26.03.2013 Views

Klik hier voor veilingcatalogus 48 deel 1

Zaterdag 5 november 2011 Veiling <strong>48</strong> Muntenveiling<br />

kavel taxatie kavel taxatie<br />

Lots 169/175 are part of the dealer stock foreign coins of<br />

Robert Schulman. This stock was sold as 1 lot in the mid-<br />

nineties and is now for sale. Probably 25 to 35.000 coins<br />

including some silver. Very suitable for Internet coin dealer.<br />

Please allow yourself time to inspect these lots.<br />

169 World. Great lot coins of the world in 4 beba boxes(#3/6).<br />

Part of the dealer stock foreign coins of Robert Schulman. 250<br />

170 World. Great lot coins of the world in 4 beba boxes(#7/10).<br />

171 World. Great lot coins of the world in 4 beba boxes(#11/14).<br />

172 World. Great lot coins of the world in 4 beba boxes(#15/18).<br />

173 World. Great lot coins of the world in 4 beba boxes(#19/22).<br />

174 World. Great lot coins of the world in 4 beba boxes(#23/26).<br />

175 World. Great lot coins of the world in 4 beba boxes(#27/30).<br />

OVERZEESE GEBIEDEN<br />

Nederlands Indië<br />

176 V.O.C. Zeeland. Dukaton of zilveren rijder 1740. Scho.38.<br />

Ca. zeer fraai. Schaars. 600<br />

177 V.O.C. West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1728.<br />

Scho.40a. Zeer fraai. Schaars. 750<br />

178 Scheepjesgulden 1802. UNC. Mooie kleur. 300<br />

10<br />

179 1/2 Cent 1855. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. 200<br />

180 2 1/2 Cent 1856. UNC. 100<br />

181 1/20 Gulden 1854. Prachtig/FDC. 150<br />

182 10 Cent 1896 over 9_. Onbekende overslag. FDC. 50<br />

183 1/4 Gulden 1854. Met gepolijste stempels geslagen.<br />

PROOF. Kwaliteit: FDC-. 75<br />

184 1/4 Gulden 1883. Ca. prachtig. Schaars. 60<br />

185 1/4 Gulden 1904. UNC. 40<br />

186 1 Gulden 1821. Zeer fraai+. 100<br />

187 1 Gulden 1839. UNC. 100<br />

188 1 Gulden 1840. Prachtig. 60<br />

Aruba<br />

189 10 Florin goud 2004. Statuut. Proof. 180<br />

Nederlandse Antillen<br />

190 2 1/2 Cent 1956. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. 50<br />

191 10 Gulden goud 2004. Statuut. Proof. 180<br />

192 25 Gulden zilver 1973. Proof. 25<br />

West Indië / Suriname<br />

193 1/4 Gulden 1794. Zeer fraai. 40<br />

194 Pernambuco (Brazilië). Noodmunt van XXX stuiver 1654.<br />

Zeer fraai. Zeldzaam. 500<br />

195 Duit 1764. Prachtig. 75<br />

Lots overzeese gebieden<br />

196 V.O.C. Lot duiten in Lindner lade. 56 ex. 50<br />

197 Ned. Indië. Lot. 1/2 Cent 1921; 1/20 gulden 1855;<br />

5 cent 1913, 21; 1/4 gulden 1834, 40(2), 54, 1900, 01, 10;<br />

1/2 gulden 1826(2), 34, 34/27. 15 ex. Zeer fraai tot UNC. 150<br />

198 Mooie verzameling w.o. V.O.C. Utrecht 1 gulden 1790,<br />

West-Friesland 1 gulden 1786; Ned. Indië 1 gulden 1821, 39<br />

en 40. Leuke koop. 400<br />

199 V.O.C. Prachtig lot hele en halve duiten. Netjes op jaartal<br />

verzameld. 163 ex. 200<br />

200 Ladenblok met vnl. V.O.C., Ned. Indië w.o. diverse bonken,<br />

Curacao, iets Nederland, etc. Bekijken! Ex. handels<strong>voor</strong>raad<br />

Robert Schulman. 200<br />

201 Aruba. 5 Florin zilver 2004, 05; 10 florin zilver 2001, 02,<br />

03(3), 04(2). 9 ex. Proof. 100<br />

202 Ned. Antillen 10 gulden 1978; 25 gulden 1973, 76(2), 79;<br />

50 gulden 1982 + divers. 75<br />

203 Curacao, Ned. Antillen. Lot divers w.o. zilver. 50