26.11.2012 Views

Katalog aukce 2006 - Občanské sdružení - Máme otevřeno?

KUČEROVÁ<br />

Tereza<br />

* 5. 5. 1964 v Praze<br />

Studia:<br />

1982–88 VŠUP (filmová a televizní grafika,<br />

prof. M. Jágr)<br />

Samostatné výstavy:<br />

1990 – Kulturní středisko Delta, Praha<br />

1993 – COPY GENERAL, Praha<br />

1993 – Galerie Mladých, Praha<br />

1994 – Café Kandinsky, Praha<br />

1995 – Projekt „Hořící sny“, Praha<br />

2004 – Design centrum Ranný, Praha<br />

Nejsympatičtější zvíře:<br />

Něco mezi kočkou a psem.<br />

26. Tereza Kučerová<br />

Husy, 1994<br />

barevná litografie 43/50, signováno, rámováno,<br />

49,5×59,5 cm<br />

vyvolávací cena 2000 Kč<br />

Sdružení věnovala autorka.<br />

27. Tereza Kučerová<br />

Pres, 1994<br />

barevná litografie 45/50, signováno,<br />

rámováno, 50×43 cm<br />

vyvolávací cena 1800 Kč<br />

Sdružení věnovala autorka.