03.11.2023 Views

Veilingboekje KNRM Gala 2023

In het veilingboekje staan alle kavels die ten goede komen aan de KNRM.

Van harte welkom!<br />

schouder aan schouder<br />

Reddersgala<br />

U bent uitgenodigd voor de 17e editie van het Reddersgala van de <strong>KNRM</strong>, dat gehouden wordt op zaterdag<br />

18 november in Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk. Een gala ten bate van het levensreddende werk van<br />

de vrijwilligers van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij.<br />

Het Reddersgala <strong>2023</strong> wordt georganiseerd rond het thema Schouder aan Schouder. Inhoudelijk wordt<br />

daarbij ingezoomd op het wederzijds klaarstaan voor elkaar. Telkens weer laten de vrijwilligers van de <strong>KNRM</strong><br />

zien er te willen zijn voor wie hen nodig heeft. Tegelijkertijd mag de <strong>KNRM</strong> vertrouwen op uiterst loyale<br />

sponsoren, op het Reddersgala steevast ‘<strong>KNRM</strong>-vrienden’ genoemd. Een prachtig verhaal over eergevoel,<br />

medemenselijkheid, trouw en gemeenschapszin.<br />

Namens de <strong>KNRM</strong> zijn wij verguld met uw komst. Wij zien uit naar een persoonlijke ontmoeting met u, onze<br />

zeer gewaardeerde gast.<br />

Mocht u in de aanloop naar het Reddersgala nog vragen of opmerkingen hebben, schroomt u dan niet<br />

contact op te nemen met de organisatie van het Reddersgala. Belt of mailt u daarvoor met het hoofdkantoor<br />

van de <strong>KNRM</strong>, tel. 0255 – 54 84 54 / gala@knrm.nl.<br />

Graag tot 18 november in Noordwijk aan Zee!<br />

Frits van Bruggen (voorzitter), Jacob Tas (directeur) en Edward Zwitser (projectleider)