Views
5 years ago

Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF Fotboll

Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF Fotboll

Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF

Rimbo Idrottsförening, IP Arkadien, Kansli Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF Fotboll Idrottsvägen 15, 762 31 RIMBO 705 44 kansli@rimboif.com Kansli Lindberg Anders Anläggningschef (som ovan) 705 44 0703-98 62 13 anders@rimboif.com Kansli Andersson Roger Kanslist (som ovan) 705 55 0706-47 51 90 roger@rimboif.com Lag Efternamn Förnamn Funktion Adress Styrelse Simonsson Kjell Ordförande Styrelse Johnsson Kenth Styrelse Lundin Sandra Styrelse Lindgren Inger Styrelse Pettersson Niclas Ledamot Senioransvarig Ledamot Ungdomsansvarig Ledamot Arrangemang, inköp Ledamot Material, webb Dam, A och U Karlsson Tommy Huvudtränare Dam, A och U Simonsson Patrik Assisterande tränare Dam, A och U Simonen Erkki Lagledare Dam, A och U Palmqvist Lena Ledare Hemtelefon (riktnr. 0175) Mobiltelefon E-post Håstavägen 2 FA 762 51 RIMBO - 0709-22 74 66 kjelsimo@gmail.com Sida 1 av 3 Uppdaterad 2011-06-30 Jaktstigen 24 762 31 RIMBO 710 41 0737-54 59 67 kenth_lena_johnsson@hotmail.com Karby 5045 762 91 RIMBO 236 22 0709-66 11 63 sansim@spray.se Dianavägen 11 B 762 61 RIMBO 706 44 0736-29 11 83 inger_lindgren55@hotmail.com Vallby gårdsväg 43 C 762 51 RIMBO Uddeby 1123 760 10 BERGSHAMRA 0702-61 39 36 libbyracers@hotmail.com 0733-64 22 70 tommy.riala@telia.com Viltstigen 3 762 61 RIMBO 700 06 0702-98 55 13 patrik_simonsson@spray.se Norrboda 140 760 31 EDSBRO 912 56 0733-16 19 49 erkkisimonen@hotmail.com

Enkät, bilbingo 2011, genomsnittsbetyg - Rimbo IF
ISHALLEN på IP Arkadien - Rimbo IF
Rimbo Cup Ungdom 2011 - Rimbo IF
Stadgar för Rimbo Idrottsförening - Rimbo IF
Rimbo Cup Ungdom 2013, 14-16 juni - Rimbo IF
Information 2008 - Rimbo IF
Rimbo Cup 2013 Herrar - Information - Rimbo IF
Välkommen till ARKADIEN! - Rimbo IF
November 2012 OBS! - Rimbo IF
Fotbollsturnering i Rimbo 16-18 juni 2006! - Rimbo IF
Rimbo Cup 2012 Inomhus Damseniorer - Information - Rimbo IF
NT CUP 2008 INBJUDAN Till Rimbo och deltagande i ... - Rimbo IF
Rimbo Cup Juniorer 18-19/1 2013 Information - Rimbo IF
Fotbolls sektions mötet - Gunnebo IF
Styrelsemöte (Nr 2-2013) - Rimbo IF
Slutspel Pojkar 10 år - Rimbo IF
HOCKEYLÄGER M ÖVERNATTNING - Rimbo IF
1:an och 2:an i alla grupper går vidare till slutspelet. - Rimbo IF
Jubileumsbladet 1961, RIF 50 år - Rimbo IF