26.11.2012 Views

Katalog aukce 2006 - Občanské sdružení - Máme otevřeno?

VELÍŠEK<br />

Martin<br />

* 6. 11. 1968 v Athénách v Řecku<br />

Studia:<br />

1989–1996 AVU Praha (magisterské),<br />

prof. Bedřich Dlouhý, prof. Miloš Šejn<br />

1999–2003 AVU Praha (doktorandské),<br />

prof. Zdeněk Beran<br />

Samostatné výstavy:<br />

1995 – Svlékání, Galerie AVU, Praha<br />

1998 – Rezavění a „rezavění“, Litera, Praha<br />

1999 – Zprava – zleva, Galerie Fronta, Praha<br />

2000 – Zase (jedno) zátiší, Litera, Praha<br />

2000 – (to) zátiší – (ta) zátiší, Galerie Caesar, Olomouc<br />

2003 – Receptura na zátiší, Galerie Pecka, Praha<br />

2004 – Malování po práci, Nová síň, Praha<br />

2005 – Rybí speciality, KD Zahrada, Praha<br />

<strong>2006</strong> – Alternativa, OGV, Jihlava<br />

Nejsympatičtější zvíře:<br />

Pro naše kočky já.<br />

59. Martin Velíšek<br />

Kočky‑vločky, 2005<br />

grafika – hlubotisk, signováno,<br />

rámováno, 50 x 23 cm<br />

vyvolávací cena 1700 Kč<br />

Sdružení věnoval autor.