Plannja Panel

plannja.com

Plannja Panel

I Plannja finnes det en utpreget serviceinstilling og kyndighet. De erfarne salgs-

ingeniørene våre er til enhver tid klare for å gi deg forslag til løsninger som passer

dine behov for effektivitet, økonomi og estetikk. Med egen kontruksjonsavdeling

kan prosjektingeniørene våre gi detaljrik og inngående prosjekteringstøtte.

FORRETNINGSOMRÅDE-

ANSVARLIG

Magnus Bengtsson, Gøteborg

Tlf +46 31 67 02 91

Faks +46 31 67 02 90

Mobil +46 70 522 26 17

magnus.bengtsson@plannja.se

OSLO

Morten J. Nagell

Tlf 23 28 85 06

Faks 23 28 85 10

Mobil 905 41 773

morten.nagell@plannja.no

Øystein Øksendal

Tlf 72 90 08 63

Faks 72 90 08 61

Mobil 918 59 580

oystein.oksendal@plannja.no

DAGLIG LEDER,

PLANNJA AS

Trond Ivar Johansen

Tlf 23 28 85 15

Faks 23 28 85 10

Mobil 915 44 230

trond-ivar.johansen@plannja.no

Bjørn Sørli

Tlf 23 28 85 07

Faks 23 28 85 10

Mobil 908 20 273

bjorn.sorli@plannja.no

Joar Sneen

Tlf 72 90 08 60

Faks 72 90 08 61

Mobil 468 07 812

joar.sneen@plannja.no

Våre sterkeste

profiler.

Stefan Karsson

Tlf 23 28 85 13

Faks 23 28 85 10

Mobil 994 41 460

stefan.karlsson@plannja.no

TRONDHEIM BERGEN

Tove Jensen

Tlf 23 28 85 08

Faks 23 28 85 10

tove.jensen@plannja.no

Vidar Venge

Mobil 902 18 781

Faks 23 28 85 10

vidar.venge@plannja.no

More magazines by this user
Similar magazines