Bedrifter i Akershus

g35.aktiweb.no

Bedrifter i Akershus

Bedrifter i Akershus

Fag Bedriftsnavn Postadresse Postnr Poststed Kontakt Telefon Mobil Epost Hjemmeside

Yrkessjåfør Akershus Miljøfor AS Søndre Fjeld Gård 2022 Gjerdrum Michel Erik Sinobe920 49 487 amf@a-mf.no

Yrkessjåfør Andren Transport AS Andrenbakken 25 1392 Vettre Roy Arne Andren 92 86 51 76 andren@andren-transport.no

Yrkessjåfør Arild Holmedal Transport Nordre Kongtorp 1860 Løken i Høland Arild Holmedal 63850170 92837010

Yrkessjåfør Ask Transport AS 2022 GJERDRUM Hans Kristian Ask hans-kristian@ask-industri.no

Yrkessjåfør Berntsen Per Olav GREVLINGVN 28 2030 Nannestad Per Olav Berntsen 63997263 pol-bern@online

Yrkessjåfør Brødrene Nesset Transpport ANS Konvallveien 1 B 1475 Finstadjordet Gunnar Longva Nesset 93 25 42 51

Yrkessjåfør Brødrene Topaas AS Franzefossveien 19 1336 Sandvika Ole Topaas 67137590 gr.topp@online.no

Yrkessjåfør C.P. Sand Lillestrømveien 1544 1911 FLATEBY Vidar Sand 64 92 80 69 post@cpsand.no

Yrkessjåfør Elstad Transport AS Etterstuen 2040 KLØFTA Tore Elstad 63982440 91168694 rom@vf.yx.no www.elstadtrans.no

Yrkessjåfør Fredstad Transport AS Guldalsgata 14 2010 Strømmen Hans Martin Fredstad 90949539 post@fredstadtransport.no

Yrkessjåfør Frydenlund Transport Kongsvingerveien 6 2040 Kløfta Tor Vidar Frydenlu63 92 70 00 tor.vidar@energikompaniet.no

Yrkessjåfør Gunnar Knutsen AS Stasjonsveien 40 1396 BILLINGSTAD Jon Gunnar Knutse66847711 91111013 post@gunnarknutsen.no www.gunnarknutsen.no

Yrkessjåfør Jakhelln Entreprenør AS Jølsenveien 26 2000 Lillestrøm Nicolai Jakhelln 63889933 97555800 snj@jakhelln.as

Yrkessjåfør Jødahl Entreprenør AS Fredbo 1920 SØRUMSAND Ole Jacob Jødahl 95205226 Ole.Jacob@Jodahl.no www.jodahl.no

Yrkessjåfør Kinnarps AS Postboks 93 1332 Østerås Kari-Anne Sjølivan67167100 91766990 kari.anne.sjolivangen@kinnarps.no www.kinnarps.no

Yrkessjåfør Ola Kjus Kjus 2015 Leirsund Ole og Marianne K91134450 91635458 kjustran@online.no

Yrkessjåfør KLM Miljø AS Minne industriområde 2092 Minnesund Roland Ingvar Käl 63 95 90 10 klmas@online.no www.klmas.no

Yrkessjåfør Kløfta Transport AS Postboks 5 2041 Kløfta Viktor Andersen 63 98 20 33 post@kloftatransport.no www.kloftatransport.no

Yrkessjåfør Lars Johan Grøndalen & Sønner AS 2072 Nordkisa Lars Johan Grønda63975080 90170846

Yrkessjåfør Mesta AS Postboks 41 2021 SKEDSMOKORSFrank Sørbye 64848821 www.mesta.no

Yrkessjåfør

r Nettbuss Lillestrøm AS

Postboks

133

2001 Lillestrøm

Eli

Botten

81555545 91659734 eli.grindeland.bo botten@nettbuss @nettbuss.nono www.ne nettbuss uss.no

Yrkessjåfør Bring Frigoscandia Postboks 242 1471 Lørenskog Marianne marianne.grimsmo@norcargo.no www.bring.no

Yrkessjåfør Nordnes Transport AS Gamle Åsvegen 65 2034 Holter Bjørn Nordnes 63995247 90995607 post@nordnestransport.no

Yrkessjåfør Norgesbuss AS Postboks 544 1411 KOLBOTN Per Arne Engen 81511510 91 85 92 33 firmapost@norgesbuss.no www.norgesbuss.no

Yrkessjåfør Onor Transport AS Knauserudveien 2170 Fenstad Ole Jacob Nordlie 97196118 onor-transport@hotmail.com

Yrkessjåfør Ove Lure AS Esvalbakken 2160 VORMSUND Ove Lure 63902314

Yrkessjåfør Patrick Olsen Kvennhusveien 1 B 2008 Ferdingby Patrick Olsen 92808511 patrick_olsen_transport@hotmail.com

Yrkessjåfør Rema 1000 Norge AS Distribunal Ski Postboks 23 1403 Langhus Irene Guldbrandsen64855773 irene@gulbrandsen@rema.no www.rema.no

Yrkessjåfør Romerike Brensel Skogfaret 31 2020 SKEDSMOKORSKenneth Venstad 63875590 info@romerikebrensel.no www.romerikebrensel.no

Yrkessjåfør Royal Distribusjon AS Hvamstubben 4 2026 SKJETTEN Glenn Jacobsen 63842233 90741747 glenn.jacobsen@royal-distribusjon.no www.royal-distribusjon.no

Yrkessjåfør Rune Jørgensen AS Postboks 779 1509 Moss Rune Jørgensen 69208404 91340550 rune.jorgensen@rjas.no

Yrkessjåfør Rønning Transport 2090 Hurdal Svein Georg Rønn 92 09 32 94

Yrkessjåfør Sam Sjøgren AS Rustad 2090 HURDAL Sam Sjøgren 90107538

Yrkessjåfør Skedsmo Bud & Vare AS Postboks 25 2051 Jessheim Svein Arne Trøen 63943880 91 10 02 20 trondsen@budogvare.no www.budogvare.no

Yrkessjåfør Skjønhaug Transport Einerhaugveien 32 1940 Bjørkelangen Lars Erik Skjønhau63856379 9507234 post@stransport.no www.stransport.no

Yrkessjåfør Skoveng Transport AS Nordbyveien 25 2009 Nordby Jarle Skoveng 63833949 post@skovengtransport.no www.skovengtransport.no

Yrkessjåfør Solberg Transport AS Askehaugveien 1 1407 Vinterbro Bård Solberg 64946578 post@solbergtransport.no www.solbergtransport.no

Yrkessjåfør Tommy Stub Trollsvingen 8 2016 Frogner Tommy Stub 48074600 tommy@tommystub.com www.tommystub.com

Yrkessjåfør Trailer Transport Postboks 44 2022 GJERDRUM Morten Lorentsen 934 65 450 morten@trailertransport.no www.trailertransport.no


Yrkessjåfør TST AS Nygårdsveien 20 B 1400 Ski Tomas Solhaug ts@tst.as

Yrkessjåfør Ulf Tonerud Brueng 1912 Enebakk Ulf Tonerud tonerud.transport@c2i.net

Yrkessjåfør Unneberg Transport AS Borgersrud 1860 Løken Tor Unneberg 63850430 firmapost@unnebergtrans.no www.unnebergtrans.no

Yrkessjåfør Åge Monsrud Monsrud 1920 Sørumsand 63826287 917 59 416

Yrkessjåfør TM Transport Nikevegen 3 2160 Vormsund Tommy Monsen 900 88 367 post@tmtransport.no

Yrkessjåfør Sørum Transport Haldenvegen 338 1923 SØRUMSAND Harry Nilsen 63 86 61 10 post@sorumtransport.no www.sorumtransport.no

Yrkessjåfør Bjerkelia Transport Dysterud 2166 Oppaker Per Magne Bjerkel63 90 35 00 firmapost@bjerkelia-transport.no www.bjerkelia-transport.no

Yrkessjåfør Cargopartner AS Lillestrøm Leiraveien 13 B 2000 Lillestrøm Marianne 63891400 cargopartner@cargopartner.no

Yrkessjåfør Martin Rønning Jøssongveien 3 B 1384 Asker Martin Rønning 66 90 61 36 post@martinronning.no

Yrkessjåfør Avfall og metallgjennvinning AS Gjestvangen 5 1346 Gjettum Jens Pettersen 95100478 amgskrap@online.no

Yrkessjåfør Hurdal anlegg og utleie Toppenhaug 2090 Hurdal Hans Petter Røsrud hprosrud@online.no

Yrkessjåfør Aanonsen og Klock Tanumveien 264 1339 Vøyenenga Thorbjørn Klock

Yrkessjåfør HSS Rudsletta 35 1351 Rud Fredrik Elbak 67522450 post@hss.no www.hss.no

Yrkessjåfør ICA Norge AS 1471 Lørenskog Tor-Arne Akselsen67915604 91355556 tor-arne.akselsen@ica.no www.ica.no

Bedrifter i Oppland

Yrkessjåfør Brødrene Nordby Transport 3528 Hedalen bjrune@online.no

Yrkessjåfør Egge`s Transport AS Eggelinna 206 2760 Brandbu Liv Marit Bunes 90720231 tertit@bluezone.no

Yrkessjåfør Finstuen Transport AS 2880 Nord-Torpa Erik Finstuen 94848490 ifinst@online.no

Yrkessjåfør Bring Logistics Nettlast Grefsenmyrveien 5 2770 Jaren Arnt Myrran 61313940 91704182 arnt@nettlast.no www.bring.no

Yrkessjåfør Valdres Last Spikarmoen 11 2900 Fagernes Svein Erik Aure 61 36 57 33 svein-erik@valdreslast.no www.valdreslast.no

Yrkessjåfør Asko Oppland Postboks 43 2907 Leira i Valdres Per Ivar Kolsrud per-ivar.kolsrud@joh.no www.asko.no

Bedrifter i Oslo

Yrkessjåfør ABA Kjøl og Frys Økern Torgvei 3 0580 Oslo Bjørn Engebretsen 23378960 90188470 bjorn@aba-frys.no

Yrkessjåfør Bjørn O. Pedersen Transport AS Lachmannsvei 4 B 0495 Oslo Bjørn Olav Pederse22158463 98235342

Yrkessjåfør Delmark Transport AS Tvetenveien 55 0666 Oslo Roar Mortensen roar@moro.no

Yrkessjåfør Døhlen Transport AS Postboks 91 Økern 0508 Oslo Dagfinn Døhlen 63995034 92854120 post@dohlen.no

Yrkessjåfør Engelund Termofrakt AS Økern Torvvei 3 0580 Oslo Rolf Tore Engelun 23287090 90829012 firmapost@termofrakt.no www.termofrakt.no

Yrkessjåfør Veitransport AS Postboks 149, Bryn 0611 Oslo Jonny Enger 97799910 jonny@veitransport.no www.veitransport.no

Yrkessjåfør Helge R. Olsen AS Postboks 55 Alnabru 0614 Oslo Helge R.Olsen 22794100 90933600 firmapost@hrolsen.no www.hrolsen.no

Yrkessjåfør Asko Norge AS Pb 130 Sentrum 0102 Oslo Karl Erik Sagen 22169000 48076649 Karl.Erik.Sagen@joh.no www.asko.no

Yrkessjåfør Norges Lastebileier-Forbund Postboks 7134 St. Olavs p0130 OSLO Kai Kristensen kk@lastebileierne.no www.lastebil.no

Yrkessjåfør Oslo og omegn Bussarbeiderforening Youngsgate 11 0181 OSLO Petter Jørgensen 22 98 30 90 oobf@transportarbeider.no www.transportarbeider.no

Yrkessjåfør Oslo Transportarbeiderforening Youngsgate 11 0181 OSLO Per Aronsen 23 06 15 03 otf@transportarbeider.no www.oslotransport.com

Yrkessjåfør Posten Norge AS Transport Oslo og Akersh0020 OSLO Leif Ole Aasum leif.aasum@posten.no www.posten.no

Yrkessjåfør Rett Hjem Norge AS Sandstuveien 60 A 1184 Oslo Roy Berg Paulsen roy.bp@retthjem.no www.retthjem.no

Yrkessjåfør Unibuss AS Postboks 210 Alnabru 0614 OSLO Anne Lise Stølan 22084300 91642046 annelise.stolan@unibuss.no www.unibuss.no

Yrkessjåfør Veøy Øst AS Alfaset 3. industrivei 8 0668 OSLO Geir Martinsen 22909240 91115958 Geir.Martinsen@Veoy.no www.veoy.no

Yrkessjåfør Wilhelmsen & Sønner AS Postboks 273 Økern 0581 Oslo Egil Lorentzen 23 26 78 50 ordrews@veidekke.no www.veidekke.no


Yrkessjåfør YTF v/ Frank Ottesen Bergkrystallen 5 1903 Gan 930 31 075 nbr-ytf@norgesbuss.no www.ytf.no

Yrkessjåfør Veolia Miljø Gjøvik, avdeling 0501 203Postboks 567 Skøyen 0214 Oslo Agnar Korshavn 95991441 www.veolia.no

Yrkessjåfør SK Transport AS Brobekkveien 64 E 0598 Oslo Marius Stenberg 908 43 290 marius@sktransport.no www.sktransport.no

Yrkessjåfør Espen Akers Transport Lassonsgate 8 0270 Oslo Espen Aker 21909505 akertransport@gmail.com

Bedrifter i Østfold

Yrkessjåfør Nettbuss Østfold AS Ramstadveien 6 1850 Mysen Knut Willy Sørensen knut.willy.sorensen@nettbuss.no www.nettbuss.no

Yrkessjåfør Bjørkli Transport Laurbæråsen 7 1621 Gressvik Kenneth Bjørkli 92892412 kenbj2@online.no

Yrkessjåfør Erik Hauge Transport Vik 1789 BERG I ØSTFOLErik Hauge 69195700 90102188

Yrkessjåfør Fredrikstad Transport & Spedisjon AS Titangata 7 1630 Gamle Fredriksta Jon Erling Børrese 69323800 jon@fts.no http://www.fts.no/

Yrkessjåfør Bring Logistics Østfold Evjebekkveien 3 1667 Rolvsøy Terje Holmskau 69382800 91167840 terje.holmskau@bringlogistics.no www.bring.no

Yrkessjåfør Jan Erøy AS Fjellveien 36 1820 SPYDEBERG Kjersti Erøy 69837983 48124108 jan@eroy.no

Yrkessjåfør Jan Gunnar Østby Hesteskoen 29 1866 Båstad Jan Østby 69828097

Yrkessjåfør K & S Termotransport AS Peer Gynts vei 34 1890 Rakkestad Espen Schjerpen K69150577 90128488 post@kstermotransport.no www.kstermo.no

Yrkessjåfør Kingsrød Transport AS Postboks 513 1701 Saprsborg Hans Petter Berg 69111500 firmapost@kingsrod.no www.kingsrod.no

Yrkessjåfør Bjørn Langvik Trolldalen 13 1676 KRÅKERØY Bjørn Langvik 91162570

Yrkessjåfør Nesset Transport Sletta ind omr 1870 Ørje Steinar Nesset 69811458 ######### nesset@nessettransport.no

Yrkessjåfør Per Morten Glomsrud Tussefaret 15 1890 Rakkestad 69 22 12 22 mglomsru@online.no

Yrkessjåfør Nortura Postboks 33 1891 Rakkestad Frank Vidar Skaug69226700

Yrkessjåfør Ringstad Transport AS Årvollskogen 51 1529 Moss Ingrid Ringstad 69262040 92881898 ingrid@rtmas.no www.ringstad-transport.no

Yrkessjåfør A.O Rønning Transport Tjærnsrød 1593 Svinndal Arne Olav Rønning arneolav@hotmail.com

Yrkessjåfør Waage Transport AS Postboks 1076 1787 Berg i Østfold Rune Waage 69211040 90 898 955 rune@waagetransport.no www.firmanett.no/waagetransportas

Yrkessjåfør Iversby Transport Kvartsveien 13 1640 Råde Trond Iversby 69 28 13 7 trond@iversbytransport.

no

Yrkessjåfør Råde Frakt Missingmyra 1640 Råde Bjørn Tore Strømn69 28 12 36 raadefrakt@online.no

Yrkessjåfør Westgaard Maskin Vassbygda 305 Evenby 1866 Båstad Svein Eirik Westga69 82 80 38 svein_e_westgaard@hotmail.com

Yrkessjåfør Tine Meierier Øst Torsgate 2 1738 Borgenhaugen Kjell Lybekk 69980143 kjell.lybekk@tine.no www.tine.no

Yrkessjåfør Terje Horntvedt Fluaveien 16 A 1597 Moss Jan Anders Horntv64240860 jah@laplace.no

More magazines by this user
Similar magazines