Views
4 months ago

Звіт діяльності СКЦ "Плоскирів" за 2017 рік

6

6 СПОРТИВНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР «ПЛОСКИРІВ» КОРОТКІ ВІДОМОСТІ ПРО ПІДПРИЄМСТВО: комунальне унітарне комерційне підприємство; створене 23.03.1995 року; підпорядковане управлінню молоді та спорту Хмельницької міської ради. НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ: організація та проведення фізкультурно–оздоровчих занять в гуртках та секціях; надання технічних та інших послуг орендарям; рекламна діяльність. МІСІЯ ПІДПРИЄМСТВА: розвиток людей у фізичному, культурному, мистецькому та патріотичному напрямках.

СПОРТИВНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР «ПЛОСКИРІВ» 7 У 2017 році нам вдалося реалізувати 36 заходів різних форм. Це були всеукраїнські та міжнародні змагання, турніри, концерти різної тематики, вечори відпочинку, конкурсні програми, творчі зустрічі, поїздки на різноманітні фестивалі, участь у заходах міської ради. Серед масштабних заходів, варто згадати такі проекти: Фестиваль з нагоди Дня фізичної культури та спорту, у рамках якого був відкритий оновлений стадіон СКЦ «Плоскирів», який зібрав на одному полі представників влади на чолі з міським головою Олександром Симчишиним та відомих футболістів міста; лекція – дискусія «Репресовані українські і польські подоляни в творах видатного дослідника Богдана Теленька». Нами був організований міжнародний турнір з баскетболу, цікаві зустрічі та екскурсії для групи юних спортсменів з міста Варшава разом з очільником району Охота Вітольдом Дзєнчоловським. Також гідні уваги ще два проекти, що відбувалися вперше на досить високому рівні – це звітний концерт вихованців центру на великій сцені та літературно-музична композиція «Я знаю про війну», яка була дебютом юних акторів новоутвореної театральної студії «Оскар» спортивно-культурного центру «Плоскирів».

Otevřít v novém okně (PDF, 2,13 MB) - Stihl
за 2012 год. - Самрук-энерго
Водич за студенте 2013/14
Ściągnij nr 1(20)/2010 - PortalMorski.pl
Otevřít v novém okně (PDF, 1,35 MB) - Stihl
Read Online The Portable Greek Historians: The Essence of Herodotus; Thucydides; Xenophon; Polybius (The Viking portable library) For Full
АЕЦ “КОЗЛОДУЙ” – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
АЕЦ “КОЗЛОДУЙ” – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
АЕЦ "КОЗЛОДУЙ" – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
Финансовые и операционные результаты за ... - Газпром нефть
Годишен извештај за 2009 - Македонски Телеком
автоматизирани информационни системи за ... - АЕЦ Козлодуй
Годишен извештај за 2012 - Македонски Телеком
Годовой отчет за 2011 год - Самрук-энерго
Компендиум - Център за развитие на човешките ресурси
Снижение вреда за работой - Open Society Foundations
Строить коллектор за большие деньги, и получить ис
Мониторинг прессы за 2010 год - Ханты-Мансийский Банк
Linkbuilding 2017