Views
4 months ago

Звіт діяльності СКЦ "Плоскирів" за 2017 рік

26

26 СПОРТИВНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР «ПЛОСКИРІВ» Змагання «Кубок «Плоскирова» з військово-спортивного багатоборства у розділі «Бойове двоборство» Змагання стали одними з наймасовіших спортивних подій цього року в нашому центрі, адже під одним дахом зібралися понад 80 юних спортсменів, серед яких були вихованці СКЦ "Плоскирів" та делегації з області. Кубок тривав два дні та складався з таких етапів: стрільба з пневматичної зброї і змагання з всестильового бою. Організувати та провести змагання допомогли вихованці студії народного танцю «Барвінчата» та вокалісти студії «Мелодія». Виставка-конкурс до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД У СКЦ "Плоскирів" відбувся захід незвичного формату. До Всесвітнього дня боротьби зі СНІД СКЦ «Плоскирів» організував виставку конкурс, присвячену проблемі ВІЛ/СНІД, де шляхом голосування були обрані кращі малюнки. Вихованці нашого центру та учні ЗОШ №20 не залишились байдужими та відчули усю серйозність даної проблеми. На заході вирувала вільна та приємна атмосфера, учасники спілкувалися з однолітками на важливу тему, смакували чай з печивом та, найголовніше, переглянули низку відеороликів, щоб мати розуміння проблеми ВІЛ/СНІД та як від нього вберегтися.

СПОРТИВНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР «ПЛОСКИРІВ» 27 Святковий передноворічний концерт «Неочікувані гості» Цей захід був завершальним, так би мовити звітним, у 2017 році. Неймовірні гості завітали на святковий передноворічний концерт СКЦ "Плоскирів". Карлсон, Лисичка, Баба Яга, Білосніжка, Чарівні гноми та багато інших казкових героїв прийшли привітати гостей концерту з прийдешніми святами. Допомогли казковим героям вихованці секцій та студій нашого центру: ніжні хореографи, мужні спортсмени, тендітні вокалісти та молоді актори.

Otevřít v novém okně (PDF, 2,13 MB) - Stihl
за 2012 год. - Самрук-энерго
Водич за студенте 2013/14
Ściągnij nr 1(20)/2010 - PortalMorski.pl
Otevřít v novém okně (PDF, 1,35 MB) - Stihl
Read Online The Portable Greek Historians: The Essence of Herodotus; Thucydides; Xenophon; Polybius (The Viking portable library) For Full
АЕЦ “КОЗЛОДУЙ” – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
АЕЦ “КОЗЛОДУЙ” – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
АЕЦ "КОЗЛОДУЙ" – ЕНЕРГИЯ ЗА ЧИСТА ПРИРОДА
Снижение вреда за работой - Open Society Foundations
Финансовые и операционные результаты за ... - Газпром нефть
Годишен извештај за 2009 - Македонски Телеком
автоматизирани информационни системи за ... - АЕЦ Козлодуй
Годишен извештај за 2012 - Македонски Телеком
Годовой отчет за 2011 год - Самрук-энерго
Компендиум - Център за развитие на човешките ресурси
Строить коллектор за большие деньги, и получить ис
Мониторинг прессы за 2010 год - Ханты-Мансийский Банк
POWER 2017