Katalog aukce 2006 - ObÄanské sdruženà - Máme otevÅ™eno?
LAMR<br />
Aleš<br />
* 12. 6. 1943 v Olomouci<br />
Studia:<br />
1960–1964 Střední uměleckoprůmyslová škola v Brně<br />
Samostatné výstavy:<br />
1970 – Galerie Mladých, Mánes, Praha<br />
1975 – Klub zahrádkářů – galerie, Praha<br />
1978 – Divadlo v Nerudovce, Praha<br />
1979 – Alfa‑Omega Galerie, Stockholm, Švédsko<br />
1986 – Junior klub, Praha<br />
1987 – Výstavní síň ÚKDŽ, Praha<br />
1988 – Galerie D, Praha<br />
1990 – Galerie Itinéaires, Paříž<br />
1990 – Galerie U tří stříbrných růží (AVC), Praha<br />
1992 – Galerie moderního umění, Hradec Králové<br />
1992 – Galerie Gema, Praha<br />
1993 – Umělecký klub Profit, Praha<br />
1993 – Západočeská galerie, Masné krámy, Plzeň<br />
1995 – Galerie Ateliér, Praha<br />
1995 – Galerie U prstenu, Praha<br />
1997 – Mediabyte Galerie, Retlingen, Německo<br />
1998 – Galerie Vltavín, Praha<br />
1998 – Galerie Pintner, Frankfurt nad Mohanem,<br />
Německo<br />
1998 – Novoměstská radnice, Praha<br />
1998 – Galerie Planie 22, Reutlingen<br />
2000 – Galerie Nadace Český brok, Praha<br />
2003 – Míčovna Pražského hradu<br />
2004 – Západočeské muzeum, Plzeň<br />
Nejsympatičtější zvíře:<br />
Pes i kočka.<br />
28. Aleš Lamr<br />
Čtyři, 1995<br />
barevná litografie 39/55, signováno, rámováno, 79×61 cm<br />
vyvolávací cena 4400 Kč<br />
Sdružení věnoval autor.