25 VYMEŇTE STARÉ ZA NOVÉ - EH Hobby

ehhobby.sk

25 VYMEŇTE STARÉ ZA NOVÉ - EH Hobby

POWER MAGAZÍN

Ponuka platí od 01.04. 2010 do 31.06. 2010 alebo do vypredania zásob!

Obj. è.: 600341000

Kombikladivo

KHE 76

Príkon 1500 W

Úderová energia 16 J

Hmotnos 8,4 kg

€ 821,-

€ 299,-

5109,-

Obj. è.: 600363000

Kombikladivo

UHE 28 Plus

Príkon 1 100 W

Krútiaci moment 20 / 7 Nm

Úderová energia 3 J

Hmotnos 2,8 kg

400,-

EXTRA

VÝHODNE

Obj. è.: 602136510

Aku vàtaèka so skrutkovákom

BS 18 Li

Akumulátor 2 ks / 18 V / 2,2 Ah

Krútiaci moment 48 Nm

Priemer vàtania oce¾

10 mm, drevo 20 mm

Hmotnos 1,4 kg

345,-

259,-

EKOLOGICKY = EKONOMICKY

Obj. è.: 0905290202210

Vysokotlakový èistiè

HDEm 2210

Pozri stranu 15

558,

-

€ 279,-

-50%

EKOLOGICKY = EKONOMICKY

Uhlová brúska

Obj. è.: 601103000

WBA 11-125 Quick

s autobalancerom a brzdou

210,-

€ 157,50

Obj. è.: 601105000

WEA 14-125 Plus

s autobalancerom

a elektronikou

227,

-

398,-

€ 170,25

Príkon 1100 / 1400 W

Priemer kotúèa 125 mm

Poèet otáèok

10 000 / 7 000 - 10 500 min.

Krútiaci moment 3 Nm

Hmotnos 2,1 kg

Obj. è.: 0251500000

Kalové

ponorné èerpadlo

PS 15 000 S

Výkon motora 850 W

Max. èerpané množstvo

15 000 l/h

Max. tlak 0,95 bar

Max. ve¾kos èastíc

30 mm

Max. dopravná výška

9,5 m

Hmotnos 6,5 kg

271,-

€ 203,-

Obj. è.: 902805010

Kompresor

E 280 / 10 / 50

efekt. plniaci výkon 165 l/min

max. tlak 10 bar

menovitý výkon 1,8 kW

objem tlakovej nádoby 50 l

rozmer 830 x 380 x 720 mm

hmotnos 50 kg

€ 299,-

25 VYMEÒTE STARÉ ZA NOVÉ

PROFItPACK

Získajte 25% z¾avu na vybrané typy strojov.


Aku Skrutkovák

Power Grip Li

Aku skrutkovák

Power Maxx Li Pro

Aku vàtaèka so skrutkovákom

BSZ 12 Impuls

+ W 8-125 Quick

Napätie akumulátoru

Poèet otáèok

Krútiaci moment

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

7,2 V / 1,1 Ah

0 - 250 /min.

0,3 - 3,5 Nm

0,6 kg

600077500

120,-

7,2 V / 2,2 Ah

0 - 250 / 0 - 750 /min.

16 Nm

0,73 kg

600078500

119,- 248,- 239,-

255,-

12 V / 1,4 Ah / NiCd

0 - 400 / 0 - 1350 /min

52 Nm

2 kg

602157610

352,

-

Napätie akumulátoru 14,4 V / 1,3 Ah Li 14,4 V / 2,6 Ah Li 18 V / 2,6 Ah Li 18 V / 2,6 Ah Li

Max. krútiaci moment 40 Nm 55 Nm 60 Nm 60 Nm

Max. poèet úderov - - - 28 000 /min.

Hmotnos 1,35 kg 1,8 kg 1,9 kg 1,9 kg

Objednávacie èíslo 602135510

Cena € s DPH

248,-

Aku vàtaèka

BS 14,4 Li

219,-

Aku príklepová vàtaèka

BS 14,4 LT Impuls

Aku vàtaèka

BS 18 LT Impuls

Aku príklepová vàtaèka

SB 14,4 LT Impuls

602137500 602139500 602140500

370,-

438,-

513,-

438,- 484,-

Aku vàtaèka

BS 14,4 LTX Impuls

Aku vàtaèka

BS 18 LTX Impuls

Aku vàtacie kladivo

BHA 18 LT

Aku kombikladivo

KHA 24 CODE

+ CODE k¾úè

Napätie akumulátoru

Max. krútiaci moment

Max. poèet úderov

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

14,4 V / 2,6 Ah Li

88 Nm

-

1,9 kg

602143500

528,-

499,-

18 V / 2,6 Ah Li

96 Nm

-

2 kg

602145500

587,-

18 V / 2,6 Ah / ASC 30

-

1,8 J / 4 900 /min.

2,9 kg

600228500

669,-

25,2 V / 2,2 Ah / ASS 15

-

2,2 J / 4 700 /min.

3,7 kg

600190500

1 009,-

2


Aku ruèná lampa

ULA 14,4 - 18

Aku vàtacie kladivo

BHA 18 LT/LTX

+ SSD 18 LT

+ Fotoaparát

Aku príklepový skrutkovák SSW 18 LT

+ Aku vàtaèka so skruktovákom BS 18 LTX

+ FOTOAPARÁT

Akumulátor / nabíjaèka

Poèet otáèok

Max. poèet úderov

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

14,4 - 18 V

-

-

0,36 kg

602311000

899,-

37,-

SET obsahuje 2 ks Aku 18 V / 2,6 Ah

4 900 / min.

Úderová energia 1,8 J

2,9 kg

600203850

1 122,-

18 V / 2,6 Ah

0-1600 / 0-2150 / 0-2650 U/min

1 500 / 2 700 / 3 300 + 28 000 /min.

1,8 + 2,0 kg

602128500 + 602145500

1128,

-

NOVINKA!

Aku príklep. skrutkovák

SSD 14,4 LT

Aku príklep. skrutkovák

SSW 14,4 LT

Aku príklep. skrutkovák

SSD 18 LT

Aku príklep. skrutkovák

SSW 18 LT

Napätie akumulátoru 14,4 V / 2,6 Ah Li 14,4 V / 2,6 Ah Li 18 V / 2,6 Ah Li 18 V / 2,6 Ah Li

Poèet otáèok 0-1500 / 0-2100 / 0-2600 U/min 0-1500 / 0-2100 / 0-2600 U/min 0-1600 / 0-2150 / 0-2650 U/min 0-1600 / 0-2150 / 0-2650 U/min

Max. krútiaci moment 75 / 115 / 140 Nm 90 / 130 / 200 Nm 80 / 125 / 160 Nm 105 / 145 / 220 Nm

Max. poèet úderov 1 500 / 2 700 / 3 300 /min. 1 500 / 2 700 / 3 300 /min. 1 500 / 2 700 / 3 300 /min. 1 500 / 2 700 / 3 300 /min.

Upnutie nástroja 1/4" vnútorný šeshran 1/2" vonkajší štvorhran 1/4" vnútorný šeshran 1/2" vonkajší štvorhran

Hmotnos 1,7 kg 1,7 kg 1,8 kg 1,8 kg

Objednávacie èíslo 602125500

602126500 602127500 602128500

Cena € s DPH

484,- 484,- 541,- 541,-

Sada bitov „clasic“ Uhlový skrutk. nástavec

7 dielna 14 Nm so sadou bitov

Obj. è. 62539500 Obj. è. 63044000

Cena 10,40 €

11,56

Cena 88,20 €

98,00

Sada bitov a vrtákov I

17 dielna

Obj. è. 63045100

Cena 42,50 €

47,

26

Sada bitov a vrtákov II

15 dielna

Obj. è. 63045200

Cena 26,70 €

29,71

Sada bitov a vrtákov III

15 dielna

Obj. è. 63045300

Cena 36,40 €

40,

49

Sada bitov a vrtákov IV

20 dielna

Obj. è. 63045400

Cena 15,70 €

17,53

Sada bitov

71 dielna

Obj. è. 63042500

Cena 40,70 €

45,22

Sada bitov s miniraèòou

26 dielna

Obj. è. 63042600

Cena 33,10 €

36,

76

Sada bitov

15 dielna

Obj. è. 63042700

Cena 12,60 €

14,08

Sada bitov

32 dielna

Obj. è. 63044500

Cena 18,20 €

20,

24

Sada bitov

113 dielna

Obj. è. 63044800

Cena 27,10 €

30,13

Sada príslušenstva

55 dielna

Obj. è. 63045800

Cena 29,90 €

33,26

3


S autobalancerom nižšie vibrácie

a 50% úspora brusiva!

Uhlová brúska

W 8-125 Quick

Uhlová brúska

WE 9-125 Quick

Uhlová brúska

WA 11-125 Quick

WA 11-150 Quick

Uhlová brúska

WBA 11-150 Quick

+ brzda kotúèa

Uhlová brúska

WE 14-125 Plus

Uhlová brúska

WE 14-150 Plus

Priemer kotúèa

Príkon stroja

Krútiaci moment

Poèet otáèok

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

125 mm

800 Watt

2,2 Nm

7 000 /min.

1,8 kg

600266000

141,-

125 mm

950 Watt

2,5 Nm

3 000 - 10 000 /min.

1,9 kg

600269000

99,- 129,-

157,

-

125 / 150 mm

1 100 Watt

3 / 3,3 Nm

10 000 / 9 000 /min.

1,9 kg

601101000/601102000

165,

-

159,-

150 mm

1 100 Watt

3,3 Nm

10 000 /min.

2,1 kg

601104000

210,-

199,-

125 mm

1 400 Watt

2,5 Nm

7 000 - 10 500 /min.

1,9 kg

600281000

152,

-

150 mm

1 400 Watt

2,5 Nm

7 000 - 10 500 /min.

1,9 kg

600286000

149,- 159,-

201,-

NOVINK A!

EXTRA

VÝHODNE

Uhlová brúska

W 14-150 Ergo

+ okuliare UVEX

Uhlová brúska

WX 20-230 SP

+ 5 ks kotúèov

Uhlová brúska

WX 24-230

+ 5 ks kotúèov

Uhlová brúska

WX 24-230

+ W 11-125 Quick

Uhlová brúska

WX 26-230

+ 5 ks kotúèov

Priemer kotúèa

Príkon stroja

Krútiaci moment

Poèet otáèok

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

150 mm

1 400 Watt

5 Nm

7 300 /min.

2,8 kg

606251000

170,

-

165,-

230 mm

2 000 Watt

14 Nm

6 600 /min.

4,8 kg

606408000

240,-

159,-

230 mm

2 400 Watt

17 Nm

6 600 /min.

5,8 kg

606449000

230 / 125 mm

2 400 / 1 100 Watt

17 / 3 Nm

6 600 / 10 000 /min.

5,8 / 1,8 kg

600270000 SET

238,- 299,-

384,-

230 mm

2 600 Watt

18 Nm

6 600 /min.

5,3 kg

606454000

289,-

Akumulátor

Strihacia sila

Dåžka rezu

Vo¾nobežné otáèky

Nožové ostrie

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

4

Power Cutter

Li

7,2 V / 1,1 Ah / 1 ks

8 mm

-

1 400 /min

jednostranné

1 kg

600087000

152,-

Aku nožnice na živý plot

Power Cutter

Li Pro

7,2 V / 2,2 Ah / 2 ks

8 mm

-

1 400 /min

obojstranné / otoèné

1 kg

600088000

Power Trimmer

Li

7,2 V / 1,1 Ah / 1 ks

8 mm

200 mm

1 500 /min

jednostranné

1 kg

600137000

Power Trimmer

Li Pro

7,2 V / 1,1 Ah / 2 ks

8 mm

200 mm

1 500 /min

jednostranné

1 kg

600138000

Výkon

450 Watt

Hrúbka rezu

18 mm

Dåžka rezu

450 mm

Vo¾nobežné otáèky 3100 /min.

Hmotnos

3,4 kg

Obj. èíslo

620016000

Cena € s DPH

Nožnice na živý plot

HS 45 HS 55

450 Watt

18 mm

550 mm

3100 /min.

3,6 kg

620017000

139,- 179,- 145,- 179,- 149,- 159,-

194,

-


Píla na rezanie kovov CS 23-355

+ Flexiamant Super

Nožnice na plech

Ku 6870

Nožnice na plech

Ku 6872

Stroj

s ve¾mi

širokou

možnosou

použitia,

Vám

výrazne

urýchli

a zjednoduší

prácu

Hladièka

SE 12-115

priemer rezného kotúèa 355 mm

max.rezná dimenzia:

tyè - 65, rúry - 125, profily - 115x130 mm

max. otvorenie èelusti zveráka 238 mm

rozmery základovej dosky 468 x 282 mm

pracovná výška 640 mm

hmotnos 16,9 kg

obj. èíslo 602335850

príkon 550 Watt

krútiaci moment 6 Nm

poèet zdvihov 3 000 /min.

najmenší rádius zakrivenia 20 mm

2

oce¾ový plech 400 N/mm 2,5 mm

hmotnos bez prív. kábla 2,5 kg

obj. è.: 606870000

677,-

príkon 550 Watt

krútiaci moment 3 Nm

poèet zdvihov 5 300 /min.

najmenší rádius zakrivenia 15 mm

2

oce¾ový plech 400 N/mm 1,6 mm

hmotnos bez prív. kábla 1,9 kg

obj. è.: 606872000

563,

-

príkon 1 200 Watt

poèet otáèok 900 - 2 810 min.

max. dåžka brúsneho nástroja 100 mm

závit vretena M14

hmotnos 2,8 kg

Obj.è. 602115500

129,-

247,-

775,-

729,- 1 149,-

699,-

EXTRA

VÝHODNE

Fréza do muriva MFE 30

+ vysávaè ASR 2025

+ 2 ks kotúèe

príkon stroja 1400 Watt

priemer diamantových rezných kotúèov 150 mm

možná šírka drážok 10, 17, 23, 30 mm

plynule nastavite¾ná håbka drážok 0 - 30 mm

vo¾nobežné otáèky 8200 /min

hmotnos bez prívodného kábla 3,9 kg

Obj. è. 601119000

913,

54

Fréza do muriva MFX 65

+ vysávaè ASR 2025

+ 2 ks kotúèe + 10 MPx fotoaparát

príkon stroja 2500 Watt

priemer diamantových rezných kotúèov 230 mm

možná šírka drážok 3, 9, 17, 29, 33, 37, 41 mm

plynule nastavite¾ná håbka drážok 20-65 mm

vo¾nobežné otáèky 4500 /min

hmotnos bez prívodného kábla 7,7 kg

Obj. è. 601225000

1 198, 54

Dvojkotúèová brúska

DS 150 W

+ brúsne kotúèe z normálneho korundu

36 P a 60 N - 150 x 20 x 20 mm

príkon stroja 300 Watt / 230 V

krútiaci moment 0,7 Nm

poèet otáèok 2 950 /min.

miery d x š x v 325 x 190 x 200 mm

hmotnos 7,5 kg

obj. è. 80300015034

163,

-

239,- 657,- 547,-

Dvojkotúèová

brúska

Ds W 5175

Dvojkotúèová

brúska

Ds D 6175

Dvojkotúèová

brúska

Ds W 9200

Dvojkotúèová

brúska

Ds W 9201

Dvojkotúèová

brúska

Ds W 9250

Brúsny kotúè 175 x 25 x 32 mm 175 x 25 x 32 mm 200 x 25 x 32 mm 200 x 25 x 32 mm 250 x 40 x 51 mm

Príkon stroja 500 Watt / 230 V 550 Watt / 400 V 550 Watt / 230 V 550 Watt / 400 V 900 Watt / 400 V

Krútiaci moment 1,8 Nm 3,6 Nm 3,6 Nm 7,2 Nm 8 Nm

Poèet otáèok 2 840 /min. 2 840 /min. 3 000 /min. 3 000 /min. 1 500 /min.

Hmotnos 15 kg 15 kg 16 kg 16 kg 33 kg

Objednávacie èíslo 605175000 606175000 609200000 609201000 609250000

Cena € s DPH

297,

-

297,

-

288,- 288,- 438,- 438,- 677,-

451,-

451,-

697,-

5


EXTRA

VÝHODNE

EXTRA

VÝHODNE

Päsová vibraèná

multibrúska

FSR 200 Intec

Vibraèná brúska

SR 180 Intec

Vibraèná brúska

SR 20-23

Päsová vibraèná

multibrúska

FMS 200 Intec

Delta brúska

DSE 280

Brúsna platòa

Príkon stroja

Poèet kmitov

Priemer kmitu

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

114 x 102 mm

200 Watt

22 000 /min.

1,4 mm

1,25 kg

600066500

92 x 183 mm

180 Watt

21 700 /min.

2,5 mm

1,75 kg

601022500

92 x 183 mm

210 Watt

21 700 /min.

2,5 mm

1,8 kg

602026000

100 x 147 mm

200 Watt

26 000 /min.

1,4 mm

1,25 kg

600065500

93 mm

280 Watt

14 000 - 22 000 /min.

1,8 /min.

1,3 kg

600317500

69,- 89,- 105,- 79,-

144,-

116-

,

120,-

89,-

150,

-

EXTRA

VÝHODNE

Excentrická

multibrúska

FSX 200 Intec

Excentrická brúska

SXE 325 Intec

+ vysávaè AS 1200

Excentrická brúska

SXE 425 TurboTec

Excentrická brúska

SXE 450 TurboTec

+ vysávaè AS 1200

Priemer opor. taniera

Príkon stroja

Poèet kmitov / otaèok

Priemer kmitu

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

125 mm

240 Watt

11 000 /min.

2,7 mm

1,3 kg

609225500

125 mm

250 Watt

5 000 - 11 000 /min.

5 mm

1,7 kg

600325500

79,- 199,-

256,

-

89,-

183,-

125 mm

320 Watt

12 600 /min.

5 mm

2 kg

600131000

333,-

175,-

150 mm

350 Watt

13 100 /min.

2,8 / 6,2 mm

2,2 kg

600129000

361,

-

Priama brúska

G 500

Priama brúska

GE 700

Priama brúska

GE 900 Plus

Pásová brúska

Ba E 75

+ vysávaè AS 1200

Poèet vo¾no. otáèok

Poèet otáèok zaaž.

Príkon stroja

Upínací otvor klieštiny

Hmotnos bez kábla

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

27 000 /min

16 000 /min

500 Watt

6 mm

1,4 kg

606301000

127,-

7 000 - 27 000 /min

20 000 /min

710 Watt

6 mm

1,8 kg

606303000

2 500 - 6 000 /min

5 000 /min

900 Watt

6 mm

2 kg

606305000

109,- 166,- 239,-

170,-

255,-

Príkon stroja

Krútiaci moment

Šírka brúsenia

Vo¾nobežné otáèky

Hmotnos bez kábla

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

1010 mm

12 Nm

75 mm

240 - 450 m/min

4,7 kg

600375000

462,

-

439,-

6

www.stamet.sk


Teplovzdušná

pišto¾

H 1600

Teplovzdušná

pišto¾

HE 2000

Teplovzdušná

pišto¾

HE 2300

Horná fréza

Of E 738

+ frézka

Horná fréza

Of E 1229 Signal

+ frézka

Príkon stroja

Množstvo vzduchu

Teplota vzduchu

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

1 600 Watt

250 / 350 / 500 l/min

50 / 350 / 550 °C

0,7 kg

601605000

62,-

57,-

2 000 Watt

250 / 270 / 500 l/min

50 - 600 °C

0,75 kg

602005000

103,

-

2 300 Watt

250 / 270 / 500 l/min

50 - 650 °C

0,75 kg

602305000

Príkon stroja

Max.výška zdvihu

Vo¾nobežné otáèky

Priemer upín.klieštiny

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

129,

-

Ekologické a efektívne odstraòovanie

farieb a laku. Až 70% úspora èasu

oproti iným technikám.

Vhodné aj na opracovanie dreva, krovov...

710 Watt

50 mm

10 000 - 27 000 /min

8 mm

3 kg

600738000

377,-

1 200 Watt

50 mm

5 000 - 25 500 /min

8 mm

3,4 kg

601229000

353,

-

Hoblík Ho 0882

+ podstavec

Príkon 800 Watt

Šírka hob¾ovania 82 mm

Nastav.håbka hob¾ovania 0 - 3 mm

Max. håbka falcovania 23 mm

Dåžka hob¾ovacieho stola 290 mm

Hmotnos bez prív. kábla 3,3 kg

Obj. è. 600882540

297,-

Fréza na lak

LF 724 S

Príkon 710 Watt

Obežná kružnica rezania 80 mm

Vo¾nobežné otáèky 10 000 /min

Axiálna håbka frézovania 0 - 3 mm

Radiálna håbka frézovania 0,15 mm

Hmotnos bez prív. kábla 2,6 kg

Obj. è. 600724000

279,- 392,-

Vysávaè

AS 1200

Príkon stroja 1 200 Watt

Vzdušný výkon 60 l/s

Podtlak

171 hPa (mbar)

Obsah nádrže

20 l

Hmotnos

5 kg

Objednávacie èíslo 601200000

Cena € s DPH

Vysávaè

ASA 1202

+ 5 ks vreciek

1 200 Watt

60 l/s

171 hPa (mbar)

32 l

7 kg

601202000

Vysávaè

ASR 2050

1 200 Watt

61 l/s

248 hPa (mbar)

50 l

11 kg

602033000

99,- 119,- 339,- 349,-

142,- 243,- 499,-

267,50

539,-

SU PER VÝHOD NE!

EXTRA

VÝHODNE

Príkon

Krútiaci moment

Max.hrúbka materialu

drevo/NE-kovy/oce¾.plech

Poèet stupòov výkyvu

Poèet zdvihov-vo¾nobeh

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

Priamoèiara píla

STE 70

114-

,

570 Watt

5 Nm

70 / 25 / 8 mm

4

1 000 - 3 000 /min

2,2 kg

605700000

Priamoèiara píla

STE 135 Plus

720 Watt

7 Nm

135 / 35 / 10 mm

5

1 000 - 3 000 /min

2,5 kg

610900500

109,- 229,-

245,

-

Chvostová píla

PSE 1200

+ 3 pílové plátky

1 200 Watt

15 Nm

-

Max. zdvih pilového plátku 28 mm

0 - 2600 /min

4 kg

601301000

436,

-

269,-

Okružná píla

KS 54 SP

1010 Watt

4 Nm

Max. håbka rezu (45° / 90°)

38 / 54 mm

Pílový kotúè 160/20 mm

Poèet otáèok 6 000 /min

3,4 kg

620012000

189,

-

139,-

7


EXTRA

VÝHODNE

ilustraèné foto

Skrutkovák

SE 2800

Skrutkovák

SE 4000

Skrutkovák

SE 4000

+ SM 5/55

Miešadlo RWE 1100

+ miešadlo 631951000

Príkon stroja

Max. uah. moment

Vo¾nobežné otáèky

Upnutie nástroja

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

400 Watt

8 Nm

0 - 2 800 /min

vnútorný šeshran 1/4"

1,2 kg

620003000

461,-

170,-

400 Watt

6 Nm

0 - 4 000 /min

vnútorný šeshran 1/4"

1,2 kg

620004000

170,

-

400 Watt

6 Nm

0 - 4 000 /min

vnútorný šeshran 1/4"

1,2 kg

620005000

159,- 398,-

239,-

Príkon stroja

Priemer upínacieho hrdla

Upnutie nástroja

Krútiaci moment / otáèky

Hmotnos

Objednávacie èíslo

Cena € s DPH

1 100 Watt

43 mm

vnútorný závit M14

45 Nm / 0 - 700 /min

3,4 kg

601111000

325,

98

109,- 79,- 159,- 229,-

Vàtaèka

BE 622 S R+L

Vàtaèka

BE 561

Príklepová vàtaèka

SBE 561

Príklepová vàtaèka

SBE 700 SP

+ Sada nožov Bessey

Príklepová vàtaèka

SBE 850 Contact

Príkon stroja

Krútiaci moment

Poèet otáèok

Max. poèet úderov

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

620 Watt

35 Nm

0 - 550 /min

-

2,1 kg

600626000

258,

-

159,-

232,-

560 Watt

5 Nm

0 - 2 800 /min

-

1,7 kg

601162820

122,

-

560 Watt

5 Nm

0 - 2 800 /min

50 000 min.

1,7 kg

601160000

705 Watt

16 / 6 Nm

0-1 000 / 0-3000 /min

57 000 min.

2,3 kg

600709930

850 Watt

22 / 9 Nm

0-1 000 / 0-3000 /min

57 000 min.

2,4 kg

600860500

103,

-

276,

-

Vrták špirálový do dreva

O 8 / 230 / prac.155 mm

Obj. è. 62712400

Cena 7,50 €

8,40

O 10 / 230 / prac.155 mm

Obj. è. 62712500

Cena 7,90 €

8,82

O 12 / 230 / prac.155 mm

Obj. è. 62712600

Cena 8,30 €

9,29

O 14 / 230 / prac.155 mm

Obj. è. 62712700

Cena 8,50 €

9,63

O 16 / 230 / prac.155 mm

Obj. è. 62712800

Cena 9,90 €

11,

00

O 18 / 230 / prac.155 mm

Obj. è. 62712900

Cena 11,00 €

12,35

Vrtáky do kameòa

5 dielna kazeta

Obj. è. 62720000

Cena 8,40 €

9,35

Vrtáky SDS plus pro 4

4 dielna sada

Obj. è. 63058000

Cena 20,90 €

23,30

Sada vrtákov HSS-R

19 dielna

Obj. è. 62715100

Cena 8,90 €

9,88

Sada vrtákov HSS-R

25 dielna

Obj. è. 62715200

Cena 17,40 €

19,

35

Sada vrtákov HSS-G

19 dielna

Obj. è. 62715300

Cena 16,90 €

18,79

Sada vrtákov HSS-Co

19 dielna

Obj. è. 62715700

Cena 38,90 €

43,23

8


EXTRA

VÝHODNE

Kombikladivo

KHE 24 SP

Kombikladivo

KHE 26 SP

+ WQ 1000

Univerzálne kladivo

UHE 26 Multi

+ 10 ks SDS vrtákov

Kombikladivo

KHE 28 Plus

+ SBE 561

Príkon stroja

Krútiaci moment

Poèet otáèok

Max. poèet a sila úder.

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

705 Watt

11 Nm

0 - 1 000 /min

4 600 min. / 1,8 J

2,4 kg

600230000

335,-

219,-

800 Watt

16 Nm

0 - 1 000 /min

4 600 min. / 2,5 J

2,6 kg

600303000

800 Watt

17 / 6 Nm

0 - 950 / 0 - 2 600 /min

4 400 min. / 2,5 J

2,7 kg

600695000

1 100 Watt

20 Nm

0 - 950 /min

4 400 min. / 3 J

2,8 kg

600364000

159,- 299,- 279,- 378,-

392,-

481,

-

Kombikladivo

KHE 32 CODE

+ CODE k¾úè

Kombikladivo

KHE 56

+ MP 4

Kombikladivo

KHE 96

+ Fotoaparát

Sekacie kladivo

MHE 56

Kombikladivo

MHE 96

Príkon stroja

Max. uah. moment

Vo¾nobežné otáèky

Max. poèet úderov

Sila úderu

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

900 Watt

25 Nm

0 - 780 /min

3 800 /min

3,5 J

3,5 kg

600332000

577,

-

1 300 Watt

90 Nm

0 - 450 /min

2 840 /min

14 J

6,7 kg

600340000

1 700 Watt

90 Nm

0 - 450 /min

2 840 /min

27 J

11,8 kg

600596000

1 300 Watt

-

-

2 840 /min

14 J

6,3 kg

600366000

1 600 Watt

-

-

2 840 /min

27 J

11 kg

600396000

511,- 849,- 1 285,- 739,-

999,-

1 005,-

796,-

1 144,

-

SDS-Plus sekáè

SDS-Max špice a sekáèe

Dutý sekáè

Špic

Široký sekáè

Dutý sekáè

Sekáè na dlaždice zalomený

Lopatkový sekáè

Obj. è. 63142200

Obj. è. 62335100

Obj. è. 62335500

Obj. è. 62335700

Obj. è. 62336700

Obj. è. 62338300

Cena 16,90 €

19,10

Cena 11,00 €

13,05

Cena 29,90 €

34,30

Cena 27,00 €

30,88

Cena 28,00 €

31,39

Cena 80,00 €

90,36

Sk¾uèovadlo SDS-plus

Rýchloup. k¾uèovadlo

Ozubené sk¾uèovadlo

Sk¾uèovadlo SDS-plus

Rychloup. k¾uèovadlo

Sekáè 6-hran.stopka SW19

BHE / KHE / UHE 22-28

BHE / KHE / UHE 22-28

BHE / KHE / UHE 22-28

pre KHE 32

pre KHE 32

valc.koniec 16,5 mm, plochý

Obj. è. 63192000

Obj. è. 63192100

Obj. è. 63192400

Obj. è. 63192200

Obj. è. 63192300

Obj. è. 63038100

Cena 38,- €

42,31

Cena 52,- €

59,22

Cena 36,- €

40,24

Cena 38,- €

42,31

Cena 49,90 €

59,22

Cena 18 €

20,16

www.stamet.sk

9


Spo¾ahlivá

Presná

Tichá

Skracovacia píla

KS 216 Lasercut

+ FSX 200 Intec

Skracovacia

a úkosová píla

KGS 216

Skracovacia

a úkosová píla

KGS 254

Skracovacia

a úkosová píla

KGS 301

Skracovacia

a úkosová píla

KGS 305

Príkon stroja

Rozmer

Šírka rezu pri 90°/45°

Håbka rezu pri 90°/45°

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

1 350 Watt

480 x 543 x 325 mm

120 / 83 mm

60 / 42 mm

9 kg

0102160000

241,-

152,-

1 500 Watt

820 x 543 x 355 mm

305 / 205 mm

65 / 36 mm

14 kg

0102160100

245,-

1 800 Watt

850 x 620 x 400 mm

305 / 205 mm

90 / 47 mm

17,5 kg

0102540000

Indukèný motor 1600 W

510 x 470 x 490 mm

300 / 212 mm

53 / 54 mm

23 kg

0103001145

2 000 Watt

1108 x 1040 x 690 mm

320 / 226 mm

120 / 60 mm

29 kg

0103050000

361,- 775,-

799,-

858,-

+ hoblovací nôž

+ kružidlo

Príkon stroja

Rozmer d x š x v

Zrovnávanie / Hob¾ovanie

Hrubkovací stôl DxŠ

Priechodná výška / šírka

Rýchlos posuvu

Priem.nožového hriade¾a

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

Zrovnávaèka

DH 330

230 V / 1.800 Watt

579 x 857 x 574 mm

0 - 3 mm- / -

840 x 330 mm

152 x 330 mm

7 m /min

47 mm

35 kg

0200033000

665,-

Hoblík HC 260C

2,2 WNB / 2,8 DNB

2 200 / 2 800 Watt

1110 x 620 x 960 mm

0 - 3 / 0 - 3 mm

400 x 260 mm

160 / 260 mm

5 m/min

63 mm

71 kg

0114026000 / 0114026100

799,-

Príkon stroja

Rozmer d x š x v

Ve¾kos stola d x v

Pílový pás š / d

Rýchlos rezu

Max. výška rezu

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

Pásová píla

BAS 260 Swift

230 V / 350 Watt

525 x 425 x 840 mm

340 x 335 mm

6,4 - 12,7 / 1 712 mm

690 m/min

100 mm

32,5 kg

090025100

858,-

730,-

263,-

249,-

Pásová píla

BAS 317 Precision

DNB / WNB

900 W - 230 V / 380 V

665 x 795 x 1600 mm

548 x 400 mm

6 -20 / 2240 mm

370 - 800 m/min

165 mm

70,5 / 72 kg

90317000 / 90317100

807,31

765,-

Stolová okružná píla

TKHS 315 C

2,0 WNB / 2,8 DNB

Stolová okružná píla

TKHS 315 M 2,5 WNB

+ rozšírenie stola

Stavebná okružná píla

BKS 400 Plus 4,2 DNB

Stavebná okružná píla

BKS 450 Plus 5,5 DNB

Príkon stroja

Výška rezu 90°/45°

Ve¾kos stola (d x š)

Pilový kotúè

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

10

2 000 / 2 800 Watt

85 / 60 mm

800 x 600 mm

HW 315/30 mm, 24 WZ

55 kg

0103152000 / 0103152100

2 500 Watt

85 / 53 mm

800 x 600 mm

HW 315/30 mm, 24 WZ

75 kg

0103153000

353,- 666,- 1 167,- 1 512,-

970,-

4 200 Watt

127 / - mm

660 x 1030 mm

HW 400 x 30 mm

88 kg

0194004000

5 500 Watt

141 / - mm

660 x 1030 mm

HW 450 x 30 mm

90 kg

0194605000


CENOVÝ HIT!

Príkon motora

Max.èerp.množstvo

Max. tlak

Max.doprav.výška

Ponorná håbka

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

Ponorné èerpadlo

na èistú vodu

SPE 7000

250 Watt

7 000 l/h

-

7 m

-

4,5 kg

35070002500

70,-

Ponorné èerpadlo

na èistú vodu

SPE 16000

750 Watt

15 300 l/h

-

9 m

-

6 kg

35016000750

750 Watt

14 450 l/h

-

8 m

-

6 kg

35014500750

Kalové èerpadlo

SPR 15500 DR

INOX

obežné koleso

1 000 Watt

15 350 l/h

-

11,5 m

-

8,5 kg

35015501000

49,- 69,- 69,- 121,- 149,-

105,

-

Kalové èerpadlo

SPE 14500 DN

135,-

Plošne sajúce

ponorné èerpadlo

TPF 7000 S

450 Watt

7 000 l/h

0,6 bar

6 m

5 m

4,6 kg

0250800002

133,-

243,-

Kalové èerpadlo

PS 24000 SG

1 100 Watt

24 000 l/h

1,1 bar

11 m

10 m

18 kg

0250240000

698,

-

698,-

EXTRA

VÝHODNE

EXTRA

VÝHODNE

Domáca vodáreò

WPEm 3351 / 20 G

Domáca vodáreò

HWW 4000 / 20 S

Domáca vodáreò

WPEm 5500 / 20 G

Domáca vodáreò

WPEm 5550 / 24 G

Premium Line

Filtraèná vložka

+ filter 80 my

Príkon motora

Max.èerp.množstvo

Max. tlak

Max.doprav.výška

Sacia håbka

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

1 100 Watt

2 500 l/h

4,2 bar

30 m

25 m

20 kg

35233511120

364,-

268,-

1300 Watt

4 000 l/h

4,8 bar

48 m

8 m

18,3 kg

0250400120

199,-

159,-

1300 Watt

5 200 l/h

4,6 bar

46 m

9 m

22 kg

35255201300

296,-

1300 Watt

4 400 l/h

4,6 bar

46 m

8 m

23,5 kg

35255241350

Výška 310 mm

Priemer 120 mm

Prietok vody 6400 l/h

? Pretlak 28 bar

Pracovný tlak 8 bar

22 kg

0903050306

239,- 199,- 49,90

248,-

65,55

Záhradné

èerpadlo

WPEm 3400 G

Špeciálne 5 stupòové

záhradné èerpadlo

WPEm 7000 G

Záhradné èerpadlo

P 4000 S

Domáci vodárenský

automat

HWA 4000 S

K¾úè

na otvorenie filtra

Príkon motora

Max.èerp.množstvo

Max. tlak

Max.doprav.výška

Sacia håbka

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

900 Watt

3 200 l/h

4,2 bar

42 m

8 m

11 kg

35134009000

124,-

89,-

1500 Watt

7 000 l/h

6 bar

60 m

9 m

15 kg

35170001500

275,-

www.stamet.sk

1300 Watt

4 000 l/h

4,8 bar

48 m

8 m

10,5 kg

0250400140

196,- 199,-

224,

-

1300 Watt

4 000 l/h

4,8 bar

48 m

8 m

12,4 kg

0250400100

248,-

Priemer 120 mm

0903058005

248,- 4,90

557 ,

11


volite¾né príslušenstvo

Vysokotlakový èistiè

WEEKENDER

Vysokotlakový èistiè

ONE 1005

+ HP Bio UNI 1 l

Vysokotlakový èistiè

ONE 1606 Plus

Vysokotlakový èistiè

ONE AF 1900

Vysokotlakový èistiè

G 150

Výkon / napätie

Pracovný tlak

Prietok vody

Obj. èíslo

Cena € s DPH

1,3 kW / 230 V

100 bar

300 l/h

IDAF92629

99,-

1,3 kW / 230 V

100 bar

360 l/h

IDAF49675

1,8 kW / 230 V

125 bar

360 l/h

IDAF48487

2,1 kW / 230 V

130 bar

410 l/h

IDAF92056

3,1 kW / 230 V

150 bar

600 l/h

IDAF92061

209,

-

85,- 159,- 249,- 349,- 499,-

299,-

549,

-

( NOVINKA)

Vysokotlakový èistiè

s ohrevom vody

HOTLINE 121

+ HP Bio UNI 1 l + nástavec na podlahy

Vysokotlakový èistiè

s ohrevom vody

CHALLENGE AX 2010 M

Profesionálny vysokotlakový èistiè

s ohrevom vody

CHALLENGE 1613 DS

+ HP Bio CAR

Profesionálny vysokotlakový èistiè

s ohrevom vody

OPTIMA 175

Výkon / napätie

Pracovný tlak

Prietok vody

Teplota vody

Obj. èíslo

Cena € s DPH

2,1 kW / 230 V

120 bar

410 l/h

65 °C (max.)

IDAC49936

1 170,

-

2,4 kW / 230 V

30 - 130 bar

300 - 600 l/h

30 - 100 °C

IDAC49999

5 kW / 400 V

30 - 160 bar

420 - 780 l/h

30 - 100 °C

IDAC48482

5,5 kW / 400 V

30 - 175 bar

400 - 800 l/h

30 - 140 °C

IDAC40132

1 090,- 1 990,- 2 490,- 2 990,-

2890-

,

3 490,-

Vysávaè

na suché hmoty

STREAM 1202

Vysávaè s el.oklepom filtra

na suché a mokré hmoty

MIRAGE 1515 AT

+ umývate¾ný patrónový filter

Dvojmotorový vysávaè

s dvojitou filtráciou

STREAM 1629

+ patrónový filter

Trojmotorový vysávaè

do nároèných prevádzok

MIRAGE 1640

+ patrónový filter

Priemyselný trojmotorový

vysávaè

s cyklónovým filtraèným systémom

DRAGON 1643

Výkon / napätie

Podtlak

Prietok vzduchu

Objem nádrže

Obj. èíslo

Cena € s DPH

12

1,1 kW / 230 V

260 mbar

3

200 m /h

16 l

ASDO88120

1,1 kW / 230 V

220 mbar

3

170 m /h

10 l

ASDO40013

2x 1,3 kW / 230 V

218 mbar

3

410 m /h

62 l

ASDO88124

3x 1,05 kW / 230 V

220 mbar

3

510 m /h

78 l

ASDO28200

3,3 kW / 230 V

220 mbar

3

510 m /h

60 l

ASID89589

179,- 699,- 499,- 890,- 1 190,-

829,-

530,-

940,-


Profesionálny vysokotlakový èistiè

G POWER 150 X G POWER 190 X

3,1 kW / 230 V

150 bar

600 l/h

IDAF92077

5 kW / 400 V

180 bar

750 l/h

IDAF92075

Profesionálny

vysokotlakový èistiè

ELITE 2840 T

5,3 kW / 400 V

30 - 190 bar

390 - 780 l/h

IDAF42302

Profesionálny

vysokotlakový èistiè

EVOLUTION X3

2660 T Plus

5,8 kW / 400 V

30 - 190 bar

900 l/h

IDAF89945

Profesionálny

vysokotlakový èistiè

EVOLUTION X5

2960 T

7 kW / 400 V

30 - 200 bar

900 l/h

IDAF89837

Vysokotlakový èistiè

s benzínovým motorom

BENZ HS 3220

Výkon motora 9 Hp

220 bar

720 l/h

IDAF40066

2 590,

-

Zametací stroj na podlahy

s mechanickým pohonom

LION 500

Umývací stroj na podlahy

s valcovými kefami

PSD 250

Umývací stroj na podlahy

s diskovou kefou

LAVAMATIC 451 E / 451 B

Umývací stroj na podlahy

s diskovou kefou

LAVAMATIC 501 E / 501 B

Pracovný výkon

Šírka záberu

Objem nádrží

Napätie

Obj. èíslo

Cena € s DPH

2

2 500 m /h

67 cm

30 l

-

MSUT00530

749,

-

2

900 m /h

25 cm

5 / 3 l

230 V

LPTE01039

2

1 570 m /h

45 cm

25 / 25 l

230 V / 12V, so zabudovanou nabíjaèkou

LPTE00481 / LPTB02258

2

1 750 m /h

50 cm

40 / 50 l

230 V / 24 V

LPTE00480 / LPTB02257

699,- 1 299,- 1 999,- 2 399,- 2 990,- 3 490,-

1 309,-

2 142,-

2 618,-

3320-

,

3 915,-

Vysávaè s tepovaèom

MIRAGE SUPER

+ chémia T600 (5 l)

Tepovaè

MIRAGE PLUS

Extra výkonný

dvojmotorový tepovaè

MIRAGE MAX

Mopovacia sada

vozík so žmýkaèom 2x 15 l

RSC 30

Mopovacia sada

vozík so žmýkaèom 12+18 l

RSMV 30

1 kW / 230 V

220 mbar

3

170 m /h

22 l

ASDO40259

875,- 999,- 1 290,- 1 790,- 2 190,- 2 290,-

422,-

1 kW / 230 V

220 mbar

3

170 m /h

32 l

ASDO28085

2x 1,05 kW / 230 V

220 mbar

3

340 m /h

78 l

ASDO38945

RSC 30 - vozík chróm

Držiak Flipper (RSW 4/40)

Mop Flipper (RSW 2/40)

Tyè ALU (RSR 83)

RSC 30

1 169,-

179,-

RSMV 30 - vozík

Držiak strapcov. mopu (RSM 101)

Mop strapce 400g (RSM 112)

Tyè ALU (RSR 83)

RSMV 30

399,- 599,- 999,- 149,-

99,-

132,65

13


Ve¾mi tichý, menej ako 66 dB!

Bezolejový kompresor

E 200/8/24

+ 7-dielna sada

pneu. príslušenstva

Výkon / napätie 1,1 kW / 230 V

Efektívny prietok 100 l/min

Poèet valcov/stupòov 1 / 1

Poèet otáèok

2 850 /min

Rozmery DxŠxV 570 x 255 x 445 mm

Hmotnos

23 kg

Obj. èíslo

90202248

Cena € s DPH

Pýtajte si u Vášho predajcu!

Bezolejový

kompresor

E 221/8/24

1,1 kW / 230 V

85 l/min

1 / 1

2 850 /min

600 x 255 x 590 mm

20 kg

90210248

Bezolejový

kompresor

EL 140/8/6

0,7 kW / 230 V

85 l/min

1 / 1

1 450 /min

530 x 210 x 540 mm

14 kg

90140806

Kompresor

E 245/8/24

1,5 kW / 230 V

135 l/min

1 / 1

2 850 /min

600 x 275 x 590 mm

24 kg

90245248

-175,-288,- 188,-

287,

372,

-

258,

-

179,-

Kompresor

ClassicAir 255

8/24

1,5 kW / 230 V

120 l/min

1 / 1

2 850 /min

550 x 310 x 590 mm

27 kg

0230025500

Kompresor

E 351/9/100

230 V / 400 V

Kompresor

E 401/9/100

Kompresor

E 500/9/200

Kompresor

E 650/11/270

Výkon / napätie

Efektívny prietok

Poèet valcov/stupòov

Poèet otáèok

Rozmery DxŠxV

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

2,2 kW

203 l/min

2 / 1

1 570 /min

875 x 375 x 790 mm

66 / 69 kg

903515009 / 903510010

683,- 733,-

961,-

961,-

2,2 kW / 230 V

310 l/min

2 / 1

1 200 /min

1070 x 390 x 800 mm

69 kg

90381009

1 048,-

1 199,-

849,-

3 kW / 400 V

310 l/min

2 / 1

1 450 /min

1500 x 450 x 1100 mm

91 kg

903812009

1 507,

-

4 kW / 400 V

495 l/min

2 / 2

1 370 /min

1520 x 590 x 1260 mm

237 kg

90592711

-1 699,-

2 057,

14

Obj. è.: 09600110

SET KIT 4 S

Umývacia rozprašovacia pišto¾

Plniè pneumatík

Ofukovacia pišto¾

Špirálová hadica

Obj. è.: 09600210

SET KIT 5 S

Umývacia rozprašovacia pišto¾

Plniè pneumatík

Ofukovacia pišto¾

34,- Špirálová hadica 42,-

Aerograf - striekacia pišto¾ na lakovanie

MODEL OBJ. NASÁVACÍ PLNIACI Max. VÝKON NAPÄTIE OBJEM HMOTNOS ROZMERY € s DPH

ÈÍSLO VÝKON VÝKON TLAK MOTORA NÁDRŽE D x Š x V

(l/min) (l/min) (bar) (kW) (V) (l) (kg) (mm)

E 350/9/100 902811009 348 203 9 2,2 230 100 65 1070 x 380 x 710 744,00

E 350/9/100 902811010 348 203 9 2,2 400 100 68 1070 x 380 x 710 799,00

E 500/9/100 903811009 480 310 9 3 400 100 72 1070 x 390 x 800 1 049,00

MODEL OBJ. ÈISLO TLAK PRIETOK HLADINA VÝKON TLAKOVÁ ROZMERY € s DPH

VZDUCHU HLUÈNOSTI MOTORA NÁDOBA D x Š x V

(bar) (m3/h) (dB(A)) (kW/Hp) (l) (mm)

EPM 700/10/270 9170410270 8 / 10 0,82 / 0,73 66 5,5 / 7,5 270 1180 x 615 x 1640 4 990,00

EPM 1000/10/500 9110410500 8 / 10 1,24 / 1,04 66 7,5 / 10 500 1960 x 615 x 1640 5 333,00

EPM 1500/10/500 9115410500 8 / 10 1,67 / 1,45 69 11 / 15 500 1960 x 615 x 1640 5 707,00

ESM 702/275 90070210275 8 / 10 / 13 / 15 0,82 / 0,73 / 0,59 / 0,45 63 5,5 / 7,5 275 1180 x 615 x 1645 7 177,00

ESM 1002/275 90100210275 8 / 10 / 13 / 15 1,24 / 1,04 / 0,85 / 0,67 64 7,5 / 10 275 1180 x 615 x 1645 7 279,00

ESM 1802/500 90180208500 8 / 10 / 13 / 15 2,05 / 1,75 / 1,53 / 1,2 66 15 / 20 500 1960 x 660 x 1800 9 011,00

ESM 2502/500 90250210500 8 / 10 / 13 / 15 2,85 / 2,54 / 2,14 / 1,69 66 18,5 / 25 500 1960 x 660 x 1800 12 244,00


Kompresor

E 245/8/50

Kompresor

EG 260/8/6

+

Kompresor

E 301/9/50

Kompresor

E 305/9/50

Kompresor

E 351/9/50

230 V / 400 V

1,5 kW / 230 V

135 l/min

1 / 1

2 850 /min

830 x 325 x 655 mm

36 kg

90245508

1,5 kW / 230 V

132 l/min

1 / 1

2 850 /min

460 x 450 x 450 mm

19 kg

90260806

325,-

416,-

,-279,-

351

1,5 kW / 230 V

143 l/min

2 / 1

1 250 /min

830 x 370 x 780 mm

48 kg

90301509

689,

-

1,5 kW / 230 V

174 l/min

2 / 1

1 250 /min

860 x 380 x 710 mm

50 kg

90305509

839,

-

569,- 615,-

539,-

2,2 kW

203 l/min

2 / 1

1 570 /min

875 x 375 x 790 mm

50 kg

90351509 / 903515010

522,-

846,-

486,-

Vertikálny kompresor

EV 500/9/150

Vertikálny kompresor

EV 800/11/270

Kompresor

E 1200/11/500

Skrutkový kompresor

ESM 1502/10/500

3 kW / 400 V

310 l/min

2 / 1

1 450 /min

650 x 650 x 1790 mm

142 kg

9050015009

1 795,

-

5,5 kW / 400 V

615 l/min

2 / 2

1 450 /min

800 x 590 x 1800 mm

240 kg

9080027011

1 439,- 2 688,-

3 403,

-

7,5 kW / 400 V

950 l/min

2 / 2

1 300 /min

2030 x 680 x 1400 mm

315 kg

90705011

3 472,

-

Výkon / napätie

Tlak

Prietok vzduchu

Hluènos

Rozmery DxŠxV

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

11 / 15 kW / 400 V

10 bar

3

1,45 m /h

65 dB

1960 x 1645 x 615 mm

460 kg

90150210500

9 990,

-

7 951,-

-50%

EKOLOGICKY = EKONOMICKY

Výkon / napätie

Pracovný tlak

Prietok vody

Max.teplota vody

Hadica

Hmotnos

Obj. èíslo

Cena € s DPH

Vysokotlakový èistiè

HDEm 330

1,3 kW / 230 V

85 bar

300 - 330 l/h

40 °C

3,5 m

6,5 kg

90529018330

151,

-

Vysokotlakový èistiè

HDEm 390

+ rotaèná umývacia kefa

1,6 kW / 230 V

95 bar

360 - 390 l/h

40 °C

3,5 m

9 kg

90529018390

1,8 kW / 230 V

115 bar

360 - 410 l/h

40 °C

5,5 m

11,5 kg

9005290191810

2,2 kW / 230 V

125 bar

450 - 500 l/h

40 °C

10 m

23,5 kg

0905290202210

213,-

Vysokotlakový èistiè

HDEm 1810

+rotaèná kefa +turbo tryska

+ nástavec na podlahu

379,-

Vysokotlakový èistiè

HDEm 2000

+ rotaèná umývacia kefa

89,- 109,- 169,90 279,-

558,-

www.stamet.sk

Vysokotlakový èistiè

HDEm 2250

Premium Line

2,2 kW / 230 V

125 bar

450 - 500 l/h

40 °C

10 m

18 kg

905290202250

329,-

631,-

2 749,-

15


Rezné kotúèe Flexiamant

Brúsny kotúè

115 x 2,5 x 22,2 - Oce¾

Obj. è. 616727

Cena 1,38 €

1,54

115 x 2,5 x 22,2 - Nerez

Obj. è. 616737

Cena 1,38 €

1,54

150 x 3 x 22,2 - Nerez

Obj. è. 616620

Cena 2,00 €

227 ,

180 x 3 x 22,2 - Nerez

Obj. è. 616163

Cena 2,70 €

3,00

230 x 3 x 22,2 - Nerez

Obj. è. 616167

Cena 3,50 €

3,95

150 x 6 x 22,2 - Nerez

Obj. è. 627604

Cena 3,15 €

3,50

Diamantový kotúè Promotion

Rezné kotúèe Promotion

115 x 22,23 mm

Obj. è. 624306

Cena 4,10 €

451 ,

125 x 22,23 mm

Obj. è. 624307

Cena 5,70 €

6,27

150 x 22,23 mm

Obj. è. 624310

Cena 9,70 €

10,67

230 x 22,23 mm

Obj. è. 624310

Cena 14,50 €

16,04

115 x 1 x 22,73 mm, Inox 125 x 1 x 22,73 mm, Inox

Obj. è. 616358

Obj. è. 616359

Cena 11,99 €

13,27

Cena 13,20 €

14,59

Akumulátory

7,2 V, 1,1 Ah, Li-Ion

Obj. è. 625485

Cena 44,- €

49,76

9,6 V, 2,0 Ah, NiCd

Obj. è. 625471

Cena 61,- €

68,32

9,6 V, 1,4 Ah, NiCd

Obj. è. 625470

Cena 52,- €

58,07

12 V, 3 Ah, NiMH

Obj. è. 631776

Cena 160,- €

12 V, 2,2 Ah, Li-Ion

Obj. è. 625486

Cena 114,- €

15,6 V, 2,4 Ah, NiCd

Obj. è. 631749

Cena 124,- €

178,-

127,-

138,-

Brúsne papiere 25 ks balenie

drevo - kov, 150 mm, P80

Obj. è. 624021

Cena 13,90 €

16,21

drevo - kov, 150 mm, P240

Obj. è. 624025

Cena 12,90 €

15,04

drevo - kov, 150 mm, P320

Obj. è. 624026

Cena 12,90 €

15,04

farby - laky, 150 mm, P40

Obj. è. 624028

Cena 15,50 €

18,06

farby - laky, 150 mm, P60

Obj. è. 624029

Cena 12,90 €

15,04

farby - laky, 150 mm, P80

Obj. è. 624030

Cena 11,90 €

13,64

Výhradný zástupca pre SR:

Obchodná 18, 902 01 Pezinok, Slovenská Republika

www.stamet.sk

Obrázky môžu by len ilustraèné!

Tlaèové chyby, zmena cien a príbalov vyhradená.

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

More magazines by this user
Similar magazines