26.11.2012 Views

Katalog aukce 2006 - Občanské sdružení - Máme otevřeno?

TACHEZYOVÁ<br />

Andrea<br />

* 28. 12. 1966 v Praze<br />

Studia:<br />

1989 –1996 VŠUP, Praha<br />

Členka SČUG Hollar od r. 2004<br />

Samostatné výstavy:<br />

1994 – Divadelní klub, Zlín<br />

1997 – Galerie a knihkupectví Paseka, Praha<br />

1998 – Galerie a knihkupectví U Knihomola, Praha<br />

2000 – Naivní divadlo, Liberec<br />

2000 – Kostel v Andělské Hoře<br />

2002 – Arytmie, Oblastní galerie, Liberec<br />

2003 – Tisky, Galerie Luka, Praha<br />

2003 – Studio Brik<br />

2003 – Galerie Suterén, Ústí nad Labem<br />

2004 – Malostranská beseda, Praha<br />

2005 – mono…, Chrast u Chrudimi<br />

Nejsympatičtější zvíře:<br />

Pes a kůň.<br />

54. Andrea Tachezyová<br />

Peřinka, 1997<br />

grafický list 7/8, signováno, rámováno, 50×65 cm<br />

vyvolávací cena 1200 Kč<br />

Sdružení věnovala autorka.