Views
5 years ago

kampnotat - Klubben321

kampnotat - Klubben321

J19 7er vår/høst

J19 7er vår/høst Arnadal Ulrik Eriksen ueriksen@online.no 40466979 Hauk Svein Brenna ajoberg@frisurf.no 40288343 Hof/Svarstad/Hvfoss Eirik Lindsholm eirik-barca@hotmail.com 47628130 J16 kval IK Borre Stig Kristian Pedersen sk-peder@online.no 92460462 Falk Mona Opsahl mona.opsahl@vikingsped.no 92417703 SBerg/Sand/Helge Simen Jacobsen simen.jacobsen@sfjbb.net 90103923 Nanset Kenneth Trollsås kenneth@ts-elementer.no 92058908 Nøtterøy Geir Åkvik geir.aakvik@vestfoldauto.no 97713992 Runar Leif Næss leif.naess@moller.no 95884657 Teie Per Roger Pettersson prp@sf-nett.no 90989324 J16 B Borre 2 Terje Solvik terje.solvik@dnbnor.no 91567406 Eik-Tønsberg Kirsti H. Langaas khl@canonsenteret.no 90603061 Flint Henning Heimtun hh@heimtun-bryn.no 97091220 Re FK Asbjørn Holt asbjholt@online.no 41402435 Sandefjord BK Frithjof Bettum Frithjof.bettum@scandicamerican.com 90892690 Teie 2 Per Roger Pettersson prp@sf-nett.no 90989324 Vear/Stokke Jens Eirik Larsen jellis@online.no 92289711 J16 C Andebu Bjørn Einar Gåsholt bjorn-70@online.no 95709689 Holmestrand Ole Robert Skomsøy roskomso@online.no 90696133 Husøy & Foynland Rolf Sundklakk rolf.sundklakk@notteroy.kommune.no 95009916 Nøtterøy 2 Jørn Bharat Andersskog jorn.andersskog@adr.no 93080658 Stag Geir Sollid geir.sollid@larvik.kommune.no 92621638 Svarstad Marie Christine Bugge marie_christine@live.no 90148631 Tønsberg FK May Lisbeth Plathan may.l.plathan@online.no 90161968 J16 7er avd 1 Borre Terje Solvik terje.solvik@dnbnor.no 91567406 Eik-Tønsberg Cecilie Gillebo cgillebo@online.no 92653872 Falk Mona Opsahl mona.opsahl@vikingsped.no 92417703 Flint Henning Heimtun hh@heimtun-bryn.no 97091220 Re FK Asbjørn Holt asbjholt@online.no 41402435 Slagen Rune Samuelsen rsamuelsen@online.no 95260978 Stag Geir Sollid geir.sollid@larvik.kommune.no 92621638 J16 7er avd 2 Fevang Pål-Rene Tørrestad paal.rene@gmail.com 46888819 Flint 2 Henning Heimtun hh@heimtun-bryn.no 97091220 GØIF Jarle Olafsen jarleol@hotmail.com 41107445 Hvfoss/Svarstad/Hof Ann Kristin Aasheim Glenne annkag@online.no 41220725 Kvelde /Sporty/Hvarnes Ole Johan Løwe oj@lowe.no 47022646 Nanset Jarle Anholt jarleanholt@hotmail.com 46841228 Tjølling Kari Holand kjholand@frisurf.no 99327007 15 114

J12/13 avd 1 Eik-Tønsberg Siri Hekene Søderberg musiri@online.no 48093152 Falk Hilde Herlofsen h.herlof@online.no 90626752 Halsen Christian Gjerken Larsen christian@losdigital.no 99280754 Nanset Tom Christiansen tom.christiansen@proffice.no 40021522 Runar Stig Anders Forreløkken sf@huurre.no 90141932 Store Bergan Frode Eggen frode.eggen@telefast.no 98213107 Teie Anne Schrøder Bonde anne.bonde@orklafinans.no 93484105 J12/13 avd 2 Eik-Tønsberg 2 Siri Hekene Søderberg musiri@online.no 48093152 Flint Birgit Klavenes Storhaug birgitstorhaug@hotmail.com 99453551 Hof/Svarstad/Hvfoss Erik Werner Endresen li-endre@online.no 40228333 Husøy & Foynland Elin Uyttendaele elin-uyt@online.no 90088334 Nøtterøy Terje Carlsson 90183980 Store Bergan 2 Kristin Hauan Wallentin kristin.wallentin@gmail.com 95240824 Vear Anita Merete Markussen terje.ma@online.no 92098006 J12/13 7er avd 1 Andebu Cathrine Bråvold cathrine@larel.no 98082787 Flint 2 Birgit Klavenes Storhaug birgitstorhaug@hotmail.com 99453551 Gullhaug Jon Zimmermann jonzimmer@h-nett.no 91882056 Holmestrand Ann-Kristin Skoug a-valk@online.no 98483308 Ivrig Bernt Kåre Wolden fotball@ivrig.no 48221828 Kvelde 2 Unni Hanto Tveit uhanttv@online.no 90153912 Skoppum Helge Lundgreen Bjørnsen h.l.b@c2i.net 90775630 Stokke Glennie Horntvedt Korsane glennie73@hotmail.com 41559238 Sølvkrona Mona Olsen Østby mona.ostby@norautron.no 48273906 Ørn-Horten Anne Grete Dale anneda@vfk.no 93651335 J12/13 7er avd 2 Helgerød Liv-Heidi Henriksen liv.heidi.henriksen@rica.no 92088998 Holmestrand 2 Aina Rasmussen johnahal@gmail.com 93489710 Kvelde Unni Hanto Tveit uhanttv@online.no 90153912 Nesjar Ole Håkon Øyesvold ole_haakon@hotmail.com 99390909 Nøtterøy Stig Marvin Jensen stig@dagarnenilsen.no 92265236 Runar Stig Anders Forreløkken sf@huurre.no 90141932 Sandar Eva Teresa Susnic Krossøy eva.krossoy@sfjbb.net 90741305 Stag Geir Sollid geir.sollid@larvik.kommune.no 92621638 Tjølling Ronny Melum ronny@comtech.no 91308391 Tjøme Heidi Grov heidig@vfk.no 41414754 115 16

Få mer ut av din nye mobiltelefon med Telenor-fordelene!
les om brenneribygningen i vestfoldnytt her
Byavisa Sandefjord nr 154
Programhefte 2011 - Eikefjord Grendalag
Fridalen menighet - Mediamannen
Last ned som PDF! - Eiva-Safex
Klikk her - NPF
det finnes ingen raser - Sandefjord kirkelige fellesråd - Den norske ...
Syndrom nr. 2 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Syndrom nr.4. 2010 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Ny innsikt i egen kompetanse - Norsk senter for prosjektledelse
Lockout / Tagout - BSafe
Last ned som PDF! - Eiva-Safex
Syndrom nr 3 - 2007.indd - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Syndrom nr.3 - 2010 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
last ned hele artikkelen som pdf - Strek
The Keeley Consulting Group Gjennomgang og Hvordan Forvandler Enkelt Inn I En Effektiv Leder
LHL Akershus medlemsblad nr. 1/2012
Eviggrønn nr 1 2012 - UMB
GaloppInfo 2010 - Øvrevoll Galoppbane