Norsk Svømming nr 6 - Norges Svømmeforbund

svomming.no

Norsk Svømming nr 6 - Norges Svømmeforbund

[Innhold]

6 2012

5-10 Sølv-ALEKS med karrière-beste i kortbane-EM

Sølv, bronse, fjerde-, to sjette- og en åttende-plass samt seks norske

og to nordiske rekorder, samt finale og pers på alle de norske

svømmerne i kortbane-EM, forteller at prestasjonskulturen er intakt.

Aleksander Hetland (bildet) var bedre enn noen gang med sølv på

50m bryst.

Foto: Ingrid Haslev Anmarkrud

10-11

Stavanger og Nordby

til topps i vannpolo-NM

Stavanger og Nordby (bildet)

vant henholdsvis gutte- og

jenteklassen under årets Nor -

ges mesterskap i vannpolo for

juniorer.

Foto: Rune Aase

Idrettskonsulent

Ingrid Haslev Anmarkrud, tlf. 21 02 96 72

ingrid@svomming.no

Idrettskonsulent

Tore de Faveri, tlf. 21 02 96 70

tore@svomming.no

36 Norges Svømmeskole

– et kvalitetsstempel

Norges Svømmeskole er fellesbegrepet

for alt som hører til

den nasjonale planen for svøm -

me opplæring. Foto: Bo Norseng

12 – Svøm deg til

Kreta i 2013!

Den 1. januar går startskuddet

for NSFs årlige mosjonskampanje

«Svøm langt 2013 -

Kreta».

14-15 Idrettsglede

på høyt nivå

God stemning, gode presta -

sjoner og mye smil og glede

både i og utenfor svømmehallen

kjennetegnet årets Landsstevne.

Landslagssjef svømming

Petter Løvberg, tlf. 970 60 795

petter@medley.no

Systemutvikler

John Erlend Christiansen, tlf. 909 73 709

jech@medley.no

Tlf. 21 02 90 00 - Fax 21 02 96 71

post@svomming.no

www.svomming.no

Generalsekretær

Bjørn Soleng, tlf. 21 02 96 75

bjorn@svomming.no

Idrettskonsulent

Brit W. Nakken, tlf. 21 02 96 79

brit@svomming.no

idrettskonsulent

Kristin Homb, tlf. 21 02 96 73

kristin@svomming.no

Administrasjonskonsulent

Tor Arne Volden, tlf. 21 02 96 74

tor.arne@svomming.no

Økonomikonsulent

Leif Håvard Bakken, tlf. 21 02 96 77

haavard@svomming.no

Utviklingskonsulent

Johan Setterberg, tlf. 908 00 452

johan@medley.no

Utviklingskonsulent

Norges Svømmeskole

Hanne-Guri Arnesen, tlf. 904 05 824

hanne-guri@svomming.no

Konsulent klubbutvikling

Lasse Hoel, tlf. 45 88 54 01

lasse@svomming.no

More magazines by this user
Similar magazines