You also want an ePaper? Increase the reach of your titles
YUMPU automatically turns print PDFs into web optimized ePapers that Google loves.
HORARIOS<br />
SERVIZO CUBERTO POLA EMPRESA MOMBUS<br />
Luns a Venres<br />
SAÍDA DE<br />
SIGÜEIRO<br />
CHEGADA A<br />
SANTIAGO<br />
DESTINO OBSERV.<br />
7:55H<br />
(Sete e cincuenta e<br />
cinco)<br />
08:15H<br />
(Oito e cuarto)<br />
Rúa da Rosa<br />
Procede de A<br />
Coruña<br />
8:20h<br />
(Oito e vinte)<br />
8:40H<br />
(Oito e corenta)<br />
Rúa da Rosa<br />
Saída de<br />
Sigüeiro<br />
9:10H<br />
9:30H Estación Procede de A<br />
(Nove e dez) (Nove e media) Autobuses Coruña<br />
10:20H<br />
(Dez e vinte)<br />
10:40H<br />
(Dez e corenta)<br />
Rúa da Rosa<br />
Saída de<br />
Sigüeiro<br />
11:10H<br />
11:30H Estación Procede de A<br />
(Once e dez) (Once e media) Autobuses Coruña<br />
12:25H<br />
(Doce e vinte e cinco)<br />
12:45H<br />
(Doce e corenta e<br />
cinco)<br />
Rúa da Rosa<br />
Procede de A<br />
Coruña<br />
14:10H<br />
14:30H Estación Procede de A<br />
(Dúas e dez) (Dúas e media) Autobuses Coruña<br />
14:55H<br />
(Dúas e cincuenta e<br />
cinco)<br />
15:15H<br />
(Tres e cuarto)<br />
Estación<br />
Autobuses<br />
Procede de A<br />
Coruña<br />
16:40H<br />
17:00H Estación Procede de A<br />
(Catro e corenta) ( Cinco da tarde) Autobuses Coruña<br />
17:40H<br />
(Cinco e corenta)<br />
18:00H<br />
(Seis da tarde)<br />
Rúa da Rosa<br />
Procede de A<br />
Coruña<br />
19:10H<br />
19:30H Estación Procede de A<br />
(Sete e dez) (Sete e media) Autobuses Coruña<br />
20:40H<br />
21:00H Estación Procede de A<br />
(Oito e corenta) (Nove da noite) Autobuses Coruña<br />
21:50H<br />
(Nove e cincuenta)<br />
22:10H<br />
(Dez e dez)<br />
Rúa da Rosa<br />
Procede de A<br />
Coruña<br />
22:10H<br />
22:30H Estación Procede de A<br />
(Dez e dez) (Dez e media) Autobuses Coruña<br />
*<strong>Horarios</strong> facilitados pola empresa**<br />
PRAZA DE ISAAC DIAZ PARDO, 1 | 15888 SIGÜEIRO – OROSO | A CORUÑA | T 981 691 478 | F 981 691 786 | info@concelloroso.com<br />
www.oroso.es | www.concellooroso.com
HORARIOS<br />
SERVIZO CUBERTO POLA EMPRESA MOMBUS<br />
SAÍDA<br />
8:55H<br />
(Oito e cincuenta e<br />
cinco)<br />
11:10H<br />
(Once e dez)<br />
15:10H<br />
(Tres e dez)<br />
17:40H<br />
(Cinco e corenta)<br />
18:55H<br />
(Seis e cincuenta e<br />
cinco)<br />
23:10H<br />
(Once e dez)<br />
SAÍDA<br />
CHEGADA A<br />
SANTIAGO<br />
09:10H<br />
(Nove e dez)<br />
SÁBADOS<br />
11:30H<br />
(Once e media)<br />
15:30H<br />
(Tres e media)<br />
18:00H<br />
(Seis da tarde)<br />
19:10H<br />
(Sete e dez)<br />
PRAZA DE ISAAC DIAZ PARDO, 1 | 15888 SIGÜEIRO – OROSO | A CORUÑA | T 981 691 478 | F 981 691 786 | info@concelloroso.com<br />
www.oroso.es | www.concellooroso.com<br />
DESTINO OBSERV.<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses<br />
23:30H<br />
(Once e media)<br />
DOMINGOS E FESTIVOS<br />
CHEGADA A<br />
SANTIAGO<br />
11:10H<br />
(Once e dez)<br />
11:30H<br />
(Once e media)<br />
13:10H<br />
13:30H<br />
(Trece e dez) (Unha e media)<br />
15:10H<br />
15:30H<br />
(Tres e dez) (Tres e media)<br />
17:40H<br />
18:00H<br />
(Cinco e corenta) (Seis da tarde)<br />
19:10H<br />
19:30H<br />
(Sete e dez) (Sete e media)<br />
21:50H<br />
22:10H<br />
(Nove e cincuenta) (Dez e dez)<br />
**<strong>Horarios</strong> facilitados pola empresa**<br />
Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
DESTINO OBSERV.<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña<br />
Estación Autobuses Procede de A Coruña