Views
7 months ago

Broshura MARS final

Broshura MARS

EJA ZBULO PRODUKTET E SEKTORIT TE PORCELANIT! IBRIK SK-7315 MIKSER SMX2733 MIKSER HM 350 CB MIKSER MZ 449 CB MIKSER SHB-3036 1.690L 990L Fuqia : 2000 W Kapaciteti: 1.7 lt Materiali jashtëm: Plastik, Filtri i pastrimit, Tregues i nivelit të ujit Sistem sigurie, Funksioni i fikjes automatike, Mbajtja e ujit të ngrohtë, Butoni On-Off. -41% -30% -33% -45% -35% 1.990L 1.390L Mikser dore, fuqia motorrike 300 W, 3 Nivele shpejtesie, permban 2 çifte aksesoresh per veze dhe brumi. 3.990L 2.690L Mikser dore, Fuqia Motorike 250 W, 5 nivele shpejtesie, permban dy çifte aksesoresh per rrahje: vezesh dhe brumi. 5.290L 2.890L Kursimi: 700L Kursimi: 600L Kursimi: 1.300L Kursimi: 2.400L Fuqia 250 W, thika çeliku inox, kapaciteti gotes 1 lt, grin edhe akull. Ngjyra portokalli 4.590L 2.990L Kursimi: 1.600L Mikser 2 në 1, grirese dhe blender, Fuqia: 200 W , 2 nivele shpejtësie. Më e mira është këtu! PESHORE AEG PW 4923 FA SHTRYDHESE STO-6535 SHTRYDHESE SJ-3143 SHTRYDHESE AE 1917 CB MAKINE QETHESE SHC-4353 -34% -48% -70% -16% -36% GARANCIA 1 VIT VLEFSHMËRIA DERI NË: 18 MARS 3.490L 2.290L EKrani dixhital LCD, Platforma e peshimit material Qelqi Mbyllja automatike, Kapaciteti maksimal i peshimit 150 kg Saktësia e peshimit 100g 3.990L 2.090L Shtrydhese Agrumesh, Materiali Inoks, Ngjyra e Kuqe. 2.990L Fuqia: 1000W, Trupi prej çeliku inox, Filtër çeliku inoks, Sistemi i integruar i sigurisë, kyçja e sigurisë, Pjesë të shkëputshme për pastrim të lehtë, Këmbë gome për fiksim më të mirë, Depozita e mbetjeve: 1500ml, Enë 500ml për lëng frutash. 9.900L 9.490L Kursimi: 1.200L Kursimi: 1.900L Kursimi: 7.000L Kursimi: 1.500L MADE IN GERMANY 7.990L Shtrydhese frutash dhe perimesh, fuqia 1000 w, diametri 75 mm, 30 % me shume leng dhe vitamina, Sita çeliku, 2 nivele shpejtësie. 1.390L 890L Kursimi: 500L Numri i niveleve të shpejtësisë 2, Preres çelik inox. Me nivele të rregullueshëm të Prerjes dhe lak për ta varur, Me 4 krehër të ndryshëm 3,6,9,12 mm, Fuqia: 8 W, Aksesorë: furçë pastrimi x 1, kapak mbrojtës x 1. Ofertat tona, TOSTER ST 5016 CB HEKUR DB 765 CB HEKUR SSI-2886 HEKUR PRB2500B THARESE FLOKESH SHD-7040 konceptuar për ju! -30% -46% -50% -32% -50% 2.990L 2.090L Fuqia 2000W. Temperaturë e rregullueshme, Pllakë prej alumini të veshur, Sipërfaqja prej çeliku inox Energji e ulët, performancë e lartë me ngrohje të shpejtë Dizajni elegant dhe ergonomik, levizja e kabllit 180 3.490L 1.890L Hekur rrobash, Fuqia 2000w, pllake celiku , sistem avulli vertikal, funksion vetepastrimi, rregullator temperature, ene uji transparente, kabell I §levizshem 360 grade, llampe treguese, 230 V, 50 Hz 3.990L 1.990L Fuqia: 2200 W, Vëllimi i rezervuari të ujit 280 ml, Pllaka qeramike, Avull i vazhdueshëm: me rregullim, deri në 20 g / min, Hekurosje vertikale, Pllaka qeramike. 24.990L 16.990L Kursimi: 900L Kursimi: 1.600L Kursimi: 2.000L Kursimi: 8.000L Hekur me depozite, fuqia 2500 w, 5.5 bar, 110 gr avull, pllake qeramike, ngrohet per 2.3 min, depozita 2 lt. 1.990L 990L Kursimi: 1.000L Fuqia makasimale 2200 W, Kontroll shpejtësie 2 nivele, Nivelet e temperaturës 3 Ajri i ftohtë, Ngjyra e zezë/argjend FINANCIM për 15 minuta VETËM ME KARTËN E IDENTITETIT Larje 9 Kg + Tharje 7 kg 43" TOSTER SSM-2530 FSHESE KORENTI SVC-3479 FSHESE KORENTI BS 9010 CB FSHESE KORENTI RC81_RC25011 THARESE FLOKESH HTD 8005 CB 1600 xhiro/min Full HD 6.490L Fuqia 2000W. Temperaturë e rregullueshme, Pllakë prej alumini të veshur, Sipërfaqja prej çeliku inox Energji e ulët, performancë e lartë me ngrohje të shpejtë Dizajni elegant dhe ergonomik, levizja e kabllit 180 °. 8.990L Fuqia: 1000 W, Tensioni 220-240V, Kapaciteti i rezervuarit të ujit 1.5 lt, Ngjyra e Kuqe, Niveli zhurmes 80 dB, Gjatësia e kabllit 5 m. Klasi A, Kontroll elektronik i energjisë, filter HEPA , Tub teleskopi prej çelikuinox ( 85 cm gjatësi), Gjatesia e kabllit 8.30 m, Furçë e kthyeshme e dyshemesë, , Rikthim automatik i kabllit. 14.990L 21.990L GARANCIA 2 VJET 4.490L 9.990L 17.990L 1.490L Kursimi: 2.500L Kursimi: 4.500L Kursimi: 5.000L Kursimi: 4.000L Kursimi: 500L 3.990L -39% -50% -33% -18% -25% Bli nje tigan nga linja Nuvola, dhe merr dhurate tiganin Cook Pan 24 cm Niveli i zhurmës 75 dB, teknologjia multi-ciklonine, filtri qe lahet me uje EPA, tub teleskopik, rregullimi i fuqisë së thithjes, Aksesor pastrimi per dyshemen dhe per qimet e kafsheve. Ngrohëset Delonghi deri në 50% ulje D 1.990L Tharëse flokësh kompakte për udhëtime. Dorezë e palosshme. Fuqia maksimale : 1300 W . 2 nivele te temperaturës / energjisë. Përfshin aksesor. Furnizimi me energji: 110/230 V, 50/60 Hz Klasi A -30% 2 VJET LAVATRIÇE AQD970F 69 (EU) 12 sete -28% 89.990L 64.990L Kursimi: 25.000L Përmasat: 60 x 59.5 x 85 cm, komandimi me prekje, 16 Programe, ngjyra e bardhe, Përmban ; Ecotech (sensor Peshe), program për rrobat e leshta,Woolmark Platinum Care Dekoder DVB-T2/C 2 VJET TELEVIZOR 43HYN6200FFN 1400 W -22% 44.990L 34.990L Kursimi: 10.000L DVB-T2/C (MPEG4), Frekuence 200Hz, Kontrast Dinamik, Sistem audio Infinite Surround 2x5W, Kend shikimi Wide Viewing, Aspekt 16:9, Porta HDMI / USB / SCART / VGA, Modul CI, Klas energjie A. 6 programe me depozite Klasi A+ 2,3 lt +355 68 609 2250 +355 68 609 2215 +355 68 609 2251 +355 68 609 2202 +35 68 609 2235 5 VJET 5 VJET -18% 44.990L 2 VJET -41% 12.990L TIRANË: GOTECH LUXURY Galeria ETC +355 686092203 +355 67 530 8928 TAPIZË: Autostrada Tiranë - Fushë Krujë +355 68 407 9857 +355 68 399 8925 LUSHNJE: Rruga Misto Mame +355 69 824 9222 PUKË: PUKË: Hyrja e qytetit, përballë gjykatës +355 68 212 1946 LAVASTOVILJE CED122 36.990L Kursimi: 8.000L Permasat: 85 x 60 x 60 cm, Qendrim I lire, Super Silent, Niveli I zhurmes: 52 dB(A), Program I shpejte, Nisje te vonuar, Ngjyra e Bardhe FSHESE KORENTI TSBE1401 019 ULJE NË SEKTORIN E PORCELANIT 7.690L Kursimi: 5.300L Filter HEPA, kordoni 5 meter, 235 W, sistemi I filtrimit me ciklon.

broshura, final - ammk-rks.net