Views
5 years ago

kampnotat - Klubben321

kampnotat - Klubben321

Jenter 12/13: Det

Jenter 12/13: Det spilles to enkle serier på våren. Avdeling 1 enkel serie Avdeling 2 enkel serie Det benyttes ikke tabeller eller kåring av vinnere i denne klassen. Jenter 12/13 7`er: Det spilles to enkle serier på våren, Avdeling 1 enkel serie Avdeling 2 enkel serie Det vil bli satt sammen nye serier for høstsesongen. Det benyttes ikke tabeller eller kåring av vinnere i denne klassen. BARNEFOTBALL KLASSENE: G12, G11, G10, G09, G08, J11, J10 , J09, J08 Disse seriene er satt opp med enkle serier på våren. For klassene G12, G11 og J11 er det viktig at lagledere melder inn resultatene på SMS som vist på omslaget til denne Håndboka. Dette for at vi for høstens avdelinger skal kunne dele inn i mest mulig jamnbyrdig avdelinger på høsten. Vi lager nye serier i slutten av juni for høstsesongen. Dersom klubber ønsker å ha med flere lag i enkelte klasser en opprinnelig påmeldt må fotballkretsen få inn påmelding på dette før 20. juni 2011. Det gjøres oppmerksom på at det kan bli justeringer på ovenstående dersom lag trekkes eller kommer til i løpet av sesongen og det vil gi urimelige utslag i antall kamper pr. avdeling. Det vil dog ikke gjøres endringer i forhold til antall lag som går til gjeldene klasses øverste avdeling og dermed spill om kretsmesterskapet eller lag som skal kvalifiseres til interkretsavdelingene. I noen av klassene i aldersbestemt fotball er det ikke satt opp dommere. Vestfold Fotballkrets har gjort dette for å ha mulighet til å sette på dommere i kamper etter at nytt rekrutteringsdommerkurs er gjennomført. DET VIL BLI SATT OPP DOMMERE TIL ALLE KAMPER I SENIOR- OG UNGDOMSFOTBALLEN. For å få opplysninger om hvem som skal dømme nettopp din kamp går du på nettstedet www.fotball.no/Vestfold 7 106

Oversikt over lagledere - sortert etter avdeling MENN 4. divisjon menn Eik-Tønsberg 2 Aleksander Hem alekhem@online.no 90119656 Falk Menn Jan Olav Flåtten janni_888@hotmail.com 48224350 Fram Larvik 2 Christian Johnsen Christianjohnsen1@gmail.com 92039436 Husøy & Foynland Geir Levorsen gelevors@online.no 91684581 Nøtterøy Magne Berglund mbergl@online.no 90111473 Runar Marcus Johan Fredrik Blomdahl markus.blomdahl@norli.no 98235992 Sandar Jan Popczynski Christoffersen jan.christoffersen@smartsync.no 92088027 Sandefjord BK Lars Roggert lars-roggert@hotmail.com 92467505 Sem Nils Gundersen nils.gundersen@bama.no 91719108 Store Bergan Thomas Helsing thomashelsing@hotmail.com 91161718 Teie Trond Halvorsen tronhal3@hotmail.com 98000382 Ørn-Horten 2 Stein Norman Johansen stenojoh@yahoo.no 90829763 5. divisjon menn GØIF Laurin Hansen laurin@sandefjordbbl.no 95040796 Halsen Per Ramberg Christiansen pctrafikkskole@hotmail.com 90065558 Holmestrand Svein Askekjær askekjar@online.no 46806446 Nesjar Daniel Emil Ellingsen Torp daniel_torp@hotmail.com 93607653 Stag Robert Andersen robert.andersen75@gmail.com 95816116 Stokke Kjell Erik Korsane kjell-ko@online.no 90581719 Svarstad Niels Anton Lindsholm st.anton@online.no 97018956 Tjølling Bjørn Roger Engdahl bjoernre@online.no 97521444 Tønsberg FK 2 Trond Skrede tronds@vfk.no 90055502 Åsgårdstrand Hans Otto Tveiten otto-tve@online.no 90920189 6. divisjon menn Barkåker Even Cudrio even@evencudrio.no 90198250 Fevang Ivar Hem ivar.hem@sandefjordbredband.net 91553527 Flint 2 Kåre Wilhelm Conradsen kare.conradsen@tonsberg.kommune.no 90725905 Helgerød Sven Ove Sørensen svenn_3@hotmail.com 91836298 Husøy & Foynland 2 Peik Hveem peik.hveem@velle.no 90097161 Hvittingfoss Dag Henning Kolstad daghk@live.no 46762770 Nykirke Roar Sigbjørn Stensnes roar-st@online.no 98230012 Re FK 2 Dag-Tommy Olsen dagolse01@hotmail.com 95748991 Skoppum Yngve Magnussen yngvem@gmail.com 93267887 Slagen Andreas Dyre Hansen dyhansen@hotmail.com 92241316 107 8

Velkommen - Telenor
IfiTLTUffiIURffi$TJ
Blue_Beret_30_7.pdf
nr. 1-2006 - Safe
INNHØSTING
EXIT 4-15 :OP
Nr. 5
2001 - Havass Skog BA