Katalog aukce 2006 - ObÄanské sdruženà - Máme otevÅ™eno?
ŘIČÁNKOVÁ-DOLEŽALOVÁ<br />
Klára<br />
* 14. 10. 1982<br />
Studia:<br />
Jazykové gymnázium v Olomouci<br />
Nejsympatičtější zvíře:<br />
Kůň, kráva, ovce, pes, kočka.<br />
46. Klára Řičánková-Doležalová<br />
„Století“ – Baroko, 2001<br />
kresba tužkou, signováno, rámováno, 100×70 cm<br />
vyvolávací cena 1400 Kč<br />
Sdružení věnoval Ateliér Modrý anděl, Partyzánská 14, Prostějov.