Katalog aukce 2006 - ObÄanské sdruženà - Máme otevÅ™eno?
TACHEZYOVÁ<br />
Andrea<br />
* 28. 12. 1966 v Praze<br />
Studia:<br />
1989 –1996 VŠUP, Praha<br />
Členka SČUG Hollar od r. 2004<br />
Samostatné výstavy:<br />
1994 – Divadelní klub, Zlín<br />
1997 – Galerie a knihkupectví Paseka, Praha<br />
1998 – Galerie a knihkupectví U Knihomola, Praha<br />
2000 – Naivní divadlo, Liberec<br />
2000 – Kostel v Andělské Hoře<br />
2002 – Arytmie, Oblastní galerie, Liberec<br />
2003 – Tisky, Galerie Luka, Praha<br />
2003 – Studio Brik<br />
2003 – Galerie Suterén, Ústí nad Labem<br />
2004 – Malostranská beseda, Praha<br />
2005 – mono…, Chrast u Chrudimi<br />
Nejsympatičtější zvíře:<br />
Pes a kůň.<br />
54. Andrea Tachezyová<br />
Peřinka, 1997<br />
grafický list 7/8, signováno, rámováno, 50×65 cm<br />
vyvolávací cena 1200 Kč<br />
Sdružení věnovala autorka.