Klik hier voor veilingcatalogus 48 deel 1
Zaterdag 5 november 2011 Veiling <strong>48</strong> Muntenveiling<br />
kavel taxatie kavel taxatie<br />
213 1 Gulden 1714. Mmt. Zeemeermin. Cnm 2.16.99; D.1183.<br />
Zwak geslagen. Prachtig. Zeldzaam. 600<br />
214 Dubbele stuiver 1676,1709, 1711; bezemstuiver 1738.<br />
Fraai/zeer fraai. 4 ex. 50<br />
Gelderland<br />
215 Arnoldus goudgulden z.j. (ca. 1450). Zeer fraai-. 125<br />
216 Arnoldus goudgulden z.j. (ca. 1450). Zeer fraai-.<br />
In cassette door KNM. 125<br />
217 Philipsdaalder 1557. Cnm 2.17.8; D.29a. Zeer fraai+. 125<br />
218 Philipsdaalder 1561. Cnm 2.17.9. Zeer fraai/prachtig. 150<br />
219 Philipsdaalder 1573. Cnm 2.17.12; D.33. Bijna zeer fraai. 150<br />
220 Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92.<br />
Zeer fraai. 125<br />
221 Gouden dukaat 1595. Cnm 2.17.77; D.649. Zeer fraai-. 200<br />
222 Gouden dukaat 1643. Cnm 2.17.77; D.649. Zeer fraai. 200<br />
223 Gouden dukaat 1786. Cnm 2.17.83; D.650. Zeer fraai. 200<br />
224 Leicesterrijksdaalder 1587. Cnm 2.17.97; D.898.<br />
Fraai/zeer fraai. 300<br />
225 Leeuwendaalder 1607. Cnm 2.17.105; D.825. Zeer fraai. 75<br />
226 Leeuwendaalder 1666. Cnm 2.17.111; D.825. Ca. zeer fraai. 50<br />
227 Leeuwendaalder 1676. Cnm 2.17.111; D.825. Fraai. 35<br />
228 Leeuwendaalder 1694. Cnm 2.17.112; D.825. Fraai/zeer fraai. 75<br />
229 Prinsendaalder 1593. Cnm 2.17.117; D.919. Ca. zeer fraai. 150<br />
22% plus 2,50 buyer’s fee per lot will be added to<br />
each lot price.<br />
this amount includes a non-deductible sales tax.<br />
12<br />
230 Zilveren dukaat 1659. Cnm 2.17.124; D.962. Zwakke slag.<br />
Ruim prachtig met stempelglans. 400<br />
231 Zilveren dukaat 1661. Cnm 2.17.124; D.962. Zwakke slag.<br />
232 Zilveren dukaat 1674. Cnm 2.17.124; D.962. Fraai. 50<br />
233 Zilveren dukaat 1699. Cnm 2.17.125; D.963.<br />
UNC met stempelglans! 750<br />
234 Zilveren dukaat 1734. Cnm 2.17.126; D.963. Zeer fraai. 75<br />
235 Dukaton of zilveren rijder 1723. Cnm 2.17.132; D. 1010. Fraai. 50<br />
236 Dukaton of zilveren rijder 1736. Cnm 2.17.132; D.1010.<br />
Zeer fraai. 75<br />
237 Dukaton of zilveren rijder 1774. Cnm 2.17.131; D.1010.<br />
Zwak geslagen. Vrijwel UNC met stempelglans. 500<br />
238 Dukaton of zilveren rijder 1789. Cnm 2.17.133; D.1010.<br />
Zeer fraai. 75<br />
239 Driegulden 1694. Cnm 2.17.141; D.1123. Fraai/zeer fraai. 100