Views
5 years ago

kampnotat - Klubben321

kampnotat - Klubben321

G09 avd 10 Store Bergan

G09 avd 10 Store Bergan Virik 2 Jarle Aagaard jarle.aagaard@hotmail.com 95964315 Halsen Gul Dag Thomassen dag.thomassen@northedge.no 90869899 Kvelde Sigurd Andre Lekven sigurd.andre.lekven@larvik.kommune.no Nanset 2 Stian Fjeldskår Stian.fjeldskar@jotun.no 93412214 Stag 2 Thor Espen Tholfsen tet@labo.no 91193328 Tjølling Panthers Ken Arild Carlsen kencar@online.no 98094500 Sporty/Hedrum Kenneth Arne Rowlands kar@extenso.no 90566202 Svarstad Ove Henning Berrefjord oveberre@frisurf.no 92263088 G10 avd 1 Falk Jon Eriksen joneriksen995@hotmail.com 92652739 Hvittingfoss May Britt Lian maybrittlian@ymail.com 91009691 Ørn-Horten Liverpool Sven Guttorm Pollen sven.solbakken@ge-es.euronics.no 48025211 21 120 Solbakken Borre United Kristian Hettervik krihett@frisurf.no 91691018 Ivrig Inger Johanne Fon Heierstad ter-heie@online.no Gullhaug jens jenssen jens.jenssen@hotmail.com 90182152 Holmestrand Chelsea Frode Fridtjofsen frode.fridtjofsen@ica.no 97553630 Hof Unni Dahl Ottesen un-ott@frisurf.no 93604010 G10 avd 2 Borre Liverpool Kristian Hettervik krihett@frisurf.no 91691018 Holmestrand United Tomas Pinås tomas.pinas@path.no 91843141 Ramnes Kristian Gran tiangran@online.no 95146975 Stokke 1 Atle Holmer Markussen atleholmer@gmail.com 92497668 Skoppum Jon Terje Brekke jon.brekke@kavli.no 97764028 Teie T1 Eiler Støtvig eiler_r_s@hotmail.com 91624173 Vear Siri Lise Vik-Hansen siri.vik-hansen@dsb.no Flint R Erling Elverum erling.elverum@tftskolen.no 90846780 G10 avd 3 Slagen Mega Vegard Sveen Johansen vegjoh2@online.no 91574024 Flint H-United Vegard Henriksen vegard.henriksen@piv.no 95763208 Teie T2 Eiler Støtvig eiler_r_s@hotmail.com 91624173 Nøtterøy B Bjørn Aasebø bjornaasebo@gmail.com Andebu Rangers Frode Rindedal G01.fotball@andebuil.no 41507810 Eik-Tønsberg Eagles Agnar Svendsen 48888024 Arnadal United Tom Smedsrud Husøy & Foynland City Hedin Gibbons hgibbon@online.no 90996434 G10 avd 4 Husøy & Foynland United Hedin Gibbons hgibbon@online.no 90996434 Arnadal City Tom Smedsrud Andebu Rovers Frode Rindedal G01.fotball@andebuil.no 41507810 Sem Marianne Sætren marianne@bmc-norge.no 95469358 Eik-Tønsberg Falcons Svein Alsterberg 41572660 Slagen Giga 2 Vegard Sveen Johansen vegjoh2@online.no 91574024 Flint P1 Morten Lien morten.lien@gmail.com 98602717 Tjøme Tom Petter Hatlestad hatlestad@online.no 90850905

G10 avd 5 Sandefjord BK 3 Jan Gokstad jangog@online.no 93480557 Stokke 2 Håkon Støtvig Bragge hbr@clientcomputing.com 41202090 Eik-Tønsberg Hawks Øyvind Bauer oyvind.s.bauer@gmail.com 98256011 Teie V2 Vidar Brattås vidar.bratts@sf-nett.no 93632505 Slagen Giga Vegard Sveen Johansen vegjoh2@online.no 91574024 Flint H-City Vegard Henriksen vegard.henriksen@piv.no 95763208 Vear 2 Siri Lise Vik-Hansen siri.vik-hansen@dsb.no Store Bergan Virik 2 Siv Elise Karlsen sivelise1969@gmail.com 47272440 G10 avd 6 Stag 2 Josef Gamil Josef wako37@hotmail.com Fevang Espen Haugli ehaugli@metabo.no 95195010 Tjølling Lions Glenn Ove Nilsen gon@sentrumauto.no 97978634 Fram Rød Geir Aalvik Geir.aalvik@dnv.com 46919448 Helgerød/GØIF Stig Erik Helland stig.erik.helland@jotron.com 47837987 Store Bergan Flemming Borge flemming.borge@sfjbb.net 90103285 Sandefjord BK Jan Gokstad jangog@online.no 93480557 Runar Mosserød 2 Camilla Rønnestad G10 avd 7 Tjølling Tigers Morten Kulseng morten.kulseng@larvik.kommune.no 98231139 Helgerød 2/GØIF 2 Stig Erik Helland stig.erik.helland@jotron.com 47837987 Kvelde Petter Grønnerød peg@grenlandgroup.com 91681984 Sporty/Hedrum Sonja Mari Fretheim Jaerson sonjamari@tele2.no 41734105 Nanset 2 Stig Lomme stig.lomme@amesto.no 97602924 Store Bergan 2 Frode Eriksen frode.eriksen@sfjbb.net Runar Mosserød Kai-Roger Bråthen roger@europress.no 97973606 Halsen Rød Odd Knustad odd.knustad@no.ey.com 98207324 G10 avd 8 Halsen Grønn Odd Knustad odd.knustad@no.ey.com 98207324 Svarstad Ole Tallakstad ol-talla@online.no 92238743 Nesjar Lars Kristian Waale lkwaale@yahoo.no Nanset Stig Lomme stig.lomme@amesto.no 97602924 Tjølling Dragons Ronny Melum ronny@comtech.no 91308391 Larvik Turn Hanne Jaerson hanne.jaerson@larvik.kommune.no 47381914 Fram Blå Geir Aalvik Geir.aalvik@dnv.com 46919448 Stag Steinar Ølberg steinar.olberg@larvikgs.no 41222904 G10 avd 9 Teie V1 Vidar Brattås vidar.bratts@sf-nett.no 93632505 Nøtterøy A Bjørn Aasebø bjornaasebo@gmail.com Ørn-Horten Livrpool 2 Sven Guttorm Pollen sven.solbakken@ge-es.euronics.no 48025211 Solbakken Åsgårdstrand Kristin Danielsen kristin.danielsen@aga.no 93039851 Tømmerholt Hans Terland hans.terland@bufetat.no 91722668 Barkåker hvit Håvard Undrum havard.undrum@jotun.no 48253467 Tønsberg FK United Kjetil Berger Egeland kjeteg@online.no 94785917 121 22

Byavisa Sandefjord nr 154
Klikk her - NPF
det finnes ingen raser - Sandefjord kirkelige fellesråd - Den norske ...
Last ned som PDF! - Eiva-Safex
Syndrom nr.3 - 2010 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Få mer ut av din nye mobiltelefon med Telenor-fordelene!
Ny innsikt i egen kompetanse - Norsk senter for prosjektledelse
Last ned som PDF! - Eiva-Safex
Lockout / Tagout - BSafe
Syndrom nr 3 - 2007.indd - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
les om brenneribygningen i vestfoldnytt her
Programhefte 2011 - Eikefjord Grendalag
Fridalen menighet - Mediamannen
Syndrom nr. 2 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Syndrom nr.4. 2010 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
GaloppInfo 2010 - Øvrevoll Galoppbane
nr. 1-2006 - Safe
Fridalen menighet - Mediamannen
2001 - Havass Skog BA
Syndrom nr 1 - 2006.indd - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
last ned hele artikkelen som pdf - Strek