Views
8 months ago

2018/2 maart-april

THE RICHA 100%

THE RICHA 100% COLLECTION BMW ClubJournaal 2/2018 2 \\ ATLANTIC JACKET mixed combination of 2L and 3L laminated outshell GORE-TEX ® fabrics, GECKO stretch & ARMACOR abrasion fabric \\ available in 2 colours BLACK \ GREY \\ ATACAMA JACKET removable GORE-TEX ® 3L LTD membrane \\ available in 4 colours BLACK \ FLUO \ GREY \ SAND €799 €599 €499 FIND YOUR RICHA GORE-TEX ® DEALER AT WWW.RICHA.EU WESTERRING 27 9700 OUDENAARDE \\ T. 055 42 34 35 \\ @ INFO@RICHA.BE \\ CYCLONE JACKET fixed 3L GORE-TEX ® membrane \\ available in 3 colours BLACK \ GREY \ FLUO

SECRETARIAAT Molenbergstraat 8A bus 3 9340 Lede Tel-Fax : 053-80 81 58 E-mail : secretariaat@bmw-mc-vl.be Clubsite : www.bmw-mc-vl.be BTW Nr : BE 0430.423.939 BNParibas Fortis : IBAN : BE 80 0011 9684 2277 BIC : GEBABEBB Bestuur : Voorzitter* Guy Timmerman Tel bureel : 02 521 59 95 Fax : 02 522 56 91 E-mail : voorzitter@bmw-mc-vl.be Secretaris* Jürgen Vande Velde GSM : 0477 84 03 70 E-mail : secretaris@bmw-mc-vl.be Penningmeester* Frank De Dobbeleer GSM : 0475 51 39 89 E-mail : penningmeester@bmw-mc-vl.be Clubactiviteiten* Luc Puttaert Tel : 053 66 01 79 of 0492 74 64 00 E-mail : activiteiten@bmw-mc-vl.be Toerisme* Peter Bosmans GSM : 0475 67 79 89 E-mail : toerisme@bmw-mc-vl.be Internet & informatica E-mail : internet@bmw-mc-vl.be Bestuurder* Charles Gyselinck Tel : 053 70 55 23 E-mail : charles.gyselinck@bmw-mc-vl.be Clubboetiek Nancy Rose GSM : 0475 31 08 77 E-mail : clubboetiek@bmw-mc-vl.be Webmaster Marc De Cock GSM : 0475 34 16 89 E-mail : webmaster@bmw-mc-vl.be Clubjournaal coördinator Philip Van Raemdonck GSM : 0495 64 03 49 E-mail : clubjournaal@bmw-mc-vl.be Onthaal coördinator Niels Vanvyve GSM : 0495 14 75 44 E-mail : onthaall@bmw-mc-vl.be Regio-Event coördinator Wim Jacobs GSM : 0474 37 61 78 E-mail : events@bmw-mc-vl.be Heritage coördinator Frank Vanderweyen GSM : 0473 92 49 67 E-mail : beurzen@bmw-mc-vl.be oldtimer@bmw-mc-vl.be Publiciteit BMW Clubjournaal Paul Grumiau GSM : 0478 46 16 31 E-mail : pub@bmw-mc-vl.be GS Crew * Lid Raad van Bestuur E-mail : gs@@bmw-mc-vl.be BMW CLUBJOURNAAL M.Z. : B-9340 Lede Id.n° BelStBld : 476/86 Verantwoordelijke uitgever : Guy Timmerman. Redactie, realisatie : BMW MOTORCLUB VLAANDEREN, vereniging zonder winstoogmerk. © Overname van artikels of publicitaire inlassingen uitsluitend mits schriftelijke toestemming. Iedere medewerker is hoofdelijk verantwoordelijk voor zijn inbreng en BMW MC VLAANDEREN hoeft niet steeds akkoord te gaan met meningen verwoord in de gepubliceerde teksten. 1

2018