Katalog aukce 2006 - ObÄanské sdruženà - Máme otevÅ™eno?
VELÍŠEK<br />
Martin<br />
* 6. 11. 1968 v Athénách v Řecku<br />
Studia:<br />
1989–1996 AVU Praha (magisterské),<br />
prof. Bedřich Dlouhý, prof. Miloš Šejn<br />
1999–2003 AVU Praha (doktorandské),<br />
prof. Zdeněk Beran<br />
Samostatné výstavy:<br />
1995 – Svlékání, Galerie AVU, Praha<br />
1998 – Rezavění a „rezavění“, Litera, Praha<br />
1999 – Zprava – zleva, Galerie Fronta, Praha<br />
2000 – Zase (jedno) zátiší, Litera, Praha<br />
2000 – (to) zátiší – (ta) zátiší, Galerie Caesar, Olomouc<br />
2003 – Receptura na zátiší, Galerie Pecka, Praha<br />
2004 – Malování po práci, Nová síň, Praha<br />
2005 – Rybí speciality, KD Zahrada, Praha<br />
<strong>2006</strong> – Alternativa, OGV, Jihlava<br />
Nejsympatičtější zvíře:<br />
Pro naše kočky já.<br />
59. Martin Velíšek<br />
Kočky‑vločky, 2005<br />
grafika – hlubotisk, signováno,<br />
rámováno, 50 x 23 cm<br />
vyvolávací cena 1700 Kč<br />
Sdružení věnoval autor.