04.01.2015 Views

40. AUKCE - Aukční síň Vltavín

MÁME RÁDI ZVÍŘATA<br />

MOTTO:<br />

“Zvířata jsou stejně jako člověk živými tvory, schopnými na různém stupni pociťovat<br />

bolest a utrpení, a zasluhují si proto pozornost, péči a ochranu ze strany člověka.”<br />

Zakoupením samolepky<br />

podpoříte<br />

pomoc zvířatům v nouzi<br />

i osvětovou a výchovnou<br />

činnost,<br />

kterou Liga na ochranu<br />

zvířat ČR uskutečňuje<br />

ve prospěch opuštěných,<br />

týraných a jinak trpících<br />

zvířat.<br />

AUKČNĺ SĺŇ VLTAVĺN s. s r. o.<br />

- aukční prodej<br />

- komisní prodej<br />

- nákup za hotové<br />

- poradenská činnost<br />

- restaurování uměleckých děl<br />

tel. 249 309 98, 249 339 60<br />

Ostrovní 6, Praha 1, 110 00<br />

www.galerie-vltavin.cz<br />

e-mail: info@galerie-vltavin.cz<br />

279. Karel Černý<br />

Následující aukce v roce 2002<br />

11. 5. 2002 Aukční den společně s Antikva Nova Kodl<br />

Obrazy, sochy 19. a 20. stol.