40. AUKCE - AukÄnà sÃÅ VltavÃn
MÁME RÁDI ZVÍŘATA<br />
MOTTO:<br />
“Zvířata jsou stejně jako člověk živými tvory, schopnými na různém stupni pociťovat<br />
bolest a utrpení, a zasluhují si proto pozornost, péči a ochranu ze strany člověka.”<br />
Zakoupením samolepky<br />
podpoříte<br />
pomoc zvířatům v nouzi<br />
i osvětovou a výchovnou<br />
činnost,<br />
kterou Liga na ochranu<br />
zvířat ČR uskutečňuje<br />
ve prospěch opuštěných,<br />
týraných a jinak trpících<br />
zvířat.<br />
AUKČNĺ SĺŇ VLTAVĺN s. s r. o.<br />
- aukční prodej<br />
- komisní prodej<br />
- nákup za hotové<br />
- poradenská činnost<br />
- restaurování uměleckých děl<br />
tel. 249 309 98, 249 339 60<br />
Ostrovní 6, Praha 1, 110 00<br />
www.galerie-vltavin.cz<br />
e-mail: info@galerie-vltavin.cz<br />
279. Karel Černý<br />
Následující aukce v roce 2002<br />
11. 5. 2002 Aukční den společně s Antikva Nova Kodl<br />
Obrazy, sochy 19. a 20. stol.