Views
5 years ago

kampnotat - Klubben321

kampnotat - Klubben321

BARNELAG GUTTER G08 avd

BARNELAG GUTTER G08 avd 1 Ørn-Horten Liverpool Bjørn Erik Teigen bjornerikteigen@bluezone.no 92684105 Ivrig Bernt Kåre Wolden fotball@ivrig.no 48221828 Borre City Birgit Cecilie Røed Gundersen birgun@online.no 97550061 Holmestrand Chelsea Rune Aas runeaa3@online.no 40851904 Sølvkrona Spurs Henning Lieng Henning.Lieng@visma.com 98289432 Gullhaug Morten Rekstad mo-rek@online.no 40305825 Skoppum Lars Føsker lars.fosker@c2i.net 95115812 Nykirke Geir Stærfelt 92821469 G08 avd 2 Holmestrand Tottenham Eivind Fjelstad Jensen eivind.jensen@re.kommune.no 90101493 Ørn-Horten Liverpool 2 Bjørn Erik Teigen bjornerikteigen@bluezone.no 92684105 Borre Arsenal Birgit Cecilie Røed Gundersen birgun@online.no 97550061 Ivrig 2 Bernt Kåre Wolden fotball@ivrig.no 48221828 Sølvkrona Gunners Henning Lieng Henning.Lieng@visma.com 98289432 Åsgårdstrand Fred Andersen Hauk Børre Eugen Melø borre.e.melo@gmail.com 90684760 Hof Monica Marken Bekkevold marken.chi@gmail.com 90511540 G08 avd 3 Tjøme United Bjørn Sindre Slåtto bjorn.sindre@gmail.com 98289491 Flint SR1 Arne Fønhus arne.fonhus@tau.no 48061880 Teie V2 Gitte Andresen gitte.andresen@jotun.no 90202856 Husøy & Foynland Anita Ekeberg Gibbons anek-gi@online.no 99294808 Flint P2 Roy Storli r.storli@gmail.com 91655366 Barkåker Espen Silseth 48048632 Nøtterøy A1 Harald Johan Skagen Ekeli haralde@vfk.no 97419084 Borre Liverpool Birgit Cecilie Røed Gundersen birgun@online.no 97550061 G08 avd 4 Borre United Birgit Cecilie Røed Gundersen birgun@online.no 97550061 Nøtterøy A2 Harald Johan Skagen Ekeli haralde@vfk.no 97419084 Stokke løvene Thor Erik Valdok thor.erik.valdok@skeidar.no 90870168 Flint P1 Roy Storli r.storli@gmail.com 91655366 Tønsberg FK Rød Bror Traalum bt@nsp1.no 95937241 Teie V1 Gitte Andresen gitte.andresen@jotun.no 90202856 Tjøme FC Bjørn Sindre Slåtto bjorn.sindre@gmail.com 98289491 Eik-Tønsberg Halvar Brun Harberg hbh@olaroald.no 92053306 17 116

G08 avd 5 Slagen Farmers Roy Søvik roy.sorvik@jmbyggholt.no 97536330 Arnadal Svein Erik Bruheim ebruheim@online.no Flint SR2 Arne Fønhus arne.fonhus@tau.no 48061880 Flint H1 Henning Grimmert Langås hglan@statoil.com 48238732 Tønsberg FK Blå Bror Traalum bt@nsp1.no 95937241 Sem Kristine Hafsås 91895909 Teie T1 Anne Karin Ullebø anneullebo@hotmail.com 47350136 Eik-Tønsberg 2 Agnar Svendsen G08 avd 6 Tømmerholt Jens Arne Rabe 99488336 Teie T2 Anne Karin Ullebø anneullebo@hotmail.com 47350136 Stokke panterne Thor Erik Valdok thor.erik.valdok@skeidar.no 90870168 Vear Anders Stensrud Larsen anders.larsen@adecco.no 91307073 Flint H2 Henning Grimmert Langås hglan@statoil.com 48238732 Ramnes Henning Jørnsen hjornsen@hotmail.com 99539144 Slagen B-Boys Ditlev Sørensen veltid@start.no 47019060 Eik-Tønsberg 3 Kjetil Halstensen 95107778 G08 avd 7 Helgerød Rikard Spets rikard.spets@bluezone.no 90761878 Sandefjord BK 2 Cecilie Vidum Bakke cecilie@cvb-personal.no 97729282 GØIF Majken Gulbrandsen majken@proweb.no 48252798 Store Bergan Lars Petter Johansen 47372630 Halsen Grønn Asgeir Fremstad asgef@online.no 41506923 Kodal Jan Erik Stenersen unn-jan@online.no 98288724 Fevang Øyvind Brathaug chabra@online.no 90683225 Runar Sharks Frode Hubred frode@vestviken.no 46825255 G08 avd 8 Runar Lions Frode Hubred frode@vestviken.no 46825255 Nesjar blå Anders Richard Andersen anders.andersen@hands.no 93015078 Nanset 2 Kenneth Trollsås kenneth@ts-elementer.no 92058908 Halsen Blå Håkon Havnås hakonh@vfk.no 99165324 Sandefjord BK Cecilie Vidum Bakke cecilie@cvb-personal.no 97729282 Store Bergan Virik Markus Blomdahl markus.blomdahl@norli.no 98235992 Stag Jørn Andersen jqrn@netcom.no 40040330 GØIF 2 Majken Gulbrandsen majken@proweb.no 48252798 G08 avd 9 Tjølling Spiders Morten Kulseng morten.kulseng@larvik.kommune.no 98231139 Stag 2 Christian Holthe cholthe@catalystone.com 41542620 Nesjar hvit Anders Richard Andersen anders.andersen@hands.no 93015078 Store Bergan Virik 2 Gjermund Paulsen gjermund.paulsen@topconsult.no 90669769 Fram Monica Kreken Randsted e-randst@online.no 90641221 Runar Eagles Frode Hubred frode@vestviken.no 46825255 Larvik Turn Kai Rasmussen kairas@online.no 99100644 Halsen Rød Heidi Åteigen heidiaateigen@hotmail.com 92414965 117 18

last ned hele artikkelen som pdf - Strek
The Keeley Consulting Group Gjennomgang og Hvordan Forvandler Enkelt Inn I En Effektiv Leder
LHL Akershus medlemsblad nr. 1/2012
Eviggrønn nr 1 2012 - UMB
Syndrom nr 2 - 2006.indd - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
INNHØSTING
Syndrom nr.3 - 2010 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
GaloppInfo 2010 - Øvrevoll Galoppbane
nr. 1-2006 - Safe
Fridalen menighet - Mediamannen
2001 - Havass Skog BA
Syndrom nr 1 - 2006.indd - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Årets program finner du her - Lenvik kommune
Byavisa Sandefjord nr 154
Hent PDF - Sandefjord kirkelige fellesråd - Den norske kirke
Last ned som PDF! - Eiva-Safex
Klikk her - NPF
det finnes ingen raser - Sandefjord kirkelige fellesråd - Den norske ...
Ny innsikt i egen kompetanse - Norsk senter for prosjektledelse
KYRKJEBLAD FOR VÅGSØY - Mediamannen