Views
5 years ago

kampnotat - Klubben321

kampnotat - Klubben321

JENTER J08 avd 1

JENTER J08 avd 1 Sandefjord BK 2 Kjell Christian Z. Børresen kcb@sandefjord.kommune.no 90944092 Skoppum Lars Føsker lars.fosker@c2i.net 95115812 Andebu Pål Didriksen j02-03.fotball@andebuil.no 48994260 Ørn-Horten hvit Jon Gunnar Eide Brekka jonbr@vfk.no 91184390 Ørn-Horten brun Jon Gunnar Eide Brekka jonbr@vfk.no 91184390 Teie Lasse Olsen lasseolsen@online.no 92245084 Flint J1 Henning Gjerde hgjerde@gmail.com 90527150 Flint J3 Henning Gjerde hgjerde@gmail.com 90527150 Eik-Tønsberg Hilde Bøhn 92059408 J08 avd 2 GØIF Lis Merete Syvertsen Flint J2 Henning Gjerde hgjerde@gmail.com 90527150 Nøtterøy B Fredrik Røed 91766497 Halsen Grønn Vidar Barth barth@igenius.no 91835158 J08 avd 3 Halsen Rød Vidar Barth barth@igenius.no 91835158 Svarstad Martin Langerud m.langerud@hotmail.com 91723993 Nøtterøy C Fredrik Røed 91766497 Flint J4 Henning Gjerde hgjerde@gmail.com 90527150 Store Bergan Richard Bjelke Vestly rv369@hotmail.com 91691904 Runar United Geir Slettingdalen geir.slettingdalen@jotun.no 90643776 Nesjar Halvor Istad Henriksen halvor_mia@hotmail.com 97005354 J09 avd 1 Eik-Tønsberg Silje Island siljeice@online.no 91689629 GØIF Lis Merete Syvertsen Flint J1 Renate Samnøy bsamnoy@online.no 92806328 Holmestrand Frank Pinås pinaas@hotmail.com 93045380 Hauk Knut Geir Hansen k-gh@online.no 99565100 J09 avd 2 Holmestrand 2 Frank Pinås pinaas@hotmail.com 93045380 Nanset Eirik Hvaara eirikh@vfk.no 92405058 Flint J2 Renate Samnøy bsamnoy@online.no 92806328 Andebu Pål Didriksen j02-03.fotball@andebuil.no 48994260 GØIF 2 Lis Merete Syvertsen J09 avd 3 Tjøme Greger Kristoffersen greger@ntj.no 90160523 Husøy & Foynland Hege Bakkeløkken Hildonen hege.hildonen@scanship.no 99697776 Ørn-Horten Jon Gunnar Eide Brekka jonbr@vfk.no 91184390 Hvittingfoss Marry Karine Dølen makka@merkur-regnskap.no 46431450 Tømmerholt Blå Anne-Lene Schjølberg asc@lindhoy.no 91357871 Stokke Puma Bjørn Erik Sparre sparre@moer.no 45015011 Teie Peik Hveem peik.hveem@velle.no 90097161 27 126

J09 avd 4 Helgerød Anette Vestly anette@masterregnskap.no 40455401 Store Bergan Inge Anders Mortensen in-mort@online.no 97601695 Stokke Tiger Bjørn Harald Herland harherl@online.no 90776513 Tømmerholt Rød Anne-Lene Schjølberg asc@lindhoy.no 91357871 Halsen Rød Line Smedstad 90937148 Nanset 2 Eirik Hvaara eirikh@vfk.no 92405058 Tjølling Espen Holtan esholta@online.no 90735475 J10 avd 1 Falk Trond Hansen thansen@ilebrekke.no 99510656 Flint Nina Schistad nina.schistad@gmail.com 95841080 Ørn-Horten united Eskil Thorkildsen eskilt@yahoo.com 95151383 Ørn-Horten city Eskil Thorkildsen eskilt@yahoo.com 95151383 J10 avd 2 Tjølling Diamonds Lars Kristian Boye Molteberg boymolte@online.no 91637420 Tjølling Dynamitts Lars Kristian Boye Molteberg boymolte@online.no 91637420 Eik-Tønsberg Jahn E. Pedersen jahn.e.pedersen@gmail.com 97692005 GØIF Helene Kleiven helene.kleiven@gmail.com 95282084 Svarstad Mariann Nakjem mariann1972@hotmail.com 94191423 J11 avd 1 Hof Knut Skjeldal knskjeld@online.no 95943200 Hvittingfoss Karianne Borge Nørsterud Karianne.Borge.Norsterud@kongsberg.com 46933305 Hauk Knut Geir Hansen k-gh@online.no 99565100 Nykirke Roger Fredriksen roger.fredriksen@norspace.no 97772651 Gullhaug 2 Roar Johansen 90161298 J11 avd 2 Nøtterøy A Siri Langemyr Jøsang siri.langemyr.josang@nottkom.no 48142160 Falk Trond Hansen thansen@ilebrekke.no 99510656 Flint J1 Nina Schistad nina.schistad@gmail.com 95841080 Nanset Kariann Aas kariann.aas@gmail.com 97194320 Tønsberg FK Sigurd Kraft Gulbrandsen sigurd.kraft@gulbrandsen.no 40237025 GØIF Helene Kleiven helene.kleiven@gmail.com 95282084 Holmestrand Lene Cecilie Fon len-ce@online.no 45267146 J11 avd 3 Runar Øystein Bjerke oystein@bb-stillas.no 92858313 Fevang anette stenberg astenberg1@hotmail.com 95846496 Store Bergan Marit Zimmermann Børresen marit.zimmermann.borresen@ 41463679 sandefjordskolen.no Sandar Eva Teresa Susnic Krossøy eva.krossoy@sfjbb.net 90741305 Svarstad Trine Lunde rog-lun@online.no 47312944 Kvelde Linda Drevland Bjørnøe o.j.b@c2i.net 47258721 Stag Thor Johansen post@byggmester-tj.no 91323786 Nanset 2 Per Christian Andersen perchristianandersen@hotmail.com 94434407 127 28

Syndrom nr.3 - 2010 - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
GaloppInfo 2010 - Øvrevoll Galoppbane
nr. 1-2006 - Safe
Fridalen menighet - Mediamannen
2001 - Havass Skog BA
Syndrom nr 1 - 2006.indd - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Byavisa Sandefjord nr 154
last ned hele artikkelen som pdf - Strek
Klikk her - NPF
det finnes ingen raser - Sandefjord kirkelige fellesråd - Den norske ...
Last ned som PDF! - Eiva-Safex
Ny innsikt i egen kompetanse - Norsk senter for prosjektledelse
Syndrom nr 3 - 2007.indd - Arbeidsmiljøskaddes landsforening
Last ned som PDF! - Eiva-Safex
Lockout / Tagout - BSafe
Årets program finner du her - Lenvik kommune
The Keeley Consulting Group Gjennomgang og Hvordan Forvandler Enkelt Inn I En Effektiv Leder
Hent PDF - Sandefjord kirkelige fellesråd - Den norske kirke
LHL Akershus medlemsblad nr. 1/2012