“Pirmsskolas skolotājs” CIEN. 1. KURSA STUDENT – PRAKTIKANT!
“Pirmsskolas skolotājs” CIEN. 1. KURSA STUDENT – PRAKTIKANT!
“Pirmsskolas skolotājs” CIEN. 1. KURSA STUDENT – PRAKTIKANT!
You also want an ePaper? Increase the reach of your titles
YUMPU automatically turns print PDFs into web optimized ePapers that Google loves.
DU PPF studiju programma "PIRMSSKOLAS SKOLOTĀJS"<br />
4.<strong>KURSA</strong> KVALIFIKĀCIJAS PRAKSES UZDEVUMI<br />
Kvalifikācijas prakses kopsavilkums<br />
<strong>1.</strong> Mācību iestādes vides pētījums: sadarbība ar vecākiem.<br />
Izpētīt ģimenes iesaistīšanas veidus pirmsskolas izglītības iestādes darbā;<br />
Katram veidam nosaukt konkrētu aktivitāti Tavā grupā. (Pēc shēmas)<br />
Ģimenes iesaistīšanas veidi (piemērs)<br />
veidi Konkrētas aktivitātes Tavā grupā<br />
<strong>1.</strong> saziņa<br />
2. brīvprātīga palīdzība<br />
3. lēmumu pieņemšana<br />
4.<br />
5.<br />
6.<br />
Prakses laikā novadīt aktivitāti kopā ar vecākiem. (Iesniegt konspektu)<br />
Ko, jūsuprāt, no šādas sadarbības iegūst bērns, vecāki, pirmsskolas skolotājs un pirmsskolas<br />
iestāde.<br />
2. Teorijas un prakses pētījums- integrētā pieeja un tās realizēšana.<br />
Iepazīties ar izstrādātajiem teorētiskajiem integrētajiem modeļiem.<br />
Novadīt divas integrētās nodarbības, izmantojot priekšmetu mācību metodiku zināšanas, un<br />
iesniegt konspektus pēc shēmas<br />
Tēma :…………………………..<br />
Mērķis :…………………………<br />
Uzdevumi :…………………….<br />
Iepriekšējā plānošana<br />
Skolotāja darbība Bērna darbība<br />
Secinājumi.<br />
3. dienasgrāmata - iknedēļas ieraksti<br />
- ieraksti, pārdomas par paveikto - kā iejuties grupas dzīvē;<br />
- kas izdevās, ko darītu savādāk;<br />
- ko jaunu uzzināji, ko interesantu pamanīji skolotāja darbībā, ko gribētu izmantot savā<br />
turpmākajā darbībā.<br />
- kādas konkrētas problēmas radās prakses laikā.<br />
4. metodiskā daļa:<br />
Studente - skolotāja palīgs: Aktīvi iesaisties grupas dzīvē! Palīdzi skolotājam veikt ikdienas<br />
pasākumus!<br />
Iepazīsties ar pirmsskolas izglītības iestādes darba pieredzi;<br />
Īsteno priekšmetu mācību metodiku prakses uzdevumus.<br />
5. vērtēšana: pirmsskolas izglītības iestādes vērtējums, pašizvērtējums;<br />
6. pielikumi