544. Vilém Plocek (1905-2001) Břeh Labe ........................... 400 Kčtuš, papír, 34,5 x 24,8 cm, rám, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolkuPurkyně, SVU Mánes (€ 15)545. Petr Poš (1944) Randíčko ............................ 600 Kčlitografie, 1986, 31,8 x 42,8 cm, sign. PD Petr Poš 86, autorský tisk, žákprof. Pípala a A. Hoffmeistera, zastoupen ve sbírkách MG v Brně (€ 23)546. Jana Reinerová (1946) Ulička ................................. 700 Kčlitografie, 35,6 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyněprof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě (€ 27)548. Michael Romberg (1918-19<strong>82</strong>)Stojící ženský akt ............................................................... 500 Kčtempera, běloba, papír, 110 x 80 cm, provenience: z autorovy pozůstalosti,žák F. Kysely, člen UB, zastoupen v GVU Havlíčkův Brod a jinde (€ 19)549. Michael Romberg (1918-19<strong>82</strong>)Fantastická postava ........................................................... 500 Kčtempera, běloba, papír, 112 x 80 cm, provenience: z autorovy pozůstalosti,žák F. Kysely, člen UB, zastoupen v GVU Havlíčkův Brod a jinde (€ 19)547. Jana Reinerová (1946) Interiér ............................... 700 Kčlitografie, 43,7 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyněprof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě (€ 27)70. Alois Fišárek 71. Géza Andrássy 75. Karel Souček76. Václav Rožánek 78. Jiří Anderle 80. Georges Braque<strong>82</strong>. Marc Chagall 83. Henri Matisse 84. Pablo Picasso21
85. Pablo Picasso 86. Pablo Picasso 87. Albín Brunovský89. Albín Brunovský 90. Josef Albers 91. Albín Brunovský92. Albín Brunovský 93. Albín Brunovský 94. Albín Brunovský120. Vladimír Boudník 145. Albín Brunovský 332. Emila Medková22