Views
5 years ago

Nieuws van hockey.nl Mijn held is.. De iPod van.. Brief aan ... - USHC

Nieuws van hockey.nl Mijn held is.. De iPod van.. Brief aan ... - USHC

Bestuur der U.S.H.C.

Bestuur der U.S.H.C. 2012-2013 Voorzitter Maurits Schmidt 0643793945 voorzitter@ushc.nl Secretaris Sophie Uitdehaag 0643793946 secretaris@ushc.nl Penningmeester Simone van Papenrecht 0643793948 penningmeester@ushc.nl Wedstrijdsecretaris Lech Kowalski 0643793949 wedstrijdsecretaris@ushc.nl Technisch Commissaris Esmée Berends 0643793950 technisch_commissaris@ushc.nl Commissaris Sponsoring Hanka de Bruin 0643793951 commissaris_sponsoring@ushc.nl Commissaris PR Ilmar Balk 0643793952 commissaris_pr@ushc.nl Commissies der U.S.H.C. 2012-2013 Commissie Voorzitter E-mail: Arbitrage Annebeth Noordhoff arbitrage@ushc.nl College van Advies Willem van Zant Dies Sana Otten diescommissie@ushc.nl Evenementen Matthias Buyle evenementencommissie@ushc.nl Introductie Steven de Wit introductiecommissie@ushc.nl Jaarboek Renske Spruyt jaarboek@ushc.nl Kas Daan Naber kascommissie@ushc.nl Oud-leden Koen Frankhuizen oudledencommissie@ushc.nl Redactie Sam Broekman redactie@ushc.nl Ski-cie Sophie Zijlstra skicie@ushc.nl Sponsoring Ernst-Jan de Vries sponsoring@ushc.nl TC Tom van der Biezen tc@ushc.nl Toecan Omar Putman toecan@ushc.nl Toco 2013 Maurits Kabel toco@ushc.nl Topsport Nadine de Jong Beste Leden, De Voorzitter zet voor Maurits Schmidt Voorzitter der U.S.H.C. “Never try to teach a pig to sing; it wastes your time and it annoys the pig.” - Robert Heinlein (Amerikaans sciencefiction schrijver) Sommige dingen moet je niet proberen. Zie bijvoorbeeld bovenstaande quote. Natuurlijk is het ridicuul, je moet een big ook niet willen laten zingen. Een papagaai a la, een parkiet mag ook nog wel, maar een big. Zonde van je tijd. Hoewel we het vaak niet doorhebben, zijn we vaak wel op deze manier bezig. Ondanks dat iemand iets overduidelijk niet wil en/of niet kan, proberen we met alle macht om iemand een bepaald iets leuk te laten vinden. Met kinderen is het helemaal vaak zo. Hoeveel kinderen zouden er ongelukkig op voetbalvelden staan omdat hun papa zo graag ziet dat hun kroost ook bij VV de Poldervogels begint? Je kunt je afvragen of een kind op zo’n leeftijd al een goede keuze kan maken, maar vaak proberen we toch vooral voor anderen te denken wat zij leuk vinden en wat zij zouden moeten doen. Stel je wil meer kinderen naar het Hockey lokken, zou dit dan de goede manier zijn? Alles veel leuker eruit laten zien dan het eigenlijk is? Ik ben bang dat je dan juist een averechts effect creeert. Mensen worden lid en na een paar jaar haken ze gedesillusioneerd af. Wat dat betreft is het niet anders dan voorlichting op hogescholen en universiteiten. Niet alleen heb je gegarandeerd een baan als je klaar bent met je studie, je kunt ook tijdens je studie op stage naar Curaçao of een ander tropisch land. En de instelling vergeet dan net even te vermelden dat er maar 2 van de 500 studenten mogen. Niet handig en niet netjes. Moraal van dit verhaal: er zijn vele vooroordelen over sport (zeker over hockey) en deze moet je vooral proberen te ontkrachten. Maar probeer nooit geforceerd te laten zien hoe leuk iets is en waarom je minder bent als je dat niet leuk vind. De echte hockeyers blijven dan vanzelf over. Als we bij de U.S.H.C. niet proberen om zwijnen te laten zingen maar het blijven proberen met de papagaaien, lukt het vanzelf een keer. Met sportieve groet, Maurits Schmidt Voorzitter der U.S.H.C. voorzitter@ushc.nl / maurits@ushc.nl 06 43 79 39 45

Lustrum week! - USHC
3 wedstrijd- verslagen van Dames 3! Mijn held is.. USHC ...
Opening van het nieuwe veld! - USHC
contributie!!! - USHC
contributie!!! - USHC
Verloting meters!! Vrijdag wissel ALV - USHC
De Lustrumweek! - USHC
SP Week 17.pdf - USHC
Hoe goed ken jij het Bestuur? - USHC
SP Week 6(1).pdf - USHC
Play-offs Heren 1: Deel 2 & 3 Vrijgezel van de week Zag je ... - USHC
USHC heeft twee weken vrij! Hoeveel meters gaat jouw team drinken?
Aanstaande zondag onthulling U.S.H.C. skireis!
Onze innige wensch bij het intreden van het nieuwe jaar Arbeider ...
Zoefiebode 25/09/11 - vv Helden
Nieuws brief augustus 2012 - Phonak
Nieuws brief april 2012 - Phonak
Nieuwe voorzitter - Jola Olympus
Nieuws Brief van de Hetty Denen Stichting voor Zambia (Nummer 2 ...
PSV Masters Nieuws april 2008
Nieuwsbrief April 2010.pdf - Nieuwe pagina 1