Veilingartikelen 3 november 2012 site - Weener Groep
Nr. Aantal Omschrijving artikel<br />
36 Lot Limoges<br />
37 Lot Oude blikken<br />
38 1 Bronzen beeldje 2 personen<br />
39 1 Ets R. Hebbelinck<br />
40 1 Radiootje Panapet, jaren 70<br />
41 1 Hoge hoed in doos met handschoenen en kousen<br />
42 1 Boek, 'Amsterdam tijdens de hongerwinter'<br />
43 Lot Snaarinstrumenten o.a. mandoline<br />
44 1 Wandklok Vendette<br />
45 1 Vaas, glas lichtgroen, gesigneerd A. Copier<br />
46 1 Vaasje kristal, bruin groen glas, Max Verboeket<br />
47 3 Tegeltjes polychroom uit 1625 , 2x granaatappel en 1x druiven<br />
48 1 Glazen schaal, wit paars, gesigneerd Goanna HG<br />
49 1 Emaille reclame bord, Smecoma<br />
50 1 Oud voorraadkastje met laden<br />
51 1 Plantentafeltje antiek, Queen Anne<br />
52 1 Vaas Cor Unum 1950, ontwerper Jan Schuurkens<br />
53 1 Antieke marmeren bureauset , briefhouder en pennenhouder met 2 inktbakjes<br />
54 1 Oude tegel wapen van Den-Bosch , handgeschilderd<br />
55 1 Windmeter Thies<br />
56 1 Oud juwelendoosje met (niet echte) sieraden<br />
57 1 Ets uit 1750, tijd Napoleon<br />
58 1 Schuiftrombone Olds<br />
59 Lot Oude fototoestellen 0.a.Brownie, Cornonet, Agfa<br />
60 1 Oude Berkel weegschaal<br />
61 1 Fleischmann racebaan<br />
62 1 Kandelaar modern ´buizen´<br />
63 1 Schilderij uit Iran in originele lijst<br />
64 1 Hoge oude vaas met gegraveerd glas en 1 lage vaas (licht beschadigd)<br />
65 1 Vaas modern, rood, dik glas<br />
66 16 Oude uitgaves bladmuziek, o.a. Tulpen uit Amsterdam, Suikerbossie, Heideroosje<br />
67 Set Bestek Holland Lof, Herdmar, 130 dlg.<br />
68 2 Antieke afbeeldingen, achter antiek glas<br />
69 1 Schilderij Juriën Marinus Beek, bekend van strandschilderijen<br />
70 1 Klein minikastje, ingelegd hout, vermoedelijk Japans<br />
lijst veiling objecten zaterdag 3 <strong>november</strong> 14.00 uur Vindingrijk kringloopwarenhuis versie 270912<br />
pag.:2 van 3