26.03.2013 Views

Klik hier voor veilingcatalogus 48 deel 1

Muntenveiling Veiling <strong>48</strong> Zaterdag 5 november 2011<br />

kavel taxatie kavel taxatie<br />

240 Driegulden 1694. Cnm 2.17.144 D.1145. Zeer fraai. 150<br />

241 Driegulden 1697/94. Cnm 2.17.145 D.1145. Fraai/zeer fraai. 100<br />

242 Driegulden 1786. Cnm 2.17.1<strong>48</strong>; D.1145. Prachtig+. 175<br />

243 Tweegulden 1694. Cnm 2.17.149; D.1155. Zeer fraai. 200<br />

244 Gulden 1762. Cnm 2.17.155; D.1178. Zeer fraai/prachtig. 25<br />

245 Duit 1759. Cnm 2.17.195; V.20.2. FDC. 25<br />

246 Halve duit zilver 1756. Cnm 2.17.199; V.20.6. FDC. 150<br />

Gorinchem<br />

247 Engelse Rozenobel goud z.j. (1584-1591). Cnm 2.18.3;<br />

D.825bis. Prachtig. Mooie kleur. 1250<br />

13<br />

Groningen provincie<br />

2<strong>48</strong> Duit 1771. Cnm 2.20.2; V.183.5. FDC. Mooie kleur. 100<br />

Holland<br />

249 Gouden schild z.j. D.731. Fraai/zeer fraai. 750<br />

250 Philips de Schone 1<strong>48</strong>2-1506. Philippus goudgulden z.j.<br />

D.756. Fraai/zeer fraai. 150<br />

251 Halve reaal goud z.j.(1560-1562). Cnm 2.28.4; D.765.<br />

Fraai/zeer fraai. 250<br />

252 Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.28.33; D.941.<br />

Fraai/zeer fraai. 75<br />

253 Dubbele gouden dukaat 1656. Cnm 2.28.50; D.772.<br />

Kreukel in het midden. Fraai/zeer fraai. 400<br />

254 Gouden dukaat 1587. Cnm 2.28.53; D.774. Zeer fraai. 200<br />

255 Gouden dukaat 1637. Cnm 2.28.53; D.774. 200<br />

256 Leeuwendaalder 1576. Cnm 2.28.66; D.831. Ca. zeer fraai. 60<br />

Stuur uw biedingen tijdig in!<br />

fax 020-6222454 e-mail info@theopeters.com