Views
5 years ago

Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF Fotboll

Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF Fotboll

F-97 Jansson Daniel

F-97 Jansson Daniel Tränare F-97 Johansson Anders Lagledare F-01/02 Ollila Karin Lagledare F-01/02 Asplund Susanne Lagledare F-01/02 Johansson Therese Tränare F-01/02 Folkesson Torbjörn Tränare Herr, A och B Hedlund Mikael Huvudtränare Herr, A och B Albin Jan Assisterande tränare Herr A Johansson Magnus Lagledare Herr B Fast Kent Assisterande tränare Herr, A och B Gillsberg Tobias Material Herr, A och B Sjögren Christian Fystränare P-94/95 Karlsson Ulf Lagledare Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF Fotboll Dressinvägen 1 762 51 RIMBO 721 14 0736-54 79 69 daja_77@yahoo.se Granvägen 19 762 41 RIMBO 728 95 0703-30 18 89 anders1967@telia.com Vibyvägen 12 762 41 RIMBO 736 93 0768-40 80 20 vibyvagen@gmail.com Sida 2 av 3 Uppdaterad 2011-06-30 Villavägen 15 762 31 RIMBO 715 31 0705-97 15 31 susanne.asplund@hotmail.com Skarsjövägen 11 762 41 RIMBO 706 75 0707-27 31 28 therese2006@telia.com Barkvägen 10 762 61 RIMBO 729 21 0703-47 96 14 folkesson.tobbe@telia.com Norrbackavägen 27 195 45 MÄRSTA Ceresgatan 11 195 56 MÄRSTA 08-591 146 64 0767-85 50 50 mikael.hedlund@dry-it.se 0768-59 37 82 jan.albin@hp.com Landstormsvägen 27 C 762 51 RIMBO 703 34 0708-21 32 07 rikidaand@hotmail.com Vibyvägen 18 762 41 RIMBO - 0733-37 62 71 kentfast@live.se Ängsvägen 25 762 31 RIMBO Rö Vallskog 762 93 RIMBO 625 30 0737-63 17 54 rimbo_bubben@hotmail.com sheriffen0714@hotmail.com Ragnar vikings väg 9 762 71 RIMBO 727 09 0104-75 32 83 karlsson1965@hotmail.com

P-94/95 Åberg Göran Lagledare P-98 Kandelén Jimmy Tränare P-98 Jansson Kenneth Tränare/ledare P-99/00 Alfredsson Leif Tränare P-99/00 Larsson Jörgen Lagledare P-01 Arctaedius Tomas Tränare P-02 Lindberg Anders Tränare P-02 Gräsman Hans-Erik Lagledare P-02 Hagfält Peter Lagledare FP-03 Coleman George Tränare FP-03 Coleman Tina Ledare Ledare och kontaktpersoner, Rimbo IF Fotboll Ragnar vikings väg 6 762 71 RIMBO 734 66 0707-48 75 21 asplundarna@live.se Erik Vikings väg 6 762 71 RIMBO 721 80 0733-77 24 34 jil@technia.com Blackebo 2942 762 94 RIMBO 08 512 941 00 0739-81 56 68 keja99@hotmail.com Skogsvägen 40 762 61 RIMBO 726 36 0705-30 85 53 leffe.alfredsson@telia.com Granvägen 1 762 41 RIMBO 715 04 0706-74 63 20 glb2@telia.com Långsjövägen 91 762 31 RIMBO 717 69 0703-98 79 71 tomas.arctaedius@nara.ica.se Plogvägen 21 762 61 RIMBO 702 44 0703-98 62 13 anders@rimboif.com Storbol 6301 762 96 RÅNÄS - 0708-22 47 53 hassegrasman@hotmail.com Långsjövägen 75 762 31 RIMBO - 0706-09 41 24 p.hagfalt@gmail.com Skogsvägen 42 762 61 RIMBO - 0732-70 08 25 george@worldcourier.se Skogsvägen 42 762 61 RIMBO - 0735-06 23 56 tina.coleman@hotmail.com Sida 3 av 3 Uppdaterad 2011-06-30

Enkät, bilbingo 2011, genomsnittsbetyg - Rimbo IF
Rimbo Cup Ungdom 2011 - Rimbo IF
ISHALLEN på IP Arkadien - Rimbo IF
Rimbo Cup Ungdom 2013, 14-16 juni - Rimbo IF
Stadgar för Rimbo Idrottsförening - Rimbo IF
Information 2008 - Rimbo IF
Rimbo Cup 2013 Herrar - Information - Rimbo IF
Välkommen till ARKADIEN! - Rimbo IF
NT CUP 2008 INBJUDAN Till Rimbo och deltagande i ... - Rimbo IF
Rimbo Cup 2012 Inomhus Damseniorer - Information - Rimbo IF
Fotbollsturnering i Rimbo 16-18 juni 2006! - Rimbo IF
November 2012 OBS! - Rimbo IF
Fotbolls sektions mötet - Gunnebo IF
HOCKEYLÄGER M ÖVERNATTNING - Rimbo IF
Styrelsemöte (Nr 2-2013) - Rimbo IF
Slutspel Pojkar 10 år - Rimbo IF
Rimbo Cup Juniorer 18-19/1 2013 Information - Rimbo IF
1:an och 2:an i alla grupper går vidare till slutspelet. - Rimbo IF
Jubileumsbladet 1961, RIF 50 år - Rimbo IF