09.09.2013 Views

INVENTARIS ONLINE VEILING - Leo Van Der Heyden.be

383 Lot van 14 zwart gelakte kaarshouders voor 3 bolkaarsen<br />

384 Lot van 20 zwarte metalen draad-kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen<br />

385 Lot van 20 zwarte metalen draad-kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen<br />

386 Lot van 20 zwarte metalen draad-kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen<br />

387 Lot van 20 zwarte metalen draad-kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen<br />

388 Lot van 8 zwarte metalen draad-kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen<br />

389 Lot van 6 sets à 3 houten kandelaars met messing inzet 23/30/40cm<br />

390 Lot van 6 sets à 3 houten kandelaars met messing inzet 23/30/40cm<br />

391 Lot van 6 sets à 3 houten kandelaars met messing inzet 23/30/40cm<br />

392 Lot van 8 sets à 3 houten kandelaars met messing inzet 23/30/40cm<br />

393 Lot van 5 sets à 2 houten kandelaars met messing inzet 30/40cm<br />

394 Lot van 60 zwarte metalen kandelaars voor cilinder- of bolkaarsen 17cm<br />

395 Lot van 39 zwarte metalen kandelaars voor cilinder- of bolkaarsen 17cm<br />

396 Lot van 2 zwarte metalen kandelaars voor 5 kaarsen<br />

397 Lot van 9 zwarte metalen draad-kaarshouders voor cilinderkaarsen 34 cm<br />

398 Zwarte metalen draad-kaarshouder op voet voor cilinderkaarsen<br />

399 Lot van 1 grote, 2 medium en 2 kleine zwarte metalen kandelaars<br />

400 Lot van 6 zwarte metalen kandelaars met roestvlekken konijn<br />

401 Lot van 6 zwarte metalen kaarshouders met spiegel 53 cm<br />

402 Lot van 8 zwarte metalen kaarshouders met spiegel 20 cm<br />

403 Lot van 7 zwarte metalen kandelaars 14x50x19cm voor 4 kaarsen<br />

404 Lot van 24 zwarte metalen kandelaars 15 cm<br />

405 Lot van 10 zwarte metalen kaarshouders voor cilinderkaarsen<br />

406 Lot van 8 sets à 6 zwarte metalen draad-kaarshouders voor bolkaarsen<br />

407 Lot van 8 sets à 6 zwarte metalen draad-kaarshouders voor bolkaarsen<br />

408 Lot van 8 sets à 6 zwarte metalen draad-kaarshouders voor bolkaarsen<br />

409 Lot van 92 zwarte metalen draad-kaarshouders voor bolkaarsen assorti 6 modellen<br />

410 Lot van 15 zwarte metalen kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen 38 cm<br />

411 Lot van 15 zwarte metalen kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen 38 cm<br />

412 Lot van 15 zwarte metalen kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen 38 cm<br />

413 Lot van 18 zwarte metalen kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen 31 cm<br />

414 Lot van 12 zwarte metalen kaarshouders voor cilinder- of bolkaarsen 31 cm<br />

415 Lot van 10 zwarte metalen kandelaars = 4 x 38 cm + 5 x 31 cm + 1 x 23 cm<br />

416 Lot van 8 sets à 3 zwarte metalen draad-kaarshouders 20/22/25cm<br />

417 Lot van 8 sets à 3 zwarte metalen draad-kaarshouders 20/22/25cm<br />

418 Lot van 21 metalen draad-kaarshouders = 6 x 20 cm + 7 x 22 cm + 8 x 25 cm<br />

419 Lot van 5 sets à 6 zwarte metalen theelichthouders<br />

420 Lot van 5 sets à 6 zwarte metalen theelichthouders<br />

421 Lot van 5 sets à 6 zwarte metalen theelichthouders<br />

422 Lot van 4 sets à 6 zwarte metalen theelichthouders<br />

423 Lot van 5 sets à 6 zilverkleurige metalen theelichthouders<br />

424 Lot van 5 sets à 6 zilverkleurige metalen theelichthouders<br />

425 Lot van 5 sets à 6 zilverkleurige metalen theelichthouders<br />

426 Lot van 5 sets à 6 zilverkleurige metalen theelichthouders<br />

427 Lot van 6 sets à 6 zilverkleurige metalen theelichthouders<br />

428 Lot van 4 zinken lantaarns voor theelicht of cilinderkaars<br />

429 Lot van 40 goudkleurige kandelaars kerstboom 35 cm<br />

430 Lot van 22 goudkleurige kandelaars kerst 11 x 14 cm<br />

431 Lot van 12 cremekleurige kerstkandelaars voor theelicht tafel- of wandmodel<br />

432 Lot van 12 cremekleurige kerstkandelaars voor theelicht tafel- of wandmodel<br />

433 Lot van 12 cremekleurige kerstkandelaars voor theelicht tafel- of wandmodel<br />

434 Lot van 12 cremekleurige kerstkandelaars voor theelicht tafel- of wandmodel<br />

435 Lot van 3 cremekleurige kerstkandelaars voor theelicht tafel- of wandmodel<br />

436 Lot van 14 roestkleurige kerstkandelaars voor theelicht tafel- of wandmodel<br />

437 Lot van 8 hoge kerstkandelaars = 5 roestkleurige + 3 cremekleurige<br />

438 Lot van 6 lage cremekleurige kerstkandelaars voor theelicht<br />

439 Lot van 39 zwarte metalen kerstpotjes voor theelichtje<br />

440 Lot van 9 cremekleurige metalen kerstpotjes voor theelichtje<br />

441 Lot van 5 zware zwarte metalen standaards voor grote kaars of vaas<br />

442 Lot van 45 zware zwarte standaards voor vierkante kaarsen van 14 x 14 cm<br />

443 Lot van 45 zware zwarte standaards voor vierkante kaarsen van 14 x 14 cm<br />

444 Lot van 45 zware zwarte standaards voor vierkante kaarsen van 14 x 14 cm<br />

445 Lot van 45 zware zwarte standaards voor vierkante kaarsen van 14 x 14 cm<br />

446 Lot van 45 zware zwarte standaards voor vierkante kaarsen van 14 x 14 cm<br />

447 Lot van 45 zware zwarte standaards voor vierkante kaarsen van 14 x 14 cm