SAZDOV Ilchov Rumen * 7. 3. 1959 v Kjustendil v Bulharsku Studia: 1984 dokončil studia na Univerzitě Cyrila a Metoděje, Veliko Tarnovo, Bulharsko Samostatné výstavy: Je reprezentován aukční síní Drouot Richelieu, Paris Nejsympatičtější zvíře: Kůň a kočka. 48. Rumen Sazdov Jeho prostor, 2005 olej na kartonu, signováno, rámováno 77×62 cm vyvolávací cena 4800 Kč Sdružení věnoval autor.
SOUKUPOVÁ Pavla * 3. 6. 1958 v Praze Studia: AVU Praha Výstavy: 1986 – AFT (s J. Soukupem), Paříž, Francie 1987 – Užité umění, Mánes, Praha 1989 – Současná česká grafika, Mánes, Praha 1990 – Prof. Čepelák a jeho škola, Mánes, Praha 1990 – Kov a šperk, Galerie Václava Špály, Praha 1990 – Premio Internazionale Biella, Itálie 1990 – Galerie C.R.I.M.E., Paříž, Francie 1991 – Galerie Rotor, Göteborg, Švédsko 1992 – Galerie Béhémot (s M. Šaršem), Praha 1992–1993 – Činoherní klub, Praha 1993 – A+G Flora, Praha 1993–1994 – Galerie Gambit, Praha 1995 – Autorský šperk, Muzeum Liberec 1995 – Nový český šperk, Londýn 1995 – Lucerna, Praha 1995 – IF Maiselova ulice, Praha 1995 – Malá Skála 1995–1996 – Radnické schody, Praha 1996 – Galerie Alfa a Omega, Karlovy Vary 1997 – P+M, De Paul University, Chicago, USA 1997 – Lucerna, Praha 1997 – Galerie Pyramida, Praha 1997 – P+M galerie, Zlín 1997 – II. trienále emailu, Frýdek‑Místek 1997 – Galerie Skácelík, Olomouc 1998 – Malá Skála 1999 – Muzeum Semily (s J. Soukupem a K. Najbrtovou) 2000 – Galerie Gambit, Praha 2001 – Galerie Malá Šárka 2001 – Langův Dům, Frýdek‑Místek 2002 – Galerie Gambit, Praha 2002 – Galerie Malá Šárka 2004 – Galerie Alfa a Omega, Karlovy Vary 2005 – Galerie Vernon, Praha Nejsympatičtější zvíře: Pes. 49. Pavla Soukupová Rybičky, 2000 kombinovaná technika, signováno, rámováno, 52,5×62 cm vyvolávací cena 6000 Kč Sdružení věnovala autorka.