hier - Postzegelveiling Rijnmond
F 135 nr.2 dofrood pl.V-72 met stempel “franco” in kastje en halve circelstempel “Dirksland<br />
(10-11-1860) “ op complete brief van “Stellendam” via de sluis van Dirksland naar<br />
Dordrecht, schaars pracht stuk (zeer vroeg gebruikt franco kastje stempel) 75<br />
Eerste emissie met franco halfrond<br />
F 136 Amsterdam-C zonder jaartal (EY.100) op 5 ct lichtblauw pl.IV-49-50 cat.100 luxe<br />
en zeer fraai ex. met compleet stempel op fragment 50<br />
F 137 Arnhem-C groot (EY.350) op 15 cent oranje pos.48 cat.200 pr.ex. met volledig stempel 80<br />
F 138 Boxmeer-B (EY.175) op 10 cent (2x) karmijn pl.II 39-40 cat.100 pr.ex. op fragment<br />
met volledige stempels 70<br />
F 139 Dokkum-A (Ey.300) op 5 ct. donkerblauw pl.I-10 cat.55 pr.ex. met groot deel van<br />
schaars stempel 35<br />
F 140 Goes-B (EY.500) op 15 cent donkeroranje cat.225 breedrandig pr.ex. 90<br />
F 141 Goor-B (EY.175) op 15 cent donkeroranje pr.ex. op complete omslag met luxe<br />
stempel pracht geheel 350<br />
F 142 Medemblik-A (EY.125) op 10 cent pl.I cat.50 ondanks schaafplekje voorzijde mooi<br />
stuk op fragment met compleet stempel 30<br />
F 143 Roermond-B (EY.50) op 2 ex. karmijn pl.I 19 en 21 cat.100 fraai resp. pr.ex. 30<br />
F 144 Vlissingen-B (EY.150) op 15 oranje cat.200 vrijwel pracht randstuk met volledig stempel 50<br />
F 145 Wormerveer-B (EY.200) op 5, 10 en 15 cent cat.250, 3 goed gerande ex. met<br />
vrijwel complete stempels 50<br />
F 146 Wyk bij Duurstede (EY.250) op 5 cent donkerblauw pl.III-96 pr.ex. op complete<br />
omslag naar Utrecht 90<br />
KF 147 Halve cirkelstempel ‘Winterswijk’ in blauw K.66 op 10ct. pl.X zeer fraai ex. (iets dun)<br />
met mooist bekende afdruk van dit uiterst schaarse stempel (ex. collectie Dreikurs) 90<br />
- 12 -