Prospekt Axor Starck Organic - Hansgrohe

hansgrohe.cz

Prospekt Axor Starck Organic - Hansgrohe

June 2010doc.: IEEE 802.22-10/0073r03Outline• IEEE 802.22 Standard Overview– IEEE Standards and IEEE 802.22– Overview of the IEEE 802.22– CONOPS– Reference Architecture– Frame Structure– PHY– MAC– Cognitive Radio Capabilities– Spectrum Sensing– Geo-location– Interface to Incumbent Database Service– SecuritySubmissionSlide 2Apurva N. Mody, BAE Systems


▾ Philippe Starck„ Ú k o l e mdesignérajezaméněvytvořitvíceradosti.“0203


Co můžete od značky Axor očekávat? Novátorskou koupelnovoukolekci. A nejen to, ale také revoluční způsob zacházeníse samotnou vodou.


Opět nadešel čas dodat koupelněnový rozměr. A kdo jiný než PhilippeStarck by byl povolanější k úvahámo revolučním způsobu využívánívody.0405V kolekci Axor Starck Organic vytvářísoulad mezi designem a technologií,ekologií a ekonomikou a mezisrdcem a hlavou. A podle PhilippaStarcka je právě soulad a harmonietím, co jako lidé nejvíce potřebujeme.Vznikla tak nová koupelnová kolekce,která stejnou měrou oslovujesrdce i hlavu.FollowyourHeadandyourHeart


Je přirozeností přírodyvystačit si s málem.Philippe Starck se už dlouho snaží, aby výrobky vyžadovaly méně. Příroda i lidé mu jdoupříkladem: elegance minimalismu je patrná ve tvaru větvičky, okvětního lístku či těla –přesto jsou však plné vitality, energie a efektivity.V kolekci Axor Starck Organic se značka Axor a Philippe Starck zaměřili na myšlenku,že lze s méně prostředky dosáhnou více. Působivý design, inteligentní funkce a efektivnínakládání se zdroji se spojily, aby vytvořily výjimečný výrobek a kolekci, z níž přímotryská přírodní energie a ekologické hodnoty.0607


Baterie odhodila vše nepotřebné. Její podstatouje organický a minimalistický design.Kolekce Axor Starck Organic má sošný vzhled s krásným štíhlým půvabem.Dvě rukojeti jsou harmonicky zabudované do těla baterie.▸ Jedinečný organický design: měkké tvary a plynulé přechody▸ Minimalistická forma: rukojeti a tělo baterie navzájem splývají▸ Baterie vypadá ladně, ať jsou rukojeti v jakékoli poloze▸ Další vývojový stupeň charakteristického designu řad Axor Starck▸ Harmonicky splyne s jakoukoli koupelnou


0809organickáminimalistická


Jak příjemný je dotek vody? Neuvěřitelně objemnýa vzrušující s velmi malou spotřebou.Dosud nejmohutnější sprchový proud baterie nabízí velmismyslný zážitek z vody. Jako při sprchování Vám budouna kůži jemně dopadat perlivé kapičky a smáčíVám celé ruce. Přesto tento nový typ proudu spotřebováváméně vody než běžné baterie.▸ Nový perlátor s 90 malinkými otvory: měkčí a objemnějšísprchový proud z baterie poskytuje zážiteksrovnatelný s ruční sprchou Raindance 100 značkyHansgrohe.▸ Mohutný proud: důkladné namočení rukou▸ Omezení průtoku: běžný proud účinný při 3,5 l/min


1011objemný3,5 l/min


Inovativní provozní koncepce nám umožňuje mnohem uvědomělejiprožívat udržitelné nakládání s vodou. Objem a teplota vodyse ovládají samostatně.Nově navržená baterie se dvěma rukojeťmi z řady Axor Starck Organic je dalším krokemv evoluci obsluhy baterií – daleko od klasických pákových baterií, u nichž se teplotaa množství vody ovládají vždy současně. Baterie nejen že ekonomicky řídí spotřebu vody,ale také se ergonomicky ovládá: méně často požadované nastavování teploty je umístěnov hlavě baterie, zatímco pravidelně používaná rukojeť pro ovládání síly proudu je praktickyumístěna na výtoku ve spodní části baterie.Výhody odděleného ovládání:°CNastavování teploty▸ Přednastavení na teplotu podle osobních preferencínebo na energeticky úspornou studenou vodu▸ Ladný vzhled ve všech polohách▸ Přednastavení předchází vzniku zaschlých kapeka špinavých skvrn – rukojeti se většinou nemusítedotýkat▸ Nové a jasné označení studené a teplé:studená voda = zelená (úspora energie),teplá voda = oranžová● Otevřená /zavřená vodaOvládání vodního proudu▸ Čistší a pohodlnější manipulace díky ovládánípřímo na výtoku▸ Normal poloha při 3,5 l/min: maximálně funkčnís pocitem mohutného proudu, avšak současněšetřící vodou▸ Booster poloha pro zvýšení průtoku na 5 l/min▸ Postupné nastavování síly proudu s aretací polohypři 3,5 l/min (Normal) a 5 l/min (Booster)


1213▸ Normal3,5 l/min▸ ▸ Booster5 l/min


Kolik ekologických nápadů se skrývá v této baterii?Více než jen revoluční zážitek z vody s nízkouspotřebou pouhých 3,5 l/min.Kolekce Axor Starck Organic nejen minimalizuje spotřebu přírodních vodních zdrojů, ale takéenergie. Přednastavená teplota totiž znamená, že je zapotřebí méně teplé vody. A pozornostbyla věnována i využívání zdrojů při výrobě kolekce: duté tělo baterie vyžaduje méně materiálua tím pádem i méně energie.Záměrné přednastavení studené vody zajistí, že sevoda nebude ohřívat zbytečně.Snížená spotřeba materiálu na stěny baterie (dutétělo). Přibližně o ⅓ méně mosazi než u běžnýchv ý r o b k ů .Omezení průtoku na účinných 3,5 l/min. Příjemnějšívnímání vody a lepší funkce než u běžných baterií.Oddělený vodní proud brání přímému kontaktu vodys tělem baterie. Pitná voda se tak nikdy nedostanedo styku s olovem a niklem.


1415


Organický a minimalistický designový jazykse harmonicky prolíná celou kolekcí.Všechny výrobky z kolekce Axor Starck Organic se inspirovaly přírodou. Působivý designovýjazyk a elegantní vzhled jsou charakteristické pro celou kolekci nabízející výrobky do všechčástí koupelny.▸ Čtyři různé výšky umyvadlových baterií▸ Doplňkové nástěnné řešení umyvadlové baterie▸ Pozornost byla věnována technologii termostatů pro podomítkové i nástěnné instalaceve sprše i u vany▸ Další doplňky v designu Axor Starck Organic▸ Více než 40 výrobků do všech částí koupelny▸ Směsice organických a geometrických prvků umožňuje nejrůznější kombinace,včetně kombinací s jinými kolekcemi.


1617


„Potřebujeme


více harmonie.“◂ Philippe Starck1819


2021


Dokonalá koupelnová symbióza: organické s minimalistickým.Působivý a energií nabitý design řady Axor Starck Organic harmonicky splývá s puristickýmprostředím koupelny. V této koupelně například přirozené prvky organické a minimalistickébaterie nacházejí ideální partnery ve formě architektonických prvků.


2223◂ Ohromující kontrasty: zvlněnýtvar baterie ladí s minimalistickouumyvadlovou mísouStarck 2 pro postavení na stůlod firmy Duravit. ▾◂ Kolekce Axor Starck Organicdokonale splývá s různými umyvadly– s mělkými i hlubokýmiumyvadlovými mísami, s nástěnnýmii vestavěnými umyvadlyi s malými umývátky. Zde spolunapříklad navzájem elegantně korespondujíorganické tvary bateriea umyvadla.


Díky kombinaci organických a geometrických tvarů nabízejí podomítkovéi nástěnné výrobky z řady Axor Starck Organic řadu designovýchmožností pro sprchy.◂ Tyto podomítkové výrobkymají vlastní podomítkový instalačnísystém. Lze je výborněkombinovat s hlavovou sprchou24 x 24 pro radostný zážitekze sprchování ve velkém měřítku.


2425▴ Termostatová technologie nabízenánástěnnými instalacemibaterií přináší radostné zážitkyze sprchování s dalšími doplňujícímipraktickými prvky.◂ Alternativně je k dispozici taképodomítkový termostast s použitímvýrobku iBox universal. Jednotkasprchového držáku má zabudovanoupřipojku hadice.


Výrazný a působivý design Axor Starck Organic se objevuje i na výjimečnýchvanových bateriích.▴ Vanová baterie s termostatem k postavení na podlahus ruční sprchou doplňuje nabídku volně stojícíchvan. Díky svému organicko-minimalistickému designuvypadá skvěle s řadou van nejrůznějších tvarů.


▴ Stejně jako celá kolekce splývá i nástěnný vanovýtermostat ve tvaru větvičky s prostorem okolo vany.2627


2829


„Projekt jelidem pomáhá k


dobrý, když3031lepšímu životu.“◂ Philippe Starck


Inspirace a realizace: rozmanitá kolekcepodporuje atmosféru a oslovuje smysly. *Dobrý pocit z koupelny nesouvisí s její velikostí, ale s dobře promyšleným řešením. Univerzálnost řady AxorStarck Organic je jasně vidět ve velkých i malých místnostech i v různých stylových světech. Je třeba osobitýstyling, vhodná koncepce osvětlení a architektonické řešení, které promění koupelnu v příjemnější místo k životu.Organicko-minimalistická koupelna:kontrast působivých tvarů a materiálů oslovujících smysly▴ PřírodaObloukové okno sahající od podlahyaž po strop umožňuje pronikatsvětlu dovnitř a vytvářetzajímavou hru stínů. Interiér seotevírá do světa přírody.▴ Poloha bateriíDíky organickým tvarům vypadajíbaterie Axor Starck Organic skvělev kterékoli poloze – na levéi pravé straně umyvadla.▴ SvětlíkSvětlík nad umyvadly a vanoupřispívá k rafinované domáckéatmosféře koupelny.*Všechny návrhy koupelen byly vytvořeny architektonickou kanceláří ippolito fleitz group.


3233◂ 16 m 2Ideální organicko-minimalistickákoupelna navržená na 16 m 2 :uvnitř i venku, příroda a architektura,koupelna a ložnice – vše splýváv jedno. Otevřená sprcha měnímístnost ve smyslné lázně. Toaletaa bidet jsou od prostoru rozumněodděleny.▴ TravertinMonolitické architektonické jádrokoupelny je navrženo z matnéhomořského vápence, velmi příjemnéhona dotek.▴ DubKartáčovaná podlaha z masivníhodřeva dodává pocit energiea vitality. S přibývajícími letyzískává krásnou patinu a vyzařujeteplo.▴ PetrolejVýrazný a intenzivní odstín barvystěn i stropu propojuje koupelnus ložnicí a vnáší do prostoru moderníprvek.


Koupelna oslovující smysly:emoce a atmosféra▴ Měkké materiály, nepřímé osvětlení a strukturovanélátkové tapety s květinovým vzorem vytvářejíhřejivou a přirozenou atmosféru. Prostorově úspornénástěnné umyvadlo Starck 2 od firmy Duravit(obr. nahoře) nebo oválné zapuštěné umyvadlo(obr. dole) dokonale zapadají do prostoru.▴ 6 m 2Půdorys místnosti o rozměrech 6 m 2 ukazuje, jakmůžete šetřit místem, a přesto vytvořit útulnoukoupelnu: ústředním bodem koupelny je umyvadloumístěné před oknem. Za ním je ukrytá toaleta.I přesto Vám 6m 2 nabídne dostatek prostorupro sprchování.


Barokní koupelna:ornamenty, neobvyklé materiály, příjemné decentní osvětlení3435▴ Toto řešení slibuje elegantní vzhled s působivými barvami, třpytivýmimateriály a nábytkem připomínajícím baroko. Dvě umyvadla minimalistickýchtvarů kontrastují s koupelnou v barokním stylu: ať jde o kruhovouumyvadlovou mísu Starck 1 od firmy Duravit postavenou na stole(obr. nahoře) nebo o nástěnné umyvadlo nápadně jednoduchých tvarů(obr. dole).▴ 12 m 2Vyšší kvality prostoru koupelny lze docílit rozdělenímna relaxační a funkční zóny: toaleta i sprcha jsou oddělenyposuvnými skleněnými dveřmi, díky nimž vypadámalá místnost větší. Sprchové baterie jsou umístěny tak,že je lze obsluhovat, aniž bychom se namočili, a teplotuje možné nastavit ještě před vstupem do sprchy.


Přírodní koupelna:organické tvary ve své nejlepší formě▴ Velký stůl z tmavého dřeva a obklady ve vzhledukůže pomáhají zdůraznit přírodní charakter koupelny.Všechny koupelnové prvky jsou organické– od baterie až po oválnou umyvadlovou mísu z kolekceAxor Massaud (obr. nahoře) či umyvadlo Silkod firmy Keramag (obr. dole).▴ 15 m 2Zde uvádíme příklad, jak lze naplnit touhu po osobitédomáckosti a ohleduplném nakládání s vodouna ploše 15 m 2 : velká okna umožňují kontakt s přírodou.Umístění umyvadla nedaleko toalety respektujeběžné užívání koupelny.


Puristická koupelna:nápadná, plná kontrastů a elegantní▴ Minimalistická. Není tu nic, co by rozptylovalo pozornost, žádnézbytečné tretky. Zbývá jen čistá a krásná podstata tvořená jasnýmia vysoce kvalitními materiály a tvary, například umyvadlovou mísoupostavenou na stole (obr. nahoře) nebo nástěnným puristickým umyvadlem(obr. dole).3637▴ 10,5 m 2Prostor působí otevřeně, přesto je smysluplně rozdělený:efektu je dosaženo jasně strukturovaným uspořádánímmístnosti a oddělením sprchy a toalety od zbytkumístnosti. 10,5 m 2 nabízí dostatek místa i pro volně stojícívanu a umyvadlový stůl s dostatečně velkým úložnýmprostorem.


Na první pohled: inteligentní funkce nastavujíekologické a technologické standardy.▾ Sprchový proud baterieInovativní sprchový proud umyvadlové baterie posouvá vjemové a ekologickénormy. Vytváří pocit velkého objemu vody a nabízí optimálnífunkčnost.▾ Normal + BoosterIntenzitu proudu lze plynule nastavovat až do aretace polohy při spotřebě3,5 l/min. Pokud si někdo přeje silnější proud, stačí posunoutovládání do Booster polohy (5 l/min).5°▴ PerlátorPerlátor je možno posunout o 5° na libovolnou stranu. Vodní proudtak můžete uzpůsobit tvaru umyvadla. Perlátor je vybaven čisticí funkcíQuickClean, díky níž lze snadno odstranit vápenné usazeniny. Pokudbyste si přáli běžný proud vody, perlátor lze snadno nahradit perlátoremQuickClean.▴ Nastavitelný výtokPři osazení na pravé straně umyvadla můžete použít výtok v poloze dodávanéz výroby. Při použití vlevo stačí pro dokonalou ergonomii otočitvýtok o 180°. Pomocí odpovídajícího klíče jednoduše odšroubujeteperlátor a výtok znovu nasadíte.


▾ Omezení maximální teplotyTeplotu je možno individuálně nastavit. Chcete-li snížit náklady na energiia chránit se před případným opařením, můžete nastavit omezení maximálníteploty. To se zvlášť hodí u baterií používaných na veřejnýchmístech či v hotelech, nebo třeba v domácnostech s malými dětmi.▾ Filtrační sítko pro rohové ventilyDůmyslná filtrační sítka zachytí částice nečistot z vodovodního potrubía prodlužují tak životnost baterií. Filtrační sítka je třeba pravidelně čistit,aby nedocházelo k ucpání průtoku.3839▴ Technologie termostatuDíky technologii termostatu nabízejí všechny sprchové a vanové výrobkypro nástěnnou instalaci spolehlivé pohodlí a bezpečnost: téměř okamžitákorekce výkyvů tlaku a teploty chrání uživatele před opařením.Jinými slovy, jakmile teplotu jednou nastavíte, zůstane konstantní.▴ Podomítkové sprchové bateriePodomítkové sprchové baterie řady Axor Starck Organic lze instalovatbuď se základní jednotkou iBox universal nebo s podomítkovýminstalačním systémem Axor ShowerCollection, podle rozhodnutí uživatele.Moduly 12 x 12 cm lze ideálně kombinovat s moduly Axor Shower-Collection, jako jsou hlavové sprchy, sprchové moduly či doplňky.


Umyvadlo Axor Starck Organic1 2 3 41391321321255012021478350168280241240365435Bidet Axor Starck Organic512067125401301431874520395173Umyvadlo1 Dvourukojeťová umyvadlová baterie 280Obj. číslo 12010000Dvourukojeťová umyvadlová baterie 280 bez táhla(bez obrázku)Obj. číslo 120110002 Dvourukojeťová umyvadlová baterie 365 bez táhla,k umyvadlovým mísámObj. číslo 120120003 Dvourukojeťová umyvadlová baterie 435 bez táhla,k umyvadlovým mísámObj. číslo 120130004 Dvourukojeťová umyvadlová baterie 240pro umývátkaObj. číslo 120140005 Dvourukojeťová umyvadlová baterie,pro nástěnnou instalaciObj. číslo 12015000Základní sada (bez obrázku)Obj. číslo 109021806 Stojánkový ventilObj. číslo 12110000Bidet7 Dvourukojeťová bidetová baterieObj. číslo 12210000Všechny baterie (1–6) jsou vybaveny omezovačem průtoku (3,5 a 5 l/min).


Vana Axor Starck Organic1 2 317028065131242112021741701202398–12621816045190404163193983106464616170707070110 110 110Vana1 Termostatická vanová baterie pro instalaci na omítkuObj. číslo 124100002 Páková vanová baterie pro podomítkovou instalaciObj. číslo 12415000Páková vanová baterie pro podomítkovou instalacis funkcí Safety (bez obrázku)Obj. číslo 12416000Montáž baterie na základní těleso iBox ® universalObj. číslo 018001803 Vanový výtokObj. číslo 124170004 Čtyřotvorová termostatická vanová bateriena okraj vanyObj. číslo 12425000Montáž na základní saduObj. číslo 15460180Čtyřotvorová termostatická vanová bateriepro instalaci na vanový sokl (bez obrázku)Obj. číslo 12426000Montáž na základní saduObj. číslo 154651805 Dvouotvorová termostatická vanová bateriepro instalaci na okraj vanyObj. číslo 12422000Montáž na základní saduObj. číslo 13550180Kompletní kótované výkresy a údaje pro projektování naleznete na internetu, na našich webových stránkách.


Sprcha Axor Starck Organic1 2 3170120782804 5 6170170591702185227812012023139217797–125219Termostat/ventil Axor Starck Organic17056–8456–8459591701703232212175–10375–10375–103Sprcha1 Termostatická sprchová bateriepro instalaci na omítkuObj. číslo 126020002 Sprchová páková bateriepro podomítkovou instalaciObj. číslo 12605000Montáž baterie na základní těleso iBox ® universalObj. číslo 018001803 Držák sprchyObj. číslo 12626000Termostat/ventil4 Termostat pro podomítkovou instalaciObj. číslo 12710000Termostat s vysokým průtokem Highflowpro podomítkovou instalaci (bez obrázku)Obj. číslo 12711000Montáž termostatu na základní těleso iBox ® universalObj. číslo 018001805 Termostat s uzavíracím ventilempro podomítkovou instalaciObj. číslo 12715000Montáž termostatu na základní těleso iBox ® universalObj. číslo 018001806 Termostat s uzavíracím a přepínacím ventilempro podomítkovou instalaciObj. číslo 12716000Montáž termostatu na základní těleso iBox ® universalObj. číslo 01800180


Termostat/ventil Axor Starck Organic1 2 31201201204243344298591559120601206012021212172–1007272Sprchy/držáky Axor Starck Organic4 56∅ 2419068Max. 185Termostat/ventil1 Termostat s vysokým průtokem Highflowpro podomítkovou instalaci 12 x 12Obj. číslo 12712000Montáž termostatu na základní saduObj. číslo 107541802 Uzavírací ventil pro podomítkovou instalaciObj. číslo 12771000Základní jednotka pro instalaci v rovině se stěnouObj. číslo 10971180K volné instalaciDN15, vřeteno Obj. číslo 15973180DN15, keramika Obj. číslo 15974180DN15, vřeteno Obj. číslo 159701803 Uzavírací a přepínací ventil Trio ® /Quattro ®pro podomítkovou instalaci 12 x 12Obj. číslo 12731000Základní sada Trio ®Obj. číslo 15981180Základní sada Quattro ®Obj. číslo 15930180Sprchy/držáky4 Dvouproudá tyčová ruční sprchaObj. číslo 28532000Jednoproudá tyčová ruční sprcha (bez obrázku)Obj. číslo 105310005 Sprchová sada 2jetObj. číslo 27980000Sprchová sada 1jet (bez obrázku)Obj. číslo 27983000Sada s nástěnnou tyčí (bez obrázku)Obj. číslo 278300006 Držák sprchyObj. číslo 27515000Kompletní kótované výkresy a údaje pro projektování naleznete na internetu, na našich webových stránkách.


Sprchy Axor Starck Organic1 2 3120/120531–578240/240240/24014630/302323240/240970830720525760280120245120120/1202130/3045629720525245970830760280Sprchy1 Hlavová sprcha 24 x 24 se sprchovým ramenemObj. číslo 10925000Základní sadaObj. číslo 109211802 Hlavová sprcha 24 x 24 v úrovni se stropemObj. číslo 109240003 Hlavová sprcha 24 x 24 s připojením od stropuObj. číslo 10929000Základní sada pro horní sprchuse sprchovým ramenem (bez obrázku)Obj. číslo 109211804 Modul sprchy 12 x 12Obj. číslo 28491000Základní sadaObj. číslo 284861805 ShowerHeaven 72 x 72 bez osvětleníObj. číslo 10625800*ShowerHeaven 72 x 72 s osvětlením (bez obrázku)Obj. číslo 10627800*6 ShowerHeaven 97 x 97 s osvětlenímObj. číslo 10623800*ShowerHeaven 97 x 97 bez osvětlení (bez obrázku)Obj. číslo 10621800**Povrchová úprava: leštěná nerezová ocel (-800)


Doplňky Axor Starck Organic1 2 3105136410∅ 72∅ 12957/5757/5757/57732118117∅ 3657/57658057/579324 5 6 7∅ 9∅ 102444557/57420∅ 2057/5786∅ 3225657/5757/57240 134∅ 60Doplňky1 Nádobka pro ústní hygienuObj. číslo 427340002 MýdlenkaObj. číslo 427330003 Pomocné madloObj. číslo 42730000Držák na osušku 600 mmObj. číslo 42706000Držák na osušku 800 mmObj. číslo 427080004 Držák na ručníkObj. číslo 427200005 Háček na ručníkObj. číslo 427370006 Držák na toaletní papírObj. číslo 427360007 Držák na WC kartáč (nástěnný)Obj. číslo 42735000Kompletní kótované výkresy a údaje pro projektování naleznete na internetu, na našich webových stránkách.


Všechny výhody hned na první pohledPro srdce▸ Působivý a jedinečný designový jazyk:organické, minimalistické tvarypřekypují smyslností a energií▸ Ladný vzhled rukojetí ve všechpolohách▸ Design z jednoho zdroje napříčcelou kolekcí a ještě dále▸ Smyslný zážitek z vody díky novémusprchovému vodnímu proudu▸ Mohutné a důkladné namočení rukou▸ Univerzální: dokonalý soulad s mnohatvary a styly umyvadel a van v prostředípodle Vašeho vkusu▸ Kolekce navržená Philippem Starckem,enfant terrible světa designu a jednohoz nejznámějších tvůrčích mozkůsoučasnostiPro hlavu▸ Nový a funkční sprchový proudse spotřebou pouhých 3,5 l/min▸ Nová koncepce obsluhy s dvourukojeťovoubaterií: oddělené ovládání teplotya intenzity▸ U umyvadla budete mít více pohodlíi bezpečnosti díky přednastavenéteplotě vody▸ Dvě aretovací polohy pro nastaveníintenzity proudu: 3,5 l/min (Normal)a 5 l/min (Booster) – plus všechnymezilehlé průtoky▸ Šetrné užívání materiálů, energiea surovin▸ Inteligentní funkce, například čisticífunkce QuickClean nebo nastavitelnýperlátor


Koupelny Axor Starck Organic byly vybavenytěmito výrobky:▸ Str. 20/21Umyvadlová mísa: Palomba, Laufen▸ Str. 22Umyvadlová mísa: Palomba, Laufen▸ Str. 23Umyvadlová mísa: Starck 2, Duravit▸ Str. 26Vana: Starck od firmy Duravit▸ Str. 27Vana: Starck od firmy Duravit▸ Str. 28/29Umyvadlová mísa: Palomba od firmyLaufen Vana: Axor Massaud▸ Str. 32Umyvadlová mísa: Starck 2, Duravit,Vana: Starck, Duravit▸ Str. 34Umyvadlo: Starck 2, Duravit(obr. nahoře)Umyvadlo: K-2075, Kohler(obr. dole)▸ Str. 35Umyvadlová mísa: Starck 1,Duravit (obr. nahoře)Umyvadlo: Memento,Villeroy & Boch (obr. dole)▸ Str. 36Umyvadlová mísa: Axor Massaud(obr. nahoře) Umyvadlo: Silk,Keramag (obr. dole)▸ Str. 37Umyvadlo: LW 900, Toto(obr. nahoře)Umyvadlo: Elements, Roca(obr. dole)4647Veškeré kombinace umyvadel a baterií jsou designovými doporučeními,která byla rovněž technicky testována ve zkušebním centruHansgrohe. Chcete-li si prohlédnout i další umyvadla, která vypadajíbáječně se sortimentem Axor Starck Organic, navštivte, prosím:www.head-and-heart.comKoncepce & grafika bilekjaeger, StuttgartProjekt koupelen Ippolito Fleitz Group GmbH, StuttgartFotografie Michael Schnabel, Stuttgart; Uli Maier, StuttgartRealizace stavby Peter Böck, StuttgartStyling Sabine Heck, StuttgartPostprodukce Eder, Ostfildern; recom, OstfildernNáš dík patří společnostem Casa dolce Casa/Florim, Duravit,Keramag, Kohler, Laufen, Ligne Roset, Roca, Toto, Villeroy & Bochwww.head-and-heart.com


Česká republika – Hansgrohe CS s.r.o. · Dornych 47 · CZ–617 00 Brno · Tel. +420 511 120550Fax +420 511 120599 · info@hansgrohe.cz · www.hansgrohe.cz · www.hansgrohe.skcs-CZ-Axor Starck Organic · Technické změny a barevné odchylky jsou z důvodu tiskařské techniky vyhrazeny.Obj.č.: 84 220 218 · 08/12/3 · Vytištěno v Německu · Vytištěno s kompenzací CO2 na papíře běleném bez použití chlóru.Axor-Hansgrohe SE · P. O. Box 1145 · D–77757 Schiltach · Telephone +49 7836 51–0Fax +49 7836 51–1300 · info@axor-design.com · www.axor-design.com

More magazines by this user
Similar magazines