Reizigers informatie Dienstregelingwijziging - Veolia Transport

connex

Reizigers informatie Dienstregelingwijziging - Veolia Transport

Reizigers

informatie

Dienstregelingwijziging

Op zondag 9 december gaat er voor sommige streek- en stadslijnen

en enkele buurtbussen in West- en Midden-Brabant een dienstregelingwijziging

in. In deze flyer vindt u de belangrijkste

wijzigingen op volgorde van lijnnummer. De wijzigingen van

de buurtbussen zijn in een aparte flyer opgenomen die o.a. te

verkrijgen is in de buurtbussen en via internet.

Op zondag 6 januari 2008 wijzigt de gehele dienstregeling van

Veolia Transport Brabant.

Deze gratis dienstregeling is vanaf begin januari verkrijgbaar in

de bussen, bij de Servicepunten of op onze website.


Lijn 2

Van Heyhoef naar Centrum

Tilburg, Winkelcentrum

Heyhoef

Tilburg, Station Reeshof

Tilburg, Bijsterveldenlaan

Tilburg, Winkelcentrum

Heyhoef

Tilburg, Paletplein

Tilburg, Station West

Tilburg, Cobbenhagenlaan

Lijn 143

Van Reusel naar Tilburg

Extra rit van maandag t/m vrijdag

Reusel, Busstation V 08:39

Hooge Mierde, De Stad

Lage Mierde, Dorpsplein

Esbeek, Esbeekseweg

Hilvarenbeek, Diessenseweg

Hilvarenbeek, Doelenstraat

Hilvarenbeek, Tilburgseweg

Hilvarenbeek, Safaripark

Tilburg, St. Elisabethziekenhuis

Tilburg, Heuvelring

V 05:41

05:46

05:58

06:02

06:08

06:12

06:15

Tilburg, Centraal Station A 06:20

Tilburg, Centraal Station V 06:23

Tilburg, Heuvelring

06:27

Lijn 3

Van Stappegoor naar

Reeshof

Voor lijn 2, 3 en 5 geldt: maandag t/m vrijdag; eerste ritten vervroegd voor betere aansluiting op de trein.

08:46

08:53

09:01

09:05

09:09

09:11

09:14

09:17

09:26

Tilburg, Centraal Station A 09:30

Tilburg, Trouwlaan V 05:59

Tilburg, Stappegoorweg

Tilburg, St. Elisabethzkh

Tilburg, Heuvelring

06:01

06:06

06:16

Tilburg, Centraal Station A 06:20

Tilburg, Centraal Station V 06:25

Tilburg, Cobbenhagenlaan

Tilburg, Station West

Tilburg, Paletplein

Tilburg, Buurmalsenplein

Tilburg, Winkelcentrum

Heyhoef

06:30

06:33

06:37

06:41

A 06:46

Lijn 5

Van Noord naar

St. Elisabethziekenhuis

Tilburg, Verdiplein V 05:52

Tilburg, Puccinistraat

Tilburg, Busstation Noord

Tilburg, Goirkestraat

Tilburg, Besterdplein

05:56

06:01

06:07

06:13

Tilburg, Centraal Station A 06:20

Tilburg, Centraal Station V 06:24

Tilburg, Interpolis

Tilburg, BBA

06:28

06:33

Tilburg, St. Elisabethzkh A 06:38


Lijn 169 Winter Efteling

Van De Efteling naar Tilburg

maandag t/m vrijdag a a a a a a a a

Kaatsheuvel, Efteling V 16:55 17:25 17:55 18:25

Tilburg, Centraal Station A 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45

a Winter Efteling: Rijdt van 24 december 2007 t/m 4 januari 2008.

b Winter Efteling: Rijdt niet op 31 december 2007.

Van Tilburg naar De Efteling

maandag t/m vrijdag a a a a a

Tilburg, Centraal Station V 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15

Kaatsheuvel, Efteling A 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35

a Winter Efteling: Rijdt van 24 december 2007 t/m 4 januari 2008.

Van De Efteling naar Tilburg

zaterdag a a a a a a a a b b b b

Kaatsheuvel, Efteling V 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25

Tilburg, Centraal Station A 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45

a Winter Efteling: Rijdt van 8 december 2007 t/m 26 januari 2008.

b Winter Efteling: Rijdt ALLEEN op 12, 19 en 26 januari 2008.

Van Tilburg naar De Efteling

zaterdag a a a a a

Tilburg, Centraal Station V 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15

Kaatsheuvel, Efteling A 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35

a Winter Efteling: Rijdt van 8 december 2007 t/m 26 januari 2008.

Van De Efteling naar Tilburg

zondag a a a a a a a a

Kaatsheuvel, Efteling V 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25

Tilburg, Centraal Station A 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45

a Winter Efteling: Rijdt van 9 december 2007 t/m 27 januari 2008.

Van Tilburg naar De Efteling

zondag a a a a a

Tilburg, Centraal Station V 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15

Kaatsheuvel, Efteling A 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35

a Winter Efteling: Rijdt van 9 december 2007 t/m 27 januari 2008.


Lijn 400

Van Oosterhout naar Utrecht

Extra ritten van maandag t/m vrijdag; deze ritten rijden NIET in schoolvakanties.

a a

Oosterhout, Zuiderhout V 08:12 08:42 09:12 09:57

Oosterhout, Busstation 08:19 08:49 09:19 10:04

Oosterhout, Burg. Elkhuizenlaan 08:23 08:53 09:23 10:08

Raamsdonksveer, Busstation A 08:30 09:00 09:30 10:15

Raamsdonksveer, Busstation V 08:30 09:00 09:30 10:15

Raamsdonksveer, Essenboom 08:34 09:04 09:34 10:19

Raamsdonksveer, Keizersveer 08:36 09:06 09:36 10:21

Sleeuwijk, Tol Oost 08:46 09:16 09:46 10:31

Vianen (Ut), Busstation Lekbrug 09:08 09:38 10:08 10:53

Utrecht, 24 Oktoberplein 09:19 09:49 10:19 11:04

Utrecht, Westplein 09:23 09:53 10:23 11:08

Utrecht, CS Streekbusstation A 09:32 09:55 10:25 11:10

a - spitsrit; alle overige ritten zijn dalritten. Op dalritten wordt korting gegeven op het tarief.

Van Utrecht naar Oosterhout

Extra ritten van maandag t/m vrijdag; deze ritten rijden NIET in schoolvakanties.

Utrecht, CS Streekbusstation V 13:22 15:07 15:37 18:07

Utrecht, Westplein 13:24 15:09 15:39 18:09

Utrecht, 24 Oktoberplein 13:26 15:11 15:41 18:11

Vianen (Ut), Busstation Lekbrug 13:38 15:23 15:53 18:23

Sleeuwijk, Tol West 14:01 15:46 16:16 18:46

Raamsdonksveer, Maasdijk 14:10 15:55 16:25 18:55

Raamsdonksveer, Essenboom 14:12 15:57 16:27 18:57

Raamsdonksveer, Busstation A 14:16 16:01 16:31 19:01

Raamsdonksveer, Busstation V 14:16 16:01 16:31 19:01

Oosterhout, Burg. Elkhuizenlaan 14:21 16:06 16:36 19:06

Oosterhout, Busstation 14:24 16:09 16:39 19:09

Oosterhout, Zuiderhout A 14:31 16:16 16:46 19:16

Lijn 401

Van Breda naar Utrecht

Extra ritten van maandag t/m vrijdag; deze ritten rijden NIET in schoolvakanties.

a a a a

Breda, Centraal Station V 06:41 07:11 07:41 08:11 08:41 09:26 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11

Breda, Claudius Prinsenlaan 06:44 07:14 07:44 08:14 08:44 09:29 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14

Breda, Bijster 06:49 07:19 07:49 08:19 08:49 09:34 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19

Hank, Rijksweg A27 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:52 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37

Sleeuwijk, Tol Oost 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 10:01 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46

Vianen (Ut), Busstation Lekbrug 07:38 08:08 08:38 09:08 09:38 10:23 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:08

Utrecht, 24 Oktoberplein 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:34 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19

Utrecht, Westplein 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:38 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:23

Utrecht, CS Streekbusstation A 08:01 08:31 09:01 09:31 09:55 10:40 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25

a - spitsrit; alle overige ritten zijn dalritten. Op dalritten wordt korting gegeven op het tarief.

Van Utrecht naar Breda

Extra ritten van maandag t/m vrijdag; deze ritten rijden NIET in schoolvakanties.

a a a a

Utrecht, CS Streekbusstation V 12:52 13:52 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37

Utrecht, Westplein 12:54 13:54 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39

Utrecht, 24 Oktoberplein 12:56 13:56 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41

Vianen (Ut), Busstation Lekbrug 13:08 14:08 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53

Sleeuwijk, Tol West 13:31 14:31 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16

Hank, Rijksweg A27 13:37 14:37 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:22

Breda, Bijster 13:56 14:56 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:11 19:41

Breda, Claudius Prinsenlaan 14:01 15:01 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:46

Breda, Centraal Station A 14:04 15:04 16:19 16:49 17:27 17:57 18:27 18:57 19:19 19:49

a - spitsrit; alle overige ritten zijn dalritten. Op dalritten wordt korting gegeven op het tarief.


Reizigers

informatie

Veolia Transport Klantenservice Brabant

Voor het aanvragen van lijnfolders, informatie,

suggesties, vragen, gevonden en verloren

voorwerpen en klachten. Niet voor reisinformatie.

Website: www.veolia-transport.nl/brabant

Telefoon: 0800 - 0200 096 (gratis)

E-mail: klantenservice-brabant@veolia-transport.nl

Schriftelijk:

Klantenservice Veolia Transport Brabant

Postbus 3113

4800 DC Breda

Openingstijden:

maandag t/m vrijdag

08.30 tot 12.30 uur

13.00 tot 17.00 uur

Reisinformatiegroep

Voor reisinformatie. Een compleet reisadvies van

adres naar adres met alle vormen van openbaar

vervoer in Nederland.

Telefoon: 0900 9292 (€ 0,70 p/m)

Internet: www.9292ov.nl

More magazines by this user
Similar magazines