ŠÁLEK Petr * 19. 7. 1948 v Praze Studia: FAMU (umělecká fotografie) Samostatné výstavy: 2005 – PRAHA XXL/TĚLO, Staroměstská radnice, Praha 2005 – Bahno na plátně, Mezinárodní výstava Interkamera, Praha 2004 – Podvodníci 3, Allegro, Praha 2004 – Fotokaligrafie 3, Digiforum, Praha 2004 – Podvodníci 2, Solidní nejistota, Praha 2004 – Fotokaligrafie 2, Firma Midinet, Praha 2003 – Podvodníci 1, Interkamera, Praha 2002 – QEP, Muzeum fotografie, Jindřichův Hradec 2002 – Slepá ulička, Studio Fénix, Praha 2002 – Fotokaligrafie (kombinace fotografií s kaligrafiemi Petra Geislera), Solidní nejistota, Praha 2001 – Animal Dancing, Studio Fénix, Praha 2000 – Jak se kalí grafie (spoluautor Petr Geisler), Národní galerie na zámku Zbraslav 2000 – Dance Perfekt, Brusel (Belgie), Bologna (Itálie), Reykjavík (Island), Avignon (Francie), Helsinky (Finsko) Praha – evropské město kultury 2000 (doprovodná výstava k tanečním vystoupením souboru Dance Perfekt v partnerských evropských městech kultury) 1999 – Sbalit (fotografie ve spolupráci s německým choreografem Felixem Ruckertem), Solidní nejistota, Praha 1998 – Svět fotografie, zastoupení firmy Epson, Vídeň, Rakousko 1998 – Pohledy, obrazová galerie OBI, Norimberk, Německo 1998 – Fotografie, Cebit, Hannover, Německo 1997 – Fotografie, Funkhaus, Norimberk, Německo 1997 – Digitální fotografie, Motor‑Presse‑Verlag, Stuttgart, Německo 1997 – Technikum, Schwan Stabilo, Heroldsberg, Německo 1996 – Květiny, galerie Blumen & Art, Norimberk, Německo 1996 – Avantgarde, Ward‑Nasse Gallery, New York, USA 1996 – Vodní hrátky, galerie Blumen & Art, Norimberk, Německo 1996 – Young Fashion, Künstlerfest, Erlangen, Německo Nejsympatičtější zvíře: Pes Max. 52. Petr Šálek Pohled z Opyše barevná fotografie, rámováno, 34,5×85,5 cm vyvolávací cena 2400 Kč Sdružení věnoval autor.
ŠKVOR Jiří * 18. 4. 1974 v Praze Studia: Filozofická fakulta UK Výstavy: <strong>2006</strong> – Etiopská odyssea, Růžová čajovna, Praha 2005 – Společnost Člověk v tísni – fotografie, Velká synagoga, Plzeň Nejsympatičtější zvíře: Kolo�uk etiopský, který sice neexistuje, ale kdyby existoval, byl by určitě velmi oblíbený. 53. Jiří Škvor Madonna s dítětem, Mazoria Regdina, okres Alaba, Etiopie, 2002 barevná fotografie, signováno, rámováno, 60,5×43 cm vyvolávací cena 1000 Kč Sdružení věnoval autor.