Richtprijs: € 500,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 4023:<br />
E<strong>en</strong> Chinese scroll met voorstelling van waterlelies,<br />
e<strong>en</strong>djes <strong>en</strong> vlinders, 19e eeuw<br />
Waterverf op zijde. 164x57 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 4024:<br />
E<strong>en</strong> Chinese scroll met verhal<strong>en</strong>de voorstelling in<br />
rotslandschap, eind 19e eeuw<br />
Aquarel op papier. 185x73 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 4025:<br />
E<strong>en</strong> Chinese scroll met voorstelling van e<strong>en</strong> <strong>mei</strong>sje met<br />
ezels, door Huang Zhou, 20e eeuw<br />
Aquarel op papier. Gesigneerd l.o. 195x80 cm<br />
Richtprijs: € 600,00 tot € 800,00<br />
Kavel nr. 4027:<br />
E<strong>en</strong> Chinees album met zev<strong>en</strong> landschapp<strong>en</strong> in aquarel,<br />
door Li Ke Ran<br />
Met hout<strong>en</strong> kaft. 20x28,5 cm<br />
Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 4028:<br />
E<strong>en</strong> Chinees album met erotische voorstelling<strong>en</strong>, in<br />
aquarel, begin 20e eeuw<br />
Met hout<strong>en</strong> kaft. 35x20 cm<br />
Kavel nr. 4029:<br />
E<strong>en</strong> paar gesned<strong>en</strong> jade paradijsvogels, Chinees<br />
Op bloemtak. H 29 cm<br />
Richtprijs: € 300,00 tot € 350,00<br />
Kavel nr. 4030:<br />
E<strong>en</strong> palissanderhout<strong>en</strong> Ruyi-scepter, Chinees, laat Qinq<br />
Met gesned<strong>en</strong> jade plaquettes. L 52 cm<br />
Richtprijs: € 4000,00 tot € 5000,00