Katalog aukce 2006 - ObÄanské sdruženà - Máme otevÅ™eno?
KUČEROVÁ<br />
Tereza<br />
* 5. 5. 1964 v Praze<br />
Studia:<br />
1982–88 VŠUP (filmová a televizní grafika,<br />
prof. M. Jágr)<br />
Samostatné výstavy:<br />
1990 – Kulturní středisko Delta, Praha<br />
1993 – COPY GENERAL, Praha<br />
1993 – Galerie Mladých, Praha<br />
1994 – Café Kandinsky, Praha<br />
1995 – Projekt „Hořící sny“, Praha<br />
2004 – Design centrum Ranný, Praha<br />
Nejsympatičtější zvíře:<br />
Něco mezi kočkou a psem.<br />
26. Tereza Kučerová<br />
Husy, 1994<br />
barevná litografie 43/50, signováno, rámováno,<br />
49,5×59,5 cm<br />
vyvolávací cena 2000 Kč<br />
Sdružení věnovala autorka.<br />
27. Tereza Kučerová<br />
Pres, 1994<br />
barevná litografie 45/50, signováno,<br />
rámováno, 50×43 cm<br />
vyvolávací cena 1800 Kč<br />
Sdružení věnovala autorka.