Views
5 months ago

Звіт діяльності СКЦ "Плоскирів" за 2017 рік

22

22 СПОРТИВНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР «ПЛОСКИРІВ» Патріотичний концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Сильні духом, Вам поклін» На жаль не всі ветерани мали можливість прибути на свято, але усі були нагороджені медалями з нагоди Дня пам`яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні від Президента України Петра Порошенка. За сприяння місцевих приватних підприємців, ветерани отримали продуктові пакети, вітальні листівки та квіти. Присутні, хвилиною мовчання, згадали усіх загиблих, а вихованці центру співали пісні воєнних років, віршами вшановували ветеранів і дарували радощі танцями. Звітний концерт спортивно-творчих колективів СКЦ «Плоскирів» з нагоди Дня захисту дітей «Подільський край - мого дитинства рідна сторона !» Саме під таким гаслом пройшов звітний концерт спортивно-творчих колективів СКЦ «Плоскирів», присвячений Дню захисту дітей. Такого формату захід було проведено вперше за всю історію існування центру. Це дало хороший старт новій традиції проводити подібні заходи щороку .

СПОРТИВНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР «ПЛОСКИРІВ» 23 Виставка-конкурс малюнків стінгазет на тему «Мій вибір – Мир, а не війна!» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Наш центр відвідують маленькі, але водночас такі дорослі діти! Ці юні українці взяли участь у незвичному конкурсі малюнків на серйозну і важливу для кожного патріота тему та впоралися з цим завданням на відмінно. Розважальна програма «Водяний бум» Як позбутися відчуття спеки у +30 0 та зарядитись позитивними емоціями знають учасники розважальної програми, яка проводилася на екваторі літа біля нашого стадіону. Обливалки, волейбол, естафети та багато позитиву очікували на учасників. Маленькі хмельничани обливались водою та раділи кожній митті .

Otevřít v novém okně (PDF, 2,13 MB) - Stihl
Брошура за ОП "Конкурентоспособност"
ШКОЛА ЗА НАДЗОРНИЧКИ МЕНАЏМЕНТ
за 2012 год. - Самрук-энерго
Водич за студенте 2013/14
Ściągnij nr 1(20)/2010 - PortalMorski.pl
Read Online The Portable Greek Historians: The Essence of Herodotus; Thucydides; Xenophon; Polybius (The Viking portable library) For Full
Otevřít v novém okně (PDF, 1,35 MB) - Stihl
НАДЗОР ЗА ОТХОДАМИ - EnvSec
АЕЦ “КОЗЛОДУЙ” – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
АЕЦ “КОЗЛОДУЙ” – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
АЕЦ "КОЗЛОДУЙ" – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
автоматизирани информационни системи за ... - АЕЦ Козлодуй
Годовой отчет за 2011 год - Самрук-энерго
Компендиум - Център за развитие на човешките ресурси