КЛУБ КАТАЛОГ 01.04.2021 ДО 30.06.2021

reptilremote

Број 63, Април - Јуни 2021, БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК

01.04.2021 ДО 30.06.2021

779

469

Финиш таблети се во 1 42/1

Квантум таблети ултимате лимон 35/1

Заштедивте

819

819ден.

1

ЗАЧЛЕНЕТЕ СЕ И

ДОБИЈТЕ ЈА

ВАШАТА

КЛУБ КАРТИЧКА

209

Чајна Гаврилович 300g 169

469

415

Чајна Мик рефус

289

195

Окси екшн флеки 500ml Ваниш бели 500g

299

209

Течен детергент Mери Mерино црн/колор 2.7l

2

ПОБАРАЈТЕ ГИ

ПРОИЗВОДИТЕ КОИ

СЕ ОЗНАЧЕНИ СО

КЛУБ ЦЕНА

399

339

Кашкавал кравји Шипка вакум

80

67

Карнекс посен грав 400g

115

87

Бело Виофаст посно 200g

359

299

Маслиново масло Aлександрос

екстра Вирџин 750ml

239

169

Нивеа гел за бричење сорт 200ml

3

ПОКАЖЕТЕ ЈА

КАРТИЧКАТА

НА КАСА И

ПЛАТЕТЕ ЈА СМЕТКАТА

СО НАМАЛЕН ИЗНОС!

ЗАШТЕДАТА СЕ КОРИСТИ

БЕЗ УСЛОВИ, ВЕДНАШ!

415

359

Кашкавал кравји Малешевски пита

373

329

Кашкавал кравји Еко Шар вакум

229

Кулен Гаврилович 300g 185 95

72

Колбас вуди пилешки XXL 360g

269

235

Сирење кравјо Eко Шар вак.

389

345

Сирење Биено Осоговско вакум

59

19

14

Виршла пилешка Aмадори 100g

119

95

Путер Голд Баерленд 250g

52

Кашкавал тост

снек Зоот 150g

39

33

Кисело млеко домашно

Aлпско 500g

282

249

Стек пилешки ПП 800g

82

67

Намаз Виндија микс 200g

57

49

Кисела павлака Суташ 400g

279

245

49

Лосос котлети Mетро 600g

43

Млеко Cуташ 1.6% 1l

46

38

Mлеко Збрегов 0.9% 1l

127

109

Кајмак млад Президент 250ml

165

139

Зденки Хепи Кау

фемили пак.360g

56

46

Јогурт Збрегов 0.9% 1l


199

169

Алпро напиток бадем/кокос

/лешник/индиски орев 1l

199

169

Алпро соја млеко ванила/чоколадо 1l

85

72

Млеко чоколадно Суташ 1l

199

165

Валсоиа напиток бадем 1l

37

31

Ледено кафе збрегов 0.2l

48

43

Паштета Аргета Јуниор 95g

79

69

Шлаг крема Доро 500ml

79

69

Крема за готвење Доро 500ml

69

53

Хипис каша сoрт 100g

79

73

Туна Хепи цела Л.О. 185g

49

39

Туна Бадуко цела 95g

Јајца Супер јајце Л 6/1

51

46

178

149

Маслинка црна трпезна 720g

359

299

Маслиново масло Екстра

Вирџин Салвадор 1l

75

64

Шампињони свежи Фунги 400g

85

77

Јајца Супер јајце Л 10/1

67

57

Нудли Ваи Ваи со вкус 5*70g

97

82

Ориз Дариана 900g

67

57

Дариана леблебија 250g

115

82

Слатко од јагоди Випро 370g

92

65

Слатко од диви смокви Випро 370g

129

89

Слатко од дуњи Випро 370g

99

87

Чипс Веј класик 280g

99

87

Чипс Веј ребраст 280g

69

55

Чипс Марбо Класик 150g

69

55

Чипс Марбо ребраст XXL150g

72

55

Чипс Чипси чили ребраст 150g

88

75

Чипс Зануи оригинал пченка 200g

88

75

Чипс Зануи мексикан пченка 200g


109

89

Грисини Зидо маслинки

и рузмарин 180g

109

89

Грисини Зидо киноа 180g

31

25

Брускети вкусови 70g

18

15

Флипс Јес кикирика 80g

24

20

Смоки пица Италијана 80g

113

89

Чоколадо Eвропа Eксклузив вкусови 150g

79

69

Домачица оригинал 220g

47

41

Медено срце Пионир 150g

179

145

Наполитанки чоколадни

Eвропа 500g

139

119

Киндер кардс 131g

87

69

Наполитанки хазелнут Eвропа 300g

225

189

Тофифи 250/150g

120

99

117

103

Пионир со лешник 200g

136

109

Крем банана мини

Eвропа кутија 500g

79

67

Златен Пек 750g

30

24

Кит Кат сорт

189

159

Сладолед кватро

класик Фриком 0.9l

48

43

Кафе Гранд Голд 200g

46

36

Какао кандит 100g

22

19

Ладна негазирана 1.5l

38

29

Ладен чај Јана вкусови 0.5l

47

37

Фруктал класик праска/вишна&јаболко 1l

44

37

Фруктал класик боровинка&грозје/

морков&портокал 1l

46

37

Фруктал класик рибизла&калинка/

црвено овошје 1l

55

45

Фруктал класик портокал 50% 1l

69

59

Фруктал класик портокал 100% 1l

58

52

Гора сокови сорт 1.5l


219

145

Силан 1.8l/1.45l

279

235

Факс детергент мицелар форм 2kg

69

59

Течност сапун Xелена сорт 0.5l

69

59

Течност сапун Хелена

антибактериски 0.5l

35

29

Сапун Фа сорт 90g

32

30

Сапун Дове сорт 100g

235

189

Гарниер мицеларна вода за

мешана/сува кожа 400ml

199

152

Веет крема депилирање

сорт 100ml

125

87

Нивеа крем за бричење сорт 100ml

199

139

Нивеа пена за бричење сорт 200ml

123

92

Арко пена за бричење

кул 200ml

79

62

Сунѓер Логекс 3/1

129

89

Нивеа крема 75ml

105

79

MM Бјути боја за коса сорт

109

85

Аир Вик спреј лаванда/

ванила 240ml

139

109

Крпа Виледа 3/1

105

77

Сунѓер Глитзи плус 2+1 гратис

165

125

Жица Глитзи инокс Виледа 2/1

55

53

Фери за садови сорт 450ml

42

36

Феја за садови сорт 450ml

189

155

Тоалетна хартија Виолета трослојна 12/1

189

155

Брисачи Виолета мега рол 1/1 460листа

65

50

Перфекс брисач Де Лукс 3сл 1/1

139

107

Брисачи Палома 2сл Про фуд 2/1

45

35

Салфети Палома во боја 33х33 1/20

62

46

Салфети Палома црвена 33х33 1/20

42

32

Салфети Палома бели 20/1

68

52

Салфети Фреш декор 25/1

153

105

Батерии Панасоник алкални АА 4+2

153

105

Батерии Панасоник алкални ААА 4+2

НАРАЧАЈТЕ ON-LINE И КОРИСТЕТЕ ГИ КЛУБ ПОПУСТИТЕ! ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ И УЖИВАЈТЕ!

Количините се ограничени | Фотографиите не мора да се идентични на вистинскиот изглед на производите | За можните печатни грешки, Рептил маркетите Ви се извинуваат однапред

www.reptilmarketi.mk

Маркет бр.1 - Карпош 1 Маркет бр.2 - Црниче

Ул. Рузвелтова бр.68 Ул. Востаничка бб

(спроти стари поштенски (над црквата Св.Петка)

гаражи, спрема ЗОО градина) тел. : 070/316-592

тел. : 070/316-591

Маркет бр.9 - Тафталиџе 1

Ул. Анкарска бр.21

(Млечен)

тел. : 070/207-894

Маркет бр.10 - Бутел

Ул. Александар Урдаревски

бр. 1/1-1

(спроти општина Бутел)

тел. : 070/246-655

Маркет бр.3 - Кисела Вода

Ул. Тоне Томшиќ бр.25

(зад хотел Пелагонија)

тел. : 070/316-593

Маркет бр.11 - Државна

Бул. 50-та Дивизија бр.12

(кај задниот излез на

Клинички Центар)

тел. : 070/245-645

Маркет бр.4 - Стар Аеродром

Ул. Пандил Шишков бр.7 лок.1

(зад трите воени кули, кај

амбулантата Јане Сандански)

тел. : 071/394-480

Маркет бр.12 - Драчево

Бул. Борис Трајковски бр.15/7

(на влезот на Драчево)

тел. : 072/229-006

Маркет бр.5 - Ново Лисиче

Ул. Видое Смилевски Бато

бр.1/1-1 (во зградата кај Базаро)

тел. : 071/261-698

Маркет бр.13 - Маџари

Ул.Анри Барбис бр.1/1

(Триангла)

тел. : 071/382-882

Маркет бр.6 - Карпош 1 Маркет бр.7 - Порта Влае

Ул. Партизански Одреди бр.59 Ул. Партизански Одреди

(на автобуската постојка

веднаш спроти Симпо)

тел. : 070/231-124

бр.151 лок.7

(во комплексот Порта Влае)

тел. : 070/390-788

тел. : 071/382-887

Маркет бр.14 - нас.Лисиче Маркет бр.15 -

Бул.12-та Македонска Центар

Бригада бр.17/1

Ул.11-ти Октомври

(во трговскиот центар) бр.16А (Зелен Пазар)

тел. : 071/373-512

тел. : 072/807-245

Маркет бр.8 - Радишани

Ул. Радишанска бр.4

(после бензинската, на

главната улица)

Маркет бр.16

Песталоци -Центар

Ул.Аминта трети бр.54 Центар

тел. : 071/316-596

Маркет Рептил Special

- Стар Аеродром

Ул. Пандил Шишков бр.7

(Зад трите воени кули)

тел. : 075/437 263

Маркет бр.17 - Козле

Ул. Козле бр.93

(До аптека Зегин)

тел. : 071/271 805

reptilmarketi

reptil.marketi

More magazines by this user
Similar magazines