26.03.2013 Views

Klik hier voor veilingcatalogus 48 deel 1

Zaterdag 5 november 2011 Veiling <strong>48</strong> Muntenveiling<br />

kavel taxatie kavel taxatie<br />

213 1 Gulden 1714. Mmt. Zeemeermin. Cnm 2.16.99; D.1183.<br />

Zwak geslagen. Prachtig. Zeldzaam. 600<br />

214 Dubbele stuiver 1676,1709, 1711; bezemstuiver 1738.<br />

Fraai/zeer fraai. 4 ex. 50<br />

Gelderland<br />

215 Arnoldus goudgulden z.j. (ca. 1450). Zeer fraai-. 125<br />

216 Arnoldus goudgulden z.j. (ca. 1450). Zeer fraai-.<br />

In cassette door KNM. 125<br />

217 Philipsdaalder 1557. Cnm 2.17.8; D.29a. Zeer fraai+. 125<br />

218 Philipsdaalder 1561. Cnm 2.17.9. Zeer fraai/prachtig. 150<br />

219 Philipsdaalder 1573. Cnm 2.17.12; D.33. Bijna zeer fraai. 150<br />

220 Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92.<br />

Zeer fraai. 125<br />

221 Gouden dukaat 1595. Cnm 2.17.77; D.649. Zeer fraai-. 200<br />

222 Gouden dukaat 1643. Cnm 2.17.77; D.649. Zeer fraai. 200<br />

223 Gouden dukaat 1786. Cnm 2.17.83; D.650. Zeer fraai. 200<br />

224 Leicesterrijksdaalder 1587. Cnm 2.17.97; D.898.<br />

Fraai/zeer fraai. 300<br />

225 Leeuwendaalder 1607. Cnm 2.17.105; D.825. Zeer fraai. 75<br />

226 Leeuwendaalder 1666. Cnm 2.17.111; D.825. Ca. zeer fraai. 50<br />

227 Leeuwendaalder 1676. Cnm 2.17.111; D.825. Fraai. 35<br />

228 Leeuwendaalder 1694. Cnm 2.17.112; D.825. Fraai/zeer fraai. 75<br />

229 Prinsendaalder 1593. Cnm 2.17.117; D.919. Ca. zeer fraai. 150<br />

22% plus 2,50 buyer’s fee per lot will be added to<br />

each lot price.<br />

this amount includes a non-deductible sales tax.<br />

12<br />

230 Zilveren dukaat 1659. Cnm 2.17.124; D.962. Zwakke slag.<br />

Ruim prachtig met stempelglans. 400<br />

231 Zilveren dukaat 1661. Cnm 2.17.124; D.962. Zwakke slag.<br />

232 Zilveren dukaat 1674. Cnm 2.17.124; D.962. Fraai. 50<br />

233 Zilveren dukaat 1699. Cnm 2.17.125; D.963.<br />

UNC met stempelglans! 750<br />

234 Zilveren dukaat 1734. Cnm 2.17.126; D.963. Zeer fraai. 75<br />

235 Dukaton of zilveren rijder 1723. Cnm 2.17.132; D. 1010. Fraai. 50<br />

236 Dukaton of zilveren rijder 1736. Cnm 2.17.132; D.1010.<br />

Zeer fraai. 75<br />

237 Dukaton of zilveren rijder 1774. Cnm 2.17.131; D.1010.<br />

Zwak geslagen. Vrijwel UNC met stempelglans. 500<br />

238 Dukaton of zilveren rijder 1789. Cnm 2.17.133; D.1010.<br />

Zeer fraai. 75<br />

239 Driegulden 1694. Cnm 2.17.141; D.1123. Fraai/zeer fraai. 100