Zahájení - Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ...

spmpcr.cz
  • No tags were found...

Zahájení - Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ...

Společnost pro podporu lidí s mentálnímpostižením v České republice, o.s.„OD POMOCI K PODPOŘE - OD PÉČE K SAMOSTATNOSTI“Vítáme VásKonference ke 40. výročí SPMP ČR v Olomouci, Hotel Sigma09.-10.9 říjen2009Tato konference podporuje:Úřadu vlády České republiky v rámciprogramu Podpora veřejné účelných aktivitobčanských sdružení zdravotně postiženýcha Ministerstvo zdravotnictví ČeskéRepubliky.


Společnost pro podporu lidí s mentálnímpostižením v České republice, o.s.Ing. Ivo Vykydal, předsedaSPMP ČRTato konference podporuje:Úřadu vlády České republiky v rámciprogramu Podpora veřejné účelnýchaktivit občanských sdružení zdravotněpostižených a Ministerstvozdravotnictví České Republiky.


Společnost pro podporu lidí s mentálnímpostižením v České republice, o.s.Michael Kocáb, ministr prolidská práva a menšinyTato konference podporuje:Úřadu vlády České republiky v rámciprogramu Podpora veřejné účelnýchaktivit občanských sdružení zdravotněpostižených a Ministerstvozdravotnictví České Republiky.


Společnost pro podporu lidí s mentálnímpostižením v České republice, o.s.MUDr. Jan Jařab,člen kabinetu evropského komisařepro zaměstnanost, sociálnívěci a rovné příležitostiTato konference podporuje:Úřadu vlády České republiky v rámciprogramu Podpora veřejné účelnýchaktivit občanských sdružení zdravotněpostižených a Ministerstvozdravotnictví České Republiky.


Společnost pro podporu lidí s mentálnímpostižením v České republice, o.s.Jan Hamák,zástupce sebeobhájců amístopředseda SPMP ČRTato konference podporuje:Úřadu vlády České republiky v rámciprogramu Podpora veřejné účelnýchaktivit občanských sdružení zdravotněpostižených a Ministerstvozdravotnictví České Republiky.

More magazines by this user
Similar magazines