Views
8 months ago

Axor 2018

Salgskonsulenter

Salgskonsulenter Regionsansvarlig Trøndelag, M&R og deler av S&F Karen Sofie Halvorsen Mobil: 47 92 60 00 karen.sofie.halvorsen@hansgrohe.no Regionsansvarlig BuVeTe Knut Knutsen Mobil: 91 30 71 40 knut.knutsen@hansgrohe.no Regionsansvarlig Rogaland og Vest Agder Kurt Sørbø Mobil: 97 62 09 69 kurt.sorbo@hansgrohe.no Regionsansvarlig Hordaland og deler av S&F Arild Solend Mobil: 46 86 42 77 arild.solend@hansgrohe.no Regionsansvarlig Østlandet Henning Belgum Ruud Mobil: 91 15 97 56 henning.ruud@hansgrohe.no Regionsansvarlig Nord-Norge Geir Karlsen Mobil: 93 20 16 41 geir.karlsen@hansgrohe.no Innesalg/kundeservice Camilla Gulliksen Tlf. 32 79 54 00 camilla.gulliksen@hansgrohe.no Connie Drews Tlf. 32 79 54 00 connie.drews@hansgrohe.no Ledelse og prosjekt Per Christian Olsen Daglig leder / Country Manager Mobil: 97 70 29 07 christian.olsen@hansgrohe.no Geir Karlsen Ansvarlig for prosjekt og teknisk Mobil: 93 20 16 41 geir.karlsen@hansgrohe.no Salgskontor Kontakt Åpningstider Postadresse: Hansgrohe Salgskontor Jegstrupvej 6 8361 Hasselager Danmark Tlf. 32 79 54 00 info@hansgrohe.no mandag: tirsdag-torsdag: fredag: 08.15-16.00 08.00-16.00 08.00-15.00 II Besøk vår hjemmeside www.axor-design.com for et innblikk i AXORs univers.

Et vell av perspektiver … Én visjon overgår alt annet når AXOR utvikler kolleksjoner og produkter: Badet skal sees gjennom verdens beste designere og arkitekters briller. Kolleksjonene skal bygge på deres syn på verden, deres filosofi, deres kulturelle bakgrunn og deres kreativitet. AXOR fungerer i den forbindelse som en kurator som velger den beste til å realisere deres idéer. … gir bedre utsikt. Det er grunnen til at AXOR utvikler produktene sine på en helt unik måte: AXOR samarbeider med designpartnere som blander moderne konsepter med tidløs estetikk. AXOR WaterDream er som of test utgangspunktet, et felles prosjekt med designere som – mye på samme måte som en konseptbil i motorbransjen – oppsøker innovative løsninger til fremtidens bad. III