26.11.2012 Views

Katalog aukce 2006 - Občanské sdružení - Máme otevřeno?

ŠKVOR<br />

Jiří<br />

* 18. 4. 1974 v Praze<br />

Studia:<br />

Filozofická fakulta UK<br />

Výstavy:<br />

<strong>2006</strong> – Etiopská odyssea, Růžová čajovna, Praha<br />

2005 – Společnost Člověk v tísni – fotografie,<br />

Velká synagoga, Plzeň<br />

Nejsympatičtější zvíře:<br />

Kolo�uk etiopský, který sice neexistuje, ale kdyby<br />

existoval, byl by určitě velmi oblíbený.<br />

53. Jiří Škvor<br />

Madonna s dítětem, Mazoria Regdina, okres Alaba, Etiopie, 2002<br />

barevná fotografie, signováno, rámováno, 60,5×43 cm<br />

vyvolávací cena 1000 Kč<br />

Sdružení věnoval autor.