26.11.2012 Views

Katalog aukce 2006 - Občanské sdružení - Máme otevřeno?

LAMR<br />

Aleš<br />

* 12. 6. 1943 v Olomouci<br />

Studia:<br />

1960–1964 Střední uměleckoprůmyslová škola v Brně<br />

Samostatné výstavy:<br />

1970 – Galerie Mladých, Mánes, Praha<br />

1975 – Klub zahrádkářů – galerie, Praha<br />

1978 – Divadlo v Nerudovce, Praha<br />

1979 – Alfa‑Omega Galerie, Stockholm, Švédsko<br />

1986 – Junior klub, Praha<br />

1987 – Výstavní síň ÚKDŽ, Praha<br />

1988 – Galerie D, Praha<br />

1990 – Galerie Itinéaires, Paříž<br />

1990 – Galerie U tří stříbrných růží (AVC), Praha<br />

1992 – Galerie moderního umění, Hradec Králové<br />

1992 – Galerie Gema, Praha<br />

1993 – Umělecký klub Profit, Praha<br />

1993 – Západočeská galerie, Masné krámy, Plzeň<br />

1995 – Galerie Ateliér, Praha<br />

1995 – Galerie U prstenu, Praha<br />

1997 – Mediabyte Galerie, Retlingen, Německo<br />

1998 – Galerie Vltavín, Praha<br />

1998 – Galerie Pintner, Frankfurt nad Mohanem,<br />

Německo<br />

1998 – Novoměstská radnice, Praha<br />

1998 – Galerie Planie 22, Reutlingen<br />

2000 – Galerie Nadace Český brok, Praha<br />

2003 – Míčovna Pražského hradu<br />

2004 – Západočeské muzeum, Plzeň<br />

Nejsympatičtější zvíře:<br />

Pes i kočka.<br />

28. Aleš Lamr<br />

Čtyři, 1995<br />

barevná litografie 39/55, signováno, rámováno, 79×61 cm<br />

vyvolávací cena 4400 Kč<br />

Sdružení věnoval autor.