854 BA Nw-Bergen 0485343011 remienrietje@ziggo.nl<br />

Wonen Limburg Kerkstraat 32 5981 CG Panningen 08001881 post@wonenlimburg.nl www.wonenlimburg.nl<br />

Zaalvoetbalclub De Kasteeltrappers John Kluytmans Looierstraat 22 5991 KC Baarlo 4773881 johns-store@ziggo.nl<br />

Zeskampvereniging Baarlo Elly Bouten Rubensstraat 8 5991 GR Baarlo 4771756<br />

Zonnebloem afd. Baarlo Truus Janssen Bong 39 5991 EA Baarlo 4778055<br />

ZVT De Blauwbloezen Ed Coenen Huissen 36 5991 PX Baarlo 4773515

Hooray! Your file is uploaded and ready to be published.

Saved successfully!

Ooh no, something went wrong!