Klik hier voor veilingcatalogus 48 deel 1
Muntenveiling Veiling <strong>48</strong> Zaterdag 5 november 2011<br />
kavel taxatie kavel taxatie<br />
240 Driegulden 1694. Cnm 2.17.144 D.1145. Zeer fraai. 150<br />
241 Driegulden 1697/94. Cnm 2.17.145 D.1145. Fraai/zeer fraai. 100<br />
242 Driegulden 1786. Cnm 2.17.1<strong>48</strong>; D.1145. Prachtig+. 175<br />
243 Tweegulden 1694. Cnm 2.17.149; D.1155. Zeer fraai. 200<br />
244 Gulden 1762. Cnm 2.17.155; D.1178. Zeer fraai/prachtig. 25<br />
245 Duit 1759. Cnm 2.17.195; V.20.2. FDC. 25<br />
246 Halve duit zilver 1756. Cnm 2.17.199; V.20.6. FDC. 150<br />
Gorinchem<br />
247 Engelse Rozenobel goud z.j. (1584-1591). Cnm 2.18.3;<br />
D.825bis. Prachtig. Mooie kleur. 1250<br />
13<br />
Groningen provincie<br />
2<strong>48</strong> Duit 1771. Cnm 2.20.2; V.183.5. FDC. Mooie kleur. 100<br />
Holland<br />
249 Gouden schild z.j. D.731. Fraai/zeer fraai. 750<br />
250 Philips de Schone 1<strong>48</strong>2-1506. Philippus goudgulden z.j.<br />
D.756. Fraai/zeer fraai. 150<br />
251 Halve reaal goud z.j.(1560-1562). Cnm 2.28.4; D.765.<br />
Fraai/zeer fraai. 250<br />
252 Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.28.33; D.941.<br />
Fraai/zeer fraai. 75<br />
253 Dubbele gouden dukaat 1656. Cnm 2.28.50; D.772.<br />
Kreukel in het midden. Fraai/zeer fraai. 400<br />
254 Gouden dukaat 1587. Cnm 2.28.53; D.774. Zeer fraai. 200<br />
255 Gouden dukaat 1637. Cnm 2.28.53; D.774. 200<br />
256 Leeuwendaalder 1576. Cnm 2.28.66; D.831. Ca. zeer fraai. 60<br />
Stuur uw biedingen tijdig in!<br />
fax 020-6222454 e-mail info@theopeters.com