24.09.2013 Views

hier - Postzegelveiling Rijnmond

723 Nederland en gebieden doos met 2 stockboeken w.o. betere zegels en series w.o.<br />

roltanding cat.ca.6500 (vlg. inzender) 300<br />

724 Nederland 50 jaarsets 1977-1981 in kartonnen archiefdoos 180<br />

724a Nederland FDC’s in stalen archiefbox cat.ca.2700 w.o. betere o.a. Itep 50<br />

725 Zes verhuisdozen met FDC’s (ca. 17000 stuks) 200<br />

726 Nederland doos met Davo albums en 2 enveloppen w.o. Amphilex, blokken en<br />

modern postfris (plakwaarde) 100<br />

727 Nederland oude postwaardestukken ca.500 stuks in 4 albums w.o. klein- en<br />

grootrondstempels 40<br />

F 728 Nederland doos met stockboek, stockboekje, poststukken en mapjes w.o. plakwaarde 150<br />

729 Verhuisdoos met FDC’s, iets postfris in 7 albums/stockboeken, doosje en 6 lege<br />

stockboeken 50<br />

729a Nederland en gebieden doos met 3 albums, 8 stockboeken, 11 stockboekjes en<br />

ringbandje 50<br />

730 Indonesië in 11 albums en stockboeken hoge cat. (ca.10.000) 200<br />

731 Diversen in 11 albums en stockboeken, fluorlamp, etc. 100<br />

732 Nederland en gebieden albums, stockboeken, rondzendboekjes, etc. 130<br />

733 Opslagdoos met doosjes, albums 50-er jaren postfris, plakwaarde etc. 350<br />

734 vervallen<br />

735 Diversen in 8 albums w.o. FDC’s blok van 4 50<br />

736 Nederland doos met ordners, mappen en kistjes w.o. collectie vlagstempels 50<br />

737 Twee verhuisdozen met complete nalatenschap in 27 albums/stockboeken en enkele<br />

kleine doosjes etc. w.o. plakwaarde, enkele onbeschreven FDC’s eind jaren ‘50 etc. 350<br />

738 Nederland doos met 10 FDC albums w.o. FDC’s tot 2007 50<br />

739 Verhuisdoos met 2 dozen en 3 FDC albums Suriname alsmede FDC album en 2<br />

insteekboeken met Nederland en Indonesië en gros 60<br />

740 Nederland doos met 8 albums en 4 stockboeken 150<br />

741 Verhuisdoos Nederland 1940-2007 postfrisse collectie in 6 Davo albums grotendeels<br />

plakwaarde 250<br />

742 Verhuisdoos Nederland met 6 albums FDC’s, alsmede 3 albums FDC’s overzeese<br />

gebieden en Vaticaan 60<br />

743 Doos met 8 albums/insteekboeken en één map waarin postfrisse jaargangen en<br />

iets diversen 200<br />

744 Nederland gebruikt, postfris, FDC’s in 7 albums in grote verhuisdoos 130<br />

Asia single lots<br />

F 745 China Large Dragon (1878) Mi.1 and 2 cat.750 F-VF (small faults but also with<br />

possible rare printing error) 200<br />

F 746 China Large Dragon Mi.2 cat.350 F-VF (some short perfs.) 80<br />

F 747 China Large Dragon Mi.2 (II) cat.350 VF used 100<br />

F 748 China Large Dragons Mi.1I (3x), Mi.2I (2x), M3I (2x), Mi.1II (1x), Mi.2II (1x) and<br />

Mi.3III (2x) in total 11 stamps VF lot 1200<br />

- 46 -