Klik hier voor veilingcatalogus 48 deel 1
Zaterdag 5 november 2011 Veiling <strong>48</strong> Muntenveiling<br />
kavel taxatie kavel taxatie<br />
21 25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Opdruk SPECIMEN.<br />
Zeer fraai. 50<br />
22 50 Gulden 1941 bankbiljet. Alm. 97-1. UNC. 100<br />
23 50 Gulden 1943 muntbiljet. Alm. 99-1. Zeer fraai+. Schaars. 750<br />
24 100 Gulden 1943 muntbiljet. Alm. 118-1. Prachtig. 400<br />
25 100 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 119-1b. Zeer fraai. 350<br />
26 200 Gulden 1921 bankbiljet. Alm. 133-1a. Fraai+. 750<br />
maak gebruik van onze BIeD InFormatIe SerVICe;<br />
wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen.<br />
please use our BID InFo SerVICe; we want to help<br />
you make the right bid.<br />
6<br />
27 250 Gulden 1985 bankbiljet. Alm.134-1. UNC. 125<br />
28 500 Gulden 1930 bankbiljet. Alm. 143-1. Fraai/zeer fraai. 300<br />
29 1000 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 152-1. Zeer fraai. 100<br />
30 1000 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 152-2. Zeer fraai. 100<br />
LOTS PAPIERGELD<br />
31 Prachtige verzameling met vele betere biljetten. Vaak nette<br />
kwaliteit, soms topkwaliteit. MOET GEZIEN WORDEN. 1000<br />
32 Nederlands Indië. Prachtige verzameling Ned. Indië,<br />
Indonesië, Japanse Bezetting, etc. Met smaak verzameld! 500<br />
33 Aruba, Curcacao, Ned. Antillen en Suriname.<br />
Lot divers. 46 ex. 100<br />
34 Lot modern Europa w.o. Engeland, Duitsland, Frankrijk,<br />
België, Zwitserland, Griekenland, etc. UNC. 200<br />
35 Wereld. Collectie in 2 boxen. Veel biljetten, leuk om uit<br />
te zoeken. 100<br />
36 Wereld. Prachtige collectie in 6 Safe albums. Interessant<br />
<strong>voor</strong> handelaar en/of verzamelaar. MOET GEZIEN WORDEN. 500<br />
FOREIGN COINS / BUITENLAND<br />
37 Australia. Sovereign gold 1886s. XF. 225<br />
38 Australia. Sovereign gold 1893m. XF. 225<br />
39 Austria. 4 Florint gold 1892. UNC. 90<br />
40 Austria. 8 Florint gold 1892. UNC. 180<br />
41 Austria. 10 Corona gold 1912. UNC. 90<br />
42 Austria. 10 Corona gold 1912. UNC. 90<br />
43 Austria. 10 Corona gold 1912. VF. 90<br />
44 Austria. 10 Corona gold 1912. VF. 90<br />
45 Austria. 500 Schilling gold 1994. Philharmoniker. UNC. 250<br />
46 Austria. Proofsets 2002/2005. 4 pcs. 50<br />
47 Bahamas. 20 Dollars gold 1971. Proof. 180<br />
<strong>48</strong> Belgium. 20 Francs gold 1914. XF. 180<br />
49 Belgium. Proofsets 1999/2005. 7 pcs. 200<br />
50 Brazil. 400 Reis gold 1734/33M. Unpublished overdate.<br />
KM 145. VF. 100<br />
51 Brazil. 2000 Reis gold 1715B. KM 105. 200<br />
52 Brazil. 4000 Reis gold 1759. KM 171.2. VF. 300<br />
53 Brazil. 4000 Reis gold 1774. KM 171.2. VF. 300